sos - problemy po diecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 20:34   #1
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15

sos - problemy po diecie


Dobry wieczór, mam na imię Tomek i jestem z Bytomia.
Mam wielki problem, gdy ważyłem 120kg, wydawało mi się ze nie ma nic gorszego, dziś warze 77kg, przy wzroście 183, lat 20.. w tali mam 84cm, w klacie 92cm, a pośladki
100.. Tragedia, na dodatek moja skóra straciła jędrności, i to dość mocno, zbyt szybko strąciłem na wadze..

Nie jest tak źle aby trzeba było pisać ten topik w dziale chirurgia, hehe, obędzie się bez skalpela..

Mam pewien pomysł jak pozbyć się tego problemu, ale chciałem jeszcze zaczerpnąć waszej rady,
1. Staram się ćwiczyć te partie które, nie wyglądają najlepiej, czyli codziennie 100 brzuszków, 50 pompek i troszeczkę ćwiczeń na ujędrnienie pośladków.
2.
Używam kremu z Garnier-a na ujędrnienie skóry, jest on reklamowany w TV
3. Cztery razy w tygodniu robie sobie pikling z kawy ;-) podobno nadaje się do tego idealnie.
Co o tym sądzicie ??, i co powiecie o takiej budowie ciała ??, czy są jeszcze jakieś metody na taki problem ??
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 20:41   #2
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: sos - problemy po diecie

Cześć Rodzynku
Jeżeli można to moge Tobie poradzić dodanie aerobów (ładnie modelują ciało), brzuszki wykonuj co drugi dzień efekty też bedą, co do pośladków spróbuj serii ćwiczeń: przysiady+wykroki+martwy ciąg na lekko ugiętych nogach, co drugi dzień. Jeżeli chodzi o specyfiki typu kremy i pilingi to jak najbardziej, pamiętaj jednak że bardzo ważny jest masaż przy nakładaniu kosmetyków. Mam nadzieje że troche pomogłam
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 21:09   #3
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

masuję się i to dość profesjonalnie, a to dlatego ze moja mamusia jest pielęgniarką-rehabilitantka, znam techniki a nie kiedy mamusia mi to wciera, dzieki za pomoc,
piszcie każda opinie się przyda.. a i co myślicie o tej budowie ciało, nie obrażę się lubie szczerość
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 21:57   #4
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: sos - problemy po diecie

Jeżeli moge dodam, że Twoja budowa ciała nie jest zła (jestem pod wrażeniem Twojego wyniku schudnięcia), jednak faktycznie klasyczna budowa mężczyzny to tzw. "marchewka", ale widze że u Ciebie nie ma dużej róznicy i jest to do skorygowania. Pozdrawiam
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 22:08   #5
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: sos - problemy po diecie

Ja uwielbiam Misie !!!!!!!!!!!! Misie, Misie, Misie !!!!!!! Tyłeczek mięciutki i brzusio do którego można się przytulić. Mój facet jest chudy jak patyk i czasem mi tego brakuje. Ale taki szerszy, okrągły, mięciutki tyłeczek - miodzio.
CO do pillingów - też się nimi katuję hehe, bo mam straszny celluit.
Pilling wykonuj codziennie - to bardzo wazne! Inaczej z efektów nici! Podobno ani jednego dnia nie można sobie odpuścić (przy celluicie przynajmniej). Mam trzy przepisy na tego rodzaju pillingi.
Co do balsamu - reklamowana NIVEA BODY Q10 PLUS jest podobno najlepsza (zobacz sobie na KWC.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 05:57   #6
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

Cześć, ale mnie rozśmieszyliście ;-) thx z pomoc, a gdzieś czytałem ze układu z parafiny są dobre.. mogliby to ktoś zweryfikować,

aha mam jeszcze jeden problem, pod pępkiem nagormadził się tłuszczyk, czytalem na forum o takich przypadkach, ale podanej recepty na to..

i jeszcze jedno pytanko na czym polega szczypania skóry ?? mam pewne watpliwosci co do tego

Edytowane przez ramdrive
Czas edycji: 2005-06-03 o 06:21
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 06:24   #7
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: sos - problemy po diecie

Witam, no to można powiedzieć że jesteś teraz szczupłym facetem, wydaje mi się że nie masz złej budowy wiek tutaj jest Twoim sprzymierzeńcem więc skóra naprawdę powinna być w niezłej kondycji.Fakt ćwiczenia aerobowe super modelują sylwetkę ale można by się pokusić na ćwiczenia typowo siłowe bez obawy o wielki przyrost mięśni - no bo u Ciebie to wręcz wskazane.Jest z babeczek napisała o Nivea z Q10- naprawdę warto spróbować bo ma świetne recenzje na kwc powodzenia.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 06:31   #8
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

W sumie to krem z garniera właśnie mi się kończy i dzisiaj musze kupić nowy, krem z Nivea jest o ile się nie myślę mniejszy o polowe, ale w tej samej cenie, naprawdę jest lepszy od tego z gernier ?? bo bardziej oplaca sie ten garnier

