Kosmetyki IsaDora Mineral - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-14, 18:49   #31
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: Isadora Mineral!!!

Sama nie wiem. Właśnie mam go na twarzy. Wrażenia:
  • Skóra jest bardzo gładka w dotyku (ale pory nadal są dośc mocno widoczne)
  • Efekt jest bardzo naturalny
  • Lekko rozświetla cerę (coś jak Loreal Translucide). Cera wygląda naturalnie ale nie ma co liczyć na matowienie
  • Ładnie wyrównuje koloryt skóry (nie ma zbytnio właściwości kryjących). Efekt mocniejszego krycia (na naczynka i zaczerwienienia) jest po użyciu kamuflarzu. Ale wtedy nie jest juz tak delikatny i neutralny w odbiorze. Staje się widoczny. Pryszczy sam z siebie nie zakryje.
  • Można powiedzieć, że użyty samodzielnie jest niewidoczny (i tu sama już nie wiem: czy jest tak świetny, że go nie widać czy też poprostu średnio działa )
  • Mam wrażenie, że jest dość mało wydajny (zwłaszcza przy cerze z problemami)
Obecnie jestem lekko opalona więc generalnie cera sama z siebie wygląda dobrze. Jednak jakoś nie powalił mnie na kolana. Tym bardziej przy cenie 83 PLN za 8g Dla cer gładkich i bezproblemowych z pewnością się sprawdzi jako delikatne wykończenie i nadanie zdrowego wygladu skórze, szczególnie ciemny odcień użyty jako brązer.

EDIT: wydaje mi się, że dość ciężko jest nim pokryć całą twarz jednakową warstwą.
EDIT 2: A co mi tam - wklejam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w słońcu kopia.jpg (59,9 KB, 366 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z lampą kopia.jpg (117,1 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dwa poliki kopia.jpg (56,4 KB, 340 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delikatne światło kopia.jpg (52,5 KB, 309 załadowań)

Edytowane przez magi81
Czas edycji: 2007-05-14 o 19:40 Powód: Dopisek.
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 20:07   #32
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Isadora Mineral!!!

magi81, dzięki za dokładną relację z opisu - rozczarowałam się bardzo, ale zdjęcia bardzo zachęcające; ale to Ty masz taką ładną skórę, więc pewnie jesteś niemiarodajna , w pełnym słońcu naprawdę rewelacyjnie wyglądasz , w ogóle jesteś śliczna, piękne oczy; ale czuję, że w moim przypadku to się nie sprawdzi; mam za dużo do ukrycia; ale jutro chyba się przejdę i obejrzę;
pakosta faktycznie ładny ten puder, ale napisane jest że trzykolorowy, a gdzie ten trzeci? ale ogólnie makijaże Isadory niby szwedzkiej firmy, już od kilku lat są raczej nie dla Szwedek tylko brunetek; ale ten puderek przyjemnie wygląda

nie Ty nie zdublowałaś
dzięki za rozjaśnienie SiSleyS
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 20:19   #33
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Isadora Mineral!!!

magi, oglądałas może cienie z tej serii?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 08:30   #34
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
magi81, dzięki za dokładną relację z opisu - rozczarowałam się bardzo, ale zdjęcia bardzo zachęcające; ale to Ty masz taką ładną skórę, więc pewnie jesteś niemiarodajna , w pełnym słońcu naprawdę rewelacyjnie wyglądasz , w ogóle jesteś śliczna, piękne oczy; ale czuję, że w moim przypadku to się nie sprawdzi; mam za dużo do ukrycia; ale jutro chyba się przejdę i obejrzę;
pakosta faktycznie ładny ten puder, ale napisane jest że trzykolorowy, a gdzie ten trzeci? ale ogólnie makijaże Isadory niby szwedzkiej firmy, już od kilku lat są raczej nie dla Szwedek tylko brunetek; ale ten puderek przyjemnie wygląda

