Gapienie sie na inne i obrazony kolega? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 16:32   #31
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Mija 6 miesiecy odkad jestem z moim wspanialym mezczyzna. W skrocie wszystko przebiega cudownie, praktycznie nigdy sie nie klocimy oprocz jednej rzeczy, z ktora nie moge sobie dac rady- moj mily jak niby wiekszosc facetow ma tendencje spodzierania na ladne panie na ulicach. Nie robi tego w jakis oscentacyjny sposob, ale jest oczywiste, ze nie moze sie powstrzymac od lylawiania ladnych twarzy z tlumu. Problem ze mna jest taki, ze po pierwsze jestem zbyt dumna zeby to ignorowac- ja sama jestesm swiadamoa tego, ze inni patrza sie na mnie i samej mi niczego nie brakuje, wiec on powinnien byc przynajmniej na tyle w porzadku zeby nie robic tego przy mnie i docec to co ma.

Jakies 2 mies temu wybuchlam, ze nie moge tego zniesc, ze zaniza moje poczucie samooceny, i ze jesli nie przestanie, to nie zakonczy sie to dobrze. On broini sie wytlumaczeniem, ze czesto wogole nie jest tego smiadomy co robi, i jest to jakby taki impuls, i ze mnie bardzo kocha i patrzenie sie na inne nie ma nic z tym wspolnego. Po tamtej klotni, zdecydowalsym sie bedziemy sie starac- on bedzie sie kontrolowal, a ja bede mniej dramatyczna.

I fajnie bylo przez miesiac, sielanka, wspolne plany itd. Do czasu kiedy znowu ten nie zapuscil zurawia 2 tyg temu na jakas przypadkowa laske na ulicy (nie rozumiem, bo ani nie byla wyoska, nie nosila neonowych kolorow, nie rzucila sie w oczy generalnie, byla w jakims tam sposob ladna ale nic poza tym) Wiec ja sie zastnawiam, po jakiego grzyba tracic energie i uwage dla jajkies obcej laski po dlugim dniu w pracy kiedy chcialoby sie pogadac z ta druga polowka!!?? W ten wieczor nie powiedzialam nic, ale emocje mna szargaly do naszgo nastepnego spotkania- nie wytrzmlam i napisalam mu maila gdzie odwolalam spotkanie, ze ja po prostu nie moge tego zniesc, ze jestem bardzo rozczarowana i nie chce tego kontynowac z nim. Poza tym wstawilam jakies wredne uwagi, ze dziwie sie, ze zerka na typy karlowate, czyli niskie dziweczyny skoro ja jestem wysoka., pojechalam mu rowno, na koniec jeszcze powiedzialam, ze sa dziewczyny ktorym to nie przeszkadza, ja niestety do nich nie naleze. Niech traktuje innych jak sam chce byc traktowany. A z kolesiami takimi jak on to moge byc najchetniej znajoma nigdy w zyciu w zwiazku. Poza tym specjalnie sklamalam, ze koles ktory chcial sie ze mna kiedys umowic napisal wlasnie dzien po tym jak on sie rozgladal, wiec moze to jest przeznaczenie, ze powinnam sie zgodzic na spotkanie... Po tym mailu on byl bardzo zraniony i myslal ze to koniec, ja nie wytrzymalam dluzej niz 3 godz i spotkalismy sie i pogodzilsimy i jest ok.
Jednak drugi watek do tego temuatu wizaze sie z tym ze moj chlopak tego dnia pokalazal tego zalosnego maila swojemu najlepszemu kumplowi, ktory jest mistrzem w patrzeniu sie na inne podczas kiedy ma dziewczyne.

I wczoraj jak sie spotkalismy w gronie (jego kumpel ze swoja dziewczyna) to ten kumpel wogole ze mna nie gadal, ba wogole nawet sie nie popatrzyl raz! Wczesniej tez nie byl jakis chetny do rozmowy w sumie, ale teraz sie troche obawiam ze sie obrazil... I teraz nie wiem o co tu chodzi. jego kumpel slynie z tego ze jest takim troche babiarzem, wrecz uwielbia gapic sie na inne laski na ulicy, jego dziewczyna ma z tym powazny problem... ale jest o wiele bardziej tolernacyjna. Ja powiedzialam swojemu, ze w zyciu nie moglabym z kims takim byc, ze to jest dziecinne zachowanie. Mam wrazenie ze jego kumpel ma cos do mnie i nie mam pojecia co doklanie. Najprawdopodobniej wiaze sie to z tym mailem gdzie wygarnalam wszytsko mojejo milemu. Choc on twierdzi ze on tylko przejrzal go pobierznie nie wczytujac sie doklanie. Do tego jego kumpel ma niska dziewczyne i w mailu zabrzmialo to jakbym obrazila niskie babki nazwyajac je karlami wstyd mi. Ale bylam w kurzona i po wczorajszym powiedzialam mojemu, ze to jest sprawa miedzy mna, a nim i nie powinniem byl tego nilomu pokazywac. On chcial niby wsparcia od kumpla...