Edytowane przez ramdrive
Czas edycji: 2005-06-03 o 06:42
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 09:23   #9
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

kupiłem sobie coś takiego, taki experyment, myśle ze to nie jest zle bo sprzedawczyni to moja kolezanka z klasy, nie wcisla by mi kitu, przynajmiej tak mi się wydaje ;-) heh

http://sklep.salonik.com.pl/sklep/pr...oducts_id/2301
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 10:07   #10
PaOlcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 47
GG do PaOlcia
Dot.: sos - problemy po diecie

hejka!
gratuluję efektów... ja polecam masaż modelujący talii fitness super... naprawde modeluje i rozgrzewa fajna sprawa
życze sukesów..
aco do figury to aż sobie to narysowałam i wcale nie jest źle... jest dobrze i nie ma co się załamywać... bo to bez sensu...
Paula
PaOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 10:56   #11
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

chyba nie jest ze mną tak źlę, a wyglądam tak.. ;-)

http://ecs.sympatia.onet.pl/
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 11:02   #12
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: sos - problemy po diecie

Na zdjęciu wprawdzie nie widać całej figury, ale hudzina z Ciebie
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 13:24   #13
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: sos - problemy po diecie

Wd nie po prostu za mało ćwiczeń na pośladki, ja uważam że jednak nie ma jak jędrny tyłeczek u faceta, polecam więc rower i pływanie na plecach wd mnie świetne na pośladki pozatym zna ktoś rowerzyste który ma rozlazły tyłeczek ?

pozdrawiam i powodzenia
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 14:22   #14
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Dot.: sos - problemy po diecie

Witaj w grupuie skorpionów

Na ujędrnienie polecam błotko borowinowe. Około kilogram tego świństwa kosztuje około 10 zł więc nie jest tak źle. Gratuluję efektów
A co do ciałka to my wszystkie mamy problemy z masażami i tym wszystkim co jest związane ze skórą więc razem będzie nam raźniej
a mógłbyś napisać jak robisz te masaże?
pozdrawiam
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:25   #15
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: sos - problemy po diecie

No no no, to ja też pogratuluję efektów. A poza tym jestem ciekawa jak Ci się udało tak dużo zrzucić, może nam coś poradzisz. Wiem, że u facetów to trochę inaczej, ale pewne wskazówki odnośnie silnej woli itp. na pewno się przydadzą. A o tych masażach to też bym chciała usłyszeć ... Pozdrawiam serdecznie
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 21:38   #16
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

Co do motywacji to moja akurat była bardzo duża,, mam 20 lat i jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny, zresztą dalej nie mam ;-) a odchudzałem się różnie nie kiedy nie jadłem po kilka dnia, stąd teraz moje kłopoty ze skóra, nie są one wielkie ale jestem przewrażliwiony ;-) a sposób w jaki się masuje, opisz jutro właśnie wróciłem egzaminów, dostałem jedynkę ;-( jestem troszkę przybity
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 06:48   #17
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: sos - problemy po diecie

Uuu nie martw się, ja też wczoraj wróciłam z egzaminu i miałam doła. Ostatni rok, a oni nam jakieś durne egzaminy robią Więc spokojnie głowa do góry, a będzie dobrze
U mnie z motywacją to bywa różnie, ze skierowaniem na niedobrze Ale trzeba sobie jakoś radzić i jak tylko pozałatwiam wszystkie rzeczy związane z pracą i obroną, to biorę się porządnie za siebie !! Pozdrawiam
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 08:28   #18
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

A to tak jak, ja ;-) zostało mi tylko wyrzeźbić ciało i gotowe, łatwo się mówi, ale przy mojej upartości powinno się udać.. dzisiaj mam jeszcze 3 egzaminy.. ;-( pomudlcie się

Edytowane przez ramdrive
Czas edycji: 2005-06-04 o 08:32
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:11   #19
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Dot.: sos - problemy po diecie

No dobra modlitwa załatwiona
teraz czekamy na opis masaży
pozdrawiam
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 21:41   #20
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: sos - problemy po diecie

Też muszę pogratulować zrzucenia zbędnych kilogramików.Ja Ci proponuje,abyś wykonywał ćwiczenia aerobowe(tak jak napisały poprzedniczki),np.biegani e,rower,pływanie,a może wolisz coś z kick-boxingu?Do tego oczywiście siłownia-w sumie powinienes sie zając ciałem całościowo,bo jędrności Ci pewnie brakuje na całym ciele...Pozdróffka
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 05:03   #21
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

Nie miałem zielonego pojęcia jak to opisać, zawsze miałem problem z przekazaniem swojej wiedzy, więc przeszukałem Internet starając się z nawału informacji na temat masarzy wybrać taki jak ja stosuje, po niższy opis, prawie się nie różni od tego co ja robie na co dzień.. Po niższy opis skonsultowałem z mamą i mogę powiedzieć ze jest on idealny ;-) 3maj cie się i rzecze sukcesów

