tetralysal a solarium. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 11:14   #31
Gosilla
Raczkowanie
 
Avatar Gosilla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: tetralysal a solarium.

Tetralysalu biorę już 3 pudełko... Jestem trochę przerażona że wiosna przyszła tak szybko bo jest coraz cieplej i niedługo trzeba będzie pokazać ramiona, nogi w moim przypadku blade nogi :P Mam wielką ochotę pójść na solarium ale strasznie się boję W sumie długo brałam proszki antykoncepcyjne (dzięki którym zawdzięczam pryszcze bo wcześniej miałam piękną cerę) i też się co jakiś czas opalałam i nie miałam żadnych plam. Mówicie że plamy mogą wyskoczyć po jakimś czasie czyli po jakim?
Gosilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 14:27   #32
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: tetralysal a solarium.

po lekach na trądzik doustnych ani tych naskórnych nie nalezy się opalać w trakcie kuracji i jakiś czas po zakończeniu, dodatkowo w sezonie należy używać filtrów 50+

chyba, że chcecie się uczulić, ja po jakimś antybiotyku (co prawda nie na trądzik) dostałam uczulenia na słońce i wogóle nie mogę opalać twarzy bo mi się krosty robią

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosilla Pokaż wiadomość
Mówicie że plamy mogą wyskoczyć po jakimś czasie czyli po jakim?
tego ci nikt nie wywróży
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:59   #33
Gosilla
Raczkowanie
 
Avatar Gosilla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: tetralysal a solarium.

Nie, skąd! Uczulić się nie chcę Tylko jestem ciekawa po jakim czasie mogą wyjść te plamy. Bo wydaje mi się że nie mam tendencji do przebarwień (o ile nie brak tendencji do przebarwień jest możliwy) Ale wolę nie ryzykować bo nie chciałabym być w łatki

Następną wizytę u dermatologa mam 25 kwietnia więc spróbuję się powstrzymać od opalania w solarium Jak na razie idą w ruch balsamy brązujące i może na opalanie natryskowe się wybiorę

Ale jak skończę brać ten antybiotyk bardzo możliwe że już nie będę mogła się powstrzymać i od razu wyjdę na słońce i tego się obawiam...

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość

chyba, że chcecie się uczulić, ja po jakimś antybiotyku (co prawda nie na trądzik) dostałam uczulenia na słońce i wogóle nie mogę opalać twarzy bo mi się krosty robią

Edytowane przez Gosilla
Czas edycji: 2012-03-20 o 16:00
Gosilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 16:05   #34
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: tetralysal a solarium.

dermatolodzy to w większości konowały, mi żaden nie zalecił używania filtrów sama do tego doszłam czytając informacje w necie

ostatnio jak bylam na wizycie to babka była zdzwiona, że używam już od teraz filtra 50+, że po co i że za wysoki

ja jej tłumaczę, że jednym z czynników wywołujących u mnie wysyp jest słońce, to się spojrzała na mnie jak na wariatkę - chyba wiem sama po sobie, że jak wychodziłam na słońce bez filtra i wieczorem już był wysyp to wiadomo, że przyczyną jest słońce i taka sytuacja była kilkakrotnie zanim się kapnełam
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 16:33   #35
Gosilla
Raczkowanie
 
Avatar Gosilla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: tetralysal a solarium.

o.O hahahahhah taaaak... żeby trafić na dobrego dermatologa to naprawdę trzeba dobrze poszukać. Za pierwszym razem trafiłam do Pani która powiedziała mi żebym nie zawracała jej głowy pryszczami za drugim razem Pan dermatolog powiedział że pryszcze są normalne o.O Za trzecim razem trafiłam na dermatologa który wysłuchał mnie obejrzał skórę na buzi i przepisał antybiotyk...
Ale żeby dermatolog miał coś przeciwko filtrom 50+ to po raz pierwszy słyszę o.O ale widocznie jest to możliwe nawet w dzisiejszych czasach
Gosilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 16:39   #36
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: tetralysal a solarium.

mój problem zawsze bagatelizują, ja mam zaskórniki, bardziej widoczne pod swiatło, meczę się z tym badziewiem już od 10 lat i nie wyrabiam już psychicznie, bo mi się to ciągle nawraca, a babka mi mówi, że są większe problemy na świecie, no są, ale ja się wstydzę do ludzi wychodzić bo widać, że z tę cerą jest coś nie tak

ostatnio też babka w enel medzie chciała mi wcisnąć izotek na zaskórniki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 18:54   #37
Gosilla
Raczkowanie
 
Avatar Gosilla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: tetralysal a solarium.

No to brawa dla Pani dermatolog
Moim zdaniem jeśli coś komuś przeszkadza to jest to problem. Nie ważne czy mały czy duży ale jeśli da się go zwalczyć to tym lepiej więc babeczka powinna pomóc. Mało profesjonalne podejście :/
Gosilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.