Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 12:43   #361
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

anngeli, trochę szkoda .. sama mnie motywowałaś... ja teraz jestem w kropce. czuję się zwyczajnie brzydko, z tym odrostem, ale wiem,że w naturalnych miałam spokój i można je zapuszczać z łatwością są zdrowe itd... ale też czułam się w nich trochę tak szaro i nijak... nie znam dobrego wyjścia dla siebie. z kolei blondy niszczą mi włosy i już po 1.farbowaniu były przesuszone i nie błyszczały tak jak naturalne... nie wiem... nie podobam się sobie może w tym tkwi sedno... :/
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:49   #362
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja tez sie czulam nijak w tym odroscie, uwazalam, ze on wcale do mnie nie asuje, ze natura sie pomylila z tym kolorem az juz jakis cas temu znalam, ze to nie prawda, ze wlasnie w tym naturalnym kolorze nie jestem nijaka, tylko wlasnie oryginalna teraz tak malo ktora kobieta ma swoje naturalne wlosy i je lubi i sie sobie w nich podoba i sie ich nie wstydzi wlosy naturalne wyrozniaja sie w tlumie-na plus-moim zdaniem, dlatego odechcialo mi sie juz farbowac, i nie mam dylematow
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:36   #363
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja sobie wlasnie umylam wlosy szamponem z olejkiem rozmarynowym..
tylko taki szampon jednak krotko jest na glowie wiec cudow nie zdziala

ale ladnie pachnie
Ja zaraz nakladam odzywke: aloes+miod i chyba wkropie sobie tam kilka kropelek tego rozmarynowego. Z szamponem masz racje, chociaz powiem Ci, ze zauwazylam kolosalna roznice na plus po przejsciu na naturalne szampony. Niby ma sie je na glowie na chwile, ale widocznie nie jest to wlosom az tak obojetne, jakby sie zdawalo. Ja mam nadzieje, ze rozmaryn pomoze mi w walce ze stale mnie nawiedzajacym lupiezem

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
i jak tu nie zwariowac Babcie
oj, co za szkoda, ze przyciemnia, juz bym do sklepu po produkty biegla ale ja czekam az sie cieplo zrobi tak, zeby z mokra glowa mozna bylo wychodzic, to codziennie przed wyjsciem bede plukac rumiankiem
Tylko nie zapomnij o tym, ze rumianek lubi wysuszac wlosy. Aha - i musi byc to rumianek rzymski, a nie ten pospolity Wiem co nie co o tym, bo w zeszlym roku probowalam rozjasniac wlosy naturalnymi metodami. Rozjasnic rozjasnilam, ale cieply odcien wcale mi nie pasowal wiec dalam sobie spokoj.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziewczyny cz ktoras z was posiada grzywke?? bo ja chcialam zapytac jaki rodzaj wlosow macie? bo ja chce sciac grzywke, ale moje wlosy sa takie strasznie gladkie, ciagle przyklapniete,cienkie, zero objetosci, mimo ze nie sa tluste, i chce ta grzywke, ale nie wiem czy przy takich wlosach ma to jakis sens?? bo ta grzywka nie bedzie tak odstawac jak grzywka tylko lezec...
Co do grzywki to zgadzam sie z Kat - trzeba sobie to przemyslec, bo niby grzywka odrosnie, fakt, ale zawsze bedzie to kilka krotszych pasm, co rzucia sie w oczy szczegolnie wtedy, kiedy reszta wlosow jest obcieta na prosto. Zrob sobie jakas symulacje komputerowa to bedziesz wiedziala, czy grzywka jest dla Ciebie. U mnie - odpada, nie pasuja mi grzywki.



Cytat:
Napisane przez serek wiejski Pokaż wiadomość
Mówiłam już, że jestem zachwycona niefarbowanymi włosami?
Tez jestem zachwycona Twoimi
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość


