Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 09:32   #931
Enchante
Raczkowanie
 
Avatar Enchante
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 136
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja szczerze polecam p. Marcina ze studia Wizard, rok temu całkowicie odmienił moją fryzurę i w życiu nie wróciłabym już do poprzedniej teraz chodzę przeważnie do niego,ale od czasu do czasu lubię poeksperymentować z innymi salonami.

Poza tym - p. Ela z Doriano, wspominam bardzo miło i wyszłam naprawdę zadowolona.

Marcelo... tak średnio, z pewnością fryzjer bardzo dobry,ale widać, że ma już swoje stałe klientki i do nowych osób podchodzi dość sceptycznie.

Nie polecam za to salonu w Copernicusie! Wyszłam załamana ze szczotką na głowie Nigdy więcej
Enchante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 07:33   #932
katzze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam Ja polecam Salon Impresion w Toruniu ul. Długa 8
Zawsze wychodze stamtad zadowolona

http://www.impresiontorun.pl

Edytowane przez katzze
Czas edycji: 2011-06-20 o 07:44
katzze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 09:16   #933
Chwila bez imienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 16
GG do Chwila bez imienia
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

No to jestem już po

Przebojów trochę było, w sumie obiłam się o 3 salony fryzjerskie. Najpierw zapisana byłam w Salonie Górny Studio na i tam pani fryzjerka podjeła się zadania, żeby ściąć włosy za ramiona na króciutko, jednak bała się bardziej ode mnie i niestety, ale to co chciała mi zrobić na głowie (po bokach jakiś 1cm a na czubku głowy z 4-5cm przy włosach falowanych!!!) to niestety w żaden sposób nie odzwierciedlało tego co chciałam uzyskać mimo, że pokazałam jej zdjęcie i przytaknęła, że wie o co chodzi i tak zetnie. Jak zaczęła ciąć to im było krócej tym częściej mówiła, że to już na moją odpowiedzialność :| Tego co miałam u góry nie chciała mi wcale już skracać, ale się uparłam bo wyglądałabym w tym delikatnie mówiąc- nieciekawie.
Już tego samego dnia w domu stwierdziłam, że to nadal nie jest to co chciałam, włosy były wciąć za długie.. nie odwołałam więc swojej rezerwacji w p. Sławka na Kościuszki, bo stwierdziłam, że teraz to już kwestia poprawki i on na pewno coś poradzi.. byłam zapisana na 18.30 i kiedy pojawiłam się na tą godzinę w salonie zastałam zamknięte drzwi i karteczkę, że tego dnia salon czynny do 17.00. Nie wiem co to za zwyczaje, ale wypadałoby klientów informować o takich zmianach, w każdym razie pewnie już z ich usług nie skorzystam.
W końcu wylądowałam u p. Iwonki na Podgórnej, przyjęła mnie na następny dzień po telefonie i ostrzygła dokładnie tak jak chciałam za 12zł!!

Jeśli chodzi teraz o te 3 salony to pierwszego raczej nie polecam do odważnych cięć, drugiego nie miałam okazji poznać, a raczej od tej złej strony podejścia do klienta, a trzeci mogę polecić dla oszczędnych
Chwila bez imienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 08:51   #934
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja wróciłam do mojej dawnej fryzjerki p. Wiesi z salonu IZMAR (Olimp I Rubinkowo) Poszłam na zrobinie jasnego balejazu i wyszłam zadowolona jak zwykle- salonik malutki i skromny, ale fryjerki dobre i przynajmniej nie zdzieraja z klienta kasy. polecam
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:24   #935
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

nie wiem czy ktos tu jeszcze pisze , ale potrzebuje dobrego fryzjera w Toruniu wlasnie Chodzi o farbowanie wlosow raczej, ale zeby nie wynioslo mnie to ponad 100zl .
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:13   #936
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez wpatrujacy sie elf Pokaż wiadomość
nie wiem czy ktos tu jeszcze pisze , ale potrzebuje dobrego fryzjera w Toruniu wlasnie Chodzi o farbowanie wlosow raczej, ale zeby nie wynioslo mnie to ponad 100zl .
Wystarczy poświecić troszkę czasu i poczytac powyższe posty i ewentualnie wtedy podpytać dokładniej
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 07:16   #937
Enchante
Raczkowanie
 
Avatar Enchante
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 136
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

A kojarzy któraś z Was Studio Urody Charyzma? Jak wygląda tam sytuacja z fryzjerami, polecacie?
Enchante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 09:51   #938
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Też chcialam o Charyzmę zapytać

i jeszcze - czy Pan Slawek z Kościuszki to salon Chili?? Ile tam kosztuje ścięcie z prostowaniem wlosów ?

