Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 13:38   #1
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267

Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)


Witam Was, Drogie wizażanki!

Chcę zwrócić się do Was o pomoc, a dokładniej o wszelkie rady, doradztwo.
Długo się zbierałam do tego, by założyć ten wątek, ale... w końcu się przełamałam.
Głównie chodzi mi o pomoc przy określeniu tego, co najlepiej mogłabym w sobie zmienić. Chciałabym w sobie zmienić dosłownie wszystko. Przyznam szczerze, że nie czuję się dobrze w swojej skórze. Czuję się "brzydkim kaczątkiem" odkąd tylko pamiętam, ale pomijając.
Mam 19 lat, jestem w klasie maturalnej.
Jeśli chodzi o sylwetkę to jestem z wyglądu dość masywna, poza tym zamiast schudnąć jak planowałam przed studniówką - przytyłam, ale to niestety spowodowane było wypadkiem, poważnym urazem kolana i w zasadzie 0 ruchu przez prawie 10 miesięcy. Mam bardzo grube uda, one są wręcz moją największą zmorą!!
Chciałabym potrafić dobrać jakąś sukienkę pod typ mojej urody i budowy ciała (przyznam się szczerze bez bicia, że nie potrafię określić ani jednego, ani drugiego).
Przy typie to może napomknę, że opalam się raczej na brąz, z początku z lekkim zaczerwienieniem zawsze. Oczy mam zielono-szare. Piegów brak, niestety. Cera - tu już gorzej mi określić, raczej jasna, lekko szarawa, pozbawiona "życia", występują rumieńce, często się święcę jak żarówka. Usta - małe, wąskie, różowe, średniociemne. Mój naturalny kolor włosów to taki jakby miedziany blond, chociaż ostatnio bardziej mi się "zrudziało" Włosy mam gęęęste, suche, bardzo niesforne (jak to loki...).
Z nimi w zasadzie to mam siedem światów, wiele zrobić nie mogę. Przez tą "naturalną wełenkę" nie mogę zbytnio zmienić fryzury. Chodzę w takowej kilka lat, bez zmian. Idąc do fryzjera tylko je cieniuję i podcinam końcówki. Prostowanie praktycznie niewiele daje, nawet po utrwalaniu, poza tym w prostych wyglądam komicznie (takie moje spostrzeżenie )
Co do ubioru - zwykle ubieram się wygodnie, chodzę praktycznie cały czas w spodniach, do tego jakaś bluzka, t-shirt, sweterek, czy bluza. W sumie chciałabym w tym kierunku też sporo zmienić. Styl... podoba mi się szczerze mówiąc coś pokroju glam rock. Lubię ciuchy w raczej stonowanych, ciemnych barwach. Nie lubię jaskrawych kolorów.
Według Was - jakie kolory by mi pasowały, jakie ciuchy? Co podkreśli mój typ urody, figurę?
Jakie zaproponowałybyście mi zmiany?

Największy kłopot mam właśnie jeśli chodzi o studniówkę - z doborem sukienki, makijażem i fryzurą.


Bardzo chciałabym naprawdę wiele w sobie zmienić, by czuć się chociaż trochę lepiej ze swoim wyglądem. Stworzyć po części nową mnie.
Liczę na Waszą pomoc,
będę bardzo wdzięczna za każdą radę i każde spostrzeżenie <róża>

Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny, śnieżny dzień!

A! I jeśli mam jeszcze dopisać jakieś informacje, czy zdjęć dorzucić to piszcie.
rozczochranaa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1111111111111111111111.jpg (32,4 KB, 535 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222222222222222222222222.jpg (41,6 KB, 523 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33333333333333333333.jpg (61,5 KB, 470 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 444444444444444.jpg (63,9 KB, 496 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5555555555555.jpg (62,3 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 66666666666666666.jpg (47,3 KB, 325 załadowań)
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 14:10   #2
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Widze Cie w blondzie, tutaj masz link jak pielegnowac krecone wlosy.
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura_blond.jpg (8,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury(15).jpg (28,2 KB, 59 załadowań)
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 14:35   #3
ride
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

