Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 17:32   #4741
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Nie próbowałam tej pianki, na razie mam żel z phenome.
Pianka wychodzi drogo, 109 zł za nieco ponad 100 ml

A i jeszce dziewczyny chwaliły zel z sanflore - zielony, ale nazwy dokłądnie nie pamiętam
Wiem o który chodzi.
Kurcze nie wiem sama co kupić,a wszystko przez tżMydełka by były to nie miałabym problemu.
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
TŻ obraził się na słońce i powiedział, że juz nie będzie na plażę chodził, nawet w ubraniu, bo mu się chyba z 50 nowych pieprzyków na tych spalonych nogach zrobiło. I teraz przez tydzień będę sama chodziła Kto jedzie ze mną za rok nad morze albo do jakichś ciepłych krajów?
Piszę się na wakacje z TobąWez dużo kosmetyków
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 17:41   #4742
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczynki mi sie własnie zamarzyła kąpiel dla stópek - polećcie cos do takiej kąpieli
Jakaś sól? Znajdę cos trochę złuszczającego?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:29   #4743
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, które żele hialuronowe nadają się dla młodej cery (20 lat)?
Na BU jest ten z alantoiną i pantenolem, ale nie chce mi się czekać znów 3 tygodnia na jedną buteleczkę :/ Czy np potrójny z mazideł mógłby być? Czy jest jakiś lepszy?
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 19:51   #4744
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jp91, a no.
Anula, tak zgłosiłam, ale oni to dziwnie dodają. Resztę dodam, ale chyba jutro. Mój ojciec miał właśnie wypadek z okiem i to po części moja wina. Właśnie pojechał na ostry dyżur, mam nadzieję, że nie straci wzroku. Nie wiem, co mam ze sobą począć. Dlatego weszłam tutaj aby na chwile odsapnąć, bo po godzinie płakania - padam.
Wachlarzyku Współczuję... Dopiero dziś przeczytałam.. To bardzo przykre, ale to nie Twoja wina! Po prostu wypadek... Poszukajcie lekarzy, dobrych specjalistów. Na pewno da się coś zrobić. Trzymaj się.

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

Na szczęście mam przyjaciółkę, która poszła dodatkowo studiować kosmetologię i z nią mogę normalnie pogadać.
I jeszcze tż, który z wielką chęcią korzysta z naturalnych mydełek nawet ostatnio stwierdził, że takie mydełko to dobry pomysł na prezent.
Wiesz co, poznałam już wiele kosmetycznek, po różnych szkołach. I one nie mają pojęcia o składach.. Wczoraj też byłam u kosmetyczki i jak powiedziałam, że przestawiłam się całkowicie na kosmetyki naturalne to nie miała pojęcia o czym mówię. Potrafiła tylko pośmiać się, że rtęć jest w tuszach do rzęs a ołów w szminkach. Na dobrą sprawę nie wiem czy to prawda. Nigdy się z tym nie spotkałam a analizowałam już wiele kosmetyków. I czułam się bardzo, bardzo dziwnie jak nałożyła mi na dłonie peeling parafinowy a potem krem silikonowy. Masakra! No ale co, miałam powiedzieć - proszę mi tego nie nakładać zanim nie przeczytam składu? A może zaczne chodzić ze swoimi kosmetykami?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Co do żeli do mycia twarzy to świetne recenzje ma żółty żel MF. Kupiłam go przy okazji, ale nie używałam i na razie nie zamierzam, bo mam zapas mydeł.
Sekretny, a mydełka Ci nie służą do mycia twarzy, czy po prostu lubisz żele?
Dziś umyłam twarz żelem z MF i jest bardzo przyjemny. Zobaczymy jak na dłuższą metę Wytrzymasz by go nie spróbować wcześniej?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczynki mi sie własnie zamarzyła kąpiel dla stópek - polećcie cos do takiej kąpieli
Jakaś sól? Znajdę cos trochę złuszczającego?
Są takie sole z Morza Martwego w Naturze i w Rossie chyba też... Może to? A i świetny jest peeling z Rossmanna z Wellnes & Beauty w takim fajnym słoiczku. Nadaje się do kąpieli stóp jak najbardziej
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:12   #4745
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Co do tego, że mi się cos pochrzaniło to calkiem możłiwe
Dla mnie emulsja, żel to jeden diabeł, bo zadych nie uzywam. Ale generalnie alterra ma żel do mycia twarzy, tylko nie wiem czy i u nas w polsce są.
MF jeszcze bywaja w sepho.

