Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 10:53   #4801
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Metaxa kuszą mnie znów farby Vitalitys... bo nie niszczyły mi włosów. A koszt farbki to 20zł.
Eeeeh za tydzien mija miesiąc od farbowania i włączają mi się komplikatory
mnie też kusi farbowanie ale muszę sobie odpuscić na razie
nie wiem tylko ile wytrzymam
pielęgnacja olejem daje efekty a nie chciałabym ich popsuć

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Nie używałam nigdy Color Sync , za to od lat uzywam So Color i nigdy nie mialam takich problemow jak piszecie - odpukać w niemalowane
u mnie po użyciu socolor równiez nie było problemu
włosy były w świetnej kondycji, lepszej nawet niz przed farbowaniem
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:56   #4802
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan właśnie zrobiłam Level3 Shreda! pewnie, że lubię to uczucie. Ale wczoraj byłam tak wypompowana psychicznie i fizycznie... zaczęłam nawet ćwiczyć ale łzy napłynęły mi do oczu, a ciało nie chciało mnie słuchać 2takie dni w ciągu tygodnia miałam...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:13   #4803
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Kachula z tego co wiem to tylko w alfie 7 to kolor metaliczny matowy tak sie zreszta nazywa u nich gdzies wyczytalam ze to zielony barwnik u nich... W mojej inebrya na pewno nie jest to ani metaliczny ani matowy raczej tak jak to okreslili brazowy a mi sie przypomnialo ze mialam kiedys farbe z kolestonu 7.07 okresliony jako naturalny brazowy sredni blond a byl w serii deep brown
Ja napisałam co oznacza 7 po przecinku tak, jak ogólnie używa się we fryzjerstwie numeracji do określenia poziomów i kierunków przy koloryzacji. To, że dana marka pisze swoje nazwy dając jakąś numerację daje nam tylko do zobrazowania koloru. Numer 7,07 jaki podałaś mógł być w serii głębokich brązów bo numeracja nie kończyła się na jednej cyfrze po przecinku. Samo 7,00 oznaczałoby głęboki średni blond a z 7,07 to jak dla mnie oznacza, że poświata na włosach była by metaliczna i to może pogłębiało kolor blondu do brązu. I wymyślili brązowy blond Cholera ich wie. Np numeracje w farbach drogeryjnych to dopiero cuda. Stąd prawie zawsze u kupujących nietrafione kolory jak za ciemny, za jasny. Chociaż ostatnio nawet zaczynają trzymać się prawidłowego oznaczania poziomów.
A dla ciekawych co oznaczają cyferki i literki w farbach polecam lekturę tutaj: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:15   #4804
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan właśnie zrobiłam Level3 Shreda! pewnie, że lubię to uczucie. Ale wczoraj byłam tak wypompowana psychicznie i fizycznie... zaczęłam nawet ćwiczyć ale łzy napłynęły mi do oczu, a ciało nie chciało mnie słuchać 2takie dni w ciągu tygodnia miałam...
ja tez chyba zacznę ćwiczyć

kiedys cwiczyłam ale przestałam
moje samopoczucie było zdecydowanie lepsze
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:18   #4805
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
mnie też kusi farbowanie ale muszę sobie odpuscić na razie
nie wiem tylko ile wytrzymam
pielęgnacja olejem daje efekty a nie chciałabym ich popsuć

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



u mnie po użyciu socolor równiez nie było problemu
włosy były w świetnej kondycji, lepszej nawet niz przed farbowaniem
Ty to jak spalisz sobie włosy to i tak są ładne i zdrowe Jak moja siostra. A u mnie każda franca na włosach wyjdzie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ja Ci dam kryzys!!!
A tak serio to nie tęsknisz za tym boskim uczuciem kiedy endorfinki szaleją w organizmie po ćwiczeniach?
Mi też się farby wypłukiwały ze zniszczonych do czasu zafarbowania Cece zdecydowanie jest to najtrwalsza farba z jaką się kiedykolwiek spotkałam, i gdyby nie to że 6/00 i 6/1 wyszedł mi w rudy to bym przy niej została... Co ciekawe ja myję włosy wyłącznie szamponami przeciwłupieżowymi np. Klorane i CECE wogóle się nie wypłukuje.
Mam obecnie niemal identyczne włosy jak na tej fotce którą wstawiłaś też takie ciemne, ale troszkę chce zejść powoli o poziom jaśniej.

Dziękuję

to ja dalej nic nie wiem

Zerknęłam jeszcze na paletę Cece - u nich 6/7 to fioletowy c.blond także chyba na samym odroście by to śmiesznie wyglądało?

