Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 12:38   #841
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Smile Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

hmm.. dzieki chyba bede uzywac akrylu do robienia kwiatuszków, chociaz te tez sie odczepiają z czasem. Zeby uniknąć przedłużania akrylem, zapuszczam wlasne pazurki mam jednak jednego przedluzonego, zeby byl podobny dlugoscią do innych. No niestety w całosci sie odkleił ten akrylek i go przykleiłam super gluu do paznokcia bo sie zdenerwowałam, nie chcialo mi sie go juz przedluzac i robic calego zamieszania.kleiłam tak kiedys tipsy i wszystko bylo ok. Pozdrawiam
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 03:35   #842
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
...i go przykleiłam super gluu do paznokcia bo sie zdenerwowałam, nie chcialo mi sie go juz przedluzac i robic calego zamieszania.kleiłam tak kiedys tipsy i wszystko bylo ok. Pozdrawiam
Pomijając, że "nie chciało Ci się robić", co w tym zawodzie jest oznaką totalnej niekompenencji i zwykłego lenistwa oraz nie brania na poważnie tego co się robi. Zwazywszy dodatkowo na fakt, że to przecież tylko 1 paznokieć a nie 10 czy 70, o tyle text o super glucie pobił wszelkie granice głupoty ludzkiej...
Przykre toto. Współczuje szczerze, że tak Cie szybko "nerwy ponoszą"

Tak na chłopski rozum.. jak zniszczysz sobie płytkę experymentami z super glue, to nie dziw się pozniej proszę, że masa się nie trzyma

Ps. szary poxipol podobno lepiej się sprawdza
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..

Edytowane przez disarrays
Czas edycji: 2009-11-09 o 03:37
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 18:38   #843
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cześć
Od pewnego czasu przegładam sobie różne wątki na Wizażu odnośnie pazurków, oglądałam wiele Waszych galerii i pięknie robicie paznokcie, a jeszcze ładniej je zdobicie!.
Mam do Was taką dosyć nietypową sprawę.... mianowicie kilka ładnych lat temu miała przeprowadzany zabieg ściągania płytki paznokcia, a dokładniej na paluchu, na stopie. Zabieg ten powtórzył się 3 razy...
Niestety Pani chirurg, która to robiła kompletnie nie znała się na tym. Paznokcie wrastały mi z 2 stron a Pani chirurg zamiast zdjąć mi całą płytkę, wycięła po kawałku paznokcia z lewej i prawej strony. Niestety najprawdopodobniej(to jest moja teoria) uszkodziła mi macierz paznokcia. W efekcie moja płytka jest podzielona na 3 części, które się ze sobą nie zrosły... paznokiec nie jest wypukły tak jak kiedyś tylko płaski i kwadratowy.
Kilka ładnych lat temu, gdy akryl i żel nie były tak popularne nikt nie robił paznokci żelowych czy też akrylowych na stopach i pogodziłam się z myślą że do końca życia będę miała zdeformowane paznokcie.

Teraz jednak zastanawiam się czy w moim przypaku założenie takich tipsów nie pomogłoby w kjakiś sposób mojej płytce aby się zrosła?
Przepraszam że tak zaśmieciłam wątek i się tak rozpisałam ale po wileu latach zakompleksienia i przeczulicy na punkcie wyglądu moich paznokci pojawił się cień nadzieji.. będę wdzięczna za pomoc
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 18:52   #844
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Udaj się do DOBREGO salonu i prawdopodobnie nie będzie problemu z rekonstrukcją płytki paznokcia - takie zabiegi dla profesjonalistki powinny być na porządku dziennym.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 19:06   #845
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
Udaj się do DOBREGO salonu i prawdopodobnie nie będzie problemu z rekonstrukcją płytki paznokcia - takie zabiegi dla profesjonalistki powinny być na porządku dziennym.
Teoretycznie nie powinno być problemu ale wystarczy wejść na wątek o lubelskich stylistkach, salonach itd i okazuje się, że nie ma do kogo pójść..
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:10   #846
ZEZI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy akryl

mam pytanie a czy te akryle przy nakładaniu śmierdzą ...?
ZEZI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:17   #847
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Najlepszy akryl

