Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 06:58   #3301
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dzień dobry

Pachnę Just Me Montana przyprawowo-owocowy słodziak, całkiem miły póki co
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:03   #3302
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dobrego dnia

Pachnę Angelem
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:11   #3303
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
W obu przypadkach mam tak samo.
Nie taję - cieszy mnie to - bo to miłe pokrewieństwo (dusz) jest.

Ja się dziwię sama sobie że zawodowo zainteresowałam się technologiami Majtkosoftu
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Mi osobiście rozlał się nos przy urodzeniu, więc mam delikatnie krzywy (jak dobrze, że go nastawili w miarę normalnie), ale jakoś się nie przejmuję. Zebrałam za niego trochę komplementów, mimo że ja go uważam za krzywucha
Ja w wieku lat dwóch czy trzech upadłam na placu zabaw na jakiś drążek i nos mi się podobno wbił na płasko między oczami. Po wypadku nie ma już śladu a mi tylko przeszkadza kartofelkowe zakończenie mojego nosa. Poszłabym na operację (bo wszystko jest w końcu dla ludzi ) ale się obawiam że nos już potem by nie był "mój" i czułabym się psychocznie z nim niefajnie.

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Strachulcu, Sabbath , życie byłoby za proste bez komplikacji, prawda?

Aczkolwiek jednak, kody źródłowe RULEZ!
Kody rzondzom Pamiętam jaka byłam z siebie dumna jak napisałam w C program, który wyświetlał choinkę z literek a
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Przyłączam się do dziewczyn - sabbathowy avatarek zawsze bardzo cieszy moje oczy
Moje też Jak ja mogłam przeoczyć warszawski sabat, na którym Sabbath była

Nie wiem czym dziś pachnieć Straszna ilość nauki tak mi wszystko dezorganizuje że mieszkanie wygląda jakby je ktoś splądrował i skończyły mi się czyste czarne skarpetki. Muszę szybko wymyśliś jakiś plan naprawczy
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:19   #3304
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Mskladaczku Ja nie wiem co będzie, jak mi każą coś na USG zobaczyć... Czarno widzę. Ale w najbliższym czasie będę miała przeboje z radiologią...
Radio juz za mna, tez sie balam, bo dla mnie na poczatku wszystko bylo jedna wielka plama, w roznych odcieniach szarosci ale nie taki diabel straszny i egzamin jaki fajny


Pocalunkiem Smoka pachne.
Milego dnia wszystkim
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:35   #3305
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Wy już może nie szukajcie. Inni nawet się nie domyślają o co Wam biega. Nie macie żadnych wad i basta.

A tu potwierdzenie:
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Mam obrzydliwą wadę zgryzu. Nienawidzę jej szczerze, bo nie tylko wygląda paskudnie, to jeszcze ma pewne mankamenty... powiedzmy użytkowe.
Że co proszę?

__________

Ja dla odmiany do Waszych przykładów podam inny...

Mam w pracy takiego idiotę (no inaczej tego nazwać nie można), który zawsze jest łaskaw doszukać się u mnie problemu... Na porządku dziennym słyszę: "a co Ci tu wyskoczyło?", "czekaj, czekaj... o masz siwy włos", "jakiś pryszcz Ci się robi", "o, przybrało Ci się ostatnio" itd. itd.
No debil do potęgi. Stary gość, a końskie zaloty dwunastolatka uprawia. I jest niereformowalny.
Nie powiem co odpowiadam, bo to się nie nadaje na forum i podlega karze pt. ban.

___________

A w temacie - Coco M. edp z odlewki niestety.