Kurdę wygrzebałam jeszcze paletę Artego http://powerlook.pl/data/include/cms...paleta-1-1.jpg też mnie kuszą te farbki... np 6NN
Taka pogłębiona natura może ciemniej wychodzić niż zwykła. Ma być w końcu głęboka. A im głębiej tym ciemniej

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja tez chyba zacznę ćwiczyć

kiedys cwiczyłam ale przestałam
moje samopoczucie było zdecydowanie lepsze
To niestety prawda. Brak ruchu wpływa negatywnie na samopoczucie. Ja czekam aż noga będzie choć trochę sprawniejsza i też wracam do ćwiczeń.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:13   #4806
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan właśnie zrobiłam Level3 Shreda! pewnie, że lubię to uczucie. Ale wczoraj byłam tak wypompowana psychicznie i fizycznie... zaczęłam nawet ćwiczyć ale łzy napłynęły mi do oczu, a ciało nie chciało mnie słuchać 2takie dni w ciągu tygodnia miałam...
Super, gratuluję
tego shreda się robi codziennie przez cały tydzień?? to trochę przesada jak dla mnie jeden-dwa dni restowe trzeba przecież robić w tygodniu. Ja zwykle 3-5 razy w tygodniu ćwiczę, trzy wtedy jak mam możliwość jechać się wspinać (zajmuje mi to 3-4h), wtedy potrzebuję zwykle kolejnego dnia na regenerację, ew. lekki aerobik, a jak się nie wspinam to 5x w tygodniu, zwykle wybieram takie zajęcia fitness na granicy swoich możliwości Może to zmęczenie jest spowodowane nieodpowiednią dietą?? np. za mało węglowodanów złożonych i białka???
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja tez chyba zacznę ćwiczyć

kiedys cwiczyłam ale przestałam
moje samopoczucie było zdecydowanie lepsze
Dawaj dawaj! będę Cię motywować
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Taka pogłębiona natura może ciemniej wychodzić niż zwykła. Ma być w końcu głęboka. A im głębiej tym ciemniej
Jestem za najlepiej żeby wyszła pomiędzy poziomem 5 i 6 bez rudego połysku

Czy wiecie coś nt. farb Artego??? jak wychodzą, czy się spłukują, czy pokrywają siwe??

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-02-13 o 12:16
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:22   #4807
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ty to jak spalisz sobie włosy to i tak są ładne i zdrowe Jak moja siostra. A u mnie każda franca na włosach wyjdzie
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość



Taka pogłębiona natura może ciemniej wychodzić niż zwykła. Ma być w końcu głęboka. A im głębiej tym ciemniej

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



To niestety prawda. Brak ruchu wpływa negatywnie na samopoczucie. Ja czekam aż noga będzie choć trochę sprawniejsza i też wracam do ćwiczeń.
Kachula, do ładności to im daleko

no własnie, jak noga?? ile Ci jeszcze zostało?

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Super, gratuluję
tego shreda się robi codziennie przez cały tydzień?? to trochę przesada jak dla mnie jeden-dwa dni restowe trzeba przecież robić w tygodniu. Ja zwykle 3-5 razy w tygodniu ćwiczę, trzy wtedy jak mam możliwość jechać się wspinać (zajmuje mi to 3-4h), wtedy potrzebuję zwykle kolejnego dnia na regenerację, ew. lekki aerobik, a jak się nie wspinam to 5x w tygodniu, zwykle wybieram takie zajęcia fitness na granicy swoich możliwości Może to zmęczenie jest spowodowane nieodpowiednią dietą?? np. za mało węglowodanów złożonych i białka???


Dawaj dawaj! będę Cię motywować

Jestem za najlepiej żeby wyszła pomiędzy poziomem 5 i 6 bez rudego połysku

Czy wiecie coś nt. farb Artego??? jak wychodzą, czy się spłukują, czy pokrywają siwe??
bardzo chętnie dam się zmotywować

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Super, gratuluję
tego shreda się robi codziennie przez cały tydzień?? to trochę przesada jak dla mnie jeden-dwa dni restowe trzeba przecież robić w tygodniu. Ja zwykle 3-5 razy w tygodniu ćwiczę, trzy wtedy jak mam możliwość jechać się wspinać (zajmuje mi to 3-4h), wtedy potrzebuję zwykle kolejnego dnia na regenerację, ew. lekki aerobik, a jak się nie wspinam to 5x w tygodniu, zwykle wybieram takie zajęcia fitness na granicy swoich możliwości Może to zmęczenie jest spowodowane nieodpowiednią dietą?? np. za mało węglowodanów złożonych i białka???


