Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 18:26   #871
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Kat, dobrze prawisz o tej wodzie Co wiecej: picie zbyt duzej ilosci wody moze prowadzic do wyplukania waznych dla organizmu (i wlosow!) pierwiastkow. Moja znajoma tak miala - jak zaczela pic 2l wody na dzien, tak wyplukala sobie z organizmu potas, co spowodowalo zaburzenia rytmu serca. Oczywiscie szybko go uzpelnila, ale troche trwalo, zanim lekarze doszli, o co biega. Co do tej henny - zawsze mozesz sprobowac na pojedynczym pasemku co sie stanie.
no niby mogę... ale i tak się boję dobra, cicho -na razie nic nie robię nie wolno mi
Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
A nie zgodzę się. Picie czystej wody niskozmineralizowanej nie obciąża nerek. Gazowana, kranówa, wysokozmineralizowana tak. Jak byłam w ciąży trochę się interesowałam zdrowym odżywianiem i w tym okresie powinno sie pić ok1,5l takiej wody , podczas karmienia nawet 2l reszta to powinny byc płyny typu szklanka soku, zupa, owoce, warzywa. Wg mojej wczorajszej lektury trzeba pic 2 litry samej wody i dodatkowo zupy itp. czyli około 2,6litra, tak jak podczas karmienia piersią.
to zależy od organizmu też, wieku, trybu życia... dla mnie litr wody to za dużo i już wtedy protestuje mój pęcherz. Trzeba po prostu dobrze obserwować swój organizm.
Cytat:
Napisane przez akeupnotwar Pokaż wiadomość
anngeli, nie gniewaj się za to co napiszę, ale powinnaś dać im odpocząć od pasemek, kombinowania etc piszę to w trosce o włosy oczywiście dużo jest u nas na wątku martwienia się, kombinowania...

ja od kiedy niecałe pół roku dałam sobie spokój z kombinowaniem z farbowanymi nie poznaję swoich włosów, są świetne! a takie zastanawianie co tu zrobić żeby nie trzeba było ścinać, żeby farbę przykryć... mnie frustrowało.
dobrze mówisz ja za kilkanaście miesięcy będę miała drugi miesiąc odkąd nie farbuję, włosy są dwa razy grubsze (!!!!) i w o wiele lepszej kondyncji. Trzeba im dać odpocząć, odwdzięczą się
Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
To prawda bo włosy zaraz po farbowaniu sa ładne, ale po ok 2 tyg robią się matowe, bez połysku, wyglądają sztucznie i wtedy żalujemy. Przerabiaalm to już kilka razy. Jednak żądna z was nie ma tak paskudniej mieszanki kolorów jaka miałam ja przed scięciem.
Ja piję malo wody, wręcz za mało, bo ok 4 szklanek, a to jest mniej niż litr. Ale nie czuję potrzeby picia większej ilości. Wg poradników a nawet encyklopedii zdrowia(musiałam sprawdzic) standardem dla kobiety w moim wieku jest 2,5 l plynów w tym 1,5l wody )Jak byłam w ciąży kazali pić ok 1,5 l, bo tez jestem niska i chuda -ważyłam wtedy na pocz 47 kg a pod koniec65kg, także wszystko zależy od wagi. Masz rację.A przy karmieniu pilam grubo ponad 2 litry Dzidzia mnie wypompowywała, ale ani to ani duza ilosc wody nie wyplukała ze mnie niczego.
też masz rację, humor się poprawia na chwilę a potem wszystko wraca do poprzedniego stanu rzeczy, a nawet jest gorzej, bo włosy znów oberwały i są w gorszym stanie....
A co do wody, to ciąża jest zupełnie inną historią
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:22   #872
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
zgadzam sie w stu procentach! Trzeba nie kombinowac, scinac systematycznie, lub rzadziej ale wiecej i wax plus olejowanie i wlosy beda szybko cudowne
Hehe ja właśnie pozbyłam się ponad 10cm włosów dziwne uczucie.. Miałam już do zapięcia stanika, a teraz mam trochę dłuższe niż do ramion.
Bye bye włosy moja mama nie zna litości jeśli chodzi o cięcie. Chciałam ściąć 6-7cm i tyle na początku poszło. Ale później zaczęło się wyrównywanie... No nic, bliżej mi do naturalek, a włosy przecież odrosną
W każdym razie nie żałuję! (przynajmniej tak sobie to tłumaczę, ciekawe co będzie rano jak zobaczę się w lustrze)
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:24   #873
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

