Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-18, 11:03   #3871
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

No ja mam mieszana w kierunku tłustej i tm był idealny.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 11:39   #3872
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Loyd, co się zmieniło w True matchu oprócz opakowania?
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jest bardziej rozswietlajacy niz matowy w tej chwili.. Ma drobinki - ale zapewniam ze nie widac ich na buzi, jestem na to wyczulona.
Moim zdaniem jest okropny

Miałam do niego już 5 podejść-za każdym razem klapa:/

Drobinki, cera zaraz się świeci, u mnie mocno się ścierał, twarz wyglądała na chorą..ogólnie tragedia:/ Cerę mam mieszaną.

Mi nei podpasował. Jak któraś chce-sprzedam z pocałowaniem ręki


btw. czy możecie mi pomóc? Mam korektor z mac'a nc20.
Jaki kolor podkładu byłby dla mnie dobry?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 15:01   #3873
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja biore o 5 wiecej tzn podklad np 15 a korektor 10 ..nie wiem jak w przypadku ciemniejszych kolorow. Takimtroche jasniejszy ale mam bardzo jasna cere..

No mi true match BARDZO pasuje ale mam cere sucha, wiec i potrzeby inne
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 18:35   #3874
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Taki o ton mocniej kryjacy ale nadal super naturalny jest Guerlain Perfectionist, ale nie ma koloru...... Czy sprawdzalas long lastonga z rBR? Jest przeboski moim zdaniem, jego jedyna wada to cena....
Jaki przedzial cenowy?
Taka cena jak BB to dla mnie max. A z Lancome znasz może podkłady? Mam Teint Idole Ultra 010 ale kolor jest za ciemny, za rozowy a tak to by był całkiem niezły. Chociaż jednak efekt gorszy niż w przypadku Even Finish BB. Miałam Clarinsa Everlasting probke w kolorze 105, to o wiele za ciemny, ale w wakacje uzywalam jak byłam opalona - okropna maska na twarzy i podkreślenie nierówności. Nie mam pojęcia czego możnaby spróbować.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 21:00   #3875
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Taka cena jak BB to dla mnie max. A z Lancome znasz może podkłady? Mam Teint Idole Ultra 010 ale kolor jest za ciemny, za rozowy a tak to by był całkiem niezły. Chociaż jednak efekt gorszy niż w przypadku Even Finish BB. Miałam Clarinsa Everlasting probke w kolorze 105, to o wiele za ciemny, ale w wakacje uzywalam jak byłam opalona - okropna maska na twarzy i podkreślenie nierówności. Nie mam pojęcia czego możnaby spróbować.
Poza dwoma Armaniuszami mialam wszystkie pidklady z tzw gornej polki ( i poza BB chanela ) , i Lancome i Clarins to kalibrowo w skali widocznosci podklady dwa lvl wyzej noz Bobbik... Nie bardzo wiem co Ci doradzic bo jest malo malo takich soft long lastingow... Przychodzi mi jeszcze do glowy czarnulek z Shiseido ( nie mylic z sun protective ) ktory mozna dostac za ok 140 zl. Aksamitne takie nieoczywiste wykonczenie ma... Zapomnialam o nim. Tylko 10 powinna byc o ton( mysle ze noe wiecej ) jasniejsza od 105 nude Clarinsa.... Wiec musisz sprawdzic kolor
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 21:20   #3876
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Poza dwoma Armaniuszami mialam wszystkie pidklady z tzw gornej polki ( i poza BB chanela ) , i Lancome i Clarins to kalibrowo w skali widocznosci podklady dwa lvl wyzej noz Bobbik... Nie bardzo wiem co Ci doradzic bo jest malo malo takich soft long lastingow... Przychodzi mi jeszcze do glowy czarnulek z Shiseido ( nie mylic z sun protective ) ktory mozna dostac za ok 140 zl. Aksamitne takie nieoczywiste wykonczenie ma... Zapomnialam o nim. Tylko 10 powinna byc o ton( mysle ze noe wiecej ) jasniejsza od 105 nude Clarinsa.... Wiec musisz sprawdzic kolor
Ok sprawdze go, dziękuję
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 11:19   #3877
dorica1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Jaki podkład?

