Co zrobić z ttttaaaaaakkkąąąą dziwną cerą???????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 18:32   #1
eliz23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 144

Co zrobić z ttttaaaaaakkkąąąą dziwną cerą????????


ja mam taki oto problem. mam cere naczynkowa na policzkach przez co czasem róz bardziej to uwydatnia i czuje sie cala bordowa...
oprócz tego cera trądzikowa przetłuszczająca się w strefie T. na trądzik stosuje acnederm i powoli przynosi efekty. oczywiście po trądziku mam blizny i przebarwienia ale acnederm rozjasnia cere a problem jest w tym ze skora wokol oczu jest teraz znacznie ciemniejsza powieki wygladaja na sine przemeczone. szukalam w aptece i innych sklepach ale nic nie znalazłam. jak poradzic sobie z taka cera i jak rozjasnicz skore wokol oczu? ktos doradzil mi sok z cytryny ale nie wiem czy to dobry pomysł
__________________
MOJA WYMIANKA KOSZMETYCZNA
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=eliz23

KOMBINEZONY DZIECIĘCE, RÓŻNE ROZMIARY, TANIOCHA
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19195360
eliz23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:47   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Co zrobić z ttttaaaaaakkkąąąą dziwną cerą????????

przydałby Ci się toner na naczynka w kolorze zielonym jeśli chodzi o worki pod oczami to w kolorze żółtym
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:49   #3
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Co zrobić z ttttaaaaaakkkąąąą dziwną cerą????????

Cytat:
Napisane przez eliz23 Pokaż wiadomość
ja mam taki oto problem. mam cere naczynkowa na policzkach przez co czasem róz bardziej to uwydatnia i czuje sie cala bordowa...
oprócz tego cera trądzikowa przetłuszczająca się w strefie T. na trądzik stosuje acnederm i powoli przynosi efekty. oczywiście po trądziku mam blizny i przebarwienia ale acnederm rozjasnia cere a problem jest w tym ze skora wokol oczu jest teraz znacznie ciemniejsza powieki wygladaja na sine przemeczone. szukalam w aptece i innych sklepach ale nic nie znalazłam. jak poradzic sobie z taka cera i jak rozjasnicz skore wokol oczu? ktos doradzil mi sok z cytryny ale nie wiem czy to dobry pomysł
1. Na oczy: korektor rozjaśniający
2. Naczynka/czerwone policzki: korektor zielony
3.Na przetłuszczający się nos: puder matujący
Co do oczu to pewnie są jakieś kremy rozjaśniające, nie wiem szczerze mówiąc bo jeszcze nie są mi potrzebne. Poszukam w Kosmetyku wszech czasów wyżej.
Stosujesz jakiś podkład na co dzień?
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:04   #4
eliz23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 144
Dot.: Co zrobić z ttttaaaaaakkkąąąą dziwną cerą????????

stosuję podkład Pharmaceris ale jego skuteczność oceniam na średni. ostatnio kupiłam podkład Under Twenty antybakteryjny w kolorze naturalnym ale on jakis ciemny mi sie wydaje poza tym tak szybko sie wchlania ze ciezko mi go nakładać więc chętnie go wymienię... najlepszy podklam jaki mialam to był Normaderm ale on z kolei jest ciezki no i nie zawsze mnie stac na niego za to doskonale wszystko kryje. obecnie szukam odpowiednego podkładu dla siebie. przed podkładem używam emulsjii matującej Iwostin Purritin i jestem zadowolona z tego produktu uzywam go od niedawna

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

a dodam jeszcze ze po nalozeniu na skore kilku produktow tj. krem, emulsja, korektor, podklad, puder moja twarz poprostu sie topi wiec staram sie ograniczać ilosc nakladanych preparatow...
ogolnie chyba powinnam uzywac jasniejszego podkladu. zawsze uzywałam naturalnego a odkad stosuję acnederm cera jest jaśniejsza i czasem mysle ze te pudry juz chyba robia duzo ciemniejsze...
ale z kolei obawiam sie ze jak kupie jasnejszy podklad to bede wygladala jak lala z porcelany
__________________
MOJA WYMIANKA KOSZMETYCZNA
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=eliz23

KOMBINEZONY DZIECIĘCE, RÓŻNE ROZMIARY, TANIOCHA
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19195360

Edytowane przez eliz23
Czas edycji: 2010-11-08 o 19:07
eliz23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:38   #5
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Co zrobić z ttttaaaaaakkkąąąą dziwną cerą????????

Cytat:
Napisane przez eliz23 Pokaż wiadomość
ja mam taki oto problem. mam cere naczynkowa na policzkach przez co czasem róz bardziej to uwydatnia i czuje sie cala bordowa...
oprócz tego cera trądzikowa przetłuszczająca się w strefie T. na trądzik stosuje acnederm i powoli przynosi efekty. oczywiście po trądziku mam blizny i przebarwienia ale acnederm rozjasnia cere a problem jest w tym ze skora wokol oczu jest teraz znacznie ciemniejsza powieki wygladaja na sine przemeczone. szukalam w aptece i innych sklepach ale nic nie znalazłam. jak poradzic sobie z taka cera i jak rozjasnicz skore wokol oczu? ktos doradzil mi sok z cytryny ale nie wiem czy to dobry pomysł
Proponuję zlikwidować problem od środka, ponieważ przy cerze naczynkowej ciężko jest cokolwiek dobrać, co dawałoby 100% efekt.
Co brać na widocznie pękające naczynka- na pewno poleciłabym rutinoscorbin (rutyna uszczelnia ściany naczynek krwionośnych) i przestrzeganie brania tego regularnie, gdyż chwilowe zwalczanie nic nie pomoże na dłuższą metę, więc szkoda czasu.

Jeżeli chodzi o strefę T (czoło, nos, broda) to polecam glinkę zieloną(zapytaj w aptece) ale tylko i wyłącznie na te partie skóry, ponieważ nie jest ona wskazana na cerę suchą (policzki).

Odnośnie worków i sińców pod oczami, proponuję zastosować plastry i maski pod oczy.
Z tym, że plastry pomagają na moment (tzn. zastosować np. przed jakimś ważnym spotkaniem).
A tak poza tym to regenerująco działają żele ze świetlikiem i rumiankiem (przed 30r.ż) do kupienia w aptece za ok 7zł.
Jeśli chodzi o silniejsze preparaty to polecałabym też maski pod oczy- silniej działają niż kremy i mogą być stosowane do 2-3 razy w tyg.

No i tak jak pisałam, trzeba stosować się wszystkiego regularnie
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.