Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 16:04   #3331
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

wyciągnęłam z czeluści Winterweld
rzekłabym, że efekt delikatny daje, muszę się z nią przeprosić

a tak z ciekawości to jak sprzątacie te osypane drobinki? bo pędzlem nie idzie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:08   #3332
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wyciągnęłam z czeluści Winterweld
rzekłabym, że efekt delikatny daje, muszę się z nią przeprosić

a tak z ciekawości to jak sprzątacie te osypane drobinki? bo pędzlem nie idzie

Ja to calkiem zmywam chusteczkami Babydream i dopiero jak mam pomalowane oczy to robie reszte makijazu,przy proszkach typu mika/pigment inaczej nie daje rady i efekt jest oplakany.Wybieram droge na okretke ale dzieki temu makijaz jest staranny i lepiej wykonczony.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:08   #3333
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wyciągnęłam z czeluści Winterweld
rzekłabym, że efekt delikatny daje, muszę się z nią przeprosić

a tak z ciekawości to jak sprzątacie te osypane drobinki? bo pędzlem nie idzie
Jakie osypane drobinki? Nic mi się nie osypuje, przynajmniej nie przy winterveld Jak coś się osypie, zbieram delikatnie patyczkiem higienicznym.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:11   #3334
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

mam ciacho, komu? komu? bo idę do domu...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:14   #3335
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
mam ciacho, komu? komu? bo idę do domu...
Palec do budki! Ja poproszę
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:31   #3336
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Ktora lubi Kayah?bo zakochalam sie w ostatniej plycie a szczegolnie Ocean spokojny juz
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:35   #3337
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Palec do budki! Ja poproszę
to zapraszam na Gotowalnię
chodzi za mną jeszcze TO
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ktora lubi Kayah?bo zakochalam sie w ostatniej plycie a szczegolnie Ocean spokojny juz
ja lubię
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 16:37   #3338
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Ale ciachoooo...ja teeeeeeeeeeeeżżżżżż chceeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! !!!
Zrobiłam sobie własnie olejek myjący na bazie oleju z orzecha włoskiego z witaminką E ...no nałozyłam na twarz błyskawiczne serum nawilżające ...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:49   #3339
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Oho, widzę, że na wspominki was dziś wzięło.

Moja przygoda z wizażem zaczęła się od wyszukiwarki google, która pokierowała mnie na wątek o ziaji - szukałam wtedy informacji o tej marce. A potem pooooszło...

Kurczę, głowa mnie boli, od rana czuję się rozbita, mam nadzieję, że to nie żadna grypa albo coś... Dobrze, że Tż wrócił od babci, ale jego opieka... Ech...

Wracam do oglądania Kimi wa petto, przynajmniej się rozerwę ciut.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:55   #3340
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
mam ciacho, komu? komu? bo idę do domu...
Poproszę o duży kawałek do herbatki

Witam dziewczyny jestem na bieżąco, ale samopoczucie u mnie kiepskie, wczoraj złapałam kolejne przeziębienie w tym sezonie Nie pomogły saszetki Gripexu, witaminka C, nawet najadłam się czosnku i wymoczyłam nogi na noc. Chyba załatwiłam się zimnym sokiem z lodówki , jaka ja głupia Mam tylko nadzieję,że nie zarażę mojej dzieciny i męża.

Ja trafiłam najpierw na KWC później wyczytałam o EDM i wpadłam w nałóg miłości do minerałków
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:04   #3341
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Witaj, Jagoda. Odpowiedzi na swoje dwa pierwsze pytania znajdziesz w pierwszym poście wątku dotyczącym everyday minerals. Polecamy tę lekturę wszystkim początkującym To pomocne kompendium wiedzy na temat minerałów edm, zakupów i aplikacji (może dojdziesz też do wniosku, że lepiej zamówić minerały u źródła niż na allegro?).
Co do pudru Jadwiga, wypowiadałam się na jego temat na poprzednim (IV) wątku plotkowym, skorzystaj z wyszukiwarki.
już tam uciekam, dziękuję

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A wcinaj się poplotkuj z nami

Podkład mineralny nakładam migusiem, trwa to krócej niż nakładanie fluidów którymi się kiedyś pastowałam wystarczy sypnąć trochę proszku na wieczko, pomiziać w tym pędzlem i nałożyć na twarz (są różne sposoby).