nie Ty nie zdublowałaś
dzięki za rozjaśnienie SiSleyS
Cieszę się, że mogłam pomóc no i dziekuję bardzo za komplementy Zdjęcia trochę przekłamały na moją korzyść stan mojej cery
Wieczorem zmyłam makijaż i pytam się TŻ czy widzi różnice (wicie jacy są faceci jesli chodzi o makijaże ) a on, że tak Stwierdził, że wcześniej skóra wyglądała naturalnie równomiernie. Dzisiaj mam standardowy makijaż (podkład w kremie i puder) i stwierdził, że wczoraj wyglądałam bardziej naturalnie ale jednocześnie bardziej się świeciłam.
Czyli jednak Isadora działa dając bardzo naturalny efekt Tylko ta cena i sposób aplikacji w zakątkach (np. przy nosie)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
magi, oglądałas może cienie z tej serii?
Tylko rzuciłam na nie okiem. Są świecące z delikatnymi drobinkami. Jeden z cieni wysypałam sobie odrobinę na rękę. Ładnie sie roztarł i stracił tez trochę swoją intenywność. Niestety nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 19:54   #35
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez magi81 Pokaż wiadomość
Tylko rzuciłam na nie okiem. Są świecące z delikatnymi drobinkami. Jeden z cieni wysypałam sobie odrobinę na rękę. Ładnie sie roztarł i stracił tez trochę swoją intenywność. Niestety nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć
dziękuję i za to
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 08:36   #36
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Wink Dot.: Isadora Mineral!!!

czytałyście ten artykuł? http://www.pinezka.pl/content/view/2529/1/

Jest tam sporo teorii o kosm. miner.

Ucieszył mnie pomysł na mieszanie "dowolne" kolorów i długowieczność...tych produktów
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 15:10   #37
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Isadora Mineral!!!

Na razei jakoś nie mam zaufania do takich produktów. O ile dobrze kojarze to własnie mineralne barwniki typu związki chromu były argumentem aby nie kupować kosmetyków bazarkowych i chińskich

A skad pochodzą barwniki używane w zwykłych kosmetykach kolorowych?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 14:15   #38
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Isadora Mineral!!!

ops! czyli jednak coś zdublowalam, sorki
za moich czasów nie uczyli w szkołach korzystania z wyszukiwarki
więc teraz zasługuję na pałę

udało mi się kupić puder sypki Translicide L'Oreala
ale już go nie produkują i koniecznie trzeba szukać czegoś w zamian

ale w składzie podkładu i różu na 1 miejscu widzę mikę

czyli na filtry do bani

jastem baaarrrdzo zawiedziona

a czy puderek sypki mają?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 09:04   #39
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Isadora Mineral!!!

magi81 - reakcja TŻ to bardzo ważna rzecz - ja też się zawsze pytam, bo faktycznie oni widzą taki ogólny efekt; czyli jednak Isadora działa naturalnie

rzyrafko, ja się nie orientuję za bardzo - a czemu związki chromu są na indeksie? a w "normalnych" kosmetyków pewnie są takie same barwniki

fajny artykuł w pinezce, aptekus; tam w ogóle mają ciekawe artykuły - o filtrach i kremach też; tylko z tym mieszaniem - trzeba by wydać fortunę na różne odcienie, żeby wymieszać ten swój jedyny

rzęsa - sypkiego pudru jako takiego nie mają, są w kamieniu no i zastanawiam się na ile są mineralne
tak po cichu mówiąc to ja się przestałam przejmować talkiem i miką po tym, jak kupiłam Isadorę w piance która miała być dobra na filtry; jak jej używam na Biodermę to nie widzę różnicy w ochronie; no wiem, że to żaden argument naukowy bo tego się nie zmierzy itd. ale ja już nie zwracam na to uwagi (ale oczywiście nie namawiam nikogo
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 20:24   #40
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
rzyrafko, ja się nie orientuję za bardzo - a czemu związki chromu są na indeksie? a w "normalnych" kosmetyków pewnie są takie same barwniki
No własnie nie pamiętam dokładnie, kiedyś w którymś wątku o podróbkach było powiedziane, ż eone szkodzą na oczy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 21:00   #41
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Isadora Mineral!!!

Właśnie zakupiłam puder prasowany i róż. O ile puder ślicznie matuje i rzeczywiście nadaje się do wykończenia makijażu to do różu mam dużo zastrzeżeń. Nie wiem może i nie umiem go nakładać, ale mam naturalne pędzle do makijażu, a mimo to nie nakłada się dobrze a jak już się rozprowadzi na policzku to zostawia plamy :/. Szkoda bo wydałam na to dużo kasy, kolory ładne nawet bardzo ale aplikacja totalna porażka. Niestety.
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 19:40   #42
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Isadora Mineral!!!

Dziewczyny a jak to jest z filtrem w pudrze Isa Dora? co to znaczy ze puder ten jest naturalnym filtrem?? jak bedzie chronil przed sloncem??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 20:53   #43
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Isadora Mineral!!!

