Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 21:04   #3211
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Nie wiem, ja Cie nie widze więc Ci nie doradze, sama już musisz zdecydować.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 11:36   #3212
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Wybacz ale ja byłam pytać się w 6 salonach fryzjerskich kiedy byłam to robić i żaden nie brał za to więcej niż 300zl, a byłam w różnych, od całkiem taniuśkich do takich na prawdę drogich aby porównać cenę i wybrać najkorzystniejszą. I nie tylko w gliwicach, byłam też w zabrzu i w katowicach kiedy to byłam tam przelotem, więc nie chce mi się wierzyć, że za zaplecenie warkoczyka i pomachaniu igłą ktoś może chceć więcej, bo 300zl to i tak za dużo.

A jeżeli mówisz że jakiś salon bierze za to więcej, to chyba na głowę upadli, dlatego sama sobie w domu zaczełam doczepiać włosy, i nie jest to takie trudne, obojętnie na jaką metodę, a płaci się jedynie za materiał,który w porównaniu z usługą jest tani jak barszcz.
Mało tego sama mogłam sobie tak doczepić jak i gdzie chciałam, bez słuchania fryzjerki że to że tamto, i jakoś nic mi się nigdy nie działo, a włosy zawsze cud, miód i orzeszki.
Nie wiem czy mówimy o tym samym bo to jest wątek o warkoczykach syntetycznych których robi się 150-200 bez użycia żadnych igieł. W ogóle trochę mącisz w tym wątku bo mam wrażenie że mówisz o zupełnie czym innym jakiś clip-inach i w ogóle a tego do warkoczyków syntetycznych się nie używa :|

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
No tak jak normalnie, fryzjerki niestety pewnie nie będą do tego przychylne i musisz też uważać żeby nie zrobił Ci się"garbek" i żeby nie było tego widać, ciężka sprawa jest z grzywkami i nie u każdego w miarę dobrze to wygląda.

Trzeba też strasznie uważać żeby nie rozwalić tego etc. ja na Twoim miejscu jeżeli już chcesz pojechała tylko troszkę za linie ucha ale wyżej jak grzywka, bo potem możesz mieć trudności z tym.
Jak zawsze nosiłaś grzywkę to może lepiej nie zaplataj, mniejszy szok przy zmianie wizerunku, sprawdź jak wyglądasz z włosami gładko zaczesanymi w kucyk z tyłu to będziesz miała jakieś wyobrażenie.
Nie wiem też o jakim "garbie" mówi Reddishh, nigdy nic takiego się nie robi jak się zaplata razem z grzywką :|

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
Kurde mam straszny dylemat bo starsznie podobaja mi sie te warkoczyki ,ale wiele osob mi mowi że mi nie beda pasować ;(
Powiem Ci tak - założenie warkoczyków to duża zmiana w wyglądzie, ale znam ludzi którym one podobno "nie pasują" a noszą namiętnie przez długi czas kilkukrotnie, a znam ludzi którzy wyglądali świetnie a mimo to rozplatali po tygodniu bo im się nie podobało.
Jedno co musisz wiedzieć co nigdzie nie jest napisane to to, że niewiele osób wie z czym się wiąże fakt, że noszą syntetyki. Będzie ci ciężej, są one inne w dotyku niż normalne włosy, może ci w nich być bardziej gorąco i możesz czuć że masz plastikową siatkę na głowie, końcówki drapią w plecy, z myciem jest trudniej i nie powinno się tego robić zbyt namiętnie często i inne tego typu.
Jak nie spróbujesz nie będziesz wiedziała - proste.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2011-08-04 o 11:42
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 11:54   #3213
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

To ty mącisz, bo warkoczyki można też zaplatać na grzywce.

Inna dziewczyna zapytała mnie o inną metodę to jej powiedziałam, więc nie ja mące tylko dziewczyna pyta nie na temat.

Wiecie co, faktycznie jak macie udzielać takich rad jak tutaj się to dzieje, to ja nie dziwie się, że macie tutaj burdel i nikt nic nie wie i są nie domówienia.
Nie będę się już wypowiadać w tym wątku skoro osoby które tutaj mówią nie mają pojęcia co do takich rzeczy chyba.

