Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-25, 17:10   #1771
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A mówiłam, że dobrze chłopa w ramach kary wysłać do S. Kupił pomadkę z rabatem, dostał odlewkę nowego Chanela i jeszcze garść próbek i to fajnych, bo:
-estee lauder ANR
-kenzo jeu d'amour
-DKNY
-ujędrniające masło do ciała AA ( nawet nie wiedziałam, że AA jest w S )
-maseczkę Dr Brandt Plump up o taką http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2388001

To jest ta pomadka S.?


amyz jak dobrze, że piszesz raporty czuję się na bieżąco
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:11   #1772
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
przekażę



spoko bierz ale musisz mi jakiś gratis wtedy odstąpić

odlewka tego nowego podkładu Chanela

Teleexppress rewelka
ufffff to dobrze bo już się zestresowałam że to jakiś krem czy coś

a co do AA - ta marka jest wszędzie jak Eris
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:12   #1773
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość




Super probki
Daj koniecznie znac co sadzisz o tej pomadce
Dam znać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:13   #1774
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Teraz jest rabat w stacjo do S? Dla Goldów czy kogo?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:14   #1775
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
wow super muszę kiedyś spróbować, daj znać jak kolor, też mi się on podoba
ok

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

To jest ta pomadka S.?


amyz jak dobrze, że piszesz raporty czuję się na bieżąco
tak to ta z S , podobna do Anastasii

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ufffff to dobrze bo już się zestresowałam że to jakiś krem czy coś

a co do AA - ta marka jest wszędzie jak Eris
ahahaha spoko to tylko tapeta

AA - nawet nie wiedziałam, nie wiem jak mogłam to przegapić chyba stoi gdzieś daleko od Chaneli w stacjonarce
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:14   #1776
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

To jest ta pomadka S.?


amyz jak dobrze, że piszesz raporty czuję się na bieżąco
Izunia nie bij ale dopiero dzisiaj wysłałam do Ciebie list
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:14   #1777
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Amyz teleexpress rządzi

Czy te VIPy od jutra tylko dla goldów ?? Mam karty i chce ich użyć

Dzwoniłam do S. dzisiaj, 10 minut sam na sam z Aleksandrem, ale mnie oświecił w kwestii kart - sie samoaktywują po 48h od wysłania/otrzymania/opłacenia (tutaj się Aleksander wyraźnie pogubił ) Także mam karty, ale VIPa trza i jakieś chciejstwo
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 17:15   #1778
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ok, dzięki Postaram się zorientować. Może ktoś też coś jeszcze kojarzy.
Z tego co pamiętam, punkty za transakcję liczą się wszystkie, w sensie złotówek ale wspólnie dają jedną transakcję liczoną jako dzień zakupowy do bonu na -10%
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:15   #1779
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Teraz jest rabat w stacjo do S? Dla Goldów czy kogo?
podobno dla wybranych goldów. Ale może dla wszystkich będzie - bo zwykle chyba wszystkie goldy mają jednocześnie nie?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:15   #1780
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Teraz jest rabat w stacjo do S? Dla Goldów czy kogo?
Stacjo i online od jutra Vipy dla niektórych Goldów, tak mi na infolinii powiedzieli, mi akurat trafiły się i lista chciejstw już gotowa
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:16   #1781
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Ponoc od jutra sa dni VIP 20% stacjonarnie i online. Kod VIP216U. Ale nie wiem, na ile to prawda.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 17:17   #1782
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:17   #1783
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ok



tak to ta z S , podobna do Anastasii



ahahaha spoko to tylko tapeta

AA - nawet nie wiedziałam, nie wiem jak mogłam to przegapić chyba stoi gdzieś daleko od Chaneli w stacjonarce
no to wiadomo. Stoi koło ekskuzywnych drogich marek jak Laprejery i sisleje a nie koło jakichś plebejskich szaneli
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:17   #1784
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ok



tak to ta z S , podobna do Anastasii



ahahaha spoko to tylko tapeta

AA - nawet nie wiedziałam, nie wiem jak mogłam to przegapić chyba stoi gdzieś daleko od Chaneli w stacjonarce
Jaki to był kolor? czekam na recenzję i swatche