Teraz drazni mnie ta sytuacja z nim. Nie chce byc przez niego nielubiana.. Moj mily twierdzi, ze po pierwszym spotkaniu kumpel powiedzial ze jestem fajna i mnie lubi, i mimo ze wtedy tez nie byl jakis do mnie gadatliwy, teraz chyba cos sie jednak zmienilo.... co mam zrobic zeby wszystko bylo normalnie? A moze on sie wstydzi na mnie popatrzec skoro wie ze ja jestem temu pzreciwna i do tego jego dziewczyna tez

To ty masz problem z poczuciem własnej wartości a nie on, poza tym stwarzasz problemy tam gdzie ich nie ma.

Ja jak widzę jakaś atrakcyjna dziewczynę to sama się na nią spojrzę, nawet nie będąc tego do końca świadoma a co dopiero facet !
Mójemu Tż też czasami gdzies oko ucieknie :P Ja udaje, że tego nie zauważyłam i szczególnie mi to nawet nie przeszkadza bo sama patrze na przystojnych mężczyzn
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 16:34   #32
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Uważam, że kiedy mężczyzna jest zakochany, to traktuje swoją kobietę priorytetowo i nie odstawia akcji wpatrywania się w inne.
Możliwe, że wyolbrzymiasz i wcale się nie gapi na inne, a możliwe, że jednak to robi, co może oznaczać, że mu nie zależy na Tobie aż tak.

Mam kumpla, który praktykuje "obczajanie lasek" i cóż... swoją już nie raz zdradził. Myślę, że to może być taki typ. Bo jak sięgam pamięcią po innych znajomych, to żadnemu nie-singlowi się wpatrywanie w inne dziewczyny nie zdarzyło.

Jakoś mi się nie widzi Twój związek, ponieważ nie dość, że facet nie zachowuje się do końca fair, to jeszcze Ty odstawiasz intrygi godne gimnazjum (cyt. "specjalnie sklamalam, ze koles ktory chcial sie ze mna kiedys umowic napisal wlasnie dzien po tym jak on sie rozgladal"). On odstawia szopkę, bo pokazuje Twoje maile osobom postronnym (w tej chwili możesz być pewna, że wszystko co do niego napiszesz jest kierowane do kumpli z prośbą o poradę. Albo z komentarzem w stylu "o co jej kutwa chodzi znów, weź przeczytaj" - to też widziałam sporo razy).
O tu cos nowego. Dramatyczna odpowiedz. Jednak nie wczuwam sie w te klimaty, bo mimo ze wrazenie moglam wywrzec takie a nie inne- ani on ani ja nie jestesmy z tych typow ludzi. Nie wszystko jest czarne i biale
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 16:44   #33
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
O tu cos nowego. Dramatyczna odpowiedz. Jednak nie wczuwam sie w te klimaty, bo mimo ze wrazenie moglam wywrzec takie a nie inne- ani on ani ja nie jestesmy z tych typow ludzi. Nie wszystko jest czarne i biale
To jest ten sam facet, który Ci w maju powiedział, że nie jest w Tobie zakochany?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 16:48   #34
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
To jest ten sam facet, który Ci w maju powiedział, że nie jest w Tobie zakochany?
To jest ten sam facet, ktory codziennie mowi mi ze jest we mnie bardzo zakochany, i ze jestem kobieta jego marzen, ktory przynosi mi kwiaty 2 razy w miesiacu, ktory chce ze mna zamieszkac, ktory mowi mi ze jest ze mna ekstramalnie szczesliwy, ktory mowi, zebysmy kazdy konflikt starali sie rozwiazac i nie poddawac sie, ktory jest najwspanialszym facetem jakiego kiedykolwiek poznalam w swoim zyciu. Reszta sie nie liczy.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 16:51   #35
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Uważam, że kiedy mężczyzna jest zakochany, to traktuje swoją kobietę priorytetowo i nie odstawia akcji wpatrywania się w inne.
Możliwe, że wyolbrzymiasz i wcale się nie gapi na inne, a możliwe, że jednak to robi, co może oznaczać, że mu nie zależy na Tobie aż tak.

