Liczę na porady ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 18:27   #1
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul

Liczę na porady ;)


Witam długo się zastanawiałam nad założeniem tego wątku, ale w sumie co mi szkodzi? Mam nadzieję, że moje zdjęcia nie zniszczą Wam ekranów komputerów w skrócie : 17 lat; jasna cera, mieszana, comiesięczny problem z trądzikiem (ehh...); piegów brak; jeśli przedobrzę z opalaniem robię się czerwona, ale na następny dzień jest już piękny brązik; oczy niebieskie; naturalna szatynka bez zamiaru zmiany tego ; baaardzo chudziutka (zaledwie 53 do 55 kg przy 172cm), ale nie moja wina, że mam taką przemianę materii... (nie głodzę się, broń boże!); okulary; mam nadzieję, że o niczym ważnym nie zapomniałam

1) marzec 2008 rok - porażka życiowa,a dokładniej czasy gimnazjum
2) sierpień 2008 rok - skróciłam włosy, wygodne to było, ale niekoniecznie ładne
Zaczęłam się ogarniać jakoś pod koniec gimnazjum, czyli jakieś 1,5 roku temu, zrobiłam brwi, zaczęłam używać podkładu, bo syfki zaprzyjaźniły się ze mną na dłużej, zapuszczałam włosy, ale niestety zaczęłam też męczyć je prostownicą, bo wyglądają okropnie, ni to proste ni to kręcone
3 i 4) luty 2010 - amatorska mini sesja
w czerwcu musiałam ściąć włosy o parę cm, bo były zniszczone i nic już nie pomagało
5) teraz najczęściej wiążę włosy, naprawiam je i szczerze mówiąc są już w dobrej kondycji zdjęcie sprzed 2 tygodni
6) zdjęcie najświeższe, zrobiłam przed chwilą, wybaczcie fotkę przy lustrze, błagam!! od czasu do czasu prostuję włosy i znów zapuszczam ale nie wiem, co dalej z tym zrobić... mam nadzieję, że kiedy będą już dość długie, przestaną się tak okropnie zawijać i kręcić w okolicach ramion... używam dziś tylko podkładu, tuszu do rzęs i odrobiny różu na policzki, nie chcę się bardziej malować, nie pasuje to do mnie

no, to by było na tyle co o tym myślicie? myślę, że już przeszłam niemałą przemianę, ale teraz moją największą zmorą są włosy, nie chcę ich ścinać...

pozdrawiam i z góry dziękuję

zdjęcia nie chcą się załadować przez załączniki, na razie wstawię linki, może później uda mi się je dobrze wstawić...nie bijcie

1)http://i54.tinypic.com/zjtdo2.jpg
2) http://i54.tinypic.com/2iksdn9.jpg
3) http://i53.tinypic.com/2hp7o5c.jpg
4) http://i56.tinypic.com/k0mqys.jpg
5) http://i56.tinypic.com/b7xvt3.jpg
6) http://i56.tinypic.com/20js75v.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20js75v.jpg (55,4 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b7xvt3.jpg (71,2 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k0mqys.jpg (49,0 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zjtdo2.jpg (57,0 KB, 161 załadowań)
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-16 o 09:45 Powód: Zmniejszenie zdjęć i załączenie ich do załączników - regulamin!
immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 22:08   #2
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Liczę na porady ;)

Masz niskie czoło więc grzywka (moim zdaniem) jest nie potrzeba - na ostatnim zdjęciu robi ona ciebie taka panią nauczycielkę (ale spoko - włosy nie ręka odrosną ).
Masz też wyjątkowo symetryczną buzię (pozazdrościć), piękny (naprawdę ... ale mam taki sam ) wyjątkowo niebieski kolor oczu...
Co do zdjęć - to najefektowniej wyszłaś na trzecim od lewej.
Jeżeli miałabym nad czymś popracować to nad brwiami (na trochę szersze... może cie zaskoczę ale one naprawdę potrafią dodać twarzy charakteru) ...

jeżeli będzie ci się chciało (ale to też nie koniecznie) - możesz popracować na makijażu oczu ponieważ masz opadającą powiekę (mam ten sam problem ale w większym stopniu)... jeżeli chcesz wyglądać jak najbardziej naturalnie to pobaw się brązami (w rossamanie można kupić takie tanie zestawy do smokey eyes - dla początkujących jak znalazł).