A nie boi się, że ktoś Cie poderwię????
Napomknij niechcący, ze jakis facet za Tobą łazi to od razu poleci za Toba na plażę żartuję
ja mieszkam teraz w Kuźnicy, to taka wiocha: są niemal wyłacznie rodziny z małymi dziećmi albo emeryci. Nie uwierzy mi
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wiem o który chodzi.
Kurcze nie wiem sama co kupić,a wszystko przez tżMydełka by były to nie miałabym problemu.

Piszę się na wakacje z TobąWez dużo kosmetyków
Super! Już zaczynam zbierac Kto z nami, kto z nami?
mit eż kiedyś TŻ rozmoczył pół mydełka, ale już się pilnuje
Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które żele hialuronowe nadają się dla młodej cery (20 lat)?
Na BU jest ten z alantoiną i pantenolem, ale nie chce mi się czekać znów 3 tygodnia na jedną buteleczkę :/ Czy np potrójny z mazideł mógłby być? Czy jest jakiś lepszy?
wydaje mi sie, że wszystkie zele hialuronowe się nadają do młodej cery
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-07-17 o 21:14
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:29   #4746
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar wiesz gdybyś zachwalała jakieś "syfy" to było by źle a jak takie same cudowności to i proszę o więcej
chciałam olej pod oka a olej alepia też mam, smaruje bliznę i skoro tak piszesz to bede go pod oczy dawała też, mam cienie a jak sie nie wyśpie to sie robią bardzo widoczne i to moja zmora nr 1. a zmora nr 2 to blinkjąca T...

Wachlarzyku bedzie dobrze

ja też jestem panikara i płaczka z wiekiem moze mniejsza ale łzy mam niemal na zawołanie i nie umię sie kłócic i wygadac, wszystko w sobie a jak tż jest zły i próbuje si kłócić to ja jestem oaza spokoju i widze ze on kipi ale no co ja sie nie kłóce nie umię ale dobrze widziec ze to go wyprowadza z róznowagi

Kotwwilka mój tz przeczytał a ja jade z dzieciem na 2 tyg nad morze sama i teraz marudzi mi ze mam sie nie włóczyc
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:46   #4747
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

ja też jestem panikara i płaczka z wiekiem moze mniejsza ale łzy mam niemal na zawołanie i nie umię sie kłócic i wygadac, wszystko w sobie a jak tż jest zły i próbuje si kłócić to ja jestem oaza spokoju i widze ze on kipi ale no co ja sie nie kłóce nie umię ale dobrze widziec ze to go wyprowadza z róznowagi

Kotwwilka mój tz przeczytał a ja jade z dzieciem na 2 tyg nad morze sama i teraz marudzi mi ze mam sie nie włóczyc
Oj ja też.. Straszny ze mnie nerwus. A do tego bardzo szybko się wzruszam. Oglądam np film i połowę przepłaczę
Kochane, mam problem, może te osoby co mają wątki wymiankowe coś pomogą. Co zrobić z osobą, która miała wysłać paczkę na poczatku maja i nadal jej nie dostałam?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 21:47   #4748
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Jak już wielokrotnie pisałam: ale macie tempo Nie było mnie przez 3 dni i 5 stron do nadrobienia

Wachlarzyku, na pewno będzie dobrze. Wszystko się poukłada

Na wyjeździe testowałam Aubrey Organics: Naturalny szampon dla niemowląt i dzieci, Naturalne mydło do kąpieli dla niemowląt i dzieci, Naturalny balsam do ciała dla niemowląt i dzieci. Mam skórę skłonną do alergii wiec stwierdziłam, że kosmetyki dla dzieci nie zrobią mi kuku. Moja opinia: nigdy więcej. Kupiłam małe pojemności więc nie szkoda mi ich wywalić. Zapach obrzydliwy (kojarzy mi się z syropem na kaszel). Włosy po szamponie nieomyte, szybko stają się nie świeże. Mydło nie zachwyciło. Jedynie balsam mogłabym określić mianem "do przyjęcia" Ale z zapachem nie będę się mordować.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:15   #4749
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dziewczyny, polecałyście który konkretnie krem
http://biolander.com/produkty/produc...na-dzien-50ml/
http://biolander.com/produkty/produc...na-dzien-50ml/
http://biolander.com/produkty/produc...adzajacy-50ml/
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:34   #4750
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Oj ja też.. Straszny ze mnie nerwus. A do tego bardzo szybko się wzruszam. Oglądam np film i połowę przepłaczę
Kochane, mam problem, może te osoby co mają wątki wymiankowe coś pomogą. Co zrobić z osobą, która miała wysłać paczkę na poczatku maja i nadal jej nie dostałam?
Ja też płaczka! Nie umiem się kłócić, tylko zaczynam ryczeć zawsze.