Edytowane przez shilla
Czas edycji: 2011-06-29 o 10:07
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:18   #939
pogodnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja też szukam tej fryzjerki bezskutecznie. Jak byś miała jakies wieści, będe wdzieczna. M.
pogodnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 09:41   #940
fabooster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 2
GG do fabooster
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Siemano!

Muszę tutaj również napisać o salonie STUDIO EXPERT przy Szosie Chełmińskiej. Od dłuższego czasu chodzę do tego salonu, ale przede wszystkim dlatego, że mogę tam "wejść z ulicy" i ostrzyc moją pacynę Ale muszę szczerze powiedzieć, że była tam tylko jedna fryzjerka, która obcinała tak, że zawsze wychodziłem zadowolony. Niestety wzięła ślub i wyprowadziła się podobno do Słupska :/ A byla to dziewczyna, dla której fryzjerstwo było pasją. Przewinęło się mnóstwo fryzjerek przez ten salon, a szefowa czyli P.Karolina niestety tak jak było tutaj wcześniej pisane jest dziwna i rzeczywiście dziwne miny czasami pokazuje, ma swoje humory co przenosi na klientów i przede wszystkim podwładnych co często jest widoczne w salonie. Oj czekam aż trafi na taką, która nie pozwoli sobą pomiatać. Ale może właśnie dlatego tyle fryzjerek już się przewinęło przez ten salon. Nie wspomnę juz o przydupasie P.Karoliny. Przepraszam za określenie ale inaczej tego człowieka nazwać nie można. Najczęściej pojawia się wieczorem, przed zamknięciem. Wchodzi, siada do biurka, liczy kasę, sprawdza co robią fryzjerki, zachowuje się jak jakiś szpieg, a dziewczynom od razu zaczynają drżeć ręce. Nawet boją się o nim cokolwiek mówić. Na dodatek ten pan nie wygląda aby cokolwiek miał z fryzjerstwem do czynienia. Co do fachu p.Karoliny to ciężko to ocenić. Jeszcze nigdy nie widziałem kogoś kto wychodziłby z naprawdę rewelacyjną fryzurą z tego salonu. Większość fryzur, które były wykonane przez p.Karolinę wyglądała jak dla starszej pani emerytki z miłością do tapirowania. Ok, czasami zdarza się, że fryzura przypomina fajną, ale cięcia są niedokładne i włosy źle ułożone. Niestety namówiłem znajomą na ułożenie fryzury przed weselem w tym saloniez nadzieją, że jednak wyjdzie coś fajnego. Po powrocie była skłonna włożyć głowę pod kran... :/A moje ulubione "wchodzenie z ulicy" na strzyżenie w tym salonie ostatnio też chyba się zmieniło bo 2 razy próbowałem i nic. Pierwszy raz p.Karolina powiedziała, że nie ma czasu i żebym przyszedł w piątek, a jak się pojawiłem w piatek to inna fryzjerka powiedziała mi, że też nie da rady dopiero może późnym popołudniem. Chętnie skorzystałbym z usług jakiegoś dobrego fryzjera, ale u mnie wyjście do fryzjera to zazwyczaj spontan a do tych najlepszych salonów czeka się tygodniami. Dodam, że sam się tym interesuję i chcę w końcu zostać fryzjerem bo to moje marzenie. Ale na razie mam nadzieję znaleźć kogoś lepszego niż p.Karolina. Polecicie salon, do którego nie czeka się w kolejce miesiącami jak do p.Sławka, o którym piszecie na tym forum? Jutro po południu wyjeżdżam do Wawy więc pewnie nie uda mi się już do nikogo wcisnąć na strzyżenie (no chyba, że się mylę), ale warto wiedzieć gdzie strzyżenie męskie też jest na wysokim poziomie.
fabooster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 11:42   #941
anulaanula
Przyczajenie
 
