Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 20:18   #3151
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Couture! Moschino

Demoniku, Jas jest przeslodki

Nevado, bardzo ladny kolor wlosow
__________________

tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:25   #3152
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kropko jak dobrze ,że to nic bardziej poważnego, aczkolwiek zespół jelita nadwrażliwego to też nie błahostka ja również się z tym zmagam, mam niesprecyzowane bóle brzucha i do tego mnie codziennie mdli, czasami żyć się odechciewa, bo boli mocniej, w ogóle nie wszystko można jeść, a wyleczyć się z tego nie da

Właśnie aktualnie mnie cholernie mdli, ciekawe czy to przez tą całą paczkę delicji, którą dzisiaj wchłonęłam w ogóle ostatnio jem jakbym co najmniej była w ciąży (odpukać!)
Wiesz, wszystko zależy od punktu widzenia. Mam koleżankę z rakiem jelita grubego, więc dla mnie taki ZJN to mały miki.
Owszem, jest to nieciekawe, brzuch jak balon, bóle (te poznałam 2 mce temu dopiero), czasem mocne i ostre, różne problemy fizjologiczne, same atrakcje... Ale ja bez problemu mogę z tym żyć. Ważne, że nazwałam rzecz po imieniu. To mi wystarczy.

A wiesz kochana, że czekoladowych rzeczy się przy tym problemie nie jada? To tak a propos tych pysznych delicji. Swoją drogą - mogłaś się podzielić z koleżanką, co dziś do wieczora głodowała musowo.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:32   #3153
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Nie obyło się bez histerii na sali zabiegowej ale ok. Żyję, mam się dobrze i cierpię jedynie na zespół jelita nadwrażliwego.
Kropeczko witaj cieszę się, że wszystko jest dobrze
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:35   #3154
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kropko

dzis rano byla Prada Infusion d'Iris a na trening Miracle Lancome tyle fajnych chwil z tym zapachem zwiazanych mam
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:42   #3155
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam zapytać o coś być może osobistego. Wiele z Was ma już dzieci. Skąd wiedziałyście, że to dobry moment na dziecko? Czy byłyście na to przygotowane?
Takie mnie myśli nachodzą od jakiegoś czasu. Nigdy za dziećmi nie przepadałam, nie miałam na rękach noworodka, nie mam rodzeństwa, nie umiem nic zrobić przy dziecku itd. Nie znoszę, jak ktoś się zachwyca przesadnie małymi dziećmi. Do szewskiej pasji doprowadza mnie "tiutianie" do niemowlaków (a moja teściowa niestety tak ma ).
Jestem dwa lata po ślubie i coś zaczęło we mnie dojrzewać. Już dopuszczam tą myśl, że kiedyś i to raczej w ciągu kilku lat zostanę mamą. Ale ciągle wydaje mi się, że nie jestem gotowa na wzięcie na siebie takiej odpowiedzialności. Czy będę dobrą matką skoro z samą sobą nie umiem dojść do porządku (ale czy kiedykolwiek dojdę?). Niby mam 26 lat, a czuję się czasem jak dziecko jeszcze. Ciężko mi sobie wyobrazić, że z pełną świadomością decyduję się na seks bez żadnego zabezpieczenia w płodne dni. Chyba wolałabym zajść w ciążę "przypadkowo". Nie wiem sama...
Jakby to sie nie stalo wtedy kiedy teoretycznie stać sie nie powinno to świadomie chyba nigdy bym się nie zdecydowała na dziecko
Na szczęście stało się i mam fajnego bąbla bez którego nie wyobrażam sobie życia

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Tymeno - jakie to te świąteczne zapachy? Jakieś drzewka czy coś smakowitego?
Kropko, mam taki sklepik obok pracy gdzie sprowadzają rózne pachnące świeczki, patyczki itp... Te olejki to cała seria na temat świąt Bożego Narodzenia. Jeszcze wszystkiego nie obwachalam ale są przeróznej maści cynamony, owoce suszone, kandyzowane, zapachy choinek i piekna figa Do tego odpowiednio kadzidełka, saszetki do szaf, cuda
Jutro idę wąchać dalej
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:50   #3156
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kropeczko witaj z powrotem

