Pokrzywa itp na w³osy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-21, 21:14   #1
karolkad11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 4
Exclamation

Pokrzywa itp na w³osy


Z racji tego ze od pewnego czasu wypadaj± mi w³osy, od miesi±ca zaczê³am intensywn± terapiê I nie wiem czy to nie za du¿o. Jak my¶licie?
Od miesi±ca biorê tabletkê dziennie falvitu, pijê pokrzywê (2 szkl dziennie, teraz zaczê³am jeszcze piæ skrzyp (2 szkl dziennie) ³ykam jedn± tabletkê pokrzywy. W³osy myjê prawie codziennie bo mi siê szybko przet³uszczaj±, nak³adadam maseczkê kallosa z algami, i psiukam w³osy keratyn± hydrolizowan± z kolagenem (rozcieñczone z wod±). Nak³adam prawie przed ka¿dym myciem olejek kokosowy lub rycynowy. Dodatkowo wygoli³am sobie w³osy z ty³u tak do po³owy ucha, ¿eby odros³y mi zdrowe i mocne, koñcówki te¿ czêsto przycinam. Nie u¿ywam prostownicy, suszarki tylko czasami i jak ju¿ to suszê chlodnym nawiewem, . W³osy mam ju¿ raczej nawil¿one i to za spraw± maseczki kallosa, mogê je ju¿ te¿ rozczesaæ bez problemu. Sa ju¿ nawet bardzo mi³e w dotyku. Ale czy to nie za du¿o? Dodam ¿e kiedy¶ prostowa³am w³osy nie mal codziennie, a zabójcze dla moich w³osów by³o u¿ycie rozja¶niacza rok temu który spali³ mi w³osy i zosta³o mi ich bardzo ma³o, chcê ¿eby mi sie zagê¶ci³y, wyros³y nowe zdrowe w³osy.
karolkad11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 10:41   #2
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pokrzywa itp na w³osy

Napisz, proszê, na którym¶ z w±tków zbiorczych.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 11:41:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.