Piekący śluz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-11, 19:07   #1
justinemarie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Exclamation

Piekący śluz


Nie wiem czy to możliwe , ale mam śluz , który mnie piecze. Niedawno się przeziębiłam .Brałam Duomox a do tego jakieś probiotyki specjalnie,żeby pochwa mnie nie swędziała , niestety nie udało sie. Teraz nie wiem czy to jakaś infekcja czy od antybiotyku swędzą mnie wargi sromowe mniejsze a z pochwy wydostaje się śluz taki jak ścięte , ale jeszcze niedogotowane białko jajka ,lekko żółtawy jak gile , beż zapachu, który na dodatek mnie piecze.
Od czego to może być. A propos od moze 3 tyg nie biore anty, bo chciałam sprawdzić czy okres sam przyjdzie, zawsze po przerwie w tabletkach sobota najpozniej pon pojawiala sie okres a tu idzie czwartek i go nie ma. W ciazy nie jestem.
justinemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 19:55   #2
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Piekący śluz

Cytat:
Napisane przez justinemarie Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to możliwe , ale mam śluz , który mnie piecze. Niedawno się przeziębiłam .Brałam Duomox a do tego jakieś probiotyki specjalnie,żeby pochwa mnie nie swędziała , niestety nie udało sie. Teraz nie wiem czy to jakaś infekcja czy od antybiotyku swędzą mnie wargi sromowe mniejsze a z pochwy wydostaje się śluz taki jak ścięte , ale jeszcze niedogotowane białko jajka ,lekko żółtawy jak gile , beż zapachu, który na dodatek mnie piecze.
Od czego to może być. A propos od moze 3 tyg nie biore anty, bo chciałam sprawdzić czy okres sam przyjdzie, zawsze po przerwie w tabletkach sobota najpozniej pon pojawiala sie okres a tu idzie czwartek i go nie ma. W ciazy nie jestem.
Pieczenie i biały grudkowaty śluz to mogą być objawy grzybicy, zwłaszcza że brałaś antybiotyk. Powinnaś iść do ginekologa.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-11 20:55:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.