Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osów - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-04-29, 17:14   #481
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdañsk/Trones
Wiadomo¶ci: 1 996
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, ja mam samo siemie lniane mielone i mi siê nie chce ten ¶luz wytworzyæ..Kiedys to przyjmowa³am na uk³. pokarmowy i wyczyta³am, ¿e mo¿na tez na w³osy, ale ten ¶luz siê nie chcia³ zrobiæ, wiêc nie próbowalam jeszcze...Wiecie mo¿e co z tym ¶luzem, dlaczeo go nie by³o?
Hmm, mi siê wytwarza, ale z siemienia lnianego CALEGO. Ziaren.
Lanessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-29, 17:21   #482
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Lanessa Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, mi siê wytwarza, ale z siemienia lnianego CALEGO. Ziaren.
Ja te¿ mam mielone i zrobil mi sie tylko taki pomaranczowy glucik Wlasnie taki jak opisala arete, czyli z tymi farfoclami i taki nie dokoñca "rozpuszczony"
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-29, 17:22   #483
arete
Raczkowanie
 
Avatar arete
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gutkendorff/ olsztyn
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, ja mam samo siemie lniane mielone i mi siê nie chce ten ¶luz wytworzyæ..Kiedys to przyjmowa³am na uk³. pokarmowy i wyczyta³am, ¿e mo¿na tez na w³osy, ale ten ¶luz siê nie chcia³ zrobiæ, wiêc nie próbowalam jeszcze...Wiecie mo¿e co z tym ¶luzem, dlaczeo go nie by³o?

Powiem Ci, ¿e taki mielony len te¿ mam, ale traktujê go jako ¶rodek spo¿ywczy, i przyznam, ¿e jak go zalewam wod± (próbowa³am ró¿nie: wrz±tek, gor±ca, ciep³a) to nie chce mi siê ten len ani rozpu¶ciæ, ani ze¶luzowiæ(??). Robi siê to tylko takie mêtne, ale p³ywaj± te farfocle i wygl±da to trochê tak jakby siê zwarzy³...
Byæ mo¿e ten typ tak ma....
Za to ziarna- zalane gor±c± wod± zawsze robi± ¶luz
__________________
Najlepszym dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej jest fakt, ¿e jeszcze siê z nami nie skontaktowali..

arete jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-29, 20:34   #484
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

aha,no to pewnie mielony taki jest, chociaz na opakowaniu pisze, ¿e jest pozbawiony tylko t³uszczu, a nie substancji ¶luzowych.. Dziwne, mam nadziejê, ¿e ten mielony tez dzia³a
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-30, 06:48   #485
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Mówicie len moja mama swego czasu du¿o tego pi³a i pamiêtam te glutki . Trzeba spróbowaæ .

Aha apropos pzresy³ki od tanathosa zamówienie by³o z³o¿one 21 kwietnia a 29-wczoraj wys³ane zosta³o - jeszzcze bardziej nie mogê siê doczekaæ - dostanê pewnie po d³ugim weekendzie .
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-01, 20:22   #486
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Receptura

Interesuje mnie ten przepis:

"By pokryæ siwe w³osy u szatynek i brunetek Do 10 zielonych zmia¿d¿onych ³upin orzecha w³oskiego dodaj 3 ³y¿ki wody i ³y¿eczkê oliwy. Miksturê rozprowad¼ na w³osach, za³ó¿ foliowy czepek i owiñ g³owê rêcznikiem. Po godzinie dok³adnie umyj g³owê Maseczka pomo¿e ukryæ pierwsze siwe w³osy."


Skad moge wziac zielone lupiny orzecha wloskiego? Czekac z tym do jesieni? Moje wlosy zle reagowaly na alkohol zawarto w sokach brzozowym i pokrzywowym fitopharm, wiec mam lekkie obawy, ale to chyba jedyny produkt na rynku, ktory moglby mi takie swieze lupiny zastapic: http://www.e-vita.istore.pl/sklep,18...,240489,0.html ?O cenie juz nie mowie.

EDIT
Znalazlam jeszcze cos takiego, ale to chyba nie z zielonych lupinek
http://mediflowery.com/sklep1.php?numer=2



Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-06-27 o 20:21 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-03, 20:34   #487
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Wink Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Do Confused_girl

Cytat:
Cynk mam Olimpu - sprawdzi³am oczywi¶cie wype³niacze i jest ok ¯adnych substancji, które mog³yby zaszkodziæ
A czy mo¿esz napisaæ dok³adnie co to za cynk? bo chêtnie te¿ bym sobie do wcierki doda³a. Mo¿esz te¿ wkleiæ linka. Tak sie zastanawiam na dodaniem cynku, MSM i tauryny. Co wy na to?

