Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 21:45   #301
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondii91 Pokaż wiadomość
kolor swietny
dzięki ale nie pasuje mi za ciepły
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:03   #302
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Lady a co ja mam powiedzieć hehe ^^ ale nie ma to tamto będę walczyła niebawem z kolorkiem ^^ zobaczymy co z tego będzie
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:19   #303
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Lady a co ja mam powiedzieć hehe ^^ ale nie ma to tamto będę walczyła niebawem z kolorkiem ^^ zobaczymy co z tego będzie
ja jutro będę walczyć z kolorem a w niedziele z taśmami
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 07:36   #304
kabe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

oo wyglądają zupełnie innaczej te longi niż kiedyś, moze zmieniony dostawca...
kabe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 08:24   #305
STACIOSZKA
Raczkowanie
 
Avatar STACIOSZKA
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 94
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Ja tak odnośnie odżywek, te wszystkie reklamowe do mega zniszczonych włosów nie równają się z jedyną, niepowtarzalną odżyweczką, która wpadła mi w ręce przez przypadek (babcia kupiła, bo myślała, że to szampon ) Garnier do blondu jest rumiankowa, więc do ciemnych musi być też jakaś. Włosy są miękkie, pachną niesamowicie, do clipów genialna cena, ok 6-7 zł w Rosie polecam
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...prdcode=P42017

Edytowane przez STACIOSZKA
Czas edycji: 2011-11-19 o 08:32
STACIOSZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 14:46   #306
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fotki longów
przypominam dł. 45cm
wybaczcie nawet ich nie czesałam jeszcze
będę łączyć je w jeden zestaw i ochładzać kolor jutro
bardzo podobne do tych z hairservice, opakowanie nawet takie samo, zwątpiłam aż

dzisiaj recenzja Cameronów - http://fashionery.blogspot.com/2011/...air-czyli.html
napiszę jak opiszę Hairservice, jak obiecałam

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Dziewczyny, a która z Was miała włoski od doczepiane.pl, cosmoshop.pl albo cameronhair.pl i je farbowała? Bo chyba wrócę do czerni i zastanawiam się, które najlepiej będzie pofarbować.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 15:23   #307
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
bardzo podobne do tych z hairservice, opakowanie nawet takie samo, zwątpiłam aż

dzisiaj recenzja Cameronów - http://fashionery.blogspot.com/2011/...air-czyli.html
napiszę jak opiszę Hairservice, jak obiecałam

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Dziewczyny, a która z Was miała włoski od doczepiane.pl, cosmoshop.pl albo cameronhair.pl i je farbowała? Bo chyba wrócę do czerni i zastanawiam się, które najlepiej będzie pofarbować.
Widzę, że masz Camreony i doczepiane.pl?
Bardzo bym prosiła o radę, które włoski wybrać. Na blogu zachwalasz obydwie firmy,.ale zastanawiam się, które clipy byś poleciła
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 15:56   #308
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Widzę, że masz Camreony i doczepiane.pl?
Bardzo bym prosiła o radę, które włoski wybrać. Na blogu zachwalasz obydwie firmy,.ale zastanawiam się, które clipy byś poleciła
Zachwalam, bo dla mnie obie firmy mają swoje plusy i niczym mnie do siebie nie zraziły. Powiem Ci tak - jeśli chcesz poddawać włoski kręceniu - wybierz Camerony, kręcą się idealnie i jestem w stu procentach pewna, że są całkowicie naturalne. Natomiast te od doczepiane.pl kręcą się kiepsko - tylko końcówki dają się wywinąć i to mi troszkę przeszkadza. Camerony nie zgubiły żadnego włoska - te od doczepiane.pl kilka. Zależy jaki kolor planujesz wybrać - jeśli brązowy tak jak ja, doczepiane.pl mają sporo ciemniejszy brąz od Cameronów. Większe i wygodniejsze spineczki dla odmiany mają doczepiane.pl. Oba zestawy są gęste i wyglądają naturalnie. No i też zależy to od tego, jaką długość planujesz wybrać?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 16:31   #309
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Zachwalam, bo dla mnie obie firmy mają swoje plusy i niczym mnie do siebie nie zraziły. Powiem Ci tak - jeśli chcesz poddawać włoski kręceniu - wybierz Camerony, kręcą się idealnie i jestem w stu procentach pewna, że są całkowicie naturalne. Natomiast te od doczepiane.pl kręcą się kiepsko - tylko końcówki dają się wywinąć i to mi troszkę przeszkadza. Camerony nie zgubiły żadnego włoska - te od doczepiane.pl kilka. Zależy jaki kolor planujesz wybrać - jeśli brązowy tak jak ja, doczepiane.pl mają sporo ciemniejszy brąz od Cameronów. Większe i wygodniejsze spineczki dla odmiany mają doczepiane.pl. Oba zestawy są gęste i wyglądają naturalnie. No i też zależy to od tego, jaką długość planujesz wybrać?
U mnie jest troszkę inaczej Też mam camerony i doczepiane.pl i mi się lepiej kręcą te z doczepiane.pl Co do koloru to racja.. Jest ciemniejszy. Wypadać mi żadne nie wypadały także obojętne Spinki lepsze z doczepiane.pl i u nich ogólnie jestem bardziej zadowolona Chociaż miałam camerony jakis czas wygladają naturalnie są mięciutkie i w ogóle. Ale mimo wszystko skłaniam sie ku doczepiane.pl