A ta osoba odpowiada na Twoje wiadomości czy nie? Bo jeśli nie, to możesz napisać do moderatora wymianek, będzie interweniował.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Jak już wielokrotnie pisałam: ale macie tempo Nie było mnie przez 3 dni i 5 stron do nadrobienia

Wachlarzyku, na pewno będzie dobrze. Wszystko się poukłada

Na wyjeździe testowałam Aubrey Organics: Naturalny szampon dla niemowląt i dzieci, Naturalne mydło do kąpieli dla niemowląt i dzieci, Naturalny balsam do ciała dla niemowląt i dzieci. Mam skórę skłonną do alergii wiec stwierdziłam, że kosmetyki dla dzieci nie zrobią mi kuku. Moja opinia: nigdy więcej. Kupiłam małe pojemności więc nie szkoda mi ich wywalić. Zapach obrzydliwy (kojarzy mi się z syropem na kaszel). Włosy po szamponie nieomyte, szybko stają się nie świeże. Mydło nie zachwyciło. Jedynie balsam mogłabym określić mianem "do przyjęcia" Ale z zapachem nie będę się mordować.
Podobne miałam wrażenie..

Kosmetyki-natury.eu wprowadziły Alepię! z olejów jest na razie czarnuszka (złotówkę droższa niż w Biolanderze, ale przesyłka za free) i róża rdzawa (2 zł droższa). Ale może jak pomęczymy ten sklep to wprowadzą resztę (wspaniały )
http://www.kosmetyki-natury.eu/index.html?producent=43
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:38   #4751
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Wiesz co, poznałam już wiele kosmetycznek, po różnych szkołach. I one nie mają pojęcia o składach.. Wczoraj też byłam u kosmetyczki i jak powiedziałam, że przestawiłam się całkowicie na kosmetyki naturalne to nie miała pojęcia o czym mówię. Potrafiła tylko pośmiać się, że rtęć jest w tuszach do rzęs a ołów w szminkach. Na dobrą sprawę nie wiem czy to prawda. Nigdy się z tym nie spotkałam a analizowałam już wiele kosmetyków. I czułam się bardzo, bardzo dziwnie jak nałożyła mi na dłonie peeling parafinowy a potem krem silikonowy. Masakra! No ale co, miałam powiedzieć - proszę mi tego nie nakładać zanim nie przeczytam składu? A może zaczne chodzić ze swoimi kosmetykami?
Ale moja kumpela będzie kosmetologiem a nie kosmetyczką a to jednak duża różnica w poziomie wykształcenia( to tak jak w mojej branży ludzie mylą optyka z optometrystą, myślą że optyk bada im wzrok, jak przecież optyk tylko wykonuje okulary) i na dodatek do studiowania zainspirowało ją miedzy innymi forum biochemia urody, więc ona wie o co kaman

Ja ostatnio mam jakąś fobię, że powinnam zrobić jeszcze jeden kierunek studiów, żeby mieć alternatywę w razie czego. Tak właśnie korci mnie podyplomowa chemia kosmeceutyczna na UAM w Poznaniu klik, tylko ja mam mgr z fizyki więc nie wiem czy by mnie tam chcieli
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2011-07-17 o 22:41
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 22:49   #4752
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja też płaczka! Nie umiem się kłócić, tylko zaczynam ryczeć zawsze.

A ta osoba odpowiada na Twoje wiadomości czy nie? Bo jeśli nie, to możesz napisać do moderatora wymianek, będzie interweniował.

Podobne miałam wrażenie..