Dawaj dawaj! będę Cię motywować

Jestem za najlepiej żeby wyszła pomiędzy poziomem 5 i 6 bez rudego połysku

Czy wiecie coś nt. farb Artego??? jak wychodzą, czy się spłukują, czy pokrywają siwe??


ja niestety nic nie wiem na temat tych farb
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 12:37   #4808
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Super, gratuluję
tego shreda się robi codziennie przez cały tydzień?? to trochę przesada jak dla mnie jeden-dwa dni restowe trzeba przecież robić w tygodniu. Ja zwykle 3-5 razy w tygodniu ćwiczę, trzy wtedy jak mam możliwość jechać się wspinać (zajmuje mi to 3-4h), wtedy potrzebuję zwykle kolejnego dnia na regenerację, ew. lekki aerobik, a jak się nie wspinam to 5x w tygodniu, zwykle wybieram takie zajęcia fitness na granicy swoich możliwości Może to zmęczenie jest spowodowane nieodpowiednią dietą?? np. za mało węglowodanów złożonych i białka???
niestety codziennie... ale to cwiczonka po 27minut. Co innego jak to byloby 60min cwiczen.
Przez 20dni cwiczen z Jillian nie zgubilam ani grama... ale widze ze jakies miesnie sie pojawiaja. Nawet Tz zauwazyl. Teraz jestem na diecie SB od poniedziałku.

U mnie jest Fitness ale ja mam problemy z utrzymaniem rownowagi i zle sie czuje cwiczac w grupie bo rzuca mna na lewo i prawo
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 13:49   #4809
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość


no własnie, jak noga?? ile Ci jeszcze zostało?

--
Noga to nie tak szybko. Rehabilitacja może potrwać parę miesięcy. Na razie zginam ją do 100 stopni. Mogę po małych schodach wejść ale zejść nie, lecę na twarz. To nie jak w filmach pokazują, że gips zdejmą i wszystko cacy. Ja mam zanik mięśnia w udzie i to utrudnia chodzenie. Musze go wyćwiczyć. W ogóle nie polecam złamania bo nikt potem nie mówi, że to tyle czasu zajmuje dojście do pełni zdrowia. Koleżanka mnie pocieszyła, że po urazie kolana jej mama dopiero po roku! mogła powiedzieć, że noga jest jak sprzed wypadku
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:00   #4810
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość


Kachula, do ładności to im daleko

no własnie, jak noga?? ile Ci jeszcze zostało?

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



bardzo chętnie dam się zmotywować

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------



ja niestety nic nie wiem na temat tych farb
motywacja na początek! (w załączniku)
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
niestety codziennie... ale to cwiczonka po 27minut. Co innego jak to byloby 60min cwiczen.
Przez 20dni cwiczen z Jillian nie zgubilam ani grama... ale widze ze jakies miesnie sie pojawiaja. Nawet Tz zauwazyl. Teraz jestem na diecie SB od poniedziałku.

U mnie jest Fitness ale ja mam problemy z utrzymaniem rownowagi i zle sie czuje cwiczac w grupie bo rzuca mna na lewo i prawo
w sumie 27min to niedużo.. no nie wiem sama, ale jak ja czuję że mój organizm jest przemęczony to zwykle odpuszczam, albo robię tak jak pisałam jakiś lekki aerobik żeby się nie zastać całkiem.
A nie lepiej zmienić na stałe nawyki żywieniowe? no chyba że zamierzasz być na SB przez całe życie
kiedyś spotkałam się z takim stwierdzeniem że równowaga tkwi w brzuchu jak ćwiczyłam skalpel to po miesiącu mogłam robić wszelkie możliwe ćwiczenia na 1 nodze i równowaga się baaardzo poprawiła.
Ćwiczenia w grupie jak w grupie, każdy ma inny poziom i ćwiczy jak potrafi, mnie bj motywuje jak stanę tuż przed instruktorką wtedy robię wszystkie powtórzenia , nieważne jak to boli
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Noga to nie tak szybko. Rehabilitacja może potrwać parę miesięcy. Na razie zginam ją do 100 stopni. Mogę po małych schodach wejść ale zejść nie, lecę na twarz. To nie jak w filmach pokazują, że gips zdejmą i wszystko cacy. Ja mam zanik mięśnia w udzie i to utrudnia chodzenie. Musze go wyćwiczyć. W ogóle nie polecam złamania bo nikt potem nie mówi, że to tyle czasu zajmuje dojście do pełni zdrowia. Koleżanka mnie pocieszyła, że po urazie kolana jej mama dopiero po roku! mogła powiedzieć, że noga jest jak sprzed wypadku
To nieciekawie ale dobra rehabilitacja jest w stanie bardzo dużo zdziałać. Mój tata miał już 4 operacje na kolano, a czekają go kolejne bo nie ma w kolanie rzepki, wiązań, no NIC nie ma ... Po każdej zalecali mu takie ćwiczenie żeby leżeć na plecach, nogi proste i lekko unosić tą chorą nogę (prostę), wtedy się wzmacnia ten mięsień w udzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg motywacja.jpg (115,6 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:05
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:17   #4811
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan w SB w fazie 3 można jeść już wszystko ale z umiarem. Znajomy mojego ojca jest w fazie 3 SB od wieeelu lat. Teraz to jego styl jedzenia