A czytałam gdzieś, że młoda pokrzywa może zabarwiać włosy na zielono Zastanawia mnie to przyciemnienie jakie niby robi ale jak wysusza to sobie odpuszczę...
Mnie sie wydaje, ze te roslinki moga jednak barwic szczegolnie jasne wloski. Mimo to tez chce sprobowac, choc juz raz chodzilam z zielonymi wlosami po tej nieszczesnaj hennie. Ogolnie nie poleca sie preparatow ziolowych do wlosow zniszczonych farbowaniem, rozjasnianiem lub trwala bo moga wyjsc niespodziewane kolory. Ale podobno super jest picie herbatki z pokrzywy
Wiecie co, wczoraj czytalam duzo na ten temat i powiem tak - jak bysmy wiecej tych olejow, ziol i innych cudow spozywaly zamiast wcieraly w glowe, to wlosy bylyby jeszcze piekniejsze! Ja mam taka fajna ksiazken temat oleju kokosowego - jest tam opisane jak wspaniale dziala na wlosy i cere ale wlasnie od wewnatrz. Dlatego startuje z kampania "odzywianie od srodka". Wydaje mi sie, ze pielegnacja od zewnatrz tez jest wazna, ale najwazniejsze budulce dostarczamy wlosom wlasnie od srodka.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
A ja odchodzę, zrobiłam sobie wczoraj delikatne blond pasemka na moich jasnobrązowych włosach z ciemnym blond odrostem.
Poprosiłam fryzjerkę z rodziny, aby mimo wszystko ominęła odrost i cały czas to nadzorowałam, powiedziała, że nie ma sprawy bo pasemek i tak się nie robi od skóry.
Odrost mój pozostał, a pasemka są raczej na farbowańcach.
Tak na wypadek, gdybym jednak chciała zapuszczać swoje.
Stwierdziłam, że jednak nie mogę wytrzymać w jednolitych włosach, w dodatku ciemnych. Nie mówię, że chce stać się jasną blondynką, ale takie pasemka 2x w roku sobie zafunduję.
Życzę Wam powodzenia.
Ja decyzji póki co nie żałuje, czuję się lepiej.
Pasemka to dla mnie idealne wypośrdkowanie, bo będę miała po pewnym czasie, połowę włosów swoich, a połowę blond pasemek
Uciekam z wątku, Bye bye
Szkoda, bo troszke bedzie Cie tu brakowac. Z drugiej strony jakos sie wyczuwalo, ze nie jestes tak na 100% pewna decyzji o naturalkach. Ja wlasnie wiem na bank i nawet na 200% ze nie chce farbowac i dlatego nic mnie nie kusi. Wroc do nas jesli jednak sie rozmyslisz
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:37   #364
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no ja wlasnie o takiej na skos i identycznej dlugosci mysle jak Ty masz
pokaze wam fotke to powiedzcie czy moje wlosy nie leza za plasko zeby miec grzywke? zaczesalam na bok
no wlasnie mysle, ze lepiej bym sie czula, bo wokol twarzy milabym juz tylko swoje wloski ale boje sie jak mi sie ne spodoba zapuszczanie potem
ale gapa ze mnie, o fotce zapomnialam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1033.jpg (90,0 KB, 60 załadowań)
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:40   #365
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Tylko nie zapomnij o tym, ze rumianek lubi wysuszac wlosy. Aha - i musi byc to rumianek rzymski, a nie ten pospolity Wiem co nie co o tym, bo w zeszlym roku probowalam rozjasniac wlosy naturalnymi metodami. Rozjasnic rozjasnilam, ale cieply odcien wcale mi nie pasowal wiec dalam sobie spokoj.


Co do grzywki to zgadzam sie z Kat - trzeba sobie to przemyslec, bo niby grzywka odrosnie, fakt, ale zawsze bedzie to kilka krotszych pasm, co rzucia sie w oczy szczegolnie wtedy, kiedy reszta wlosow jest obcieta na prosto. Zrob sobie jakas symulacje komputerowa to bedziesz wiedziala, czy grzywka jest dla Ciebie. U mnie - odpada, nie pasuja mi grzywki.

o, widzisz, o tym rumianku, ze rzymski to nie wiedzialam, dziekuje za porade a moiwsz,ze przestalas, bo cieply odcien Ci nie pasowal, ale jak duzo ten rumianek Ci rozjasnil zanim przestalas go uzywac i w jakim czasie?

z ta grzywka, to mam wlasnie trudny orzech do zgryzienia
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:57   #366
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
anngeli, trochę szkoda .. sama mnie motywowałaś... ja teraz jestem w kropce. czuję się zwyczajnie brzydko, z tym odrostem, ale wiem,że w naturalnych miałam spokój i można je zapuszczać z łatwością są zdrowe itd... ale też czułam się w nich trochę tak szaro i nijak... nie znam dobrego wyjścia dla siebie. z kolei blondy niszczą mi włosy i już po 1.farbowaniu były przesuszone i nie błyszczały tak jak naturalne... nie wiem... nie podobam się sobie może w tym tkwi sedno... :/
Kiedy jeszcze borykałam się z odrostem miałam takie same wrażenie-że kolor jest nijaki i będzie brzydko wyglądać. Ale już jakaś dziewczyna to tutaj pisała- póki masz jeszcze część farbowanych włosów, Twój naturalny kolor wygląda zupełnie inaczej, niż wtedy gdy masz całe swoje.
Na dowód wrzucam swoje zdjęcia z odrostem i całe mojej Nie poddawajcie się dziewczyny bo nie warto. Każda, która zafarbuje po jakimś czasie wraca tutaj skruszona i żałuje ile odrostu zmarnowała. Oczywiste jest, że walka o naturalki jest trudna, a odrost w większości przypadków wygląda paskudnie i kontrastuje z naturalnymi, ale spojrzenie w lustro po ostatnim ścięciu farbowanych włosów jest tego warte
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01692.jpg (70,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asas.jpg (43,2 KB, 72 załadowań)
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:00   #367
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja miałam grzywkę całe życie i wyglądała fajnie. zapuszczam bo po tych 24 latach chcę odmiany

już postanowione, kupię Tangle Teezer!