Kosmetyki-natury.eu wprowadziły Alepię! z olejów jest na razie czarnuszka (złotówkę droższa niż w Biolanderze, ale przesyłka za free) i róża rdzawa (2 zł droższa). Ale może jak pomęczymy ten sklep to wprowadzą resztę (wspaniały )
http://www.kosmetyki-natury.eu/index.html?producent=43
O ile płaczek się zebrało hahaha
Odpowiada. Tłumaczy się tym, że zaginęła paczka, a tu jakiś wyjazd, tu sesja, tu coś. Ale bez przesady, ile mam czekać? Napisałam, że czekam do wtorku na dowód wysłania. Jesli go nie dostanę to zgłosze to. Nie chcę robić dziewczynie problemów. Może ma problemy, cięzką sytuację. No ale kurcze, powinna mi o tym powiedziec... A jak interweniuje moderator?
Fajnie ze Kosmetyki natury wprowadziły Alepię Niech się rozwija, super sklep



Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ale moja kumpela będzie kosmetologiem a nie kosmetyczką a to jednak duża różnica w poziomie wykształcenia( to tak jak w mojej branży ludzie mylą optyka z optometrystą, myślą że optyk bada im wzrok, jak przecież optyk tylko wykonuje okulary) i na dodatek do studiowania zainspirowało ją miedzy innymi forum biochemia urody, więc ona wie o co kaman

Ja ostatnio mam jakąś fobię, że powinnam zrobić jeszcze jeden kierunek studiów, żeby mieć alternatywę w razie czego. Tak właśnie korci mnie podyplomowa chemia kosmeceutyczna na UAM w Poznaniu klik, tylko ja mam mgr z fizyki więc nie wiem czy by mnie tam chcieli
Więc na jakich jest studiach? Bo te co ja znam są po kosmetologii... Już nic nie rozumiem..
Studiowałaś fizykę? Wow... Złóż papiery, może akurat się uda. Walcz
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 23:12   #4753
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość


Więc na jakich jest studiach? Bo te co ja znam są po kosmetologii... Już nic nie rozumiem..
Studiowałaś fizykę? Wow... Złóż papiery, może akurat się uda. Walcz
hm nie pamiętam dokładnie na której uczelni ale na uniwersytecie medycznym 5 letnich magisterskich studiach.
No z tego co ja się orientuję to kosmetyczką jest się po szkołach policealnych, zawodówkach itp a kosmetologiem po 5 letnich studiach magisterskich.
Ja walczę na razie z innymi podyplomowymi studiami babcia mi już wypomina, że przecież nie można całe życie się uczyć trzeba rodzinę zakładać...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2011-07-17 o 23:15
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 23:20   #4754
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
hm nie pamiętam dokładnie na której uczelni ale na uniwersytecie medycznym 5 letnich magisterskich studiach.
No z tego co ja się orientuję to kosmetyczką jest się po szkołach policealnych, zawodówkach itp a kosmetologiem po 5 letnich studiach magisterskich.
Ja walczę na razie z innymi podyplomowymi studiami babcia mi już wypomina, że przecież nie można całe życie się uczyć trzeba rodzinę zakładać...
A na medycznym... Moja bratowa chociażby właśnie kończy licencjat w wyższej szkole kosmetologii. Aż muszę ją zapytać jaki będzie miała tytuł na dyplomie..
A teraz co studiujesz? Spokojnie, zdążysz z rodziną
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 07:43   #4755
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Dziś umyłam twarz żelem z MF i jest bardzo przyjemny. Zobaczymy jak na dłuższą metę Wytrzymasz by go nie spróbować wcześniej?


Są takie sole z Morza Martwego w Naturze i w Rossie chyba też... Może to? A i świetny jest peeling z Rossmanna z Wellnes & Beauty w takim fajnym słoiczku. Nadaje się do kąpieli stóp jak najbardziej
dzięki za namiar na sól ja nigdy nie miałam soli czas najwyższy!
Z żelem mf wytrzymam - kupiłam go bardziej dla Młodej, bo ja żeli nie lubię . A ona sie na razie nie upomina, więc spoko.
Ja mam ten nawilżający na dzień.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 08:00   #4756
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wachlarzyku - właśnie wyczytałam co się stało Nie martw się na pewno wszytsko się dobrze ułoży tylko koniecznie weź Tatę do jeszcze jakiegoś lekarza bo niestety z oczami jest tak, że nie każdy lekarz jest w stanie zobaczyć co się dzieje (mówię z doświadczenia rodzinnego). I to nie jest Twoja wina!
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 08:04   #4757
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Tak, tak otwórzmy To by była praca aż by się chciało do niej iść i z niej nie wracać Nigdy byśmy się do niej nie spóźniły To ja zrobie kurs masażu i będę masować naturalnymi olejkami Jak odnowa to odnowa
Ja już mam zrobiony - z racji studiów i masaż i odnowę biologiczną (co prawda dość szeroko rozumianą) przerobiłam, plus dodatkowe zajęcia do wyboru z samego masażu. Jak będzie trzeba, to papier dorobię