Avatar anulaanula
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cześć dziewczyny !
Nie jestem z Torunia , ale tu mieszkam i od roku studjuję.
Koleżanki z roku poleciły mi salon gdzie za farbowanie zapłaciłam 70 zł.
Pracuje tam aż osiem fryzjerek i jakiś młody - niezłe ciacho , przedłużał włosy . Salon nazywa się kleopatra - obok EMPiK-u.
Włoski strzygła Agata ( liczne tatuaże i kolczyki ) - wyszła rewelacyjna asymetria. Polecam
anulaanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 11:47   #942
ewelinatorun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez anulaanula Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !
Nie jestem z Torunia , ale tu mieszkam i od roku studjuję.
Koleżanki z roku poleciły mi salon gdzie za farbowanie zapłaciłam 70 zł.
Pracuje tam aż osiem fryzjerek i jakiś młody - niezłe ciacho , przedłużał włosy . Salon nazywa się kleopatra - obok EMPiK-u.
Włoski strzygła Agata ( liczne tatuaże i kolczyki ) - wyszła rewelacyjna asymetria. Polecam
Tak, ale już nie dopisałaś, że farbują włosy kiepskimi farbami ce-ce a nie loreal - jak mają napisane przed wejściem! Cena 70 zł to jest za króciutkie włosy a ten tłum fryzjerek to uczennice! Moja sąsiadka tam była - widziałam efekty.... generalnie to odradzam. Nieprzyjemny właściciel, który nie jest fryzjerem napewno...
ewelinatorun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 08:01   #943
anulaanula
Przyczajenie
 
Avatar anulaanula
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez ewelinatorun Pokaż wiadomość
Tak, ale już nie dopisałaś, że farbują włosy kiepskimi farbami ce-ce a nie loreal - jak mają napisane przed wejściem! Cena 70 zł to jest za króciutkie włosy a ten tłum fryzjerek to uczennice! Moja sąsiadka tam była - widziałam efekty.... generalnie to odradzam. Nieprzyjemny właściciel, który nie jest fryzjerem napewno...
Koloryzacja szwedzkimi farbami CeCe jest dla mniej zamożnych klientek - na krótkie włosy kosztuje 60 zł . Dla Ciebie jest pełen wybór farb Majirel - Loreal Professionnel , jeżeli Cię stać zapłacisz 100 zł na włosy krótkie. Jeżeli Cię stać możesz sobie zrobić rytuał KERASTASE kupić sobie kosmetyk tej firmy.Zobacz http://www.kerastase.com/sites/_pl/_pl/home/index.aspx :są to strony francuskie na których Kleopatra jest jedynym w Toruniu salonem z "Certyfikatem ". Uczennica nie jest ujmą jednak ręczę głową , że nie ma tam żadnej - przykro mi . Za to jest zespół super wyszkolonych fryzjerek.
Właściciel jest bardzo przystojny,sympatyczny i na dodatek ma wyższe wykształcenie. Czy Karkosik musi być hutnikiem - bo ma Hutę Oława ? Czy właściciel salonu fryzjerskiego musi być fryzjerem ? Ważne , że dba o wysoki poziom umiejętności fryzjerek , które pracują przy stanowiskach . Bardzo polecam salon Kleopatra !

Edytowane przez anulaanula
Czas edycji: 2011-07-12 o 08:32 Powód: zdublowany wyraz
anulaanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 23:29   #944
Mimikal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny, czy polecicie mi kogoś z salonu Mossa. Słyszałam tam o p. Sylwii i o p. Ewie. Pracują na LOrealu, a na tym mi zalezy. Na naszym forum czytalam coś pozytywnego o tym salonie. Może któraś z was dorzuci jakieś konkrety? Aha, chodzi mi glownie o dobre strzyżenie. mam dziwne włosy, miękkie, "leżące", słabo się ukadają, więc naprawdę cięcie musi być dobre, żebym potem sobie z nimi poradziła. Chyba, że polecicie jakieś inne miejsce. Na LOrealu zależy mi, bo mam super dobraną farbę własnie z LO, a mojej fryzjerki- Asia z Isabelle w Bumarze - podobno znowu nie ma :-(, więc szukanie zaczynam od nowa. Pomóżcie!
Mimikal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 09:57   #945
anulaanula
Przyczajenie
 
