Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 11:00   #4951
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Dziewuszki,

kilka lat farbowałam się na rudo - dokładnie Garnier 100% Color nr 743 złotomiedziany blond. od roku koloryzuję już tylko odrosty - farbę trzymam 15 min i efekt jest super. niestety od dłuższego czasu farby nie ma w sklepach, dlatego muszę się zdecydować co dalej.

obecnie mam taki rudawy blond, mocno wyblakły, ale fajny bo naturalny (załączam zdjęcie nr 1).

docelowo chciałabym wrócić do mojego blondu - średniojasny. albo chociaż uzyskać taki miodowy blond (zdjęcie nr 2).

mam pomysł, ale nie wiem czy w ogóle opłaca się kombinować. czy myślicie, że mogę nałożyć na moje włosy blond farbę? jest szansa, że choć trochę chwyci a włosy nie zrobią się pomarańczowe? i teraz pytanie - jaka farba? czy o ton jaśniejsza niż kolor, który chciałabym uzyskać czy już w takim docelowym?

dzięki za pomoc.
wellaton 9/1

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
3cia? ojaaaa

W jakiej kondycji masz włosy, bo na zdj są mega lśniące

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

A czy balejage/pasemka są w ciąż modne ? Czy raczej powrót do natury ??
co dziwnego w tym że włosy dobrze wyglądają po dekoloryzacji? to nie jest niszczący zabieg.

natura jest modna, jeżeli zależy Ci na modzie to zrób sobie lekkie ombre z łagodnym przejściem.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:10   #4952
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wellaton 9/1
dziękuję za odpowiedź.

fryz5 myślisz, że rozjaśni mi równomiernie? mam już centymetrowe odrosty, ale chyba nie ma co ich traktować inaczej niż resztę włosów? jest szansa, że ta farba mi rozjaśni włosy?
i rozumiem, że chodzi o piankę koloryzującą a nie farbę ze starej kolekcji?
__________________
Szczęśliwa.

Edytowane przez Ska
Czas edycji: 2012-07-03 o 13:15
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:26   #4953
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie rozjaśni, tylko zakryje rudość, kolory ze zdjęć są do siebie bardzo podobne wiec wnioskuje ze nie wiele chcesz zmieniac tylko lekko rudśoć zakryć.
oczywiscie ze farba w kremie, nigdy nie uzywałem pianek i nie mam zamiaru.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:28   #4954
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie rozjaśni, tylko zakryje rudość, kolory ze zdjęć są do siebie bardzo podobne wiec wnioskuje ze nie wiele chcesz zmieniac tylko lekko rudśoć zakryć.
oczywiscie ze farba w kremie, nigdy nie uzywałem pianek i nie mam zamiaru.
a jest szansa, że po kilku farbowaniach tym odcieniem się rozjaśnią?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:50   #4955
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
3cia? ojaaaa

W jakiej kondycji masz włosy, bo na zdj są mega lśniące

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

A czy balejage/pasemka są w ciąż modne ? Czy raczej powrót do natury ??
no wlasnie robie 4-ta, ostatnią.
W kondycji są jak na zdjęciach
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:53   #4956
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
a jest szansa, że po kilku farbowaniach tym odcieniem się rozjaśnią?
najlepiej zrób zdjęcie obecnego koloru i tego jaki chcesz uzyskac, bo pokazałaś dwa zdjęcia jedno to miedziany blond loreal a drugie to złoty blond beyonce, kolory nie róznią się od siebie wiele więc jedna farba by zgasiła po porstu miedziany refleks i tyle , a jak sama nie wiesz jak bardzo chcesz włosy rozjaśnić, to ja nie wiem co doradzić doradziłem co pomoze w uzyskaniu koloru Z TAKIEGO jak na opakowaniu loreal NA TAKI jak ma beyonce bo takie kolory pokazałaś
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:30   #4957
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Przejrzałam wątek, marzy mi się jakiś fajny blond, podejrzewam,że najkorzystniej wyglądałabym w ciepłym odcieniu, ale proszę o rady, bo zestaw do dekoloryzacji już mam oto moje najaktualniejsze zdjęcie, włosy są spięte i wyprostowane, naturalnie mam kręcone i obecnie są w kolorze wiśniowej czerwieni (wyplukanej już dosyć mocno) szczególnie o poradę proszę PANA FRYZa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1637-001.jpg (59,3 KB, 38 załadowań)
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png

