Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-15, 20:40   #271
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Muszę się zaopatrzyć w jakiś puder, bo... wiadomo, jak co się świecę

Który z tych byłby najlepszy?

http://www.allegro.pl/item191492602_..._kolor_c1.html

http://www.allegro.pl/item194436316_...erdecznie.html

http://www.allegro.pl/item194016083_..._promocja.html
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 21:18   #272
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Atropina Pokaż wiadomość
tka,jestem za..obojetnie dokad bylby byla tma jesien i zima..
zeszlego roku miala meisjce zabawna sytaucja jakoze mieszkam w malym miescie i nagle nastal czas tych parszywych upalow po ponad 30stopni,postanowilam zapopatrzyc sie w wentylator pewnego slonecznego(bleh) dnia..wyrusyzlam z tata na poszukiwania i ku mojemu zdziwieniu,po objezdzeniu wsyztkich sklepow agd etc. "wsyztkie wentylatory zostaly wyprzedane"..poinformowla mnie wesoly sprzedawca ostatniego sklepu..pofatygowla sie ejszcze na zaplecze..i przyniosl mi takie maly wiatraczek,ktory chyba by mrowke ochlodzil
No widzisz, a ja od wielu lat mam w domu ten sam wentylator. Nie wyobrażam sobie, by miało zabraknąć u mnie w domu tak niezbędnego sprzętu. Na szczęście jakoś jeszcze działa, ale jest naprawdę wiekowy. Wygląda na to, że na wszelki wypadek lepiej zaopatrzyć się w nowy, i to jak najszybciej, przed latem.

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Muszę się zaopatrzyć w jakiś puder, bo... wiadomo, jak co się świecę

Który z tych byłby najlepszy?

http://www.allegro.pl/item191492602_..._kolor_c1.html

http://www.allegro.pl/item194436316_...erdecznie.html

http://www.allegro.pl/item194016083_..._promocja.html
Ja używałam/używam 2 pierwszych. Moim zdaniem wybór zależy w dużej części od dostępnych odcieni. Jeśli masz b. jasną karnację, to polecam Gosha, 09 Transparent. Dobrze i na długo u mnie matuje. Mam też True Match, odcień C1, ale jest dla mnie trochę za różowy, więc nakładam go śladową ilość. Matuje nieźle, ale jestem bardziej zadowolona z Gosha.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 07:18   #273
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja lubię każdą porę roku...przez pewien okres, a potem cieszę się,jak w końcu przychodzi następna

Wiosna uwielbiam za tą przyrodę budzącą się do życia,lato za sukienki i przyjemne ciepełko (,a po kilku dniach przeklinam te upały i staram się wychodzić z domu tylko wczesnym rankiem i wieczorem ),jesień za piękne krajobrazy,podobnie jak zimę,uwielbiam spacery zimą ,chyba,że jest taka jak ta ostatnia -szara,bura,ciepła i bez śniegu .

Zdecydowanie jednak nie chciałabym,żeby któraś pora roku trwała 12 miesięcy ,każda ma swój urok i każdej pod koniec mam dość
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 08:35   #274
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Atropina Pokaż wiadomość
nienaiwdze slonca =/ ostatnie lato ebde sie meczyc w tym cholernym upale,a nastepne spedze w islandii^^ pozniej zamierzma tam zamieszkac..^^ + 15 stopni latem to maksymlana temperatura..^^jak dla mnie bajkowo..^^
To sie troche zdziwisz. Na Islandii jest "ogrom" slonca. Juz teraz noc trwa zaledwie 2-3 godziny (tylko przez 3 zimowe miesiace jest tam w miare normalnie), teraz slonce zachodzi na Islandii ok. 23, a jasno robi sie juz o 2 w nocy. Do tego slonce jest ostre i jasne, Przedwczoraj w Reykjaviku grzalo w sloncu 30 st.C!
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:28   #275
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja nie cierpie goraca - dla mnie idealna temperatura do 15 stopni. lubie jak jest wietrznie
doprowadza mnie do szalu gdy jest tak goraco ze wsiadam do autobusu i za chwile jestem cala mokra. a w uk maja w autobusach takie durne male okienka :/ o metrze juz nie wspominam
uzywam filtrow ale i tak wyszly mi piegi jak co roku i zeszloroczna plama. musze je rozjasnic.
podklad kupilam jasniejszy dzieki za sugestie
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 22:25   #276
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja sie czuje ze mnam taka tlusta twarz masakra :/ Mi sie i tak szybko przetluszcza a zauwazylam ze mnie zapycha STRASZNie poprostu nic mnie tak nie zapycha ze po jednym uzyciu mam cala galerie
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 22:36   #277
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