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O tak, marzenie, żeby mieć full kosmetyków kiedy tylko się chce

och ja też!!!
Anula, wkręć Tż. Niech idzie na taki kurs. Człowiek całe życie musi się dokształcać
Tia... tylko po co nam wtedy klienci w Saloonie
Tża trudno wkręcić... próbowałam z moim i usłyszałam "a po co, przecież Ty umiesz A w ogóle wiesz, bo mnie coś tak ostatnio tak kark boli... "

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tak serio to ja też. Myślałam o jakiejś szkole, studium policelanym. Są kursy na masaże lecznicze, co przydałoby mi się później w pracy zawodowej. Tylko trochę nie wiem jak pogodzić studia, pracę, kursy i jeżdzenie do domu co 2-3 weekend... Trochę się boje
Pogodzisz, pogodzisz Kwestia dobrej organizacji czaso-przestrzennej, a taki kurs warto zrobić jeżeli będziesz mogła to w pracy wykorzystać. Może warto też pogadać z szefostwem - powiedzieć, że robisz taki kurs i prosisz o np. możliwość wcześniejszego wyjścia. Moi się zgodzili, kiedy się doszkalałam... tylko jakoś współfinansować nie chcieli

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wczoraj nie wytrzymałam i po raz pierwszy zrobiłam swoje zamówienie chociaż wcale nie musiałam.
Za dwa dni będę wam się mogła pochwalić zakupem.
Wiedziałam
Popatrzcie, co to forum z ludźmi robi... nawet najsilniejsi polegną

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Planuję stosować olejek herbaciany na zmiany trądzikowe. Można normalnie na dzień punktowo na twarz kłaść, czy są jakieś specjalne wymagania?
Nic nie wymaga - można kłaść

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczynki mi sie własnie zamarzyła kąpiel dla stópek - polećcie cos do takiej kąpieli
Jakaś sól? Znajdę cos trochę złuszczającego?
Anula, ja robię własną kąpiel - czyli woda + sól + olejek lawendowy i mała kropelka miętowego. Stópki do wody, moczymy, potem peeling z soli gruboziarnistej, ew. pumeks, a po wytarciu masło shea (albo olej kokosowy, bo ładniej się wchłania) znowu z odrobiną olejku lawendowego. Moje to lubią

Wachlarzyku Będzie dobrze

A w ogóle Chłop mi niespodziankę zrobił i jak wróciłam w piątek do domu, to przywitała mnie spakowana torba i hasło "Masz 15 minut na spakowanie kosmetyczki! Jedziemy nad jezioro!"
No i pojechaliśmy Faaajnie było
Oczywiście Chłop się spiekł, bo po co na żagle, na żarówę z nieba brać koszulkę Został najpierw psiknięty Panthenolem, a potem wysmarowany olejem kokosowym z dodatkiem olejku cedrowego (herbaciany byłby lepszy, ale Tż żle na niego reaguje). Zadziałało lepiej niż się spodziewałam - dzisiaj po pierwsze może ubrać koszulkę, a po drugie, "wszystko czerwone" zrobiło się ładnie brązowe i skóra nie schodzi. I nawet docenił i powiedział, ze jak z pracy wrócimy, to on chce jeszcze raz taką mieszankę... Normalnie sukces na całej linii
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 08:38   #4758
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, że wszystkie zele hialuronowe się nadają do młodej cery
Na BU właśnie są rozróżnione. Kwiatowy jest np do cery 30-35, odżywczy i podwójny dla tej po 20 roku życia.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 08:52   #4759
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Edit: oczywisie to taka moja propozycja na wypadek, gdybys chciała sie przestawic na mydełka do mycia twarzy.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wiem o który chodzi.
Kurcze nie wiem sama co kupić,a wszystko przez tżMydełka by były to nie miałabym problemu.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wachlarzyku Współczuję... Dopiero dziś przeczytałam.. To bardzo przykre, ale to nie Twoja wina! Po prostu wypadek... Poszukajcie lekarzy, dobrych specjalistów. Na pewno da się coś zrobić. Trzymaj się.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Wachlarzyku bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kosmetyki-natury.eu wprowadziły Alepię! z olejów jest na razie czarnuszka (złotówkę droższa niż w Biolanderze, ale przesyłka za free) i róża rdzawa (2 zł droższa). Ale może jak pomęczymy ten sklep to wprowadzą resztę (wspaniały )
http://www.kosmetyki-natury.eu/index.html?producent=43