Tymeno, ale cuda opowiadasz od razu mi się zachciewa takich pachnideł, niekoniecznie zaraz świątecznych, ale cynamon... a jeszcze dziś zaczepiłam o GC i mało wytrzeszczu nie dostałam przed stoiskiem kapielowym, oczopląsu normalnie można dostać

Zeby nie było - pachne peelingiem cukrowym i balsamem Innocenta. Chyba sobie jeszcze i edp zapodam,,,,,
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:50   #3157
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Kropeczko witaj cieszę się, że wszystko jest dobrze

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Kropko


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Kropko, mam taki sklepik obok pracy gdzie sprowadzają rózne pachnące świeczki, patyczki itp... Te olejki to cała seria na temat świąt Bożego Narodzenia. Jeszcze wszystkiego nie obwachalam ale są przeróznej maści cynamony, owoce suszone, kandyzowane, zapachy choinek i piekna figa Do tego odpowiednio kadzidełka, saszetki do szaf, cuda
Jutro idę wąchać dalej
Mniam. Aż mi smaka narobiłaś na takie świątecznie pachnienie w domu. Na szczęście już listopad. Kocham święta, zwłaszcza gdy pada śnieg. Nic mi nie zastąpi tego czasu.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kropeczko witaj z powrotem
witam toże.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 20:57   #3158
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Margot, Kropko, zapomniałam - jeszcze sa migdaly, marcepany...

Ja pachnę kremem J&J na dobranoc
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:02   #3159
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kropko, jasne, da się z tym żyć
Trzymaj się!!!
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:11   #3160
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Margot, Kropko, zapomniałam - jeszcze sa migdaly, marcepany...
Mniam.

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Kropko, jasne, da się z tym żyć
Trzymaj się!!!
Trzymam się. Już się trzymam. Ale badania nie życzę nikomu. Zwłaszcza przygotowania do niego...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:14   #3161
secco
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 201
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kropko,witaj
Demonku,
Jaś jest uroczy
Eenax,pozdro dla Ciebie i małej Fasulki
Aggie,współczuję,znam ten ból

Niestety nie obeszło się bez antybiotyku,anginka.Jed yny plus,że nos sprawny,więc testowo Ambra Etro,tylko tyle powiem.Kolejna piękna
ambra dopisana do listy marzeń.
secco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 21:16   #3162
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Wiesz, wszystko zależy od punktu widzenia. Mam koleżankę z rakiem jelita grubego, więc dla mnie taki ZJN to mały miki.
Owszem, jest to nieciekawe, brzuch jak balon, bóle (te poznałam 2 mce temu dopiero), czasem mocne i ostre, różne problemy fizjologiczne, same atrakcje... Ale ja bez problemu mogę z tym żyć. Ważne, że nazwałam rzecz po imieniu. To mi wystarczy.

A wiesz kochana, że czekoladowych rzeczy się przy tym problemie nie jada? To tak a propos tych pysznych delicji. Swoją drogą - mogłaś się podzielić z koleżanką, co dziś do wieczora głodowała musowo.
Masz rację na pewno można z tym żyć, ale na pewno nie jest to najwyższa jakość życia ja dopiero dowiedziałam się o tej chorobie jakieś dwa miesiące temu kiedy poszłam na USG, męczyły mnie te bóle brzucha, pomyślałam, że mam znowu coś z woreczkiem żółciowym, że powstały tak zwane ''ślepe kamienie'' o których mnie ostrzegano po operacji, ale Pani stwierdziła tylko ,że mam nadwrażliwość i bardzo dużo gazów w jelitach, a wszystko inne jest w normie.... ta świadomość na pewno poprawiła moje myślenie, bo myślałam już o najgorszym...

A co do delicji to zjadłam waniliowe z białą czekoladą nie mogłam się opanować takie pyszne są, ogólnie nie lubię ciemnej czy też mlecznej czekolady, tylko okazjonalnie
W każdym razie mam jeszcze jedną paczkę także mogę się podzielić

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Nevadko Psiunia jest przecudna, najlepsze to 3 zdjęcie gdzie podgryza ciuszek Twoja fryzurka także jest boska i całościowo wyglądasz po prostu fantastycznie. Gdy widzę takie piękne dziewczyny to mam ochotę napisać reklamację tam na górę że dlaczego dla mnie już zabrakło urody
Kasiulko dziękuję ale powiem Ci szczerze, że tak jestem zacietrzewiona w swoim przekonaniu o swojej beznadziejności, że nie mogę uwierzyć w to co czytam myślę ,że może być to również wynikiem niespełnionych marzeń i braku zajęcia, to strasznie obniża samoocenę

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Nevado, dopiero teraz zobaczyłam Twoje zdjęcia - niezmiennie piękna z Ciebie dziewczyna . Kolor włosów też bardzo mi się podoba, sama myślałam o takim, tylko ja mam ciemniejsze włosy i nie wiem, czy efekt końcowy by mnie usatysfakcjonował .