loki są twoim największym atutem! Masz też delikatną, acz oryginalną urodę. Uważam, że wystarczy dobrze odżywić włoski, zadbać o zdrowe żywienie i uprawiać sport. będziesz się czuła duużo lepiej Możesz ewentualnie postawić na bardziej wyrazisty kolor włosów, ale do tego podeszłabym z wielką rozwagą. Jeśli chodzi o studniówkę. Zdecydowanie piękna, długa suknia, odkrywająca ramiona i puszczona luźno w dół. Nie będziesz miała kompleksu swoich nóżek, a będziesz wyglądała zjawiskowo! Plus kaskada Twoich włosów= rewelacja pozdrawiam ciepło
ride jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 15:13   #4
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Talking Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Witaj,

ja widzę Cię w średnim blondzie, popielatym odcieniu
cos w tym stylu:
http://www.*************/wakacyjne-f.../zdjecie/9250/

jeśli chodzi o ubiór,

zrezygnuj z dzwonów, wybieraj raczej proste nogawki, ale nie rurki
nie noś ćwiekowych pasków i przykrótkich bluzeczek, nie dość, że wygląda to średnio, to ostatnio chyba wyszło z mody

jeżeli lubisz styl glam rock, jako przykład podam Ci -
ciemne dżinsy, prosty krój, t-shirt (wcale nie musi być nudny) - w załączniku - zwróć uwagę, że koszulka jest dłuższa. Pamiętaj, aby przy wyborze t-shirtów nie kupowac rozmiar za małych - bluzka nie musi byc opięta!

A do tego jakaś skórzana kurteczka, ale raczej do połowy bioder.

Myślę, że przy Twojej, jak mówisz masywnej sylwetce doskonale sprawdzałyby się botki na obcasie(zrezygnuj z glanów) - rockowa dziewczyna może być seksowna! Botki z ćwiekami lub bez na zdjęciu poniżej.

Studniówka?

Co do studniówki, nie zgadzam się z poprzedniczką odnośnie długiej sukni, mozesz wyglądać jak królowa bona!

Ja proponuję ołówkową sukienkę za kolana a do tego zgrabne buciki na obcasie (tez moga być z ćwiekami)

proponuję tzw gladiatorki lub z odkrytym palcem

To moja wizja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thing.26088209.l.jpg (17,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1327056224.jpg (71,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7ede4b6d43dc9d31009a4e2bb5b20bc4.jpg (34,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_3.jpg (14,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9605_2.jpg (6,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 310408_l.jpg (26,9 KB, 18 załadowań)
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 15:16   #5
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Załączam zdjęcie włosków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg wakacyjne-fryzurki_9250_5.jpeg (41,3 KB, 67 załadowań)
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 18:13   #6
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Cytat:
Napisane przez nataliao2 Pokaż wiadomość
Witaj,

ja widzę Cię w średnim blondzie, popielatym odcieniu
cos w tym stylu:
http://www.*************/wakacyjne-f.../zdjecie/9250/


Ja proponuję ołówkową sukienkę za kolana a do tego zgrabne buciki na obcasie (tez moga być z ćwiekami)


To moja wizja

Dziękuję Ci ślicznie Natalio za cenne uwagi

Czyli raczej powinnam rozglądać się za sukienką za kolana?

A co do linka - niestety nie wyświetla się...
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:00   #7
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Nie farbuj włosków.... ja wiem po sobie. Mam identyczne jak Ty.. i jak mi siadły na kondycji Są śliczne Twoje loki. Wg mnie rudy pasuje do Ciebie.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 19:36   #8
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

załączyłam zdjęcie z linka

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

tak, za kolana, ale nie jakąś rozkloszowaną, tylko ołówkową i szpilki, wysokie buty wydłużają nogi i sprawiają, że wyglądają zgrabniej, zobacz sobei jak ubierają sie gwiazdy z Twoją sylwetką - np Scarlett Johanson lub J.LO
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 20:06   #9
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Dzięki za odpowiedź
Ale tak się zastanawiam, czy ołówkowa sukienka będzie pasowała na studniówkę?
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 20:11   #10
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

zalezy jaki styl panuje w Twojej szkole. U mnie na studniowce panowały balowe sukienki, ale bylo to 5 lat temu. teraz modne są koktailowe, czyli takie przed/za kolanko. popytaj kolezanek i napisz na forum, postaramy sie cos wybrac. zeby bylo latwiej potzrebuje zdje sylwetki
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 07:38   #11
marina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 79
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Rozczochrana,

nie zmieniaj koloru wlosow! Uswiadom sobie, ze Twoja uroda jest cennym darem - jedynie 2 procent ludzi na calym swiecie moze pochwalic sie promieniami slonca we wlosach!