iwostinek??? ma 2 skladniki, ktorych unikam teraz jak ognia... nigdy wiecej filtrow iwostinu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 22:40   #278
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

i iwostin i bioderma tez :/ ehh
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 22:52   #279
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja ma tlusta cere uzywam emulsji avene 50 + i mnie nie zapycha, nie jest tlusta ladnie sie wchlania
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 23:03   #280
ssalsaa
Raczkowanie
 
Avatar ssalsaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 58
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja odkryłam Vichy50+ mleczko jest lekkie,błyskawicznie się wchłania i zostawia ładną poświatkę na twarzy.Po LRP to niebo na ziemi!!!
__________________
2 KILO W DÓŁ WITAJ ŻÓŁTE BIKINI


POLOWANIE NA ŻÓŁTE SZPILKI
sweet
ssalsaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 23:11   #281
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

avenka to dla mnie zapychajacy klej biurowy, chociaz nic nie nawilza tak wspaniale, a vichy jest alkoholowe, a po alkoholu jestem zaczerwieniona na twarzy no pomarudzic musialam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 02:08   #282
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
avenka to dla mnie zapychajacy klej biurowy, chociaz nic nie nawilza tak wspaniale, a vichy jest alkoholowe, a po alkoholu jestem zaczerwieniona na twarzy no pomarudzic musialam
Dokladnie-klej biurowy-kupilam sobie ostatnio avene spf 50 wersje bezzapachowa-zapchala mnie po 1 uzyciu a caly dzien w pracy mialam wrazenie ze cera mi nie oddycha(uzywam jej terazdo ciala).

Na razie najlepszy filtr jaki mialam to Loreal Ombrelle-wlasnie do mnie leci spf 45-wersja dla dzieci.Nie zawiera alkoholu i jest w miare lekki.
Dzisiaj probowalam tez mineralnego filtra Kiss my Face spf 30-jest leciutki-swietnie nawilza-wchlania sie w sekunde i buzia jest taka gladka-ale niestety strasznie szczypie mnie w oczy(chyba nie bede go nakladac blisko oczu(dopiero go 1 raz testowalam-na razie zero wypryskow )No i nie jest stabilny ten filtr-musze powtarzac aplikacje co 2 godziny.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 06:39   #283
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A jak często trzeba ponawiać aplikacje filtrów fotostabilnych??

Bo ja używam Iwostinu,a i tak bardzo często dokładam kolejną warstwę
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 07:04   #284
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truksawkowawiosna
ja licze ze niedlugo w rossmannie pojawia sie 50+ dla dzieci, na opakowaniu 20-stek jest informacja o innych, wyzszych faktorach, mam nadzieje, ze beda, napewno wyjdzie taniej niz apteczne
jaka 50+ dla dzieci? z rossmanowkiej serii sun ozon? bo w zeszłym roku nic 50+ nie było.
Był podobno świetny spray dla dzieci 30, ale w tym roku go nie widać. Oglądałm ostatnio rossmanowskie mleczko dla dzieci 20 i jak powąchałam to się pijana poczułam....super skład dla dzieci ,nie ma co...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 12:18   #285
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ileż to ja dzisiaj się nasłuchałam komplementów, uwag i komentarzy na temat mojej białej cery. Zaczęło się od końca polskiego. Siedziałam przy samym oknie. Wszyscy już wstawali, koleżanka z przodu odwróciła się i wyparowała Agnieszka! O matko! Ale ty blada jesteś!. Na dworze spędzaliśmy godzinę która nam przepadła. Tu też już opalone koleżanki z dziką satysfakcją porównywały się do mnie (nie powiem komu sprawiało to większą satysfakcję ). I te spojrzenia kiedy przed wfem wyjęłam z plecaka dwie tubki filtra do ciała (jeden zbyt mineralny, biała maź, muszę mieszać oba). Na wfie też nie obyło się bez komentarzy i porównań. Już znudziło mi się olewanie tych zgryźliwości i zaczęłam paplaninę o tym że kiedyś to arystokracja miała białą cerę itd. Na co koleżanka, uwaga tekst dnia (a może nawet miesiąca)...
-Teraz to arystokracja na solarium się opala!