Cytat:
Napisane przez ZEZI Pokaż wiadomość
mam pytanie a czy te akryle przy nakładaniu śmierdzą ...?
tak
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 19:08   #848
nymphee
Przyczajenie
 
Avatar nymphee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepszy akryl

Witajcie dziewczyny
mam naturalne dlugie paznokcie, najchetniej lubie frencha z delikatnymi ozdobkami i nie chcialabym niszczyc swoich paznokci akrylem czy zelem - no moze kiedys sie skusze na samo utwardzanie, chociaz wzorki sa pieknie, ale teraz mam do was pytanko. Z reguly bialy koncowka malowana lakierem albo szybko mi schodzi albo jakos sie w niej robia odbicia, dziurki itp chociaz uzywalam juz roznych lakierow. Wiem, ze akrylowy french trzyma sie dlugo i swietnie wyglada ale nie mam weny w zabawe z tymi wszytskimi liquidami itp i to ryzyko zniszczenia dlatego zastanawiam sie czy mozna by pomalowac koncowke poprostu biala farbka akrylowa jest chyba trwalsza niz zwykly lakier a na to juz normalny lakier i utwardzacz ? Kompletnie sie na tym nie znam, piszcze co o tym sadziecie,
pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Witajcie dziewczyny
mam naturalne dlugie paznokcie, najchetniej lubie frencha z delikatnymi ozdobkami i nie chcialabym niszczyc swoich paznokci akrylem czy zelem - no moze kiedys sie skusze na samo utwardzanie, chociaz wzorki sa pieknie, ale teraz mam do was pytanko. Z reguly bialy koncowka malowana lakierem albo szybko mi schodzi albo jakos sie w niej robia odbicia, dziurki itp chociaz uzywalam juz roznych lakierow. Wiem, ze akrylowy french trzyma sie dlugo i swietnie wyglada ale nie mam weny w zabawe z tymi wszytskimi liquidami itp i to ryzyko zniszczenia dlatego zastanawiam sie czy mozna by pomalowac koncowke poprostu biala farbka akrylowa jest chyba trwalsza niz zwykly lakier a na to juz normalny lakier i utwardzacz ? Kompletnie sie na tym nie znam, piszcze co o tym sadziecie,
pozdrawiam
nymphee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 22:50   #849
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Najlepszy akryl

witam, mylisz farbke akrylową z akrylem. Farbka akrylowa jest na bazie wody więc jest bardzo nietrwała. Jako trwał zdobienie możesz ją użyć tylko pod żel / akryl. Uzyta pod lakier zachowuje się tak samo jak lakier. jeśli chcesz żeby twój french był trwały pozostaje ci:
1. utwardzic paznokcie akrylem (dobrze wykonane paznokcie nie będą zniszczone a usuwanie akrylu jest łatwe poprzez moczenie paznokci w acetonie co spowoduje rozpuszczenie akrylu io po prostu sciągnięcie rozmiękłego akrylu patyczkiem czy kopytkiem)
2. utwardzenie paznokci żelem silikonowym (bardzo fajny i elastyczny materiał, paznokcie wyglądają bardzo naturalnie gdyż żel nakłada się cienkimi warstwami jak lakier - ściagany tak jak akryl)
3. żel twardy - standardowy (ściągany poprzez spiłowanie)
4. metoda fiberglass (jedwabiu - tylko tu rzadko stosuje się french )

Pamiętaj że aby nie zniszczyc paznokci musisz z głową wybrać stylistkę. Dobrze przygotowany to nie spiłowany tylko lekko zmatowiony paznokieć.
życzę udanych poszukiwać i słusznego wyboru
__________________


Edytowane przez asikczek
Czas edycji: 2010-01-02 o 22:51
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:27   #850
nymphee
Przyczajenie
 