Jesli chodzi o kolorystyke to kieruj sie typem JESIEN - kolory ziemii.

Wg mnie swietnie bys wygladala na studniowce w suknie w kolorze oliwkowym ale bardzo ciekawie moze sie tez prezentowac odpowiedni odcien niebieskiego.

No ja musze przyznac, ze jestem wielka fanka takiego typu urody.

Jesli chodzi o fason to mysle, ze nie masz zadnych wiekszych ograniczen - sylwetke tez masz jak najbardziej OK. No ja tam zadnych grubych ud nie widze.
marina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 07:46   #12
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Cytat:
Napisane przez marina7 Pokaż wiadomość
Rozczochrana,

nie zmieniaj koloru wlosow! Uswiadom sobie, ze Twoja uroda jest cennym darem - jedynie 2 procent ludzi na calym swiecie moze pochwalic sie promieniami slonca we wlosach!

Jesli chodzi o kolorystyke to kieruj sie typem JESIEN - kolory ziemii.

Wg mnie swietnie bys wygladala na studniowce w suknie w kolorze oliwkowym ale bardzo ciekawie moze sie tez prezentowac odpowiedni odcien niebieskiego.

No ja musze przyznac, ze jestem wielka fanka takiego typu urody.

Jesli chodzi o fason to mysle, ze nie masz zadnych wiekszych ograniczen - sylwetke tez masz jak najbardziej OK. No ja tam zadnych grubych ud nie widze.
To prawda!

Włosy masz piękne!

poszukaj jak ubierają się gwiazdy z takim odcieniem włosów.
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:18   #13
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Czyli kolory ziemi to 'mój żywioł'?
Włosy jednak raczej zostawić w spokoju - jeśli chodzi o farbowanie?

Dziękuję za kolejne odpowiedzi.

A co do zdjęcia sylwetki - postaram się wrzucić pod wieczór jak znajdę jakieś zdjęcia, będę miała wtedy chwilkę czasu.
Przy okazji mam parę zdjęć sukienek, które mi się w miarę podobają, więc może bym je wstawiła też później?

Pozdrawiam serdecznie!
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:32   #14
Ewusia2412
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia2412
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Jesteś bardzo ładną dziewczyną więc się nie stresuj i nie staraj się wszystkiego zmienić na raz i na siłę.
Zgadzam się z natalia02,mówię o tym kolorze włosów-nie o fryzurze.Tylko nie wiem czy warto!ze zdjęcia wynika,że masz włosy podobne do moich,nie wiem czy nie zniszczysz ich doszczętnie odbarwiając i farbując na blond.
Coś innego zwróciło moją uwagę CIENKIE BRWI! Chyba lepiej byłoby je trochę zapuścić.
Ewusia2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:47   #15
Gorzka123
Raczkowanie
 
Avatar Gorzka123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 120
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Oj nie stanowczo nie farbuj włosów !!! Jeśli chodzi o studiówkę to pasowała by Ci ołówkowa sukienka jak już wspomniano wyżej , ja widzę Cię w odcieniach szarości ,indygo oraz w chabrowej krecji , wg mnie te kolory świetnie wyglądają przy rudych włosach , a co do makijażu ja bym zróbiła szary smokey eyes podkresliła policzki , a usta musneła lekko błyszczykiem aha no i koniecznie podkresl brwi , sa do tego specjalne cienie i szablony w drogeriach Ta sukienka wg mnie jest świetna , skromna jedynym minusem jest dla mnie materiał no ale to juz kwestia gustu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31832.jpg (60,1 KB, 104 załadowań)
__________________
www.pajacyk.pl

www.pustamiska.pl

!!"Nigdy nie kłóć się z głupcem bo najpierw zciągnie cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem"!!...

Edytowane przez Gorzka123
Czas edycji: 2010-12-03 o 12:10
Gorzka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:55   #16
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Włosy zdecydowanie zostaw w spokoju, kolor masz świetny więc szkoda byłoby je niszczyć farbowaniem.