Jeśli chodzi o kręcenie to niżej dodaje zdjecie przed imprezą włosy z doczepiane.pl kręcone lokówką. Po całej nocy szaleństw nadal były prawie tak samo pokręcone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0554.jpg (110,5 KB, 143 załadowań)
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 16:49   #310
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
U mnie jest troszkę inaczej Też mam camerony i doczepiane.pl i mi się lepiej kręcą te z doczepiane.pl Co do koloru to racja.. Jest ciemniejszy. Wypadać mi żadne nie wypadały także obojętne Spinki lepsze z doczepiane.pl i u nich ogólnie jestem bardziej zadowolona Chociaż miałam camerony jakis czas wygladają naturalnie są mięciutkie i w ogóle. Ale mimo wszystko skłaniam sie ku doczepiane.pl


Jeśli chodzi o kręcenie to niżej dodaje zdjecie przed imprezą włosy z doczepiane.pl kręcone lokówką. Po całej nocy szaleństw nadal były prawie tak samo pokręcone
To Ci powiem, zaskoczyłaś mnie totalnie - lokowałam oba zestawy tą samą metodą i Cameronki mam dzisiaj drugi dzień polokowane, doczepiane.pl niestety nie wytrzymały godziny. A farbowałaś może jedne albo drugie? Ja chcę przyciemnić i zastanawiam się które. Co do spineczek, popieram.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 17:11   #311
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
To Ci powiem, zaskoczyłaś mnie totalnie - lokowałam oba zestawy tą samą metodą i Cameronki mam dzisiaj drugi dzień polokowane, doczepiane.pl niestety nie wytrzymały godziny. A farbowałaś może jedne albo drugie? Ja chcę przyciemnić i zastanawiam się które. Co do spineczek, popieram.
ja cameronki równiez farbowałam i bez problemu przyjeły rbę, Rapunzelektóre kupiłam niedawne równiez musiałam przyciemniC.
a co do cameronów: swoje mam 9 mies i waża: 100gr/ zestaw kupowałam 120/ wiec po takim czasie nadal wygladaja ok, przed zamówieniem rapunzeli byłam zdecydowana po raz 2 na camerony , zamówiłam: a tu wielkie rozczarwanie: przyszły mi chude, cienkie, porażka jakas... odesłąłąm. Te które ja kupowałam miałay potrijna tasme, byłam z nich naprawde meeeeeeeeeeeega zadowolona

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
U mnie jest troszkę inaczej Też mam camerony i doczepiane.pl i mi się lepiej kręcą te z doczepiane.pl Co do koloru to racja.. Jest ciemniejszy. Wypadać mi żadne nie wypadały także obojętne Spinki lepsze z doczepiane.pl i u nich ogólnie jestem bardziej zadowolona Chociaż miałam camerony jakis czas wygladają naturalnie są mięciutkie i w ogóle. Ale mimo wszystko skłaniam sie ku doczepiane.pl