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Wachlarzyku - właśnie wyczytałam co się stało Nie martw się na pewno wszytsko się dobrze ułoży tylko koniecznie weź Tatę do jeszcze jakiegoś lekarza bo niestety z oczami jest tak, że nie każdy lekarz jest w stanie zobaczyć co się dzieje (mówię z doświadczenia rodzinnego). I to nie jest Twoja wina!
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiedziałam
Popatrzcie, co to forum z ludźmi robi... nawet najsilniejsi polegną

Anula
, pomyślę nad tym.
Anakazar, to jest wyszukana wymówka aby coś nowego kupić, jestem tego pewna.
Jp91, dziękuję. Nie wiem jak Wam się odwdzięczyć za tyle otuchy i dobrych słów. Jesteśmy tutaj naprawdę wspaniałą grupą ludzi.
Hola ola
Kotwilka, pewnie, że super, że dodają, mnie tylko wkurza, że tam są produkty ze starej mydlarni. Dla osób nowych to może być mylące. To był mój pierwszy sklep, na który trafiłam i wtedy jeszcze nie wiedziałam, że SM to syf. Dobrze, że nic nie kupiłam.
Pusia84, tak wiemy. Właśnie dzisiaj poszedł się zapisać do inne lekarza (wyleciała mi nazwa), który dokładniej sprawdzi ten mięsień oka. Próbuję być dobrej myśli.
Vea7, ale ja się wytłumaczyłam już z tego. To nie są do końca niepotrzebne rzeczy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 08:54   #4760
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny - PAS!!!!
Oficjalnie ogłaszam mój rozwód z minerałami!!!
Nie mam juz siły, ochoty, samozaparcia i czasu......
To jest po prostu bez sensu.
Wyszło jak zwykle - na początku pieknie, wydawało mi sie, że będzie super, a im dłużej tym gorzej. Po 4 godzinach minerały ze mnie znikają, świecę sie jak psu jaj..a, podkład spływa brzydko zostawiając plamy, placki i wchodzi mi w pory, załamania i wszystko inne.
Rano chrzanie sie 10 minut, trace czas i nerwy, a o 10-10.30 i tak nakładam na twarz puder revlona.....
Chrzanię to!!

Niech mi któs udowodni, że podkład mineralny revlona (sypki) ma w sobie cos nienaturalnego - dopóki ktos mnie nie przekona to będę go używać i wielbić miłościa dozgonną! Zresztą nie wiem, czy przekonanie mnie o jego nienaturalnośco cos zmieni - jak na moje głupie oko nie ma w sobie nic złego! Po paru godzinach tez musze go poprawiać, ale nie musze miec pod niego primera, nakładam go pędzlem dołaczonym do opakowania, chcoćbym nie wiem ile go nie nałożyła to nie mam maski, 2 kolory mi pasują, bo podkład cudnie wtapaia sie w koloryt cery, nie muszę go matowić bambusem, chyba, że mam taki kaprys i sie nudzę.
Koniec przygody z minerałami raz na zawsze. Jak jeszcze kiedyś mnie dopadnie chęć kolejnych testów kolejnej firmy mineralnej to skopcie mi 4 litery
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 09:05   #4761
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Vea7, ale ja się wytłumaczyłam już z tego. To nie są do końca niepotrzebne rzeczy.
Taaa...każda tak mówi

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny - PAS!!!!
Oficjalnie ogłaszam mój rozwód z minerałami!!!
Nie mam juz siły, ochoty, samozaparcia i czasu......
To jest po prostu bez sensu.
Wyszło jak zwykle - na początku pieknie, wydawało mi sie, że będzie super, a im dłużej tym gorzej. Po 4 godzinach minerały ze mnie znikają, świecę sie jak psu jaj..a, podkład spływa brzydko zostawiając plamy, placki i wchodzi mi w pory, załamania i wszystko inne.
Rano chrzanie sie 10 minut, trace czas i nerwy, a o 10-10.30 i tak nakładam na twarz puder revlona.....
Chrzanię to!!

