Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-28, 22:08   #4201
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Oj różnie, w douglasie zwykle, nie zawsze , a raczej sporadycznie w PL. Jesli w PL to na iperfumach, ze dwa razy kupilam w niemieckiej pipper.
Hmmmm.... Na iperfumy pewnie wroca te jasniejsze odcienie bo pamietam na 100% ze kupowalam bd10. Teraz weszla nowa formula tego podkladu. Jeszcze jej nie mialam ale kolezanki pieja ze cudowna, tylko ponoc krycie wieksze.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 22:16   #4202
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Oj różnie, w douglasie zwykle, nie zawsze , a raczej sporadycznie w PL. Jesli w PL to na iperfumach, ze dwa razy kupilam w niemieckiej pipper.
Hmmmm.... Na iperfumy pewnie wroca te jasniejsze odcienie bo pamietam na 100% ze kupowalam bd10. Teraz weszla nowa formula tego podkladu. Jeszcze jej nie mialam ale kolezanki pieja ze cudowna, tylko ponoc krycie wieksze.
a wiesz moze jaka ma nazwe ta nowa faormuła, albo gdzie ja dostac?
Bo mozna kupic stara formule ale tylko w tych najciemniejszych odcieniach, ciezko dostac te jasne
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 22:27   #4203
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Oj różnie, w douglasie zwykle, nie zawsze , a raczej sporadycznie w PL. Jesli w PL to na iperfumach, ze dwa razy kupilam w niemieckiej pipper.
Hmmmm.... Na iperfumy pewnie wroca te jasniejsze odcienie bo pamietam na 100% ze kupowalam bd10. Teraz weszla nowa formula tego podkladu. Jeszcze jej nie mialam ale kolezanki pieja ze cudowna, tylko ponoc krycie wieksze.
To może poczekam na tę nową wersję? I need this in my life jaka jest różnica między b10 a bd10? Tutaj pisałaś, że bd10 jest bardziej żółta? Gdzieś czytałam znów, że b10 jest bardziej żółta
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 22:52   #4204
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki wybrać podkład ? Cera trądzikowa

Cytat:
Napisane przez klarczix Pokaż wiadomość
Jaki drogeryjny podkład polecacie do cery trądzikowej ? Mam cerę mieszaną i drobne ale liczne (tylko na czole) pryszcze , mam w miarę równy koloryt skóry lecz potrzebuje ukrycia tych niedoskonałości .
Zapraszam tutaj.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 23:03   #4205
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a wiesz moze jaka ma nazwe ta nowa faormuła, albo gdzie ja dostac?
Bo mozna kupic stara formule ale tylko w tych najciemniejszych odcieniach, ciezko dostac te jasne
No wlasnie jeszcze nie widzialam tej nowej na stoiskach , w Angli ponoc jest juz w stanach na bank jest. W polsce chyba sie szykuja do wprowadzenia.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Bd jest bardziej zolta. B10 neutralna
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:09   #4206
LisicaAnia
Raczkowanie
 
Avatar LisicaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z MAC'a powinnaś coś znaleźć na poziomie NC10, np. Studio Fix.
Jest jeszcze bardzo jasny Marc Jacobs Re(marc)able nr 10, ale on może wybijać różowe tony, choć to zależy od odcienia skóry - czasem wychodzi bardzo neutralnie.
Dziękuję za podpowiedź. A podkład z MAC'a nie będzie ciemniał? Orientujecie się czy podkład Marc Jacobs dostępny będzie w Sephorze stacjonarnie?

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Z MACa to nawet NC15 będzie jaśniejszy od tej mieszanki.
Czyli w MAC śmiało powinnam dostać konkretny odcień, bez konieczności mieszania?
__________________
Don't forget to love yourself
LisicaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 12:13   #4207
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez LisicaAnia Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź. A podkład z MAC'a nie będzie ciemniał? Orientujecie się czy podkład Marc Jacobs dostępny będzie w Sephorze stacjonarnie?