Coś co odrazu rzuciło mi się w oczy to ZBYT CIENKIE brwi, powinnaś popracować nad ich zapuszczeniem choć wiem, że początki nie są łatwe brwi mają bardzo duże znaczenie wrzucam poglądowy obrazek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1a.JPG (158,3 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t95pw7nh copy.JPG (92,9 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bfcypg0y copy copy.JPG (93,1 KB, 219 załadowań)
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 12:13   #17
Gorzka123
Raczkowanie
 
Avatar Gorzka123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 120
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

A może coś takiego , jestem ciekawa w jakich kolorach Ty się najlepiej czujesz ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1341693241.jpg (29,6 KB, 69 załadowań)
__________________
www.pajacyk.pl

www.pustamiska.pl

!!"Nigdy nie kłóć się z głupcem bo najpierw zciągnie cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem"!!...
Gorzka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:32   #18
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Jejku, bardzo dziękuję za miłe słowa!!
Co do koloru - chyba jednak zostawię taki, jaki jest.
A na studniówkę iść w rozpuszczonej czuprynie, coś kombinować ogólnie, ciąć, czy też upinać? A co do makijażu - smokey nie wiem, czy by mi pasował zbytnio? Hm.

A co do brwi - w sumie ostatnio też tak sobie pomyślałam, że chyba jednak zbyt cieniutkie są.
Zatem zabieram się za zapuszczanie, łatwo nie będzie na bank, bo mam wręcz manię już na ich punkcie


Cytat:
Napisane przez Gorzka123 Pokaż wiadomość
A może coś takiego , jestem ciekawa w jakich kolorach Ty się najlepiej czujesz ....
Bardzo ładna sukienka, podoba mi się
Co do kolorów... tak jak już wspominałam - ciemniejsze kolory,
najlepiej wszelkie odcienie szarości, brązów, zgniłej zieleni, khaki, bordo, ostatnio do granatowego się trochę przekonuję...

---

Znalazłam parę zdjęć, co prawda idealne nie są, wszystkie są praktycznie bokiem prawie, ale zawsze coś, może "wspomogą" Zatem dorzucam kolejne.

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1111111.jpg (12,1 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9999999999999999999.jpg (33,4 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3333.jpg (18,5 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 555555.jpg (16,6 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6666666.jpg (18,7 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4444.jpg (162,9 KB, 211 załadowań)
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:49   #19
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

zakochałam się

włosy masz przepiękne - dbaj o loki zgodnie z zaleceniami na wątkach o curly girl (oleje, nawilzanie itp). kolor jest cudowny, w lokach Ci bosko. NIE PROSTUJ ANI NIE ZMIENIAJ KOLORU!!!!! BŁAGAM!!!!

bardzo do Twarzy Ci w lekko hipisowskim stylu. Kolor ubran - IMHO zdecydowanie idz w zielen, oliwke - jak na tym zdjeciu z woodstocku (jak mniemam )

piękne, zielone oczyska + ładna cera = rewelacja. Podkreslaj oczy w makijazu - stawialabym na mocne oczy i naturalne usta

masz bardzo fajny biust - podkrelaj go czesciej, nie nos takich bezksztaltnych bluzek jak na zdjeciu z gitara (wiam, ze wygodne ) na zdjeciu w blekitnej tunice z kolezanka bez twarzy wygladasz czarujaco masz taki biust, ze zaden facet nie bedzie patrzyl na Twoje uda

zdjecie w czerwonej sukience - trrragedia (sory ) czarna sukienka - szalu nie robi, ale jest poprawna (z tego, co widze)

nie nos megaobcislych na udach spodni. To zwraca uwage na nie, i wygladasz grubiej. (osobiscie podobasz mi sie i nie uwazam, zebys mogla miec kompleksy - nie trawie wychudzonych wieszakow lansowanych przez media - Ty jestes bardzo kobieca - gdybym byla facetem NA PEWNO nie przeszkadzalyby mi Twoje uda - ale rozumiem, ze kazda z nas ma w sobie cos co sie jej nie podoba - dlatego probuje Ci pomoc jak to zamaskowac) tak, ze czarne rurki na nie i spodnie do kolan z plastrem na kolanie takze na nie

opalaj sie! (nie mowie, nie daj Boze, o solarium - ale duzo lepiej wygladasz z naturalnym lekko zbrazowionym kolorkiem skory niz bardzo blado)

o brwiach juz dziewczyny wspomnialy

moim zdaniem - spodnie za kolana na zdjeciu z jeziorem i japonkami w rece + pasek z cwiekami jak najbardziej na TAK. Zdjecie jak siedzisz na drzewie tez OK jak chodzi o buty i dzinsy (ale moge nie byc obiektywna bo sama smigam w glanach)

buziaki, bede zagladac, jestes PRZEPIEKNA!
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 20:21   #20
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
zakochałam się

włosy masz przepiękne - dbaj o loki zgodnie z zaleceniami na wątkach o curly girl (oleje, nawilzanie itp). kolor jest cudowny, w lokach Ci bosko. NIE PROSTUJ ANI NIE ZMIENIAJ KOLORU!!!!! BŁAGAM!!!!