powiem wam że jestem z rozjaśnionych końców i grzywki a'la ombre bardzo zadowolona, odrosty ładnie przechodzą w jaśniejszy kolor. jak zepnę do góry widać już prawie wszystkie moje!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 14:06   #368
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość

musimy żeby się waliło i paliło będziemy miały piękne włosy
Tak właśnie! ja w ogóle jak patrzę na te moje pióra to wiem, że po kolejnej farbie to by już NIC z nich nie zostało -na razie więc nawet o farbach nie myślę
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no ja wlasnie o takiej na skos i identycznej dlugosci mysle jak Ty masz
pokaze wam fotke to powiedzcie czy moje wlosy nie leza za plasko zeby miec grzywke? zaczesalam na bok
no wlasnie mysle, ze lepiej bym sie czula, bo wokol twarzy milabym juz tylko swoje wloski ale boje sie jak mi sie ne spodoba zapuszczanie potem
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ale gapa ze mnie, o fotce zapomnialam
ja myslę, że jak obetniesz to się pewnie odbiją od głowy, bo będą lżejsze ale naprawdę zrób sobie symulację albo coś, bo zanim zapuścisz grzywkę do reszty włosów miną lata

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja tez sie czulam nijak w tym odroscie, uwazalam, ze on wcale do mnie nie asuje, ze natura sie pomylila z tym kolorem az juz jakis cas temu znalam, ze to nie prawda, ze wlasnie w tym naturalnym kolorze nie jestem nijaka, tylko wlasnie oryginalna teraz tak malo ktora kobieta ma swoje naturalne wlosy i je lubi i sie sobie w nich podoba i sie ich nie wstydzi wlosy naturalne wyrozniaja sie w tlumie-na plus-moim zdaniem, dlatego odechcialo mi sie juz farbowac, i nie mam dylematow
No i brawo! Mądre słowa
a zaczynając czytać ten post już myślałam, że teraz będzie fala załamek ale nie nie -my walczymy dalej
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Mnie sie wydaje, ze te roslinki moga jednak barwic szczegolnie jasne wloski. Mimo to tez chce sprobowac, choc juz raz chodzilam z zielonymi wlosami po tej nieszczesnaj hennie. Ogolnie nie poleca sie preparatow ziolowych do wlosow zniszczonych farbowaniem, rozjasnianiem lub trwala bo moga wyjsc niespodziewane kolory. Ale podobno super jest picie herbatki z pokrzywy
Wiecie co, wczoraj czytalam duzo na ten temat i powiem tak - jak bysmy wiecej tych olejow, ziol i innych cudow spozywaly zamiast wcieraly w glowe, to wlosy bylyby jeszcze piekniejsze! Ja mam taka fajna ksiazken temat oleju kokosowego - jest tam opisane jak wspaniale dziala na wlosy i cere ale wlasnie od wewnatrz. Dlatego startuje z kampania "odzywianie od srodka". Wydaje mi sie, ze pielegnacja od zewnatrz tez jest wazna, ale najwazniejsze budulce dostarczamy wlosom wlasnie od srodka.
Ja uwielbiam herbatę z pokrzywy codziennie wypijam kubek i to jest fakt, że pielegnacja od wewnątrz przynosi efekty -dlatego tak wiele dziewczyn pije drożdże które nie smakują ok, ale za to dają efekty
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:09   #369
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Kiedy jeszcze borykałam się z odrostem miałam takie same wrażenie-że kolor jest nijaki i będzie brzydko wyglądać. Ale już jakaś dziewczyna to tutaj pisała- póki masz jeszcze część farbowanych włosów, Twój naturalny kolor wygląda zupełnie inaczej, niż wtedy gdy masz całe swoje.
Na dowód wrzucam swoje zdjęcia z odrostem i całe mojej Nie poddawajcie się dziewczyny bo nie warto. Każda, która zafarbuje po jakimś czasie wraca tutaj skruszona i żałuje ile odrostu zmarnowała. Oczywiste jest, że walka o naturalki jest trudna, a odrost w większości przypadków wygląda paskudnie i kontrastuje z naturalnymi, ale spojrzenie w lustro po ostatnim ścięciu farbowanych włosów jest tego warte
wow, roznica ogromna
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:11   #370
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Kiedy jeszcze borykałam się z odrostem miałam takie same wrażenie-że kolor jest nijaki i będzie brzydko wyglądać. Ale już jakaś dziewczyna to tutaj pisała- póki masz jeszcze część farbowanych włosów, Twój naturalny kolor wygląda zupełnie inaczej, niż wtedy gdy masz całe swoje.
Na dowód wrzucam swoje zdjęcia z odrostem i całe mojej Nie poddawajcie się dziewczyny bo nie warto. Każda, która zafarbuje po jakimś czasie wraca tutaj skruszona i żałuje ile odrostu zmarnowała. Oczywiste jest, że walka o naturalki jest trudna, a odrost w większości przypadków wygląda paskudnie i kontrastuje z naturalnymi, ale spojrzenie w lustro po ostatnim ścięciu farbowanych włosów jest tego warte
ow wow!!!! jesteś prawdziwą motywacją -CUDNE kudełki!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja miałam grzywkę całe życie i wyglądała fajnie. zapuszczam bo po tych 24 latach chcę odmiany