U Thanatosa po d³ugim weekendzie ma byæ adenozyna, ciekawe czy co¶ jeszcze
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 21:46   #488
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 541
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Do Confused_girl



A czy mo¿esz napisaæ dok³adnie co to za cynk? bo chêtnie te¿ bym sobie do wcierki doda³a. Mo¿esz te¿ wkleiæ linka. Tak sie zastanawiam na dodaniem cynku, MSM i tauryny. Co wy na to?
To jest dok³adnie chelat aminokwasowy cynku. Tutaj jest cos wiêcej napisane:
http://www.i-apteka.pl/p/pl/9721/oli..._kapsulek.html
http://www.olimp-supplements.com/pl/...=63&str=2&sh=1

Od siebie jeszcze dodam, ¿e w miarê dobrze rozpuszcza sie w wodzie i jest w wygodnych "otwieranych" kapsu³kach (takich jakie pojawi³y sie ostatnio w mazid³ach), co pozwala na zu¿ycie jednej kapsu³ki na kilka razy
confused_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-04, 10:26   #489
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Wink Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Wielkie dziêki, a widzisz ju¿ jakie¶ efekty? Gdzie to zakupi³a¶? W necie czy normalnym sklepie?
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-04, 11:19   #490
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 541
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Maria221 - kupi³am w zwyk³ej aptece U¿y³am do wcierki dopiero 3 razy, wiêc trudno mówiæ o jaki¶ widocznych efektach:P Mam nadziejê, ¿e cynk wyreguluje pracê gruczo³ów ³ojowych na skalpie, bo czasem wyskakuj± mi ma³e krostki
confused_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 12:10   #491
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 541
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Interesuje mnie ten przepis:

"By pokryæ siwe w³osy u szatynek i brunetek Do 10 zielonych zmia¿d¿onych ³upin orzecha w³oskiego dodaj 3 ³y¿ki wody i ³y¿eczkê oliwy. Miksturê rozprowad¼ na w³osach, za³ó¿ foliowy czepek i owiñ g³owê rêcznikiem. Po godzinie dok³adnie umyj g³owê Maseczka pomo¿e ukryæ pierwsze siwe w³osy."


Skad moge wziac zielone lupiny orzecha wloskiego? Czekac z tym do jesieni? Moje wlosy zle reagowaly na alkohol zawarto w sokach brzozowym i pokrzywowym fitopharm, wiec mam lekkie obawy, ale to chyba jedyny produkt na rynku, ktory moglby mi takie swieze lupiny zastapic: http://www.e-vita.istore.pl/sklep,18...,240489,0.html ?O cenie juz nie mowie.

EDIT
Znalazlam jeszcze cos takiego, ale to chyba nie z zielonych lupinek
http://mediflowery.com/sklep1.php?numer=2


