stylistka do wynajcia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 09:25   #1
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema

stylistka do wynajcia.


witam. byc moze juz istnieje taki post ale ja nie moge go znalezc.
byc moze za wczesnie na takie pytania ale wole teraz niz czekac na ostatni dzwonek.
8 sierpnia 2009 moj szwagier sie zeni - nareszcie. Dla mnie to bedzie bardzo szczegolna impreza, na ktora juz powoli sie szykuje.

po porodzie pierwszym i drugim dostalam ciala, niesty tym razem mam problem z gubieniem wagi wiec zapisalam asie do dietetyka, mysle ze do tego czasu powinnam dzieki pomocy lekarza wygladac jak czlowiek a nawet moze lepiej niz przed ciaza .

zatem w polowie lipca 2009r. potrzebowalabym pomocy stylistki ktora pomoglaby mi dobrac stroj na te okazje. jest wogole taka mozliwosc? i ile taka przyjemnosc sie ceni za wynajecie stylistki na zakupy ?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 16:26   #2
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: stylistka do wynajcia.

A nie lepiej iść z koleżanką z dobrym gustem?
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 17:09   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: stylistka do wynajcia.

Mamy listopad do lipca mozesz juz inaczej wyglada.zacznij cwiczyc ,dieta a w maju/czerwcu mozesz zaczac szukac ciucha.
Poza tym nie wiem czy w twoim miescie kogos takie znajdziesz -nie mowie tu o jakis kiepskich krawcowych ,ktore szyja i doradzaja a to co robia mozna nie raz poziwiac na forum -szyja jakies maszkarne sukienki np. na studniowki.

przezukaj tez forum o slubach i weselach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 17:51   #4
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: stylistka do wynajcia.

kiedyś w jakiejś gazecie czytałam, że taka przyjemnośc spotkania z profesjonalną stylistką, która tym zarabia na zycie to spory wydatek
też bym polecała koleżankę
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 07:17   #5
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: stylistka do wynajcia.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Mamy listopad do lipca mozesz juz inaczej wyglada.zacznij cwiczyc ,dieta a w maju/czerwcu mozesz zaczac szukac ciucha.
Poza tym nie wiem czy w twoim miescie kogos takie znajdziesz -nie mowie tu o jakis kiepskich krawcowych ,ktore szyja i doradzaja a to co robia mozna nie raz poziwiac na forum -szyja jakies maszkarne sukienki np. na studniowki.

przezukaj tez forum o slubach i weselach.

oj, paula czytaj uwaznie to co napisalam.
a po drugie legionowo jest bardzo duzym miastem, z olbrzymia iloscia sklepow, butikow a nawet i centra handlowe sa, markety niewielkie ale sa. owszem moze to nie warszawa, ale do warszawy mam 30 minut.

dla jednego spory wydatek to 100zł dla innego 1000zł. fajnie by bylo wiedziec ile taka przyjemnosc kosztuje na ktora byc moze moge sobie pozwolic.

w warszawie konsultacja: Dobór odpowiedniej fryzury, makijażu, garderoby, dodatków, kolorystyki to koszt 200 zł. to nie az taki majatek jak dla mnie

Edytowane przez bochema
Czas edycji: 2008-11-17 o 07:43
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:01   #6
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: stylistka do wynajcia.

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
oj, paula czytaj uwaznie to co napisalam.
a po drugie legionowo jest bardzo duzym miastem, z olbrzymia iloscia sklepow, butikow a nawet i centra handlowe sa, markety niewielkie ale sa. owszem moze to nie warszawa, ale do warszawy mam 30 minut.

dla jednego spory wydatek to 100zł dla innego 1000zł. fajnie by bylo wiedziec ile taka przyjemnosc kosztuje na ktora byc moze moge sobie pozwolic.

w warszawie konsultacja: Dobór odpowiedniej fryzury, makijażu, garderoby, dodatków, kolorystyki to koszt 200 zł. to nie az taki majatek jak dla mnie

szkoda ,ze nie jestes ze Szczecina lub okolic wtedy bym pomogla ..co prawda dopiero zaczynam aloe juz paru osoba pomoglam Cena zalezy od roldzaju usługi :
mozesz wynajac tzw personal shopper ( ja głównie tym sie zajmuje) - soba ta -po zrobieniu z Toba "wywiadu"idzie z Toba na caly dzien (lub wiecej) do galeri handlowej i poprostu Cie "ubiera".hmm tucena to ok 300-400 zl/dzien