Miłego dnia ludziska...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:39   #3306
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

dzisiaj Jesien M.Micallef
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:43   #3307
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Magdo,gratuluję :kwiatek:

Dziś szykuje mi się kiepski dzień-łeb nadal boli a do tego kartkówka z historii,której:
a)nienawidzę
b)nienawidzę
c)nienauczyłam się

Pachnę Lovely
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 07:51   #3308
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
dzisiaj Jesien M.Micallef
Ładna jest, Agoo, piękna, zapoznałam sie z nia niedawno...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:55   #3309
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Ładna jest, Agoo, piękna, zapoznałam sie z nia niedawno...
oj piekna jest.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:55   #3310
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Mam w pracy takiego idiotę (no inaczej tego nazwać nie można), który zawsze jest łaskaw doszukać się u mnie problemu... Na porządku dziennym słyszę: "a co Ci tu wyskoczyło?", "czekaj, czekaj... o masz siwy włos", "jakiś pryszcz Ci się robi", "o, przybrało Ci się ostatnio" itd. itd.
że co? on tak mówi do ludzi? boszzzz, co za przepraszam debil

Wracając do tematu o wadach, Sabbath świetnie napisała iż lepiej nie mówić ludziom o swoich mankamentach (czasem wyimaginowanych) i wtedy oni tego nie zauważą. Myślę, że ta teza się sprawdza Choć ja nie zawsze się do tego stosuję, staram się nie mówić o rzeczach które mnie dobijają (np. też mam fioła na punkcie cery)
Hecate i Sabbath, przytoczyłyście rozmowy z ludźmi którzy w ogóle nie widzieli o co Wam chodzi, więc może te kompleksy nie powinny być taką wielką zmorą

Hecate, gratuluję nowych ząbków
ps. też miałam ostatnio wielką chęć na Extraordinary, w końcu zdobyłam (oczywiście całkiem w ciemno) i jakoś mi nie pasują i chyba się pozbędę bo nie dam rady nosić
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 08:20   #3311
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
[...]ale powiem tak (przykładowo): krzywy nosek czasem dodaje uroku. Naprawdę. I takie tam różne rzeczy, które zapewne ktoś uważa za dekfekt.
[...]
Oj tak. To, co idealnie idealne wcale nie musi być atrakcyjne i interesujące.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Pachnę Just Me Montana przyprawowo-owocowy słodziak, całkiem miły póki co
Kasiu a próbka Oiro? Nichnęłaś ją może, bom ciekawa co myslisz o tym pachnidle?

Dziś znowu to Złoto jest u mnie w programie dnia.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 08:27   #3312
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Teoretycznie - podkreślam, teoretycznie pachnę Feminite du Bois. W praktyce trzebaby się we mnie mocno wwąchać, żeby cokolwiek wyczuć...
Szkoda, bo taka ona piękna....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 08:43   #3313
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
że co? on tak mówi do ludzi? boszzzz, co za przepraszam debil
Toć mówię, że debil.
Nie, nie do wszystkich tak mówi, tylko do tych których uważa za bliskie osoby, do mnie (nie wiedzieć czemu), do żony i córek.
Cóż za zaszczyt mnie kopnął.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Wracając do tematu o wadach, Sabbath świetnie napisała iż lepiej nie mówić ludziom o swoich mankamentach (czasem wyimaginowanych) i wtedy oni tego nie zauważą. Myślę, że ta teza się sprawdza Choć ja nie zawsze się do tego stosuję, staram się nie mówić o rzeczach które mnie dobijają (np. też mam fioła na punkcie cery)
To na bank tak działa.
Kiedyś uświadamiałam męża co to są rozstępy. Przy trzecim pytaniu zaskoczyłąm, że on nawet nie wie, że ja je mam. A bynajmniej ubrana po szyję nie chadzam, zdarza mi się nawet paradować w majtach po mieszkaniu. Ale on naprawdę nie wie, że je posiadam.

Zauważą ci co bardzo szukają, np. leczące swoje kompleksy panny, gdzieś na plaży czy na basenie. Reszta ludzi naprawdę nie znajdzie w nas tych mankamentów, o których my wiemy, albo które sobie wmawiamy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 08:46   #3314
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziś Scent Intense
Miałam z nim ostatnio kryzys. Po szalonej miłości spełnionej po kilku miesiącach i po lecie, gdzie używałam go sporadycznie z wiadomych względów nagle przestały mnie pociągać. Wydały mi się za słodkie, za mało przestrzenne. Przestałam kompletnie mieć na nie chęć. Zastanawiałam się czy sprzedać czy wymienić na klasyka. Do tego doszły chwilowe zawirowania w postaci osłabienia węchu...
Ale po którymś z kolei teście pod tytułem "czy na pewno chce się pozbyć?" stwierdziłam (przyznam, że z ulgą ), że jednak nie, że jest piękny i wyjątkowy.

