domowe sposoby na cellulit - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 13:33   #481
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Aska2692 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny
pomózcie... nigdy nie miałam cellulitu a teraz... przyklejam plastry antykoncepcyjne i czytałam ze to własnie przez hormony tez robi sie cellulit.
jak moge sie go pozbyc?
ano robi, ja mam też po pigułkach anty

przerobiłam tyle metod i sposobów, że chyba w moim przypadku to oprócz odstawienia hormonów już nic nie zniszczy tego paskudztwa, ćwiczenia/dieta/masaże/wspomagacze etc etc etc czasami zmniejszają problem, czasami nie, ale on i tak jest
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:15   #482
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Aska2692 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny
pomózcie... nigdy nie miałam cellulitu a teraz... przyklejam plastry antykoncepcyjne i czytałam ze to własnie przez hormony tez robi sie cellulit.
jak moge sie go pozbyc?

ja tez przyklejam plastry od 3 lat, na poczatku cellulit mialam maly ale teraz po ostatniej zimie nie moge na siebie patrzec, jest naprawde zle, skora jak u starej babci - nie obrazajac starych babc.
Plastry, ogolnie hormony stosowane doustnie, maja wplyw na cellulit, zatrzymuja przeciez wode w organizmie, zmieniaja gospodarke hormonalna organizmu, to nie moze tak poprostu przejsc bez wplywu na organizm



wczoraj mialam zalamanie, mam tak malo zapalu, ale chcialabym pozbyc sie cellulitu a nie mam wytrwalosci, poza tym przytylam 4 kg mysle ze to tez jest przyczyna ze mi sie tak powiekszyl, jestem juz na diecie, ale te masaze mi wogole nie wychodza

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
ano robi, ja mam też po pigułkach anty

przerobiłam tyle metod i sposobów, że chyba w moim przypadku to oprócz odstawienia hormonów już nic nie zniszczy tego paskudztwa, ćwiczenia/dieta/masaże/wspomagacze etc etc etc czasami zmniejszają problem, czasami nie, ale on i tak jest

mozliwe ze odstawienie moze pomoc, kiedys ogladalam program o usuwaniu cellulitu i tam lekarze, masazysci itp zalecali, a wrecz kazali kobieta odstawic hormony, dopiero brali sie za zabiegi ...


poza tym jesli cellulit raz sie pojawi to juz jest do konca zycia, mozna tylko sprawic by byl niewidoczny, ale w momencie gdy zaprzestaniemy zabiegow, wowczas pojawia sie znowu ... jak bumerang
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 17:27   #483
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
poza tym jesli cellulit raz sie pojawi to juz jest do konca zycia, mozna tylko sprawic by byl niewidoczny, ale w momencie gdy zaprzestaniemy zabiegow, wowczas pojawia sie znowu ... jak bumerang
nie brzmi to budująco

myślę ze mnie by i zmniejszenie paskudnika satysfakcjonowało

przeglądałam wątek na podforum masaż o masażu chińskimi bańkami, oglądałam fotki wizażanki - extra efekty
też się za ten masaż biorę, bez gadania
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 18:13   #484
Bryzejda
Raczkowanie
 
Avatar Bryzejda
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 365
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Byłam już bardzo blisko zakupu tych baniek.

Niestety okazuje się, że dla osób z pękającymi naczyńkami i skłannością do zylaków ten masaż jest niewskazany i może pogłębic problem (żylaków)

Jestem załamana bo bańki były moją ostetnią deska ratunku, tym bardziej, że tyle kobiet widzi poprawę po dośc szybkim czasie.

Już nie wiem jak walczyc z tym cholerstwem

Cwiczę, masuje się, wcieram, peelinguję i nic

POMOCY!!!
Bryzejda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:05   #485
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Bryzejda Pokaż wiadomość
Byłam już bardzo blisko zakupu tych baniek.