Jeśli chodzi o kręcenie to niżej dodaje zdjecie przed imprezą włosy z doczepiane.pl kręcone lokówką. Po całej nocy szaleństw nadal były prawie tak samo pokręcone
ładne loczki, ja robie tylko na grubszej lokówce 34 mm
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 17:18   #312
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Oj dziewczyny nie ułatwiłyście mi wyboru SceneQueen, mam planuję kupić kolor ciemny blond(taki popularny, myszowaty, polski odcień) i doczepiane mają fajniejszą kolorystyke. Długość 55 120g oczywiście
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 17:23   #313
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny nie ułatwiłyście mi wyboru SceneQueen, mam planuję kupić kolor ciemny blond(taki popularny, myszowaty, polski odcień) i doczepiane mają fajniejszą kolorystyke. Długość 55 120g oczywiście
Jeśli decydujesz się na taki kolorek to rzeczywiście wzięłabym te z doczepiane.pl, dużo ładniejszy kolorek mają .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 17:54   #314
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Kasiu bardzo ładnie wygladasz w tych włoskach, tylko niestety nie podobaja mi sie konce>> jakes takie rzadkie, ale z tym to zawsze jest problem

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------


gratuluje tak dobrze dobranego kolorku, piękne
Dziękuję Asiu


xLADYx kurczę, fajnie wyglądają i bez zszywania a przynajmniej na zdjęciach wydają się być gęste A te clipy....hehe ja głupia, nie wiem dlaczego myślałam, że dostałaś gratis wąskie pasma a nie same clipy

camelia111 ja dopiero 2-gi dzień mam doczepiane.pl i powiem, jestem zadowolona, jednak nie mam porównania do innych naturalnych. Na poprzedniej stronie masz zdjęcia jak wyglądają te włoski - zwróć uwagę na końce, nie ma szans by bez fryzjera nosić je rozpuszczone, bo od razu widać, że coś z nimi nie tak Co do kręcenia się nie wypowiem, bo jeszcze nie próbowałam. Nie robiłam testu z podpalaniem, ale natrafiłam dziś na jednego włosa z rozdwojoną końcówką, który był po części siwy (ok 3 centy) wydawało mi się to niemożliwe....

W ogóle może mi ktoś wytłumaczyć pewne ciekawe zjawisko? Tak sobie wczoraj oglądałam te włosięta wzdłuż i wszerz no i rzecz jasna końcówki.....zauważyłam, że niektóre mają jakgdyby cebulki!!!!! Jak to możliwe?

A tak poza tym przeszły test - koleżanki z którymi się dawno nie widziałam od razu zauważyły, że są inne niż poprzednie i pierwszym pytaniem było 'Tak Ci Twoje urosły, czy znowu przedłużasz? (...) ale jak to? Wyglądają jak Twoje własne, nawet w dotyku takie są (...) nic nie widać, niemożliwe!!". Potem myślały, że na keratynie, albo co, nie wierzyły, że to clipy. Normalnie zachwyty, ochy i achy Aż żal je ściągać
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:28   #315
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Dziękuję Asiu

W ogóle może mi ktoś wytłumaczyć pewne ciekawe zjawisko? Tak sobie wczoraj oglądałam te włosięta wzdłuż i wszerz no i rzecz jasna końcówki.....zauważyłam, że niektóre mają jakgdyby cebulki!!!!! Jak to możliwe?

A tak poza tym przeszły test - koleżanki z którymi się dawno nie widziałam od razu zauważyły, że są inne niż poprzednie i pierwszym pytaniem było 'Tak Ci Twoje urosły, czy znowu przedłużasz? (...) ale jak to? Wyglądają jak Twoje własne, nawet w dotyku takie są (...) nic nie widać, niemożliwe!!". Potem myślały, że na keratynie, albo co, nie wierzyły, że to clipy. Normalnie zachwyty, ochy i achy Aż żal je ściągać
ja równiez w swoich rapunzelach mam takie małe "kuleczki", no i dużo rozdwojonych końcówek:/
po co ptrzedłużac na stałe, jak mozna clipami ponizej przedstawiam mój zestawik ( mieszanka camerony( bez jednej taśmy)+ rapunzele), całosc na głowe założyc ciezko, waga cameronow po 9 miesiacach użytkowania 100 gr./ jeszcze te wczesniejsze jakosciowo ok były, tasma potrojnie szyta)
błyszczące na zdjeciu bo robione z lampą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04270 (527 x 540).jpg (27,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04271 (960 x 540).jpg (36,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04272 (506 x 509).jpg (25,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04274 (540 x 960).jpg (61,9 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-19 o 18:32
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:30   #316
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
A tak poza tym przeszły test - koleżanki z którymi się dawno nie widziałam od razu zauważyły, że są inne niż poprzednie i pierwszym pytaniem było 'Tak Ci Twoje urosły, czy znowu przedłużasz? (...) ale jak to? Wyglądają jak Twoje własne, nawet w dotyku takie są (...) nic nie widać, niemożliwe!!".
wiem, budujące hehe
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:49   #317
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ja równiez w swoich rapunzelach mam takie małe "kuleczki", no i dużo rozdwojonych końcówek:/
po co ptrzedłużac na stałe, jak mozna clipami ponizej przedstawiam mój zestawik ( mieszanka camerony( bez jednej taśmy)+ rapunzele), całosc na głowe założyc ciezko, waga cameronow po 9 miesiacach użytkowania 100 gr./ jeszcze te wczesniejsze jakosciowo ok były, tasma potrojnie szyta)
błyszczące na zdjeciu bo robione z lampą.
W doczepianych rozdwojonych końcówek nie ma tak dużo, a właściwie powinnam powiedzieć, że prawie wcale....gdzieś tam jakaś się trafi, ale jest to naprawde rzadkością. Co do "kuleczek" - dziś straszyłam swojego TŻ, że to włosy z trupa, bo mają cebulki