Niech mi któs udowodni, że podkład mineralny revlona (sypki) ma w sobie cos nienaturalnego - dopóki ktos mnie nie przekona to będę go używać i wielbić miłościa dozgonną! Zresztą nie wiem, czy przekonanie mnie o jego nienaturalnośco cos zmieni - jak na moje głupie oko nie ma w sobie nic złego! Po paru godzinach tez musze go poprawiać, ale nie musze miec pod niego primera, nakładam go pędzlem dołaczonym do opakowania, chcoćbym nie wiem ile go nie nałożyła to nie mam maski, 2 kolory mi pasują, bo podkład cudnie wtapaia sie w koloryt cery, nie muszę go matowić bambusem, chyba, że mam taki kaprys i sie nudzę.
Koniec przygody z minerałami raz na zawsze. Jak jeszcze kiedyś mnie dopadnie chęć kolejnych testów kolejnej firmy mineralnej to skopcie mi 4 litery
Skopiemy, skopiemy, a że Cię dopadnie, to ja jestem absolutnie pewna
BTW. ja używam Sephorowego pudru mineralnego (chociaż jak mnie uświadomiła Korah, on taki super hiper mineralny nie jest i też na nic bym go nie zamieniła. Pasuje mi kolor (o co nie jest łatwo), maski nie robi, bardzo ładnie się trzyma, ujednolica i matuje... czego chcieć więcej?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 09:10   #4762
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nic nie wymaga - można kłaść


A w ogóle Chłop mi niespodziankę zrobił i jak wróciłam w piątek do domu, to przywitała mnie spakowana torba i hasło "Masz 15 minut na spakowanie kosmetyczki! Jedziemy nad jezioro!"
Dziękuję, to dzisiaj kupię i może tę pastę l'angelica jak będzie
Jaka fajna niespodzianka
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 09:22   #4763
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Od kilku dni używam szamponu Sante Szampon Henna Volume. Od początku nie bardzo mi się podobał i go odstawiłam. Ale chciałam dać mu drugą szansę. Niestety nie docenił tego Szampon jest OKROPNY. Moje włosy już były bardzo ładne (nawilżone, gładkie, lśniące) a po kilku krotnym użyciu tego szamponu ... tragedia. Suche, matowe i szorstkie. Nawet olej im nie pomógł. Nie robi nic dobrego. Fakt głowa jest umyta ale włosy wyglądają tragicznie. Do tego okropnie plącze włosy. Aby zniwelować ten efekt musiałam nałożyć okropnie dużo odżywki. Produkt ląduje w koszu (albo wrzucę go na wymiankę - może komuś podpasuje)
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 09:25   #4764
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Od kilku dni używam szamponu Sante Szampon Henna Volume. Od początku nie bardzo mi się podobał i go odstawiłam. Ale chciałam dać mu drugą szansę. Niestety nie docenił tego Szampon jest OKROPNY. Moje włosy już były bardzo ładne (nawilżone, gładkie, lśniące) a po kilku krotnym użyciu tego szamponu ... tragedia. Suche, matowe i szorstkie. Nawet olej im nie pomógł. Nie robi nic dobrego. Fakt głowa jest umyta ale włosy wyglądają tragicznie. Do tego okropnie plącze włosy. Aby zniwelować ten efekt musiałam nałożyć okropnie dużo odżywki. Produkt ląduje w koszu (albo wrzucę go na wymiankę - może komuś podpasuje)
Ostatnio na jednym z blogów czytałam recenzję szamponu Sante. Wprawdzie nie tego, co ty masz, ale no firma się zgadza. Ta osoba również bardzo narzekała, więc możliwe, że ogólnie te szampony to niewypał.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 09:27   #4765
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ostatnio na jednym z blogów czytałam recenzję szamponu Sante. Wprawdzie nie tego, co ty masz, ale no firma się zgadza. Ta osoba również bardzo narzekała, więc możliwe, że ogólnie te szampony to niewypał.
Ja na pewno nie kupie żadnego szamponu z tej firmy
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 09:45   #4766
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Taaa...każda tak mówi