już postanowione, kupię Tangle Teezer!

powiem wam że jestem z rozjaśnionych końców i grzywki a'la ombre bardzo zadowolona, odrosty ładnie przechodzą w jaśniejszy kolor. jak zepnę do góry widać już prawie wszystkie moje!
ja chciałam wygody, czyli wiązania wszystkiego w jeden kucyk, bez spinek itp. i nie żałuję, że się pozbyłam -choć też wiele osób mi mówiło, że mi ładnie z grzywką.

ja też chyba kupię, ale najpierw muszę mieć za co

widzisz jak fajnie ja bym chciała też kiedyś zrobić ombre chyba, że mi nie odżyją te końce i będzie trzeba je po prostu ścinać...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:20   #371
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Kiedy jeszcze borykałam się z odrostem miałam takie same wrażenie-że kolor jest nijaki i będzie brzydko wyglądać. Ale już jakaś dziewczyna to tutaj pisała- póki masz jeszcze część farbowanych włosów, Twój naturalny kolor wygląda zupełnie inaczej, niż wtedy gdy masz całe swoje.
Na dowód wrzucam swoje zdjęcia z odrostem i całe mojej Nie poddawajcie się dziewczyny bo nie warto. Każda, która zafarbuje po jakimś czasie wraca tutaj skruszona i żałuje ile odrostu zmarnowała. Oczywiste jest, że walka o naturalki jest trudna, a odrost w większości przypadków wygląda paskudnie i kontrastuje z naturalnymi, ale spojrzenie w lustro po ostatnim ścięciu farbowanych włosów jest tego warte
zaznaczone bardzo motywujace czekkam na ten moment a u Ciebie roznica ogromna, naturalne piekne
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

ja myslę, że jak obetniesz to się pewnie odbiją od głowy, bo będą lżejsze ale naprawdę zrób sobie symulację albo coś, bo zanim zapuścisz grzywkę do reszty włosów miną lata
no i wlasnie to mnie powstrzymuje dosc sie naczekam z tym odrostem, a potem w razie czego czekac na ta grzywke ... dzieki za porady

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No i brawo! Mądre słowa
a zaczynając czytać ten post już myślałam, że teraz będzie fala załamek ale nie nie -my walczymy dalej
no a jak! gdzie tam jakas zalamka
ja uwielbiam moj odrost, mimo ze tez wyglada nijako puki co i mam juz jakies siwulce, ale nienawidze tylko tych farbowancow dlatego czasem tyle tu Wam narzekam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 14:23   #372
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

eloo,
nie było mnie przez weekend a tu widzę anngeli nas opuszcza - szkoda no ale skoro lepiej się czujesz w pasemkach to też dobrze - najważniejsze jest akceptowac siebie i swój wygląd

ja się czuję świetnie w swoim kolorku
w ogóle kupiłam sobie dwa olejki z Alterry - nie mogłam się zdecydować na jeden, więc wzięłam oba jakie akurat były

karolcia2106 śliczny naturalny

bayka co do grzywki ja bym powiedziała tnij! moja kumpela też ma cienkie włosy (tak mówię, jakbym sama nie miała hehe) i zawsze takie przy głowie przyklapnięte miała - ścięła grzywkę na skos i od razu jest wrażenie, że ma więcej włosów (w sensie, że bardziej puszyste)