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Izunia nie bij ale dopiero dzisiaj wysłałam do Ciebie list
Nie ma problemu moja przesyłka powinna być u Ciebie już jutro
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:17   #1785
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dobry wieczór!
I gonię nadrabiać!
Ominęły mnie jakieś mega promocje?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:17   #1786
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Amyz teleexpress rządzi

Czy te VIPy od jutra tylko dla goldów ?? Mam karty i chce ich użyć

Dzwoniłam do S. dzisiaj, 10 minut sam na sam z Aleksandrem, ale mnie oświecił w kwestii kart - sie samoaktywują po 48h od wysłania/otrzymania/opłacenia (tutaj się Aleksander wyraźnie pogubił ) Także mam karty, ale VIPa trza i jakieś chciejstwo
Dobrze wiedziec, wlasnie sie zastanawialam, jak to jest z ta aktywacja kart.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:21   #1787
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56353228]Treść usunięta[/QUOTE]

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:22   #1788
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Co pani Merkel robi z nami na zakupach

Amyz, mistrzostwo
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:23   #1789
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec, wlasnie sie zastanawialam, jak to jest z ta aktywacja kart.

Płaciłam jakis czas temu w stacjo kartą kupioną dawno temu on-line i działała, ale jak świeżutką prostu z przesyłki chciałam on-line zapłacić, to była "pusta" także może Aleksander powiedział prawdę I karty same z siebie nabieraja mocy po 2 dniach
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 17:23   #1790
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56353228]Treść usunięta[/QUOTE]

Dam znać, a kolor to 13 Marvelous Mauveé i online wiecznie niedostępny
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:25   #1791
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ponoc od jutra sa dni VIP 20% stacjonarnie i online. Kod VIP216U. Ale nie wiem, na ile to prawda.
A ja pytałam kierowniczki w Reducie i mówiła, że nie dostali jeszcze informacji, ale na DK zawsze są. No, dobra, ale jutro jest 26.02, więc jeszcze trochę do tego DK jest
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:26   #1792
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Płaciłam jakis czas temu w stacjo kartą kupioną dawno temu on-line i działała, ale jak świeżutką prostu z przesyłki chciałam on-line zapłacić, to była "pusta" także może Aleksander powiedział prawdę I karty same z siebie nabieraja mocy po 2 dniach
Ja dzis zastanawialam sie, czy nie zamowic brokula z kartami (byl przez chwile dostepny) placac karta podarunkowa, ktora zamowilam do rzodkiewki Ale to juz mega cebulactwo by bylo, nawet gdyby karta byla aktywna.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:26   #1793
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!
Dzisiaj będzie nieco perwersyjnie (to nie tylko wina perwersyjnych kredek z UD które się do niczego nie przydają jak mówi znawczyni Never) - kto zatem ma słabe serce lub słabe nerwy niech nie czyta

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem świętowania. W końcu taki dzień się zdarza raz w roku, nie częściej O co chodzi? Otóż w radiu eReFeM (jak to mówi moja babcia) podali że dzisiaj Światowy Dzień Masturbacji! Cóż więc było robić - wyjścia nie było. Święto to święto - trzeba było świętować
Ale zanim przejdziemy do tych przyjemnych zadań popatrzmy co dzisiaj w gazetce promocyjnej:
1. W D myślą że z okazji takiego święta nikt nie będzie kasy liczył tylko w szale świątecznych zakupów kliknie zamówienie za 219 zł, wpisze kod LANCOME2 i do koszyka wpadnie mu krem Visionnaire 15 ml naiwni co?
2. W S natomiast najwyraźniej pracują sami napaleni faceci - cóż może być lepszym wstępem do samokutanga jak dorodny brokuł? Brokuł zatem wrócił!!! Dziewczyny klikały jak szalone z kartami podarunkowymi
3. Aby ten dzień stał się jeszcze lepszym ogłaszam wszem i wobec że od jutra do 6 marca będą w S dni VIP! i necie dla wszystkich, w stacjo dla tych grzecznych kod:
VIP216U

widzicie ? lepsze to święto niż Gwiazdka

Gazetka przejrzana, możemy wrócić do samokutanga:

