Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 20:58   #211
hadrianna89
Raczkowanie
 
Avatar hadrianna89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Pomóżcie Farbowałam dziś włosy, chciałam jakoś je ujednolicic na rudo, bo miałm na górze blond na dole ciemniejsze, wybrałam złoty bursztyn loreala, włosy owszem, ujednoliciły się, ale wyszła paskudna wiśnia, co teraz?! jak to zmyc i co zrobic, zeby były rude?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g540d.jpg (36,5 KB, 29 załadowań)
hadrianna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 15:11   #212
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evelina88 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie serdecznie!
Proszę o pomoc, zafarbowałam włosy na blond, po czym użyłam płukani Celia aby zniwelować intensywność żółtego koloru, po czym okazało się, że mam wściekle niebieskie włosy i to nie w całości. Co robić? Pomóżcie!
myj, myj i myj, a nastepnym razem drastycznie zmniejsz ilość płukanki lub zwiększ ilość wody, pewnie za dużo wlałaś lub zbyt długo płukałaś.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:56   #213
paulinkaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Unhappy Żółte odrosty po farbowaniu na blond... ;(;( Pomocyyyyy

Cześć.

Chciałabym prosić Was o pomoc! Mam platynowy blond, z natury jestem ciemną blondynką. Dziś postanowiłam na własną rękę pozbyć się okropnych ciemnych odrostów, kupiłam rozjaśniacz firmy Joanna, po czym nałożyłam go tylko na odrosty. Trzymałam farbę tyle co zwykle czyli 30 min (zwykle tyle wystarczało żeby uzyskać pożądany efekt, przy użyciu tego samego rozjaśniacza). Po spłukaniu farby zobaczyłam, że ,moje odrosty są przeraźliwie żółte (zawsze po farbowaniu był taki efekt) i różnią się od pozostałych włosów : użyłam płukanki rozjaśniającej, nie przyniosło to żadnego efektu. Czynność powtórzyłam 3 razy i dalej nie mogę pozbyć się żółtego koloru... Proszę o szybką pomoc, ponieważ jutro popołudniu mam bardzo ważną randkę od której zależy moje być albo nie być.

Z góry dziękuję za pomoc.
Buziaki, Paulina

P.S. Słyszałam, że w takich wypadkach pomaga użycie zwykłej szamponetki... Nie chcę ponownie farbować włosów, ponieważ są one bardzo zniszczone, słabe i wypadają... proszę o rady
paulinkaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 12:22   #214
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Żółte odrosty po farbowaniu na blond... ;(;( Pomocyyyyy

kup popielaty blond (ale nie taki srebrny ;]), na odrosty, pod koniec na całe włosy żeby wyrównać kolor i już
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:22   #215
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Żółte odrosty po farbowaniu na blond... ;(;( Pomocyyyyy

lepiej nie rob nic sama ja mialam ten sam problem radze isc do fryzjera
anetka-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:09   #216
Barba21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Żółte odrosty po farbowaniu na blond... ;(;( Pomocyyyyy

hej.Ja po każdym farbowaniu mam żółte odrosty tak jak Ty opisujesz.Kupuje w zwykłej drogeri szamponetke do włosów popielaty blond z firmy Marion.Kosztuje zaledwie niecałe 3 zł i nakładam tylko na sam odrost poczym po 30 min masuje całe wlosy i trzymam jeszcze 10 min.Jak bedziesz robic to nie przestrasz sie koloru bo bedziesz miała ostry fiolet ale to sie zmyje bo to działa jak szampon,a potem naluż odrzywke,spłucz ją i wysusz wlosy.Mi to zawsze pomaga.Jestem fryzjerka i nie mam czasu chodzic do fryzjera i sama tak se robie.Pozdrawiam
Barba21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 16:40   #217
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Żółte odrosty po farbowaniu na blond... ;(;( Pomocyyyyy