Mam kumpla, który praktykuje "obczajanie lasek" i cóż... swoją już nie raz zdradził. Myślę, że to może być taki typ. Bo jak sięgam pamięcią po innych znajomych, to żadnemu nie-singlowi się wpatrywanie w inne dziewczyny nie zdarzyło.

Jakoś mi się nie widzi Twój związek, ponieważ nie dość, że facet nie zachowuje się do końca fair, to jeszcze Ty odstawiasz intrygi godne gimnazjum (cyt. "specjalnie sklamalam, ze koles ktory chcial sie ze mna kiedys umowic napisal wlasnie dzien po tym jak on sie rozgladal"). On odstawia szopkę, bo pokazuje Twoje maile osobom postronnym (w tej chwili możesz być pewna, że wszystko co do niego napiszesz jest kierowane do kumpli z prośbą o poradę. Albo z komentarzem w stylu "o co jej kutwa chodzi znów, weź przeczytaj" - to też widziałam sporo razy).
Zależy wszystko czy to wgapianie czy zwykłe patrzenie. Napisała wyraźnie-nieostentacyjnie. Wiec naprawdę nie wiem po co dopowiadać, że możliwe że stał przed jakąś obcą dziewczyną z wywieszonym jęzorem Może tak być ja mówisz, nigdy przecież nie wiadomo ale moim zdaniem zbyt szybko zeszłaś od zwykłego spojrzenia parę razy na inną atrakcyjną dziewczynę do zdrady.

Co do maila, jak wyobrażam sobie sytuację, że facet mi pisze takiego głupiego maila w którym ze mną zrywa to sama nie wiem, możliwe że też pokazałabym go przyjaciółce w ramach podzielenia się szokiem i zdziwieniem nad ludzką głupotą.

Ale ja nie czytałam jej innych wątków, możliwe że to jakiś nieciekawy typ co nie zmienia faktu że ona i tak zachowała się dziwacznie i ma spory problem sama ze sobą.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 16:57   #36
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Ja odniosłam wrażenie, że autorka ma zbyt wysoką samoocenę: jestem wysoka, nic mi nie brakuje, inni na mnie patrzą to mój luby też powinien być we mnie wpatrzony jak sroka w gnat.
To, że facet spogląda na ładne, lub nawet mniej urodziwe, a nawet KARŁOWATE dziewczyny nie znaczy, że planuje Cię dla nich zostawić.
Ja sama lubię popatrzeć na ładną dziewczynę, często nawet głośno mówię mojemu facetowi: "zobacz jaka ładna". Jeśli w polu widzenia trafi się jakiś przystojniak też zawieszę oko i to wszystko. Nie uważam, że przejawiam tym brak szacunku do swojego partnera. Jeśli zauważam takie zachowania u niego, to z uśmiechem rzucam jakiś żartobliwy komentarz i nie urządzam scen zazdrości.
Albo macie problemy z zaufaniem, albo z komunikacją.

Co do kolegi, nie dziwię się, że nie zwraca na Ciebie uwagi. Pewnie nie chce żebyś sobie pomyślała, że jest Tobą zainteresowany
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:04   #37
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Ja sama lubię popatrzeć na ładną dziewczynę, często nawet głośno mówię mojemu facetowi: "zobacz jaka ładna".
Sorry, a w jakim celu????? Starasz sie zakamuflowac swoja nisko samoocene?? Ja nie trace energii na takie pier***y.

Edytowane przez martini85
Czas edycji: 2013-08-19 o 17:06
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 17:10   #38
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Sorry, a w jakim celu????? Starasz sie zakamuflowac swoja nisko samoocene?? Ja nie trace energii na takie pier***y.
Może dlatego, żeby okazać facetowi 'coś' co uważamy za ładne? Tak jak mu pokazuję ładny widok. Dwa, żeby poznać jego gust i skonfrontować z moim. I nie sądzę żebym tym kamuflowała swojo nisko samołocene, bo uwierzysz czy nie - czuję się całkiem wartościową kobietą.