Podstawowe zasady
Krok 1
Zacznij koniecznie od dołu. Każdy masaż zaczynaj od nóg, kierując się stopniowo ku górze, w kierunku serca. W przypadku masażu antycellulitowego najpierw wymasuj uda, potem pośladki, a na końcu brzuch. Ręce i ramiona mają pierwszeństwo przed dekoltem. Pamiętaj, że peeling (nawet ten robiony żelem) to również rodzaj masażu.
Krok 2
Potem przechodź coraz wyżej. Możesz masować ciało na sucho lub podczas kąpieli. Gdy rękawica, szorstka myjka lub szczotka zwilżona jest wodą i płynem myjącym, masaż jest przyjemniejszy, bardziej delikatny. Przyrząd do masażu przesuwaj po ciele kolistymi ruchami. Brzuch wymasuj, zataczając coraz szersze kręgi wokół pępka.
Masaż żelem
Aparat z wypustkami
Przyrządem z wypustkami, tzw. szczotką, wmasowuje się w skórę ujędrniający kosmetyk o konsystencji żelu. Wykonuje się nim koliste ruchy na partiach ciała dotkniętych cellulitem. Masuj, lekko dociskając aparat do skóry, aż do momentu, gdy żel całkowicie się wchłonie (przeciętnie 3-5 minut).
Masaż kremem
Aparat z kulkami
Kulkowy aparat służy do wcierania w ciało preparatów antycellulitowych w kremie. Obracające się kulki z łatwością ślizgają się na kremowej bazie, jednocześnie lekko uciskając skórę i rozbijając grudki tłuszczu. Żeby masaż był efektywny, powinien trwać co najmniej trzy minuty.
Masaż szczypankowy
Dwoma palcami
Skuteczną metodą walki ze skórką pomarańczową jest masaż szczypankowy. Chwyć palcem wskazującym i kciukiem cienki fałd skóry i energicznie odciągnij go ku górze. Szczyp w ten sposób, miejsce przy miejscu, uda, pośladki oraz brzuch (znacznie delikatniej). Po blisko trzech tygodniach codziennego masażu powinnaś zauważyć zdecydowaną poprawę.
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 12:58   #22
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Dot.: sos - problemy po diecie

DZIĘKUJEMY
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 08:51   #23
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

Cienko idzie, skóra w cala nie wykazuje chcecie do ujędrnienia, a po 2 tygodniach maltretowania jej w dzień w dzien., chyba powinny być jakieś efekty.. Teraz żałuje ze nie dbałem o skóre pod czas diety, ale polak zawsze mądry jest po szkodzie ;-)

Mam pytanie co do błotko borowinowego.. gdzie to mogę dostać i czy jest to lepszy od kremów ?? czy ktoś tego używał
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 10:47   #24
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Dot.: sos - problemy po diecie

Błotko możesz kupić w sklepie z ziołami. Kg kosztuje około 10 zł. ja dzisiaj kupię bo mi laska sprowadziła więc w razie czego później opiszę co i jak.
a co do jędrności skóry to to raczej troszkę potrwa więc się nie zniechęcaj.
pozdrawiam
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:02   #25
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Dot.: sos - problemy po diecie

no juz kupiłam to błotko. Zapłaciłam 5.65 zł za kilogram. Jeszcze nie sprawdzone, ale jest tu napisane, że to ma w sobie: kwasy huminowe, białka, enzymy, bituminy. Cechuje go działanie przeciwzapalne, ściągające, bakteriostatyczne, regenerujące uszkodzone tkanki, zwiększające ukrwienie skóry i tkanek.
podobno wygładza, zwiększa napięcie skóry i wygładza
nio zobaczymy czy to prawda
ja będę chyba na zmianę to robić z olejkami. jak nie wyparuję to dam znać jak mi idzie i jaka skórka po tym jest
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:39   #26
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

O fajnie by było ;-) a zauważyłem znaczna powiększenie swoich mięsni brzucha, choć jeszcze ich nie widać, ale myślę ze prędzej czy pozniej będzie..
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 16:49   #27
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Cool Dot.: sos - problemy po diecie

No ja jestem juz po tej borowinie brrrrrrrrr
jedno co powiem to to, że jest OKROPNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
nie dość, że za przeproszeniem wygląda jak krowie ....... (na szczęście tak nie śmierdzi ) to nakłada się beznadziejnie -upaprałam pół łazienki. no więc leżałam w tym czymś pół godziny i doszłam do wniosku, że to jednak nie dla mnie. Wolę zawijać się w olejkach.
PO pół godzinie to coś co miałam na nogach wrzuciłam do wanny i resztę tego co mi zostało w pudełku i zrobiłam sobie jak oni to nazwali "kąpiel zawiesinową". Miałam wrażenie, że się w gnojówce kąpię . ohyda!!!!!!!!!!
nigdy więcej borowiny.
Ale nogi ładne są nie powiem.
tyle,że po olejkach też są ładne i jest to o wiele przyjemniejsze.
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 19:44   #28
ramdrive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: sos - problemy po diecie

hehe, ;-) alez się usmiałem, ale chyba sie skusze na to... ;-)
ramdrive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 22:22   #29
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: sos - problemy po diecie

też kiedyś używałam i dobijała mnie upaprana łazienka po zabiegach
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.