Za ciemny podkład - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-03, 16:11   #1
monitorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Smile

Za ciemny podkład


Co robicie jeśli kupiłyście za ciemny podkład? Często jest tak,że w sklepie w sztucznym świetle wydaje się,że jest dobry a przy naturalnym świetle okazuje się że jednak jest za ciemny.Zwracacie?Wymienia cie?Bo ja się tak zastanawiam...można zrobic tak,że się podkład miesza na palcu z kremen normalnym(nawilżającym) i wtedy będzie jaśniejszy?Czy to się będzie jakoś odznaczało na twarzy?Co o tym myślicie?Robicie tak?
monitorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 16:37   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Za ciemny podkład

ja zazwyczaj mieszam z kremem..ale to tez zalezy od pokladu.jeden ladnie sie zleje z kremem a z drugim bedzie problem..


mozesz tez sprobowac oddac ten podklad. Albo kupic drugi jasny i je mieszac.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 16:43   #3
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Za ciemny podkład

Najlepiej wziac troche kremu i troche podkladu i zmieszac w odzielnym pojemniczku. Podklad moze sie zwazyc czasem jesli jest zmieszany z kremem :/ Niestety wowczas otrzymamy bardziej krem tonujacy a nie podklad.
Ewentualnie mozna kupic taki sam podklad tylko bardzo jasny i zmieszzac oba ze soba, wtedy na pewno podklad nie straci na wartosci.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 18:02   #4
monitorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Za ciemny podkład

Dzięki Ale w sumie to wydaje mi się ,że mam dobry odcień bo nie widać żeby się odznaczał jakoś strasznie =) Tylko...w sumie nigdy nie miałam podkładu a chciałabym w nim iść do szkoły ale boję się,że...no że się okaże że jednak za ciemny ale jak stoje w "prawdziwym" świetle przy oknie to jest dobry,bo nie widać zeby się odznaczał.A tak to sie najpierw dojezdza do szkoły i sie boje ze sie niewiem....zrobi podczas noszenia ciemniejszy albo jasniejszy....eh sama juz nie wiem
monitorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 20:32   #5
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Za ciemny podkład

Mieszanie z kremem nie rozjaśni podkładu - po prostu będzie mniej kryjący, więc nie będzie się tak odznaczał. Skoro juz teraz sama czujesz, że podkład jest za ciemny, to prawdopodobnie będzie się odznaczał. Poza tym będziesz się cały czas nad tym zastanawiać, i nie wprawi Cię to w dobry nastrój.

Spróbuj wymienić na Targowisku, lub kup ocień zbyt jasny i mieszaj - tylko dobrze by było żeby to był ten sam produkt, więc zastanów się czy jesteś z niego zadowolona? Jeśli tak, to jest to dobre rozwiązanie - będziesz miała podkład na każdę porę roku, dnia itp
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 22:07   #6
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Za ciemny podkład

Mi się zdarzyło kupić za ciemny podkład. Zainwestowałam w balsam brązujący i wyrównałam różnicę. Swoją drogą nie drażni mnie to aż tak bardzo, bo nie używam podkładów mocnokryjących, ten też nie był, więc po prostu rozprowadzałam go nie dużo i nosiłam golf. I było dobrze. Ale on był (a nawet jest, ale teraz to bez znaczenia, bo jestem opalona), tylko o ton za ciemny, więc problemu tak naprawdę dużego nie było.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 22:11   #7
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Za ciemny podkład

Ja tak naprawde chyba jeszcze nigdy nie kupiłam podkładu pasującego Z reguły są za ciemne, zbyt różowe, a raz udało mi sie kupić za jasny - wydawał się być idealny, nic a nic nie odcinał się od szyi, ale wywaliłam pierś na wierzch (czyt założyłam cosik z dekoldem) i wygladałam jak w masce Zapomniałam że moja szyja jest o jakieś 2 - 3 tony jaśniejsza niż reszta mnie

Błagam, producenci, dajcie większy wybór odcieni!
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.