Mój TZ to tylko rzuca komentarze w stylu 'ej, bo sobie kark skręcisz' [najlepsze, że jeszcze nigdy nie trafił, bo zawsze jak się zapatrzę to nie na faceta tylko na coś innego, a on biedny pewnie myśli, że łowca ze mnie ]. Cóż za piękne to uczucie, żem wolna i swobodna, a jak mi się zachce to zerknę i facet się nie złości tylko śmieje. Jak ja lubię być wolną w związku, to chyba najlepsze co może być
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:11   #39
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
To jest ten sam facet, ktory codziennie mowi mi ze jest we mnie bardzo zakochany, i ze jestem kobieta jego marzen, ktory przynosi mi kwiaty 2 razy w miesiacu, ktory chce ze mna zamieszkac, ktory mowi mi ze jest ze mna ekstramalnie szczesliwy, ktory mowi, zebysmy kazdy konflikt starali sie rozwiazac i nie poddawac sie, ktory jest najwspanialszym facetem jakiego kiedykolwiek poznalam w swoim zyciu. Reszta sie nie liczy.
Ja mam wrażenie, że na siłę bronisz tego związku i traktujesz każdą odpowiedź na ten wątek jako atak. Zauważyłam, że już w poprzednim wątku użytkowniczka babie_lato zwróciła na to uwagę, pisząc "Dziewczyno, ty szukasz na siłę osób, które pogłaszczą cię po głowie i powiedzą, że misiaczek cię kocha i będziecie tworzyć piękny związek."

Niby jest taki cudowny słodko-pierdzący, a jednak w maju powiedział Ci, że nie jest w Tobie zakochany. Po takim tekście każda szanująca się kobieta, zwłaszcza po 2 miesięcznej znajomości: mówi ok, Twoja strata, żegnaj. Jednak tak nie zrobiłaś, płakałaś przez niego, jakoś to przetrwałaś, ale przychodzisz po paru tygodniach z kolejną rewelacją, a nawet dwoma - gapienie się na inne oraz dzielenie się ze znajomymi prywatną korespondencją.Przy czym zakochany mężczyzna nie zwraca uwagi na inne kobiety, kulturalny - nie dopuszcza osób trzecich do maili jakie dostaje.

Ale skoro wszystko wiesz lepiej, wszystko jest cudowne, mówi, że jesteś kobietą marzeń i tak dalej, to po co ten wątek? Związek masz idealny, jak sama mówisz, to po co Ci porady? Skoro jest najwspanialszym facetem jakiego poznałaś, to chyba by oznaczało, że nie masz z nim żadnych problemów?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:20   #40
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Cóż za piękne to uczucie, żem wolna i swobodna, a jak mi się zachce to zerknę i facet się nie złości tylko śmieje. Jak ja lubię być wolną w związku, to chyba najlepsze co może być
No to wiedz, ze nie kazdy ma takie spojrzenie na swiat. Ja jestem bardzo konserwatywna jesli chodzi o zwiazki. Jestem super lojalna i szczera i oczekuje tego samego od partnera.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że na siłę bronisz tego związku i traktujesz każdą odpowiedź na ten wątek jako atak. Zauważyłam, że już w poprzednim wątku użytkowniczka babie_lato zwróciła na to uwagę, pisząc "Dziewczyno, ty szukasz na siłę osób, które pogłaszczą cię po głowie i powiedzą, że misiaczek cię kocha i będziecie tworzyć piękny związek."
A ty masz 15 lat?

Hehe bronie??? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Problem patrzenia sie na inne to nie jest problem w tym watku, jak juz zanzaczylam pracuje nad soba tj on pracuje nad swoim zachowaniem. A ty albo masz 15 lat albo nigdy nie bylas w zwiazku. Moja glowna rozkmina jest na temat zachowania jego kumpla!!!!!

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że na siłę bronisz tego związku i traktujesz każdą odpowiedź na ten wątek jako atak. Zauważyłam, że już w poprzednim wątku użytkowniczka babie_lato zwróciła na to uwagę, pisząc "Dziewczyno, ty szukasz na siłę osób, które pogłaszczą cię po głowie i powiedzą, że misiaczek cię kocha i będziecie tworzyć piękny związek."
A ty masz 15 lat?