Daisy słodka .



Gratuluję .
Gratulować to ja Ci mogę przystojnego malutkiego jest w 100% doskonały, taki śliczny, że chciałoby się go schrupać
A tak po za tym to dziękuję za komplementy chyba jeszcze w życiu tyle nie usłyszałam heh każdy ma ten swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość

Nevado, bardzo ladny kolor wlosow
Dziękuję ślicznie


Mdli mnie nadal, ale jak tak mam całymi dniami, czasem tylko jest to znośne, a czasem doprowadza do leżenia i chlipania, ogólnie to może być wynikiem stresu, a taki stan to mam już od jakiegoś dobrego roku

Po za tym Tż wyciągnął mnie wręcz siłą do sklepu i kupiłam w promocji wkład do kontaktu brise cynamon&jabłko oraz odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu kwiatków, oba zapachy śliczne

Akwaria wymyte do cna, wiórki nasypane, jedzonko i picie wymienione, chomiczki aż z tej czystości zaczęły się śpiesznie myć
Tak sobie teraz patrzę co by tu jeszcze posprzątać


A tak w ogóle mam urodziny za równy miesiąc i już dzisiaj wypatrzyłam sobie prezent będę wniebowzięta jak ''to'' dostanę, nie ukrywam ,że są to perfumy
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:25   #3163
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Masz rację na pewno można z tym żyć, ale na pewno nie jest to najwyższa jakość życia ja dopiero dowiedziałam się o tej chorobie jakieś dwa miesiące temu kiedy poszłam na USG, męczyły mnie te bóle brzucha, pomyślałam, że mam znowu coś z woreczkiem żółciowym, że powstały tak zwane ''ślepe kamienie'' o których mnie ostrzegano po operacji, ale Pani stwierdziła tylko ,że mam nadwrażliwość i bardzo dużo gazów w jelitach, a wszystko inne jest w normie.... ta świadomość na pewno poprawiła moje myślenie, bo myślałam już o najgorszym...

A co do delicji to zjadłam waniliowe z białą czekoladą nie mogłam się opanować takie pyszne są, ogólnie nie lubię ciemnej czy też mlecznej czekolady, tylko okazjonalnie
W każdym razie mam jeszcze jedną paczkę także mogę się podzielić
No jakość życia najwyższa nie jest. Wkurzają nawet banalne kwestie. Taka np. bardzo obcisła lub krótka bluzka czy niskie w stanie spodnie w moim przypadku nie wchodzą w grę. Ale co tam...
Gorzej z czekoladą. Ja jestem czekoladożercą. Ciastka w czekoladzie, sernik polany czekoladą, wz-ki, czekolada z rodzynkami i orzechami - pychotki. A nie wolno. No cóż, będziem cierpieć.
Białej akurat nie lubię, możesz szamać spokojnie, bez obawy, że Ci podeżrę. Od białej to mam chłopa. Super układ, nikt nikomu nie wyżera, ja jem ciemną, on białą, każdy co kupił to ma dla siebie.
Cytat:
Napisane przez secco Pokaż wiadomość
Kropko,witaj
witaj Secco.

________________

Pachnę sobie resztką Coco M edp. i idę spać. Zrypana jestem jak koń po westernie. Kolorowych snów wszystkim.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:54   #3164
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Widzę, że niejaki Lorenzo V. się doczłapał
I chyba jeszcze coś się doczłapie, żeby podpis był w pełni aktualny...
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
edit:
Nie zasnę!
Mam muchę w mieszkaniu i nie potrafię parszywej zmory upolować! A bzyczy jak kombajn górniczy!
Jak ona się u Ciebie uchowała?? Ja tylko pajączki wynoszę z wanny, na szczęście żadnych latających parchów już nie spotykam.
Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
My z fasUla domagamy sie uścisków w realu a nie jakis wirtualniaków
Oooo, z wielką chęcią, jeśli tylko będę mogła
Cytat:
Napisane przez a_njunia Pokaż wiadomość
Pachne dzis perfumami o nazwie 5th Avenue.
Witamy nową pachnącą

