Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 09:34   #61
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
na stronie welli jest taki filmik o nakładaniu i tam babka mówi, zeby nałożyć:
"na 40 minut albo na inny czas określony wcześniejszym testem pasemkowym"

moze to jest klucz do tego, zeby kolor wyszedł przewidywalnie? natomiast nie rozumiem jak niby to mozna wykonac, skoro resztki mieszanki nalezy wyrzucic. Po połaczeniu skąłdników, nie mozna ponownie pozniej uzyc tego samego. jedno opakowanie trzeba by zmarnowac na test pasemkowy..

druga rzecz, to jedyna pianka na rynku z wodą 9%. I z amoniakiem na dodatek. To musi wysuszac.
Przelewasz trochę farby i wody % do jakiejś miseczki, mieszasz i robisz test na pasemku. Nie musisz mieszać całości składników, wiec nie wiem w czym problem.
Farbowałem znajomej wulkaniczną czerwienią. Kolor zaje.bisty
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...




Edytowane przez devil inside
Czas edycji: 2011-09-23 o 09:36
devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 10:39   #62
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

taa, tak sie robi z tubą. to oczywiste, ale nie jestem przekonana, że mieszanie składników pianki w miseczce da piankę.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

gdzie ja mam głowe? :d moge przeciez to wlac do tego przyrządu
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:55   #63
SoapOpera
Przyczajenie
 
Avatar SoapOpera
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Witam,
dla zainteresowanych- położyłam dziś czekoladę na jaśniutki rudy noszony od dwóch lat, który mi się znudził. Kolor wyszedł piękny, głęboki; wielotonowy... aplikuje się rewelacyjnie, śmierdzi jedynie na początku. Polecam- uważam, że to bardzo dobry produkt.
SoapOpera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:55   #64
bejzolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Zrobiłam orzechowy blond 7/3, jak się naczytałam, że tak ciemno wychodzą efekty użycia tej pianki, dodałam tylko 3/4 tego barwnika i trzymałam tylko 30 min licząc od czasu rozpoczęcia nakładania i mimo to wyszło bardzo ciemno szaro-zielono nieprzypominająco blondu, strasznie śmierdziało i wysuszyło mi włosy. Plus za serum, po nim zaraz były gładziutkie, ale w trakcie nakładania wyszły garściami.
Strasznie nieporęczne to opakowanie, wyślizgiwało się z rąk, brudząc wannę, co chwile musiałam ją zmywać na bieżąco, żeby to świństwo nie zostawiło śladów. A co miałam na skórze pomimo, że nasmarowałam się kremem nivea. Tylko pasta ścierna (taka do smarów etc.) pomogła mi usunąć te plamy.
Ogólnie rzecz ujmując, nigdy więcej tego g... nie użyję.
bejzolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:57   #65
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
druga rzecz, to jedyna pianka na rynku z wodą 9%. I z amoniakiem na dodatek. To musi wysuszac.
MEGA wysusza!! Ja nie mogę teraz doprowadzić swoich włosów do w miarę sensownego stanu.. O kolorze już nie wspomnę, porażka
Cytat:
Napisane przez bejzolka Pokaż wiadomość
Ogólnie rzecz ujmując, nigdy więcej tego g... nie użyję.
Ja też!! Żałuję, że nie poczytałam opinii przed nałożeniem.. teraz mogę tylko mieć nadzieję, że się jeszcze troche zmyje ;/
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 19:03   #66
machorro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Właśnie farbowałam średnim brązem moje włoski, które miały kolor jasny blond. Wysły ciemno brązowe... PORAŻKA!! Odradzam tą farbę, jeszcze tak beznadziejnej farby nie miałam, mimo że cena dość wysoka i liczyłam na dobrą jakość. Tańsze farby które kupuję wychodzą dużo lepiej!
machorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:50   #67
Lisianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 24
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Dziewczyny poradźcie! Mam brązowy, mysi kolor włosów i chciałam go nieco rozjaśnić. Kupiłam Jasny złoty blond 8/3 ale po przeczytaniu opinii teraz się boje go użyć. Czy któraś z was próbowała tą pianką rozjaśniać włosy?
Lisianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 18:40   #68
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Ja malowałam tym kolorem http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...humb23_8893540 i wyszły czarne.. może nie ryzykuj..
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:26   #69
depeszka
Raczkowanie
 
Avatar depeszka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Cytat:
Napisane przez badziabadzia Pokaż wiadomość
Ja malowałam tym kolorem http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...humb23_8893540 i wyszły czarne.. może nie ryzykuj..
ciekawe jakim cudem, ja farbyję tym kolorem i mam blond
__________________
moje blogowe początki

http://www.blacksister100.blogspot.com/
depeszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 22:40   #70
Siwa_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Ja farbowałam wulkaniczną czerwienią. Kolor na początku straszy burakowym odcieniem, ale po ok. 4 myciach widać intensywną czerwień. Także z odcienia jestem zadowolona Zobaczymy jak z trwałością...