Hehe bronie??? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Problem patrzenia sie na inne to nie jest problem w tym watku, jak juz zanzaczylam pracuje nad soba tj on pracuje nad swoim zachowaniem. A ty albo masz 15 lat albo nigdy nie bylas w zwiazku. Moja glowna rozkmina jest na temat zachowania jego kumpla!!!!!
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:21   #41
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
No to wiedz, ze nie kazdy ma takie spojrzenie na swiat. Ja jestem bardzo konserwatywna jesli chodzi o zwiazki. Jestem super lojalna i szczera i oczekuje tego samego od partnera.
I wiesz co jest najlepsze?
Że ja też. Tylko ja jeszcze do tego mogę oddychać i daję oddychać drugiej osobie
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 17:22   #42
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
No to wiedz, ze nie kazdy ma takie spojrzenie na swiat. Ja jestem bardzo konserwatywna jesli chodzi o zwiazki. Jestem super lojalna i szczera i oczekuje tego samego od partnera.

Taka jesteś szczera: "Poza tym specjalnie sklamalam, ze koles ktory chcial sie ze mna kiedys umowic napisal wlasnie dzien po tym jak on sie rozgladal, wiec moze to jest przeznaczenie, ze powinnam sie zgodzic na spotkanie... ", to po pierwsze, a po drugie jak na 27 lat jesteś strasznie infantylna. Co do kumpla Twojego faceta to nie dziwie się ani trochę, bo gdyby moja przyjaciółka dostała takiego meila od faceta, tylko dlatego że zarknęła kilka razy na innych mężczyzn, powiedziałabym żeby dobrze przemyślała swój związek. A na tego faceta patrzyłabym jak na ostatniego kretyna.
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:25   #43
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Niby jest taki cudowny słodko-pierdzący, a jednak w maju powiedział Ci, że nie jest w Tobie zakochany. Po takim tekście każda szanująca się kobieta, zwłaszcza po 2 miesięcznej znajomości: mówi ok, Twoja strata, żegnaj.
Wow. A ty oczekujesz od faceta deklaracji ''Kocham Cie'' po 2 miesiacach znajomosci???? Znowu nie przeczytalas dokladnie, on powiedzial kocham cie po 1,5mies ale ja nie odpowiedzialam nic zaraz po tym wiec on zaczal sie odsuwac. Kapisz?
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:27   #44
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Sorry, a w jakim celu????? Starasz sie zakamuflowac swoja nisko samoocene?? Ja nie trace energii na takie pier***y.
A po czym wnioskujesz, że mam niską samoocenę?
Na takie pierdoły nie tracisz energii bo musisz jej sporo zachować na stwarzanie problemów tam gdzie ich nie ma i na wymyślanie idiotycznych maili.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:28   #45
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez emma8 Pokaż wiadomość
Taka jesteś szczera: "Poza tym specjalnie sklamalam, ze koles ktory chcial sie ze mna kiedys umowic napisal wlasnie dzien po tym jak on sie rozgladal, wiec moze to jest przeznaczenie, ze powinnam sie zgodzic na spotkanie... ", to po pierwsze, a po drugie jak na 27 lat jesteś strasznie infantylna. Co do kumpla Twojego faceta to nie dziwie się ani trochę, bo gdyby moja przyjaciółka dostała takiego meila od faceta, tylko dlatego że zarknęła kilka razy na innych mężczyzn, powiedziałabym żeby dobrze przemyślała swój związek. A na tego faceta patrzyłabym jak na ostatniego kretyna.
Zgadzam się w 100%.