Avatar nymphee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepszy akryl

Asikczek - nie myle farbki z akrylem, tylko nie chcac sie pakowac w cala zabawa z nakladaniem akrylu - a w salonie to jednak troche kosztuje - pomyslalam ze pewnie farbka akrylowa tez bedzie trwala a napewno trwalsza od lakieru ale teraz rozumiem juz ze jednak nie. I skoro twierdzisz ze paznokcie wcale sie jakos nie zniszcza to moze jednak sie skusze. Czyli rozumiem ze farbki to jak juz to poprostu do zdobien mozna sobie uzywac tak jak lakiery. Ok dzieki za rady
pozdrawiam
nymphee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:46   #851
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

witam dziewczyny
mam taki mały problem, moze ktoras z was bedzie umiała mi pomoc.
Otoz niekiedy zdarza mi sie ze mam powietrze pod akrylem ,ale nie przy skorkach jak to sie dzieje w wiekszosci przypadkow ale pod masa, mniej wiecej po srodku(po bokach nie ma zapowietrzen) , tak jakby powstał duzy babelek powietrza.Nie wiem czemu sie mi tak dzieje.Na pewno powstaje to juz podczas robienia paznokcia.Czy moze byc powodem zła proporcja pudru i liquidu, lub ze daje primer nie tylko na odrosniety paznokiec?Dodam ze dzieje mi sie to przy uzupełnieniach.bede wdzieczna za rady.
pozdrawiam
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 20:26   #852
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

primer dajemy tylko na naturala takze tutaj nic źle nie robisz. A pęcherzyki powstają już zapewne podczas nakładania masy albo złe proporcje liquid + puder lub pęcherzyki są już może w pędzlu?
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:28   #853
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

a może to nie tyle typowe zapowietrzenie a niedokładnie wypiłowany stary produkt widoczny po nalożeniu nowej masy...?
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 08:25   #854
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

zaobserwuj czy dzieje sie tak u każdej klientki czy u kilku, za zwyczaj tych samych osób, akryl jest sztywną masą , paznokciec naturalny jest elastyczny,te bąble to efekt odklejenia się paznokcia od akrylu, wygląda to nieciekawie i jest troche niebezpieczne - w przypadku uderzenia jest to miejsce bardziej podatne na złamanie. przy kazdym uzupełnianiu pazurkow nalezy to wypiłować.
Można spróbować ze smarowaniem takich pazurków oliwką.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:49   #855
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
primer dajemy tylko na naturala takze tutaj nic źle nie robisz. A pęcherzyki powstają już zapewne podczas nakładania masy albo złe proporcje liquid + puder lub pęcherzyki są już może w pędzlu?

tak, primer daje na naturala, ale czasem mi sie wjedzie na mase uprzednio wypilowana i przygotowana do nałozenia nowej..
tak mi sie wydaje ze to moze byc przyczyna.ale rownie dobrze to drugie..juz sama nie wiem..
dziekuje za wskazowski

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
a może to nie tyle typowe zapowietrzenie a niedokładnie wypiłowany stary produkt widoczny po nalożeniu nowej masy...?

nie, nie.to napewno powietrze bo w czasie wypilowania postaje dziura w tym miejscu. takze to jest to.
dzieki za odpowiedz

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
zaobserwuj czy dzieje sie tak u każdej klientki czy u kilku, za zwyczaj tych samych osób, akryl jest sztywną masą , paznokciec naturalny jest elastyczny,te bąble to efekt odklejenia się paznokcia od akrylu, wygląda to nieciekawie i jest troche niebezpieczne - w przypadku uderzenia jest to miejsce bardziej podatne na złamanie. przy kazdym uzupełnianiu pazurkow nalezy to wypiłować.
Można spróbować ze smarowaniem takich pazurków oliwką.