Dodaję zdjęcie dla zainteresowanych kolorem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4212-1.jpg (63,8 KB, 321 załadowań)

Edytowane przez Siwa_91
Czas edycji: 2011-10-15 o 22:47
Siwa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 06:22   #71
chelseastka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Podbijam temat, kto uzywał jasnego i sredniego brązu ? Chcialabym uzyskać wlosy nie takie głęboko czarne tylko hmm. takie
http://i.pinger.pl/pgr28/75195ee8001c71a84e32b6d7

Ktory wellaton wybrac ?, mam ciemno brązowe wloy
chelseastka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 00:53   #72
Paulina_Nina
Raczkowanie
 
Avatar Paulina_Nina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 42
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Cytat:
Napisane przez chelseastka93 Pokaż wiadomość
Podbijam temat, kto uzywał jasnego i sredniego brązu ? Chcialabym uzyskać wlosy nie takie głęboko czarne tylko hmm. takie
http://i.pinger.pl/pgr28/75195ee8001c71a84e32b6d7

Ktory wellaton wybrac ?, mam ciemno brązowe wloy
średni brąz będzie najlepszy

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Wiecie co, do tego wysuszania.. To chyba zależy dużo jak dbacie o swoje włosy.. Moje się nie niszczą po tej farbie.. ale ja raz w tygodniu używam domowej maski regenerującej wiec są w świetnym stanie.
Dla tych co są ciekawi sposobu nakładania pianki Wellaton, na moim kanale jest filmik
http://www.youtube.com/user/PaulinaS.../3/beuD_z-zlfE
Paulina_Nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 11:50   #73
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Cytat:
Napisane przez depeszka Pokaż wiadomość
ciekawe jakim cudem, ja farbyję tym kolorem i mam blond
nie wiem jakim cudem, ale wiem, że już nigdy po tą farbę nie sięgnę
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 15:48   #74
gosia-siem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

TRAGEDIA!!!!! ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!!!

kupilam pianke w kolorze JASNY POPIELATY BLOND-skusila mnie promocyjna cena (to jedyny plus jaki moge dac tej farbie!)

-nieprzyjemna aplikacja-sciaskanie butelki masakra
-okropny zapach-bron boze nie schylajcie sie w dol bo zakreci sie w glowie od tego chemicznego smrodu!!
-gdy zaczelam zmywac farbe wlosy zrobily szorstkie jak papier scierny!!!!
- wypadlo mi pół garsci wlosow!!!!!!!!!!!
- efekt koloryzacji okreslam nastepujaco: WTF???!!! juz w buteleczce zobaczylam ze farba jest jakas pomaranczowo-brazowa...
moj naturalny kolor to sredni blond (taki jak na opakowaniu na samym dole-przed) a po farbowaniu BRĄZ WPADAJACY W JAKIS RUDY!!!!

az chce mi sie plakac mam nadzieje, ze ten badziew szybko sie zmyje!!
gosia-siem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 10:55   #75
marurcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

A JA JESTEM ZADOWOLONA.
Właśnie jestem po koloryzacji numerem 9/0 (rozświetlony blond), podczas farbowania byłam przerażona brązową papką na mojej głowie, jednak po zmyciu ( po 35 minutach - dłużej już nie wytrzymałam ze strachu po przestudiowaniu postów na temat tej farby ) włosy są koloru jasnego naturalnego blondu. Ładnie się błyszczą, mają jasne odblaski, jednak kolor nieco ciemniejszy niż na opakowaniu, nie dużo, ale uważam, że wyszedł bardzo fajnie, naturalnie
Co do aplikacji, jak dla mnie OK, farba rzeczywiście brudzi skóre głowy, jednak bez problemu, przynajmniej ten kolor, schodzi wacikiem namoczonym wodą to że piecze i czuć amoniakiem to nie powinno być zaskoczeniem, jednak po zmyciu włosy bardzo łądnie pachną a dołączone do opakowania serum jest na prawdę bardzo dobre włosy są gładkie, miłe w dotyku i na prawdę odżywione

Jak dla mnie 4 /5 jeżeli chodzi o ocenę, ponieważ najadłam się dużo strachu przez ten brąz podczas farbowania i szczypie bardziej od innych używanych przeze mnie farb. Jeżeli kolor nie będzie żółknął jak najbardziej kupie kolejne opakowanie
marurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 16:13   #76
dzusta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Ja też jestem zadowolona. Farbowałam odcieniem 66/44 wiśniowa czerwień i kolor wyszedł taki jak na pudełku dla moich włosów.
Wcześniej miałam sprany mroźny kasztan Loreal casting.