Mineral na Allegro

http://www.allegro.pl/item205514907_...k_nowosc_.html
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 20:59   #44
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez Infinity Pokaż wiadomość
Właśnie zakupiłam puder prasowany i róż. O ile puder ślicznie matuje i rzeczywiście nadaje się do wykończenia makijażu to do różu mam dużo zastrzeżeń. Nie wiem może i nie umiem go nakładać, ale mam naturalne pędzle do makijażu, a mimo to nie nakłada się dobrze a jak już się rozprowadzi na policzku to zostawia plamy :/. Szkoda bo wydałam na to dużo kasy, kolory ładne nawet bardzo ale aplikacja totalna porażka. Niestety.
Pzdr
Kasia
A jaki masz kolor pudru? Oglądałąm go dziś
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 17:08   #45
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No własnie nie pamiętam dokładnie, kiedyś w którymś wątku o podróbkach było powiedziane, ż eone szkodzą na oczy
no to nieźle;


Infinity, róż sypki jakikolwiek to wyższa szkoła jazdy (przynajmniej dla mnie)

ale gdzie wy to w ogóle kupujecie? byłam ostatnio w kilku miastach wojewódzkich i nie widziałam nigdzie, w Złotych Tarasach nie ma, w ogóle jakoś Isadora znika chyba
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 22:19   #46
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Isadora Mineral!!!

dhama, ja dzisiaj widzialam w Wawie w podziemiach kolo centralnego, jest tam taki sklepik kosmetyczny, na przeciwko mcdonaldsa chyba. tylko ze tam wszystko jest troszke drozsze ale mozesz chociaz sobie obejrzec
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 16:44   #47
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dhama, ja dzisiaj widzialam w Wawie w podziemiach kolo centralnego, jest tam taki sklepik kosmetyczny, na przeciwko mcdonaldsa chyba. tylko ze tam wszystko jest troszke drozsze ale mozesz chociaz sobie obejrzec
dziękuję nulka tylko że w Wawie będę najszybciej za dwa tygodnie, wtedy na pewno zajrzę
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 22:45   #48
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
dziękuję nulka tylko że w Wawie będę najszybciej za dwa tygodnie, wtedy na pewno zajrzę
nie ma za co pozdrawiam!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 19:56   #49
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Isadora Mineral!!!

Chyba zmienie zdanie co do różu, na który wcześniej najechałam . Troche wprawy i w sumie jest calkiem fajny, kolor dosc intensywny ale chyba troche malo wydajny. Puderek w kamieniu super.
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 18:25   #50
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Isadora Mineral!!!

Warto kupić podkład i róż trwały jest? Wyglądają fajnie i kuszą mnie.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 12:43   #51
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
rzęsa - sypkiego pudru jako takiego nie mają, są w kamieniu no i zastanawiam się na ile są mineralne
tak po cichu mówiąc to ja się przestałam przejmować talkiem i miką po tym, jak kupiłam Isadorę w piance która miała być dobra na filtry; jak jej używam na Biodermę to nie widzę różnicy w ochronie; no wiem, że to żaden argument naukowy bo tego się nie zmierzy itd. ale ja już nie zwracam na to uwagi (ale oczywiście nie namawiam nikogo
dzięki

no ja bym jednak wolała bez talku miki i tlenków metali
ech, aż się boję tej chwili kiedy znów będę musiała się przeprosić ze skrobią
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 13:48   #52
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez rzęsa Pokaż wiadomość
dzięki

no ja bym jednak wolała bez talku miki i tlenków metali
ech, aż się boję tej chwili kiedy znów będę musiała się przeprosić ze skrobią
no to Isadora odpada ja używałam jedwabnego Hauszki zmieszanego z sypkim Pupa i skinlightem, a teraz kupiłam dry-flo i jedwab i dorzuciłam do mojej mieszanki; już pisałam na innym wątku - oniemiałam z zachwytu nad własną twarzą skrobia może nie jest taka zła
a tak w ogóle, to ciągle nie udało mi się tych pudrów zobaczyć w realu może za radą nulki pójdę do podziemi przy najbliższym pobycie w W.
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 14:13   #53
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
no to Isadora odpada ja używałam jedwabnego Hauszki zmieszanego z sypkim Pupa i skinlightem, a teraz kupiłam dry-flo i jedwab i dorzuciłam do mojej mieszanki; już pisałam na innym wątku - oniemiałam z zachwytu nad własną twarzą skrobia może nie jest taka zła
a tak w ogóle, to ciągle nie udało mi się tych pudrów zobaczyć w realu może za radą nulki pójdę do podziemi przy najbliższym pobycie w W.
dry flo mam i jej nie znoszę niestety

skoro nie Isa Dora, to poszukam jeszcze
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 09:48   #54
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Isadora Mineral!!!

wczoraj zakupiłam puder z tej serii, chodziłam obok niego i chodziłam aż sie skusiłam, mam nadzieje że to dobry zakup
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 15:03   #55
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Isadora Mineral!!!