Edytowane przez martek
Czas edycji: 2012-07-03 o 20:34
martek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 20:45   #4958
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Przejrzałam wątek, marzy mi się jakiś fajny blond, podejrzewam,że najkorzystniej wyglądałabym w ciepłym odcieniu, ale proszę o rady, bo zestaw do dekoloryzacji już mam oto moje najaktualniejsze zdjęcie, włosy są spięte i wyprostowane, naturalnie mam kręcone i obecnie są w kolorze wiśniowej czerwieni (wyplukanej już dosyć mocno) szczególnie o poradę proszę PANA FRYZa
dekoloryzator jak mniemam renee blanche albo chantal?
a naturalny kolor jaki masz?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:48   #4959
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz proszę wytłumacz mi dlaczego po dekoloryzacji doradzasz przepłukanie włosów sokiem z cytryny? Producent zawsze zaleca by użyć szamponu o neutralnym ph (ty zresztą też pisząc o babydreamie) więc po co zakwaszać? Sama zastanawiam się nad deko (został mi jeszcze komplet elgon) i stąd moje pytanie
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:48   #4960
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

chantal hm, już dokładnie nie pamiętam ) ale bodajże ciemny popielaty blond
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:07   #4961
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Fryz proszę wytłumacz mi dlaczego po dekoloryzacji doradzasz przepłukanie włosów sokiem z cytryny? Producent zawsze zaleca by użyć szamponu o neutralnym ph (ty zresztą też pisząc o babydreamie) więc po co zakwaszać? Sama zastanawiam się nad deko (został mi jeszcze komplet elgon) i stąd moje pytanie
na temat dekoloryzacji redukcyjnej jest wciąż bardzo mało informacji w sieci więc właściwie całą wiedze opieram na własnym doświadczeniu a po zakwaszeniu cytryną występuje mniejsze prawdopodobieństwo ciemnienia, oczywiście mozna uzyć maski zakwaszającej ale cytryna to taka tansza wersja włosy będa suche i splątane ale jeden dzień chyba da radę w takich pochodzić

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
chantal hm, już dokładnie nie pamiętam ) ale bodajże ciemny popielaty blond
na zdjęciu kolor wydaje sie być jasniejszy od Twojego naturalnego więc dekoloryzator wiele nie zdejmie, sądzę ze do miedzi, a potem juz będziesz musiała kąpielami rozjasniającymi i farbami robić blond
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 21:13   #4962
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

dokladnie tak jak piszesz, po dekoloryzacji robi mi się miedź, ale chodzi mi o to jaki blond by mi pasował i jakimi farbami taki efekt uzsykać, po prostu sama do końca nie wiem w jakim odcieniu byłoby mi dobrze..
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:27   #4963
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ale nie uważasz że to nielogiczne? Skoro producent twierdzi, że ph powinno być neutralne, to po co zakwaszać włosy? Ta cytryna może narobić w tym przypadku więcej szkody niż pożytku
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:30   #4964
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Ale nie uważasz że to nielogiczne? Skoro producent twierdzi, że ph powinno być neutralne, to po co zakwaszać włosy? Ta cytryna może narobić w tym przypadku więcej szkody niż pożytku
nie , wręcz przeciwnie uważam, że jest to logiczne bo na mnie sie sprawdziło, ale jeżeli chcesz to rób po swojemu mi bez cytryny włoski ciemniały
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:36   #4965
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

tylko szczęście i logika nie mają ze sobą nic wspólnego... pewnie że zrobię po swojemu ale może niepotrzebnie wprowadzasz w błąd innych.. nie odbierz tego jako atak, po prostu zastanawiam się skąd w ogóle przyszło ci to do głowy, przeczytałeś to gdzieś czy sam na to wpadłeś?
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:40   #4966
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
dokladnie tak jak piszesz, po dekoloryzacji robi mi się miedź, ale chodzi mi o to jaki blond by mi pasował i jakimi farbami taki efekt uzsykać, po prostu sama do końca nie wiem w jakim odcieniu byłoby mi dobrze..
a miałaś ciemne włosy? lub jasne? bo ja Ciebie widze w taki subtelnym brązie,ciemnym blondzie, jak juz masz mieć blond to sądze ze taki karmel a nie nic bardzo jasnego. wiesz to tez zalezy w czym bys się dobrze czuła bo ponoć mi jest źle w blondzie ale czuje sie bardzo dobrze

