Jakie dodatki do pastelowej sukienki MOHITO? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 10:04   #1
truskaffkowe
Raczkowanie
 
Avatar truskaffkowe
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 91
Question

Jakie dodatki do pastelowej sukienki MOHITO?


Wczoraj kupiłam uroczą pudrową sukieneczkę MOHITO. Mój telefon jest zepsuty a kalkulatorem który obecnie posiadam zdjęcia wychodzą średniej jakości mimo wszystko dodaję. U Góry jest czarna siateczka, dokupiłam czarny cienki paseczek z złotą klamerką z tego samego sklepu. Nie mierzyłam go z sukienką więc nie wiem czy go ubiorę. Myślałam o zakupie czarnej kopertówki XXL ale nie wiem gdzie mogę taką dostać (proszę o linki, nazwy sklepów jeśli ktoś widział). I jeszcze problem obuwia. Do tańca zakupię balerinki, jednak do kościoła chciałam jakiś obcasik. Wiadomo nie 16 cm, bo mam 14 lat ale coś niższego i wygodnego byłoby bardzo fajne. Uwielbiam koturny ale do tak delikatnej kiecki będą za ciężkie. Kiedy mierzyłam sukienkę ekspedientka (bardzo fajna zresztą) dała mi baaaardzo wysokie szpilki i o ile na początku było to bardzo przyjemne to po przymierzeniu xxx sukienek nie miałam czucia w stopach Szukam też jakiejś złotej bransoletki i kolczyków bo naszyjnika chyba nie trzeba do tej ozdobnej siateczki. Polećcie coś, nie chce wyglądać fatalnie siedząc w pierwszej ławce (ślub brata = wszyscy będą się gapić na naszą familię
truskaffkowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 11:26   #2
Madchen_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 700
GG do Madchen_
Dot.: Jakie dodatki do pastelowej sukienki MOHITO?

Teraz modne jest polączenie pasteli z pastelami. Jeśli wiec kupilas sukienke w kolorze miety, postaw na buty w podobnej tonacji, pudroworozowe, złamana biel. Aby całość nie wyglądała nudno, dodaj kolczyki i cieniutką bransoletke w kolorze zlotym. Tak jak napisałaś- nie zakładaj naszyjnika Torebka XXL to dobry wybór. Wybrałabym taką w kolorze zbliżonym do sukienki. odchodzi się teraz od kompletu buty+torebka w tym samym kolorze
Madchen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 19:23   #3
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Jakie dodatki do pastelowej sukienki MOHITO?

W jednym z odcinków perfekcyjnej pani domu Gosia Rozenek była ubrana w sukienkę w kolorze pastelowym różu i miała zielony paseczek i do tego też buty w kolorze zieleni.A biżuteria postawiłabym na złoto
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 17:36   #4
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Jakie dodatki do pastelowej sukienki MOHITO?

Cytat:
Napisane przez izga88 Pokaż wiadomość
W jednym z odcinków perfekcyjnej pani domu Gosia Rozenek była ubrana w sukienkę w kolorze pastelowym różu i miała zielony paseczek i do tego też buty w kolorze zieleni.A biżuteria postawiłabym na złoto
Popieram, świetne zestawienie kolorów
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.