Cytat:
Napisane przez Barba21 Pokaż wiadomość
hej.Ja po każdym farbowaniu mam żółte odrosty tak jak Ty opisujesz.Kupuje w zwykłej drogeri szamponetke do włosów popielaty blond z firmy Marion.Kosztuje zaledwie niecałe 3 zł i nakładam tylko na sam odrost poczym po 30 min masuje całe wlosy i trzymam jeszcze 10 min.Jak bedziesz robic to nie przestrasz sie koloru bo bedziesz miała ostry fiolet ale to sie zmyje bo to działa jak szampon,a potem naluż odrzywke,spłucz ją i wysusz wlosy.Mi to zawsze pomaga.Jestem fryzjerka i nie mam czasu chodzic do fryzjera i sama tak se robie.Pozdrawiam
swiete slowa
a z reszta czasem nie warto isc do fryzjera bo niektorzy nie potrafia sie obchodzic z farbami, mi zamast ochlodzic kolor zrobili zielony poblask na wlosach, dobrze ze to toner i ze sie spiera ale kasy i wlosow i tak szkoda
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 10:44   #218
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Jak to jest z tymi fabami? Po nieudanym farbowaniu, można od razu kolejnego dnia nakładac kolejną farbę?
Farbowałam na ciemny mahoń, a wyszła mi wiśnia z czerwono-rudym refleksem.. w sumie tak dziwny kolor, ze nie potrafie go opisac - ok. 2 tony za jasny - nie widziałam ze farba ta rozjasnia wlosy.
Farbowałam włosy Castingiem, miesiąc wczesniej farbowane henną kasztanową ( venita). Moze znacie farbe, którą można uzyskac taki kasztan jak po Venicie kasztanowej? Chcialabym miec normalny kolor wlosow...


Ktore farby dają taki kolor jak na opakowaniu i nie zawierają amoniaku?
L'oreale juz odpadają, jesli takie szopki z nimi
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 08:55   #219
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Unhappy nieudane farbowanie -zamiast brązu czerń!!!

witam!
proszę o poradę. wczoraj farbowałam włosy chciałam uzyskac kolor jasny brąz a teraz jestem brunetką. uzyłam farby wella wellaton jasny brąz po zmyciu farby przeraziłam się mam czarne włosy jak węgiel!!! nie jest, az tak tragicznie ale to nie mój kolor! chcialm uzyskac odcien podobny do mojego naturalnego tj.ciemny blond. dodam ze wczesniej mialam jasne pasemka blond, dlatego pewnie wyszło mi to co mam teraz. czy któraś z was miała taki problem? najlepiej bedzie chyba jeżeli poczekam az kolorek trochę się spierze? chcialabym uzyskać ciemny blond czy samej mi sie uda?
anetka-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:35   #220
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: nieudane farbowanie -zamiast brązu czerń!!!

moim zdaniem nie ma na to wpływu to że miałas jasne pasemka, tylko to że jasny brąz jest ogólnie ciemnym kolorem, więc wyszedł Ci tak jak zapewne każdej z nas by wyszedł. pewnie po jakimś czasie troszkę się spierze, ale następnym razem jeśli chcesz jasnego brązu radziła bym użyć coś z blondów ciemny lub średni, pozdrawiam
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:53   #221
MySoul695718
Raczkowanie
 
Avatar MySoul695718
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 250
Dot.: nieudane farbowanie -zamiast brązu czerń!!!

też miałam taki problem kolorek powinien się sprać a wtedy zafarbuj je ponownie co do sprania się kolorku powinnaś używać szamponów przeciwłupieżowych bo one właśnie najszybciej zmywają niechciany kolorek
__________________
Najważniejsza jest ta miłość,
którą czujemy w sobie i dajemy bezwarunkowo
i bezinteresownie innym,
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 18:42   #222
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: nieudane farbowanie -zamiast brązu czerń!!!

dziękuję za odpowidzi !!!
anetka-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 19:02   #223
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: nieudane farbowanie -zamiast brązu czerń!!!

to moze byc wina pasemek na rozjasnionych włosach kolor wychodzi ciemniejszy i to duzo..
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 19:04   #224
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: nieudane farbowanie -zamiast brązu czerń!!!