Mam też już kolejną klasową ksywkę. Blada/biała twarz. Kocham moją klasę.
Ja niedawno widziałam w autobusie pewną młodą panią w ciemno fioletowym płaszczyku, o idealnie bialutkiej cerze, owalnej twarzy i jaśniutkich blond włosach.. Od razu mi się skojarzyła z arytokracją I chociaż nie przepadam za tak jasną karnacją, to ona wg mnie wygladała naprawdę ślicznie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam deszcz i burzę w lato. Złotą jesień i wiosnę kiedy kwitną wiśnie itd. Zima tylko wtedy kiedy jest śnieżnobiało (czyli przez chwilę po spadnięciu śniegu). I gwieździste noce w lato..
Ja lubię wszystko co Ty, oprócz tej jesieni..



--------------


Muszę się wypowiedzieć na tym wątku o moim dylemacie, ale to później, bo teraz muszę dać mamie kompa
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 13:50   #286
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Moje piegi na nosie z brązowych robią się rude. Efekty mikrodermabrazji i filtrów w tym miejscu (i samych filtrów na policzkach) już widać.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 14:33   #287
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja mam problem po drugiej mikrodermabrazji - posmarowałam się wczoraj wieczorem jak zwykle supernawilżającym kremem BanDi i myślałam, że umrę! zaczęło szczypać, piec, zrobiłam się cała czerwona, no masakra.. ratowałam się wodą termalną i pomogło uf.. ale ja dziękuję za takie akcje, teraz zaczynam się bać używania czegokolwiek ale ja w sumie jeszcze jakieś inne zabiegi miałam przy okazji, jakiś peeling, którego nazwy nie mogę zapamiętać od roku , potem miałam algi.. no i nie wiem co mi tak skórę uwrażliwiło
__________________

Edytowane przez cmoksia
Czas edycji: 2007-05-17 o 14:36 Powód: literówka
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 14:35   #288
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja mam problem po drugiej miktodermabrazji - posmarowałam się wczoraj wieczorem jak zwykle supernawilżającym kremem BanDi i myślałam, że umrę! zaczęło szczypać, piec, zrobiłam się cała czerwona, no masakra.. ratowałam się wodą termalną i pomogło uf.. ale ja dziękuję za takie akcje, teraz zaczynam się bać używania czegokolwiek ale ja w sumie jeszcze jakieś inne zabiegi miałam przy okazji, jakiś peeling, którego nazwy nie mogę zapamiętać od roku , potem miałam algi.. no i nie wiem co mi tak skórę uwrażliwiło
Ja mam tak po każdym peelingu mechanicznym i maseczkach peel-off (z denatem).
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 14:35   #289
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