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-02-14 o 14:44
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:27   #373
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A czytałam gdzieś, że młoda pokrzywa może zabarwiać włosy na zielono Zastanawia mnie to przyciemnienie jakie niby robi ale jak wysusza to sobie odpuszczę...
tak, tak, szczególnie na blond włosach to widać
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
A ja odchodzę, zrobiłam sobie wczoraj delikatne blond pasemka na moich jasnobrązowych włosach z ciemnym blond odrostem.
Poprosiłam fryzjerkę z rodziny, aby mimo wszystko ominęła odrost i cały czas to nadzorowałam, powiedziała, że nie ma sprawy bo pasemek i tak się nie robi od skóry.
Odrost mój pozostał, a pasemka są raczej na farbowańcach.
Tak na wypadek, gdybym jednak chciała zapuszczać swoje.
Stwierdziłam, że jednak nie mogę wytrzymać w jednolitych włosach, w dodatku ciemnych. Nie mówię, że chce stać się jasną blondynką, ale takie pasemka 2x w roku sobie zafunduję.
Życzę Wam powodzenia.
Ja decyzji póki co nie żałuje, czuję się lepiej.
Pasemka to dla mnie idealne wypośrdkowanie, bo będę miała po pewnym czasie, połowę włosów swoich, a połowę blond pasemek
Uciekam z wątku, Bye bye
szkoda ;( ale pamiętaj o nas i zawsze możesz do nas wrócić
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ale gapa ze mnie, o fotce zapomnialam
hmm po tym co piszą dziewczyny to już sama nie wiem jak Ci doradzić, ja mam grzywkę od zawsze, więc nie wiem jak to jest z jej zapuszczaniem w razie potrzeby, może zrób sobie tę symulację tak jak mówi kat123, albo niech Ci TŻ/ktoś z rodziny, znajomych doradzi ale ogólnie to wydaje mi się, że grzywka przy Twoim rodzaju włosów będzie ok
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam herbatę z pokrzywy codziennie wypijam kubek i to jest fakt, że pielegnacja od wewnątrz przynosi efekty -dlatego tak wiele dziewczyn pije drożdże które nie smakują ok, ale za to dają efekty
a nie masz po tej pokrzywie tak, że włosy Ci szybciej rosną i to nie tylko na głowie? ja kiedyś zaczęłam pić pokrzywę, ale po tym jak dziewczyny pisały, że im w każdym miejscu szybciej włosy rosną i przyciemniły się m.in. na rękach to zrezygnowałam ze strachu
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:30   #374
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość

bayka co do grzywki ja bym powiedziała tnij! moja kumpela też ma cienkie włosy (tak mówię, jakbym sama nie miała hehe) i zawsze takie przy głowie przyklapnięte miała - ścięła grzywkę na skos i od razu jest wrażenie, że ma więcej włosów (w sensie, że bardziej puszyste)
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
hmm po tym co piszą dziewczyny to już sama nie wiem jak Ci doradzić, ja mam grzywkę od zawsze, więc nie wiem jak to jest z jej zapuszczaniem w razie potrzeby, może zrób sobie tę symulację tak jak mówi kat123, albo niech Ci TŻ/ktoś z rodziny, znajomych doradzi ale ogólnie to wydaje mi się, że grzywka przy Twoim rodzaju włosów będzie ok
Tz jest na nie, a mama i siostra na tak

ja mam mniej wiecej wszystkie was w znajomch to moze dodam fotke do albumu z wlosami na bok udajacymi grzywke i z wlosami normalnie to mi doradzicie?
sorki, ze tak wam glowe zawracam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:37   #375
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
tak, tak, szczególnie na blond włosach to widać

a nie masz po tej pokrzywie tak, że włosy Ci szybciej rosną i to nie tylko na głowie? ja kiedyś zaczęłam pić pokrzywę, ale po tym jak dziewczyny pisały, że im w każdym miejscu szybciej włosy rosną i przyciemniły się m.in. na rękach to zrezygnowałam ze strachu
Będę płakać -nijak nie mam pomysłu już jak farbowańce przyciemnić

Ej, ja piję 1,5 miesiąca i rosną mi jedynie na głowie nie zauważyłam też, żeby mi ściemniały np. na rękach (a na ich punkcie mam obsesję do tego stopnia, że latem je depiluję ), więc póki co na bank nic się nie dzieje
hehe przed chwilą tak podejrzliwie obejrzałam swoje przedramiona
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Tz jest na nie, a mama i siostra na tak

ja mam mniej wiecej wszystkie was w znajomch to moze dodam fotke do albumu z wlosami na bok udajacymi grzywke i z wlosami normalnie to mi doradzicie?
sorki, ze tak wam glowe zawracam
Dawaj, popatrzymy i ocenimy Po to się tu mamy, żeby sobie dopomagać, si?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:42   #376
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Będę płakać -nijak nie mam pomysłu już jak farbowańce przyciemnić
Dawaj, popatrzymy i ocenimy Po to się tu mamy, żeby sobie dopomagać, si?
si! zdjecia juz czekaja

chcesz przyciemnic farboance? hm...trzeba pomyslec moze jakies ciemniejsze pasemka ale tylko od momentu jak sie odrost zaczyna albo jesze z milimetr nizej od glowy? czy raczej naturalne sposoby wolisz?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:52   #377
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Będę płakać -nijak nie mam pomysłu już jak farbowańce przyciemnić