Mi za kazdym razem jak farbowalam na odcienie brazu na poczatku wygladalo to jak czarny. Ale kilka myc (najlepiej tak jak dziewczyny radza szamponem przeciwlupiezowym) powinno pomoc. Generalnie przy ciemnych kolorach farb chyba lepiej jest brac tak o 1-3 tony jasniejszy.
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 10:57   #225
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: BARDZO nieudane farbowanie

mam meeeeega problem!
mialam troche rozjasnione wlaosy od dluzszego czasu. Ostatnio jednak ni emialam czasu na fryzjera- mam dlugie i grube wlosy i na taka izyte trzeba przeznaczyc dobrych prae godzin
no i postanowilam sobie sama pofarbowac!
zakupilam kolor JASNY braz, ale na moich wlosach wyszedl CZARNY
i w dodatku niedbale polozylam kolor, bo myslalam ze nie bedzie takiej roznicy, i mam plamy strego koloru
CO ja moge teraz zrobic!
est tak tragicznie, z enie chce wychodzic z domu wogole!
prosze pomozcie
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 14:07   #226
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: BARDZO nieudane farbowanie

Na rozjaśnianych włosach jasny brąz może dać taki efekt jak u ciebie. Więc musisz cierpliwie poczekać, aż kolor trochę się zmyje lub nałożyć jeszcze raz farbę.
Nie próbuj ich teraz rozjaśniać na własną rekę bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 23:53   #227
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: BARDZO nieudane farbowanie

myslisz, ze zmyje sie troche ten kolor?
nie podjelam zadnych decyzji, ale mysle, ze sie przejde do fryzjerki jutro! bo jest naprawde zle-chodze w chustach caly czas:/
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 17:03   #228
gusia010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
nieudane farbowanie

miałam swoje ciemne bląd włosy zafarbowane na bląd cynamonowy, dziś tzn po ok 3 miesiącach ciałam pozbyc się odrostów i przyciemnić kolor więc kupiłam "olśniewający brąz"palette. niestety włosy sa w kolorze miedziany RUDY! co robić?! są okropne
gusia010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 19:29   #229
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: nieudane farbowanie

szampon przeciwlupiezowy. za miesiac poloz brąz. bo chyba chcesz brąz tak?
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 13:41   #230
gusia010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: nieudane farbowanie

właśnie często ludzie polecają ten szampon przeciwłupieżowy, ale on chyba rozjaśnia, tak? czyli że będzie jasny rudy -no to jeszcze gorzej...
gusia010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:41   #231
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: nieudane farbowanie

jedyne co co pozostaje, to nałożenie innego koloru
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:05   #232
jacoco
Raczkowanie
 
Avatar jacoco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 190
Dot.: nieudane farbowanie

ja przestrzegam przed szamponem typu nizoral.. po każdym farbowaniu mnie fryzjerka przestrzegała bym nie używała szamponu przeciwłupieżowego, bo włosy zrobią się zielone sama jestem po nieudanym farbowaniu.. miał wyjść naturalny jasny brąz, a wyszedł ciemny rudy - kasztanowy. Zaczęłam zmywac szamponem oczyszczającym i trochę zeszło.. w dwa dni myłam włosy chyba z 10 razy a dziś zastosuje jeszcze cytrynkę i mam nadzieje że zejdzie
__________________
jacoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:20   #233
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez gusia010 Pokaż wiadomość
właśnie często ludzie polecają ten szampon przeciwłupieżowy, ale on chyba rozjaśnia, tak? czyli że będzie jasny rudy -no to jeszcze gorzej...
on spłukuje farbe. tzn wiadomo nie zejdzie cała, ale bardziej niz taki zwykly szampon
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 20:12   #234
gusia010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: nieudane farbowanie

dziękuje wam bardzo za wszystkie odpowiedzi, jak dobrze że są pomocne duszyczki na tym świecie do koloru nawet zaczęłam sie przyzwyczajać, poczekam może z miesiąć a potem pójde przefarbowac sie do fryzjerki
gusia010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:53   #235
martyneczkammm
Przyczajenie
 
Avatar martyneczkammm
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

witam mam problem w marcu zrobilam sobie bla pasemka a moj naturalny kolor to braz no i pasemka wygladaly fajnie po wyjsciu z fryzjera i wogole teraz zaluje ze zrobilam te pasemka wlosy zaczynaja wypadac lamac sie puszyc sie i zrobily sie matowe i w ogole postanowilam je sciac az do ramion nie stety na marne moje zapuszczanie jak mam teraz dbac o wloski jesli je scielam ?????powiedzcie mi ile schodza pasemka aby wrocic do swoich naturalnych wlosow jezeli jest to mozliwe no i jakich produktow mam uzywac aby je jakos zmocnic itd wloskow zy jak bym nalozyla farbe na wloski brazowa takie jak mam naturalny kolor wlosow czy by byly przswity blad pasemek ?>??
martyneczkammm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:54   #236
Antarktyda
Raczkowanie
 