Kolor włosów - moim skromnym zdaniem również pasuje - ewentualnie możesz odrobinę swój brąz podkręcić farbą, ale wiadomo jak już raz się włosy zafarbuje to później aby uzyskać cały czas ciekawy efekt trzeba się (że tak powiem) nieźle nagimnastykować...

ach (i o ile cie stać - no bo tak naprawdę rożnie bywa) - zaczęłabym na twoim miejscu stosować soczewki...
jakoś okulary przysłaniają twoją naturalną urodę... co nie znaczy, że w nich żel wyglądasz...

ach co do cery - może źle ja pielęgnujesz i przez to te problemy a może to poprostu urok twego młodziutkiego wieku...
napisz może w skrócie jak dbasz w ciągu dnia o cerę - a jeżeli uważasz, że to nie potrzebne to poszukaj na forum wątków o tej tematyce .. wiem na pewano , że się pojawiały...

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

a co do koloru włosów (bo wcześniej zapomniałam) - zrób sobie wyraźną fotkę (taką gdzie masz najbardziej naturalny kolor cery i włosów) i pobaw się w photoshopie (chyba, że nie umiesz.. poszukaj napweno gdzieś w okolicy jest ktoś kto ci z tym pomoże)... pozdrawiam
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 23:03   #3
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Liczę na porady ;)

Widzę, że ktoś wstawił poprawnie zdjęcia, ale w złej kolejności ; o mogę to jeszcze jakoś edytować? trzecie zdjęcie jest najnowsze, ostatnie najstarsze (co raczej widać )

dziękuję za odzew

1) z kolorem wolałabym jednak nie eksperymentować, mam jeszcze na to czas, na razie stawiam na pełną naturalność
2) co do soczewek, również się nad tym zastanawiałam, ale znajomi powtarzają mi, że się przyzwyczaili do mnie w okularach i że tak jakoś dziwnie mi bez... na pewno to kwestia przyzwyczajenia, dlatego ciągle się zastanawiam. A poza tym jakoś nie widzę siebie wkładającej i wyciągającej sobie coś z oka no nie wiem, zobaczę jeszcze
3) cera, hmmm, używam żelu rano i wieczorem, już na prawdę wiele ich wypróbowałam, teraz jestem w trakcie używania nivea young, ale nic to nie zmienia ;( jedynym skutecznym sposobem jest dla mnie opalenie się, mimo że to niezdrowe, syfki znikają na parę następnych miesięcy lub nie ma ich zbyt dużo
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 07:58   #4
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Liczę na porady ;)

Może spróbuj kosmetyki (kosmetyków?) z apteki. Działają lepiej niż takie drogeryjne.
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 15:28   #5
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Liczę na porady ;)

Jesteś śliczną dizewczyna i nic nie musisz zmieniać, poza grzywką, w której wyglądasz milion razy gorzej
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 15:48   #6
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Liczę na porady ;)

Jeśli trzecia fotka jest najaktualniejsza, to zostań przy tej wersji, jest moim zdaniem najlepsza.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 15:59   #7
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: Liczę na porady ;)

Jesteś prześliczna! Myślę, że nie musisz wiele zmieniać. Ale proszę nie obcinaj grzywki nigdy więcej- po pierwsze nie ładnie Ci w niej, a po drugie zakrywa Ci oczy, które są naprawdę cudowne! Zdecydowanie najbardziej podobasz mi się w wersji ze zdjęć 3 i 4. Po pierwsze ślicznie ubrana, po drugie fryzurka idealna dla Ciebie.
Trzymaj się cieplutko!
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 16:42   #8
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Liczę na porady ;)

2) co do soczewek, również się nad tym zastanawiałam, ale znajomi powtarzają mi, że się przyzwyczaili do mnie w okularach i że tak jakoś dziwnie mi bez... na pewno to kwestia przyzwyczajenia, dlatego ciągle się zastanawiam. A poza tym jakoś nie widzę siebie wkładającej i wyciągającej sobie coś z oka no nie wiem, zobaczę jeszcze

też miałam ten dylemat ale w końcu skusiłam się na soczewki (teraz możesz śmiało z tym poeksperymentować - dostępne są soczewki od jednodniowych po roczne w tym też takie do noszenia non stop (w nocy i dzień))... poniżej link do stronki gdzie masz sporo informacji na ich temat miłej lektury...
http://www.zdrowie.med.pl/soczewki/soczewki4.html
dla mnie soczewki - no... bajka - wygodne i naprawdę czuję się w nich bardziej pewna siebie... no ale decyzja należny do ciebie