Prosze bardzo, jeszcze będziesz się kłóciła że tego nie zaplata się na grzywce?
Bo jak mniemam o to chodzi w tym wątku, więc zamiast głupoty wciskać może się doucz. I jeszcze raz powtarzam, że nie wierze, ze za to ktoś chciał 1,500zl.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4779_normal_942.jpg (52,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg warkoczyki11750205.jpg (46,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cornrows-african.jpg (22,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cornrows-profile.jpg (25,8 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-04 o 12:00
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:14   #3214
mazurkens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Ja tak może trochę z innej beczki. Mam zaplecione warkoczyki syntetyczne w kolorze naturalnego brązu, długości mniej więcej do pasa. Za dwa tygodnie mam wesele i miotam się w podjęciu decyzji o tym co mam założyć. Do warkoczyków nie pasują jakieś poważne, zobowiązujące sukienki, ale z drugiej strony nie pójde w sukience którą zakładam na plaże na wesele bo to też nie pasuje.. Macie jakieś rady w tym temacie? Byłabym wdzięczna ;-)
mazurkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 13:06   #3215
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Hm..do warkoczyków oczywiście pasuje styl rasta etc. ale przecież nie ubierzesz się jak hipis. Wiesz co? ja Ci polecam jakąś ładną sukienkę w kolorze ziemistym, brąz ciemniejszy.
Jakiś dodatek i może pokombinuj z fryzurą? może jakaś materiałowa przepaska i włosy związane? taka fryzura doda oryginalności, schludności ale pozostaniesz w takim stylu pasującym do warkoczyków, może jakieś eleganckie kolczyki?

Nie znam Cię, nie wiem jaki masz styl, co lubisz co nosisz ani jak wyglądasz, ale myślę że powinnaś się kręcić wokoło rasta/hippie, takie style reprezentują warkoczyki, i będzie to pasować. Zrobić alternatywe i ubrać się na ten styl, ale dopracować aby było elegancko
Będziesz przez to wyglądać oryginalnie, ale pozostaniesz elegancka i na miejscu.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-04 o 13:14
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 13:28   #3216
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
To ty mącisz, bo warkoczyki można też zaplatać na grzywce.

Inna dziewczyna zapytała mnie o inną metodę to jej powiedziałam, więc nie ja mące tylko dziewczyna pyta nie na temat.

Wiecie co, faktycznie jak macie udzielać takich rad jak tutaj się to dzieje, to ja nie dziwie się, że macie tutaj burdel i nikt nic nie wie i są nie domówienia.
Nie będę się już wypowiadać w tym wątku skoro osoby które tutaj mówią nie mają pojęcia co do takich rzeczy chyba.

Prosze bardzo, jeszcze będziesz się kłóciła że tego nie zaplata się na grzywce?
Bo jak mniemam o to chodzi w tym wątku, więc zamiast głupoty wciskać może się doucz. I jeszcze raz powtarzam, że nie wierze, ze za to ktoś chciał 1,500zl.
A czy ja gdziekolwiek napisałam że się nie da na grzywce? Wręcz przeciwnie, mówiłam że się da i że nie robi się żaden "garb". Fryzjerki do zaplatania grzywki podchodzą tak samo jak do zaplatania całej głowy więc nie wiem o jakiej "niechęci" fryzjerek mówisz.
Większość zdjęć jakie pokazałaś to cornrows a nie warkoczyki syntetyczne, więc może sama się doucz zamiast opluwać wszystkich wokół i żądać za to wdzięczności i noszenia na lektyce.
Co do cen - proponuję pojechać do jakiegokolwiek większego miasta i zapytać - nie tylko ja mam doświadczenie z tym, że takie nieziemskie ceny śpiewają.

Do mazurkens - wg mnie jak upniesz ładny kok, wepniesz kwiat czy inną "zmiękczającą" ozdobę to możesz tak naprawdę w czym chcesz ale trzeba to ładnie skomponować i włożyć w to trochę wysiłku.