---

Kropko, cieszę się że wyniki badań okazały się pomyślne

---

Pachnę dzisiaj ekstraktem Must i mam wybitnie beznadziejny nastrój.
Poranna i popołudniowa energia wyparowała błyskawicznie i teraz przypominam poszarzały, pęknięty balonik. Jutro kumpel zaprasza na picie, w sobotę urodziny znajomej ze studiów; a ja mam ochotę mieć wszystko w nosie; poburczeć sobie, pochlipać do poduszki i mieć święty spokój. Nienawidzę robić czegoś na siłę; a teraz czuję się jakby moje istnienie było czymś nienaturalnie wymuszonym. Silę się na dobrą minę, a wychodzi mi to z deka niemrawo.
Może jak się wyśpię, to mi przejdzie?...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:11   #3165
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam zapytać o coś być może osobistego. Wiele z Was ma już dzieci. Skąd wiedziałyście, że to dobry moment na dziecko? Czy byłyście na to przygotowane?
Takie mnie myśli nachodzą od jakiegoś czasu. Nigdy za dziećmi nie przepadałam, nie miałam na rękach noworodka, nie mam rodzeństwa, nie umiem nic zrobić przy dziecku itd. Nie znoszę, jak ktoś się zachwyca przesadnie małymi dziećmi. Do szewskiej pasji doprowadza mnie "tiutianie" do niemowlaków (a moja teściowa niestety tak ma ).
Jestem dwa lata po ślubie i coś zaczęło we mnie dojrzewać. Już dopuszczam tą myśl, że kiedyś i to raczej w ciągu kilku lat zostanę mamą. Ale ciągle wydaje mi się, że nie jestem gotowa na wzięcie na siebie takiej odpowiedzialności. Czy będę dobrą matką skoro z samą sobą nie umiem dojść do porządku (ale czy kiedykolwiek dojdę?). Niby mam 26 lat, a czuję się czasem jak dziecko jeszcze. Ciężko mi sobie wyobrazić, że z pełną świadomością decyduję się na seks bez żadnego zabezpieczenia w płodne dni. Chyba wolałabym zajść w ciążę "przypadkowo". Nie wiem sama...
Agnysko - nie byłam gotowa.
Dzieci nie lubiłam i nie lubię, a przynajmniej nie za sam fakt, że są dziećmi.
U nas to nawet nie była wpadka, bo przecież wiedziałam, że dzieci mieć nie mogę.
Kiedy się dowiedziałam, byłam załamana i w szoku (tylko mój Miły się cieszył i ogłaszał, że złapał mnie na dziecko i teraz mu już nie ucieknę - jak gdybym w ogóle zamierzała ), a teraz... mój stosunek do dzieci ogólnie nie zmienił się, ale swoje kocham miłością obłędną i... niezbyt mądrą.


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Jak ona się u Ciebie uchowała?? Ja tylko pajączki wynoszę z wanny, na szczęście żadnych latających parchów już nie spotykam.
Pewnie mam w sobie jakąś diabelską moc wpływającą na długowiecznośc podopiecznych Belzebuba...


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Poranna i popołudniowa energia wyparowała błyskawicznie i teraz przypominam poszarzały, pęknięty balonik. Jutro kumpel zaprasza na picie, w sobotę urodziny znajomej ze studiów; a ja mam ochotę mieć wszystko w nosie; poburczeć sobie, pochlipać do poduszki i mieć święty spokój. Nienawidzę robić czegoś na siłę; a teraz czuję się jakby moje istnienie było czymś nienaturalnie wymuszonym. Silę się na dobrą minę, a wychodzi mi to z deka niemrawo.
Może jak się wyśpię, to mi przejdzie?...
No myślę!
Nie można dobrowolnie odpuszczać imprez. Za sześćdziesiąt lat będziesz żałowała. A co tam za sześćdziesiąt lat... Będziesz żałowała juz następnego dnia!
Nic tak nie wyciąga z deprechy ja porządny ciąg imprezowy.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:14   #3166
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No jakość życia najwyższa nie jest. Wkurzają nawet banalne kwestie. Taka np. bardzo obcisła lub krótka bluzka czy niskie w stanie spodnie w moim przypadku nie wchodzą w grę. Ale co tam...
Gorzej z czekoladą. Ja jestem czekoladożercą. Ciastka w czekoladzie, sernik polany czekoladą, wz-ki, czekolada z rodzynkami i orzechami - pychotki. A nie wolno. No cóż, będziem cierpieć.
Białej akurat nie lubię, możesz szamać spokojnie, bez obawy, że Ci podeżrę. Od białej to mam chłopa. Super układ, nikt nikomu nie wyżera, ja jem ciemną, on białą, każdy co kupił to ma dla siebie.
Znam ten ból, najgorzej jest jak coś lubisz i nie możesz tego jeść
Ja np uwielbiam mleko i ostre dania, a po takim czymś mam niesamowite bóle