hmmm nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się żete peelingi i mikrodembrazje z racji że odsłaniają nowy naskórek , uwrażliwiają cerę, w końcu te martwe komrórki też mają funkcję - chronią
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 14:59   #290
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja mam problem po drugiej mikrodermabrazji - posmarowałam się wczoraj wieczorem jak zwykle supernawilżającym kremem BanDi i myślałam, że umrę! zaczęło szczypać, piec, zrobiłam się cała czerwona, no masakra.. ratowałam się wodą termalną i pomogło uf.. ale ja dziękuję za takie akcje, teraz zaczynam się bać używania czegokolwiek ale ja w sumie jeszcze jakieś inne zabiegi miałam przy okazji, jakiś peeling, którego nazwy nie mogę zapamiętać od roku , potem miałam algi.. no i nie wiem co mi tak skórę uwrażliwiło
Cmoksiu, ja tak mam nawet po zwykłym peelingu. Cóż Ci mogę poradzić - pewnie nie masz w domu specjalnie na taką okazję kremu bezzapachowego, z jak najkrótszym i najprostszym skladem, bez żadnych substancji aktywnych? Z najtańszych rzeczy - poproś mamę, żeby podskoczyła po zwykłą maść cynkową, tylko nie wiem czy na dłuższą metę Ci nie podsuszy. Może coś z tej serii http://www.emolienty.pl/index.php?ps=1 ? Dziewczyny chyba zachwalały. Ja mogę polecić Cicalfate Avene (nie Cicaplast LRP, brrr) i krem Avene w takich małych tubeczkach, bezzapachowy, bez konserwantów, do zużycia w ciągu 3 dni - Tolerance Extreme, ale on jest dość drogi.


Peeling kawitacyjny może?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 15:21   #291
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja mam tak po każdym peelingu mechanicznym i maseczkach peel-off (z denatem).
ja nigdy tak nie miałam, choćby nie wiem jak mi twarz masakrowali, zawsze bez problemu
a długo tak masz po tego typu zabiegach?

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
hmmm nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się żete peelingi i mikrodembrazje z racji że odsłaniają nowy naskórek , uwrażliwiają cerę, w końcu te martwe komrórki też mają funkcję - chronią
ja o tym wszystkim wiem, ale jestem w szoku, bo już różne masakry twarzy przechodziłam i absolutnie nic się nie działo
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Cmoksiu, ja tak mam nawet po zwykłym peelingu. Cóż Ci mogę poradzić - pewnie nie masz w domu specjalnie na taką okazję kremu bezzapachowego, z jak najkrótszym i najprostszym skladem, bez żadnych substancji aktywnych? Z najtańszych rzeczy - poproś mamę, żeby podskoczyła po zwykłą maść cynkową, tylko nie wiem czy na dłuższą metę Ci nie podsuszy. Może coś z tej serii http://www.emolienty.pl/index.php?ps=1 ? Dziewczyny chyba zachwalały. Ja mogę polecić Cicalfate Avene (nie Cicaplast LRP, brrr) i krem Avene w takich małych tubeczkach, bezzapachowy, bez konserwantów, do zużycia w ciągu 3 dni - Tolerance Extreme, ale on jest dość drogi.


Peeling kawitacyjny może?
niestety, nie mam nic takiego -bo nigdy nie było takich sytuacji - oprócz kremów nawilżających, odżywczych i na naczynka (które chwilowo się nie nadają, po wszystkich jest to samo) mam nivea, dove i bambino dla dzieci tylko boję się, że mnie zapchają... teraz mama mnie poratowała eksperymentalnie kremem GARNIER Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry i narazie jest dobrze więc albo mija, albo to taki krem, ale chyba to pierwsze, bo on tak pachnie, że jeszcze go czuję, a już wchłonął cały