bardzo do Twarzy Ci w lekko hipisowskim stylu. Kolor ubran - IMHO zdecydowanie idz w zielen, oliwke - jak na tym zdjeciu z woodstocku (jak mniemam )

piękne, zielone oczyska + ładna cera = rewelacja. Podkreslaj oczy w makijazu - stawialabym na mocne oczy i naturalne usta

masz bardzo fajny biust - podkrelaj go czesciej, nie nos takich bezksztaltnych bluzek jak na zdjeciu z gitara (wiam, ze wygodne ) na zdjeciu w blekitnej tunice z kolezanka bez twarzy wygladasz czarujaco masz taki biust, ze zaden facet nie bedzie patrzyl na Twoje uda

zdjecie w czerwonej sukience - trrragedia (sory ) czarna sukienka - szalu nie robi, ale jest poprawna (z tego, co widze)

nie nos megaobcislych na udach spodni. To zwraca uwage na nie, i wygladasz grubiej. (osobiscie podobasz mi sie i nie uwazam, zebys mogla miec kompleksy - nie trawie wychudzonych wieszakow lansowanych przez media - Ty jestes bardzo kobieca - gdybym byla facetem NA PEWNO nie przeszkadzalyby mi Twoje uda - ale rozumiem, ze kazda z nas ma w sobie cos co sie jej nie podoba - dlatego probuje Ci pomoc jak to zamaskowac) tak, ze czarne rurki na nie i spodnie do kolan z plastrem na kolanie takze na nie

opalaj sie! (nie mowie, nie daj Boze, o solarium - ale duzo lepiej wygladasz z naturalnym lekko zbrazowionym kolorkiem skory niz bardzo blado)

o brwiach juz dziewczyny wspomnialy

moim zdaniem - spodnie za kolana na zdjeciu z jeziorem i japonkami w rece + pasek z cwiekami jak najbardziej na TAK. Zdjecie jak siedzisz na drzewie tez OK jak chodzi o buty i dzinsy (ale moge nie byc obiektywna bo sama smigam w glanach)

buziaki, bede zagladac, jestes PRZEPIEKNA!
Jasna morda (że się tak brzydko wyrażę.)
Ale mnie zawstydziłaś, Kobieto!
Cała się wręcz zburaczyłam

Co do zdjęcia w sukience - też uważam, że tragedia, ale sytuacja (wesele) jednak czasem wymaga wskoczenia w coś.
Z dostaniem spodni na siebie właśnie ze względu na uda mam zawsze największy problem, ale jak się poszuka - to zawsze się coś znajdzie, tak więc nie będę marudzić I najczęściej właśnie kupuję prosty krój.
A propos opalania - na tych zdjęciach z Woodstocku głównie - właśnie jestem blada (i z plastrem na kolanie), bo to było miesiąc po operacjach kolana, więc w zasadzie siedziałam prawie cały czas od marca do całego lipca w domu, stąd ta bladość
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:37   #21
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Cytat:
Napisane przez rozczochranaa Pokaż wiadomość
Jasna morda (że się tak brzydko wyrażę.)
Ale mnie zawstydziłaś, Kobieto!
Cała się wręcz zburaczyłam
bardzo milo sie doradza pieknym dziewczynom, ktore tylko potrzebuja lekkiego ukierunkowania - tak jak Ty. Nie wchodze czesto na metamorfozy, a jak juz wejde to sie nie udzielam, bo jak widze ze dziewczyna wyglada strasznie i jeszcze na zadne rady nie reaguje, to mi slabiej zal klawiature zuzywac
natomiast Ty sama w sobie jestes ladna i zadbana, tylko, jak juz mowilam - trzeba Ci lekkie ukierunkowania totez wyrazilam swoje zdanie, moze Ci cos pomoze. Co do sukienki na 100dniowke nie poradze, bo ja malo sukienkowa jestem i na trandach sie wogole nie znam ale mysle ze dziewczyny dobrze Ci poradza. Ja tylko polecam odcienie zieleni ewentualnie blekit taki jak tuniczka, moze tez byc czern ale to juz bardzo powazne bedzie. Na pewno nie czerwony ani zadne odcienie czerwieni
co do stylu - ja bym Cie bardziej w boho widziala niz w glam rocku cudownie by podkreslal Twoja urode
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:48   #22
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Czerwień nie bardzo?
Bo parę razy właśnie słyszałam, żebym spróbowała się wpakować parę razy w jakieś odcienie bordo, że byłoby mi w nich dobrze.

