Nowa linia z Soraya-Care&Control - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-15, 17:16   #1
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363

Nowa linia z Soraya-Care&Control


Dziś w Claudii zauważyłam ciekawy produkt z Soraya-Krem redukujący blizny i zmiany potrądzikowe.Czy któraś dobra istota znająca się na składach mogłaby rzucić okiem na składniki tego produktu i powiedzieć czy to będzie skuteczne czy raczej jest to kolejny dobrze brzmiący slogan reklamowy http://www.s☠☠☠☠☠☠☠☠☠/product.php?group=face&id=187
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 17:42   #2
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Ja wprawdzie nieodnosnie tego kremu na blizny ale maseczki głeboko oczyszczającej z drożdzami z tej serii i musze przyznac że jest naprawde fajna-miałam pare miejsc czerwonych glównie przez trądzik i wiem z autopssi że strasznie długo je trzeba leczyc aby chociaż nie były tak zaczerwienione iii własnie ta maseczka juz po razie zastosowania zniwelowała owe czerwone plamy teraz niemam mowy juz o plamkach hihi wiec z tej maseczeki jestem zadowolona

ale z checia podpinam sie to pytania o ten kremik...
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 18:08   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
Ja wprawdzie nieodnosnie tego kremu na blizny ale maseczki głeboko oczyszczającej z drożdzami z tej serii i musze przyznac że jest naprawde fajna-miałam pare miejsc czerwonych glównie przez trądzik i wiem z autopssi że strasznie długo je trzeba leczyc aby chociaż nie były tak zaczerwienione iii własnie ta maseczka juz po razie zastosowania zniwelowała owe czerwone plamy teraz niemam mowy juz o plamkach hihi wiec z tej maseczeki jestem zadowolona

ale z checia podpinam sie to pytania o ten kremik...
Maseczka jest w saszetce?? Tak w ogóle ile kosztuje?

Nie widziałam niestety tej serii w sklepach,więc z chęcią popytam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 18:25   #4
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Tak maseczka jest w saszetce i kosztuje zaledwie 2:55
ja niewidziałam tego kremiku była tylko maseczka ale z checia sie wybiore w poszukiwaniu owego wynalazku
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 18:38   #5
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
Tak maseczka jest w saszetce i kosztuje zaledwie 2:55
ja niewidziałam tego kremiku była tylko maseczka ale z checia sie wybiore w poszukiwaniu owego wynalazku
Kupowałaś w jakimś zwykłym sklepie czy w sieci sklepów??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 20:04   #6
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Maseczke zakupiłam w sklepie o nazwie Vega niewiem czy sa takie sieci sklepów w innych miastach wiec niewiem czy to zwykły sklepik czy co hehe
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 22:44   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Przejrzałam i wydaje mi się, ze to dobra, stara i znana nam seria Anty w odświezonym opakowaniu... Co do Twojego pytania Nati, to bez oblukania pelnego składu nic się nie da powiedzieć, ale moim zdaniem będzie to raczej zwykly krem, oparty na wyciagach ziołowych (oby!) a w walce z bliznami lepiej sprawdzają się kwasy, tak myślę
Maseczka to pewnie ta sama co była w linii Anty, lubię osobiście bardzo, nieźle uspokaja cerę
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 23:20   #8
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

jak ktoś chce to mam 2 próbki tego kremiku Soraya-Krem redukujący blizny i zmiany potrądzikowe wraz z ulotką. nie wiem czy jest dobry bo jakoś nei moge się przekonać żeby tym się posmarować. Jak ktoś chce to moge się wymienić za inne próbki
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 09:35   #9
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

widze, ze tem krem ma w składzie wyciąg z wąkrotki, którą jest stosowana do walki cellulitisem, bliznami, przebarwieniami -przyspiesza gojenie ran( proponuje poczytac w internecie na temat jej własciwosci). Osobiscie uzywam do walki z przebarwieniami i bliznami balsamu eva sun( juz tu o nim pisałam) Balsam ten zawiera dekspantenol (prowitaminę B5), witaminę C, witaminę E, wyciąg aloesowy, olej winogronowy, olejek ze złotej palmy, wyciąg z bluszczu, allantoinę oraz wyciąg z wąkrotki (Centella o którym pisze powyżej).I po przeszło 3 miesiacach uzywania moge powiedziec, ze rozjasnił mi przebarwienie skóra jes zregenerowana, wyskakujące niespodzianki goją sie znacznie szybciej . W ogóle nie sugerowac sie etykietką, ze balsam po opalaniu(bo jego działanie opiera sie na składzie, a nie nazwie) Dodam jeszcze, ze ma on konsystencje gestęj smietanki( jak kremy nawilżajace) i nie zawiera glikoli! Niestey z uwagi na pore jesiennę bedą problemy z zakupem.
Do tej pory stosowałam na swoje problemy prawie cały dostepny arsenał leków( kwas azelainowy, glikolowy nadtlenek benzoilu ....itp) Skóre miałam juz tak zniszczoną, ze hej wiec postanowiłam ją zregenerowac i maksymalnie zminimalizowac ilosc kosmteyków. W tej chwili uzywam tylko tego blasmau....i jestem naprawde zadowolona. Swoją drogą jestem ciekawa jaki ma skład ten krem...znaczy czy jest oparty na glikolach?
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 11:04   #10
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

