Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 19:59   #1111
RoxyFM
Raczkowanie
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 250
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziękuję za odpowiedź.
RoxyFM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 18:47   #1112
wazka1990
Raczkowanie
 
Avatar wazka1990
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez maleenka1 Pokaż wiadomość
Polecam Ci 'Studio Fryzur Paula Brzoskniewicz' na ul. Studzienna 62.
Tylko koniecznie do Pauli, dziewczyna zdecydowanie rozumie co oznaczają "końcówki" czy "wyrównanie", sama osobiście boję się fryzjerów po sytuacji scięcia końcówek i pozbycia się połowy długości włosów, niestety było to mega szybkie cięcie i z tyłu, nie zorientowałam się i poszłooooo. Paule znalazłam już dłuższy czas temu i od tej pory chodzę tylko do niej, nie trzebą ją wypytywać czy ciągnąć za język, sama wszystko powie, podpowie i co najważniejsze na dobrych kosmetykach i nie zdziera !!
Warto spróbować, ja serdecznie polecam !
Pozdrawiam )
wiesz moze jak z czesaniem u niej?
__________________
Nasza magiczna data 29.08.2015
wazka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 16:51   #1113
shupernova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej, potrzebuję dobrego, sprawdzonego i niedrogiego fryzjera do upięcia ślubnego, możecie mi kogoś polecić? Chciałabym fryzurę z doczepionymi włosami, więc to bardziej skomplikowana sprawa żeby fryzura wytrwała do samego rana.
shupernova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 00:12   #1114
Judyta31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

to ja się dołączam do pytania także szukam dobrego fryzjera do ślubnego uczesania a może znacie kogoś kto dojeżdża??
Judyta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 20:21   #1115
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez shupernova Pokaż wiadomość
Hej, potrzebuję dobrego, sprawdzonego i niedrogiego fryzjera do upięcia ślubnego, możecie mi kogoś polecić? Chciałabym fryzurę z doczepionymi włosami, więc to bardziej skomplikowana sprawa żeby fryzura wytrwała do samego rana.

Podpinam
też myślę o doczepianych włoskach na ślub.... najlepiej jakieś luźne upięcie. Polecicie kogoś ?
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 08:00   #1116
aleksandra1310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam. Gorąco POLECAM Marcina Rojka.. zanim zaczełam chodzić do niego miałam zniszczone, spalone włosy.. myslałam ze już nie ma dla nich ratunku.. Próbowałam wszystkiego, różnych szamponów, maseczek itd bez skutku, włosy łamały mi sie, wypadały marzyłam zeby mieć długie ale co zapuściłam to sie wykruszyły. Regularne wizyty u Marcina w salonie doprowadziły moje włoski do pieknego stanu, sa teraz lsniace, lejace i w końcu pożadnie ostrzyżone.. Jak sie dowiedziałam ze wyjechał z Torunia byłam załamana lecz od mojej przyjaciółki sie dowiedziałam ze jest z powrotem.. Lecz nie przyjmuje w starym salonie WIZARD tylko pod nazwa Pracownia Fryzjerska Marcin Rojek Ul. Konstytucji 3go maja 17. Dziewczyny naprawde gorąco polecam!!
aleksandra1310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 10:21   #1117
ninkanad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

aaaa cudownie kochana, nawet nie wiesz jak się ucieszyłam jak przeczytałam Twoją opinie
Nie dość, ze mam blisko, to jestem w bardzo podobnej sytuacji! włosy zniszczone po zabiegach fryzjerskich i tych domowych

Czy możesz opisać jak wyglądała wizyta? Ile kosztuje ścięcie lub inny zabieg?
Czy od razu ściął wszystkie zniszczone włosy czy zachował ich długość i jakoś stopniowo to robił ?
Pozdrawiam
ninkanad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 13:04   #1118
aleksandra1310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Moje włosy były naprawdę w złym stanie. Po myciu nawet nie mogłam wbić szczotki,żeby je rozczesać..
Na pierwszej wizycie dość sporo włosow mi ściął ale wiedzialam ze to konieczne.. Na następne wizyty chodzilam mniej wiecej co miesiąc ale na dlugośc juz za wiele nie scinał tylko cieniował.. staram sie chodzic regularnie do posciecia bo używam prostownicy i włoski mi sie przesuszają. Ostatnio poszłam na zabieg "pielegnicą" wyglada tak jak prostownica ale działa na ultradźwieki i ladnie wygładza wlosy.. do tego kupiłam jedwab renomowanej włoskiej firmy który jest rewelacyjny i wart każdej swojej złotówki. Kosztuje 70zl ale jest mega wydajny. Goraco polecam Pana Marcina bo uratowal mi włosy. Za ciecie płaciłam 50zł a za pielęgnice 45.
Pozdrawiam