Ale fajnie ,że przynajmniej białej czekoladki z delicji mi nie zabierzesz ,ale Tż już tak, mój chłop jest wszystkożerny

Po za tym cały czas planuje dietę i nie mogę się zebrać, chyba muszę spojrzeć na mój brzuch heh


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
I chyba jeszcze coś się doczłapie, żeby podpis był w pełni aktualny...Jak ona się u Ciebie uchowała?? Ja tylko pajączki wynoszę z wanny, na szczęście żadnych latających parchów już nie spotykam.Oooo, z wielką chęcią, jeśli tylko będę mogła


Pachnę dzisiaj ekstraktem Must i mam wybitnie beznadziejny nastrój.
Poranna i popołudniowa energia wyparowała błyskawicznie i teraz przypominam poszarzały, pęknięty balonik. Jutro kumpel zaprasza na picie, w sobotę urodziny znajomej ze studiów; a ja mam ochotę mieć wszystko w nosie; poburczeć sobie, pochlipać do poduszki i mieć święty spokój. Nienawidzę robić czegoś na siłę; a teraz czuję się jakby moje istnienie było czymś nienaturalnie wymuszonym. Silę się na dobrą minę, a wychodzi mi to z deka niemrawo.
Może jak się wyśpię, to mi przejdzie?...
Co do ''robaków'' to ja dzisiaj zrobiłam wielki pisk, bo obok mojej stopy przebiegło coś ohydnego i włochatego, sama się zdziwiłam ,że umiem tak piszczeć jak ''baba''
Tż się tylko ze mnie śmiał, a ja się naprawdę przeraziłam, na punkcie pająków mam prawdziwą fobię

Rachel co do humorku ja mam podobnie, cały dzień przeleżałam w łóżku, nie chciało mi się w ogóle wychylać nosa za drzwi, nawet na pocztę Tż poszedł i przekabacił babkę w okienku żeby mu dała moje paczki ,bo niby jest moim mężem heh i dała mu
Dopiero koło 18 udało mu się wyciągnąć mnie gdziekolwiek, musiałam zmyć moją całą zaryczaną twarz i wziąć się w garść... najgorsze jest to ,że nie mam leku na jutro, a tak strasznie nic mi się niechce ehh życie
Myślę ,że musisz odpocząć i to przeczekać, teraz mamy taki nie mówiąc brzydko przykry okres


Idę spać, dobrej nocki
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:18   #3167
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

dzis pachniałam dior midnight poison
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:33   #3168
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Olik, fajny podpis
Kiedyś mialam manię Sailor Moon, ale zeszło mi na inny typ mangi i anime.

---

Na poprawę humoru dla osowiałych, coś z deka porąbanego:
Paper. I niekończąca się Kenya
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:35   #3169
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Witam ponownie.

Wczoraj był Innocent, dziś humor poprawiała mi Coco M edp , a przed chwilą na spacer poleżeniowy Lolitka edp.
Witaj Kropko

Yoona, proszę, nie mów, że to próbka ode mnie nie dotarła!

Nevado, prowadzasz swoją psinkę na smyczy przyczepionej do obroży czy do szeleczek? Czy po prostu nosisz pod pachą?