mozliwe, ze rownowaga jest w brzuchu. W ciazy miesnie brzucha rozchodza sie na boki i troche im zajmuje zanim wroca na miejsce. Czasami nie wracaja. Moje wrocily ale trzeba je wycwiczyc
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 14:48   #4812
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
motywacja na początek! (w załączniku)

w sumie 27min to niedużo.. no nie wiem sama, ale jak ja czuję że mój organizm jest przemęczony to zwykle odpuszczam, albo robię tak jak pisałam jakiś lekki aerobik żeby się nie zastać całkiem.
A nie lepiej zmienić na stałe nawyki żywieniowe? no chyba że zamierzasz być na SB przez całe życie
kiedyś spotkałam się z takim stwierdzeniem że równowaga tkwi w brzuchu jak ćwiczyłam skalpel to po miesiącu mogłam robić wszelkie możliwe ćwiczenia na 1 nodze i równowaga się baaardzo poprawiła.
Ćwiczenia w grupie jak w grupie, każdy ma inny poziom i ćwiczy jak potrafi, mnie bj motywuje jak stanę tuż przed instruktorką wtedy robię wszystkie powtórzenia , nieważne jak to boli

To nieciekawie ale dobra rehabilitacja jest w stanie bardzo dużo zdziałać. Mój tata miał już 4 operacje na kolano, a czekają go kolejne bo nie ma w kolanie rzepki, wiązań, no NIC nie ma ... Po k
ażdej zalecali mu takie ćwiczenie żeby leżeć na plecach, nogi prost i lekko unosić tą chorą nogę (prostę), wtedy się wzmacnia ten mięsień w udzie.
Dziękuję
Chyba dziś poćwicze

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan w SB w fazie 3 można jeść już wszystko ale z umiarem. Znajomy mojego ojca jest w fazie 3 SB od wieeelu lat. Teraz to jego styl jedzenia

mozliwe, ze rownowaga jest w brzuchu. W ciazy miesnie brzucha rozchodza sie na boki i troche im zajmuje zanim wroca na miejsce. Czasami nie wracaja. Moje wrocily ale trzeba je wycwiczyc
Dziewczyny, o jakich fazach wy mówicie ?

Ja póki co to mam fazę lenistwa

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Noga to nie tak szybko. Rehabilitacja może potrwać parę miesięcy. Na razie zginam ją do 100 stopni. Mogę po małych schodach wejść ale zejść nie, lecę na twarz. To nie jak w filmach pokazują, że gips zdejmą i wszystko cacy. Ja mam zanik mięśnia w udzie i to utrudnia chodzenie. Musze go wyćwiczyć. W ogóle nie polecam złamania bo nikt potem nie mówi, że to tyle czasu zajmuje dojście do pełni zdrowia. Koleżanka mnie pocieszyła, że po urazie kolana jej mama dopiero po roku! mogła powiedzieć, że noga jest jak sprzed wypadku
Kachula, wiem że to nie takie hop siup
Ja do tej pory po chorobie w jednej nodze nie mam takiego czucia jak przed chorobą
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:52   #4813
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Chyba dziś poćwicze

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Dziewczyny, o jakich fazach wy mówicie ?

Ja póki co to mam fazę lenistwa

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------



Kachula, wiem że to nie takie hop siup
Ja do tej pory po chorobie w jednej nodze nie mam takiego czucia jak przed chorobą
no wiesz... faza, odlot, czwarty wymiar, te sprawy
faza diety southbeach, w każdej co innego się je
powodzenia w ćwiczeniach jakiś konkretny plan na dziś?

CHYBA zdecydowałam się na 6/71 Londy w końcu chyba edit: KUPIŁAM

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:54
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:57   #4814
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
motywacja na początek! (w załączniku)

w sumie 27min to niedużo.. no nie wiem sama, ale jak ja czuję że mój organizm jest przemęczony to zwykle odpuszczam, albo robię tak jak pisałam jakiś lekki aerobik żeby się nie zastać całkiem.
A nie lepiej zmienić na stałe nawyki żywieniowe? no chyba że zamierzasz być na SB przez całe życie
kiedyś spotkałam się z takim stwierdzeniem że równowaga tkwi w brzuchu jak ćwiczyłam skalpel to po miesiącu mogłam robić wszelkie możliwe ćwiczenia na 1 nodze i równowaga się baaardzo poprawiła.
Ćwiczenia w grupie jak w grupie, każdy ma inny poziom i ćwiczy jak potrafi, mnie bj motywuje jak stanę tuż przed instruktorką wtedy robię wszystkie powtórzenia , nieważne jak to boli

To nieciekawie ale dobra rehabilitacja jest w stanie bardzo dużo zdziałać. Mój tata miał już 4 operacje na kolano, a czekają go kolejne bo nie ma w kolanie rzepki, wiązań, no NIC nie ma ... Po każdej zalecali mu takie ćwiczenie żeby leżeć na plecach, nogi proste i lekko unosić tą chorą nogę (prostę), wtedy się wzmacnia ten mięsień w udzie.