3) cera, hmmm, używam żelu rano i wieczorem, już na prawdę wiele ich wypróbowałam, teraz jestem w trakcie używania nivea young, ale nic to nie zmienia ;( jedynym skutecznym sposobem jest dla mnie opalenie się, mimo że to niezdrowe, syfki znikają na parę następnych miesięcy lub nie ma ich zbyt dużo

- jeżeli chodzi o pielęgnacje twarzy to spróbuj zorientować się jaki typ cery masz a potem zaopatrz się w kosmetyki do jej pielęgnacji.
Ja mam cerę mieszaną z tendencją do zaskórników i wągrów (piszę akurat na swoim przykładzie ponieważ wiem, że jest to jeden z najczęstszych problemów z cerą).

Rano i wieczorem stosuje (i jestem z niego naprawdę zadowolona - kiedyś też eksperymentowałam póki nie natrafiłam na to cudo )
kurcze coś opakowanie nie mogę znaleźć...ale jest to GARNIER CZYSTA SKÓRA żel głęboko oczyszczający, odblokowujący pory - przeciw zaskórnikom - opakowanie w 80% podobne do tego poniżej

http://photos04.istore.pl/6398/photos/big/658263.jpg
- z resztą ten kosmetyk, że jest w porządku z tym, że ten żel o którym pisałam jest wydajniejszy...

Ważny też jest krem - polecę ci coś co też stosowałam i też jest sprawdzone

http://bi.gazeta.pl/im/3/5260/z5260353X.jpg
musisz się tylko wczytać (bo są bodajże trzy rodzaje), który nadaje się najlepiej do twojej cery.

No i możesz też dla lepszego efektu zaopatrzyć się w peeling enzymatyczny - polecam (duzy plus bo stosujesz jak krem na noc )
https://www.twojekosmetyki.co.uk/cat...ling_enzym.jpg

oraz maseczkę (ostatnio na nią trafiłam i jeżeli chodzi o zaskórniki i wągry - no to bomba!) - może stosowanie to średnia przyjemność ale efekt już po pierwszym razie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-7562-rec-429572.htm


I jeszcze na koniec - to może, fluid lub puder są przyczyną twoich niedoskonałości? Zastanów się... może zatykają ci pory?
A może to po prostu stres w szkole?

ostatnio odkryłam i tez jestem zadowolona

http://www.echemist.co.uk/productmedia/523233149.Jpeg
nie jest najtańszy ale za to wydajny i ma sporo kolorów

a co do pudru to polecam również

http://kobieta.wp.pl/crecid,12221927...,kosmetyk.html

- wszystko bez problemu kupisz w rossmanie.
Pozdrawiam
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 17:38   #9
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717
Dot.: Liczę na porady ;)

Masz piękne, kocie oczy!
Tak jak pisał ktoś wcześniej, polecałabym soczewki kontaktowe jeżeli tylko będziesz mogła je nosić.
Jeżeli już okulary, to wybrałabym fason bardziej delikatny, bez ramek albo tylko z jakąś delikatną u góry Ale kształt szkieł masz ładny.
Fryzurka - koniecznie bez prostej grzywki, bardzo podoba mi się ta na zdjęci z koszulą w kratkę.
Kolory ubrań -stawiałabym na fiolet, turkus (ten ciemniejszy i jaśniejszy też), morską zieleń, przygaszony granat, przygaszony pudrowy róż, waniliowy, lawenda, śliwka, bordo, unikałabym czystej bieli. Jeżeli czarny, to przełamany powyższym z wymienionych kolorów
__________________
Wizaż i kosmetyki - Face Up to Make Up - FanPage


Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:26   #10
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Liczę na porady ;)

Jejku! Dziękuję za tyle porad, dziewczyny

malawania na pewno wypróbuję kosmetyki, podane przez Ciebie, dzięki!