Najłatwiej by Ci było znaleźć jakąś ładną maxi dress i po problemie - styl pasuje, obcasów nie trzeba bo nóg nie widać, żakiet też pasuje.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 13:45   #3217
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Czy ty jesteś nie normalna dziewczyno? 2 pierwsze zdjęcia to co to według ciebie jest cholera? przestań pisać takie głupoty bo aż mi się ciśnienie podnosi.

Koniec kłótni bo nie będę się wymieniać zdaniem z kimś kto na warkoczyki syntetyczne mówi że to nie to.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 14:17   #3218
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Czy ty jesteś nie normalna dziewczyno? 2 pierwsze zdjęcia to co to według ciebie jest cholera? przestań pisać takie głupoty bo aż mi się ciśnienie podnosi.

Koniec kłótni bo nie będę się wymieniać zdaniem z kimś kto na warkoczyki syntetyczne mówi że to nie to.
Dlatego napisałam "większość" zdjęć...
I chyba faktycznie powinnaś zainwestować w melisę i zbiorniczek na jad bo dyskutować się z tobą nie da.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 14:20   #3219
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Chętnie zainwestowałabym w shotguna, to rozwiązałoby moje problemy.

Koniec offtopa powracamy do tematu.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 09:56   #3220
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
To ty mącisz, bo warkoczyki można też zaplatać na grzywce.

Inna dziewczyna zapytała mnie o inną metodę to jej powiedziałam, więc nie ja mące tylko dziewczyna pyta nie na temat.

Wiecie co, faktycznie jak macie udzielać takich rad jak tutaj się to dzieje, to ja nie dziwie się, że macie tutaj burdel i nikt nic nie wie i są nie domówienia.
Nie będę się już wypowiadać w tym wątku skoro osoby które tutaj mówią nie mają pojęcia co do takich rzeczy chyba.

Prosze bardzo, jeszcze będziesz się kłóciła że tego nie zaplata się na grzywce?
Bo jak mniemam o to chodzi w tym wątku, więc zamiast głupoty wciskać może się doucz. I jeszcze raz powtarzam, że nie wierze, ze za to ktoś chciał 1,500zl.
nie wierzysz w wysokie ceny? prosze:
http://warkoczyki.pl/
przykład pierwszy z brzegu. miałam klientke która zaplaciła w niewielkiej miejscowosci 1000zl za warkoczyki bez dodatku syntetyku.ale ogolnie to widze, ze przez instrukcje przedluzania wlosow, ktora zamiescilas zrobil sie balagan. my w tym watku rozmawiamy o warkoczykach afrykanskich stąd te nieporozumienia

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
hej,mam pytanie. Czy jeśli mam spory problem z wypadaniem włosów, czy będzie to jakims problemem przy zaplataniu warkoczyków ?
tak, warkoczyki moga jeszcze bardziej przyczynic sie do wypadania włosów w takiej sytuacji

Edytowane przez bagladyshop
Czas edycji: 2011-08-08 o 09:59
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 12:42   #3221
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
nie wierzysz w wysokie ceny? prosze:
http://warkoczyki.pl/
przykład pierwszy z brzegu. miałam klientke która zaplaciła w niewielkiej miejscowosci 1000zl za warkoczyki bez dodatku syntetyku.ale ogolnie to widze, ze przez instrukcje przedluzania wlosow, ktora zamiescilas zrobil sie balagan. my w tym watku rozmawiamy o warkoczykach afrykanskich stąd te nieporozumienia

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------



tak, warkoczyki moga jeszcze bardziej przyczynic sie do wypadania włosów w takiej sytuacji
No to że na tej stronie jest drogo to akurat wiem, bo też na niej szukałam
W takim razie u mnie chyba jest jakiś dół cenowy, skoro byłam u fryzjerów i oczywiście nie wszyscy robili ale cena nie przewyższała 450zł w na prawdę drogim salonie, a jakoś nie wydaje mi się, aby wszyscy obniżali mi ceny, prawda?
Moja znajoma robi też warkoczyki od paru lat i robi to bardzo dobrze, odemnie nie chciała pieniędzy, ale mówiła że normalnie bierze max 200-250zł bo jej tyle wystarcza, więc nie dziwcie się, że jak widze że za takie coś można dać 1000zł to robie oczy jak sowa. Nie ważne, u was jest 1000zł u mnie 450zł i koniec, nie warto się kłócić o takie durnoty.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 14:47   #3222
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