A dziś pięknie komponował się z zimnym powietrzem
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 08:57   #3315
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Weźcie mi nie mówcie o zgryzie, ja to mam dopiero... Jak mam doła, to oczywiście te wszystkie kompleksy mnie przerażają, ale zwykle staram się je bagatelizować, są ważniejsze sprawy w życiu.
Lubię dbać o siebie, ale przesada w tym względzie wydaje mi się zawsze podejrzana. Znam osoby, które nie wyjdą po bułkę bez makijażu i takie, które mają kilkanaście kremów do twarzy i ich działanie traktują śmiertelnie poważnie. Potrafią rozparawiać o tym godzinami. Zazwyczaj są to osoby, które cechuje kompletny brak dystansu do siebie. Jakoś mi z nimi nie po drodze...

Dzisiaj mnie naszło na coś delikatnego i padło na Yrię (taka jest delikatna, ze jej wcale nie czuję).
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 09:00   #3316
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość

Ja też testowałam dziś lawendę, ale nie Yardleya, tylko tę, o której pisała niedawno Nat i Taka Taka - tę w pudełku z panią ubraną w stylu lat 20tych. Faktycznie bardzo ciekawa - lekko słodka, z małym dymkiem, ciepło-chłodna. Prawie jak Gris Clair
kusicie mnie z Taką ...i jeszcze to porównanie prawie jak Gris Clair
I jedną i drugą lawendę muszę wziąć na tapetę

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu pachnę Desirade, lubię go coraz bardziej
A można prosić Ewo o troszkę dokładniejszy opis...prosię

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Oj tak. To, co idealnie idealne wcale nie musi być atrakcyjne i interesujące.
Bo nie jest

_____________

Knowing


i


miłego dnia wszystkim
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 09:09   #3318
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Toć mówię, że debil.
Nie, nie do wszystkich tak mówi, tylko do tych których uważa za bliskie osoby, do mnie (nie wiedzieć czemu), do żony i córek.
Cóż za zaszczyt mnie kopnął.
o kurczę, czym sobie zasłużyłaś na taki zaszczyt? co za ostatni buc, nie rozumiem jak tak można, na dodatek do osób które się rzekomo lubi
Jednak co ja się dziwię, że tacy ludzie istnieją. Ehh, prosty przykład: moja była szefowa tak bardzo pomiatała ludźmi, potrafiła dogryźć, chamsko się odezwać, zwyzywać ludzi którzy nie robili czegoś tak jak ona chciała. Sama się dziwię ile z nią wytrzymałam i nie ma co, trochę mi zryła psychikę wtedy

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Zauważą ci co bardzo szukają, np. leczące swoje kompleksy panny, gdzieś na plaży czy na basenie. Reszta ludzi naprawdę nie znajdzie w nas tych mankamentów, o których my wiemy, albo które sobie wmawiamy.
Kropko, święta prawda
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 09:18   #3319
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
o kurczę, czym sobie zasłużyłaś na taki zaszczyt? co za ostatni buc, nie rozumiem jak tak można, na dodatek do osób które się rzekomo lubi
Czym sobie zasłużyłam? A sentymentem tego pana do mnie. Jemu się zdaje, że jak x lat temu wypiłam z nim piwo to jesteśmy prawie kochankami. W ogóle to jest zdania, że jesteśmy dla siebie stworzeni.
Jak widać po ww. moich komentarzach, tylko on tak uważa.
Z resztą już mu kilka razy powiedziałam, że gdybym miała z nim żyć, to po tygodniu byłabym piękną, młodą wdową, bo bym buraka zatłukła nawet gazetą.
Ale czuje się związany i upoważniony do komentowania. Głupich nie sieją Moniu, sami się rodzą.