Ej, ja piję 1,5 miesiąca i rosną mi jedynie na głowie nie zauważyłam też, żeby mi ściemniały np. na rękach (a na ich punkcie mam obsesję do tego stopnia, że latem je depiluję ), więc póki co na bank nic się nie dzieje
hehe przed chwilą tak podejrzliwie obejrzałam swoje przedramiona


Dawaj, popatrzymy i ocenimy Po to się tu mamy, żeby sobie dopomagać, si?
no to tyle dobrego, że do tej pory z piciem pokrzywy jest ok ładnie Ci stracha napędziłam
spróbuj może płukanki z kawy?, szkoda, że teraz nie sezon na młode orzechy włoskie, bo wiem, że one przyciemniają
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:54   #378
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
o, widzisz, o tym rumianku, ze rzymski to nie wiedzialam, dziekuje za porade a moiwsz,ze przestalas, bo cieply odcien Ci nie pasowal, ale jak duzo ten rumianek Ci rozjasnil zanim przestalas go uzywac i w jakim czasie?

z ta grzywka, to mam wlasnie trudny orzech do zgryzienia
Po rumianku wlosy rozjasniaja sie w sumie dosyc szybko, ale jest tego rozjasnienia moim zdaniem niewiele - moze pol tonu bylo u mnie? W kazdym razie widac, ze cos jest inaczej. Chociaz ja robilam wersje hardcorowa bo pryskalam wlosy po umyciu tym rumiankiem i wychodzilam je suszyc na slonce Dlatego tez wlosy sie przesuszyly. Aha, dodawalam do tego tez troche cytryny. U mnie roznica byla dosc widoczna. Tylko ze w moim przypadku wlosy wygladaly bardziej na takie troche sprane i pozolkniete niz na rozjasnione. W takich niekonkretnych barwach jest mi nie do twarzy Za to widzialam, ze u "zlotych blondynek" jest ta metoda jak najbardziej skuteczna, odradzam za to popielatym typom.
Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Oczywiste jest, że walka o naturalki jest trudna, a odrost w większości przypadków wygląda paskudnie i kontrastuje z naturalnymi, ale spojrzenie w lustro po ostatnim ścięciu farbowanych włosów jest tego warte
Dzieki za super motywacje U Ciebie roznica jest po prostu kolosalna! Tez musze sie borykac z dwoma kolorami na glowie, ale staram sie nadrabiac innymi rzeczami, zeby mimo to poczuc sie atrakcyjniej - ubior, bizuteria, uczesanie... Apropos - probuje ostatnio rozne upiecia i jest spoko - roznica kolorow az tak nie kluje w oczy
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:56   #379
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

wrzucam wreszcie obiecane zdjęcia po podcięciu, trochę mi się zeszło ze zrobieniem fotek ale dzisiaj jakoś mnie naszła ochota i oto one (zrobione dzisiaj rano, światło dzienne, bez lampy)


swoją drogą, za nic w świecie nie mogę dodać zdjęć do swojego albumu nie wiem co się dzieje, próbuje od kilkunastu dni a tu ciągle coś wyskakuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg luty1.jpg (100,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg luty2.jpg (106,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg luty3.jpg (71,6 KB, 47 załadowań)
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 14:56   #380
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
si! zdjecia juz czekaja

chcesz przyciemnic farboance? hm...trzeba pomyslec moze jakies ciemniejsze pasemka ale tylko od momentu jak sie odrost zaczyna albo jesze z milimetr nizej od glowy? czy raczej naturalne sposoby wolisz?
hmm... wiesz jakie jeszcze zrób? To pasmo imitujące grzywkę włóż za ucho i je tak "wyciągnij" lekko, by zasłoniło czoło bardziej wiesz o co mi chodzi? O coś takiego: https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...-bok/Anteprima
Bo tak ciężko coś powiedzieć

na razie chemią bym nie chciała ich tykać, bo są opłakane myślałam o naturalnym sposobie, ale chyba są za jasne na cokolwiek i będę musiała poczekać no ale dam radę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:01   #381
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Po rumianku wlosy rozjasniaja sie w sumie dosyc szybko, ale jest tego rozjasnienia moim zdaniem niewiele - moze pol tonu bylo u mnie? W kazdym razie widac, ze cos jest inaczej. Chociaz ja robilam wersje hardcorowa bo pryskalam wlosy po umyciu tym rumiankiem i wychodzilam je suszyc na slonce Dlatego tez wlosy sie przesuszyly. Aha, dodawalam do tego tez troche cytryny. U mnie roznica byla dosc widoczna. Tylko ze w moim przypadku wlosy wygladaly bardziej na takie troche sprane i pozolkniete niz na rozjasnione. W takich niekonkretnych barwach jest mi nie do twarzy Za to widzialam, ze u "zlotych blondynek" jest ta metoda jak najbardziej skuteczna, odradzam za to popielatym typom.
hm, a ja chyba wlasnie popielata jestem