Morgan jeeeejj jaki masz brzuch... zazdroszcze
Ja ogólnie też staram się zmotywować do ćwiczeń, coś tam staram się codziennie porobić. Najgorsze, że właśnie mam tak, że w ciągu dnia mało jem, a później jak przyjdzie obiad to się opycham jak głupia. Chciałabym zacząć jeść przynajmniej 5 małych posiłków dziennie.
A najgorsze jest to, że kiedyś byłam naprawdę wysportowana, miałam dobrą kondycję, a teraz po 10 minutach już się męczę.
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:12   #4815
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
motywacja na początek! (w załączniku)

w sumie 27min to niedużo.. no nie wiem sama, ale jak ja czuję że mój organizm jest przemęczony to zwykle odpuszczam, albo robię tak jak pisałam jakiś lekki aerobik żeby się nie zastać całkiem.
A nie lepiej zmienić na stałe nawyki żywieniowe? no chyba że zamierzasz być na SB przez całe życie
kiedyś spotkałam się z takim stwierdzeniem że równowaga tkwi w brzuchu jak ćwiczyłam skalpel to po miesiącu mogłam robić wszelkie możliwe ćwiczenia na 1 nodze i równowaga się baaardzo poprawiła.
Ćwiczenia w grupie jak w grupie, każdy ma inny poziom i ćwiczy jak potrafi, mnie bj motywuje jak stanę tuż przed instruktorką wtedy robię wszystkie powtórzenia , nieważne jak to boli

To nieciekawie ale dobra rehabilitacja jest w stanie bardzo dużo zdziałać. Mój tata miał już 4 operacje na kolano, a czekają go kolejne bo nie ma w kolanie rzepki, wiązań, no NIC nie ma ... Po każdej zalecali mu takie ćwiczenie żeby leżeć na plecach, nogi proste i lekko unosić tą chorą nogę (prostę), wtedy się wzmacnia ten mięsień w udzie.
Wiem, ćwiczę tez i to podnoszenie

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

Kachula, wiem że to nie takie hop siup
Ja do tej pory po chorobie w jednej nodze nie mam takiego czucia jak przed chorobą
Ja tylko chciałabym biegać i jeździć na rowerze jak dawniej. Zobaczymy
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:00   #4816
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość

po Twoim poście trochę zwątpiłam a masz jakieś zdjęcie tego "rudo-złotego" koloru?
Ale robilas tą 6/77?? Jaki połysk wychodził??
nie robiłam 6/77 londy (ale po prostu baaaardzo podobał mi sie ten kolorek) a robiłam 6/7 Kallosa w sumie nie byłam za bardzo zadowolona z tego co sobie przypominam

a jeśli chodzi o ćwiczenia to ja chyba przećwiczyłam mięśnie i mi urosły, bo wszystkie spodnie ciasne, że ledwo na nogi wchodzą... a w cm plus 2 w nogach. i co najlepsze plus 4 kg teraz prawie tydzień już nie ćwiczę, źle mi z tym,bo się przyzwyczaiłam, ale muszę dać im trochę odpocząć, żeby wróciły do poprzedniego stanu....
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 23:25   #4817
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

artego ktoras z Was sie o nie pytala. uzywalam wersji z amoniakiem i bez i ogolnie moge polecic wylacznie wersje bezamoniakowa. zwyklak spieral mi sie migiem do zolci i to bez wzgledu na to czy byl to rudy, rudy blond czy brazowawy kolorek, wlosow nie niszczy, siwych nie mam w ogole wiec nie wiem jak reaguje
one60nine uzywalam tylko rudosci i kolor byl baaardzo trwaly, wlosy w porzadku , grzywka traktowana wczesniej amoniakiem sie zagescila. zrzygnowalam z nich ze wzgledu na mea- obawialam sie skutkow dlugoterminowych, a hurtownia gdzie kupowalam nie chciala zbytnio udostepnic dokladnego skladu wiec wolalam odpuscic...
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 08:06   #4818
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
no wiesz... faza, odlot, czwarty wymiar, te sprawy
faza diety southbeach, w każdej co innego się je
powodzenia w ćwiczeniach jakiś konkretny plan na dziś?

CHYBA zdecydowałam się na 6/71 Londy w końcu chyba edit:KUPIŁAM
I tak dalej nic nie wiem

Wyobraź sobie że wczoraj ruszylam dupsko
A dziś leczę bóle

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
no wiesz... faza, odlot, czwarty wymiar, te sprawy
faza diety southbeach, w każdej co innego się je
powodzenia w ćwiczeniach jakiś konkretny plan na dziś?