Maianthemum fiolet to mój ulubiony kolor resztę też bardzo lubię

w takim razie na prawdę zacznę się poważnie zastanawiać nad soczewkami (i próbować się przełamać brrr...) myślałam o laserowej korekcji, w końcu nie mam jakiejś tam mega kosmicznej wady, ale słyszałam, że ta metoda nie jest jeszcze w pełni bezpieczna, więc wolę nie ryzykować
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:47   #11
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Liczę na porady ;)

Oj mi też to chodzi po głowie - nie chce cie w błąd wprowadzać - ale upewnij się czy na ten zabieg nie trzeba mieć ukończonej jakiegoś konkretnego wieku (chodzi chyba głównie o że ludzie "ciało dojrzewa")...
Czy niebezpieczna ciężko powiedzieć. Na pewno nie należy do najtańszych.
Pewna moja znajoma wykonywała taki zabieg - z tego co wiem to bywają przypadki kiedy mimo korekcji (za która płacisz) twoja wada może się nie poprawić (no ale ponoć to rzadkość)...
a tak naprawdę drugim minusem (bo pierwszym jest cena) jest to, że w półmroku gorzej się widzisz...

Zapomniałam dopisać wcześniej - co do tego zestawu SMOKY EYES - to chodziło mi o firmę miss sporty (oczywiście kupisz w rossmanie - koszt ok. 6-8 zł)
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 22:30   #12
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Liczę na porady ;)

Co do wieku, to na 100% jest takie ograniczenie, wydaje mi się, że jest to 18 lat, chociaż w sumie nigdy nie mogę być do końca pewna, czy wada w najbliższym czasie jeszcze bardziej się nie pogłębi Wiesz, ulicę dalej mam centrum okulistyczne, gdzie wykonują takie zabiegi, ale nie dość, że jest to baaardzo kosztowne, to w dodatku, nie ma gwarancji, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, dlatego wolę nie ryzykować wiele się naczytałam o różnych komplikacjach, więc mimo wszystko, jednak się nie skuszę chociaż nie ukrywam, to by było najprostszą metodą, pomęczysz się jakiś czas, a później masz spokój z okularami, soczewkami...
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 21:29   #13
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Liczę na porady ;)

Słuchajcie, dziewuchy jutro wieczorkiem będę miała soczewki! Nareszcie się zdecydowałam i mam nadzieję, że dokonałam dobrego wyboru. Mam tylko ogromną nadzieję, że się jakoś przemogę do tego, bo inaczej się załamię powiedzcie mi, czy aby na pewno lepiej wyglądam bez okularów? (znów przepraszam za zdjęcia w lustrze, ale tak jest szybko i w ogóle ) i co z grzywką jak myślicie? jak wyglądałabym w takiej mega cieniutkiej prostej? nie mogę sobie tego wyobrazić. Mam wrażenie, że bez okularów i grzywki będzie jakoś tak... pusto? :P wstawiam jakieś tam zdjęcia, może ktoś się pokusi o jakieś przeróbki w photoshopie

1) http://i56.tinypic.com/2ugyjv9.jpghttp://i56.tinypic.com/2ugyjv9.jpg
2) http://i55.tinypic.com/30hwuc9.jpg
3)http://i54.tinypic.com/4ksvb.jpg
4) http://i56.tinypic.com/9bg3si.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2ugyjv9.jpg (68,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30hwuc9.jpg (65,5 KB, 89 załadowań)
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-16 o 09:48 Powód: zal.zdjec do zalacznika
immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:11   #14
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Liczę na porady ;)

pomoooocy
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 21:29   #15
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Najlepiej wyglądasz bez grzywki i bez TYCH okularów (w innych np takich które mają tylko szkła, ale bez oprawek wyglądałabyś lepiej, bo są prawie niewidzialne)
bez okularów, jesli chcesz nosić soczewki też wyglądasz świetnie.
o laserowej korekcji jeszcze nie myśl, a najlepiej, jesli to mała wada-w ogóle. to bardzo ryzykowna operacja.
brwi mają mieć ładny kształt i zadbaną linię, nie oznacza to jednak, że mają być wydepilowane do granic możliwości. grubsze raz, że wyglądają ładniej, a dwa, są bardziej widoczne.
bez okularów i grzywki nie będzie pusto- odsłoniłaś dwa najwazniejsze elementy twarzy-brwi i oczy. jedne zasłaniała grzywka, a drugie ginęło za okularami.