Avatar anulaanula
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Mimikal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy polecicie mi kogoś z salonu Mossa. Słyszałam tam o p. Sylwii i o p. Ewie. Pracują na LOrealu, a na tym mi zalezy. Na naszym forum czytalam coś pozytywnego o tym salonie. Może któraś z was dorzuci jakieś konkrety? Aha, chodzi mi glownie o dobre strzyżenie. mam dziwne włosy, miękkie, "leżące", słabo się ukadają, więc naprawdę cięcie musi być dobre, żebym potem sobie z nimi poradziła. Chyba, że polecicie jakieś inne miejsce. Na LOrealu zależy mi, bo mam super dobraną farbę własnie z LO, a mojej fryzjerki- Asia z Isabelle w Bumarze - podobno znowu nie ma :-(, więc szukanie zaczynam od nowa. Pomóżcie!
Cześć !
Skoro słyszałaś ,że p.Sylwia jest dobra - to idź i sprawdź. Potem napisz .Czekamy?
anulaanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 13:49   #946
kicia884
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny!! polecam jak najbardziej nowy salon Ricci & Capricci na mostowej 15a! wlasciciele sa wlochami... podobno maja 110 lat tradycji w rodzinie, aha i co najwaznjejsze! Stylista jest Mistrzem! zazwyczaj wychodzac z fryzjera mam wielkie nerwy a tu zonk pierwszy raz w zyciu zadowolona! robia na farby i produkty goldwella. Polecam jak najbardziej miła sympatyczna atmosfera i co najwazniejsze SUPER FRYZJER!!! numer do salonu to 691839190.
BRAVO!

Edytowane przez kicia884
Czas edycji: 2011-07-19 o 07:54 Powód: nr tel
kicia884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 13:04   #947
ewelinatorun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez anulaanula Pokaż wiadomość
Koloryzacja szwedzkimi farbami CeCe jest dla mniej zamożnych klientek - na krótkie włosy kosztuje 60 zł . Dla Ciebie jest pełen wybór farb Majirel - Loreal Professionnel , jeżeli Cię stać zapłacisz 100 zł na włosy krótkie. Jeżeli Cię stać możesz sobie zrobić rytuał KERASTASE kupić sobie kosmetyk tej firmy.Zobacz http://www.kerastase.com/sites/_pl/_pl/home/index.aspx :są to strony francuskie na których Kleopatra jest jedynym w Toruniu salonem z "Certyfikatem ". Uczennica nie jest ujmą jednak ręczę głową , że nie ma tam żadnej - przykro mi . Za to jest zespół super wyszkolonych fryzjerek.
Właściciel jest bardzo przystojny,sympatyczny i na dodatek ma wyższe wykształcenie. Czy Karkosik musi być hutnikiem - bo ma Hutę Oława ? Czy właściciel salonu fryzjerskiego musi być fryzjerem ? Ważne , że dba o wysoki poziom umiejętności fryzjerek , które pracują przy stanowiskach . Bardzo polecam salon Kleopatra !
Jak na studentkę to masz bardzo dużo informacji na temat kleopatry. A może jesteś Panem Markiem Klaryską i żal Ci na reklame w radiu więc SPAMujesz na Naszym forum...?
ewelinatorun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:14   #948
anulaanula
Przyczajenie
 
Avatar anulaanula
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez ewelinatorun Pokaż wiadomość
Jak na studentkę to masz bardzo dużo informacji na temat kleopatry. A może jesteś Panem Markiem Klaryską i żal Ci na reklame w radiu więc SPAMujesz na Naszym forum...?
Kochanie - to , że zliczę do trzech i zapamiętam kilku śmiesznych szczegółów - nie upoważnia Cię do zmiany mojej płci . Nie dyskryminuj kobiet !
Może to Ty jesteś jakimś fryzjerem, który uważa , że dziewczyny są głupie i pamiętają niewiele ! Niewiele wiesz i pewnie nigdy się nie dowiesz ile trzeba obryć materiału na jedno tylko zaliczenie na studiach , nie mówiąc o egzaminach !
anulaanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:53   #949
anulaanula
Przyczajenie
 
