nowy dział:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-20, 23:47   #1
fuksja_sii
Raczkowanie
 
Avatar fuksja_sii
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88

nowy dział:)


co prawda ostatnio zaniedbalam sie niecko w odwiedzaniu wizau ...jednakze zawsze moim ulubionym działem na forum bylo "zrób to sama". niektore z wizażystek maja naprawde wspaniale pomysly, sa malymi artystkami chowajacymi rzeczy po szufladach. Sama tez projektuje i wykonuje czasem ubranka czasem jakies dodatki torebki bizuterie. moze przydałoby sie miejsce dal wizazystek..tutaj na tej stronce, albo pod patronatem wizazu, gdzie moznabyloby nie tylko wymieniac sie lecz sprzedawac takei malutkei cuda "hand made". wiem ze istnieja specjalne sklepy internetowe z rekodzielem artystycznym typu wylegarnia,decobazar, pacamera..jednak jest ich niewiele i czesto mam wrazenie, ze sa malo odwiedzane..a tutaj sami swoi..moze wartobyloby otworzyc maly rynek zbytu dla rzeczy wyjatkowych...???
fuksja_sii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 07:22   #2
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: nowy dział:)

Nie wiem czy zdążyłaś już trafić na targowisko Hand Made? Powstało bardzo niedawno i służy dokladnie do tego, co opisujesz

ps. oczywiście TYLKO wymiana, sprzedaż jest surowo zabroniona
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.