Witam Mój problem polega na tym, że zawsze wybieram zły podkład dla mojej cery. Po nałożeniu jakiegokolwiek kosmetyku tego typu moja twarz dosłownie za kilka minut intensywnie sie swieci. Przypudrowanie jej pomaga na bardzo krótki czas, muszę to robić non stop. Moja skóra twarzy raz jest sucha a raz bardzo mocno się przetluszcza. Bardzo zależy mi na podkładzie matującym, dosc trwalym i kryjącym ale nie musi być to bardzo mocne krycie pomożecie mi znaleźć taki?
dorica1995 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 18:01   #3878
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład?

Cytat:
Napisane przez dorica1995 Pokaż wiadomość
Witam Mój problem polega na tym, że zawsze wybieram zły podkład dla mojej cery. Po nałożeniu jakiegokolwiek kosmetyku tego typu moja twarz dosłownie za kilka minut intensywnie sie swieci. Przypudrowanie jej pomaga na bardzo krótki czas, muszę to robić non stop. Moja skóra twarzy raz jest sucha a raz bardzo mocno się przetluszcza. Bardzo zależy mi na podkładzie matującym, dosc trwalym i kryjącym ale nie musi być to bardzo mocne krycie pomożecie mi znaleźć taki?
Łączę ze zbiorczym. O dobór podkładu pytamy bowiem w wątku zbiorczym.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 19:31   #3879
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład?

Dorico okresl prosze polke cenowa jaka Cie interesuje i napisz jakiego kremu uzywasz pod podklad/ podklady bo tu moze byc pies pogrzebany
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 19:38   #3880
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Jaki podkład?

Cytat:
Napisane przez dorica1995 Pokaż wiadomość
Witam Mój problem polega na tym, że zawsze wybieram zły podkład dla mojej cery. Po nałożeniu jakiegokolwiek kosmetyku tego typu moja twarz dosłownie za kilka minut intensywnie sie swieci. Przypudrowanie jej pomaga na bardzo krótki czas, muszę to robić non stop. Moja skóra twarzy raz jest sucha a raz bardzo mocno się przetluszcza. Bardzo zależy mi na podkładzie matującym, dosc trwalym i kryjącym ale nie musi być to bardzo mocne krycie pomożecie mi znaleźć taki?
Albo masz tłustą ale przesuszoną skórę? Może trzeba zmienić pielęgnację lub więcej pić wody? może to być ten powód.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 22:43   #3881
paulie92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jaki fluid wybrać na mega tłustą,naczynkową i zaczerwienioną skórę?? Używałam naprawdę bardzo dużo,od tanich do super drogich,przy czym tylko jeden mi sie spodobał Bourjois, Healthy Mix.. Z tym,że bardzo krótko przy rodzaju mojej skory się utrzymuje.. Conajmniej co dwie godziny muszę poprawiać makijaż,który dosłownie spływa z twarzy pomocy!! Czego użyć? Czy moze ja cos robię nie tak?
paulie92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 17:46   #3882
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny
Miałyście już ten nowy podkład Bobbi? Ten podkład- serum
Szukam czegoś nowego, po NARS tinted moisturizer Alaska, który konsystencją i efektem był ok, ale kolor już przestał pasować no i kończy się lato, więc potrzeba czegoś do pracy, całodobowego
i raczej wysoka półka.
Uwielbiam efekt Sensai Cellular performance, mój kolor to 203. Z Bobbi mam 3,25.
Jakieś sugestie? Givenchy? Clarins? Burberry? TF?
Cerę mam mieszaną
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 18:08   #3883
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez paulie92 Pokaż wiadomość
Jaki fluid wybrać na mega tłustą,naczynkową i zaczerwienioną skórę?? Używałam naprawdę bardzo dużo,od tanich do super drogich,przy czym tylko jeden mi sie spodobał Bourjois, Healthy Mix.. Z tym,że bardzo krótko przy rodzaju mojej skory się utrzymuje.. Conajmniej co dwie godziny muszę poprawiać makijaż,który dosłownie spływa z twarzy pomocy!! Czego użyć? Czy moze ja cos robię nie tak?
Podobny do healthy mix, ale dłużej wytrzymujacy na twarzy (przynajmniej mojej) był dobrze przypudrowany lancome teint miracle. Spróbuj dorwać probke w perfumerii, jeśli nie testowałaś
impaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 20:53   #3884
magda20122012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Jaki polecacie lekki podkład kryjący ?

Jaki polecacie podkład kryjący do cery tłustej . Do 30 zl
magda20122012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:39   #3885
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki polecacie lekki podkład kryjący ?