Niestety okazuje się, że dla osób z pękającymi naczyńkami i skłannością do zylaków ten masaż jest niewskazany i może pogłębic problem (żylaków)

ja nie mam pękających naczynek (chociaż po pierwszych dwóch masażach jakieś pojedyncze naczynka mi się pojawiły, ale szybko zniknęły) na nogach, żylaków póki co też nie, tylko z tyłu kolana widać mocniej żyłki...
moze spróbuj jakichś innych masażerów alternatywnie...
albo lekki masaż bańką na słabszym zassaniu skóry..
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 11:03   #486
madziapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 14
GG do madziapa
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cześć dziewczyny

Jakąś godzinkę temu zastosowałam papkę z kawy, cynamonu, imbiru, kakaa, spirytusu i mleczka do ciała. Efekt nieziemski! Przesiedziałam w tym niecałą godzinę, piekło, grzało i ogólnie średnio przyjemne, ale rezultaty są widoczne właściwie już po tym pierwszym razie To moje drugie podejście do tego specyfiku, ale poprzednio używałam tej kupionej na allegro i nie owijałam się folią. Różnica naprawdę nieziemska ) Skóra jest bardziej napięta i dzięki temu cellulit już po pierwszym razie jest mniej widoczny Po wszystkim przelałam uda i pupę lodowatą wodą i wsmarowałam balsam (anew clinical, trilaser cellulite corrector z Avonu). Gorąco polecam! ))
madziapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 15:59   #487
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja się ostatnio zdecydowałam na te chińskie bańki i na początek zrobiłam sobie masaż tylko na 1 nogę (2 razy - rano a potem wieczorem). Wyczułam różnicę w nogach po tym od razu. Ta po masażu bardziej miękka i jakaś taka wyrównana. Poprosiłam tez mojego TŻ żeby ocenił (nie wiedział którą masowałam) i też zobaczył różnicę
Trochę się tylko martwię o te naczynka. Nie wiem czy mam skórę naczynkową, ale na łydkach da się znaleźć kilka takich jakby bardziej wystających żyłek, pajączków. Czy jak tak mam to nie powinnam stosowac baniek?
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 11:59   #488
Juleczka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja też mam problem z pomarańczową skórką. W prawdzie nie jest go dużo, ale zaczyna być widoczny. Mam zamiar wypróbować kawową mazie.
A po ilu dniach miałyście już jakieś większe rezultaty?
__________________
Bez Twojego pozwolenia nikt nie może sprawić, że poczujesz się gorszy!
Juleczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 12:27   #489
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja cały czas czekam na rezultaty...

przyznaję że w czasie upałów zaniedbałam masaże bańką, do tej pory chyba 3 albo 4 razy masowałam, nie mogę wprost wytrzymać przy masażu łydek... tragicznie mnie one bolą, a cellulitu tam w zasadzie nie mam, tak masuję na wszelki wypadek..

zaniedbałam też krem antycell - mam ten grzejący z Evelline, ale było tak gorąco, że uznałam że więcej ciepła mogę już nie znieść


dziś dzień masażu, mam nadzieję że nie zapomnę

w czw mam zamiar wybrać się do zielarskiego po ziółka o których była mowa parę str wcześniej - teraz już mogę takie rzeczy przyjmować, więc dołączę do kuracji



a jak tam postępy w rollkowaniu?
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:03   #490
bonbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 36
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Witam,
pozwalam sobie na dołączenie do wątku
Też borykam się z cellulitem od 14 roku życia (początek miesiączkowania) a mam już 23 latka, a do tego przyjmuje hormony co potęguje efekt

Od jakiś dwóch miesięcy używam baniek chińskich. Mam cerę naczynkową (tak powiedział dermatolog) więc na początku była TRAGEDIA - siniaki, pajączki, przebarwienia... Zaczęłam masować nogi po 3,4 minuty najmniejszą bańką. Potem stopniowo wydłużałam czas do jakiś 10 minut i zwiększyłam bańkę do tej drugiej od końca. Efekty sa naprawdę dobre, a siniaków i pajaczkow juz nie ma. Miałam cellulit na obu nogach na tylnej czesci ud i pupie. Teraz lewa noga jest właściwie gładka jak i pośladek. Prawe udo też wygląda na prawie idealne. Jedyne co zostało to trochę cellulitu na prawym pośladku (łączenie pupy i nogi) i bocznej części uda (najstarszy - pierwszy ktory sie pojawil wiec nie wiem czy cos sie z nim da zrobic).
Do masazu uzywam pomaranczowej oliwki z ziaji, a potem balsam z tej samej serii. Masuje sie co 2 dni po kapieli. Ponadto szorstka szczotka pod przysznicem, piling kawowy co 3 dni, zielona herbata i woda.
Zaczelam jezdzic na rolkach, rowerze no i troche cwicze - aerobik zumba (okazjonalnie)
Także dziewczyny z naczynkowa cera i antykoncepcja, da sie utrzymac przewagę, przynajmnej na jakis czas
alez sie rozpisalam :P
__________________

bonbonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 12:34   #491
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez bonbonka Pokaż wiadomość
Witam,
pozwalam sobie na dołączenie do wątku
Też borykam się z cellulitem od 14 roku życia (początek miesiączkowania) a mam już 23 latka, a do tego przyjmuje hormony co potęguje efekt