CHYBA zdecydowałam się na 6/71 Londy w końcu chyba edit: KUPIŁAM
To świetnie
A jedna tubka Ci wystarcza ? Bo mnie zabrakło :/
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 08:08   #4819
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan czekam na efekty farbowania!

ja poki co zrobie odrost za 2tyg resztka Herbatintu. Potem sie pomysli. Zdasz relacje z Londy 6/71 to moze i ja sie skusze
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 08:58   #4820
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Goldika czaję się właśnie na herbatint, na kwc ma świetne recenzje. Wydaje się być bezpieczny. Jak jest z jej trwałością? To prawda, że wychodzi dużo ciemniej? Gdzie kupujesz farbę, bo w najbliższym sklepie fryzjerskim nawet o niej nie słyszeli. Tylko na allegro widziałam.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mój Boże jak u mnie!!! Dokładnie opisałaś to co dzieje sie na moich włosach. Włosy lecą, matowe jakieś, suche i te elektryzowanie się straszne! Woda brudna. Nie chce mi się wierzyć, że takie spustoszenie mi zrobiła na głowie. Tym bardziej, że Color Sync na włosy podziałał niesamowicie.
Nie tylko nas tak brutalnie potraktował socolor, wystarczy zerknąć na recenzje. Nie wiem dlaczego widziałam tylko te pozytywne. Ale kondycja po miesiącu powinna wrócić! Znasz może jakiś magiczny sposób na przyśpieszenie tego procesu? Używałam maski loreala, biovaxu, alterry, lastrady, jedwabiu i nic!
Wczoraj w sklepie nie byłabym sobą, gdybym nie ponarzekała na matrixa. Facet popatrzył na mnie z wielkim niedowierzaniem, wręcz z politowaniem jak mu powiedziałam, że kondycja włosów nawet po sklepowej londzie była lepsza. O niebo.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:05   #4821
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Goldika czaję się właśnie na herbatint, na kwc ma świetne recenzje. Wydaje się być bezpieczny. Jak jest z jej trwałością? To prawda, że wychodzi dużo ciemniej? Gdzie kupujesz farbę, bo w najbliższym sklepie fryzjerskim nawet o niej nie słyszeli. Tylko na allegro widziałam.
ja zamawiam albo na Allegro albo na stronie Herbatintu

ja mam wrazenie ze wychodzi jasniej patrzac na moje niezniszczone odrosty. Na zniszczonej czesci wlosow wychodzi ciemno.
To sam z trwaloscia - z odrostow nie schodzi za mocno ale ze zniszczonej dlugosci po 2mcach widocznie schodzi
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:06   #4822
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ja wczoraj zafarbowałam alfaparfem 5NI i wyszło bardzo ciemno, dla was to pewnie juz najczarniejsza czern Dla mnie bardzo ciemny brąz ja jednak najlepiej sie czuje w ciemych kolarch, poziom 5AV z Socolor był dla mnie za jasny.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:57   #4823
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
nie robiłam 6/77 londy (ale po prostu baaaardzo podobał mi sie ten kolorek) a robiłam 6/7 Kallosa w sumie nie byłam za bardzo zadowolona z tego co sobie przypominam

a jeśli chodzi o ćwiczenia to ja chyba przećwiczyłam mięśnie i mi urosły, bo wszystkie spodnie ciasne, że ledwo na nogi wchodzą... a w cm plus 2 w nogach. i co najlepsze plus 4 kg teraz prawie tydzień już nie ćwiczę, źle mi z tym,bo się przyzwyczaiłam, ale muszę dać im trochę odpocząć, żeby wróciły do poprzedniego stanu....
ale wiesz , na pewno nogi są dużo jędrniejsze jak ćwiczysz to normalne że mięśnie się kształtują u mnie wymiary są bez zmian - takie jak podawałam w ostatnim poście na blogu, a waga od tamtego czasu poszła o jakieś 1,5kg w górę, mi to wogóle nie przeszkadza, świadczy tylko o tym że wreszcie mam mięśnie a nie tłuszcz
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
artego ktoras z Was sie o nie pytala. uzywalam wersji z amoniakiem i bez i ogolnie moge polecic wylacznie wersje bezamoniakowa. zwyklak spieral mi sie migiem do zolci i to bez wzgledu na to czy byl to rudy, rudy blond czy brazowawy kolorek, wlosow nie niszczy, siwych nie mam w ogole wiec nie wiem jak reaguje
one60nine uzywalam tylko rudosci i kolor byl baaardzo trwaly, wlosy w porzadku , grzywka traktowana wczesniej amoniakiem sie zagescila. zrzygnowalam z nich ze wzgledu na mea- obawialam sie skutkow dlugoterminowych, a hurtownia gdzie kupowalam nie chciala zbytnio udostepnic dokladnego skladu wiec wolalam odpuscic...
tak, ja pytałam ale już kupiłam Londę. Jakby mi nie wyszła to wtedy spróbuję artego. A farb bez amoniaku staram się unikać.
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
I tak dalej nic nie wiem

Wyobraź sobie że wczoraj ruszylam dupsko
A dziś leczę bóle

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------



To świetnie
A jedna tubka Ci wystarcza ? Bo mnie zabrakło :/
co ćwiczyłaś?

