Feromony? Działają?Sposoby na rutynę w sypialni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 20:00   #1
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344

Feromony? Działają?Sposoby na rutynę w sypialni


Witam

Używała któraś z Was kiedykolwiek feromonów? Zdania są podzielone na ten temat. Napiszcie o swoich doświadczeniach.
Macie jakieś sposoby na wzbudzenie namiętnosci w ponad 3 letnim związku? Zrobiło się rutynowo, mój facet zleniwił sie, a ja chciałabym choc przez chwile poczuc się tak pozadana jak na początku. Czy to możliwe po takim czasie? Niby nie jest to długo, ale baaaardzo dużo czasu spędzamy razem.
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 20:55   #2
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Feromony? Działają?Sposoby na rutynę w sypialni

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Pokaż wiadomość
Witam

Używała któraś z Was kiedykolwiek feromonów? Zdania są podzielone na ten temat. Napiszcie o swoich doświadczeniach.
Macie jakieś sposoby na wzbudzenie namiętnosci w ponad 3 letnim związku? Zrobiło się rutynowo, mój facet zleniwił sie, a ja chciałabym choc przez chwile poczuc się tak pozadana jak na początku. Czy to możliwe po takim czasie? Niby nie jest to długo, ale baaaardzo dużo czasu spędzamy razem.
kiedys ktos mi powiedzial (nie wiem, czy to prawda), ze stosowanie feromonow sprawia, ze sami zatracamy swoją naturalną woń czyli nasze feromony naturalne stają się mniej wyczuwalne. ale nie mam na to twierdzenie zadnych dowodów (czyli powtarzam plotkę)
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 21:14   #3
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Feromony? Działają?Sposoby na rutynę w sypialni

Ja używałam perfum z feromonami szczerze? Żadnej różnicy nie zauważyłam-miałam te same perfumy bez feromonów i z feromonami. facet przy obu zachowywał się tak samo
Może spróbujcie zapisać się na jakiś kurs tańca, na tenisa, siatkówkę, basen? Wspólne hobby dużo daje w związku Poza tym może umówcie sie, ze raz na tydzień/dwa/trzy/miesiąc-w zależności od stanu konta i spotkań-wychodzicie na miasto-raz on organizuje spotkanie, raz ty. nie muszą być wymyślne. Wyjdźcie do kina/na kawę/lody/pizzę/jakiś deser. Jakaś erotyczna bielizna?
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 21:23   #4
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Feromony? Działają?Sposoby na rutynę w sypialni

Skoro dużo czasu spędzacie razem - to daj mu zatęsknić do Ciebie
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:11   #5
Laetitia89
Raczkowanie
 
Avatar Laetitia89
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
GG do Laetitia89
Dot.: Feromony? Działają?Sposoby na rutynę w sypialni

Temat feromonów swego czasu przewijał sie na tym wątku.

Osobiście w cudowna moc feromonów nie wierze. Natomiast wierze w naturalne feromony które powodują chemię i które powodują, że ciągnie partnerów do siebie. Ot tylo....

edit: przeczytałam raz jeszcze mój post i wyszedł jak jakieś wyznanie wiary

Edytowane przez Laetitia89
Czas edycji: 2010-08-31 o 17:14
Laetitia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:56   #6
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Feromony? Działają?Sposoby na rutynę w sypialni

Strach się bac co będzie po 10 latach małżeństwa. Prostytutka dodatkowo w sypialni?

A już omijając ironię. Po prostu pogadaj z partnerem. Może masz jakąś fantazję, którą chcesz zrealizowac, może on takową ma. Pogadajcie. Po prostu. Bo nie ma cudownego sposobu na nieziemski seks. To zależy od was a nie od feromonów czy innych cudów.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 13:24   #7
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Feromony? Działają?Sposoby na rutynę w sypialni

Pogromcy mitów udowodnili (albo Brainiac, nigdy nie wiem, jaką ciekawostkę, w którym z tych programów zobaczyłam, bo oba ogladam nałogowo), że takie dostępne w sprzedaży feromony w ogóle nie działają i ja im wierzę.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 00:14   #8
anka68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: Feromony? Działają?Sposoby na rutynę w sypialni

Feromony na nic się zdadzą.
Tylko proszę nie obraź się na mnie za moją wypowiedź, ale mężczyźni, mężowie widzą w nas na co dzień przepracowane matki i kobiety. Każdy z nas żyje również problemami, z którymi boryka się na co dzień. A może by tak chwila zapomnienia i całkowita zmiana sytuacji. Zapewniam, że zadziała .
Jeśli będzie dla Ciebie to zbyt trudne do zrealizowania i miałabyś się poświęcać tylko w imię czegoś, to tego nie rób. Ale gdy po namyśle stwierdzisz, iż będziesz w stanie to zrealizować odgrywaj rolę eleganckiej, dyskretnej call girl . Satysfakcja gwarantowana . Co zrobić - takie czasy .
anka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.