Od jakiś dwóch miesięcy używam baniek chińskich. Mam cerę naczynkową (tak powiedział dermatolog) więc na początku była TRAGEDIA - siniaki, pajączki, przebarwienia... Zaczęłam masować nogi po 3,4 minuty najmniejszą bańką. Potem stopniowo wydłużałam czas do jakiś 10 minut i zwiększyłam bańkę do tej drugiej od końca. Efekty sa naprawdę dobre, a siniaków i pajaczkow juz nie ma. Miałam cellulit na obu nogach na tylnej czesci ud i pupie. Teraz lewa noga jest właściwie gładka jak i pośladek. Prawe udo też wygląda na prawie idealne. Jedyne co zostało to trochę cellulitu na prawym pośladku (łączenie pupy i nogi) i bocznej części uda (najstarszy - pierwszy ktory sie pojawil wiec nie wiem czy cos sie z nim da zrobic).
Do masazu uzywam pomaranczowej oliwki z ziaji, a potem balsam z tej samej serii. Masuje sie co 2 dni po kapieli. Ponadto szorstka szczotka pod przysznicem, piling kawowy co 3 dni, zielona herbata i woda.
Zaczelam jezdzic na rolkach, rowerze no i troche cwicze - aerobik zumba (okazjonalnie)
Także dziewczyny z naczynkowa cera i antykoncepcja, da sie utrzymac przewagę, przynajmnej na jakis czas
alez sie rozpisalam :P

fajnie że się dzielisz z nami swoim doświadczeniem w temacie - Twoja opinia jest bardzo, bardzo budująca
aż chce się masować (katować ) bańką
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 15:16   #492
katiaa162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 13
GG do katiaa162 Wyślij wiadomość przez Yahoo do katiaa162
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Chce do tego wszystkiego dodać, że do diety dobre jest picie herbat. Głównie ZIELONEJ I CZERWONEJ. Wspaniale oczyszczają oraganizm, pomagają w pozbyciu cellulitu
katiaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 15:54   #493
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

piję tylko zieloną i jakieś owocówki
przymierzam się do tych ziółek, ale nie po drodze mi do zielarskiego ostatnio

czyli teraz masujesz co drugi dzień drugą od największej bańką po 10 min na każdą nogę?
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 05:38   #494
bonbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 36
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
piję tylko zieloną i jakieś owocówki
przymierzam się do tych ziółek, ale nie po drodze mi do zielarskiego ostatnio

czyli teraz masujesz co drugi dzień drugą od największej bańką po 10 min na każdą nogę?
mniej więcej wygląda to tak, że lewą nogę (to prawie idealna) masuje max 5 min, a ta "brzydsza" od 7 do 10. Wiadomo nie zawsze jest czas no ale staram sie
__________________

bonbonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:13   #495
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez bonbonka Pokaż wiadomość
mniej więcej wygląda to tak, że lewą nogę (to prawie idealna) masuje max 5 min, a ta "brzydsza" od 7 do 10. Wiadomo nie zawsze jest czas no ale staram sie
dzięki

ja próbowałam koło 10-15 min na nogę, ale nie daję rady wytrzymać tyle (i ręce bolą )
masuję parę min, ile dam radę i najwyżej zmieniam nogi
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:31   #496
Juleczka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ten pilling kawowy na prawdę działa
Polecam wszystkim . Do tego jeszcze zielona herbatka i rowerki.
__________________
Bez Twojego pozwolenia nikt nie może sprawić, że poczujesz się gorszy!
Juleczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 15:03   #497
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: domowe sposoby na cellulit

wiecie co, tak wczoraj oglądnęłam się w lustrze i zauważyłam, że mój celulit jest naprawdę mniejszy-jedyne co robię w tym kierunku to peeling kawowy kilka razy w tygodniu-ale nie codziennie i krem anty z Sorayi, a z ćwiczeń-to czasem jeźdże na rowerku stacjonarnym-ale to tak kiedy mi się chce (a częściej mi się nie chce niż chce ) Diety nie stosuję żadnej i nawet nie odżywiam się zbyt zdrowo. Więc jestem happy!!!
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 06:46   #498
bonbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 36
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
dzięki