mnie bardziej interesuje ten korektor z tej serii
uzywal ktos?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 13:25   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Ja się tak pytam o ten skład,bo jestem ciekawa czy trzeba przy tym chronić buzię filtrem
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 13:31   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja się tak pytam o ten skład,bo jestem ciekawa czy trzeba przy tym chronić buzię filtrem
Nati no kto jak kto, ale Ty powinnaś wiedzieć, że buzię trzeba chronić przez promieniowaniem przez cały okrągły rok, zimą nawet bardziej bo wtedy najwięcej UVA do nas dociera
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 16:38   #13
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Nati no kto jak kto, ale Ty powinnaś wiedzieć, że buzię trzeba chronić przez promieniowaniem przez cały okrągły rok, zimą nawet bardziej bo wtedy najwięcej UVA do nas dociera
Moje pytanie jest podchwytliwe Jeżeli on nie ma w składzie takich substancji,które sprawiają,że buzia musi być chroniona wysokim filtrem to raczej mało prawdopodobne,że będzie dział.I na odwrót-jeżeli ma takie substancje to oznacza,że będzie dobry Trochę to zamotane,ale mam nadzieję,że zrozumiałaś Olu o co mi chodzi
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 17:58   #14
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

A ja ostatnio znalazlam peeling enzymatyczny z tej serii i bardzo przypadl mi do gustu moze ten krem tez sie okaze taki dobry
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 18:20   #15
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez srubka
mnie bardziej interesuje ten korektor z tej serii
uzywal ktos?
A ja dzisiaj właśnie kupiłam sobie korektor i bardzo przypadł mi do gustu Polecam
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 23:23   #16
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez Versa
A ja dzisiaj właśnie kupiłam sobie korektor i bardzo przypadł mi do gustu Polecam
o to super a ile kosztowal? i czy kryje? i czy jest w miare trwaly
ale tych pytan haha
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 08:10   #17
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Dziewczyny a ta maseczka bedzie dobra dla cery mieszanej z rozszerzonymi porami itp Troche wyrowna mi cere? Ja obecnie mam tonik anty jakis tam z sorayi i go wylewam bo jest beznadziejny!@
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:28   #18
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

i co nikt nic nie wie?

Versa co z tym korektorem?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 00:07   #19
kaylii
Raczkowanie
 
Avatar kaylii
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 41
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Tydzień temu kupiłam sobie przypadkiem będąc w aptece, ten kremik soraii-redukujący przebarwienia i blizny. Ponieważ stosuję go dopiero tydzień i to niecodziennie, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć, ale świetnie nawilża mi skórę, wygładza,ładnie pachnie, rozjaśnia skórę chyba lekko, stosuję też skinoren krem od tygodnia, wiec właściwie, to nie wiem, któremu kremikowi to zawdzięczam...zapłaciłam ok.17 zł
kaylii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 00:29   #20
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Ja mam z tej serii krem matująco-nawilżający i sprawdził się na mojej skórze rewelacyjnie. Rzeczywiście matuje, nie wysusza - godny polecenia, tym bardziej że ceny są bardzo przystępne.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 10:21   #21
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 172
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Ja bym bardzo chciała wypróbować kosmetyki z tej serii,ale mam buzię mieszana,a to jest do młodzieńczej trądzikowej...
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 13:33   #22
Dorota_F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 26
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez falkka
jak ktoś chce to mam 2 próbki tego kremiku Soraya-Krem redukujący blizny i zmiany potrądzikowe wraz z ulotką. nie wiem czy jest dobry bo jakoś nei moge się przekonać żeby tym się posmarować. Jak ktoś chce to moge się wymienić za inne próbki
Witaj!

Bardzo chętnie wymienię się na te próbki kremiku Soraya. Oto mój kramik z kosmetykami może coś znajdziesz (link w podpisie).

Dorota
__________________
A oto mój kramik z kosmetykami na wymianę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74940
Dorota_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 13:42   #23
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

z chęcią się wymienie na prv ci napisałam
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:23   #24
Dorota_F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 26
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez srubka
i co nikt nic nie wie?

Versa co z tym korektorem?
Cześć!