Avatar anulaanula
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Exclamation Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez ewelinatorun Pokaż wiadomość
Jak na studentkę to masz bardzo dużo informacji na temat kleopatry. A może jesteś Panem Markiem Klaryską i żal Ci na reklame w radiu więc SPAMujesz na Naszym forum...?
Pytałaś niedawno :Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Mieszkam w Toruniu od miesiąca i szukam dobrego salonu, zastanawiam się nad Swiat Fryzur na Prostej lub Kleopatrą na Szerokiej. Czy któraś z Was tam była? Bardzo proszę o odpowiedz... dziękuję.
Dałam Ci informacje o które prosiłaś - nie skończyłam trzech klas podstawówki i nie mam wybiórczej pamięci ! O co Ci chodzi koleżanko ??
anulaanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 12:36   #950
kicia884
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez kicia884 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! polecam jak najbardziej nowy salon Ricci & Capricci na mostowej 15a! wlasciciele sa wlochami... podobno maja 110 lat tradycji w rodzinie, aha i co najwaznjejsze! Stylista jest Mistrzem! zazwyczaj wychodzac z fryzjera mam wielkie nerwy a tu zonk pierwszy raz w zyciu zadowolona! robia na farby i produkty goldwella. Polecam jak najbardziej miła sympatyczna atmosfera i co najwazniejsze SUPER FRYZJER!!! numer do salonu to 691839190.
BRAVO!
podobno chłopaki robią super promocje! przedłużanie włosów metodą Racoon (włosy naturalne norweskie) na klej keratynowym za 800zl zamiast 1600 maja karty rożne dla vipów z roznymi prezentami/rabatami , karty dla studentów/uczniów (mycie+ciecie+modelowanie 30zl kobiety) + 10% na wszystkie uslugi!
dla zachęty spróbowania za pierwszą wizyte płaci się 30zł ciecie. druga wizyta sauna gratis a trzecia 30% na kolor.
kicia884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 22:12   #951
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez beki666 Pokaż wiadomość
Czy może ktoś mógłby mi pomóc i wie gdzie teraz pracuje Wiola z Copernicusa??? bardzo zależy mi na uzyskaniu tej wiadomości. Dzięki z góry za odpowiedź
Wiola i Sławek z Copernicusa
otworzyli swój salon na szosie chełmińskiej 156d salon nazywa się S&V
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 12:09   #952
ewelinatorun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez kicia884 Pokaż wiadomość
podobno chłopaki robią super promocje! przedłużanie włosów metodą Racoon (włosy naturalne norweskie) na klej keratynowym za 800zl zamiast 1600 maja karty rożne dla vipów z roznymi prezentami/rabatami , karty dla studentów/uczniów (mycie+ciecie+modelowanie 30zl kobiety) + 10% na wszystkie uslugi!
dla zachęty spróbowania za pierwszą wizyte płaci się 30zł ciecie. druga wizyta sauna gratis a trzecia 30% na kolor.
szkoda tylko, że Ci super fryzjerzy sami sobie piszą opinie na tym forum...

REKLAMA!
ewelinatorun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 19:54   #953
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Kto wie gdzie pracuje pani karolina z doriano . Dzwoniłam i już jej tam nie ma
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:21   #954
dina122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej, czy mogłybyście polecić mi salon w którym wykonam Ombre Hair/Two Tone Hair Color? Może któraś z Was farbowała już tak włosy w Toruniu?
dina122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 14:45   #955
kaja0604
Raczkowanie
 
Avatar kaja0604
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 41
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

OK ja już umówiona do p.Damiana za tydzień w piatek juz nie moge sie doczekać-czeka mnie wielka metamorfoza

Edytowane przez kaja0604
Czas edycji: 2011-08-12 o 09:48
kaja0604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:29   #956
weronika271
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowym uzytkownikiem. Przegladam to forum juz dosc dlugo kazdy ma inna opinie. Z racji tego iz mieszkam za granica i nie mam mozliwosci odwiedzenia salonow fryzjerskich nie kazdy zaklad ma storne internetowa a slub juz niebawem. Chcialabym uzyskac informacji odnosnie dobrego fryzjera w Toruniu. Zaplanowalam uczesanie( kok+tiara+welon). Czy ktos mial taka fryzure, byl zadowolony i przedewszystkim czy fryzura wytrzymala ona do konca wesela. Jak tak to prosze o namiary. Pozdrawiam serdecznie
weronika271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 05:54   #957
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

a ja polecam Violettę i Sławka -maja salonik przy ul. Szosa Chełmińska
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 10:44   #958
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczynki, wiecie gdzie można pocieniować dobrze i tanio włoski tak żeby nie było schodów?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 01:33   #959
maja77
Przyczajenie
 
Avatar maja77
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Czy był ktoś może w Awangardzie na Szewskiej.... bardzo proszę o opinie
maja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 06:49   #960
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Zobaczcie jaka oferta http://www.sweetdeal.pl/home/Torun brzmi kusząco, ale to nowy salon i pewnie fryzjerzy niedoświadczeni
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.