Avatar Antarktyda
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 449
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

ehh.. a ja mam włosy średni blond i chciałam zrobić sobie jaśniejsze refleksy, naturalne.
Fryzjerka zrobiła mi je na całej głowie, zapłaciłam 50zł a wyszło... praktycznie nic nie wyszło.
Bez zmian jakby. Mój blond taki, jaki był. No może jak się tak przyjżeć to ODROBINĘ jaśniejszy.
Za 2 dni poszłam do fryzjerki i jej o tym powiedziałam, ona na to:
"No miało być przecież naturalnie"

To już mi bardziej słońce potrafi rozjaśnić
__________________
"Wolę być jego dziwką, niż Twoją żoną!" - Rose (Titanic)


"
Antarktyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:37   #237
annabartnikowska
Raczkowanie
 
Avatar annabartnikowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu:P
Wiadomości: 34
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

dziewczyny masakra... czytam te wszystkie wypowiedzi.. kupiłam farbę loreal 9.1 jasny popielaty blond miałam lekko żółtawe włoski ,ale nie aż tak ...jasne coprawda.. farbowałam wczoraj tą farbą i mam siwo zielone włosy takie mysie i sztuczne a na opakowaniu są takie naturalne i jasne koszmar.. czym je troszkę teraz złamac jaka farba rozjasnia w kolorze bardziej jasny blond ,ale nie aż biały ... ta farba mnie zawiodła... a miałam kupic vikinga z tej firmy ratujcie...
annabartnikowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:32   #238
Foczusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 10
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

wiem, że pewnie o tym była już wiele razy mowa ale nie mam zbyt czasu wszsytkiego czytać i przeszukiwac forum- sesja w toku i full nauki. mam nadzieję, że ktoś mi odpowie. gdzieś w kwietniu miałam farbowane włoski na blond-najpierw rozjasnaicz potem farba wellaton nr8. wyszło coś takiego jak na zdjęciach. mój naturalny kolor to ciemny brąz.. teraz mam już spore ciemne odrosty i przydałoby się coś z nimi zrobić. chciałabym wrócić do brązu. I tu moje pytanko. prawdą jest że na rozjaśnianych włosach lepiej farbowac jasnym brązem bo i tak wychodzi dużo ciemniejszy niż na opakowaniu a jak się pofarbuje ciemnym brązem to wychodzi czarny ?? chciałabym zatuszowac te ciemne odrosty i nie wiem co zrobić, jaką farbę kupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c07653c069.jpg (51,9 KB, 73 załadowań)
Foczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 14:42   #239
white girl
Raczkowanie
 
Avatar white girl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Wczoraj przeprowadzilam nieudane farbowanie Garnierem Belle Color 110 - wyszedł jasny blond ale żółtawy. Chciałam miec neutralny blond, bardziej chłodny niż złoty, ale nie wyszło.
Wiem, że to szkodzi włosom, ale zastanawiam sie nad poprawieniem koloru farbując jeszcze raz jasnym popielatym blondem (nr.11) choć wygląda dosyć ciemno na opakowaniu, lub bardzo jasnym (111) żeby jeszcze rozjaśnic. Boje sie jednak ze żółć zostanie a ja bardziej zniszcze włosy. Czy któras z was orientuje sie w temacie i może mi cos doradzic?
Pomóżcie!
__________________
Co cię nie zabije - to cię wzmocni
white girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 12:28   #240
wioolcyskoo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
nieudane farbowanie

mam problem tydzien temu bylam u fryzjera ii nie wiem co mi strzelilo do glowy zeby zrobic sobie ciemne wlosy chociaz wczesniej wlosy mialam rozjasniane 3 razy na blond. Teraz mam gorzka czekolade. strasznie mi sie nie podoba i zle sie czuje czy ktos mi powie kiedy bede mogla rozjasnic je znowu skoro tydzien temu je farbowalam farba?;(
wioolcyskoo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.