Mam ten korektor od około tygodnia. Jest dostępny tylko w jednym kolorze, ale mnie ten kolorek odpowiada - mam jasną buźkę. Jest bardzo miękki, dobrze się rozprowadza, kryje tak sobie i szybko się wchłania. Ja stosuję go pod podkład, a potem jeszcze poprawiam to co się zetrze po nałożeniu podkładu, na to wszyskto puder sypki i jest OK. Jedynie co mnie denerwuje w tym korektorze to jego okropny zapach!!! Jest straszny - śmierdzi jak jakiś detergent o cytrynowej nucie zapachowej. Niestety cała seria Care&Control tak właśnie "pachnie" (mam próbki kremu redukującego blizny i zapach jest ten sam). Podsumowując korektorek jest całkiem fajny...

Pozdrawiam,

Dorota
__________________
A oto mój kramik z kosmetykami na wymianę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74940
Dorota_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:14   #25
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez Dorota_F
Cześć!

Mam ten korektor od około tygodnia. Jest dostępny tylko w jednym kolorze, ale mnie ten kolorek odpowiada - mam jasną buźkę. Jest bardzo miękki, dobrze się rozprowadza, kryje tak sobie i szybko się wchłania. Ja stosuję go pod podkład, a potem jeszcze poprawiam to co się zetrze po nałożeniu podkładu, na to wszyskto puder sypki i jest OK. Jedynie co mnie denerwuje w tym korektorze to jego okropny zapach!!! Jest straszny - śmierdzi jak jakiś detergent o cytrynowej nucie zapachowej. Niestety cała seria Care&Control tak właśnie "pachnie" (mam próbki kremu redukującego blizny i zapach jest ten sam). Podsumowując korektorek jest całkiem fajny...

Pozdrawiam,

Dorota
haha juz go mam i musze powiedziec ze nawet jest ok. A zapach mi sie podoba
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:16   #26
sweet18
Raczkowanie
 
Avatar sweet18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 210
GG do sweet18
Thumbs up Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Mam to znaczy miałam ten krem, bo juz mi sie skonczyl i musze przyznac szczerze ze to totalna... REWELACJA!!! Używałam go codziennie rano i wieczorem i praktycznie po ok.1 miesiacu stosowania blizny znikly do ok.90 %.. Sama myslalam na poczatku ze to pewnie znowu jakis chwyt reklamowy..ale zostalam bardzo mile zaskoczona. Krem dodatkowo bardzo dobrze nawilza a takze matuje cere na dluuugi czas.. Polecam
sweet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 11:35   #27
kaylii
Raczkowanie
 
Avatar kaylii
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 41
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

U zywam ten kremik już ok. miesiąca na zmianę z acne-derm i muszę powiedzieć, że blizny i ślady po trądziku ładnie sie rozjaśniły, jeszcze nie zlikwidował ich zupełnie, ale może to dlatego, że są to dośc stare blizny i dość głębokie...Na pewno wygładza buźkę...
kaylii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:14   #28
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Używam tego kremu redukującego blizny i zmiany potrądzikowe już od miesiąca i musze powiedzieć że jest po prostu cudowny i bardzo spasował mojej buźce Blizny są mniej widoczne, przebarwienia troszke jaśniejsze i w ogóle pojawia sie mniej krostek i moja twarz jak nigdy jest super nawilżona
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:28   #29
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez azyla
widze, ze tem krem ma w składzie wyciąg z wąkrotki, którą jest stosowana do walki cellulitisem, bliznami, przebarwieniami -przyspiesza gojenie ran( proponuje poczytac w internecie na temat jej własciwosci). Osobiscie uzywam do walki z przebarwieniami i bliznami balsamu eva sun( juz tu o nim pisałam) Balsam ten zawiera dekspantenol (prowitaminę B5), witaminę C, witaminę E, wyciąg aloesowy, olej winogronowy, olejek ze złotej palmy, wyciąg z bluszczu, allantoinę oraz wyciąg z wąkrotki (Centella o którym pisze powyżej).I po przeszło 3 miesiacach uzywania moge powiedziec, ze rozjasnił mi przebarwienie skóra jes zregenerowana, wyskakujące niespodzianki goją sie znacznie szybciej . W ogóle nie sugerowac sie etykietką, ze balsam po opalaniu(bo jego działanie opiera sie na składzie, a nie nazwie) Dodam jeszcze, ze ma on konsystencje gestęj smietanki( jak kremy nawilżajace) i nie zawiera glikoli! Niestey z uwagi na pore jesiennę bedą problemy z zakupem.
Do tej pory stosowałam na swoje problemy prawie cały dostepny arsenał leków( kwas azelainowy, glikolowy nadtlenek benzoilu ....itp) Skóre miałam juz tak zniszczoną, ze hej wiec postanowiłam ją zregenerowac i maksymalnie zminimalizowac ilosc kosmteyków. W tej chwili uzywam tylko tego blasmau....i jestem naprawde zadowolona. Swoją drogą jestem ciekawa jaki ma skład ten krem...znaczy czy jest oparty na glikolach?
czy to jest ten balsam???
http://www.pollenaewa.com.pl/index.php?o=1&group_id=234#
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.