Jedna tubka mi starczy bo robię tylko odrost, dół mam niemal ciemnobrązowy więc nic by mi nie chwyciło. Chce znaleźć taką farbę której się będę cały czas trzymać i stopniowo schodzić 1 ton jaśniej.
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan czekam na efekty farbowania!

ja poki co zrobie odrost za 2tyg resztka Herbatintu. Potem sie pomysli. Zdasz relacje z Londy 6/71 to moze i ja sie skusze
Mieszanka 5 i 6 robisz? A dlaczego chcesz z niej zrezygnować?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:08   #4824
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Nie tylko nas tak brutalnie potraktował socolor, wystarczy zerknąć na recenzje. Nie wiem dlaczego widziałam tylko te pozytywne. Ale kondycja po miesiącu powinna wrócić! Znasz może jakiś magiczny sposób na przyśpieszenie tego procesu? Używałam maski loreala, biovaxu, alterry, lastrady, jedwabiu i nic!
Wczoraj w sklepie nie byłabym sobą, gdybym nie ponarzekała na matrixa. Facet popatrzył na mnie z wielkim niedowierzaniem, wręcz z politowaniem jak mu powiedziałam, że kondycja włosów nawet po sklepowej londzie była lepsza. O niebo.
No ja też pozytywnie wszystko widziałam. Mi tylko olejowanie pomaga ale to też na chwilę Spróbuje zrobić maskę nawilżającą własnej roboty. Polecam przepis od tej dziewczyny: http://www.youtube.com/watch?v=dpPbA...GTCKXw&index=4
To znaczy polecam bo ona ma zawsze trafione pomysły i ja chcę też spróbować.


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zafarbowałam alfaparfem 5NI i wyszło bardzo ciemno, dla was to pewnie juz najczarniejsza czern Dla mnie bardzo ciemny brąz ja jednak najlepiej sie czuje w ciemych kolarch, poziom 5AV z Socolor był dla mnie za jasny.
To smoła musi być Dla mnie 5AV to czarny prawie Pokaż włoski! Poka poka poka!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 11:18   #4825
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zafarbowałam alfaparfem 5NI i wyszło bardzo ciemno, dla was to pewnie juz najczarniejsza czern Dla mnie bardzo ciemny brąz ja jednak najlepiej sie czuje w ciemych kolarch, poziom 5AV z Socolor był dla mnie za jasny.
dawaj fotę

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
ale wiesz , na pewno nogi są dużo jędrniejsze jak ćwiczysz to normalne że mięśnie się kształtują u mnie wymiary są bez zmian - takie jak podawałam w ostatnim poście na blogu, a waga od tamtego czasu poszła o jakieś 1,5kg w górę, mi to wogóle nie przeszkadza, świadczy tylko o tym że wreszcie mam mięśnie a nie tłuszcz

tak, ja pytałam ale już kupiłam Londę. Jakby mi nie wyszła to wtedy spróbuję artego. A farb bez amoniaku staram się unikać.

co ćwiczyłaś?

Jedna tubka mi starczy bo robię tylko odrost, dół mam niemal ciemnobrązowy więc nic by mi nie chwyciło. Chce znaleźć taką farbę której się będę cały czas trzymać i stopniowo schodzić 1 ton jaśniej.

Mieszanka 5 i 6 robisz? A dlaczego chcesz z niej zrezygnować?
ćwiczyłam to samo co wcześniej
fitness Tiffany Rothe

skoro sam odrost to ok
już zaczęłam się zastanawiać w jaki sposob starcza Ci jedna tubka na całe włosy
czary mary?
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2013-02-14 o 11:21
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 11:39   #4826
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja zamawiam albo na Allegro albo na stronie Herbatintu

ja mam wrazenie ze wychodzi jasniej patrzac na moje niezniszczone odrosty. Na zniszczonej czesci wlosow wychodzi ciemno.
To sam z trwaloscia - z odrostow nie schodzi za mocno ale ze zniszczonej dlugosci po 2mcach widocznie schodzi
Dzięki Nawet nie pomyślałam, że mają stronę. A na ich stronie niespodzianka! Sklepy, w których farbę można dostać. Już nawet dzwoniłam. Pani powiedziała, że co prawda farb aktualnie w ofercie nie mają, ale można zamówić w cenie 39,90. Swoją drogą, nieźle sobie liczą.
Taka niemota ze mnie, że nawet nie wiem czy mam zniszczone włosy. Potrafię tylko zauważyć, że nie błyszczą, wypadają itp. Określiłabym je jako wymagające, chyba nie są zniszczone. W każdym razie dam szansę herbatintowi.