Edytowane przez aleksandra1310
Czas edycji: 2015-04-17 o 20:14
aleksandra1310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 13:16   #1119
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez RoxyFM Pokaż wiadomość
Szukam godnego zaufania fryzjera. Chcę zejść z cieniowanych włosów na równą długość. Zależy mi na długości, dlatego chciałabym udać się do takiego fryzjera który nie zetnie mi połowy włosów. A je wyrówna.
Polecam w tym celu El Pelo na Zbożowej. Byłam całkiem niedawno i to pierwszy fryzjer, który mi nie ściął połowy włosów. Byłam zachwycona! W końcu fryzjer, który rozumie, co znaczy podciąć Teraz wiem już gdzie będę chodzić podcinać włosy. Do tego cena bardzo niska no i ogólnie mały, ale ładny salon
__________________
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 15:44   #1120
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

A jakiś fryzjer który specjalizuje się w uczesaniach ślubnych? Polecacie kogoś ?
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 07:44   #1121
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
A jakiś fryzjer który specjalizuje się w uczesaniach ślubnych? Polecacie kogoś ?
Dużo dziewczyn poleca Olę Dubiel. Ja będę szła do El Pelo, napiszę po ślubie czy byłam zadowolona
__________________
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 18:36   #1122
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez 100procentbawelna Pokaż wiadomość
Dużo dziewczyn poleca Olę Dubiel. Ja będę szła do El Pelo, napiszę po ślubie czy byłam zadowolona
Niestety pani Ola ma już zajęte tego dnia...jednocześnie wszelkie nadzieje związane z ładną fryzurą ślubną legły w gruzach
Gdybyś napisała czy jesteś zadowolona byłabym wdzieczna. A kiedy ślub?
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 19:25   #1123
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Gdybyś napisała czy jesteś zadowolona byłabym wdzieczna. A kiedy ślub?
1 sierpnia. Po ślubie dam znać jak byłam zadowolona z sukienki, fryzjera, kosmetyczki, fotografa itd A Ty kiedy masz ślub?
__________________
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 18:03   #1124
sajah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Kochane duszyczki potrzebuję Waszej pomocy. Parę dni temu byłam u fryzjera, miałam miec rozjaśnione włosy a fryzjerka potraktowała je rozjaśniaczem i wodą utleniona zamiast farbą. W efekcie spaliła mi włosy. Mało tego zamiast pocieniowac pomiażdżyła mi końcówki. Potrzebuję teraz bardzo dobrego fryzjera, który zrobi mi porządek. Nie chcę ich ścinać. Chcę je ratować. Kogo mi polecicie?
__________________
Świat oczami kobiety.
http://sajowe-hafciarstwo.blogspot.com/
sajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 08:59   #1125
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez 100procentbawelna Pokaż wiadomość
1 sierpnia. Po ślubie dam znać jak byłam zadowolona z sukienki, fryzjera, kosmetyczki, fotografa itd A Ty kiedy masz ślub?
15 sierpnia
A nie mam fryzjera jeszcze...zaczynam się martwić
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 11:03   #1126
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
15 sierpnia
A nie mam fryzjera jeszcze...zaczynam się martwić
Nie martw się. Ja gdzie nie pójdę to wszyscy się dziwią, że już tak szybko chcę się umawiać Spokojnie kogoś znajdziesz. Ja czytałam dużo, ale ostatecznie postanowiłam poszukać dobrej kosmetyczki i fryzjera w najbliższej okolicy, bo nie chcę jeździć po całym Toruniu w dniu ślubu. Przecież nie ma tylko 1 dobrego fryzjera w Toruniu
__________________
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 18:33   #1127
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez 100procentbawelna Pokaż wiadomość
Nie martw się. Ja gdzie nie pójdę to wszyscy się dziwią, że już tak szybko chcę się umawiać Spokojnie kogoś znajdziesz. Ja czytałam dużo, ale ostatecznie postanowiłam poszukać dobrej kosmetyczki i fryzjera w najbliższej okolicy, bo nie chcę jeździć po całym Toruniu w dniu ślubu. Przecież nie ma tylko 1 dobrego fryzjera w Toruniu
Jest pełno dobrych fryzjerów tylko ja o nich nie wiem
Najlepszy byłby jakiś fryzjer wizażysta (?) który dopasowałby jakoś fryzurę do kształtu twarzy.