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
wrzucam wreszcie obiecane zdjęcia po podcięciu, trochę mi się zeszło ze zrobieniem fotek ale dzisiaj jakoś mnie naszła ochota i oto one (zrobione dzisiaj rano, światło dzienne, bez lampy)


swoją drogą, za nic w świecie nie mogę dodać zdjęć do swojego albumu nie wiem co się dzieje, próbuje od kilkunastu dni a tu ciągle coś wyskakuje
piekne wlosiska a moze Ty za duze te zdjecia dodajesz? czym robisz, aparatem? ile mega? bo ja mialam ten sam problem
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
hmm... wiesz jakie jeszcze zrób? To pasmo imitujące grzywkę włóż za ucho i je tak "wyciągnij" lekko, by zasłoniło czoło bardziej wiesz o co mi chodzi? O coś takiego: https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...-bok/Anteprima
Bo tak ciężko coś powiedzieć

na razie chemią bym nie chciała ich tykać, bo są opłakane myślałam o naturalnym sposobie, ale chyba są za jasne na cokolwiek i będę musiała poczekać no ale dam radę
ok cos pokombinuje,jednak jutro bo musze umyc, mam dzis kitka, bo sa do mycia, a jak umyje to schna same, nie mam suszarki wiec teraz nie da rady
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2012-02-14 o 15:03
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:02   #382
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
no to tyle dobrego, że do tej pory z piciem pokrzywy jest ok ładnie Ci stracha napędziłam
spróbuj może płukanki z kawy?, szkoda, że teraz nie sezon na młode orzechy włoskie, bo wiem, że one przyciemniają
No ładnie ładnie
o widzisz o płukance z kawy nie słyszałam... Poczytam sobie o tym -dzięki
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
wrzucam wreszcie obiecane zdjęcia po podcięciu, trochę mi się zeszło ze zrobieniem fotek ale dzisiaj jakoś mnie naszła ochota i oto one (zrobione dzisiaj rano, światło dzienne, bez lampy)


swoją drogą, za nic w świecie nie mogę dodać zdjęć do swojego albumu nie wiem co się dzieje, próbuje od kilkunastu dni a tu ciągle coś wyskakuje
Super
ej masz album? bo ja jak wchodzę na Twój profil to nie widzę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:05   #383
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

agaa91 śliczne włosy i już chyba niewiele odrostu zostało Dziękuję dziewczyny za miłe słowa Teraz jak patrzę na to zdjęcie to dopiero tak na sero zdaje sobie sprawę ile czasu minęło od kiedy przestałam farbować Pokochałam swój kolor na nowo, może dlatego że ostatnio odkryłam, że mam w nich jakąś rudawą poświatę Włosy zaskakują mnie każdego dnia. Jedyne co mnie martwi to straszne wypadanie włosów. Nigdy w życiu nie miałam z tym takiego problemu, nawet wtedy gdy na umór farbowałam prostowałam i suszyłam Dbam o niej od środka łykając suplementy, pijąc pokrzywę, zdrowo się odżywiam, a one jak leciały tak lecą. Nie jest co to prawda wypadanie( chyba! ) kwalifikujące się do leczenia, bo na poduszce, po śnie nie zostają mi włosy ani jak je przeczeszę palcami to też nie jest ich wiele, ale mycie głowy i późniejsze rozczesywanie to katorga! Od wczoraj zaczęłam wcierać Jantar mam nadzieję, że on jakoś mi pomoże, bo jak nie to niedługo zostanę łysawa
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:14   #384
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
piekne wlosiska a moze Ty za duze te zdjecia dodajesz? czym robisz, aparatem? ile mega? bo ja mialam ten sam problem
dziekuję
hmm robię telefonem, 5mpix.. ale późneij zmniejszam zawsze żeby móc wrzucić na wizaż, spróbuję zaraz jeszcze pomniejszyć i zobaczymy co to będzie
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No ładnie ładnie
o widzisz o płukance z kawy nie słyszałam... Poczytam sobie o tym -dzięki