Wydaje mi się, że już sama nie wiesz o co Ci chodzi /to do autorki/ z jednej strony byś chciała żebyśmy Ci powiedziały ze Twój facet jest super, z drugiej że Ty też jesteś super, z trzeciej że nic się nie stało a z czwartej, że to niedobrze że patrzy czasem na inne. No i na dokładkę wieeeelki problem bo jakiś jego kumpel może całkiem słusznie krzywo się patrzy.
Chyba szkoda gadki
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:29   #46
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez emma8 Pokaż wiadomość
Taka jesteś szczera: "Poza tym specjalnie sklamalam, ze koles ktory chcial sie ze mna kiedys umowic napisal wlasnie dzien po tym jak on sie rozgladal, wiec moze to jest przeznaczenie, ze powinnam sie zgodzic na spotkanie... ", to po pierwsze, a po drugie jak na 27 lat jesteś strasznie infantylna. Co do kumpla Twojego faceta to nie dziwie się ani trochę, bo gdyby moja przyjaciółka dostała takiego meila od faceta, tylko dlatego że zarknęła kilka razy na innych mężczyzn, powiedziałabym żeby dobrze przemyślała swój związek. A na tego faceta patrzyłabym jak na ostatniego kretyna.
Tak? Szkoda tylko ze jego walsan dziewczyna jest gleboko rozczarowana jego zachowaniem. Chlopak jest generalnie zagubiony
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:29   #47
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Wydaje mi się że w tym wątku każdemu starałaś się udowodnić że Twój facet mimo tego że wyraźnie powiedział że Cię nie kocha, to Cię kocha. Właśnie po 2 miesiącach znajomości.
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:31   #48
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Tak? Szkoda tylko ze jego walsan dziewczyna jest gleboko rozczarowana jego zachowaniem. Chlopak jest generalnie zagubiony
A co to ma do rzeczy i co to Cię interesuje? Niech jego własna dziewczyna skoro jest jego własna zajmuje się nim i jego odnalezieniem A Ty ogarnij problemy w swoim związku i ze sobą samą bo najwyraźniej nie masz ich na tyle mało, żeby zajmować się związkami innych.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:31   #49
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Wyślij go do męskiego zakonu. Tam nie będzie patrzył na inne kobiety...

A tak poważnie. Serio? Wściekać się o to, że facet zerknie sobie na inną? Serio, nawet jak miałam 15 lat to nie miałam absolutnie żadnego bólu tyłka z tak głupich powodów. Autorko - to o czym pisał dziewczyny - masz chyba niską samoocenę. Skoro jesteś tak pewna, że on Cię kocha to co to za różnica, że sobie popatrzy? A wiesz, że być może ogląda on również porno? A tam kobiety są w dodatku ROZEBRANE! Ojejku!
Jak ja idę z moim Mężczyzna na spacer po mieście, to sama się spojrzę na ładną dziewczynę, on nawet śmieje się ze mnie, że bardziej zwracam uwagę na damskie wdzięki niż on. I wiesz, nawet czasem sobie spojrzę na jakiegoś przystojnego faceta, bo czemu by nie? Nie wiem naprawdę co to ma wspólnego z brakiem szacunku :/
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 17:45   #50
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
A ty masz 15 lat?

Hehe bronie??? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Problem patrzenia sie na inne to nie jest problem w tym watku, jak juz zanzaczylam pracuje nad soba tj on pracuje nad swoim zachowaniem. A ty albo masz 15 lat albo nigdy nie bylas w zwiazku. Moja glowna rozkmina jest na temat zachowania jego kumpla!!!!!
W żadnym miejscu Cię nie atakuję, ani nie obrażam, tak jak mówiłam, każdy post odbierasz jako atak i kontratakujesz, jest to zbędne. Daruj sobie zgadywanie ile mam lat, zwłaszcza, jeżeli sama przejawiasz zachowania typowe dla nastolatek, nie obrażając, same fakty:
- piszesz maila, w którym obrażasz niskie dziewczyny, tylko dlatego, że Ty jesteś wysoka, a na niską zwrócił uwagę Twój facet;
- specjalnie kłamiesz, cyt. "specjalnie sklamalam, ze koles ktory chcial sie ze mna kiedys umowic napisal wlasnie dzien po tym jak on sie rozgladal", żeby wzbudzić w nim zazdrość (tak robi osoba prawie 30-letnia?)

Co do kumpla, to nie rozumiem dlaczego Ci zależy na jego sympatii, wszak nie jest to Twój znajomy, a znajomy Twojego faceta. Nie ma obowiązku Cię lubić, nikt nie ma. Jedyne co możesz zrobić to z nim szczerze porozmawiać i zapytać dlaczego traktuje Cię tak, a nie inaczej. Ale jeśli Cię nie lubi i ma Cię gdzieś, to się z tym pogódź.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:51   #51
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Jego kumpel nie jest chamski wobec mnie, jest mily kiedy trzeba, jedyne co to bardzo limituje kontakt ze mna.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 18:13   #52
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Jego kumpel nie jest chamski wobec mnie, jest mily kiedy trzeba, jedyne co to bardzo limituje kontakt ze mna.
Więc skoro on limituje kontakt z Tobą, to znaczy, że na ten kontakt nie ma ochoty. Dlaczego na siłę chcesz to zmieniać? Gdyby chciał, kontakt byłby większy.