Ach piękną masz tą kolekcję Asiu, a w tym warkoczu uhuhu 210 gram musi ciążyć...

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
wiem, budujące hehe
I to jak!


Zaczynam rozważać, czy może jakby w inny sposób wpiąć taśmy, to te końce inaczej by się pokryły i nie byłoby tych mysich ogonków...

Edytowane przez kasia_zla
Czas edycji: 2011-11-19 o 18:51
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:52   #318
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

asiulka ale te końcówki dobijające ^^ cholera teraz się zastanawiam nad kupnem lokówki ^^ może to nie głupi pomysł ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 19:07   #319
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
asiulka ale te końcówki dobijające ^^ cholera teraz się zastanawiam nad kupnem lokówki ^^ może to nie głupi pomysł ^^
jak zmieszam z cameronami to jest lepiej:/
kasia a do tych kuleczek, to na pewno nie cebulki, bo chyba by musieli wyrwac włosy z ceblkami- dosłownie hehe, a ze z trupa to nawet nie gadaj, tez sie kiedys nad tym zastanawiałam, przeciez nic nigdy nie wiadomo

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-19 o 19:08
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 19:55   #320
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
asiulka ale te końcówki dobijające ^^ cholera teraz się zastanawiam nad kupnem lokówki ^^ może to nie głupi pomysł ^^
albo prostownicą

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
kasia a do tych kuleczek, to na pewno nie cebulki, bo chyba by musieli wyrwac włosy z ceblkami- dosłownie hehe, a ze z trupa to nawet nie gadaj, tez sie kiedys nad tym zastanawiałam, przeciez nic nigdy nie wiadomo
A tam - trup też człowiek


Teraz tak poważnie - nie zastanawiało Was pochodzenie tych włosów? Kto by ścinał takie piękne długie kłaczki? Przecież takie coś hoduje się latami! A patrzcie ile tego sprzedają!

Moje piękne do pasa zostały ścięte po komunii (i nie - to nie była moja decyzja, sytuacja mnie zmusiła) i w dalszym ciągu mam kucyk w domu, nie oddałabym nikomu - taka jestem paskuda! Chyba, że na treski dla chorych na raka - podobno tak można..

Edytowane przez kasia_zla
Czas edycji: 2011-11-19 o 20:01
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:22   #321
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

kasia_zla próbowałam ale włoski wyłażą garściami :O asiulka mówiła że ścinają te włoski w jakiejś świątyni hehe
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:33   #322
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ja dzisiaj zrobiłam próbę ochładzania kolorku szamponetką ale tylko na jednym zestawie
jedna kupiłam to troszkę za mało ale chwyciło kolorek ochłodził się a trzymałam 5 minut niecałe bo zaczynały się robić niebieskawe

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

także longi szamponetka chwyciła nie wiem jeszcze jak z farbą
ale jak przetestuję to dam znać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:35   #323
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
kasia_zla próbowałam ale włoski wyłażą garściami :O asiulka mówiła że ścinają te włoski w jakiejś świątyni hehe
To pewnie jakieś sekciarskie....włosy szatana!!!