Pachniałam dziś głównie Infiniment Chopard (dusi!), testy Paris YSL i 1881 Collection
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 22:40   #3170
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

dzika truskawko, dotarla dzis, jakies 2 godziny temu wyjelam ze skrzynki,jutro testy,ale przesada,zeby priorytet tyle szedl

chcialam powiedziec dobranoc wszystkim

a pachne sobie zimowym zelem pod prysznic
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:46   #3171
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Olik, fajny podpis
Kiedyś mialam manię Sailor Moon, ale zeszło mi na inny typ mangi i anime.

---

Na poprawę humoru dla osowiałych, coś z deka porąbanego:
Paper. I niekończąca się Kenya
dzięki

ja lubię komedie i romanse mangowe. SM to była moja pierwsza manga i anime, które oglądałam, eh, kiedy to było

p.s. Kenya jest super
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:50   #3172
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

na noc kropelka Tempore Donna


dobranoc.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:52   #3173
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dzika truskawko, dotarla dzis, jakies 2 godziny temu wyjelam ze skrzynki,jutro testy,ale przesada,zeby priorytet tyle szedl

chcialam powiedziec dobranoc wszystkim

a pachne sobie zimowym zelem pod prysznic
O raaaany! W środę przed świętami nadałam - normalnie szok! Twoja była u mnie już w poniedziałek... Jak oni to robią...

Widziałyście? Znowu ktoś jakieś Bi-esy pozgłaszał do katalogu

Spadam, jutro kolokwium. Papa
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:56   #3174
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
dzięki

ja lubię komedie i romanse mangowe. SM to była moja pierwsza manga i anime, które oglądałam, eh, kiedy to było

p.s. Kenya jest super
Ja straciłam anime'ową cnotę na Cowboy Beebop, potem zaś z wielką przyjemnością obejrzałam Ghost In The Shell i parę innych.
Nie należę do fascynatów mangi, czy anime, ale przyznaję, że ostatnio osłupiałam, kiedy kumpela podrzuciła mi jakiś ostry yaoiowy komiks... Łyknęłam w klubie na miejscu wzbudzając powszechną wesołość.

-------------
Pachnę Racquets Formula. Podoba mi się.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 23:09   #3175
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dzisiaj za uszami Must, w różnych miejscach na rękach - testy próbek od Panny Róży. Wreszcie przyszły.

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Ale się cieszę
przed chwilą mój mąż podarował mi flaszkę Kelly Caleche, aż ból głowy mi przeszedł i pachnę sobie teraz tą rękawiczką z zamszowej koronki
Składam gratulacje, nie pozbawione odrobiny zawiści na mój nos Kelly jest dużo ładniejsza i ciekawsza od Dzing!-a.

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Na drugi nadgarstek psiknęłam Jaisalmer. Od razu lepiej.
Też wolę Jaisalmer od Messe. Stanowczo.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
ide zadzwonic do koelzanki, ze nie bedzie ciotka
Skoro tak jest po Twojej myśli, to gratuluję

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Ja dziś pachniałam Smokiem. Dzień był ogólnie masakrujący - tatuaże (mój i TŻ) + kroplówka kota na której dyżur miał TŻ który mdleje na widok igieł więc byłam podwójnie zestresowana tym że mnie tam nie było. Do domu dotarłam chyba tylko siłą woli, bo od początku tygodnia jem wtedy kiedy mi się o tym przypomni i dziś mi się przypomniało o 16.00. Teraz czekamy na znajomego spod Poznania który ma u nas nocować bo też go w dziary wkręciliśmy i idzie jutro na pierwszą sesję.
Trzymam kciuki za Was i za sierściucha biedaka

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
(...) Żyję, mam się dobrze (...)
I to najważniejsze

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu cos mnie podkusilo i poszlam na zakupy
oczywisicie z miernym skutkiem