Kiedy¶ te¿ siê nad tym zastanawia³am. PO szamponie Mrs. Potter z wyci±giem z ³upin orzecha w³oskiego moje w³osy maj± ¶liczny z³oty refleks, wiêc te¿ chcia³am zakupiæ taki ekstrakt i samej pobawic siê nim w domu I jedyne co znalaz³am to te dwa produkty, które wymieni³a¶, tylko, ¿e one nie sa z orzecha w³oskiego, a czarnego Niby z tej samej rodziny, ale jednak to nie to samo. Ciekawa jestem czy te¿ ten orzech ma w³a¶ciwo¶ci farbuj±ce:P Ci±gle siê waham czy go nie przetestowaæ
confused_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 16:37   #492
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Skoñczy³a mi siê oliwa z oliwek, mam w domu olej z pestek winogron i olej z ry¿u. Czy te dwa spo¿ywcze produkty nadaja siê na w³osy? Mo¿na je stosowaæ jako zamiennik do oliwy z oliwek ?
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 16:38   #493
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez konstrukt Poka¿ wiadomo¶æ
Skoñczy³a mi siê oliwa z oliwek, mam w domu olej z pestek winogron i olej z ry¿u. Czy te dwa spo¿ywcze produkty nadaja siê na w³osy? Mo¿na je stosowaæ jako zamiennik do oliwy z oliwek ?
Ja bym u¿ywa³a
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 17:09   #494
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez confused_girl Poka¿ wiadomo¶æ
Kiedy¶ te¿ siê nad tym zastanawia³am. PO szamponie Mrs. Potter z wyci±giem z ³upin orzecha w³oskiego moje w³osy maj± ¶liczny z³oty refleks, wiêc te¿ chcia³am zakupiæ taki ekstrakt i samej pobawic siê nim w domu I jedyne co znalaz³am to te dwa produkty, które wymieni³a¶, tylko, ¿e one nie sa z orzecha w³oskiego, a czarnego Niby z tej samej rodziny, ale jednak to nie to samo. Ciekawa jestem czy te¿ ten orzech ma w³a¶ciwo¶ci farbuj±ce:P Ci±gle siê waham czy go nie przetestowaæ
Za w³a¶ciwo¶ci farbuj±ce orzecha odpowiada juglon, a tego w orzechu czarnym jest du¿o wiêcej ni¿ w orzechu w³oskim, ale akurat w tym przypadku nie jest to zalet±. Juglon jest substancj± toksyczn± i stosowanie ekstraktu z orzecha mo¿e zakoñczyæ siê silnym podra¿nieniem skóry. Ryzyko dotyczy obu gatunków, ale w przypadku orzecha czarnego jest to bardziej prawdopodobne.

Ja bym poprzesta³a na naszym poczciwym orzechu w³oskim. Nie trzeba czekaæ a¿ do jesieni, ju¿ nied³ugo powinny pojawiæ siê zielone owoce. Li¶cie i kora te¿ mog± siê sprawdziæ, ale dadz± prawdopodobnie s³abszy efekt.
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 17:48   #495
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

tulipanna- podsunê³a¶ mi dobry pomys³, trzeba bêdzie rozejrzeæ sie juz nied³ugo (jak to napisa³a una creatura bella). Dobre to mo¿e byæ, w dodatku, ¿e w³¶nie jutro (zakipi³am dzi¶) bêdê farbowa³a szamponetk± swoje odrosty - kolor orzechowy br±z z Joanny MultiEffect Color - taki zmywalny po 4-8 razach .

Paczka z Tanathosa jeszcze nie przysz³a, na dodatek skrzynki nam w bloku wymieniaj± na nowe -muszê lataæ na pocztê codziennie.
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 17:52   #496
zapaa³ka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaa³ka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 5 805
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Pytanko do Jolie albo innych osob uzywajacych 'psikadelka'

Sadzac po samym zapachu keratyny nie bedzie to chyba cudownie pachnaca odzywka, wiec zanim wezme sie do jej ubejtania chcialabym zapytac o olejki. Znalazlam dobry olejek waniliowy i myslalam zeby go dodac kropelke czy dwie, ale czy to spowoduje zabicie tamtego zapachu a odzywka bedzie pachniuchala nutka wanilii? A moze po zmieszaniu tych wszystkich skladnikow nie czuc w ogole zapachu 'magi'?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaa³ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 19:17   #497
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez zapaa³ka Poka¿ wiadomo¶æ
Pytanko do Jolie albo innych osob uzywajacych 'psikadelka'

Sadzac po samym zapachu keratyny nie bedzie to chyba cudownie pachnaca odzywka, wiec zanim wezme sie do jej ubejtania chcialabym zapytac o olejki. Znalazlam dobry olejek waniliowy i myslalam zeby go dodac kropelke czy dwie, ale czy to spowoduje zabicie tamtego zapachu a odzywka bedzie pachniuchala nutka wanilii? A moze po zmieszaniu tych wszystkich skladnikow nie czuc w ogole zapachu 'magi'?
Zapach keratyny czuæ w psikaczu, ale minimalnie, a po aplikacji na w³osy ju¿ praktycznie w ogóle. Jednak kilka kropel olejku nie zaszkodzi
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 19:43   #498
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 541
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka¿ wiadomo¶æ
Za w³a¶ciwo¶ci farbuj±ce orzecha odpowiada juglon, a tego w orzechu czarnym jest du¿o wiêcej ni¿ w orzechu w³oskim, ale akurat w tym przypadku nie jest to zalet±. Juglon jest substancj± toksyczn± i stosowanie ekstraktu z orzecha mo¿e zakoñczyæ siê silnym podra¿nieniem skóry. Ryzyko dotyczy obu gatunków, ale w przypadku orzecha czarnego jest to bardziej prawdopodobne.

