Bez gumki krócej - pytanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 16:12   #1
maydayboy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20

Bez gumki krócej - pytanie.


Cześć wszystkim,mam takie pytanie może dość dziwne i może nie zbyt istotne ale ciekawi mnie to bardzo. chodzi o to że od jakiegoś czasu jesteśmy z dziewczyną na etapie przejścia z kochania się w gumce do miłości bez lateksu. z odczuć własnych i z opini znajomych wynika że sex bez, trwa zdecydowanie krócej niż w gumce.i teraz powstaje moje pytanie-czy nie przeszkadza wam to że czas trwania ulega skróceniu, czy poziom waszego zadowolenia nie uległ zmianie In minus? wiem,że moja dziewczyna czerpie taką samą satysfakcję (lub nawet większą z racji braku "izolacji")jednak mi w głębi duszy przeszkadza to że mogę krócej i czuję się z tym nie do końca konfortowo...

Jak już pisałem wiem że to mało istotne skoro (akurat moja) kobieta jest zadowolona jednak naprawdę ciekawi mnie to i nie daje spokoju.Z góry dzięki a odp.
maydayboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 16:29   #2
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Hmm... moj Tz tez moze krocej bez gumki, czesm gdy czuje, ze za szybko dojdzie, to wyskakuje z lozka w poszukiwaniu gumki, bo chce moc dluzej
Ale to jest normalne. Wiadomo, ze fajnie kochac sie dluzej, wiec my uzywamy durexow arouser - doznania rownie pozytywne co bez gumki I to jest moja rada dla kobiet, ktore odczuwaja niedosyt doznan podczas seksu z "kapturkiem".
Ale mi osobiscie gumki nie odbieraja wrazen. Co do dlugosci, to jesli byla wspaniala gra wstepna, to nie ma dla mnie znaczenia czy sam seks bedzie maratonem, czy sprintem
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 16:51   #3
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

A ja generalnie wolę krótszy seks, powiedzmy 15-20 minutowy, natomiast mój Tż to długodystansowiec. Nie dawałam rady jak byłam na tabletkach, a teraz z gumkami to już w ogóle. Trochę mi to przeszkadza, bo faktycznie jest dużo dłużej i ja po prostu już tyle nie mogę.. Więc szczerze mogę powiedzieć, że dla mnie krócej nie znaczy gorzej Wręcz jeżeli gra wstępna była gorrrąca to chcę szybko, namiętnie i intensywnie, a nie godzinny "seans" :P

A Ty się nie przejmuj, jak Twoja dziewczyna jest zadowolona to nie ma czym
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 16:57   #4
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
A ja generalnie wolę krótszy seks, powiedzmy 15-20 minutowy, natomiast mój Tż to długodystansowiec. Nie dawałam rady jak byłam na tabletkach, a teraz z gumkami to już w ogóle. Trochę mi to przeszkadza, bo faktycznie jest dużo dłużej i ja po prostu już tyle nie mogę.. Więc szczerze mogę powiedzieć, że dla mnie krócej nie znaczy gorzej Wręcz jeżeli gra wstępna była gorrrąca to chcę szybko, namiętnie i intensywnie, a nie godzinny "seans" :P

A Ty się nie przejmuj, jak Twoja dziewczyna jest zadowolona to nie ma czym
chciałam się odnieść do tego, że ja też wolę krócej... zwyczajowo dochodze w jakieś 10 minut, a pozniej zaczynam się irytowac/dekoncentrowac/zasypiac.. wiec powszechne mniemanie, ze dluzej=lepiej nie zawsze sie sprawdza
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:09   #5
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
chciałam się odnieść do tego, że ja też wolę krócej... zwyczajowo dochodze w jakieś 10 minut, a pozniej zaczynam się irytowac/dekoncentrowac/zasypiac.. wiec powszechne mniemanie, ze dluzej=lepiej nie zawsze sie sprawdza
Dokładnie! U mnie doszło do tego, że się podpytuję Tżta w trakcie "Kochanie, i jak tam, jesteś blisko? Bo ja już powolutku nie mogę" Biedny poganiany Tż I pomyśleć, że jego długodystansowe zdolności tak się przy mnie marnują
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:40   #6
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Dokładnie! U mnie doszło do tego, że się podpytuję Tżta w trakcie "Kochanie, i jak tam, jesteś blisko? Bo ja już powolutku nie mogę" Biedny poganiany Tż I pomyśleć, że jego długodystansowe zdolności tak się przy mnie marnują
hihi no wlasnie

najlepsze było, kiedy podczas szczerej rozmowy wyznał, że on sie stara, zeby bylo jeszcze dluzej, zebym czerpala z tego jak najwieksza przyjemnosc jakiez bylo jego zdziwienie. a jaka ULGA!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:01   #7
Semcia
Raczkowanie
 