aby prawidłowo dodać zdjęcia trzeba nacisnąć przycisk"zaawansowane" i poniżej "zarządzanie załącznikami" następnie wybierasz skąd maja byc pobrane zdjecia-z kompa czy z sieci i szukasz przycisku Załaduj jak sie zaladuje to Zamknij okienko

najfajniej wyglądasz moim zdaniem na tych zdjęciach

jak zamkniesz okienko to widzisz jeszcze tekst- teraz trzeba dać wyslij i post zostanie wysłany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k0mqys.jpg (41,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30hwuc9.jpg (66,0 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-16 o 09:49 Powód: post pod postem
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 13:21   #16
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Liczę na porady ;)

Co do brwi, to święta prawda, ale nie mam pojęcia, jak je zapuścić one w sumie nawet nie rosną tak, jak powinny, tylko jeden włosek tu, jeden tam i to gdzieś już na powiece a soczewki - tragedia się stała! na początku wszystko pięknie, szybko założyłam i ściągnęłam. Ale kiedy przyszło do ściągnięcia, już w domu, nie dało rady! Oczy czerwone, prawie całe palce wkładałam musiałam jechać na ostry dyżur, lekarz też się trochę męczył, powiedział, że mam suche strasznie oko i dlatego się przykleiły te soczewki. Powiedział, że mam stosować sztuczne łzy i znów spróbować. Jeśli to nie pomoże to inne soczewki, a jeśli to nie, to koniec z soczewkami. Ehh, a było tak pięknie
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 10:38   #17
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Liczę na porady ;)

skoro tak mocno depilowałaś to teraz nie ma się co dziwić, że odrastają jak chcą. myślę, że trzeba to przeczekać, zagęścić je zwłaszcza od wewnętrznej strony-przy nasadzie nosa. smaruj olejkiem rycynowym, albo idź do kosmetyczki i zapytaj o preparat na odrost brwi-podobno mają takie. doraźnie puste miejsca uzupelniaj kredką.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 13:23   #18
123asia
Rozeznanie
 
Avatar 123asia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 518
Dot.: Liczę na porady ;)

Noszę szkła kontaktowe od 5 lat i też miałam problem z tzn." suchym okiem". Zrobiłam więc sobie miesięczną przerwę od soczewek i tak jak napisałaś stosowałam sztuczne łzy. Najlepiej kupic je w salonie optycznym(tam najcześciej oferują krople bez konserwantów). Poza tym przemywałam oczy specjalnym preparatem z ziół(niestety nie pamiętam nazwy). Po 30 dniach wszystko wróciło do normy i mogę cieszyć się życiem bez okularów. Pewnie w Twoim przypadku będzie podobnie
123asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:01   #19
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Liczę na porady ;)

Jakaś ty ładna I twoje oczy! ładnie ci jak masz grzywkę zaczesaną tak na bok
nawiasem mówiąc - przypominasz mi Berenikę z " ostatniej miłości "
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 16:50   #20
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Liczę na porady ;)

Dziękuję za pocieszenie, w takim razie będę dalej próbować chociaż niektórzy po prostu nie mogą nosić soczewek

Cóż za porównanie nie chcę nic mówić, ale teraz już jest jasne, dlaczego uważam ją za ... niezbyt piękną
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 05:02   #21
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Liczę na porady ;)

Cytat:
Napisane przez immortal_soul Pokaż wiadomość
Dziękuję za pocieszenie, w takim razie będę dalej próbować chociaż niektórzy po prostu nie mogą nosić soczewek

Cóż za porównanie nie chcę nic mówić, ale teraz już jest jasne, dlaczego uważam ją za ... niezbyt piękną

A dla mnie jest ona piękna, więc odbierz to jako komplement
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 14:16   #22
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Liczę na porady ;)

W takim razie dziękuję
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 21:20   #23
faza14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Liczę na porady ;)