Dzisiaj wyparzyłam jakiś salon fryzjerski na Rydygiera obok cukierni Lucynka.... nie salon p.Oli Dubiel, lecz inny salon bliżej cukierni. Pełno klientek, myślę sobie ale mają wzięcie
Korzystałyście może z usług tego salonu?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sajah Pokaż wiadomość
Kochane duszyczki potrzebuję Waszej pomocy. Parę dni temu byłam u fryzjera, miałam miec rozjaśnione włosy a fryzjerka potraktowała je rozjaśniaczem i wodą utleniona zamiast farbą. W efekcie spaliła mi włosy. Mało tego zamiast pocieniowac pomiażdżyła mi końcówki. Potrzebuję teraz bardzo dobrego fryzjera, który zrobi mi porządek. Nie chcę ich ścinać. Chcę je ratować. Kogo mi polecicie?
Polecam Ci olejowanie w domu. Kup sobie oleje i spróbuj w domu troszkę odżywić włosy.
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 10:53   #1128
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dobry fryzjer ślub Toruń

Witam ,
poszukuję dobrego fryzjera który uczesze mnie na ślub.
Jakieś luźne upięcie, bądź warkoczyk w rozpuszczonych włosach....bez żadnych koków itp. Zależy mi także na trwałości fryzury. bo wiadomo będą tańce itp.
Proszę o jakieś namiary.
Czytałam już wiele wątków odnośnie fryzjerów na wizażu ale nie znalazłam odpowiedniego salonu...
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 18:44   #1129
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Polecam Ci olejowanie w domu. Kup sobie oleje i spróbuj w domu troszkę odżywić włosy.
Dołączam się Ostatnio kupiłam olej z bawełny i jest cudowny na moje siankowate włosy, rewelacyjnie nawilża, szczególnie dobry na zniszczone końcówki. No i ogólnie od lat używam odżywkę Davinesa, jest boska, mam po niej piękne włosy. Kosztuje sporo, ok 100zł, ale starcza mi zazwyczaj na ok. 1 rok, bo to jest dla fryzjerów, używa się jej malutko. Włosy po niej nie plączą się, są mięciutkie, nawilżone i błyszczące. I ma świetny skład, bez silikonów, parabenów itp.
__________________
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 10:08   #1130
maleenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

wazka1990 No niestety, nie czesałam się nigdy u niej, ale z tego co mi wiadomo to soboty ma zawsze zawalone jeśli chodzi u ślubne czesanie itd. Ja osobiście zawsze tylko prostuje włosy i podnoszę je lekko więc ciężko mi odpowiedzieć.

Edytowane przez maleenka1
Czas edycji: 2015-06-18 o 10:11
maleenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 14:15   #1131
santse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer ślub Toruń

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Witam ,
poszukuję dobrego fryzjera który uczesze mnie na ślub.
Jakieś luźne upięcie, bądź warkoczyk w rozpuszczonych włosach....bez żadnych koków itp. Zależy mi także na trwałości fryzury. bo wiadomo będą tańce itp.
Proszę o jakieś namiary.
Czytałam już wiele wątków odnośnie fryzjerów na wizażu ale nie znalazłam odpowiedniego salonu...
ja czesałam się u Karoliny, która teraz ma salon avocado. robiła mi fale/loki trzymały się całą noc i na następny dzień a i tak były mięciutkie.
santse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 20:05   #1132
lai
Raczkowanie
 
Avatar lai
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Czy któraś miała robione keratynowe prostowanie? Gdzie warto się udać?
lai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 22:13   #1133
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

dobry fryzjer, który potrafi obcinać falowane włosy ???

Obecnie mam włosy równe przed ramiona i muszę je wycieniować, a niestety trudno komuś zaufać
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 13:46   #1134
vicky_
Zakorzenienie
 
Avatar vicky_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38 331
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

dziewczyny, orientujecie się ile cenowo wynosi farbowanie włosów mniej więcej do ramion i gdzie jest najtaniej?
__________________
Nous devons soit nous aimer l'un l'autre, soit mourir.
vicky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 20:28   #1135
kobreit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam Was jako nowa na forum i podnoszę temat z innej strony.Poszukuję dobrych fryzjerek chętnych do pracy,sama jestem kosmetyczką ,przejęłam sąsiadujący salon fryzjerski,który może w tej chwili nie przoduje ale jest w dobrym punkcie ,ma historię i potencjał.Planuję tam ogromne zmiany ,chciałabym stworzyć fajne,klimatyczne miejsce,przyjazne dla pracowników i komfortowe dla klienta.Jeśli ktoś z Was albo z waszych znajomych byłby zainteresowany proszę o kontakt.Pozdrawiam forumowiczki
kobreit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 19:21   #1136
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez reeve Pokaż wiadomość
Ja chętnie podzielę się tym, kogo nie polecam. Salonu "Doriano" na ulicy Fałata.
W "Doriano" znalazłam się, aby podciąć swoje włosy. Pani fryzjerka, gdy usłyszała, że mam zniszczone końcówki, zaproponowała mi zabieg, z którego ja jednak nie skorzystałam. I być może to był błąd. Na wstępie zaznaczyłam, że mam nieumyte włosy, więc liczyłam, że zostaną przygotowane do cięcia. Ale nie! Fryzjerka spryskała je tylko wodą i podcięła. Później krótko podmodelowała. Efekt był taki, że wyszłam z nieco mokrymi i nieumytymi włosami z salonu. Zapłaciłam za tę usługę 30 zł. Jak za 10 minut spędzone w salonie fryzjerskim, zdecydowanie za dużo.
Jeden wpis na wizażu, tylko po to aby napisać, że nie poleca się salonu Doriano? Konkurencja?