A co do Twojej szefowej... Też znam takich ludzi na stanowiskach. Żałosne. Niektórzy to się zachowują jakby stołek automatycznie pozbawiał ich kultury.
Mój były szef (profesor! dr nauk medycznych, specjalista ginekolog i endokrynolog, specjalista od niepłodności - wydawałoby się człowiek na poziomie) potrafił tak jechać po żonie przy pracownikach, że ludzie z budynku wychodzili, żeby nie być przy tym... Normalnie jakby się cofał w rozwoju.

Czy Wy słyszałyście może, że za dwa tygodnie ma spaść śnieg?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 09:22   #3320
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
A można prosić Ewo o troszkę dokładniejszy opis...prosię
Córko, już pędze odpisywać.
Desirade... wymieniłam sie na niego ( na nią- nie wiem, czy to rodzaj żeński nie jest przypadkiem) polubiłam go i doceniłam.
Pierwszy kontakt- wąchany z flakona- skojarzył mi sie z Blonde- co mnie zbiło z tropu.
Ale nie jest taki zabójczy ekspansywny. Jest mocny, ale nie natrętny, przy czym zadziwiająco trwały. Jest z tych łagodnie otulających, ciepło- kwiatowych. W tle minimalny orient. Typ zapachu- z początku lat 90... jeśli tak można określić.
Ma pewne lekkie podobieństwa do Poeme, i do innych ciepło-kobiecych kwiatowych, na skórze układa się podobnie do Tresora- ładnie się przytula- ale jest bardzo spokojny, bardziej matowy od Poeme, wyciszony, na jesień.
Najlepiej prześlę ci fioleczkę.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 09:27   #3321
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Ewo dziękuję. To porównanie do Poeme i Tresor( oba dobrze leżą na skórze) jest intrygujące.

Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 09:29   #3322
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy Wy słyszałyście może, że za dwa tygodnie ma spaść śnieg?
Apage satanas !!!!!

A w temacie - Initalem Boucherona
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 09:29   #3323
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A co do Twojej szefowej... Też znam takich ludzi na stanowiskach. Żałosne. Niektórzy to się zachowują jakby stołek automatycznie pozbawiał ich kultury.
Mój były szef (profesor! dr nauk medycznych, specjalista ginekolog i endokrynolog, specjalista od niepłodności - wydawałoby się człowiek na poziomie) potrafił tak jechać po żonie przy pracownikach, że ludzie z budynku wychodzili, żeby nie być przy tym... Normalnie jakby się cofał w rozwoju.
Rzeczywiście głupich nie sieją
Moje byłe szefostwo (cała rodzinka) było właśnie "na poziomie", ogólnie szanowani adwokaci, kupa kasy, obracający się wśród bardzo wpływowych ludzi itd.
To straszne jak ludzie niby na poziomie potrafią sięgnąć dna. Bo czym można nazwać wyzywanie się nawzajem (nie patrząc na pracowników), wrzaski na pracowników i innych ludzi, ehh kończę ten temat bo mi się ciśnienie podnosi

Kropko, jaki śnieg
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 09:30   #3324
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Jednak co ja się dziwię, że tacy ludzie istnieją. Ehh, prosty przykład: moja była szefowa tak bardzo pomiatała ludźmi, potrafiła dogryźć, chamsko się odezwać, zwyzywać ludzi którzy nie robili czegoś tak jak ona chciała. Sama się dziwię ile z nią wytrzymałam i nie ma co, trochę mi zryła psychikę wtedy
To chyba pracowałyśmy u tej samej kobiety. Pamiętam dobrze, co przez nią przechodziłam, jak sie później zaczęłam jej stawiać i w końcu odeszłam, pozostawiając ją przed faktem dokonanym. Jak w tej reklamie "mina Twojej szefowej, kiedy mówisz, że odchodzisz - bezcenna...". Baba jeszcze miała na tyle czelności, że dzwoniła do mnie miesiąc później i chciała, żebym im w czymś pomogła - rzecz jasna za darmo. Z wielką satysfakcją ją spławiłam i wspominam okres przepracowany u niej jako wyjątkowo pouczające doświadczenie.