to ja się pochwalę: oto mój 4,2 cm odrost
Dziś byłam w Rossmanie i tyle farb mnie kusiło... te opakowania, kolory, ładne modelki, idealne fryzury... ale się opanowałam A naprawdę niewiele brakowało.
odrost.jpg
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:33   #874
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
to ja się pochwalę: oto mój 4,2 cm odrost
Dziś byłam w Rossmanie i tyle farb mnie kusiło... te opakowania, kolory, ładne modelki, idealne fryzury... ale się opanowałam A naprawdę niewiele brakowało.
Załącznik 4527110
Chciałaś TAKI kolor pofarbować?!
Ja dałabym się pokroić za takie naturalki! Mnie natura niestety obdarzyła ciemniejszymi włosami, a zawsze mi się takie jasne podobały
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:35   #875
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Eh ja to mam jakiegos pecha do tego lnu...co prawda dzisiaj juz elegancko mi sie przecedzil, ale przy nakladaniu polowa gluta sie wytoczyla i poleciala do kanalu No ale nic musze zuzyc to opakowanie Jesli chodzi o ciecie to moje tez sie nadaja ...Ale szkoda mi bo dopiero co po jesiennym cieciu zdazyly odrosnac i znowu musze obcinac
My Life ladne naturalki Zauwazylam ze wiekszosc z nas to blondynki z natury, malo kto ma ciemne wloski tutaj. Mnie zawsze podobaly sie ciemne brazy, tak ladnie swieca sie na slonku
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:45   #876
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Hehe ja właśnie pozbyłam się ponad 10cm włosów dziwne uczucie.. Miałam już do zapięcia stanika, a teraz mam trochę dłuższe niż do ramion.
Bye bye włosy moja mama nie zna litości jeśli chodzi o cięcie. Chciałam ściąć 6-7cm i tyle na początku poszło. Ale później zaczęło się wyrównywanie... No nic, bliżej mi do naturalek, a włosy przecież odrosną
W każdym razie nie żałuję! (przynajmniej tak sobie to tłumaczę, ciekawe co będzie rano jak zobaczę się w lustrze)
daj focie po ścieciu, będzie się czym motywować
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:51   #877
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
to ja się pochwalę: oto mój 4,2 cm odrost
Dziś byłam w Rossmanie i tyle farb mnie kusiło... te opakowania, kolory, ładne modelki, idealne fryzury... ale się opanowałam A naprawdę niewiele brakowało.
Załącznik 4527110
cudne!!!

no nie wiem, czy większosc blondynek kiedys czytalam wątek blondwlosych (nie offtopowy) i wszystkie byly farbowane, tak wiec... ale takie nasze "blondy" to takie slowianskie, ja je nazywam kolorem dojrzalych albo niedojrzalow łanów zboża
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 20:04   #878
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
daj focie po ścieciu, będzie się czym motywować
Jutro albo pojutrze wrzucę, bo na razie nie mam aparatu
A czy będzie się czym motywować to nie wiem mój skromny odrościk ma dopiero 7 miesięcy
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:19   #879
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

jak następnym razem przyjdzie mi na myśl, żeby pofarbować włosy to zgłoszę się tutaj żebyście mi to odradziły, ale to muszą być mocne słowa. Można też kopnąć w zadek

Niestety mam taki charakter, że pod wpływem chwili czy emocji mogę robić różne "głupstwa", typu a pofarbuję się na ciemno (bo oglądając zdjęcia na jednym fajnie wyszłam w jak miałam ciemne włosy), a za 2 tygodnie stwierdzam, że jednak chcę blond (bo jakaś podobna dziewczyna do mnie miała blond i fajnie wyglądała), potem blond nie wychodzi taki jaki chcę i znowu farbowanie. Takie błędne koło. Albo idąc koło fryzjera pomyślałam, że jak fryzjerka nie będzie miała klientów to obetnę włosy z długich na krótkie. Nie miała klienta...