Piankę łatwo się nakłada, nic nie spływa. Ma drażliwy zapach jak każda farba i piekła mnie przez chwilę głowa, ale można to przeżyć Posmarowałam wcześniej linię włosów i uszy wazeliną i nie miałam żadnych problemów ze zmyciem jej ze skóry.
Trzymałam ją na głowie 40min jak było na ulotce i potem umyłam głowę szamponem. Nie zauważyłam żeby wypadało mi więcej włosów ani żeby śmierdziały. Były trochę sztywne, ale to też nic nowego po farbowaniu.
Serum jest super,po użyciu włosy stają się gładkie, miękkie i błyszczące.
Kolor mi się podoba, włosy ufarbowały się równomiernie, zobaczymy jak będzie się zmywał.


Załączam zdjęcia przed i po w świetle dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (62,0 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (69,2 KB, 217 załadowań)
dzusta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:17   #77
tajemnicza102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Wczooraj farbowalam włosy pianką 4/0 średni brąz
miałam włosy jasnego blondu .
trzymałam tlyko 20zmin i już wyszedł kolor ale niestety nie sredni brąz tlyko bardziej czarny Ale ładny..
Więc bierzcie jasniejszy odcien bo ten wpada w czarny !

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez chelseastka93 Pokaż wiadomość
Podbijam temat, kto uzywał jasnego i sredniego brązu ? Chcialabym uzyskać wlosy nie takie głęboko czarne tylko hmm. takie
http://i.pinger.pl/pgr28/75195ee8001c71a84e32b6d7

Ktory wellaton wybrac ?, mam ciemno brązowe wloy
Jak chcesz takie jak na fotce 4/0 !!
tajemnicza102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 12:19   #78
ivi8219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Wczoraj farbowałam wellatonem wiśniowa czerwień. Efekt nie ma nic wspólnego z obrazkiem na opakowaniu niemniej z całą pewnością wychodzi wiśniowa czerwień. Malowałam na wypłukany rubin Palette, który w tydzień z czerwieni zrobił mi się pomarańczowy. Aczkolwiek nie wiem czy mogę tu winić farbę bo mam włosy może 2 tyg po dekoloryzacji i jeszcze samodzielnym rozjaśnianiu. Sposób aplikacji nie przypadł mi do serca, wyciskanie tej pianki jest niezbyt trafionym pomysłem. Żadna farba do tej pory nie szczypała mnie tak jak ta, myślałam, że nie doczekam tych 40 min, przez które trzeba trzymać farbę na włosach.Pod sam koniec widziałam jak farba gwałtownie ściemniała, więc jeśli komuś zależy na jaśniejszych włosach powinien chyba trzymać krócej. Ja osobiście uważam, że nie ma takiej potrzeby bo i tak się zaraz szybko wypłucze o trwałości nie mogę na razie nic powiedzieć bo to dopiero dzień po farbowaniu, ale za 2 tygodnie się wypowiem czy się dobrze trzyma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0885.jpg (67,8 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0922.jpg (96,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0930.jpg (50,2 KB, 90 załadowań)
ivi8219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 15:00   #79
seewhy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Czesc dziewczyny =)
Kupiłam tę piankę trwale koloryzującą nr 7/1 Sredni popielaty blond.
Jestem w kropce, po przeczytaniu wszystkich zamieszczonych tutaj postow i relacjii z farbowania tym wynalazkiem.
Poniewaz moje wlosy z natury sa suche jak siano, zastanawiam sie czy ta farbe wogole spozytkuje w pakiecie z wypadaniem wlosow? Szkoda by bylo bo swoich mam juz stosunkowo mało.
Ach dziewczyny jako ze jestem ziolna w domowym farbowaniu wlosow, boje sie ze i ten kolor zagosci na mojej glowie. Bah nie chce tego.
Jak ta pianka moze zareagowac na moj wyjsciowy kolor tzn. bardzo ciemny blond, tak ciemny ze mozna go nazwac mysim bronzem???Help!!!!!!!!!!
seewhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 11:41   #80
estraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Wczoraj pomalowałam włosy pianką Jasny blond 9/0 i jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł naturalny jasny blond. TRochę ciemniejszy niż na opakowaniu. Trzymałam około 35 minut bo jak zobaczyłam kolor który zaczął tworzyć się na mojej głowie lekko się zlękłam, ale po umyciu i wysuszeniu jestem zadowolona. Jeśli kolor nie będzie brzydko się spierał to na pewno pomaluje sobie tym kolorem jeszcze raz. Minusy pianki to brzydki, duszący zapach. Po całym farbowaniu bolała mnie głowa przez resztę wieczoru. Na szczęście serum ma ładny kokosowy zapach. Polecam!
estraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 17:08   #81
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Hmm, pachnie paskudnie na początku, piekło cholernie jakby mi wyżerało coś! Już zastanawiałam się czy to nie alergia. Ale minęło po 5 minutach i pachnie trochę jak kakao
Malowałam kolorem 9.0 Naturalny odrost średni blond.
Miałam pół roku temu blond pasemka, potem Garnier który wyszedł brzydki złoty/zółty/rudy blond a teraz to. Oczywiście ciemniejszy niz na opakowaniu, trochę miodowy?
Ogólnie może być ale z dalszej partii włosów spłynie mi pewnie szybko bo to rozjaśniaczem pasemka i znowu będą się wybijać ehh.
Jedyny plus ze sa dość podobne do moich naturalnych
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:28   #82
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