Jeśli Ci tak zależy na tym chłopaku, dlaczego jego nie zapytasz?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 18:25   #53
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Jeżeli nie robi tego ostentacyjnie to nie jest nic złego. Co więcej, co ma do rzeczy, że spojrzał na niską dziewczynę, a Ty wysoka? Przecież czasem każdy chyba zerknie na kogoś, kto wygląda nawet inaczej niż partner, a to nie oznacza, że partner przestał nam się podobać. Ważne, by zachowywać granice. Skoro partner stara się to dla Ciebie kontrolować to kolejny znak, że jesteś dla niego bardzo ważna. Piszesz tylko, że zamiast rozmawiać z Tobą, to patrzy na inne. To może wydawać się niepokojące, bo jeśli tak, to chyba jednak ostentacyjnie patrzy. Jak to wygląda, w sensie, że zerknie, ale i tak rozmawia z Tobą i czujesz się ważna czy patrzy ciągle i myślami jest gdzieś indziej, a z Tobą niewiele rozmawia? No bo to ma znaczenie!
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:04   #54
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

W nicku 85,więc domyślam się,że rocznik 1985 - czyli mój.
Eeeee o co kaman?
Co prawda nie jestem w Waszym związku i nie wiem czy Twój facet wręcz obślinia te dziewczyny czy zwyczajnie całkiem luknie?
Nie wiem też czy podobasz się swojemu facetowi skoro jesteś tak siebie niepewna. Czy daje Ci w ogóle odczuć,że mu się podobasz?
Wydaje się jakbyś chciała aby na każdym kroku mówił Ci jaka jesteś piękna i wspaniała,a inne dziewczyny są beznadziejne. Gdyby tak robił byłoby to po prostu nieszczere.
W patrzeniu się nie jest nic złego. Gorzej jakby się przy Tobie w ogóle nie patrzył na inne, za to jak jest sam patrzył i podrywał.
Dla mnie nie masz tak naprawdę z nim żadnych problemów i szukasz na siłę.
Wiesz to,że patrzył na niską,a Ty jesteś wysoka nic nie oznacza.Podobają mi się blondyni,a mój facet jest pięknym brunetem i co skoro mam bruneta mam nie widzieć fajnego blondyna?
Pisanie maila to dla mnie porażka,nie masz co robić to pisz sobie opowiadania na kompie,a nie maile do faceta. Od tego jest rozmowa w cztery oczy,a tak masz,że teraz ma dowód Twoich nerwów i pokazuje kumplowi. Pokazanie maila kumplowi (jaki by ten mail nie był) jest też żenadą do kwadratu.
Doradzałabym Waszej dwójce dorosnąć.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:34   #55
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

jak dla mnie ewidentnie coś Ci odbija, następnym razem wychodząc z facetem załóż mu to:

chociaż kurde, ciągle będzie widział to co z przodu... nie wiem jak Ci doradzić
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:39   #56
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez _stardust Pokaż wiadomość
jak dla mnie ewidentnie coś Ci odbija, następnym razem wychodząc z facetem załóż mu to:
chociaż kurde, ciągle będzie widział to co z przodu... nie wiem jak Ci doradzić

__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:40   #57
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

ema, ale wtedy nie będzie widział piękna autorki
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:47   #58
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Zainwestuj w superglue i zaklej mu oczy.. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś ma aż takie jazdy. A jeśli liczba w nicku to data Twojego urodzenia to zbieram szczękę z podłogi..
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:52   #59
Enfant Terrible
Raczkowanie
 
Avatar Enfant Terrible
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Middle of Nowhere
Wiadomości: 233
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez Marudna Krolewna Pokaż wiadomość
Zainwestuj w superglue i zaklej mu oczy..
Widać , że się nie znasz
Oczy trzeba wydłubać, żeby mieć milionową pewność , ze na pewno nie spojrzy nigdy przenigdy na żadną inna, drań jeden, padalec wstrętny!!
Enfant Terrible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:59   #60
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez Enfant Terrible Pokaż wiadomość
Widać , że się nie znasz
Oczy trzeba wydłubać, żeby mieć milionową pewność , ze na pewno nie spojrzy nigdy przenigdy na żadną inna, drań jeden, padalec wstrętny!!
Ale jak stardust trafnie zauważyła wtedy nie będzie mógł podziwiać i komplementować piękna autorki, jaka jest wspaniała, jaka wysoka, jak przyćmiewa swym blaskiem wszystkie karlice świata
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.