Sorry za off top musiałam się wygadać
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:26   #880
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
no nie wiem, czy większosc blondynek kiedys czytalam wątek blondwlosych (nie offtopowy) i wszystkie byly farbowane, tak wiec... ale takie nasze "blondy" to takie slowianskie, ja je nazywam kolorem dojrzalych albo niedojrzalow łanów zboża
Wlasnie o takie blondy mi chodzilo- srednie, ciemne
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."




Edytowane przez Muffka_
Czas edycji: 2012-02-27 o 20:27
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:57   #881
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

łooo, przez parę dni nie zagladałam a tu takie wariactwo postów ale dałam radę i przeczytałam

gratuluję wszystkich pięknych odrostów

Co do tego picia wody to też gdzieś kiedyś słyszałam o tych 2 litrach dziennie ale to jakiś pic na wodę Może niektórzy ludzie tyle potrzebują, ale nie jest to norma dla wszystkich - wiadomo, że dużo zależy od trybu życia, od organizmu, wagi wieku i pewnie masy innych. Ja tam piję jak mnie suszy i nie mam zamiaru wmuszac w siebie na siłę kolejnej szklanki mineralki bo ktoś-tam sobie coś takiego wymyślił
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 22:20   #882
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
Co do tego picia wody to też gdzieś kiedyś słyszałam o tych 2 litrach dziennie ale to jakiś pic na wodę Może niektórzy ludzie tyle potrzebują, ale nie jest to norma dla wszystkich - wiadomo, że dużo zależy od trybu życia, od organizmu, wagi wieku i pewnie masy innych. Ja tam piję jak mnie suszy i nie mam zamiaru wmuszac w siebie na siłę kolejnej szklanki mineralki bo ktoś-tam sobie coś takiego wymyślił
Póki jesteśmy piękne i młode nasz organizm sam mówi kiedy chce mu się pić ale na starość przestaje się czuć pragnienie (stąd tyle udarów i odwodnień) -choć aż ciężko mi to sobie wyobrazić, że kiedyś nie będzie chciało mi się pić

ja teraz będę zaglądać tylko wieczorami, bo mam fatalny plan na uniwerku -taki maraton od pon do czwartku, że nie wiem kiedy będę jeść spać i się przygotowywać na kolejne zajęcia

idę spać, bo jutro pobudka o 6:30
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 00:38   #883
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a ja zauważyłam że jednak jak nie piję to po prostu nie trawię kilka dni i metabolizm mi zwalnia więc się zmuszam i wtedy od razu jelitka są zadowolone (bo tak to potrafię nie pić cały dzień nic :/ )
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 08:10   #884
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
to ja się pochwalę: oto mój 4,2 cm odrost
Dziś byłam w Rossmanie i tyle farb mnie kusiło... te opakowania, kolory, ładne modelki, idealne fryzury... ale się opanowałam A naprawdę niewiele brakowało.
Załącznik 4527110
bardzo ladny

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Hehe ja właśnie pozbyłam się ponad 10cm włosów dziwne uczucie.. Miałam już do zapięcia stanika, a teraz mam trochę dłuższe niż do ramion.
Bye bye włosy moja mama nie zna litości jeśli chodzi o cięcie. Chciałam ściąć 6-7cm i tyle na początku poszło. Ale później zaczęło się wyrównywanie... No nic, bliżej mi do naturalek, a włosy przecież odrosną
W każdym razie nie żałuję! (przynajmniej tak sobie to tłumaczę, ciekawe co będzie rano jak zobaczę się w lustrze)
nie ma co plakac, to i tak byly farbowance, urosna naturalki to wtedy bedzie pieknie

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
jak następnym razem przyjdzie mi na myśl, żeby pofarbować włosy to zgłoszę się tutaj żebyście mi to odradziły, ale to muszą być mocne słowa. Można też kopnąć w zadek

Niestety mam taki charakter, że pod wpływem chwili czy emocji mogę robić różne "głupstwa", typu a pofarbuję się na ciemno (bo oglądając zdjęcia na jednym fajnie wyszłam w jak miałam ciemne włosy), a za 2 tygodnie stwierdzam, że jednak chcę blond (bo jakaś podobna dziewczyna do mnie miała blond i fajnie wyglądała), potem blond nie wychodzi taki jaki chcę i znowu farbowanie. Takie błędne koło. Albo idąc koło fryzjera pomyślałam, że jak fryzjerka nie będzie miała klientów to obetnę włosy z długich na krótkie. Nie miała klienta...