1 ml to raczej niewiele, prawdziwe sample EDM zamawiane ze stronki mają bodajże 5 ml (1 gram) - dobrze mówię dziewczyny...? W każdym razie nawet ten 1 ml powinien wystarczyć na 4-5 aplikacji.

Tego drugiego czegoś nie testowałam, pierwszy raz na oczy widzę.




Idę w końcu tę kawę machnąć
dzięki
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 17:18   #3342
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Na wizaz trafilam jakby dwutorowo
Z jednej strony wiele kosmetykow mnie uczulalo i czytalam w necie o kosmetykach w celu znalezienia pasujacych, z drugiej strony zajmowalam sie makijazami i szukalam informacji i instrukcji na ten teamat.
Kilka razy trafilam wiec na wizaz przez wyszukiwarke i na poczatku tylko czytalam potem odkrylam KWC (ktore wtedy jeszcze tak sie nie nazywalo) a potem znalazlam forum i kiedys w koncu odwazylam sie zalogowac i napisac pierwszy post i wystawic pierwsza recenzje
A potem pojawil sie czat i byly zloty wizazowe
Pozniej wyjechalam z PL i prze pol roku nie mialam dostepu do netu a jak juz mialam to byl nowy wizaz i nowe fora i juz to wszystko bylo dla mnie nie do ogarniecia utknelam wiec na prawie 4 lata na Fitnessie i mamowym.
Do tematu mineralow podchodzilam kilka razy ale bez wiekszego entuzjazmu az w koncu po rozmowie z kolezanka przeczytalam watek o EDM, zlozylam pierwsze zamowienie i zaczelam sie udzielac na Mineralach
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:38   #3343
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Ale cisza...mnie dalej cos kłuje w tych plecach..chyba sobie grzańca zrobię
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:38   #3344
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Dziewczyny nie wiem gdzie zadać to pytanie i padło na ten wątek.
Chciałabym spróbować mydło afrykańskie i tu pojawia się problem.. z jakiej firmy.
Widziałam że dużym uznaniem cieszy się mydło z coastal scents, ale jest ono dość drogie. Tańsze ma np egm, a najtańsze znalazłam w blusche http://www.blusche.biz/Store/blusche...ollection.html
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:38   #3345
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Jeszcze lepszy przebój - odkryłam, że mam ten aparat już ponad DWA lata a tryb makro zamiast być wyeksponowany pomiędzy innymi "programami" typu "Krajobraz", "Portret", jest ukryty dość głęboko w ustawieniach - a tam nigdy się nie zagłębiałam, bo te wszystkie szczegółówe ustawienia aparatowe to dla mnie czarna magia. Dziś po 2 godzinach oglądania aparatów na All stwierdziłam, że w sumie warto przejrzeć co mój ma do zaoferowania i mam makro i supermakro Pomyśleć, że fotografowałam makijaże komórką mamy...


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Bystrzak z ciebie To teraz zrób jakieś fajne zdjęcie i wklej nam tutaj. Temat dowolny Ja z chęcią zobaczyłabym twój kuferek, ale zamknięty. Spodobał mi się ostatnio, z chęcią pooglądałabym go w pełnej krasie. Zdradź, co to za marka.
Zaraz Ci wkleję


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a tak z ciekawości to jak sprzątacie te osypane drobinki? bo pędzlem nie idzie
Ja zanim zacznę malować powiekę, podkładam pod oko, na policzek chusteczkę higieniczną / płatek papieru toaletowego wszystko osypuje się na papier, a nie na skórę. Nie wyobrażam sobie malować najpierw oko, później twarz tak samo jak nie mogę pojąć, że niektóre kobity malują napierw rzęsy, później powiekę



Selene - niech Ci mama kupi i podeśle maść Ben-Gay grzeje jak złoto, uwielbiam ją - i mój kręgosłup też ją kocha