Ja bym poprzesta³a na naszym poczciwym orzechu w³oskim. Nie trzeba czekaæ a¿ do jesieni, ju¿ nied³ugo powinny pojawiæ siê zielone owoce. Li¶cie i kora te¿ mog± siê sprawdziæ, ale dadz± prawdopodobnie s³abszy efekt.
O, dziêki za info o toksyczno¶ci, nie wiedzia³am o tym:P Mam tylko taki problem, ¿e nie wiem gdzie we Wroc³awiu (a juz na pewno nigdzie blisko mnie) ro¶nie orzech
confused_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 14:55   #499
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomo¶ci: 272
GG do raus
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

taki off-topic
czy która¶ z Wad znalaz³a w jakim¶ sklepie internetowym ³adne opakowania do mazide³, toników i sprayi?
ostatnio trafi³am na stronkê, gdzie by³y ³adnie zapakowane i przede wszystkim porz±dne produkty naturalne, ale okrutnie drogie
__________________
dbam o w³osy (Jantar)
dbam o cerê (minera³y, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 15:24   #500
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Wink Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Ooo Raus, gdzie siê podziewa³a¶? Tak ostatnio rozmy¶la³am o tobie s³oñce.
Nie wiem gdzie mo¿na takie opakowania dostaæ. Jak sprawuj± siê olejki z helfów, w ogóle jak w³osy. Opowiadaj.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 17:47   #501
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez raus Poka¿ wiadomo¶æ
taki off-topic
czy która¶ z Wad znalaz³a w jakim¶ sklepie internetowym ³adne opakowania do mazide³, toników i sprayi?
ostatnio trafi³am na stronkê, gdzie by³y ³adnie zapakowane i przede wszystkim porz±dne produkty naturalne, ale okrutnie drogie
Czytalam, ¿e ponoæ w sephorze s± takie atomizery

Orientujecie sie pod jak± postaci± s± szyszki chmielu suszone, w torebce? One s± jako¶ zmielone czy takie 'ca³e'?
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 17:52   #502
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdañsk/Trones
Wiadomo¶ci: 1 996
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez karla_92 Poka¿ wiadomo¶æ
Czytalam, ¿e ponoæ w sephorze s± takie atomizery
A s±,ale zadzwiaj±co drogie.
Lanessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 17:57   #503
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomo¶ci: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Lanessa Poka¿ wiadomo¶æ
A s±,ale zadzwiaj±co drogie.
Dokladnie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 18:46   #504
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomo¶ci: 272
GG do raus
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo Raus, gdzie siê podziewa³a¶? Tak ostatnio rozmy¶la³am o tobie s³oñce.
Nie wiem gdzie mo¿na takie opakowania dostaæ. Jak sprawuj± siê olejki z helfów, w ogóle jak w³osy. Opowiadaj.
witaj witaj tak d³ugo mnie nie by³o, ¿e my¶la³am ¿e ju¿ o mnie tu zapomniano, a to mi³a niespodzianka

wyobra¼ sobie, ¿e w³osy nawet dobrze siê maj± wprawdzie nie dziêki olejkom z helfy, bo wydaje mi siê, ¿e strasznie nat³uszczaj± w³osy - staram siê byæ systematyczna, ale nie zawsze mi to wychodzi, bo mam strasznie zajmuj±c± pracê (dlatego te¿ nie by³o mnie tak d³ugo na wiza¿u )
có¿ ja teraz u¿ywam, przede wszystkim skupi³am siê na systematycznym braniu lekarstw - mam oryginalny inneov (ah, rzuci³am kas±, raz siê ¿yje) ju¿ od 4-5 miesiêcy i widzê nawet poprawê w ich strukturze; raz na tydzieñ fundujê sobie maseczkê z "dodatkami" czyli jak±kolwiek wzbogacon± witaminkami, budulcami, jedwabiem itp. (mo¿e i tego trochê du¿o, ale to tylko raz na tydzieñ)
dodatkowo zmieni³am dietê, na bardziej bia³kow±, mniej t³uszczow± i dodatkowo biorê suplement omega-3, ale to dopiero od niedawna, wiêc nie wiem co z tego bêdzie; pijê oczywi¶cie pokrzywkê, nawet mam plany jej zrywania, ale brak mi pomocy z forum co do tego, czy ja dobre zio³o zrywam
na pocz±tku kuracji ukrêci³am w³asnorêcznie mazid³o wzmacniaj±ce serum do w³osów z rozmarynem i powiem, ¿e ³adnie mi doda³o w³osków zaraz na granicy z czo³em, ale nie by³am z tym systematyczna - zabrak³o mi sk³adników i dopiero niedawno dokupi³am i dzisiaj ukrêci³am now±, doda³am tylko mniej maceratu z marchwi, który mi bardzo kolorowa³ w³osy - nie trwale, na szczê¶cie oczywi¶cie od koñca stycznia nie farbujê w³osów, wiêc staram siê naturalnie dbaæ o odrosty p³ukankami rumiankowymi