Avatar Semcia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 57
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Bez gumki jest zdecydowanie lepiej niż z nią, a co do długości zabawy to w w przypadku mojego TŻ na początku faktycznie było krócej, ale z biegiem czasu ten czas zdecydowanie sie przedłużył, wystarczy że gdy juz prawie kończy przerwiemy na chwilę (zazwyczaj wtedy on zajmuje się mną :P ) a potem dalej podsumowując - bez gumki jest SUPER i chyba juz wiecej nie pozwole mu jej założyć
__________________
Diabeł nie śpi..... z byle kim !!!
Semcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 18:18   #8
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Ja też wole szybki seks. Bez gumki zdecydowanie lepiej. Mój Tż też mówi, że woli krócej ale za to bez gumki
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:27   #9
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
chciałam się odnieść do tego, że ja też wolę krócej... zwyczajowo dochodze w jakieś 10 minut, a pozniej zaczynam się irytowac/dekoncentrowac/zasypiac.. wiec powszechne mniemanie, ze dluzej=lepiej nie zawsze sie sprawdza
Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Dokładnie! U mnie doszło do tego, że się podpytuję Tżta w trakcie "Kochanie, i jak tam, jesteś blisko? Bo ja już powolutku nie mogę" Biedny poganiany Tż I pomyśleć, że jego długodystansowe zdolności tak się przy mnie marnują
Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Ja też wole szybki seks. Bez gumki zdecydowanie lepiej. Mój Tż też mówi, że woli krócej ale za to bez gumki
Ja prawdę powiedziawszy nie widzę u mojego tż różnicy w dlugości- z czy bez jest dlugodystansowcem a ja wolę krócej trochę. Należę do kobitek, które szybko dochodzą i tak samo jak dziewczyny wyżej potem już się troszkę niecierpliwię.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:07   #10
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

ja mam to samo sama juz mam dosc a tż jak na zlosc jeszcze i jeszcze ;P czasem jestem zniecierpliwiona ale przeciez mu nie przerwe ;D heh zazwyczaj kochamy sie z gumka ;P raz sie zdarzylo bez ale w sumie dlugosc jak dla mnie byla taka sama lub podobna ;P
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 22:23   #11
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

hmmm a u nas nie było róznicy w przejsciu z gumki na bez,
lubie dlugie dystanse, jak i te krotkie, w zaleznosci od sytuacji, nastroju, ale jakos nigdy nie poganilam mojego TŻ, nie wiem, jakos czujemy gdy chcemy kochac sie krocej, albo dluzej
pewnie kwestia indywidualna
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 22:40   #12
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Kurcze, zawsze myślałam, że kobiety to lubią jak najdłużej, a tu widać, że spora część jednak preferuje szybki seks. W szoku jestem, a myślałam, że to ze mną jest coś nie tak

Alice in Wonderland, zazdroszczę takiego dopasowania - u mnie niestety jest spora rozbieżność w możliwościach i potrzebach owszem, czasem mam ochotę na dłuuuugo, ale z reguły po 15-20 minutach spada mi ochota i muszę się na nowo rozkręcać..
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 22:42   #13
alexandra81
Zadomowienie
 
Avatar alexandra81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp/Uk
Wiadomości: 1 300
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez maydayboy Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim,mam takie pytanie może dość dziwne i może nie zbyt istotne ale ciekawi mnie to bardzo. chodzi o to że od jakiegoś czasu jesteśmy z dziewczyną na etapie przejścia z kochania się w gumce do miłości bez lateksu. z odczuć własnych i z opini znajomych wynika że sex bez, trwa zdecydowanie krócej niż w gumce.i teraz powstaje moje pytanie-czy nie przeszkadza wam to że czas trwania ulega skróceniu, czy poziom waszego zadowolenia nie uległ zmianie In minus? wiem,że moja dziewczyna czerpie taką samą satysfakcję (lub nawet większą z racji braku "izolacji")jednak mi w głębi duszy przeszkadza to że mogę krócej i czuję się z tym nie do końca konfortowo...