Cytat:
Napisane przez magda20122012 Pokaż wiadomość
Jaki polecacie podkład kryjący do cery tłustej . Do 30 zl
Łączę z wątkiem zbiorczym.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 09:52   #3886
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez magda20122012 Pokaż wiadomość
Jaki polecacie podkład kryjący do cery tłustej . Do 30 zl
Nie stosowałam dłużej, tylko testowałam, ale można polecić Revlon Colorstay. Szukaj w necie, albo czekaj na promocje w Rossmann.
http://www.empik.com/szukaj/produkt?...vlon+ColorStay

Max Factor Lasting Performance
stosuję do dziś, jest trwały, trzyma się fajnie. Jedna wada to lekko ciemnieje na twarzy, dlatego wybierz odcień lekko jaśniejszy niż powinnaś
http://www.empik.com/szukaj/produkt?...ng+Performance
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:21   #3887
paulie92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Podobny do healthy mix, ale dłużej wytrzymujacy na twarzy (przynajmniej mojej) był dobrze przypudrowany lancome teint miracle. Spróbuj dorwać probke w perfumerii, jeśli nie testowałaś

Dziękuje Ci bardzo! Napewno spróbuje..
paulie92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:08   #3888
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie stosowałam dłużej, tylko testowałam, ale można polecić Revlon Colorstay. Szukaj w necie, albo czekaj na promocje w Rossmann.
http://www.empik.com/szukaj/produkt?...vlon+ColorStay

Max Factor Lasting Performance
stosuję do dziś, jest trwały, trzyma się fajnie. Jedna wada to lekko ciemnieje na twarzy, dlatego wybierz odcień lekko jaśniejszy niż powinnaś
http://www.empik.com/szukaj/produkt?...ng+Performance

Potwierdzam lasting performence jest b.fajny. Ma ladne wykonczenie i chyba jest jednym z fajniejszych podkladow ktore mozna upolowac za 30 zl , dosc czesto widuje go na prpmocjach. Niestety dla mnie nie maja koloru.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:37   #3889
Torrisia
Przyczajenie
 
Avatar Torrisia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Z woj Pomorskiego
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć Wizażanki!
Potrzebuje pilnej pomocy, gdyż kompletnie nie wiem, co mam zrobić
Otóż moja cera jest bardzo "trudna". Mam duży trądzik, ale nie w strefie T tylko w strefie U.
Ponadto mam cerę mieszaną (?), ponieważ potrafi być i tłusta, i sucha.
Wszystkie kremy na trądzik sprawiają że się przesusza i mam suche "placki" na skórze, dlatego intensywnie ją nawilżam.
Niestety, to nie jedyny problem.
Mam korektor z maybelline affinitone (nie wiem czy dobrze pisze nazwę). Jest on dla mnie dobry. Pod to nakładam cienką warstwę podkładu true match z loreala, żeby przykryć mniejsze niedoskonałości, na które nie nakładam korektora. Wszystko wykańczam pudrem stay matte z rimell. Niestety, WSZYSTKO (!) mi się waży, i bardzo szybko niedoskonałości sa ponownie widoczne, a skóra wygląda strasznie.
Mam pytanie, czym można to zakorygować? Macie jakieś pomysły? Obejrzałam chyba już wszystkie filmiki na youtube, i naprawdę staram się nakładać to minimalnie na twarz. Zastanawiam się również na kosmetykami mineralnymi. Byłyby trwalsze, i nie ważyły by się? Bo ja już naprawdę nie mogę nic wymyślić. Pomocy!
Torrisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 22:59   #3890
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Torrisia Pokaż wiadomość
Cześć Wizażanki!
Potrzebuje pilnej pomocy, gdyż kompletnie nie wiem, co mam zrobić
Otóż moja cera jest bardzo "trudna". Mam duży trądzik, ale nie w strefie T tylko w strefie U.
Ponadto mam cerę mieszaną (?), ponieważ potrafi być i tłusta, i sucha.
Wszystkie kremy na trądzik sprawiają że się przesusza i mam suche "placki" na skórze, dlatego intensywnie ją nawilżam.
Niestety, to nie jedyny problem.
Mam korektor z maybelline affinitone (nie wiem czy dobrze pisze nazwę). Jest on dla mnie dobry. Pod to nakładam cienką warstwę podkładu true match z loreala, żeby przykryć mniejsze niedoskonałości, na które nie nakładam korektora. Wszystko wykańczam pudrem stay matte z rimell. Niestety, WSZYSTKO (!) mi się waży, i bardzo szybko niedoskonałości sa ponownie widoczne, a skóra wygląda strasznie.
Mam pytanie, czym można to zakorygować? Macie jakieś pomysły? Obejrzałam chyba już wszystkie filmiki na youtube, i naprawdę staram się nakładać to minimalnie na twarz. Zastanawiam się również na kosmetykami mineralnymi. Byłyby trwalsze, i nie ważyły by się? Bo ja już naprawdę nie mogę nic wymyślić. Pomocy!
Nie wystarczy sama zmiana podkładu czy pudru. Miałam coś podobnego, co wiązało się z hormonami...
Kremy anty trądzikowe silnie wysuszają i lepiej poszukać niezapychającego lekkiego kremu nawilżającego, a z wypryskami walczyć punktowo (na noc).
Być może wtedy podkład lepiej się utrzyma (miałam dokładnie TM i wiem o czym piszesz), a jeśli nie to polecam lasting performance (najpierw jednak zmieniłabym krem).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 20:18   #3891
pixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Proszę o pomoc w dobraniu nowego podkładu. Dotychczas używałam Everlasting firmy Clarins kolor 107 Beige. Nie robił rewolucji pryszczowej na mojej twarzy, więc chwała mu za to, ale chyba wolę coś odrobinę lżejszego. Cera raczej tłusta, z niedoskonałościami. Żeby było trudniej, to nie chodzi o młodą skórę. Potrzebuję czegoś kryjącego, ale bez przesady - trochę mi to przeszkadzało w everlasting. Nie może się świecić na czole i nosie. Jakieś pomysły?
pixe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 08:19   #3892
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Long lasting od Bobbi Brown, lzejszy i troche mniej kryjacy od ever
Lastinga, trwaly, duza paleta kolorów. Wielu osobom nie pasuje ze wzgledu na mniejsze niz zwykle przy tego typu podkladach krycie ale to bardzo dobry podklad, nie jest tak suchy jak everlasting a nadal trwaly. Moze sie sprawdzic nie tylko w przypadku mlodej skóry
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 14:17   #3893
Mani_anka
Przyczajenie
 