Asix - z tego co się niedawno orientowałam, to mydło z EGM wychodzi drożej niż to z CS... bo są inne ilości oferowane. Ale może coś się zmieniło. Ogólnie ja po mydle afrykańskim mam nieprzyjemnie ściągniętą skórę, wolę Rhassoul&Moroccan z EGM Fruit&Honey i Oatmeal też są fajne.
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-11-08 o 17:41
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:44   #3346
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Violl, no niezła jesteś
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:46   #3347
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Wioll..mnie nie boli kręgosłup..tylko z tyłu cos po lewej stronie na dole..jakby mi ktos tak uderzał czyms i przyciskał...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:46   #3348
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Neroli-gorzka pomarancza wogole mnie odrzuca obojetnie w jakim kosmetyku nie moge zniesc tej intensywnosci jaka w sobie ma
Patrz, a ja lubię w perfumach, pod warunkiem, ze jest czymś słodkim przyprawiona (relatywnie). Np jeden z moich ulubionych zapachów, platynowy boss. Niby taki zwyklak, ale na mnie się fantastycznie rozwija i wychodzi z niego nerolkowa elegancja Za to na hydrolacie też się przejechałam, na szczęście już kończę.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

i potwierdzam, makijaż mineralny oszczedza czas.. Nawet przyjaciółka która namowiłam na prochy jest zachwycona. (ja czasami nakladam puder na pędzel i chodzę po mieszkaniu wcierając go. Ide po herbatę.. wyjmuje rzeczy z szafy.. wracam do lustra a makijaż.. SAM sie zrobił
Mnie na początku zajmował dłużej niż robiony fluidem, ale to tak jak jest się w nowym miejscu- wyszykowanie zajmuje 2x tyle, co zwykle. Teraz to raz-dwa i makijaż zrobiony Oczywiście najdłużej schodzą mi oczy

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Taaaa mnie też nie było łatwo oczywiście wkręcałam sobie, że wezmą mnie tu wszystkie za jakąś głupią, co to przychodzi niewiadomo skąd i próbuje się skumplować to samo jak do pierwszych zamówień dołączałam, bałam się a największy respekt to czułam chyba przed Pastereczką, bo wszędzie czytałam że ona taka obeznana, takie guru i w ogóle... a ja tu wpadam i przecież mogę się skompromitować dobrze, że mam to za sobą
No wiesz Przecież Ty słodziutka jesteś Ja przed Pastereczką respektu wielkiego nie czułam, za to na początku mojego 'forumowania' miałam kilka zderzeń ze stałymi bywalczyniami, do tej pory staramy się sobie nie wchodzić w drogę (zwykle)

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Oooooo..farby , lakiery do paznokci tez lubie ..a co do zapachów męskich. Mój kolega na studiach pachniał niesamowicie, męczył mnie ten zapach- coś fantastycznego Pokazał mi w domu flaszeczkę- to byl jakiś zapach z Avonu, flaszeczka była w delikatną zebrę. Moj zapach męski nr jednen. Ale nie kupie TŻowi bo mi się z tamtym kolega kojarzy...




Ja pamietam..zabłądziłam bidulka i mnie chicały pogonić ..ale sie nie dałam
Mógłby się TŻ zrobić podejrzliwy I dobrze, że się nie dałaś, dzielna dziewczzynka


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja trafiłam na wizaz przez kwc. Tak się zaczęła moja eksploracja. A teraz wizaż to moje miejsce w internecie

Z ust mi to wyjęłaś Ja też trafiłam przez KWc, po około pół roku zorientowałam się, że tu cały background jest Najpierw była Wizażystka, później biochemia i perfumy, aż wreszcie wywalczyłyśmy własne forum mineralkowe. Aha, a przygoda z mineralkami zaczęła się od BB Cream Frantic, później dziewczyny zaczęły szaleć z prawdziwymi minerałkami

A w ogóle to mi ucięło parę zacytowanych postów, więc

Kamilko, Violl, gdy Was czytam to czuję, jakbyśmy się znały od lat, mimo, ze Was w życiu nie spotkałam. Wasze upodobania, sposób wypowiedzi i ogólnie podejście do życia są mi bardzo po drodze