ja próbowałam koło 10-15 min na nogę, ale nie daję rady wytrzymać tyle (i ręce bolą )
masuję parę min, ile dam radę i najwyżej zmieniam nogi
Wcześniej też na samym początku próbowałam robić tak długo - czyli nawet do pół godziny. Wiele dziewczyn tak zalecało, ale moje nogi wyglądały jakby ktoś je zmasakrował, poza tym bolały więc codzienne masaże szczotką choćby pod prysznicem odpadały no i życie seksualne zamierało, bo mąż bał się mnie dotykać, żeby nie bolało, a i ja taka wypluta nie miałam ochoty
Teraz przynajmniej nie mam pajączków, bo moja cera naczynkowa to nie jest najłatwiejsza w obsłudze Czyli wolę częściej a mnie. A jak się zaniedbam, to robie peeling z kawy, masaż bańkami, serum na cellulit, folia na nogi i godzinka pod kocem - żeby wyrzuty sumienia za brak systematyczności zagłuszyć
__________________

bonbonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 12:06   #499
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez bonbonka Pokaż wiadomość
Wcześniej też na samym początku próbowałam robić tak długo - czyli nawet do pół godziny. Wiele dziewczyn tak zalecało, ale moje nogi wyglądały jakby ktoś je zmasakrował, poza tym bolały więc codzienne masaże szczotką choćby pod prysznicem odpadały no i życie seksualne zamierało, bo mąż bał się mnie dotykać, żeby nie bolało, a i ja taka wypluta nie miałam ochoty
Teraz przynajmniej nie mam pajączków, bo moja cera naczynkowa to nie jest najłatwiejsza w obsłudze Czyli wolę częściej a mnie. A jak się zaniedbam, to robie peeling z kawy, masaż bańkami, serum na cellulit, folia na nogi i godzinka pod kocem - żeby wyrzuty sumienia za brak systematyczności zagłuszyć
ja chyba też na taki tryb przejdę, częściej a krócej

kupiłam wczoraj ziółka, dziś wymieszam i zaparzę.. mam nadzieję że smakowo będą do przełknięcia
i że (ws)pomogą w kuracji
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 13:08   #500
madzialinda86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ostatnio dostałam na poczte wiadomość ze strony "cellulitcud"Kobietka pisze o olejku na cellulit który zwalcza go w 14 dni!Receptura podobno jest prosta i można ją w 5 min zrobić w domu!Gwarantuje zwrot pieniędzy gdyby nie było rezultatów!Podobno wiele kobiet przetestowało ten olejek!Czy któraś z was cos o nim słyszała?
madzialinda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:32   #501
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: domowe sposoby na cellulit

masaz
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 06:30   #502
bonbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 36
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez madzialinda86 Pokaż wiadomość
Ostatnio dostałam na poczte wiadomość ze strony "cellulitcud"Kobietka pisze o olejku na cellulit który zwalcza go w 14 dni!Receptura podobno jest prosta i można ją w 5 min zrobić w domu!Gwarantuje zwrot pieniędzy gdyby nie było rezultatów!Podobno wiele kobiet przetestowało ten olejek!Czy któraś z was cos o nim słyszała?
Obawiam się, że to zwykle naciąganie.... Kazdy przeciez gwarantuje 100 procentową skuteczność :/
__________________

bonbonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:23   #503
madzialinda86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

mam link do stronki o której pisałam http://cellulitcud.pl/ !Masakra nie rozumiem po co ludzie chcą zarabiać na ludzkiej naiwności!Sadyści obiecuja cuda a wychodzi z tego d..a!

Edytowane przez madzialinda86
Czas edycji: 2010-06-24 o 11:34 Powód: błąd w pisowni
madzialinda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:49   #504
bonbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 36
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez madzialinda86 Pokaż wiadomość
mam link do stronki o której pisałam http://cellulitcud.pl/ !Masakra nie rozumiem po co ludzie chcą zarabiać na ludzkiej naiwności!Sadyści obiecuja cuda a wychodzi z tego d..a!