2 lata bylam blondynka i zapragnelam zmiany. Uzylam koloru 6/7 czekoladowy brąz i wyszedl cieply, ale nie rudawy braz. Taka gleboka czekolada. Jestem baaardzo zadowolona i polecam, mam nadzieje, ze rownie ladnie bedzie sie spieral
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 18:28   #83
pokemon89
Przyczajenie
 
Avatar pokemon89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

od ponad 5 lat farbuje włosy na czarno próbowałam juz wszystkiego od strasznego Palette, Safira, Londa, ale ta pianka jest najochydniejsza ze wszystkich wcale nie jest tak prosta w aplikacji i okropnie śmierdzi. Bardzo trudno usunąć plamy na skórze, nie mówiąc już o takich na płytkach w łzience, co niestety mi się zdarzyło. Żadna z dotąd używanych farb tak nie cuchniała, po prostu nie do wytrzymania fajna jest jedynie dołączona do niej odżywka. Mam długie i gęste włosy zazwyczaj potrzebuję 2 opakowań, pianka jest bardzo wydajna i chyba to jest jedyny jej plus. Kolor - otrzymałam nawet ładny, ale mój biedny nos mówi, że więcej tej farby nie kupię.
pokemon89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:27   #84
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Ostatnio pofarbowałam włosy tą pianką, kolor jasny brąz. Na moich bardzo jasnych blond włosach wyszedł czarny. Jestem załamana, pozostało mi sie modlić zeby stopniowo jaśniały/schodził kolor przy myciu, bo koloryzacja tak zniszczyła mi włosy, że gdybym jeszcze teraz potraktowała je rozjaśniaczem to skończyłabym łysa!
Miała któraś z was podobne przygody z tym "cudem"?
Ta farba zmyje sie troche?

Edytowane przez agusia5144
Czas edycji: 2012-01-07 o 15:29
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 22:19   #85
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

mi się bardzo słabo zmywała - w zasadzie wcale, a włosy nie wróciły do formy mimo używania odżywek i masek.. może twoje włosy lepiej zareagują
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 21:34   #86
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Wiecie czy można kupić serum do włosów, te którego próbka jest dołączona do tej pianki? Jest świetne.
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 23:09   #87
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Szczerze mowiac nie wiem dlaczego narzekacie na ta pianke, moze to kwestia nieodpowiedniego nalozenia, wszystko wyszlo jednolicie i nic sie nie rozbryzgiwalo wokol, a co do kolorow nie mam pojecia mi 6/7 zmywa sie bardzo ladnie, dalej na glowie mam czekoladke, ktora pod swiatlo przy odrostach daje zloty odcien bez zadnych rudosci...no zobaczymy, na razie mam zamiar farbowac identycznym odcieniem z Avonu, jestem konsultantka wiec wyjdzie mi to w zasadzie za darmo z zarobku i dlatego. Chyba, ze Avonowska farba okaze sie pod jakims wzgledem gorsza, wtedy wroce do Wellatonu. Co do kondycji wlosow to tak jak bylo, ani na + ani na -, nie widze wlasciwie zadnej roznicy.
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 08:36   #88
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Ja miałam włosy jasne jak na moim awatarze, chciałam je lekko przyciemnić do moich nieco ciemniejszych odrostów i zafarbowałam się kolorem: 7/0 średni blond... Po 40 minutach MASAKRA!! Włosy ciemnobrązowe, tragiczny odcień, o 5 tonów ciemniejsze niż na opakowaniu! Teraz zafarbowałam się 8/3 jasny złoty blond, żeby rozjaśnić włosy, ale niestety - udało mi się tylko o jeden ton i w dodatku teraz wpadają mi w kasztan. Jestem wściekła! Bo miałam taki piękny kolorek... ;( Czekam 2 tygodnie i farbuję się niezawodną Londą (12/9).
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:38   #89
AniolekBB
Raczkowanie
 