Skopiemy, skopiemy, a że Cię dopadnie, to ja jestem absolutnie pewna
BTW. ja używam Sephorowego pudru mineralnego (chociaż jak mnie uświadomiła Korah, on taki super hiper mineralny nie jest i też na nic bym go nie zamieniła. Pasuje mi kolor (o co nie jest łatwo), maski nie robi, bardzo ładnie się trzyma, ujednolica i matuje... czego chcieć więcej?
skopcie
No własnie, ja już nie mam siły sie męczyć. A naprawdę mi sie wydaje, że mój revlon nic złegonie ma w sobie (skład ma inny niż w kwc - zamiast talku na początku jest mica i silica.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Od kilku dni używam szamponu Sante Szampon Henna Volume. Od początku nie bardzo mi się podobał i go odstawiłam. Ale chciałam dać mu drugą szansę. Niestety nie docenił tego Szampon jest OKROPNY. Moje włosy już były bardzo ładne (nawilżone, gładkie, lśniące) a po kilku krotnym użyciu tego szamponu ... tragedia. Suche, matowe i szorstkie. Nawet olej im nie pomógł. Nie robi nic dobrego. Fakt głowa jest umyta ale włosy wyglądają tragicznie. Do tego okropnie plącze włosy. Aby zniwelować ten efekt musiałam nałożyć okropnie dużo odżywki. Produkt ląduje w koszu (albo wrzucę go na wymiankę - może komuś podpasuje)
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ostatnio na jednym z blogów czytałam recenzję szamponu Sante. Wprawdzie nie tego, co ty masz, ale no firma się zgadza. Ta osoba również bardzo narzekała, więc możliwe, że ogólnie te szampony to niewypał.
Ja miała różany sante. Nie tęsknię !
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:01   #4767
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
skopcie
No własnie, ja już nie mam siły sie męczyć. A naprawdę mi sie wydaje, że mój revlon nic złegonie ma w sobie (skład ma inny niż w kwc - zamiast talku na początku jest mica i silica.
No widzisz, moja Ska też ma mikę na początku
Skład: Mica, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Palmitate, Zinc Stearte, Silica, Phenoxyethanol, Dehydroacetate, (+/-): CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides)

Generalnie skład oceniono na niezły, mogący wysuszać, ale mnie na szczęście nie Normalnie stosuję go solo, ale jak wiem, że idę na balety albo do knajpki z przyjaciółmi, to mieszam z bambusowym - bardzo ładnie wtedy matuje i dużo dłużej się trzyma
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:11   #4768
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No widzisz, moja Ska też ma mikę na początku
Skład: Mica, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Palmitate, Zinc Stearte, Silica, Phenoxyethanol, Dehydroacetate, (+/-): CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides)

Generalnie skład oceniono na niezły, mogący wysuszać, ale mnie na szczęście nie Normalnie stosuję go solo, ale jak wiem, że idę na balety albo do knajpki z przyjaciółmi, to mieszam z bambusowym - bardzo ładnie wtedy matuje i dużo dłużej się trzyma
Przestań, albo to obiecane kopanie tyłka bedzie szybciej niz myślałam
Bede dzisiaj koło sephory.... ale tylko osbie obejrze ten Twój podkład, bo mam nowiutkiego revlonka mojego kochanego
Ten Twój TŻ to taki romantyczny - porwał Cię na weekend, fajnie masz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:20   #4769
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

cześć dziewczyny

stwierdzam że jednak szampon babydream jest nie dla mnie
Sante z tą lawą wulkaniczną tak samo mi nie pasuje
wróciłam do mojej końcówki Lavery i jestem zadowolona

wczoraj mąż chciał wziąć sobie sole do kąpieli z marketu ale jak mu powiedziałam co jest w składzie to wszystko odłożył na półkę
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:28   #4770
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przestań, albo to obiecane kopanie tyłka bedzie szybciej niz myślałam
Bede dzisiaj koło sephory.... ale tylko osbie obejrze ten Twój podkład, bo mam nowiutkiego revlonka mojego kochanego
Ten Twój TŻ to taki romantyczny - porwał Cię na weekend, fajnie masz
Obejrzyj, obejrzyj Mi podpasował szczególnie przez kolor - ja mam R20 kolor 21 clair light - bardzo dobrze mi się do naturalnej karnacji dopasowuje.

A męża rzeczywiście mam fajnego I nawet czasami romantyczny bywa No, w końcu sama wybierałam

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
wczoraj mąż chciał wziąć sobie sole do kąpieli z marketu ale jak mu powiedziałam co jest w składzie to wszystko odłożył na półkę
Cześć
A widzisz, mój się kiedyś uparł, że on chce i sobie kupił, ale szczerze mówiąc na skład nie patrzyłam (bo i się na tym nie znam). Ale ma, używa i nie narzeka, ze coś mu jest (a niestety na większość kosmetyków reaguje alergią). Pachną też nieźle... może po prostu za dużo syfu opłaca się do soli dodać? Albo mieliśmy szczęście?
A na jaką firmę patrzyliście - będę wiedziała co omijać
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.