jak mi co¶ nowego przyjdzie do g³owy to napiszê

p.s. ah, no i jeszcze odwiedzi³am i z³o¿y³am zamówienie na stronie fitomedu bom blondynka, a tam by³y koszyczki rumianku i specjalna od¿ywka, która by³a zachwalana na forum, wiêc zobaczymy
__________________
dbam o w³osy (Jantar)
dbam o cerê (minera³y, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 18:47   #505
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 1 252
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez karla_92 Poka¿ wiadomo¶æ
Czytalam, ¿e ponoæ w sephorze s± takie atomizery

Orientujecie sie pod jak± postaci± s± szyszki chmielu suszone, w torebce? One s± jako¶ zmielone czy takie 'ca³e'?

Oczywi¶cie,ze s±

Stosuje je w mojej "wypasionej" p³ukance,a s± w formie takich ³usek,nie ca³ych szyszek.
iziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 18:52   #506
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez iziaczek Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie,ze s±

Stosuje je w mojej "wypasionej" p³ukance,a s± w formie takich ³usek,nie ca³ych szyszek.
To super Dzieki za odpowiedz

Aha jeszcze mialam sie zapytac czy je trzeba gotowac czy wystarczy zaparzac?
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 20:11   #507
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 1 252
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez karla_92 Poka¿ wiadomo¶æ
To super Dzieki za odpowiedz

Aha jeszcze mialam sie zapytac czy je trzeba gotowac czy wystarczy zaparzac?

Zaparzyc tylko.
iziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 20:17   #508
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez raus Poka¿ wiadomo¶æ
taki off-topic
czy która¶ z Wad znalaz³a w jakim¶ sklepie internetowym ³adne opakowania do mazide³, toników i sprayi?
ostatnio trafi³am na stronkê, gdzie by³y ³adnie zapakowane i przede wszystkim porz±dne produkty naturalne, ale okrutnie drogie
Co prawda nie w internecie, ale jak masz w okolicy tzw. rozlewniê perfum, to tam mo¿na kupiæ fajne buteleczki ró¿nej wielko¶ci, ca³kiem przyzwoicie wygl±daj± i chyba nawet niedrogie.
'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 22:15   #509
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez iziaczek Poka¿ wiadomo¶æ
Zaparzyc tylko.
Jeszcze raz dziêki

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Co prawda nie w internecie, ale jak masz w okolicy tzw. rozlewniê perfum, to tam mo¿na kupiæ fajne buteleczki ró¿nej wielko¶ci, ca³kiem przyzwoicie wygl±daj± i chyba nawet niedrogie.
O w³a¶nie musze poszukac czy u mnie czegos takiego nie ma, ale zapewne nie
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 23:16   #510
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 407
Dot.: Sk³ady kosmetyków do w³osów bez tajemnic

Potrzebujê pomocy

Zrobi³am w³asny tonik zio³owy na bazie alkoholu do wcierania. Chcia³abym go jako¶ "wzbogaciæ" i przysz³o mi do g³owy dodanie witamin b-compositium. I tu moje pytanie - czy to ma sens? Tzn, czy wcieranie witamin co¶ da, czy alkohol ich nie zniszczy? Je¶li ma sens, to ile tabletek rozpu¶ciæ? Nawet je¶li kto¶ nie wie na pewno to by³abym wdziêczna za jakiekolwiek sugestie

A mo¿e kto¶ ma pomys³ co jeszcze z apteki czy kuchni mo¿na dodaæ?

Bêdê wdziêczna za ka¿d± pomoc

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-05-14 o 07:48 Powód: Przesuniête do w³a¶ciwego w±tku.
rudeee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-01-24 22:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.