Jak już pisałem wiem że to mało istotne skoro (akurat moja) kobieta jest zadowolona jednak naprawdę ciekawi mnie to i nie daje spokoju.Z góry dzięki a odp.
Zawsze mozna przedluzyc gre wstepna
__________________
Zazdroszcze Japonkom - wstaja rano i od razu w kimono....
Moje pazurki
alexandra81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 23:47   #14
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Kurcze, zawsze myślałam, że kobiety to lubią jak najdłużej, a tu widać, że spora część jednak preferuje szybki seks. W szoku jestem, a myślałam, że to ze mną jest coś nie tak

Alice in Wonderland, zazdroszczę takiego dopasowania - u mnie niestety jest spora rozbieżność w możliwościach i potrzebach owszem, czasem mam ochotę na dłuuuugo, ale z reguły po 15-20 minutach spada mi ochota i muszę się na nowo rozkręcać..
Jesteś normalna
U mnie to jest też sprawa tego, że po jakimś czasie zwyczajnie zaczyna mnie boleć, pozycja staje się nieznośna, nogi bolą i drżą..
Myślę, że to przede wszystkim facetom się wydaje, że wszystkie lubimy maratony... może są takie które lubią maratony, ale z rozmów z innymi kobitkami można wywnioskować, że większość lubi ok. 15 min samej akcji bez gry wstępnej a potem to już jest męka
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 00:33   #15
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Dla mnie sam seks z grą wstępną i pieszczotami może trwać naprawdę długo, i całkiem to lubię, ale sam stosunek - nie dłużej niż parę minut, później zwyczajnie zaczyna mnie obcierać ;> a co to za zabawa, musieć się co parę minut nawilżać żelem. Zdecydowanie wolę krótkodystansowców niż maratończyków w łóżku więc się nie martw!
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 08:22   #16
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
większość lubi ok. 15 min samej akcji bez gry wstępnej a potem to już jest męka
po dobrej grze wstepnej to 15 minut to juz dla mnie duzo.. u mnie optimum to ok 10 zwlaszcza, kiedy dojde przed nim (zdarza sie juz po kilkunastu ruchach:p )...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 09:23   #17
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

To patrze 10-15 min jest uwazane za sex krotki/optymanly. A jak krotki to dla kogos max 5 min? Ja np lubie dluzsze akcje, wtedy padam ze zmeczenia po i czuje sie tak na maxa zrelaksowana. 15 min to dla mnei standard, jest swietny wtedy gdy wystapi gra wstepna, ale 5 min to tak raczej zeby podgrzac atmosfere, nie potrafie dojsc w takim czasie, czerpie przyjemnosc z samego zblizenia, a nie z mega wrazen.
Czasami (ale rzedko) sie zdarzy, ze moj Tz jest tak nakrecony, ze bez ciaglych przerw (ktore mi troche przeszkadzaja, bo juz prawie, juz blisko, a tu... przerwa) i gumki to moze krociutko.
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:40   #18
maydayboy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Kurcze troche jestem zdziwiony faktem iż większość z Was nie lubi maratonów-w opini nas meżczyzn każda minuta dłużej to większe Wasze zadowolenie ale jak widać po opiniach ten stereotyp wcale nie musdi być prawdą-a my tak bardzo się staramy żeby jeszcze chociaż minutkę lub dwie hehe z własnyego doświadczenia wiem że zdażały się sytuacje kiedy partnerce robiło się sucho i sprawiało ból i nawet chyba ze dwa razy musieliśmy przerwać (nie widzę sensu kontynuowania jeśli nie sprawia to przyjemności nam obojgu), lub właśnie jak napisała v-x-n padło pytanie czy długo jeszcze...nic dzięki wszystkim za odpowiedzi i lekcję kobiecych potrzeb.

ps.i tylko chciałbym uściślić-nie martwiłem się tym zagadnieniem ani troszkę i nie był to dla mnie żaden problem ponieważ jak napisałem oboje jesteśmy zadowoleni z naszego życia seksualnego, jednak jako ambitny samiec chciałem tylko poznać opinie na ten temat bo strasznie mnie to interesowało a wiadomo czym więcej wiesz tym stajesz się lepszy-w każdej dziedzinie życia hihi
maydayboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 14:46   #19
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

hmmm, ja akurat jestem zdziwiona, tym co piszecie no ale tak jak juz pisalam, jest to kwestia indywidualna partnerow, temperamentów

ja i mój TŻ lubimy dłuższe akcje /tzn nie chodzi mi tu o jakies sesje kilku godzinne/, tak jak napisała halinka1410, uwielbiam czuc te mile zmeczenie po seksie, pelne zaangazowanie, jestem wtedy zrelaksowana, a jedyne na co mam ochote to wtulic sie w TŻ i snic,
a krotkie akcje rowniez sa fajne (i obecne), kiedy wiem ze nie mamy czasu na dluzsza milosc, albo jestesmy tak pobudzeni, ze wystarczy tylko chwila
badz tez seks w jakims innym miejscu- wiadomo, ze wtedy jest krocej, a adrenalinka robi swoje

hmmm my naprawde czujemy jak chcemy sie kochac i mamy podobne temperamenty, upodobania w tej sferze /moze wystarczy o tym pogadac z druga polowka? i nie bedzie to "męka" jak niektore tu pisza)