W temacie: znowu Image, choć jakoś dzisiaj nie mam nastroju na pachnienie czymkolwiek.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 09:52   #3325
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Aggie, widocznie tacy ludzie to nie wyjątki, niestety...
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 09:53   #3326
aldix
Raczkowanie
 
Avatar aldix
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: górzysta, wietrzna Szkocja
Wiadomości: 84
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Witajcie!

Pozwolicie, że się przyłaczę? Pachnę Addict - daje strrrasznego kopa do nauki.

W mojej pierwszej pracy na wyspach miałam możliwośc przekonania sie o mentalności najniżej wykształconych Szkotów (wzięłam pierwszą z brzegu pracę). I od razu mobbing. Po 5 tygodniach menagerowie przenieśli mnie z procesu z zakazem pracowania tam kiedykolwiek - nie wiem jak by się to skończyło, gdyby nie to przeniesienie... Ok, było minęło. Teraz zaczynam pracę w szkole.
__________________
Zdrówko mężów - którzy nas wygrali, frajerów- którzy nas stracili i najszczęśliwszych drani - którzy nas jeszcze spotkają!!

Basia
aldix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 10:22   #3327
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy Wy słyszałyście może, że za dwa tygodnie ma spaść śnieg?
Serio serio? Tak wcześnie?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To chyba pracowałyśmy u tej samej kobiety. Pamiętam dobrze, co przez nią przechodziłam, jak sie później zaczęłam jej stawiać i w końcu odeszłam, pozostawiając ją przed faktem dokonanym. Jak w tej reklamie "mina Twojej szefowej, kiedy mówisz, że odchodzisz - bezcenna...". Baba jeszcze miała na tyle czelności, że dzwoniła do mnie miesiąc później i chciała, żebym im w czymś pomogła - rzecz jasna za darmo. Z wielką satysfakcją ją spławiłam i wspominam okres przepracowany u niej jako wyjątkowo pouczające doświadczenie.
Mam to samo teraz, a jakimi żałosnymi sposobami próbuje mnie mój szef zatrzymać w firmie Mam duży problem żeby mu się w twarz nie roześmiać na tych naszych "rozmowach motywujących mnie do pozostania", ale uznałam że to po prostu nie wypada

Pachnę Rose Absolue
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 10:34   #3328
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Różowy Strachulcu, ja miałam taką rozmowę "motywującą" jak już szefowa była poinformowana, że odchodzę - a miałam już następną pracę w garści i czekałam na podpisanie umowy. Zaproponowała mi pracę na umowę o pracę, ale... na pół etatu. Powiedziałam, że w tym wieku szukam pełnego etatu i żadne połówki mnie nie interesują. Z kamienną twarzą wysłuchałam jej żalów, jakim to ja byłam dobrym pracownikiem i jak to jej ciężko zatrudnić mnie na cały etat, bo to kosztuje.

Roześmiej się. Wypada.

A śnieg podobno ma zacząć padać w październiku, co znaczy, że pogoda kompletnie oszalała.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 10:38   #3329
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

A ja znowu sie pakuje - jak ja nie cierpie tego robic - jutro z samego rana wyjezdzam i wracam w przyszla niedziele. No i tym razem nie biore laptopa i nie bede mogla Was podczytywac w wolnych chwilach.

Zatem zegnam sie powoli

Pachne delikatnie Cristobalem.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 10:40   #3330
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Contax, jak ja Ci zazdroszczę tego wyjazdu. Ja na razie nie mam szans na urlop, a i finansowo jestem spłukana, więc nawet na weekend nie da rady
Przyznaj się, że najdłużej idzie Ci wybieranie i pakowanie tych wszystkich wonnych flaszek? Dużo ze sobą bierzesz?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.