- żeby masturbacja była udana trzeba mieć siłę i moc. Skąd najlepiej moc czerpać? z Siemienia lnianego! mielone czy nie mielone - oto jest pytanie godne Hamleta.odpowiedź na nie zajęła sporą część poranka
- Gluten też szkodzi na dobre samopoczucie wiec był wysyp bezglutenowych porad, przepisów, wymieniane były profity z niejedzenia pszenicy. Ogólnie mówiąc - rano było o jedzeniu i dietach
- wiadomo że do samokutanga trzeba mieć formę bo to omachać się trzeba i w ogóle stąd dyskusja o internetowych trenerkach - dlaczego Chodakowska jednym podchodzi, innym nie, dlaczego Sexy Tomuś jest motywujący i co zrobić żeby dupsko sprzed kompa ruszyć objaśnia Your Angel i Miska

- z okazji Vipów w S powstała dyskusja co brać?? co brać?? Dlaczego CC Chanela to najmądrzejszy wybór- pokazuje i objaśnia Aniyam
-
nie wszystkie tematy jednak dzisiaj były głupie: AnulaQa wpadła aby podzielić się z nami wątpliwościami spędzającymi jej sen z oka: czy gdy zamówi za pobraniem boxa w S to może zapłacić kurierowi kartą podarunkową? Aneczko - możesz, tylko musisz kartę w odpowiednie miejsce kuriera przyłożyć i docisnąć żeby odklikło potem to już tylko stukanie eeee wstukanie kodu
- Z powodu braku gotówki na brokuła AnulaQa rozpacza i zapytowuje "jak żyć?" może by na krechę dali jak w dawnych dobrych czasach?
-
Macintosh bawi się w małego chemika i pędzi i kręci. Nie, nie - to nie to co myślicie. Pędzenie bimbru czy innej śliwowicy jest już passe. Teraz się kręci kremy, toniki - pomysł niezły ale spirol jednak praktyczniejszy - można stosować i zewnętrznie i wewnętrznie a kremu przecież nie zjesz .
Przy okazji koleżanki Macintosh wracamy do naszego cotygodniowego kącika profesora Miodka: trudne słowo na dziś: glukonolakton - nie wiem co to ale mi się kojarzy z planktonem
ktokolwiek wie co to proszony jest o informację - do wygrania macany bronzer z brokuła
- przy okazji wyszło na jaw że Macintosh nie jest tą osobą za którą się podaje. Nie jest to zwykły hodowca jabłek odmiany Macintosh lecz Angela Merkel we własnej osobie!!! Guten Morgen Frau Merkel! Nawet firmy kurierskie juz wiedzą gdzie dostarczać nowe przesyłki pełne uchodźców

Na koniec, jako że to dzień w którym nie mogło zabraknąć towarzyszki Never
cytat dnia który nawiązuje i do brokułów i do kutanga i masturbacji czyli nasz wątek w pigułce:
"Przechodzę kryzys ekonomiczno-seksualny. Patrzę do portfela, a tam ch*j zamiast kasy"

i tą że wzniosłą myślą żegnam się z towarzystwem i pamiętajcie - nie szalejcie dziś za bardzo a już na pewno nie próbujcie autokutanga bez odpowiedniej dawki siemienia lnianego



ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Uśmiałam się do łez z frau Merkel
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:27   #1794
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Bardzo poważne tematy!
A z szukaniem współczuję. My to przechodziliśmy jakiś czas temu (nie w Krakowie), udało nam się trafić na coś na naprawdę fajnego, ale w międzyczasie trafiliśmy nawet do byłego burdelu Pani była później bardzo zaskoczona, że nie jesteśmy zainteresowani
A od roku mamy własne i jest PRAWIE różowo, o czym pisałam wcześniej
Znajoma mieszkała kiedyś w byłym burdelu. Ponoć niedoinformowani panowie jeszcze przez kilka tygodni przychodzili w środku nocy i wielce zdziwieni, że nie ma ich kto obsłużyć