nie, to sie dzieje rzadko, dokładnie to zdarzylo mi sie to ze 3 razy u roznych klientek..sadze ze to moja wina przy nakladaniu akrylu, mozliwe ze nakładam jakas kulke juz z powietrzem, bo po bokach nic nie odchodzi a widac pod akrylem taki babel powietrza.moze to wina pedzla?
oczywiscie przy uzupelnieniu wszystko wypilowuje..
no nic moze uda mi sie zaobserwowac czemu sie tak dzieje.
dziekuje bardzo za wskazowkipozdrawiam
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 08:39   #856
nataBP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

[QUOTE=neroza;15279477]

"Teraz jednak zastanawiam się czy w moim przypaku założenie takich tipsów nie pomogłoby w kjakiś sposób mojej płytce aby się zrosła?"

Neroza Stylistka niestety nie sprawi ze Twoja natutalna płytka sie zrosnie ale moze położyc np akrylowy cover(masa przypominająca w kolorze naturalny paznokiec) tak by nie było widac twojego naturalnego paznokcia ale wrazenie bedzie jak by to był Twój paznokiec . Niestety my stylistki nic wiecej nie pomożemy.
nataBP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 09:49   #857
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Najlepszy akryl

Cytat:
Napisane przez ZEZI Pokaż wiadomość
mam pytanie a czy te akryle przy nakładaniu śmierdzą ...?
jak jasna cholera i sam Pan Ciemnosci
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 23:27   #858
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
co myślicie o akrylu kineticsa? szukałam,ale nie znalazłam bo tak mnie korci... znajoma strasznie go chwali...

heloł!? nikt mi nie odpowie...?
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-16 o 19:52
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 22:53   #859
rafantynka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 252
GG do rafantynka1
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

chybka niestety nie słyszałam o takiej firmie ja używam EF
rafantynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 23:52   #860
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

ogolnie ta firma podobno dobra, no i droga... ale chcę się upewnić... mimo wszystko dzięki za odpowiedź
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 00:00   #861
rafantynka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 252
GG do rafantynka1
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

na jednej ze stron tak wypowiada sie dziewczyna o tym akrylu ....pewnie już to widziałaś "Kinetics... akryl tej firmy jest rewelacyjny. Sam się poziomuje, nie krystalizuje się, bardzo szybko wysycha. Praca na nim to sama przyjemność "
rafantynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 15:07   #862
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

A nie, nie widziałam, dziękuję ci ślicznie Rafantynko! pomogłaś mi!
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 15:22   #863
rafantynka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 252
GG do rafantynka1
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

nie ma za co ciesze sie ze sie na cos przydalam
rafantynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:51   #864
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
mam taki mały problem, moze ktoras z was bedzie umiała mi pomoc.
Otoz niekiedy zdarza mi sie ze mam powietrze pod akrylem ,ale nie przy skorkach jak to sie dzieje w wiekszosci przypadkow ale pod masa, mniej wiecej po srodku(po bokach nie ma zapowietrzen) , tak jakby powstał duzy babelek powietrza.Nie wiem czemu sie mi tak dzieje.Na pewno powstaje to juz podczas robienia paznokcia.Czy moze byc powodem zła proporcja pudru i liquidu, lub ze daje primer nie tylko na odrosniety paznokiec?Dodam ze dzieje mi sie to przy uzupełnieniach.bede wdzieczna za rady.
pozdrawiam

juz wiem dlaczego tak mi sie działo....zaobserwowałam i wiemn co było przyczyna..otoz przy nakladaniu akrylu czasem nabierala mi sie za mala kuleczka i ja brałam nastepna i nakładałam na nia bez uprzedniego uklepania tamtej...stad te babelki powietrza...
juz sie pilnuje i uklepuje chocby najmniejsza kuleczke
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 23:23   #865
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

mi się raz zdarzyło tak, że po jakimś czasie na środku zrobiło się coś takiego, jakby plamka z powietrza i zrobiło mi się to dla tego, że wcześniej przez swoją nieuwagę przepiłowałam trochę swoja płytkę i potem wyszło mi takie cuś na moim biednym małym paluszku, nie bijcie za przepiłowanie, to mój pazurek był i zagadałam się,a piłowałam jak szalona, nie wiem co we mnie wtedy wstąpiło
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 22:15   #866
Ewelka13550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Liquid?Akryl czy pedzelek?