/Boho mówisz? Wezmę to pod uwagę, jak najbardziej.
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:29   #23
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Cytat:
Napisane przez rozczochranaa Pokaż wiadomość
Czerwień nie bardzo?
Bo parę razy właśnie słyszałam, żebym spróbowała się wpakować parę razy w jakieś odcienie bordo, że byłoby mi w nich dobrze.
moim zdaniem wszelkie odcienie czerwieni albo beda sie zlewaly z Twoimi wlosami, albo sie gryza z ich kolorem. Zielen za to podkresla ten rudaw odcien
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:45   #24
Gorzka123
Raczkowanie
 
Avatar Gorzka123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 120
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Granat jest świetny szczególnie w intensywnym wydaniu , a znalazłam jeszcze sukienkę której kolor by Ci pięknie pasował
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6130708X.jpg (50,1 KB, 151 załadowań)
__________________
www.pajacyk.pl

www.pustamiska.pl

!!"Nigdy nie kłóć się z głupcem bo najpierw zciągnie cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem"!!...
Gorzka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 22:02   #25
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Piękny kolorek! Nawet ładniejszy, niż ten granat
Tylko... zawsze góra przy tego typu sukienkach zawsze mnie odstraszała, nie wiem czemu
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 22:11   #26
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

A co myślicie o sukienkach tego typu (głównie chodzi mi o kroje itd.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8521e13fe4887ca6.jpg (24,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 80960b10001984964a329334.jpg (12,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 132075576_o.jpg (41,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (42,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GetImage.aspx.jpg (17,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Solar-399zl_large.jpg (14,3 KB, 32 załadowań)
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 08:35   #27
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Cytat:
Napisane przez rozczochranaa Pokaż wiadomość
A co myślicie o sukienkach tego typu (głównie chodzi mi o kroje itd.)
moim zdaniem jak najbardziej ale niech się jescze inne wizażanki wypowiedzą.

a co powiesz na taki kolor? :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 754035-0076_1.jpg (23,7 KB, 92 załadowań)
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 09:44   #28
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Masz cudowne włosy, kolorek również jest piękny i pasują do Ciebie
Tylko powalcz o bardziej wyraziste brwi, wtedy będzie już idealnie
Co do sukienki - ja bym się wybrała na zakupy i poprzymierzała różne fasony żeby zobaczyć co będzie pasowało
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 10:14   #29
Gorzka123
Raczkowanie
 
Avatar Gorzka123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 120
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Jak dla mnie i ten i ten krój by Ci pasował , ale to kwestia kształtu np dekoltu bądź kształtu ramiączek
__________________
www.pajacyk.pl

www.pustamiska.pl

!!"Nigdy nie kłóć się z głupcem bo najpierw zciągnie cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem"!!...
Gorzka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 11:48   #30
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Radykalne zmiany! Proszę - pomóżcie i doradźcie! :)

Rozczochrana, co do krojów, które pokazałaś, na pierwszy rzut oka jestem na nie, szczególnie na nie dla tej długiej. Nie jesteś grubą dziewczyną, masz fakne, kobiece kształty, po co maskować je sukienką do ziemii? Chyba, że na slub )

Ciężko powiedzieć, czy by Ci pasowały, jak widzisz, dziewczyny, które je mają są chudziutkimi modelkami, a my nimi nie jestesmy, na pewno możesz spróbować, ale od razu mówie - na pewno dobrze beda wygladac do butów na obcasiku - wydłużą Ci nóżkę, wysmuklą. Powiedz jeszcze ile masz wzrostu, bo chyba się nie doczytałam.

Ja wciąż będę upierać się przy ołówkowej, która podkresli Ci biodra i kobiece kształty
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.