Jak zawsze niestety :/ ostatnio się zaniedbałam i to widać!!!! Masakra
__________________

bonbonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:46   #505
carlolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

hej, ja mam niestety nieco inny problem-mam cellulit i to coraz bardziej postepujacy, tzn w zeszlym roku mialam tylko na tylniej stronie ud i posladkach, teraz jest widoczny takze na przedniej i bocznej mam duzo ruchu (kilka razy w tygodniu siatkowka, raz w tyg basen, codziennie spacer okolo godziny) nie pije, nie pale, odzywam sie w miare zdrowo, robie sobie masaze smaruje kremami a to cholerstwo dalej nie znika! Wyczytalam w necie ze moze to byc spowodowane braniem pigulek- i to jest u mnie w sumie jedyna mozliwa przyczyna. Jesli tak to czy ktoras z Was wyprobowala i znalazla jakies pigulki (teraz biore harmonet) po ktorych cellulit sie zmniejszyl? I czy plastry tez pwooduja cellulit?
carlolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 11:23   #506
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez carlolina Pokaż wiadomość
Wyczytalam w necie ze moze to byc spowodowane braniem pigulek- i to jest u mnie w sumie jedyna mozliwa przyczyna. Jesli tak to czy ktoras z Was wyprobowala i znalazla jakies pigulki (teraz biore harmonet) po ktorych cellulit sie zmniejszyl? I czy plastry tez pwooduja cellulit?
dokładnie jak u mnie niestety

ja swoich pigułek nie zmienię, bo już brałam wszystkie możliwe kombinacje składnikowe.. i te które biorą najlepiej mi podchodzą z innych względów (biorę yasminelle)..
brałam logest (odpowiednik harmonetu) i cellu był trochę mniejszy. ale libido było poniżej zera


piję te ziółka, staram się pamiętać o masażach..
na razie postępu nie widzę, ale ziółka mi smakują
mam nadzieję.. że choć trochę się mniejszy
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:44   #507
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Tak was czytam i się zastanawiam czy samo bieganie, co najmniej 4 dni w tyg. zniweluje tę skórkę czy to nic nie da i muszę się jeszcze czymś wesprzeć?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 08:20   #508
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Hej kobietki, ja walczę z tym świństwem od 15 roku życia a mam obecnie 27 gdybym nie walczyła dzień w dzień to nie wiem jak wyglądałabym brrr, a dodam, że jestem szczuplutka jak nie wiem co.
Ano kochane, pierwsze to dieta, ograniczyć tłuszcze zwierzęce, jak najwięcej warzyw i zielona herbata, to musi wejść w nawyk jak mycie zębów. Po drugie masaż , szorstką rękawicą , albo masażerem dołączonym do balsamów. Powiem Wam, że mnie balsamy nie pomagają jako tako, nie widzę różnicy po nich. Po trzecie masaż kostkami lodu - dla mnie to zbawienne, cellulit taki, że go nie widać a skóra napięta , że ho ho. Biorę gorącą kąpiel, a potem nacieram się kostkami i później na chwile pod kocyk, żeby się ogrzać.
Na sport trzeba uważać, bo mnie np. bieganie , spowodowało, że rozrastające sie mięśnie wypchały cellulit na zewnątrz , wyglądałam masakrycznie !!!!! Lepiej rower i gimnastyka, basen itp.
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:44   #509
stokrota87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Hej dziewczyny
Mam takie pytanie dot peelingu kawowego Czy po jego użyciu swędzą was nogi? Mnie bardzo i nie wiem czy to jest efekt peelingu czy tak nie powiino być? Doradźcie co robić
stokrota87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 09:52   #510
DreamBass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 40
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Muffida Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio antycellulitowe serum na noc i żel na dzień firmy lirene... słyszałam gdzieś, że są niezłe. Mam nadzieję Myślałam tez żeby zapisać się na vacu well do jakiegoś salonu fitness. Podobno po kilku razach widać zadowalające efekty Ale nie wiem, bo to wychodzi jakoś ok.350zł za 10 zabiegów(treningów).. Może któraś z Was chodziła na to???
tak! to jest świetne.
moja siostra sie zapisała i nie dość ze po ok 4 razach schudła ze było to widac gołym okiem to jeszcze w duzej mierze pozbyła sie cellulitu
Niestety jedynym minusem jest to ze nie kazdego na to stac bo nie jest to tanie.
DreamBass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.