mozesz tez poprosic o przeszuklanie i uporzadkowanie tego co masz w szafie ( nie ,nie chodzi tu o porzadek haha tylko o pokazanie jak zestawiac ze soba ubrania ktore posiadasz oraz które z nich poprostu wyrzucic/oddac a które Ci sie przydadza) ok 300 zl

mozez wynajac osobe która "stworzy" Twój własny styl pokaze Ci jak sie ubierac spiszeCi rady i takie tam ok 300 zl

no i osttani opcja - chyba dla Ciebie : przygotowanie do Jednorazowej imprezy :
jesli mamy wybieracz Tego co juz posiadasz + dobór dodatków ewent kolorystyki makijazu itp - ok 100-150zl

jezeli tzereba pojsc do sklepu i wybrac cos specjalnie na ta okzje to ok 200zl
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:41   #7
gusia1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 64
Dot.: stylistka do wynajcia.

Kurcze a ja myslalam ze ze 3000 trzeba zaplacic za taka przyjemnosc. Ale mila niespodzianka. Chyba skorzystam tez z tego typu porad, hihi.
gusia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 18:43   #8
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: stylistka do wynajcia.

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
szkoda ,ze nie jestes ze Szczecina lub okolic wtedy bym pomogla ..co prawda dopiero zaczynam aloe juz paru osoba pomoglam Cena zalezy od roldzaju usługi :
mozesz wynajac tzw personal shopper ( ja głównie tym sie zajmuje) - soba ta -po zrobieniu z Toba "wywiadu"idzie z Toba na caly dzien (lub wiecej) do galeri handlowej i poprostu Cie "ubiera".hmm tucena to ok 300-400 zl/dzien

mozesz tez poprosic o przeszuklanie i uporzadkowanie tego co masz w szafie ( nie ,nie chodzi tu o porzadek haha tylko o pokazanie jak zestawiac ze soba ubrania ktore posiadasz oraz które z nich poprostu wyrzucic/oddac a które Ci sie przydadza) ok 300 zl

mozez wynajac osobe która "stworzy" Twój własny styl pokaze Ci jak sie ubierac spiszeCi rady i takie tam ok 300 zl

no i osttani opcja - chyba dla Ciebie : przygotowanie do Jednorazowej imprezy :
jesli mamy wybieracz Tego co juz posiadasz + dobór dodatków ewent kolorystyki makijazu itp - ok 100-150zl

jezeli tzereba pojsc do sklepu i wybrac cos specjalnie na ta okzje to ok 200zl

jestes po prostu WIELKA. kocham cie :przyt ul:. oczywiscie nie bierz tego sobie tak bardzo do serca

mnie tylko chodzi o jednorazowa impreze. wybor nowych ciuchow na wesele-zakupy ze stylistka, dodatki, makijaz, fryzora.
a jest ktos kto by chcial mi pomoc w zakupach w w polowie lipca przyszlego roku w stolicy? i ile by mi zaspiewal?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:53   #9
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: stylistka do wynajcia.

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
jestes po prostu WIELKA. kocham cie :przyt ul:. oczywiscie nie bierz tego sobie tak bardzo do serca

mnie tylko chodzi o jednorazowa impreze. wybor nowych ciuchow na wesele-zakupy ze stylistka, dodatki, makijaz, fryzora.
a jest ktos kto by chcial mi pomoc w zakupach w w polowie lipca przyszlego roku w stolicy? i ile by mi zaspiewal?

aa wlasnie zapomnialam dodac ,ze Ja jestem ze Szczecina i podalam takie ceny mniej wiecej tutaj mysle ,ze w stolicy zaspiewaja sobie wiecej ale napewno nie 3000 ..no ale dam Ci rade : raczej szukaj u dziewczyn ktore zajmuja sie tym na wlasna reke nie w jakis firmach (tak sa firmy zajmujace sie kreowaniem wizerunku) tak sie oplaca a naprawde znam pare ze Szczecina i Wrocławia które sa poprostu...bosssssskie i dokazdej klijentki podchodza indywidualnie a nie wyszukuja najdrozszych ubran i chodza po tych sklepach czasem nawet i po 3 dni zeby tylko wyciagnac kase od klijentki a efekty hmm czeston nie sa zadawalajac )
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:16   #10
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: stylistka do wynajcia.

dzieki ci wielkie.

a teraz czekam na chetna udzielic mi takowej pomocy. ktora mi pomoze w lipcu?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.