jak zaczynałam pleść lata lata temu to stawka nie schodziła poniżej tysiaka
teraz bardziej szanuję swój czas i umiejętności i uważąm ,że za parę godzin dobrze wykonanej roboty kwota 300zł jest żenująca
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 14:54   #3223
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
jak zaczynałam pleść lata lata temu to stawka nie schodziła poniżej tysiaka
teraz bardziej szanuję swój czas i umiejętności i uważąm ,że za parę godzin dobrze wykonanej roboty kwota 300zł jest żenująca
Dla Ciebie jest żenująca dla innych wystarczająca. Jedni lubią kolor niebieski inni czerwony, nie można dyskutować o tym co kto lubi.
Ty bierzesz tyle ona tyle i koniec kropka.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 15:57   #3224
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Dla Ciebie jest żenująca dla innych wystarczająca. Jedni lubią kolor niebieski inni czerwony, nie można dyskutować o tym co kto lubi.
Ty bierzesz tyle ona tyle i koniec kropka.
nie kropka
bo za ludzkie umiejętności się płaci
i jak ktoś nie umie cenić swojego czasu a i zdrowia (stawy i kręgosłup siadają - kto plecie lata ten wie o czym mówię) to jego problem
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 16:06   #3225
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
nie kropka
bo za ludzkie umiejętności się płaci
i jak ktoś nie umie cenić swojego czasu a i zdrowia (stawy i kręgosłup siadają - kto plecie lata ten wie o czym mówię) to jego problem
Dziewczyno, czy ty masz coś z głową? dla mnie możesz i brać za to nawet i 3 000zł nie obchodzi mnie to, odczep się od ludzi i zejdz ze mnie bo ja na swoim miejscu też bym tyle brała, 1 000zł to można zapłacić za dobre przedłużanie słowiańskimi włosami a nie warkoczyki. To jest moje zdanie,jeżeli tego nie rozumiesz to trudno, a twoje zdanie powoli zaczyna mnie mało interesować, jeżeli nie potrafisz zaakceptować kogoś kto mówi spokojnie i ma odbiegłe zdanie to chyba jest coś z tobą nie tak?

Kończę temat bo mam wiele innych bzdur o które można się popsztykać, bo o tą to szkoda gadać i patrzeć.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 16:33   #3226
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Dziewczyno, czy ty masz coś z głową? dla mnie możesz i brać za to nawet i 3 000zł nie obchodzi mnie to, odczep się od ludzi i zejdz ze mnie bo ja na swoim miejscu też bym tyle brała, 1 000zł to można zapłacić za dobre przedłużanie słowiańskimi włosami a nie warkoczyki. To jest moje zdanie,jeżeli tego nie rozumiesz to trudno, a twoje zdanie powoli zaczyna mnie mało interesować, jeżeli nie potrafisz zaakceptować kogoś kto mówi spokojnie i ma odbiegłe zdanie to chyba jest coś z tobą nie tak?

Kończę temat bo mam wiele innych bzdur o które można się popsztykać, bo o tą to szkoda gadać i patrzeć.
wypowiedziałam kulturalnie swoje zdanie-i czuję się doskonale
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:51   #3227
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Reddish - myślałam że tylko ze mną masz problem, ale widzę że nie umiesz się powstrzymać od konfliktu z kimś kto, nie daj boże ma inne zdanie niż wyrocznia - czytaj Ty.