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
wczoraj zakupiłam puder z tej serii, chodziłam obok niego i chodziłam aż sie skusiłam, mam nadzieje że to dobry zakup
a kupiłaś puder w kamieniu czy puder-podkład? zdaj relację jak trochę poużywasz
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 12:14   #56
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Isadora Mineral!!!

Ja używam mineralnego podkładu Isa Dory od jakiegoś tygodnia-prawdą jest ze-kolory mają ciemne-ja mam akurat odcien medium beige a mam naprawde ciemną karnacje -jeszcze lato to juz wogóle...(przy innych podkładach,innych firm pewnie bym wybierała goldeny lub caramele)
Więc odcienie są nie dla bladolicych.
Cere mam nawet nie złą-więc dużego krycia od podkładu nie wymagam (zreszta nawet jakbym wymagała to i tak nie daje)
Fakt-faktem twarz wyglada naturalnie-i to mi się bardzo podoba.
Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona...Nie jest to mój KWC ale jest ok.
Acha...i jak to jest z tymi filtrami-ktoś wcześniej już ktoś pytał.Mineralne podobną są naturalnym filtrem same z siebie-czy tak też jest w przypadku kosmetyków tej firmy?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 20:06   #57
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Isadora Mineral!!!

mamamichałka, dzięki za inf. czyli wygląda na to, że to pudry dla osób o ładnej skórze i ciemnej karnacji...

a ktoś widział podkład mineralny ArtDeco?są dwa odcienie, w Douglasie widzałam jeden, dla mnie chyba byłby dobry, ale dla bladolicych raczej nie. nie ma w składzie talku, ale nie wiem jak z miką; w ogóle tak OT to podobają mi się te szminki z nowej serii, szukałam takich cielistych; chyba się skuszę; mają też pędzle do minerałów, i chyba są najtańsze z dostępnych - 48zł ?? bodajże; znalazłam to na stronie cogdziezaile; niestety linki mi nie wchodzą nigdy
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 20:46   #58
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
mamamichałka, dzięki za inf. czyli wygląda na to, że to pudry dla osób o ładnej skórze i ciemnej karnacji...

a ktoś widział podkład mineralny ArtDeco?są dwa odcienie, w Douglasie widzałam jeden, dla mnie chyba byłby dobry, ale dla bladolicych raczej nie. nie ma w składzie talku, ale nie wiem jak z miką; w ogóle tak OT to podobają mi się te szminki z nowej serii, szukałam takich cielistych; chyba się skuszę; mają też pędzle do minerałów, i chyba są najtańsze z dostępnych - 48zł ?? bodajże; znalazłam to na stronie cogdziezaile; niestety linki mi nie wchodzą nigdy
Przepraszam ja mówiłam o podkładach mineralnych.............. .....

Reszty odcieni nie pamiętam ale mogę powiedzieć ze medium beige-który powinien być dla naszej średniej krajowej jest za ciemny.
W tym poście ktoś wypisywał skład podkładu.Mike ma chyba na 1 miejscu-ale głowy nie dam uciąc.Jest też link do artykułu o mineralnych (nie jestem tylko pewna czy w tym wątku czy w ogólnym o mineralnych)-dotyczacego właśnie takich kosmetyków-gdzie pisano,dlaczego odcienie są zawsze ciut ciemniejsze niż w standardowych podkładach.Spowodowane jest to właśnie dużym dodatkiem miki-czyli nie wiem czy o to chodziło-ale czym jaśniejszy podkład tym więcej w niej chemii?

A z filtrami jest tak że owszem zawierają-ale trzeba by nałożyc na twarz taką ilośc by uzyskać stabilną ochronę-że pudełeczko 9 gramowe starczyło by na 3 (!) użycia.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-09 o 22:38 Powód: post pod postem
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 14:35   #59
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Isadora Mineral!!!

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką pudru prasowanego Isadora Mineral Stosuję go na krem w celu wyrównania kolorytu i zmatowienia, i jestem nim naprawdę zachwycona.

Moja mama też jest z niego bardzo zadowolona, więc potruchtałam dziś do sklepu i zakupiłam go, jako prezent urodzinowy.

Polecam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 17:48   #60
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: Isadora Mineral!!!

podobno takie pudry mineralne lecza tradzik
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.