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------



Czyli w MAC śmiało powinnam dostać konkretny odcień, bez konieczności mieszania?

ale Marc Jacobs jest dostępny stacjonarnie

jak wszystko na Ciebie za ciemne to może dokup biały podkład i mieszaj z ciemniejszymi, które aktualnie masz w kosmetyczce. Mi by nie chciało się bawić, ale jeśli masz ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru to to mogłoby być dobrym rozwiązaniem. Wybierz się do Sephory czy Douglasa i może ekspedientka pomoże Ci coś dobrać jeśli powiesz, że większość drogeryjnych dla Ciebie za ciemna. Poproś o próbkę i zobaczysz w domu na spokojnie czy Ci pasuje i nie ciemnieje
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 13:32   #4208
NieruchomosciBloger
Przyczajenie
 
Avatar NieruchomosciBloger
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dzięki
NieruchomosciBloger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 14:17   #4209
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Przetestowałam dziś ten YSL, niestety w kolorze BR30 , ale zależalo mi na sprawdzeniu formuły. Rewelacyjna, przepięknie nawilżająca, u mnie dało mocny efekt dewy, praktycznie nie czułam go na twarzy, wygładził skórę, podobny efekt do wysokopółkowych azjatyckich kremów BB, tak więc popełniłam zakupy i kupiłam najjaśniejszy B10, mam nadzieję, że będzie dobry, obejrzałam swatche i filmiki na YT i dziewczyny, które z tego odcienia korzystały były bladziutkie, więc myślę, że kolor będzie ok

Jeszcze raz baardzo dziękuję za polecenie tego cuda
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 14:28   #4210
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Przetestowałam dziś ten YSL, niestety w kolorze BR30 , ale zależalo mi na sprawdzeniu formuły. Rewelacyjna, przepięknie nawilżająca, u mnie dało mocny efekt dewy, praktycznie nie czułam go na twarzy, wygładził skórę, podobny efekt do wysokopółkowych azjatyckich kremów BB, tak więc popełniłam zakupy i kupiłam najjaśniejszy B10, mam nadzieję, że będzie dobry, obejrzałam swatche i filmiki na YT i dziewczyny, które z tego odcienia korzystały były bladziutkie, więc myślę, że kolor będzie ok

Jeszcze raz baardzo dziękuję za polecenie tego cuda
ja również lubię koreańskie bb, ale przerzuciłam się na zwykłe podkłady bo nie mogłam znaleźć odpowiedniego koloru, a z próbkami to wiadomo jak jest. Powiem Ci, że kusisz strasznie to ten YSL Ink?
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 14:52   #4211
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
ja również lubię koreańskie bb, ale przerzuciłam się na zwykłe podkłady bo nie mogłam znaleźć odpowiedniego koloru, a z próbkami to wiadomo jak jest. Powiem Ci, że kusisz strasznie to ten YSL Ink?
Jeśli chodzi o koreańskie BB, to ponad nie stawiam koreańskie i japońskie podkłady w poduszkach (Iope, A-true, Verite więc półka średnio-wysoka), tam łatwiej znaleźć odpowiedni kolor, więc jeśli Cię to interesuje, to polecam, szczególnie Iope Air Cushion XP, cudo, na twarzy wygląda mega naturalnie, pięknie po prostu. Nigdy mnie ten podkład nie zawiódł.

Jeśli chodzi o efekt jaki na mojej twarzy daje YSL Touche Eclat, to jest to coś pomiędzy cushion foundations a kremem BB. U mnie wygładził twarz, dał piękne nawilżone wykończenie, ma lekkie krycie i nie wchodzi absolutnie w żadne zmarszczki. Kolor się nie utlenił, nawet ten mega ciemny, sprawdziłam po pewnym czasie.

Jednak w tym miejscu muszę zaznaczyć, że ja mam dosyć "niestandardowe" podejście do tego, jak ma wyglądać idealny podkład (niestandardowe jak na to co się teraz promuje na YT itd). Im większy blask tym lepiej, ale nie blask od rozświetlacza, ale właśnie od nieutrwalonego pudrem podkładu Ten wydaje mi się, że sprawdzi się w tym zadaniu idealnie, bo nie włazi w załamania, a wiadomo, że jak się nei utrwali pudrem stanadardowego podkładu to wszędzie powłazi. I w tym przypomina mi cushion foundations, bez pudru nie właziły w zmarszczki, nawet, gdy nałożyłam je pod oczy. Żaden podkład, którego wcześniej używałam, nie był w stanie nie włazić w zmarszczki jak te cushion, dopiero polecony YSL tego nie zrobił, byłam w cięzkim szoku