Zgłasza się kolejna fanka benzyny i pasty do podłóg W mojej podstawówce/gimnzajum był parkiet, jak ja lubiłam poranki w szkole Hex, Paula miałam obniżone sprawowanie i ocenę z techniki, bo na rzeczonym przedmiocie zdradziłam się z moimi upodobaniami Od tej pory nauczyciele patrzyli na mnie podejrzliwie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

A teraz mnie kłuja strasznie plecy na dole po lewej stronie ..jeszcze godzine temu było znośnie ale teraz boli i to bardzo..odmówiłam obiad na mieście na 17 bo ledwo co siedzę..
Może siedziałaś/leżałaś za dlugo w jednej pozycji? Nie mów tylko, że nerki

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A ja zaczęłam od minerałów rzuciłam się na zbiorowe zamówienie po tym jak wiedzma86 dała mi cynk, właściwie nic o minerałach nie wiedząc tzn tyle ile ona mi powiedziała, walnęła taką reklamę (czytała wątki od dawna) że bardzo szybko uległam wierząc na słowo...
dopiero po zamówieniu pierwszego EDM (w ciemno... i trafiłam z kolorem ) zaczęłam czytać tak na poważnie.
W ogóle zarejestrowałam się rok temu, a dopiero na wiosnę wsiąkłam. Wcześniej jak Sylwia mówiła mi, że wizaż to, wizaż tamto, to wyczytała na wizażu, a o tym jej wizażanki powiedziały - myślałam, że jest psychiczna


A przecież codziennie wychodząc z domu powinno się żegnać z rodziną tak, jakby miało to być po raz ostatni... tym bardziej jak jedzie się w trasę, tak daleko. Ehh...
Patrz, a ja byłam przekonana, że to Ty wiedźminkę wprowadziłaś

Violl, no i to jest wlaśnie to, o czym mówiłam

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. Mam też z mężem taką umowę, że nigdy nie kładziemy się spać w gniewie, problem trzeba przegadać i wyjaśnić, a do łózia w pełnej zgodzie. Dzięki temu nie mamy ciągnących się jak guma z gaci cichych dni jak niektóre pary.
My też (choć z TŻtem) Raz na samym początku znajomości mieliśmy chyba z tydzień/półtora, nawet się nie pokłóciliśmy, zwykłe nieporozumienie o jakieś głupstwo. Wtedy stwierdziliśmy, że nigdy więcej 'cichych dni', to zbyt wykańczające psychicznie. Do tej pory, mimo że mamy ze sobą kontakt głównie telefoniczny, nasze 'ciche dni' nie trwają dłużej niz 3h

A tak w ogóle, to muszę się pochwalić (choć piszę tego posta tak dlugo, że już pewnie stworzyłyście kolejną stronę) Oficjalnie ogłaszam, że uświadomiłam stanikowo mojego małego Ostatnio, znając moje zamilowanie do podkreślania talii, podeslał mi Antośkowy gorset. Na to ja, ze owszem, podoba mi się i zawsze go chciałam, ale niestety nie robią mojego rozmiaru. Na co on 'pout' No to mówię, że ostatecznie mogę wziąć ten kilka misek za maly gorset, bo też mi się zawsze podobał A maly:"Nieee no, tak to ja nie chcę, przecież w takich za małych miseczkach będzie ci nie wygodnie i nie będzie to też do końca wyglądało, jak powinno. Cóż, moja dziewczyna nie mieści się w Panache'owej rozmiarówce, dumny jestem Znajdziemy ładny gorset w XY rozmiarze dla ciebie" Przepadłam I żeby nie było, nie nawijam mu ciągle o stanikach

A druga rzecz- robię kolejne już (6?) podejście do naturalnej pielęgnacji. Wiele czynników się na to złożyło- po pierwsze, część mojej obecnej przestaje mi tak dobrze służyć, dwa- nie mogę znaleźć zamienników, trzy Naturalne Piękno ma składy, które może mi krzywdy nie zrobią ( olej słonecznikowy mnie zapycha) i wreszcie Violl moje odkładanie słodyczowych pieniędzy przynosi efekty więc jeszcze trochę i środki się znajdą na pierwsze zamowienie z NP Ile ja ostatnio musiałam wydawać na slodkości Dopiero teraz tak wyraźnie to widać