Dwi miesiace temu kupilam Liquid akryl i pedzelki no i wszystko bylo OK! az do tej pory masa nie zastyga szybko i cziezko sie formuje.Platki i listki nie sa ladne (wodniste).Pedzelek odsaczam a masa dalej sie rozlewa a jak za slabo namocze to z kolei akrylu nie idzie nabrac.Poledcie jakis fajny akryl.
Ewelka13550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 09:50   #867
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Liquid?Akryl czy pedzelek?

ja ostatnio kupiłam badziewny liquid do kwiatów żeby zaoszczędzić i niestety ale kwiatków nawet nie jestem w stanie ulepić. Jak łączę go z proszkiem na pędzelku jest oki ale kiedy kładę na pazurka rozlewa się jak woda. Jakaś masakra. Kolejny raz potwierdza się reguła, że warto inwestować w dobry produkt
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 01:00   #868
dalka_love
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dobry Akryl :) ?

Witam was kochane

Mam taki problem a wiele razy mi pomagałyście ;*

A wiec juz od 3 lat robie pazurki tylko metoda żelową.
Mieszkam w malym miasteczku.Ale za 2 miesiace przenosze sie do wiekszego. Mam takie male plany zeby otworzyc salonik ale zanim zaczne myslec o nazwie chce umiec tyle ile powinna prawdziwa stylistka mam troche kursow z akademi paznokcia warsztaty itp.Ale nigdy nie pracowalam na akrylu (moze max 3 razy) (pomijajac oczywiscie kwiatuszki) a tym bardziej chce robic na formie. Krece sie po sieci szukajac dobrych akryli. znacie firme Nfu Oh ? niby pierwsza pólka.Tylko ze sa piekielnie drogie nawet droższe od IBD czy Christrio . podoba mi sie ze maja duzy wybor w kolorkach i niby sa trwałe.

kiedys robilam na formie pazurki mamie.Napoczatku z SF akrylu trzymaly sie extra a potem na Pb i juz gorzej wiec sie zniechecilam i wrocilam do zeli .DO SF nie moge wrocic poniewaz maja nie ciekawe kolorki.

A wiec prośba moja jest taka czy mozecie polecic mi naprawde dobre akryle ? (nie mowie ze maja byc cenowo jak SF.Niestety na poczatku zeby miec klientki bede musiala robic pazurki french za 70zl , poniewaz w miescie jest ok 30salonow) takie ze przy okazji beda miec piekne kolory , ladny cover .extra biel ?
takze ostatnio zaciekawilo mnie french robiony z bialym kolorkiem a zamiast rozu mleczna biel.

(tak przy okazji mialam kurs w akademi paznokcia w pruszczu z zelu i akrylu na formie)

aa i ostatnie czy te metalowe formy sa dobre?

troszke zamieszałam,przepraszam

dziekuje z gory i pozdrawiam ;*
dalka_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 07:48   #869
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Dobry Akryl :) ?

A musisz koniecznie mieć kolorowe akryle tej samej marki co podstawowe? Z tego co wiem, akryle się nie "gryzą", więc jeśli pasuje Ci Sunflower to możesz używać białego, cleara i kamuflażu SF, a kolorki dokupić z innej marki.
Mnie się akryle SF nie sprawdziły. Pracowałam potem na ibd i były ok. Teraz używam SPN i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie lepszych. Kamuflaż ma boski odcień różu! A kolorki mam od Dobrejrady. Wybór jest naprawdę duży. Zobacz sobie serię Las Vegas - zachwycisz się
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:58   #870
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Dobry Akryl :) ?

Dalka,zanim zalozysz nowy watek poszukaj chwile-odpowiedzi na twoje pytania jest na wizazu wiecej niz mozna sobie zamarzyc.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-22 01:07:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.