Próbowałam dziś również najjaśniejszego odcienia MUFE HD, ale był dla mnie jednak odrobinę za suchy, chociaż przyznam, że efekt jaki dawał na twarzy równiez był zadawalający, ale YSL go pobił
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 22:42   #4212
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ciesze się że Toutch eclact tak Ci sie sprawdził. Mam niemal identyczne odczucia)))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 22:52   #4213
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ciesze się że Toutch eclact tak Ci sie sprawdził. Mam niemal identyczne odczucia)))
Tak, jest super. Mam nadzieję, że po dłuższych testach również będę mieć takie pozytywne zdanie, ale na razie jestem pdo wrażeniem, w ogóle widzę, że może mamy podobny typ cery, ewentualnie oczekiwania dot. podkładów i produktów więc będę podpatrywać co polecasz
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:49   #4214
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez LisicaAnia Pokaż wiadomość
Czyli w MAC śmiało powinnam dostać konkretny odcień, bez konieczności mieszania?
Ja ogólnie nie rozumiem trochę Twojej mieszanki, bo mieszasz odcień 52 z Bourjois, keidy jaśniejszy jest 51
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 01:31   #4215
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam mam problem od paru miesiacy z doborem podkładu. Potrzebuje bardzo bardzo dobrego krycia poniewaz mam co do ukrycia, przebarwienie które wychodzi mi wiosna i latem nad górna warga <ogolnie tragedia> i plamy po tradziku .Próbowałam juz dermacolu 222 ale jasny dla mnie ,kolor 223 ogolnie jak cement ,po zmieszaniu dwóch katastrofa....
Revlon tez mi nie pasuje, dzisiaj kupiłam podklad firmy GOSH CC kolor golden nic nie kryje ciemny i czerwony jakis pomimo iz dopbierała mi go pani w drogerii vica...co tydzien tylko wyrzucanie pieniedzy w błoto... ...POtrzebuje jak pisałam bardzo bardzo dobre krycie, zółte pigmenty oczywiscie,i rozswietlający,w macie nie czuje sie dobrze...Wyczytalam ze vichy dermablend dobrze kryje tylko ma te tony wstretne rozowe <chyba> w ktorych wygladam swinkowo;(...czy sie myle?? Estee lauder?? chyba ma zolte?? ide zaraz szukac czekos po drogeriach oby nie bylo nastepne wyrzucenie pieniedzy w bloto;/

Edytowane przez chybaty23
Czas edycji: 2016-02-01 o 12:25
chybaty23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:08   #4216
LisicaAnia
Raczkowanie
 
Avatar LisicaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
ale Marc Jacobs jest dostępny stacjonarnie

jak wszystko na Ciebie za ciemne to może dokup biały podkład i mieszaj z ciemniejszymi, które aktualnie masz w kosmetyczce. Mi by nie chciało się bawić, ale jeśli masz ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru to to mogłoby być dobrym rozwiązaniem. Wybierz się do Sephory czy Douglasa i może ekspedientka pomoże Ci coś dobrać jeśli powiesz, że większość drogeryjnych dla Ciebie za ciemna. Poproś o próbkę i zobaczysz w domu na spokojnie czy Ci pasuje i nie ciemnieje
Może faktycznie się wybiorę i poproszę o dopasowanie koloru

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Ja ogólnie nie rozumiem trochę Twojej mieszanki, bo mieszasz odcień 52 z Bourjois, keidy jaśniejszy jest 51
Wiem, że 51 jaśniejszy, ale 52 został mi z lata
__________________
Don't forget to love yourself
LisicaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 22:04   #4217
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Laski potrzebuje dobrej rady odnośnie podkładów:

1. potrzebuje na codzień podkładu rozświetlającego i dającego efekt niby mokrej skóry ale z dobrym kryciem

2. i podkład który nadaje na wesele i utrzyma się dobre 20h - lub jakąś mieszanke typu polecany fixer/mixer i inne duperele

Ktoś cośś... help
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:07   #4218
Asia112233
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

jaki podkład polecacie co tłustej cery?
Asia112233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:19   #4219
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Laski potrzebuje dobrej rady odnośnie podkładów:

1. potrzebuje na codzień podkładu rozświetlającego i dającego efekt niby mokrej skóry ale z dobrym kryciem

2. i podkład który nadaje na wesele i utrzyma się dobre 20h - lub jakąś mieszanke typu polecany fixer/mixer i inne duperele