Sorry za off top musiałam się wygadać
ja to na szczescie jestem za leniwa do takich akcji
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 08:25   #885
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
też masz rację, humor się poprawia na chwilę a potem wszystko wraca do poprzedniego stanu rzeczy, a nawet jest gorzej, bo włosy znów oberwały i są w gorszym stanie....
A co do wody, to ciąża jest zupełnie inną historią
Ale niestety je katujemy, bo "coś" nam się zdaje, że bedzie lepiej. Jak wiele przedstawicielek naszej plci sama mam problem z samoakceptacją i zmieniam np ten nieszczęsny kolor włosów. Przez tą ciążę chcialam powiedzieć, że picie ponad 2 litrow to jakas przesada, bo skoro kobietom w tym stanie zwiekszonego zapotrzebowania lekarz każe pic 1,5l...Oj ile expertów i nieexpertów tyle opini.
My Life śliczny odrost, też mialam takie jazdy z tymi kolorami i zdjęciami.
Kicia131 oj nie gadaj i tak masz długie, poza tym szybko odrosną.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 08:40   #886
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
to ja się pochwalę: oto mój 4,2 cm odrost
Dziś byłam w Rossmanie i tyle farb mnie kusiło... te opakowania, kolory, ładne modelki, idealne fryzury... ale się opanowałam A naprawdę niewiele brakowało.
Załącznik 4527110
Sliczny blond! Wlasnie mi sie cos przypomnialo. Widzialam jakis baaardzo stary odcinek z Bondem ostatnio i co mi sie rzucilo w oczy - ze wlasnie w tych czasach duzo aktorek mialo swoje naturalne wlosy. I bylo wlasnie duzo takich ciekawych srednich i ciemnych blondow, a same aktorki mialy przepiekne, zdrowe i lsniace wlosy! A przypatrzcie sie teraz - mamy podzial na brunetki, blondynki, rude no i jakies pasemka. Nie mowie, ze te farbowane wlosy sa zle, bo wiadomo, aktorki moga sobie pozwolic na profesjonalna pielegnacje aaaale zadne farbowane wlosy nie wygladaja tak jak taka blyszczaca tafla jedwabiu, jak w przypadku naturalnych wlosow Naturalne wlosy maja po prostu zupelnie inny polysk i jakosc!
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-02-28 o 08:41
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 09:56   #887
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

boże, jak ja chcę dłuuugie naturalne włosy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 10:36   #888
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
boże, jak ja chcę dłuuugie naturalne włosy
to pomyśl sobie, że ja w czerwcu 2011r. miałam długość włosów (co prawda farbowane, ale długie ) takie jak w załączniku i miesiąc potem obcięłam je prawie na chłopaka i żeby było śmieszniej przefarbowałam na blond
czerwiec 2011.jpg
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 10:43   #889
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
boże, jak ja chcę dłuuugie naturalne włosy
ja też, ale wystarczy jak będą do ramion.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
to pomyśl sobie, że ja w czerwcu 2011r. miałam długość włosów (co prawda farbowane, ale długie ) takie jak w załączniku i miesiąc potem obcięłam je prawie na chłopaka i żeby było śmieszniej przefarbowałam na blond
Załącznik 4527867
pomyslowy Dobromir z ciebie.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 10:47   #890
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
boże, jak ja chcę dłuuugie naturalne włosy
ja teeeeeż chceeee.... ale to jeszcze trochę potrwa - liczę, że za rok bedę mieć takiej długości jak mam teraz ale już calutkie swoje, ale że zapuszczać chcę takie do zapięcia stanika to jeszcze pewnie kolejny rok
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:24   #891
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dzisiaj byłam w naturze i oprócz kolorówek, kupiłam odżywkę z Artiste wzmacniającą, o której słyszałam tyle dobrego, skład też mi się podoba, czaiłam się na nią długo aż w końcu kupiłam, jedyne 5 zł.
Oprócz tego wyczaiłam w markecie spożywczym Skrzypolen, od dzisiaj zaczynam go pić, już pierwsza łyżeczka za mną Nie jest takie złe w smaku, po prostu oleiste.