Nigdy nie uwierzę w tę historię. Chodzę tam regularnie od kilku lat i nie zamierzam iść nigdzie indziej. To pierwszy salon fryzjerski, z którego wyszłam zadowolona. Moją ulubioną fryzjerką tam jest Pani Ela. Salon ten poleciła mi koleżanka. Początkowo chodziłam do Pani Agnieszki. Owszem ceny nie są najniższe, ale przy tak fachowej obsłudze myślę, że mogą sobie śmiało na to pozwolić. Na brak klientów nie narzekają. Poza tym często są tam różne promocje. Kawa i herbata niestety dodatkowo płatna. Panie na wstępie zawsze przeprowadzają wywiad, dowiadują się o jakiej fryzurze marzy klientka, oceniają stan włosów i planują to co będzie robione, później włosy są myte a następnie jest cały proces strzyżenia, modelowania lub inne zabiegi. Panie cały czas informują o tym co robią, dlaczego i czego używają. Uważam, że jeżeli ktoś szuka dobrego fryzjera to warto się tam wybrać.

Zachęciłam moją mamę do wizyty w tym salonie i pierwszy raz miała tak dobrze dobrany kolor farby i tak dobrze ją położoną, że bardzo długo nie miała odrostów.

Polecam salon Doriano.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 18:02   #1137
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Z przykrością muszę ODRADZIĆ salon SIKORSKI art&beauty na ul. Broniewskiego. Mam na głowie dokładnie to czego chciałam uniknąc Mam trudne włosy , trochę zniszczone , napuszone , grube i gęste. Konieczne prostowanie ! Poprosiłam o fryzurę w prostym kszałcie - pod żadnym pozorem NIE BOMBKĘ , krótkie , ale takie abym mogła związać chociaż w małego kituszka. Zaznaczyłam , że włosy będę tylko i wyłącznie prostowała , że żadne układanie na szczotkę nie wchodzi w grę. Co mam ? Typowego boba - bombkę , dużo krotsze z tyłu , o związaniu nie ma mowy , jedynie podpiąć przód , włosy fryzjerka mimo moich próśb i wątpliwości ułozyła na szczotkę ( mimo iż umawiałam się na strzyżenie w prostowaniem) . 3 godziny dziś spędziłam przed lustrem próbując nadać wlosom jakiś kształt , mam bombe jak Kopernik , wyglądam fatalnie !! Kompletnie niedobrana fryzura to rodzaju włosa i kompletne ignorowanie prósb i preferencji klientki. Koszt - 70 zł !! Ostatni raz tak załamana byłam w podstawówce - jakies 20 lat temu. Nie mam pojęcia jak fryzjerka miała na imię , ale to w zasadzie nie ma znaczenia , ktoś ją zatrudnia pod swoim szyldem.
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 21:16   #1138
Agnieszkaszukamfryzjerki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cześć.Otworzyłam salon fryzjerski w Toruniu i szukam doświadczonej fryzjerki damsko-męskiej na samodzielne stanowisko Nie szukasz czasami pracy??? Jeśli nie to może znasz jakoś dobra fryzjerkę która szuka pracy? Tel 570 261 996
Agnieszkaszukamfryzjerki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 19:40   #1139
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Salon Davines i pan Miller Jakość usługi na najwyższym poziomie, ceny zadziwiająco niskie. Jeżdżę tam aż z Wawy, bo tutaj za spartaczoną robotę musiałabym zapłacić kilka razy tyle
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 13:18   #1140
SkrosFryzjer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Nie będę sam siebie promował, bo mnie moderator zbanuje. Być może ktoś kiedyś mnie tu poleci. Dopiero zaczynam swoją przygodę fryzjerską w Toruniu. Dotychczas od ponad 10 lat prowadzę salon w Inowrocławiu i tam szukajcie o mnie opinii.
Piszę tu ponieważ poszukuję dobrego, doświadczonego fachowca, który kocha swój zawód i chce pracować w fajnym miejscu. Stworzyłem elegancki salon w willowej dzielnicy, w którym czekają 3 stanowiska, dobra atmosfera i elastyczne warunki zatrudnienia.
Gdybyście kogoś takiego znali to zapraszam na priv.
Pozdrawiam
SkrosFryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.