znalazłam na czym polega peeling kawitacyjny i wydaje mi się, że to właśnie o to chodzi
jeszcze miałam wypalane różne krostki.. czymś, czego nazwę słyszałam pierwszy raz w życiu.. chyba coś na d, ale pewna nie jestem.. za mało przytomna byłam na poznawanie różnych fajnych nazw zabiegów, a szkoda
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 18:18   #292
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja nigdy tak nie miałam, choćby nie wiem jak mi twarz masakrowali, zawsze bez problemu
a długo tak masz po tego typu zabiegach?
Po maseczce kilka godzin, peelingu nawet dzień. Twarz czerwona jak dorodny burak. Muszę kupić panthenol w piance. Aptekę mijam codziennie 2 razy i zawsze zapominam zajść, a to prawdziwy wybawca.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 19:40   #293
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja w końcu dostałam swój Dermacol 211. Myślałam, że będzie jaśniejszy jest za różowy, ale mieszam z podkładem Constance Carrol (czy jak mu tam ) który jest wybitnie żółty i jest OK Chociaż mógłby być trochę jaśniejszy...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 20:19   #294
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
jaka 50+ dla dzieci? z rossmanowkiej serii sun ozon? bo w zeszłym roku nic 50+ nie było.
Był podobno świetny spray dla dzieci 30, ale w tym roku go nie widać. Oglądałm ostatnio rossmanowskie mleczko dla dzieci 20 i jak powąchałam to się pijana poczułam....super skład dla dzieci ,nie ma co...
ja tez nie widzialam, widzialam sama 20 dla dzieci,ale z tylu na opakowaniu jest wymieniona 50+ wiec moze moze, mam nadzieje, ze bedzie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 21:15   #295
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ciekawe tylko czy 50 ma taki sam sklad... Tzn. czy jest fotostabilna..
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 21:18   #296
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a ja sobie zafundowałam age defying z revlona, ivory
ale to chyba nie jest taki co, Daria o nim pisała, bo ma napisane, że jest do cery normalnej i mieszanej...
w każdym razie kolor jest dla mnie ok - i ten podkład nie jest ani różowawy, ani żółty, tylko taki neutralny krycie nie specjalnie wybitne, ale dodaję odrobinkę dermacolu 217 - i jest superowski, i kolor idealny
i do tego na na kości policzkowe kładę jako róż kuleczki vollare, połyskujący brzoskwiniowy... no rewelacja

a propos moich wcześniejszych narzekań na syfki - już jest lepiej, zdecydowanie, i polubiłam krem na noc puritin Iwostinu mam wrażenie że nawet pory po nim są zwężone i mniej zanieczyszczone...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 22:47   #297
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
A ja w końcu dostałam swój Dermacol 211. Myślałam, że będzie jaśniejszy jest za różowy, ale mieszam z podkładem Constance Carrol (czy jak mu tam ) który jest wybitnie żółty i jest OK Chociaż mógłby być trochę jaśniejszy...
ja miałam taką samą reakcje jak go otrzymałam, a to było jakieś 2 lata temu a przy niemal codziennym używaniu mam go nadal jak nalozy się go grubą warstwą pod oczy, wygląda bardzo jasno, normalnie magic dla mnie aplikacja z tubki była strasznie niewygodna, tubka mi popękała i brudzila ręce. wziełam pudeleczko po zuzytej maści cynkowej i wsadzilam tam dermacol biorę odrobinkę patyczkiem do uszu i daję bezpośrednio pod oczy albo wpierw mieszam z c1 loreala
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 15:02   #298
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Chyba polubiłam Dermacol
Jednak znalazłam lepszy sposób- mieszam go w proporcji 1:5 z kremem i o dziwo prawie wszystkie kryje już sama taka mieszanka kilka dotknięć opuszkiem palca na kochane pryszczyki i cud miód Przetrwał w stanie praktycznie idealnym dzisiejsze rozgrywki w kosza i WF (czyli w sumie 90 minut ostrego wysiłku) Ba, nawet maskuje troche moje różowiutkie policzki!
W załąniczku fotka 211 na białej kartce, bez flesza, jak chciała Witaj,pozwolilam przywlaszczyc sobie Twoje numer gg,zeby nie zasmiecac forum, z tej storny Atropina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0222.jpg (45,6 KB, 132 załadowań)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 22:05   #299
Atropina
Raczkowanie
 
Avatar Atropina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
GG do Atropina
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

oo..widze fotke xD dzieki Madziu hmm wydaje mi sie,ze ten dermacol ejst ciemny..boje sie,ze za ciemny bedzie;/ma ktoras pomysl jak go rozjasnic?;D potrzebuje do mojej karnacji prawei bialy..
__________________
In this day of white
In marvelous candlelight
Surprising wishes distress me
Wish you were here again
To freeze in an embrace of the past
Cryonic remaining laugh
Just a smile after tear...
Atropina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 22:12   #300
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kup biały korektor lub białą bazę Inglota, na rockmetalshop.pl były jakiś czas temu białe podkłady (Vollare, Stargazer).
Nie wiem jaką masz cerę, ale Sudocrem jest biały, więc może stanowić bazę.

Jak widać, możliwości jest kilka
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.