a gdy to /napisane przez Daria Kom/
Cytat:
U mnie to jest też sprawa tego, że po jakimś czasie zwyczajnie zaczyna mnie boleć, pozycja staje się nieznośna, nogi bolą i drżą..
eeehhmmmm to moze wystarczy najzwyczajniej zmienic pozycje?
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2009-02-03 o 14:50
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 16:59   #20
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
hmmm my naprawde czujemy jak chcemy sie kochac i mamy podobne temperamenty, upodobania w tej sferze /moze wystarczy o tym pogadac z druga polowka? i nie bedzie to "męka" jak niektore tu pisza)

a gdy to /napisane przez Daria Kom/


eeehhmmmm to moze wystarczy najzwyczajniej zmienic pozycje?
niewiele jest wygodnych pozycji ze zlączonymi nogami tak dla ścislości, daję radę z tym "problemem" więc spoko
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:40   #21
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

nie, no nie chodzi mi ze to jakis "problem", poprostu zdziwilam sie co niektore dziewczyny pisza

a dlaczego w takim wypadku tylko pozycja ze zloczonymi nogami?
rozluznisz miesnie zmieniajac pozycje i tak
jak zaczynaja bolec Cie nogi, gdy Ty jestes na plecach, to zmiencie pozycje na jezdzca, albo na pieska, jest bardzo wiele opcji, tyle ile pozycji seksulanych czyli ogrom +wlasna wyobraznia

nie wiem, ale poprostu ja to tak widze zaczyna bolec-zmiana pozycji
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:52   #22
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Dziewczyny, a ile czasu wytrzymujecie np. na górze, kiedy to wy jesteście stroną aktywną..? Bo ja to jestem z tych strasznie szybko męczących się - 5-10 minut (w sumie ciężko mi ocenić) i mogę się tylko przewrócić na plecy jak nieżywa i interesują mnie tylko pozycje, gdzie sobie biernie leżę i korzystam Ewentualnie dopuszczam scenariusz: ja chwilę - Tż - ja chwilę - Tż i tak w kółko.. Ale i tak mam wrażenie, że strasznie mało wytrzymała jestem. Jak jest u Was? ;>
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:57   #23
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

ale bedac na gorze tez, mozesz byc przez chwile strona bierna i "odpoczac"
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:02   #24
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile czasu wytrzymujecie np. na górze, kiedy to wy jesteście stroną aktywną..?
Jako osoba dobrze wysportowana (z bardzo silnymi nogami) to bym pewnie i z pol godziny mogla, ale nie lubie, to juz tak jest zaprogramowane cialo meskie i kobiece, ze facet moze podczas seksu wykonywac szybsze ruchy niz kobieta.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:09   #25
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Jako osoba dobrze wysportowana (z bardzo silnymi nogami) to bym pewnie i z pol godziny mogla, ale nie lubie, to juz tak jest zaprogramowane cialo meskie i kobiece, ze facet moze podczas seksu wykonywac szybsze ruchy niz kobieta.
dokladnie
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:35   #26
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Jako osoba dobrze wysportowana (z bardzo silnymi nogami) to bym pewnie i z pol godziny mogla, ale nie lubie, to juz tak jest zaprogramowane cialo meskie i kobiece, ze facet moze podczas seksu wykonywac szybsze ruchy niz kobieta.
Zgadzam się w 100%. Jeżeli chodzi o główne pytanie tematu, to na szczęście ja i mój TŻ się dopasowaliśmy - kiedy chcemy szybszy numerek, tak jest, a kiedy chcemy się porozkoszować sobą, to sam stosunek, poprzedzony długimi pieszczotami, może trwać jeszcze dłużej

Nie wiem jak nie można lubić dłuższych dystansów Wiadomo, kiedy wszytko trwa 50 minut... zgoda... można nie dać rady i na zawał paść. Ja tam jestem na tak. Jednak gdyby było krócej... cóż jeżeli kobieta kocha się ze swoim najcudowniejszym mężczyzną, to nie zrobi jej to różnicy. Mnie by wielkiej nie robiło, byle z TŻ-tem

Kiedy przechodziliśmy z gumek na same tabletki, bałam się, że będzie krócej, ale nic takiego nie zauważyłam. Bez gumki nie musi być wcale krócej.

A kiedy się robi sucho po prostu używamy żelu. Samo nakładanie takiego specyfiku można rozegrać na różne (gorące) sposoby.
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:15   #27
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Bez gumki krócej - pytanie.

.

Edytowane przez szafirowa
Czas edycji: 2009-08-07 o 14:09 Powód: .
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.