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
tylko szczęście i logika nie mają ze sobą nic wspólnego... pewnie że zrobię po swojemu ale może niepotrzebnie wprowadzasz w błąd innych.. nie odbierz tego jako atak, po prostu zastanawiam się skąd w ogóle przyszło ci to do głowy, przeczytałeś to gdzieś czy sam na to wpadłeś?
no to zrób jak uważasz i pochwal sie efektem ja stosuje swoje metody i jestem zadowolony. tak wyczytałem iż należy później włosy zakwasić żeby zamknąć łuski, aby kolor nie ściemniał, sprawdziło się
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 00:01   #4967
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no to zrób jak uważasz i pochwal sie efektem ja stosuje swoje metody i jestem zadowolony. tak wyczytałem iż należy później włosy zakwasić żeby zamknąć łuski, aby kolor nie ściemniał, sprawdziło się
Ja tak robię po farbowaniu... w końcu większość produktów do farbowania ma odczyn zasadowy, prawda? No to zasady neutralizujemy kwasem. Szczególnie po rozjaśnianiu płuczę w wodzie z octem, bo jestem podejrzliwa i obawiam się, że skoro farba się trudno spłukuje i śmierdzi długo po nałozeniu, to skąd mam wiedzieć kiedy tak naprawdę kończy się reakcja chemiczna... sama woda jej raczej nie powstrzyma, a gdzieś czytałam, że właśnie kwas kładzie jej kres. No, nie mam pojęcia czy tak to działa, ale dobrze robi włosom po farbowaniu i jakby mniej śmierdzi, więc tak robię
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:10   #4968
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wellaton 9/1

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



co dziwnego w tym że włosy dobrze wyglądają po dekoloryzacji? to nie jest niszczący zabieg.

natura jest modna, jeżeli zależy Ci na modzie to zrób sobie lekkie ombre z łagodnym przejściem.
Bo sądziłam że jednak trochę włos się osłabia, a jak widać na załączonym obrazku, myliłam się

Przestraszyłam się tego zabiegu i umówiłam się do fryzjera

nie wiem czy dobrze zrobiłm, ale mnie wkurza moje niezdecydowanie

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no wlasnie robie 4-ta, ostatnią.
W kondycji są jak na zdjęciach

Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:54   #4969
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Miałam dzisiaj świetny sen Że farbowałam się jakąś farbą palette z tubki w odcieniu 10.21, i wyszedł mi piękny w miarę równomierny jasny beż Jak widać nie mogę już się doczekać kolejnego farbowania, bo aż mi się śni po nocach
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 11:46   #4970
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Bo sądziłam że jednak trochę włos się osłabia, a jak widać na załączonym obrazku, myliłam się

Przestraszyłam się tego zabiegu i umówiłam się do fryzjera

nie wiem czy dobrze zrobiłm, ale mnie wkurza moje niezdecydowanie

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------




no to u fryzjera możesz mieć możliwość, że mogą się zniszczyć. zalezy czym będzie robił, dekoloryzacje, czy rozjaśnianie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 12:10   #4971
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ja tak robię po farbowaniu... w końcu większość produktów do farbowania ma odczyn zasadowy, prawda? No to zasady neutralizujemy kwasem. Szczególnie po rozjaśnianiu płuczę w wodzie z octem, bo jestem podejrzliwa i obawiam się, że skoro farba się trudno spłukuje i śmierdzi długo po nałozeniu, to skąd mam wiedzieć kiedy tak naprawdę kończy się reakcja chemiczna... sama woda jej raczej nie powstrzyma, a gdzieś czytałam, że właśnie kwas kładzie jej kres. No, nie mam pojęcia czy tak to działa, ale dobrze robi włosom po farbowaniu i jakby mniej śmierdzi, więc tak robię
ale ja nie piszę o farbowaniu tylko o dekoloryzacji
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 12:31   #4972
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
ale ja nie piszę o farbowaniu tylko o dekoloryzacji
no dobrze wiemy ale kwaśny odczyn zamyka łuski włosów, dzięki czemu w przypadku farbowania wlosy są lśniące a kolor trwalszy, a po dekoloryzacji włosy jak wiemy lubią ciemnieć, po zamknięciu łusek włosów, pigmenty nie wrócą z powrotem do włosów z taką łatwością.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj świetny sen Że farbowałam się jakąś farbą palette z tubki w odcieniu 10.21, i wyszedł mi piękny w miarę równomierny jasny beż Jak widać nie mogę już się doczekać kolejnego farbowania, bo aż mi się śni po nocach
to coś musi znaczyć!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:18   #4973
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Uolcia a co Ty się tak uczepiłaś tej rady o zakwaszaniu cytryną?