A prawda co do cen jest następująca - coś jest tyle warte ile ktoś jest w stanie za to zapłacić. Łatwo można to porównać do ciuchów - dla mnie t-shirt zawsze pozostanie t-shirtem za którego jestem w stanie zapłacić góra 20 zł. I żadna metka z nazwiskiem czy nazwą domu mody nie jest w stanie mnie przekonać do wyrzucenia większej ilości pieniędzy. Jak ktoś plecie za 200 zł jego sprawa, a jak ktoś jest w stanie ściągnąć od ludzi 1000 zł czy więcej znaczy że jest dobrym zaplataczem/marketingowcem/pr-owcem czy cokolwiek.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 15:16   #3228
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
jak zaczynałam pleść lata lata temu to stawka nie schodziła poniżej tysiaka
teraz bardziej szanuję swój czas i umiejętności i uważąm ,że za parę godzin dobrze wykonanej roboty kwota 300zł jest żenująca
nie no bez szaleństw ja biore 350 i uwazam ze stawka 50zl za godzine jest spoko cena to trzeba miec wywazone-zeby sie oplacało i zeby byli klienci. bo co ztego, ze wycenie robienie warkoczy na 1000zl jak zrobie je raz na miesiac?

Edytowane przez bagladyshop
Czas edycji: 2011-08-11 o 15:18
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 16:53   #3229
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
nie no bez szaleństw ja biore 350 i uwazam ze stawka 50zl za godzine jest spoko cena to trzeba miec wywazone-zeby sie oplacało i zeby byli klienci. bo co ztego, ze wycenie robienie warkoczy na 1000zl jak zrobie je raz na miesiac?
Ty baglady jesteś ekspresem jeśli chodzi o zaplatanie z tego co wiem, więc taka stawka ci wychodzi i jest sprawiedliwa - co innego jak ktoś zaplata np za 300zł w 9 godzin, wychodzi wtedy znaaacznie mniej. Zresztą co kraj to obyczaj - jedni wolą ściągnąć więcej i mieć mniej klientów a do innych walą się drzwiami i oknami bo świadczą usługę za korzystną cenę i też są zadowoleni.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 16:52   #3230
SzAnElKa
Zadomowienie
 
Avatar SzAnElKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 340
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Jak bardzo wypadają ci włosy to nic więcej, jak tylko jak je rozplączesz to nie zdziw się, i nie zacznij jak inne laski mówić, że od tej metody zaczeły ci bardziej włosy wypadać bo one się tam nagromadzą, to nie są pojedyńcze pasemka że możesz je "zgubić".



W ogóle dzięki że ktoś mi podziękował za napisanie wręcz referatu o tej metodzie, bo wcale nie musiałam i mało tego opisałam to dokładnie, następnym razem tego po prostu nie zrobie.
Cześć!!!
NO JA CI DZIĘKUJE BARDZO
Sory, że teraz dopiero ale czekałam na wiadomość prywatną od Ciebie a nie zauważyłam, że mój wątek się tutaj znalazł/ został przeniesiony .... myślałam że ktoś skasował

Dzięki
__________________
WYMIANA -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=843846
SzAnElKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 07:38   #3231
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

cześć dziewczyny
i znowu potrzebuje pomocy od Was, ty razem czekam na wszyskie rady jak dobrze zdjąć warkoczyki syntetyczne. Niestety miałam je tylko 2 miesiące, są źle założone... całe powychodziły, pozjeżdżały po 5 cm nawet, jeden warkoczyk też i odleciał. I jutro korzystając z wolnego dnia w pracy chce od rana z pomocą kumpeli je zdjąć. Tylko czekam na Wasze rady jak to zrobić najlepiej. Mam nadzieję, że idealnie się rozczesze włosy.
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:24   #3232
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Najpierw spróbuj rozpleść jednego, obetnij na wysokości swoich włosów, może trochę dalej jak sie boisz że coś swojego możesz odciąć, rozplatasz, wyjmujesz syntetyki i rozczesujesz kosmyk. Jeśli się ładnie rozczesze to rozplataj dalej w ten sposób, jeśli nie będzie tak łatwo rozczesuj przy pomocy odżywki. Wg mnie lepiej rozczesywać od razu po kosmyku niż potem całą głowę, mniej włosów się traci wyrywając przy rozczesywaniu. Potem myjesz włosy i już. Mi zdjęcie prawie 200 szt zajęło nie więcej niż 3 godziny a rozplatałam sama.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 11:01   #3233
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Ja ucinałam końcówkę i dalej albo rozplątywałam, albo same zjezdzały włosy syntetyczne i tylko je "ściągałam". Błędem było że najpierw wszystko rozplotłam a potem rozczesywałam, następnym razem zrobie tak mówi owieczka, po kosmyku.
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:13   #3234
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