Ktoś cośś... help
1) clarins extra firming

2) double wear i wiekszosc long lastingow + baza np mac z filtrem 50+ + fixer z kryolanu , sam podklad utrwalamy dla najlepszej trwalosci pudrem sypkim

W drugim przypadku koszty sa duze wiec moze lepiej po prostu isc do makijazystki ktora rozne tego typu skarby w swoim kuferku ma i przy okazji wyczaruje piekny makijaz

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Tak, jest super. Mam nadzieję, że po dłuższych testach również będę mieć takie pozytywne zdanie, ale na razie jestem pdo wrażeniem, w ogóle widzę, że może mamy podobny typ cery, ewentualnie oczekiwania dot. podkładów i produktów więc będę podpatrywać co polecasz
Trzymam kciuki. Takk zdaje sie ze mamy ten sam typ cery i wz z tym podobne oczekiwania)))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 10:19   #4220
LisicaAnia
Raczkowanie
 
Avatar LisicaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość

2. i podkład który nadaje na wesele i utrzyma się dobre 20h - lub jakąś mieszanke typu polecany fixer/mixer i inne duperele

Ktoś cośś... help
dobrze i długo trzyma się buzi podkład revlon colorstay do tego puder ryżowy Paese - puszkiem do pudru i efekt godny polecenia

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez LisicaAnia Pokaż wiadomość
dobrze i długo trzyma się buzi podkład revlon colorstay do tego puder ryżowy Paese - puszkiem do pudru i efekt godny polecenia
oczywiście podkład revlon colorstay do cery tłustej
__________________
Don't forget to love yourself
LisicaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 11:31   #4221
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
1) clarins extra firming

2) double wear i wiekszosc long lastingow + baza np mac z filtrem 50+ + fixer z kryolanu , sam podklad utrwalamy dla najlepszej trwalosci pudrem sypkim

W drugim przypadku koszty sa duze wiec moze lepiej po prostu isc do makijazystki ktora rozne tego typu skarby w swoim kuferku ma i przy okazji wyczaruje piekny makijaz
A coś bez filtra? Bo podobno na zdjeciach filtry odbijaja flesz i wychodzą plamy na buzi ;/ sama nie wiem ... ślub bedzie na strasznym wydupiu i wątpię aby ktokolwiek chciał przyjechać zrobić jedne makijaż ;/

A miłaś ten podkłac clarins? Polecasz... ja zazwyczaj używam Mac'a a na szybko Loreal... ale mat mi zbrzydł i wole coś rozświetlającego - chyba stara się robie.

Cytat:
Napisane przez LisicaAnia Pokaż wiadomość
dobrze i długo trzyma się buzi podkład revlon colorstay do tego puder ryżowy Paese - puszkiem do pudru i efekt godny polecenia

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



oczywiście podkład revlon colorstay do cery tłustej
oj colorstay odpada... raz miałam na twarzy i zrobił mi masakre i do tego jako okrutnie mi śmierdzi farbą olejną ;/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 11:53   #4222
LisicaAnia
Raczkowanie
 
Avatar LisicaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
oj colorstay odpada... raz miałam na twarzy i zrobił mi masakre i do tego jako okrutnie mi śmierdzi farbą olejną ;/
jeśli Twoja twarz jest komedogenna to faktycznie lepiej nie, bo może zapchać.
__________________
Don't forget to love yourself
LisicaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 12:19   #4223
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ten filtr jest filtrem chemicznym, baza nie odbija flesza na zdjeciach, ani troszke za to świetnie trzyma.
Lubie tez visionere lancome, ta tez dobrze trzyma , nie ma filtra ( jesli mimo wszystko sie go obawiasz) i daje elekt baby blure

Tak, uzywalam wszystkich podkladow Clarins. Z takich rozswietlajacych i solidnie kryjacych ten przyszedl mi do glowy.
Ja uzywam namietnie YsL TE ( pisalysmy o nim powyzej) oraz Teint miracle , ale oba maja raczej niewielkie krycie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2016-02-03 o 12:21
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 12:45   #4224
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez LisicaAnia Pokaż wiadomość
jeśli Twoja twarz jest komedogenna to faktycznie lepiej nie, bo może zapchać.
Jestem alergikiem i niestety ten podkład zachował się jak jakiś kwas na mojej twarzy... po zmyciu miałam całą czerwoną buzie, jakieś uczulenie, nie wytrzymałam nawet godz. w tym podkładzie. A miało być tak pięknie ;/