A w ogóle słucham sobie animenfo, przy niedzieli jakoś spokojnniej grają, teraz leci coś z Kenshina, chwilę temu jakieś orkiestrowe ost. Prawie chillout Bo na rmf nippon się obraziłam- za często nie lączy. Luzik
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:52   #3349
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

No nie az tak nisko, gdzieś na wysokości dolnego żebra z lewej strony..mam nadzieję że winko ból rozgrzeje....
Evelinek
Gdzie Pastereczka ?
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 17:55   #3350
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Kamilko, Violl, gdy Was czytam to czuję, jakbyśmy się znały od lat, mimo, ze Was w życiu nie spotkałam. Wasze upodobania, sposób wypowiedzi i ogólnie podejście do życia są mi bardzo po drodze

To można zmienić
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No nie az tak nisko, gdzieś na wysokości dolnego żebra z lewej strony..mam nadzieję że winko ból rozgrzeje....
Poproś Frenkę o konsultację

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-11-08 o 17:57
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:59   #3351
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

No tez jej nie ma...Może i dobrze bo i tak w ostatnim czasie tyle mi sie przytrafiło wypadków i stłuczeń Ze aż się boję nowych konsultacji..
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:05   #3352
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Wioll..mnie nie boli kręgosłup..tylko z tyłu cos po lewej stronie na dole..jakby mi ktos tak uderzał czyms i przyciskał...
A pamiętasz jak ostatnio jojcyłam, że sobie mięsień plecny przy noszeniu zgrzewek z mineralną naderwałam? właśnie BenGay pomógł


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Kamilko, Violl, gdy Was czytam to czuję, jakbyśmy się znały od lat, mimo, ze Was w życiu nie spotkałam. Wasze upodobania, sposób wypowiedzi i ogólnie podejście do życia są mi bardzo po drodze


Cytat:
Violl moje odkładanie słodyczowych pieniędzy przynosi efekty więc jeszcze trochę i środki się znajdą na pierwsze zamowienie z NP Ile ja ostatnio musiałam wydawać na slodkości Dopiero teraz tak wyraźnie to widać
Ja odkładałam 5 zł dziennie mimo, że wydawało mi się to absurdem - przecież się kasa w kieszeni nie koci... A jednak! Ze świadomością, że muszę każdego dnia wrzucić do skarbonki 5 zł oglądałam trzy razy każdy batonik, każdą gazetę, każde wszystko. I dało się, błyskawicznie sporą sumę odłożyłam. Muszę do tego wrócić


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Poproś Frenkę o konsultację
A co jej sekserka pomoże?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:09   #3353
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja odkładałam 5 zł dziennie mimo, że wydawało mi się to absurdem - przecież się kasa w kieszeni nie koci... A jednak! Ze świadomością, że muszę każdego dnia wrzucić do skarbonki 5 zł oglądałam trzy razy każdy batonik, każdą gazetę, każde wszystko. I dało się, błyskawicznie sporą sumę odłożyłam. Muszę do tego wrócić
Zrobiłam taki eksperyment dwa lata temu. W każdy piątek do specjalnej puchy wkładałam 20 zł. W zasadzie kompletnie nie odczuwałam tego w portfelu, były to po prostu pieniądze, których nie przepuszczałam na głupoty. Niby niewielkie kwoty, ale powiem wam, że po roku pojechałam za tą kasę na naprawdę fajne, choć niedługie wakacje
Ten eksperyment otworzył mi oczy na pewne sprawy finansowe. Teraz oszczędzam w bardziej cywilizowany, ale równie systematyczny sposób. Tylko kwoty większe.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-11-08 o 18:12
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:11   #3354
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Kamila wrzucam zdjęcie kuferka. Dopiero na fotce widzę, że chyba deko okurzony jest wybacz
iiii wklejam efekt SuperMakro - hurrrrraaaa
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:12   #3355
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Wiem, że jest wątek pt. co kupić w prezencie, ale wolę was zapytać. Co kupić Tacie w prezencie na gwiazdkę? Lubi national geografic i ogólnie programy przyrodnicze i podróżnicze. Może jakąś książkę ktoś poleci? Tylko nie Cejrowski bo już ode mnie dostał
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:12   #3356
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Ja może jak wyłączę Wizaż , spali mi się komp lub odetną neta to zaoszczędzę Myśłam że jak wpływa na konto to będzie dłużej leżało..niestety dali mi Visę
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:13   #3357
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Poproszę o duży kawałek do herbatki