Szkoda tylko, że pogoda się tak popsuła byłam w szoku jak wstałam rano. Apeluję o wiosnę!
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:26   #892
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Jutro albo pojutrze wrzucę, bo na razie nie mam aparatu
A czy będzie się czym motywować to nie wiem mój skromny odrościk ma dopiero 7 miesięcy
nie dopiero tylko aż to czekam na zdjęcie
Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
jak następnym razem przyjdzie mi na myśl, żeby pofarbować włosy to zgłoszę się tutaj żebyście mi to odradziły, ale to muszą być mocne słowa. Można też kopnąć w zadek

Niestety mam taki charakter, że pod wpływem chwili czy emocji mogę robić różne "głupstwa", typu a pofarbuję się na ciemno (bo oglądając zdjęcia na jednym fajnie wyszłam w jak miałam ciemne włosy), a za 2 tygodnie stwierdzam, że jednak chcę blond (bo jakaś podobna dziewczyna do mnie miała blond i fajnie wyglądała), potem blond nie wychodzi taki jaki chcę i znowu farbowanie. Takie błędne koło. Albo idąc koło fryzjera pomyślałam, że jak fryzjerka nie będzie miała klientów to obetnę włosy z długich na krótkie. Nie miała klienta...

Sorry za off top musiałam się wygadać


znam Twój ból bo też tak mam, ostatnio zachwycałam sie nowymi farbami Garniera, namówiłam siostre na farbe i wyszła jej tragedia a teraz ja mam wyrzuty sumienia wyglada to tragicznie...

Niestety ona musi farbować bo ma pare siwych a ja nie musze i to mnie motywuje, jakoś sie trzymam ale powiem wam ze mam kryzysy..
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:29   #893
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
nie dopiero tylko aż to czekam na zdjęcie




znam Twój ból bo też tak mam, ostatnio zachwycałam sie nowymi farbami Garniera, namówiłam siostre na farbe i wyszła jej tragedia a teraz ja mam wyrzuty sumienia wyglada to tragicznie...

Niestety ona musi farbować bo ma pare siwych a ja nie musze i to mnie motywuje, jakoś sie trzymam ale powiem wam ze mam kryzysy..
Też wybrałam siostrze w rossmanie garniera. Chyba jakiś nowy, bo na opakowaniu pisało, że zawiera chyba 3 jakieś tam olejki. W ogóle jej nic nie chwyciło( farbowała mroźnym kasztanem). Zawsze po farbowaniu miała lśniące włosy,a po tej farbie nic się nie zmieniło.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:26   #894
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Oj tam, gadacie! ja farbowałam siostrze garierem 111 chyba, ma rude wlosy, farba rozjasnila jej o 2 tony! bez rozjasniacza
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:33   #895
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Też wybrałam siostrze w rossmanie garniera. Chyba jakiś nowy, bo na opakowaniu pisało, że zawiera chyba 3 jakieś tam olejki. W ogóle jej nic nie chwyciło( farbowała mroźnym kasztanem). Zawsze po farbowaniu miała lśniące włosy,a po tej farbie nic się nie zmieniło.
to chyba mówimy o tej samej farbie, na Twoim miejscu bym się cieszyła bo sie nic nie pogorszyło a moja siostra teraz ciągle załamana chodzi a ja mam ochote sie bić głową o ściane

a moje farbowańce sa prawie takiego samego koloru co odrost i nie wiem czy sie cieszyć czy nie bo z jednej strony nie moge sie dopatrzec odrostu a z 2 dobrze ze nie jest widoczny bo by mnie kusiło
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:48   #896
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
to chyba mówimy o tej samej farbie, na Twoim miejscu bym się cieszyła bo sie nic nie pogorszyło a moja siostra teraz ciągle załamana chodzi a ja mam ochote sie bić głową o ściane