Zostało mi 1/4 tubki socolor 5A, jakby ktoś był zainteresowany, nie bał się jej, to zapraszam na pw na wymiankę za jakiś drobiazg. Szkoda mi wyrzucać.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No ja też pozytywnie wszystko widziałam. Mi tylko olejowanie pomaga ale to też na chwilę Spróbuje zrobić maskę nawilżającą własnej roboty. Polecam przepis od tej dziewczyny: http://www.youtube.com/watch?v=dpPbA...GTCKXw&index=4
To znaczy polecam bo ona ma zawsze trafione pomysły i ja chcę też spróbować.
Przepis niezwykle prosty. Na pewno go wypróbuję. Raz tylko zrobiłam sobie domową maseczkę. Z cytryny, niby na połysk. Jak dla mnie niewypał. Raz, że włosy wcale się po niej nie błyszczały. Dwa, że niedokładnie przesitkowałam sok, resztki nie chciały się wypłukać i w efekcie włosy wyglądały na obsmarkane.
Mam jeszcze jednego asa w rękawie. Hiszpańską odżywkę z oliwy z oliwek. Powiem Wam dziewczyny, że żadna maska, żadna odżywka nie dała tak spektakularnego efektu. Włosy błyszczały się po niej jak wściekłe. Nawet podczas kolejnego i kolejnego mycia były gładkie, miłe w dotyku i sypkie. Niestety ma w składzie chyba najgorszy z silikonów - ciclomethicone. I wydawało mi się, że obciążał mi włosy, ale może to tylko autosugestia.
I tak sobie myślę, że dam jedną szansę tej odżywce. Dziś.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 11:44   #4827
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ja bym chetnie foty dała, ale nie bardzo mam kiedy zrobic.
Jak wracam do domu to juz ciemno jest. Mozne uda mi sie weekend zrobić.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 11:49   #4828
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Przepis niezwykle prosty. Na pewno go wypróbuję. Raz tylko zrobiłam sobie domową maseczkę. Z cytryny, niby na połysk. Jak dla mnie niewypał. Raz, że włosy wcale się po niej nie błyszczały. Dwa, że niedokładnie przesitkowałam sok, resztki nie chciały się wypłukać i w efekcie włosy wyglądały na obsmarkane.
Mam jeszcze jednego asa w rękawie. Hiszpańską odżywkę z oliwy z oliwek. Powiem Wam dziewczyny, że żadna maska, żadna odżywka nie dała tak spektakularnego efektu. Włosy błyszczały się po niej jak wściekłe. Nawet podczas kolejnego i kolejnego mycia były gładkie, miłe w dotyku i sypkie. Niestety ma w składzie chyba najgorszy z silikonów - ciclomethicone. I wydawało mi się, że obciążał mi włosy, ale może to tylko autosugestia.
I tak sobie myślę, że dam jedną szansę tej odżywce. Dziś.
Ja jestem po masce od Loepsie. Zrobiłam z olejkiem migdałowym zamiast oliwy. Potem mycie włosów i maska Ziaji Ceramidy (kiedyś na suche włosy pomogła). Zobaczymy jak mi wyschną włosy czy warto było. Na razie mokre są strasznie miękkie

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja bym chetnie foty dała, ale nie bardzo mam kiedy zrobic.
Jak wracam do domu to juz ciemno jest. Mozne uda mi sie weekend zrobić.
Aparaty mają flesz Rób foty i po ciemku!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 11:52   #4829
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość

Zostało mi 1/4 tubki socolor 5A, jakby ktoś był zainteresowany, nie bał się jej, to zapraszam na pw na wymiankę za jakiś drobiazg. Szkoda mi wyrzucać.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ---------


.
przedwczoraj kupilam cała tubkę 5A na wypróbowanie
a pokazywałaś na forum zdjecie wlosów po farbowaniu tym kolorem?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 12:06   #4830
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja jestem po masce od Loepsie. Zrobiłam z olejkiem migdałowym zamiast oliwy. Potem mycie włosów i maska Ziaji Ceramidy (kiedyś na suche włosy pomogła). Zobaczymy jak mi wyschną włosy czy warto było. Na razie mokre są strasznie miękkie
To dobry omen. Koniecznie daj znać czy warto.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
przedwczoraj kupilam cała tubkę 5A na wypróbowanie
a pokazywałaś na forum zdjecie wlosów po farbowaniu tym kolorem?
Oj, to szkoda.
Tak, 30. albo 31. stycznia wstawiłam fotkę. Kładłam na jakiś taki rudy, po kilku myciach trochę mi wyszedł, ale generalnie nie jest źle, liczyłam się z tym. Za drugim razem na pewno będzie lepiej.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.