Super
ej masz album? bo ja jak wchodzę na Twój profil to nie widzę
dziekuję
album założyłam, ale zdjęć nie mam, bo nie mogę ich wrzucić, zaraz popróbuję znowu, może mi się wreszcie uda

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
agaa91 śliczne włosy i już chyba niewiele odrostu zostało
dziękuję a odrostu na szczęście już niewiele, same końcówki jakieś 3-5 cm
na wypadanie mogę polecić Ci Revalid w kaspułkach, nie jest zbyt tani, ale pamiętam, że po skończonej 3miesięcznej kuracji przy czesaniu wypadały mi jakieś 3 włosy, a w ciągu dnia żaden (przynajmniej na ubraniach ich nie było widać)
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:17   #385
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
dziekuję
hmm robię telefonem, 5mpix.. ale późneij zmniejszam zawsze żeby móc wrzucić na wizaż, spróbuję zaraz jeszcze pomniejszyć i zobaczymy co to będzie)
mam na mysli zmniejszenie wagi zdjeca a nie rozmiarow czyli dlugosc i szerokosc, mi to pomoglo, zmniejszam w programie picassa, ale na bank mozna w innych

Ty masz chyba w ogole takie ame wlosy jak ja, kolor chyba identyczny doslownie i chyba dobrze widze, ze masz w tych naturalnych gzie niegdzie takie pojedyncze wlosy, ktore wygladaja na blyszczace nitki? tez tak mam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:21   #386
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Thumbs up Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ale gapa ze mnie, o fotce zapomnialam
mysle ze mogla bys sie zdecydowac na grzywke, zawsze to jakas mila odmiana a jak ci sie nie spodoba to odrosnie szybko.
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:22   #387
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
mysle ze mogla bys sie zdecydowac na grzywke, zawsze to jakas mila odmiana a jak ci sie nie spodoba to odrosnie szybko.
no wlasnie korci mnie dlatego, ze potrzebuje jakiejs odmiany, no a farba w tej sytuacji odpada
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:30   #388
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no wlasnie korci mnie dlatego, ze potrzebuje jakiejs odmiany, no a farba w tej sytuacji odpada
Tak dumam nad ta Twoja grzywka - masz pociagla twarz i niby grzywka do takich pasuje. Ale ja Cie widze jesli juz w takiej skosnej, prosta raczej odpada.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:34   #389
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a ja umowilam sie na sobote do fryzjerki i korci mnie zeby calkowicie sciac moje farbowance bo ta roznica kolorow spedza mi sen z powiek. tylko ze jak obetne to bedzie to na prawde krotka fryzurka a ja jeszcze takiej nie mialam nigdy. zalaczam fotke zeby pokazac o co mi chodzi. tylko kolor bylby inny oczywiscie troche mam stracha przed taka zmiana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krotkie-wlosy-330 (1).jpg (14,9 KB, 18 załadowań)
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:38   #390
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
mam na mysli zmniejszenie wagi zdjeca a nie rozmiarow czyli dlugosc i szerokosc, mi to pomoglo, zmniejszam w programie picassa, ale na bank mozna w innych

Ty masz chyba w ogole takie ame wlosy jak ja, kolor chyba identyczny doslownie i chyba dobrze widze, ze masz w tych naturalnych gzie niegdzie takie pojedyncze wlosy, ktore wygladaja na blyszczace nitki? tez tak mam
ach to ja się na takich bajerach komputerowych nie znam (waga zdjęcia? wtf? ), ale już sobie poradziłam, zmniejszyłam zdjęcia w paintcie i album wreszcie uzupełniony dziękuję za pomoc

Powiem Ci, że zdaję się na Ciebie ja nie potrafię orzec czy takie same, gdybyście mi na tym wątku nie powiedziały jaki mam kolor włosów to do tej pory bym tego nie wiedziała a wiesz, że nie zwracałam nigdy uwagi czy mam takie nitki jak stanę przed lusterkiem to się im lepiej przyjrzę

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
a ja umowilam sie na sobote do fryzjerki i korci mnie zeby calkowicie sciac moje farbowance bo ta roznica kolorow spedza mi sen z powiek. tylko ze jak obetne to bedzie to na prawde krotka fryzurka a ja jeszcze takiej nie mialam nigdy. zalaczam fotke zeby pokazac o co mi chodzi. tylko kolor bylby inny oczywiscie troche mam stracha przed taka zmiana
mi nawet nigdy do głowy nie przyszło żeby ściąć włosy krócej niż przed ramiona ale to dlatego, że się boję krótkiej fryzury. Tak więc podziwiam, że nad tym myślisz moim zdaniem fryzurka bardzo ładna. Krótkie fryzury lubię na innych dziewczynach, u siebie chyba bym nie lubiła
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.