a moje farbowańce sa prawie takiego samego koloru co odrost i nie wiem czy sie cieszyć czy nie bo z jednej strony nie moge sie dopatrzec odrostu a z 2 dobrze ze nie jest widoczny bo by mnie kusiło
Też tak mam obecnie i nie wiem czy się cieszyć czy nie i jak tu dogodzić kobiecie
Ale kolor obecnie mi się bardzo podoba i mam nadzieję, że to też pomoże mi zapuścić naturalne, bo nie będzie mnie ciągnęło do kombinowania.


Nie wiem co ja robię jak prowadzę auto... Machając kierownicą przeważnie łamie jakiegoś paznokcia. Dzisiaj złamałam 2! Nie dość, że lekki ból to jeszcze szkoda, bo pozostałe mam już takie ładne długie
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:17   #897
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
a moje farbowańce sa prawie takiego samego koloru co odrost i nie wiem czy sie cieszyć czy nie bo z jednej strony nie moge sie dopatrzec odrostu a z 2 dobrze ze nie jest widoczny bo by mnie kusiło
zdecydowanie cieszyc
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:25   #898
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Też tak mam obecnie i nie wiem czy się cieszyć czy nie i jak tu dogodzić kobiecie
Ale kolor obecnie mi się bardzo podoba i mam nadzieję, że to też pomoże mi zapuścić naturalne, bo nie będzie mnie ciągnęło do kombinowania.


Nie wiem co ja robię jak prowadzę auto... Machając kierownicą przeważnie łamie jakiegoś paznokcia. Dzisiaj złamałam 2! Nie dość, że lekki ból to jeszcze szkoda, bo pozostałe mam już takie ładne długie

nie potrafie sobie wyobrazić jak Ty to robisz może masz słabe paznokcie, mi pomaga smarowanie słynnym olejkiem rycynowym który kładę również na rzęsy

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
zdecydowanie cieszyc
chyba masz racje, ale gorzej będzie za pare miesięcy jak ten kolor farbowanych będzie wyblakły i taki blee


marzą mi sie jednolite włosy bo te farbowane to zawsze jakieś przeblaski, tu mniej farby a tu wiecej, jedno wielkie paskudstwo!!

a wiecie co jest najgorsze? mnie zawsze kusza te piękne, idealne, przerobione komputerowo modelki na opakowaniach a potem jak sie pofarbuje to przeważnie jest ryk ze źle
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 15:11   #899
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
marzą mi sie jednolite włosy bo te farbowane to zawsze jakieś przeblaski, tu mniej farby a tu wiecej, jedno wielkie paskudstwo!!

a wiecie co jest najgorsze? mnie zawsze kusza te piękne, idealne, przerobione komputerowo modelki na opakowaniach a potem jak sie pofarbuje to przeważnie jest ryk ze źle
mnie też zawsze kusiły te piękne zdjęcia na opakowaniach farb i cudne włosy z reklam..... jakiś czas poźniej uświadomiłam sobie, że to przeciez wszystko jest poprawiane komputerowo i choćbym na rzęsach stanęła to mi taki cudowny kolor jak z opakowania nie wyjdzie nigdy - zawsze właśnie albo gdzieś nierówno złapie, albo odrost rudy wyjdzie albo jeszcze inne cuda na kiju marzy mi się też jednolity kolor włosów - ale nawet naturalne nie bedą całkiem jednolite, bo jednak coś tam od słońca pewnie się rozjaśni chociaż tak sobie myslę, że to i tak lepiej będzie wyglądało niż rudy odrost zamiast brązu

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-02-28 o 15:17
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 15:15   #900
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Moje naturalki nigdy nie byly jednolitego koloru
ale mi to nie przeszkadza

zawsze myje wlosy codziennie, ale wczoraj mialam goraczke wiec sobie odpuscilam,
dzis rano wyprobowalam talk i powiem Wam ze jest ok
zastanawiam sie czy jutro tez by dalo jeszcze rade podratowac sie tym sposobem
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.