Avatar Mani_anka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

ja uwielbiam kosmetyki od Bobbi Brown, podkład też mam z tej firmy moja mieszana cera nie jest co prawda jakaś bardzo wymagająca, ale używam tylko tego jednego rodzaju podkładu odkąd tylko spróbowałam
Mani_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 14:56   #3894
pixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ten podkład nazywa się long lasting, czy long wear? Bo już trochę szukałam w necie i nie mogłam znaleźć pierwszej wersji.
Nie powiem, zainteresował mnie ten podkład. Może jeszcze jakieś opcje?
pixe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 16:03   #3895
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Piszac long lasting mialam na mysli typ podkladu podklad nazywa sie even finish

http://www.sephora.com/long-wear-eve...spf-15-P375909
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 16:20   #3896
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

wiecie co, kupilam podklad guerlain parure de lumiere w kremie i myslalam ze bedzie mocno zolty (odcien32) ale wyglada calkiem fajnie
na razie go nie otwieram, bo mam inne podklady ktore chce troche zuzyc, a ze ten nie ma pompki to boje sie ze szybciej moze sie zepsuc, a nie chce tego
DSC_0209-vert.jpg
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 16:58   #3897
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

o kurcze, porownujac go do tenue de perfection 01 beige pale, ten 32 parure de lumiere jest jasniejszy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 19:30   #3898
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Taaaaak 32 powinien byc jasniejszy. Cacuszko)) parurki sa bossskie)) mam nadzieje ze bedzie Ci slużył))

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Btw Perfectionista generalnie jest ciemny. 02 perfection jest ciemniejsze niz 02 lingerie de peau czy parure de lumiere
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 16:31   #3899
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny poradźcie. Przymierzam się do zakupu Clarins Everlasting (szukam czegoś kryjąco-matującego) i waham się, który odcień wybrać. Nie mam możliwości sprawdzić odcieni na żywo więc muszę wybierać w ciemno. Celuję w 105 nude lub 108 sand. Na pewno musi być dość jasny, ale nie bardzo blady, i zdecydowanie w ciepłej tonacji. Za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczna.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:26   #3900
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Sand. Mest lekko zoltawy, cieply i ZDECYDOWANIE ciemniejszy od 105 ( nude) nude jest umiarkowanie jasnym kolorem o dosc neutralnej tonacji. Jasnosc na poziomie ecrue DW , Sand Clarinsa jest mniej zolty i moim zdaniem nieco ciemniejszy( u mnie oksydowal) od sand DW. Ja bym tez nie okreslila go jako koloru jasnego.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.