Witam dziewczyny jestem na bieżąco, ale samopoczucie u mnie kiepskie, wczoraj złapałam kolejne przeziębienie w tym sezonie Nie pomogły saszetki Gripexu, witaminka C, nawet najadłam się czosnku i wymoczyłam nogi na noc. Chyba załatwiłam się zimnym sokiem z lodówki , jaka ja głupia Mam tylko nadzieję,że nie zarażę mojej dzieciny i męża.

Ja trafiłam najpierw na KWC później wyczytałam o EDM i wpadłam w nałóg miłości do minerałków
straszna jakaś franca szaleje, u mnie dzisiaj szpital domowy
mała wczoraj była już ok, dziś znów zjazd do bazy i szklane oczy - od jutra antybiotyk (szlag ) daję
do tego małż też dzisiaj wstał z gorączką, na razie się aspirynuje

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja zanim zacznę malować powiekę, podkładam pod oko, na policzek chusteczkę higieniczną / płatek papieru toaletowego wszystko osypuje się na papier, a nie na skórę. Nie wyobrażam sobie malować najpierw oko, później twarz tak samo jak nie mogę pojąć, że niektóre kobity malują napierw rzęsy, później powiekę
eeeee.... ja tak robię

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No nie az tak nisko, gdzieś na wysokości dolnego żebra z lewej strony..mam nadzieję że winko ból rozgrzeje....
Evelinek
Gdzie Pastereczka ?
Selene, winko nie prędzej Cataflam [jak ten Ben Gay nie pomoże]

i też czekam na Pastereczkę
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:18   #3358
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

No to kolejka do Pastereczki się robi...
Trzymam kciuki układy odpornościowe w twoim domku
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:21   #3359
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Wiem, że jest wątek pt. co kupić w prezencie, ale wolę was zapytać. Co kupić Tacie w prezencie na gwiazdkę? Lubi national geografic i ogólnie programy przyrodnicze i podróżnicze. Może jakąś książkę ktoś poleci? Tylko nie Cejrowski bo już ode mnie dostał
Może prenumerata jakiegoś branżowego pisma, choćby i NG?
Z literatury podróżniczej polecam książki Jacka Pałkiewicza. Bardziej reporterskie spojrzenie na świat - Wojciech Jagielski.
Skoro ma duszę podróżnika, to mogą spodobać mu się gadżety, choćby nigdy miał ich nie użyć, ale po prostu "mieć", np. porządny kompas albo wielofunkcyjny nóż. A jeśli jest raczej typem kolekcjonera, to może wyszperaj w internecie albo w jakimś antykwariacie prezent sentymentalny, np. starą historyczną mapę terenów, z których pochodzi. Albo jakąś inną pamiątkę związaną z miejscem urodzenia, np. stary plakat kinowy.
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Kamila wrzucam zdjęcie kuferka. Dopiero na fotce widzę, że chyba deko okurzony jest wybacz
Bardzo fajny kuferek, szukam właśnie czegoś podobnego Co to za marka? Na all większość oferowanych kuferków ma niestety takie okropne, rzucające się w oczy duże nity.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-11-08 o 18:26
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:21   #3360
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
eeeee.... ja tak robię
Szczerze podziwiam, serio! Napisałam tamto, bo zwyczajnie NIE POTRAFIĘ umalować najpierw rzęs. Później cień mi się na nie osypuje i czerń szlag trafia. Moja przyjaciółka też tak "odwrotnie" maluje argumentując w drugą stronę, że się jej umalowane oko tuszem paćka hehe... widać dużo od budowy oka zależy


Właśnie spryskałam jeden nadgarstek Singature, drugi Diamondsami i porównuję...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.