Teraz siedze sobie zabalsamowana i wyperfumowana Edenem
Ooo, nie wszyscy nienawidzą Edenu
A co do zakupów, to całkiem niedawno obeszłam trzy centra handlowe w poszukiwaniu kurtki zimowej. Nie znalazłam niczego, co by nie było paskudne.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam zapytać o coś być może osobistego. Wiele z Was ma już dzieci. Skąd wiedziałyście, że to dobry moment na dziecko? Czy byłyście na to przygotowane?
Takie mnie myśli nachodzą od jakiegoś czasu. Nigdy za dziećmi nie przepadałam, nie miałam na rękach noworodka, nie mam rodzeństwa, nie umiem nic zrobić przy dziecku itd. Nie znoszę, jak ktoś się zachwyca przesadnie małymi dziećmi. Do szewskiej pasji doprowadza mnie "tiutianie" do niemowlaków (a moja teściowa niestety tak ma ).
Jestem dwa lata po ślubie i coś zaczęło we mnie dojrzewać. Już dopuszczam tą myśl, że kiedyś i to raczej w ciągu kilku lat zostanę mamą. Ale ciągle wydaje mi się, że nie jestem gotowa na wzięcie na siebie takiej odpowiedzialności. Czy będę dobrą matką skoro z samą sobą nie umiem dojść do porządku (ale czy kiedykolwiek dojdę?). Niby mam 26 lat, a czuję się czasem jak dziecko jeszcze. Ciężko mi sobie wyobrazić, że z pełną świadomością decyduję się na seks bez żadnego zabezpieczenia w płodne dni. Chyba wolałabym zajść w ciążę "przypadkowo". Nie wiem sama...
Pod pogrubionymi mogę się podpisać obiema rękami i nogami. Jedynie metryczka o 1 rok w lewo. Jeszcze mogę dodać, że w koszmarnych snach jawi mi się zamążpójście.
A moja lekarka prawi, że "to już najwyższy czas" zachodzić w ciążę Aaaaaaaaaaaaaaa

Edit: Tfu! Mam rodzeństwo. Ale piętnaście lat starsze od siebie.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Jak ona się u Ciebie uchowała?? Ja tylko pajączki wynoszę z wanny, na szczęście żadnych latających parchów już nie spotykam.
Też lubię pajączki a nie znoszę wszystkiego, co fruwa. Do pszczół i trzmieli jedynie mam stosunek ambiwalentny, bo uważam że są sympatyczne, ale brzydzę się jak nie wiem co.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 23:52   #3176
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
I chyba jeszcze coś się doczłapie, żeby podpis był w pełni aktualny...
Aktualny!

Idę się myć, a potem - Tumulte z własnej, pięknej buteleczki...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 00:23   #3177
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
I w wełnianych skarpetkach na stopach. W wersji extreme w kolorze bieli.


Kominiarka jest w wersji De Luxe.
Kosz na smieci to wersja De Luxe Exclusive (tylko dla osób z kartą VIP).

A swoja droga moj kolega kiedyś sklasyfikował kobiety na:
- bezworkowe (uprawiasz z nia sex bez worka na głowie)
- 1 workowe (uprawiasz z nia sex po załozeniu jej worka na głowę)
- 2 workowe (uprawiasz z nia sex po załozeniu worka sobie na glowę i jej na głowę)
- 3 workowe (uprawiasz z nią sex po zalozeniu sobie worka na głowę, i jej 2 worków na wypadek gdyby jeden pekł)
- 4 workowe (uprawiasz z nia sex po załozeniu sobie worka na głowę, jej 2 worków na glowe na wyadek gdyby jeden pekł, i załozeniu worka na głowe psu by nie zdech ze śmiechu).
Do tej pory nie wiem do których ja sie zaliczam. Nie chciał powiedzieć.
Eenax, cudne toto



Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Na poprawę humoru dla osowiałych, coś z deka porąbanego:
Paper. I niekończąca się Kenya

Rachel, kułde! Kenya leci u mnie od 30 minut, już znam tekst na pamięć

Dzięęęki! ()


Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Dzisiaj za uszami Must, w różnych miejscach na rękach - testy próbek od Panny Róży. Wreszcie przyszły.

Łomatuńko, cud! Iście szaleńcze tempo ma PP...

Ale co będziemy narzekać... Ważne, że WOGÓLE raczyła dostarczyć ...

Papuziu, udanego pachnienia

-----------

Dzisiaj na tapecie było Borneo 1834 Zachwycająca kakaowa paczula
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 00:42   #3178
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Rachel, kułde! Kenya leci u mnie od 30 minut, już znam tekst na pamięć

Dzięęęki! ()
Masz na deser - maszrum'a


Tumulte jest...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 00:51   #3179
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Homyczku - pytałaś o próbki Bois d'Encens - jedyne jakie znalazłam są TU

Jeśli będę miała lepszy pomysł - zamelduję.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 01:03   #3180
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Masz na deser - maszrum'a

Tumulte jest...

Słodka jesteś! ()
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.