oki. Dzięki jutro z raa się za to biore
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:26   #3235
Marthinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Witam wszystkich!
jestem nowa na wątku i tak prawie nowa w warkoczykach Sama miałam dwa razy i kusi mnie następny raz, ale do rzeczy.
Chciałabym zacząć robić sama warkoczyki. Lubię robić takie rzeczy w sensie zaplatać. Jestem świadoma wielkiej pracy, ale wiem, że efekty będą zadowalające Chciałam się zapytać czy ktoś z Was jest także samoukiem? Jak zaczynałyście?
pozdrawiam
Marthinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 13:45   #3236
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marthinka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
jestem nowa na wątku i tak prawie nowa w warkoczykach Sama miałam dwa razy i kusi mnie następny raz, ale do rzeczy.
Chciałabym zacząć robić sama warkoczyki. Lubię robić takie rzeczy w sensie zaplatać. Jestem świadoma wielkiej pracy, ale wiem, że efekty będą zadowalające Chciałam się zapytać czy ktoś z Was jest także samoukiem? Jak zaczynałyście?
pozdrawiam
chyba każdy jest
ja zaczynałam jakies 8-9 lat temu od próby zaplecenia siebie
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 11:37   #3237
kalisto1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Witam dziewczyny, od kilku dni podczytuje was sobie.
Jestem zdecydowana na warkoczyki, jednak nie bardzo wiem, które kolory wybrać tzn wiem, jak mają wyglądać, ale kolory podane w aukcji nie za bardzo mi pomagają :P

Myślałam o tych włosach http://allegro.pl/wlosy-syntetyczne-...796409776.html

I teraz prośba do doświadczonych dziewczyn, chce mieć kolor coś w naturalnym brązie, jak najbardziej zbliżonym do tych http://3.bp.blogspot.com/_gJxq9NGdPr...0/DSC_0059.jpg
mogą być 2 odcienie, jaki byście polecały z tej aukcji ?
czy kolor 12 i 27, wymieszany pół na pół, da mi naturalny-ciepły odcień ?

Bardzo prosze o rady
kalisto1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:28   #3238
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kalisto1986 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, od kilku dni podczytuje was sobie.
Jestem zdecydowana na warkoczyki, jednak nie bardzo wiem, które kolory wybrać tzn wiem, jak mają wyglądać, ale kolory podane w aukcji nie za bardzo mi pomagają :P

Myślałam o tych włosach http://allegro.pl/wlosy-syntetyczne-...796409776.html

I teraz prośba do doświadczonych dziewczyn, chce mieć kolor coś w naturalnym brązie, jak najbardziej zbliżonym do tych http://3.bp.blogspot.com/_gJxq9NGdPr...0/DSC_0059.jpg
mogą być 2 odcienie, jaki byście polecały z tej aukcji ?
czy kolor 12 i 27, wymieszany pół na pół, da mi naturalny-ciepły odcień ?

Bardzo prosze o rady
dziewczyna ze zdjecia ma wlosy nr 12 zaplecione. nr 27 to jest taki rudawy ciemny blond-ale fajnie sie łączy z nr 12
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:13   #3239
kalisto1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

bagladyshop dziekuje, kupiłam od razu ( już są zaplecione) właśnie 12 i 27 , a dla siostry 12 i chyba 8, jednak zdecydowałam się na tą aukcje http://allegro.pl/wlosy-syntetyczne-...821756730.html swietnie wyglądają na głowie, idealnie pomieszały się z moimi i nie ma żadnej różnicy , same jakościowo są bardzo fajne
kalisto1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 20:16   #3240
kalussia
Raczkowanie
 
Avatar kalussia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 37
Dot.: Warkoczyki-wątek zbiorczy

hej dziewczyny jak myślicie czy dobrze by mi było w warkoczykach to moje fota
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
kalussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.