pomys³y na album erotyczny - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Rêkodzie³o: szyde³kowanie, bi¿uteria DIY, makramy i inne > Papierowy zawrót g³owy

Notka

Papierowy zawrót g³owy Forum dla ludzi, którzy lubi± tworzyæ z papieru. Tutaj dowiesz siê jak zrobiæ ciekaw± kartkê lub scrap. Zaprezentujesz swoje dzie³o. Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-01, 16:13   #1
tyska0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 8

pomys³y na album erotyczny


na wstêpie chcê zaznaczyæ, ¿e od niedawna jestem na wiza¿u i pierwszy raz zak³adam w±tek. mówiê to poniewa¿ przegl±daj±c inne w±tki czasami spotka³am siê z krytyk± typu to nie tutaj i nie tak. dlatego proszê nie krzyczeæ
chcia³am prosiæ zdolne kole¿anki o pomoc. dosta³am zamówienie na album wykonany w scrapbookingu. tematyka zabawnie i erotycznie. znajoma zrobi sobie rozbieran± sesjê u fotografa. nie mam pomys³u na zabawne ujêcie tego tematu. co gorsza nie ma erotycznych scrapów ani tym bardziej zabawnych. z papierami jako¶ dam radê. ale mo¿e wy macie jakie¶ pomys³y. zabawne ale nie wulgarne teksty, ilustracje, zdjêcia. co¶ co bym mog³a wykorzystaæ.
to dopiero na walentynki wiêc mam czas.
z góry dziêkujê za odpowiedzi...
tyska0001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 18:05   #2
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomo¶ci: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: pomys³y na album erotyczny

przesunê³am na papierowy.

My¶lê, ¿e powinna¶ wybraæ jak±¶ paletê kolorów, która bêdzie ci pasowa³a i wtedy mo¿e jakie¶ fragmenty wierszy, cytaty pododawaæ, mo¿e jakie¶ grafiki. Trochê to zale¿y w jakim celu album jest tworzony, czy od dziewczyny dla ch³opaka, czy tak dla siebie

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

mo¿esz dodaæ te¿ jakie¶ fajne, tematyczne przek³adki, tu masz np kartkê w kszta³cie gorsetu klik
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybk± na szybko
Blogujê


nirshya.dwbh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 18:48   #3
tyska0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: pomys³y na album erotyczny

Cytat:
Napisane przez nirshya.dwbh Poka¿ wiadomo¶æ
przesunê³am na papierowy.

My¶lê, ¿e powinna¶ wybraæ jak±¶ paletê kolorów, która bêdzie ci pasowa³a i wtedy mo¿e jakie¶ fragmenty wierszy, cytaty pododawaæ, mo¿e jakie¶ grafiki. Trochê to zale¿y w jakim celu album jest tworzony, czy od dziewczyny dla ch³opaka, czy tak dla siebie

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

mo¿esz dodaæ te¿ jakie¶ fajne, tematyczne przek³adki, tu masz np kartkê w kszta³cie gorsetu klik
album bêdzie prezentem dla ch³opaka. dziêki za pomys³ z tymi przek³adkami. spodoba³ mi siê.
twój blog ju¿ kiedy¶ odwiedza³am i bêdê zagl±daæ nadal
tyska0001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 20:09   #4
tyska0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: pomys³y na album erotyczny

znajoma chce ¿eby album by³ czerwony. wiêc kolor z g³owy. powiedzia³a, ¿e chcia³aby aby po przewróceniu ka¿dej strony by³o co¶ zaskakuj±cego i zabawnego.
troszkê dziwnie mi siê przestawiæ bo kiedy wyszed³ pomys³ z albumem na prezent dla jej ch³opaka my¶la³am raczej o czym¶ zmys³owym i w g³owie mia³am pe³no pomys³ów. niestety zmiana na zabawny album zburzy³a wszystko. mam ju¿ kilka cytatów i pomys³ z kart± w kszta³cie gorsetu który prawie na pewno wykorzystam.
tyska0001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-22, 19:26   #5
justynka860515
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 111
Dot.: pomys³y na album erotyczny

Zabawny- to mo¿e powstawiaj cytaty np. ze skeczów, dowcipów.
Choæ osobi¶cie wola³abym zrobiæ to w stylu zmys³owym, z lekk± nutk± tajemniczo¶ci i niedomówienia... Ale skoro kole¿anka woli zabawny i zaskakuj±cy to mo¿e warto poszukaæ w kawa³ach, skeczach. Lub ewentualnie rysunkach "Mleczki".
__________________


Tysiowe ró¿no¶ci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=37030886 #post37030886
justynka860515 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Papierowy zawrót g³owy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.