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
popytam i dam znać aczkolwiek o tej porze roku to trochę ciężko - największy ruch w temacie mieszkaniowym jest od czerwca jak studenci zmieniają lokum i wyjeżdzają. Znalezienie fajnego mieszkania jest naprawdę ciężkie. Przechodziłam przez to tyle razy że szkoda gadać
Dziękuję, Amyzku
Już widzę, że się naszukam tego mieszkania Ale chyba zrobię tak, że wezmę teraz coś na szybko, byle było tanio i blisko centrum, a w czerwcu poszukam czegoś lepszego Te cztery miesiące się mogę pomęczyć
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:27   #1795
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!
Dzisiaj będzie nieco perwersyjnie (to nie tylko wina perwersyjnych kredek z UD które się do niczego nie przydają jak mówi znawczyni Never) - kto zatem ma słabe serce lub słabe nerwy niech nie czyta

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem świętowania. W końcu taki dzień się zdarza raz w roku, nie częściej O co chodzi? Otóż w radiu eReFeM (jak to mówi moja babcia) podali że dzisiaj Światowy Dzień Masturbacji! Cóż więc było robić - wyjścia nie było. Święto to święto - trzeba było świętować
Ale zanim przejdziemy do tych przyjemnych zadań popatrzmy co dzisiaj w gazetce promocyjnej:
1. W D myślą że z okazji takiego święta nikt nie będzie kasy liczył tylko w szale świątecznych zakupów kliknie zamówienie za 219 zł, wpisze kod LANCOME2 i do koszyka wpadnie mu krem Visionnaire 15 ml naiwni co?
2. W S natomiast najwyraźniej pracują sami napaleni faceci - cóż może być lepszym wstępem do samokutanga jak dorodny brokuł? Brokuł zatem wrócił!!! Dziewczyny klikały jak szalone z kartami podarunkowymi
3. Aby ten dzień stał się jeszcze lepszym ogłaszam wszem i wobec że od jutra do 6 marca będą w S dni VIP! i necie dla wszystkich, w stacjo dla tych grzecznych kod:
VIP216U

widzicie ? lepsze to święto niż Gwiazdka

Gazetka przejrzana, możemy wrócić do samokutanga:

- żeby masturbacja była udana trzeba mieć siłę i moc. Skąd najlepiej moc czerpać? z Siemienia lnianego! mielone czy nie mielone - oto jest pytanie godne Hamleta.odpowiedź na nie zajęła sporą część poranka
- Gluten też szkodzi na dobre samopoczucie wiec był wysyp bezglutenowych porad, przepisów, wymieniane były profity z niejedzenia pszenicy. Ogólnie mówiąc - rano było o jedzeniu i dietach
- wiadomo że do samokutanga trzeba mieć formę bo to omachać się trzeba i w ogóle stąd dyskusja o internetowych trenerkach - dlaczego Chodakowska jednym podchodzi, innym nie, dlaczego Sexy Tomuś jest motywujący i co zrobić żeby dupsko sprzed kompa ruszyć objaśnia Your Angel i Miska