Ojej to niedobrze, że wyłażą A termoloki nie byłyby bezpieczniejsze? (w sensie mniej szkodliwe niż lokówka, skoro same sobie wytracają temperaturę, która i tak jest niższa niż w lokówce)

Właśnie muszę termoloki przetestować!! Ale to może jutro, bo dziś już nie ma sensu ich męczyć jeśli istnieje możliwość, że się rozprostują

Acha przepięłam włosy wg. systemu jaki jest na filmiku instruktażowym doczepiane.pl ...niby lepiej, ale mysie ogony nadal zwisają...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja dzisiaj zrobiłam próbę ochładzania kolorku szamponetką ale tylko na jednym zestawie
jedna kupiłam to troszkę za mało ale chwyciło kolorek ochłodził się a trzymałam 5 minut niecałe bo zaczynały się robić niebieskawe

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

także longi szamponetka chwyciła nie wiem jeszcze jak z farbą
ale jak przetestuję to dam znać
No to świetnie! Tylko żeby farba ich nie przesuszyła...

Edytowane przez kasia_zla
Czas edycji: 2011-11-19 o 20:36
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:43   #324
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
To pewnie jakieś sekciarskie....włosy szatana!!!

Ojej to niedobrze, że wyłażą A termoloki nie byłyby bezpieczniejsze? (w sensie mniej szkodliwe niż lokówka, skoro same sobie wytracają temperaturę, która i tak jest niższa niż w lokówce)

Właśnie muszę termoloki przetestować!! Ale to może jutro, bo dziś już nie ma sensu ich męczyć jeśli istnieje możliwość, że się rozprostują

Acha przepięłam włosy wg. systemu jaki jest na filmiku instruktażowym doczepiane.pl ...niby lepiej, ale mysie ogony nadal zwisają...



No to świetnie! Tylko żeby farba ich nie przesuszyła...
nie martwię się o to już po szamponetce nawilżyłam odżywką a później nałożyłam maskę
teraz sobie schną pofalowane i ślicznie pachną
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:54   #325
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

A to ciekawe...

http://uroda.onet.pl/wlosy/co-ma-ety...5,artykul.html

Obejrzałabym wymieniony tam dokument.



A właśnie xLADYx przypomniała mi o tym, że muszę skonstruować sobie jakiś wieszaczek na suszenie przeszczepów...

Dziewczyny jak je przechowujecie? Proste, żeby nic im się nie stało i kręcone, aby utrzymały skręt?



Znalazłam
http://www.youtube.com/results?searc...74l274l2-1l1l0

Edytowane przez kasia_zla
Czas edycji: 2011-11-19 o 20:57
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:10   #326
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
kasia_zla próbowałam ale włoski wyłażą garściami :O asiulka mówiła że ścinają te włoski w jakiejś świątyni hehe
zgadza się
w min 1;16 się zaczyna:
http://www.youtube.com/watch?v=21SoS...eature=related
--------------------------
wyłąża garsciami>> no z moimi sie nic nie dzieje...

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-19 o 21:17
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:23   #327
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
jak zmieszam z cameronami to jest lepiej:/
kasia a do tych kuleczek, to na pewno nie cebulki, bo chyba by musieli wyrwac włosy z ceblkami- dosłownie hehe, a ze z trupa to nawet nie gadaj, tez sie kiedys nad tym zastanawiałam, przeciez nic nigdy nie wiadomo
tyle, że kuleczki w sensie cebulki powinny być wszyte w taśmę a nie wisieć na dole, skoro są włosy ułożone łuską w dół
więc to na pewno nie to
Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Chyba, że na treski dla chorych na raka - podobno tak można..
możesz sprzedać do zakładów robiących peruki, czy treski ale czy kupi je osoba zdrowa czy z chorobą nowotworową płaci za nie tak samo
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:23   #328
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

a mi wyłażą jak czesze tyle że to nie wygląda jak by wypadały z taśmy ^^ tylko jakby się odczepiły od reszty nie wiem jak to wytłumaczyć ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:25   #329
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak je przechowujecie? Proste, żeby nic im się nie stało i kręcone, aby utrzymały skręt?



ja falowane skręcam po myciu w ślimaczka - tak je od góry układam na ręczniku i tak wysychają i potem w worek do prania bielizny
proste przeważnie się walają po mieszkaniu, ku radości kotów

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
a mi wyłażą jak czesze tyle że to nie wygląda jak by wypadały z taśmy ^^ tylko jakby się odczepiły od reszty nie wiem jak to wytłumaczyć ^^
może taśma za słabo zszyta? jak masz maszynę przejedz je raz jeszcze
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:28   #330
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

a ja mam warkocz swoich włosów
niefarbowanych jak ścinałam dawno temu włosy bo miałam do tyłka prawie to fryz uciachała mi warkocza
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.