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ten filtr jest filtrem chemicznym, baza nie odbija flesza na zdjeciach, ani troszke za to świetnie trzyma.
Lubie tez visionere lancome, ta tez dobrze trzyma , nie ma filtra ( jesli mimo wszystko sie go obawiasz) i daje elekt baby blure

Tak, uzywalam wszystkich podkladow Clarins. Z takich rozswietlajacych i solidnie kryjacych ten przyszedl mi do glowy.
Ja uzywam namietnie YsL TE ( pisalysmy o nim powyzej) oraz Teint miracle , ale oba maja raczej niewielkie krycie.
Oooo... to widze że musze potestować niech sephora drży
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 14:35   #4225
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

To znowu ja

YSL sprawuje się świetnie, ale chciałam dokupić jakiś drugi podkład, aby po prostu móc stosować raz jeden, raz drugi, w zależności od potrzeb. Jeśli chodzi o wymagania to żeby ponownie była to bardziej treściwa konsystencja i aby był w miarę nawilżający, w tym przypadku nie zależy mi na dużym efekcie dewy, bo daje mi go YSL.

Moje typy to:
Clarins true radiance, skin illusion ładnie wygląda na twarzy, ale jest na ten moment zbyt suchy i daje uczucie "ściągniętej" skóry

Bobbi Brown i tu albo Skin Foundation, albo ten Riche, ale w sumie ten drugi wydaje się podobny do YSL więc ten zakup pewnie nie miałby sensu?

oraz ostatni mój typ to Lancome Teint Miracle po poleceniu przez Loyd
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 22:22   #4226
AgaPrzerwa
Raczkowanie
 
Avatar AgaPrzerwa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 67
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziś kupiłam podkład Yves Rocher - jutro szykuje mi się mała wyjściowa imprezka z koleżankami - wypróbuje go.
__________________
Takie tam sobie pisanie https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=19456
AgaPrzerwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 21:35   #4227
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez AgaPrzerwa Pokaż wiadomość
Dziś kupiłam podkład Yves Rocher - jutro szykuje mi się mała wyjściowa imprezka z koleżankami - wypróbuje go.
napisz jak wypadl
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 11:43   #4228
LisicaAnia
Raczkowanie
 
Avatar LisicaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Jestem alergikiem i niestety ten podkład zachował się jak jakiś kwas na mojej twarzy... po zmyciu miałam całą czerwoną buzie, jakieś uczulenie, nie wytrzymałam nawet godz. w tym podkładzie. A miało być tak pięknie ;/
Szkoda, bo Revlon serio daje radę
__________________
Don't forget to love yourself
LisicaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 17:14   #4229
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 404
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Przychodzę szukać u Was porady Znalazłam w internetach informację, że podkład Max Factor all day flawless 3-in-1 może być drogeryjnym odpowiednikiem Estee Lauder Double Wear, tylko trochę lżejszym. Bardzo dobrze sprawdza mi się DW, ale gdybym miała nieco lżejszą jego wersję (i tańszą ) byłoby super. Moje pytanie: czy macie doświadczenie z tymi dwoma podkładami i czy rzeczywiście można pokusić się o nazwanie MF drogeryjnym odpowiednikiem Estee Lauder? Drugie: jaki kolor MF byłby odpowiednikiem Estee Lauder w kolorze 1N1 Ivory Nude? Z góry dziękuję
Blaires jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 18:11   #4230
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Blaires Pokaż wiadomość
Przychodzę szukać u Was porady Znalazłam w internetach informację, że podkład Max Factor all day flawless 3-in-1 może być drogeryjnym odpowiednikiem Estee Lauder Double Wear, tylko trochę lżejszym. Bardzo dobrze sprawdza mi się DW, ale gdybym miała nieco lżejszą jego wersję (i tańszą ) byłoby super. Moje pytanie: czy macie doświadczenie z tymi dwoma podkładami i czy rzeczywiście można pokusić się o nazwanie MF drogeryjnym odpowiednikiem Estee Lauder? Drugie: jaki kolor MF byłby odpowiednikiem Estee Lauder w kolorze 1N1 Ivory Nude? Z góry dziękuję
Dla mnie to dwa rózne podkłady. Max factor tak nie kryje i ma różowe tony. Nie jest długotrwały.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.