- z okazji Vipów w S powstała dyskusja co brać?? co brać?? Dlaczego CC Chanela to najmądrzejszy wybór- pokazuje i objaśnia Aniyam
-
nie wszystkie tematy jednak dzisiaj były głupie: AnulaQa wpadła aby podzielić się z nami wątpliwościami spędzającymi jej sen z oka: czy gdy zamówi za pobraniem boxa w S to może zapłacić kurierowi kartą podarunkową? Aneczko - możesz, tylko musisz kartę w odpowiednie miejsce kuriera przyłożyć i docisnąć żeby odklikło potem to już tylko stukanie eeee wstukanie kodu
- Z powodu braku gotówki na brokuła AnulaQa rozpacza i zapytowuje "jak żyć?" może by na krechę dali jak w dawnych dobrych czasach?
-
Macintosh bawi się w małego chemika i pędzi i kręci. Nie, nie - to nie to co myślicie. Pędzenie bimbru czy innej śliwowicy jest już passe. Teraz się kręci kremy, toniki - pomysł niezły ale spirol jednak praktyczniejszy - można stosować i zewnętrznie i wewnętrznie a kremu przecież nie zjesz .
Przy okazji koleżanki Macintosh wracamy do naszego cotygodniowego kącika profesora Miodka: trudne słowo na dziś: glukonolakton - nie wiem co to ale mi się kojarzy z planktonem
ktokolwiek wie co to proszony jest o informację - do wygrania macany bronzer z brokuła
- przy okazji wyszło na jaw że Macintosh nie jest tą osobą za którą się podaje. Nie jest to zwykły hodowca jabłek odmiany Macintosh lecz Angela Merkel we własnej osobie!!! Guten Morgen Frau Merkel! Nawet firmy kurierskie juz wiedzą gdzie dostarczać nowe przesyłki pełne uchodźców

Na koniec, jako że to dzień w którym nie mogło zabraknąć towarzyszki Never
cytat dnia który nawiązuje i do brokułów i do kutanga i masturbacji czyli nasz wątek w pigułce:
"Przechodzę kryzys ekonomiczno-seksualny. Patrzę do portfela, a tam ch*j zamiast kasy"

i tą że wzniosłą myślą żegnam się z towarzystwem i pamiętajcie - nie szalejcie dziś za bardzo a już na pewno nie próbujcie autokutanga bez odpowiedniej dawki siemienia lnianego



ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
: hahaha:

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Amyz teleexpress rządzi

Czy te VIPy od jutra tylko dla goldów ?? Mam karty i chce ich użyć

Dzwoniłam do S. dzisiaj, 10 minut sam na sam z Aleksandrem, ale mnie oświecił w kwestii kart - sie samoaktywują po 48h od wysłania/otrzymania/opłacenia (tutaj się Aleksander wyraźnie pogubił ) Także mam karty, ale VIPa trza i jakieś chciejstwo

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Co pani Merkel robi z nami na zakupach
żeby tylko Merkel
a tysiące uchodźców :hahah a:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:28   #1796
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A ja pytałam kierowniczki w Reducie i mówiła, że nie dostali jeszcze informacji, ale na DK zawsze są. No, dobra, ale jutro jest 26.02, więc jeszcze trochę do tego DK jest

Vipy są na bank od jutra do 06.03, ale nie każdy będzie miał je podpięte pod swoją kartę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:28   #1797
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Stacjo i online od jutra Vipy dla niektórych Goldów, tak mi na infolinii powiedzieli, mi akurat trafiły się i lista chciejstw już gotowa
A no to jak dla Goldów to Ja będę miala pewnie w marcu, bo dopiero co były do niedzieli - szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tym, że mam kupon na podwójne pkt Teraz to ja już jestem bez kasy - kupiłam perfumy i to nie w S
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:29   #1798
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Znajoma mieszkała kiedyś w byłym burdelu. Ponoć niedoinformowani panowie jeszcze przez kilka tygodni przychodzili w środku nocy i wielce zdziwieni, że nie ma ich kto obsłużyć



Dziękuję, Amyzku
Już widzę, że się naszukam tego mieszkania Ale chyba zrobię tak, że wezmę teraz coś na szybko, byle było tanio i blisko centrum, a w czerwcu poszukam czegoś lepszego Te cztery miesiące się mogę pomęczyć
a jak tam rozmowa o pracę? ten drugi etap? miałaś już?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:30   #1799
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a jak tam rozmowa o pracę? ten drugi etap? miałaś już?
Drugi etap jutro o 16:00 Dam znać, jak mi pójdzie
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:31   #1800
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

przyszłam tylko na skrót Amyzowy, i płaczę ze śmiechu
"Aneczko - możesz, tylko musisz kartę w odpowiednie miejsce kuriera przyłożyć i docisnąć żeby odklikło potem to już tylko stukanie eeee wstukanie kodu "

__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.