Avatar AniolekBB
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 40
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

No to nadszedł czas na moją Opinie.....
Wczoraj będąc z mężem na zakupach poszłam na dział z farbami do włosów bo już mój centymetrowy odrost domagał się reanimacji - do tej pory włosy farbowałam jasnym brązem "Londy" i bardzo mi ta farba pasowała jednakże pomyślałam ze może spróbuje pomalować moje włosy pianką i nie fatygować przy tym mojej kuzynki, co było nie uniknione w przypadku nakładania tradycyjnej farby.
No więc pokusiłam się na Piankę Wellaton Odcień Jasny Brąz 5/0....
gdy przyjechałam do domu od razu zaczełam szukać w internecie opinii na temat tej farby no i ku mojemu zaskoczeniu naczytałam się w 90% złych opinii: że włosy zniszczone, wypadają, wychodza dużo ciemniejsze niż na opakowaniu itd.... załamana myślałam, że nie nałożę tego dziadostwa na włosy, ale po chwili refleksji doszłam do wniosku ze skoro już kupiłam to ją przetestuje i przekonam na własnej skórze czy faktycznie farba jest taka zła....
A więc..... Po pierwsze Przygotowanie farby do nakładania bardzo szybkie i przyjemne, potrzepałam kilkakrotnie opakowaniem i specyfik był gotowy do pracy.
Na początku troszeczkę rozczarowałam się tym że fioletowa koncówka okazała się nie być pompką, i ze piankę wydobywa się poprzez ściskanie buteleczki, ale czynność ta okazała się bardzo łatwa, Konsystencja pianki była ok nie rozlewała mi się po rekach. gdy np. pobrudziłam sobie ucho lub czoło bez problemu usunęłam to namoczonym w wodzie ręcznikiem papierowym i nie zostały żadne plamy, zapach farby nie najgorszy aczkolwiek czasem tak jakby szczypało troszkę po oczach, farbę zaczęłam nakładać o godzinie 17:25 poszłam spłukiwać o godzinie 17:55 czyli od momentu nałożenia farby trzymałam ją zaledwie 30 minut a nie tak jak napisane 40. Farbę zmywało się bardzo łatwo umyłam dodatkowo włosy szamponem i na koniec nałożyłam odrobinę tego serum które było dołączone do farby - włosy są po nim rewelacyjne, podczas zmywania farby włosy były troszkę szorstkie ale po nałożeniu szamponu i później tego serum wróciły do swojej miękkości..... następnie wysuszyłam włosy suszarką no i efekt Końcowy Zadowalający!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! Co prawda włosy wyszły ciemniejsze niż na opakowaniu ale nie są one czarne - kolor piękny, głęboki, błyszczący - Marzyłam o takim brązie - Na chwilę obecną jestem na + co do tej farby - zobaczę jak będzie wyglądać kolor po kilku myciach. Najwyżej następnym razem pokuszę się o inną firmę ale na pewno kupię Piankę koloryzującą - bo łatwość nakładania i przede wszystkim wydajność nie do zastąpienia przez inne farby - a i zaznaczę jeszcze tylko ze to opakowanie starczyło na moje dosyć gęste włosy do łopatek a gdy kupowałam Londę musiałam zużywać dwa opakowania na jedno farbowanie...... ale się rozpisałam hehe
__________________
Razem od: 19.09.2007
Zaręczeni: 04.06.2010
NASZ ŚLUB 22.10.2011
AniolekBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:04   #90
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Aniołku, to dobrze, że chociaż Ty jesteś zadowolona. Zazdroszczę.
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-09 18:59:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.