---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to coś musi znaczyć!
Hehe no A dziś jeszcze na blogu bunny zobaczyłam połączenie farb alfaparf 10.21 + 10 i normalnie się zakochałam Taki kolor włosów chciałabym mieć.
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:33   #4974
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
tylko szczęście i logika nie mają ze sobą nic wspólnego... pewnie że zrobię po swojemu ale może niepotrzebnie wprowadzasz w błąd innych.. nie odbierz tego jako atak, po prostu zastanawiam się skąd w ogóle przyszło ci to do głowy, przeczytałeś to gdzieś czy sam na to wpadłeś?
ja próbowałam akurat rożnych wersji, z zakwaszaniem i bez - u mnie bez róznicy, na szczescie tym razem włosy mi nie ciemniały po dekoloryzacji wiec obyło sie bez ceregieli. Kwaśny odczyn zamyka łuskę włosa jest to taka kropka nad i po zabiegach i w pielęgnacji każdy fryzjer Ci to powie.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 15:58   #4975
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Uolcia a co Ty się tak uczepiłaś tej rady o zakwaszaniu cytryną?


---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------



Hehe no A dziś jeszcze na blogu bunny zobaczyłam połączenie farb alfaparf 10.21 + 10 i normalnie się zakochałam Taki kolor włosów chciałabym mieć.

hehe to próbuj, bunny poleca Alfe, ja niestety nie miałem przyjemności używac.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ja próbowałam akurat rożnych wersji, z zakwaszaniem i bez - u mnie bez róznicy, na szczescie tym razem włosy mi nie ciemniały po dekoloryzacji wiec obyło sie bez ceregieli. Kwaśny odczyn zamyka łuskę włosa jest to taka kropka nad i po zabiegach i w pielęgnacji każdy fryzjer Ci to powie.
no dokładnie, uczymy się na blędach też. tzn nie mówię zeby wszyscy tutaj sie uczyli na błędach, ja sie uczyłem i to co wyniosłem z moich poczynań , dziele się tym z wami. nie mówię, że bez zakwaszenia jest źle, moze być okey, aczkolwiek mi wychodzi lepiej z tym. uolcia niech spobuje po swojemu i pochwali się efektem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:29   #4976
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hehe to próbuj, bunny poleca Alfe, ja niestety nie miałem przyjemności używac.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------



no dokładnie, uczymy się na blędach też. tzn nie mówię zeby wszyscy tutaj sie uczyli na błędach, ja sie uczyłem i to co wyniosłem z moich poczynań , dziele się tym z wami. nie mówię, że bez zakwaszenia jest źle, moze być okey, aczkolwiek mi wychodzi lepiej z tym. uolcia niech spobuje po swojemu i pochwali się efektem

jesteś zawodowym fryzjerem ??
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:32   #4977
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
jesteś zawodowym fryzjerem ??
trudno to ująć w jednym zdaniu na pewno moja droga zawodowa nie jest zwykła i prosta jak większości
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:25   #4978
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
trudno to ująć w jednym zdaniu na pewno moja droga zawodowa nie jest zwykła i prosta jak większości
no ok, to może zapytam w innej formie - czy czynnie wykonujesz zawód fryzjerski w zakładzie i czy posiadasz ukończona szkołę bądź kurs w tej dziedzinie z pełnoprawnym pozwoleniem na jej wykonywaniem w postaci certyfikatu, dyplomu ect ...
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:44   #4979
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no ok, to może zapytam w innej formie - czy czynnie wykonujesz zawód fryzjerski w zakładzie i czy posiadasz ukończona szkołę bądź kurs w tej dziedzinie z pełnoprawnym pozwoleniem na jej wykonywaniem w postaci certyfikatu, dyplomu ect ...
Niet.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:54   #4980
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ojcze Chrzestny, a na dopasowaniu koloru brwi do wlosow tez sie znasz?
Bo przy czarnych farbowalam brwi na czarno Refectocilem, bo moje byly jakies brazowe z rudym polyskiem, zwlaszcza w lecie. A teraz wygladaja na ciemne. Na razie styka, ale nie wiem, jak bedzie przy blondzie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.