To ja, "Immortal_soul", witajcie ponownie po długim długim czasie niestety zgubiłam hasło do starego meila, a tym samym do konta na wizażu i posłużyłam się kontem jeszcze starszym nie chciałam zakładać nowego wątku, dlatego podpinam się tutaj, mam nadzieję, że któraś z Was (oby jednak nikt ze znajomych, bo fotki i posty z czasów gimnazjum strasznie upokażające ) mi pomoże wklejam kilka aktualnych fotek, poradźcie mi na temat włosów, wiem, że tutaj wyglądają cudnie, ale w rzeczywistości bez flesza jest dużo gorzej, są straaaasznie gęste, puszące się i dość zniszczone (od 3 lat walczę ze skutkami używania prostownicy, nie wiem czemu wciąż nie mogę sobie z tym poradzić, rosną dość szybko, ale równie szybko łamią mi się końce, co skutkuje tym, że rosną tylko do pewnej długości, a marzą mi się zdrowe długie włosy ), co 2-3 miesiące obcinam końcówki, nie chcę ich ścinać drastycznie, ale myślałam o cieniowaniu albo/i obcięciu w taki lekki szpic, myślicie, że byłoby lepiej czy puszyłyby się i kręciły jeszcze bardziej? plus kolor, który raz wydaje mi się ładny, a raz taki wręcz spalonym, więc myślałam też np. o hennie? lub szamponie koloryzującym? czytałam różne opinie, jedni zachwalają i mówią, że włosy odzyskują blask, a inni, że się wysuszają, komu wierzyć? Czekam na jakies opinie i z góry dziękuję

ps. w wolnej chwili zrobię zdjęcie włosom, zobaczycie jak kiepsko to wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (53,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10726497_10204131782208154_1005170912_n.jpg (56,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (20,6 KB, 55 załadowań)
faza14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 22:49   #24
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Liczę na porady ;)

Cytat:
Napisane przez faza14 Pokaż wiadomość
To ja, "Immortal_soul", witajcie ponownie po długim długim czasie niestety zgubiłam hasło do starego meila, a tym samym do konta na wizażu i posłużyłam się kontem jeszcze starszym nie chciałam zakładać nowego wątku, dlatego podpinam się tutaj, mam nadzieję, że któraś z Was (oby jednak nikt ze znajomych, bo fotki i posty z czasów gimnazjum strasznie upokażające ) mi pomoże wklejam kilka aktualnych fotek, poradźcie mi na temat włosów, wiem, że tutaj wyglądają cudnie, ale w rzeczywistości bez flesza jest dużo gorzej, są straaaasznie gęste, puszące się i dość zniszczone (od 3 lat walczę ze skutkami używania prostownicy, nie wiem czemu wciąż nie mogę sobie z tym poradzić, rosną dość szybko, ale równie szybko łamią mi się końce, co skutkuje tym, że rosną tylko do pewnej długości, a marzą mi się zdrowe długie włosy ), co 2-3 miesiące obcinam końcówki, nie chcę ich ścinać drastycznie, ale myślałam o cieniowaniu albo/i obcięciu w taki lekki szpic, myślicie, że byłoby lepiej czy puszyłyby się i kręciły jeszcze bardziej? plus kolor, który raz wydaje mi się ładny, a raz taki wręcz spalonym, więc myślałam też np. o hennie? lub szamponie koloryzującym? czytałam różne opinie, jedni zachwalają i mówią, że włosy odzyskują blask, a inni, że się wysuszają, komu wierzyć? Czekam na jakies opinie i z góry dziękuję

ps. w wolnej chwili zrobię zdjęcie włosom, zobaczycie jak kiepsko to wygląda
Henna jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza jeśli masz cienkie, delikatne włosy z tendencją do przetłuszczania się - włosy stają się po niej takie miękkie, ale bardzo puszyste i świeże.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 13:04   #25
faza14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Liczę na porady ;)

W tym sęk, że są strasznie gęste i puszystosci im nie brakuje, wręcz przeciwnie Bardziej zalezaloby mi na wygladzeniu, wydobyciu koloru i blasku, dlatego nie umiem się zdecydować. Ktoś coś jeszcze poradzi?
faza14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 13:45   #26
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Liczę na porady ;)

Po pierwsze, bardzo ładnie udało Ci się je zapuścić
Ścieniowanie może sprawić że właśnie jeszcze bardziej będą chciały się kręcić. Myślę że obcięcie w szpic może wyglądać ładnie i na pewno ściąć wszystko co zniszczone a potem olejować
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 14:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.