Rozstepy i celulit;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-27, 19:24   #1
Esterka16
Raczkowanie
 
Avatar Esterka16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: daleko na zachód
Wiadomości: 47
GG do Esterka16
Unhappy

Rozstepy i celulit;/


Dziewczyny pomóżcie;(
Nie jestem szczupła dziewczyna ale też nie gruba. Mam rozstepy i celulit na nogach i posladkach... Sa wakacje a ja wstydze sie zalozyc kostium kapielowy...;( zupelnie niewiem co robic...czytalam rózne wypowiedzi ale za bardzo nic nie pomaga....;/ zreszta juz mam metlik w glowie... Moze macie jakis sposób? Na zlikwidowanie tego paskudztwa?albo chociaz zamaskowanie go... Juz sama niewiem co robic...ratunku....

Prosze... poradzcie mi coś...
Esterka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 20:44   #2
Myszkia
Przyczajenie
 
Avatar Myszkia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: Rozstepy i celulit;/

Sama mam rozstępy kilka lat i wiem, że żadne maści ani kremy nie pomagają na tyle skutecznie ile bym chciała Używałam cepanu, żeby zmniejszyć te białe paski na biodrach. Efekt był co prawda niewielki, ale zawsze jakiś. Na cellulit najlepsze są ćwiczenia Rower, rolki, taniec..ewentualnie jakiś balsam ujędrniający, ale bez ćwiczeń nie ma zmiłuj. No i chyba jakaś dietka?
__________________

* Chcę oglądać z Tobą każdy nowy świt.. *

* I zdobywać szczyty, których nie zdobył niiikt.. *

Grzesio
Myszkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 20:50   #3
olenqua
Raczkowanie
 
Avatar olenqua
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Rozstepy i celulit;/

wyszukiwarka pozdrawia
__________________
Zawsze trzymaj za rękę dziecko, którym kiedyś byłeś - Miguel de Cervantes

Porzucam Mel B!
Tiffany Rothe Workouts - start: 19.08.2013
olenqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 12:05   #4
Esterka16
Raczkowanie
 
Avatar Esterka16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: daleko na zachód
Wiadomości: 47
GG do Esterka16
Wink Dot.: Rozstepy i celulit;/

Cytat:
Napisane przez Myszkia Pokaż wiadomość
Sama mam rozstępy kilka lat i wiem, że żadne maści ani kremy nie pomagają na tyle skutecznie ile bym chciała Używałam cepanu, żeby zmniejszyć te białe paski na biodrach. Efekt był co prawda niewielki, ale zawsze jakiś. Na cellulit najlepsze są ćwiczenia Rower, rolki, taniec..ewentualnie jakiś balsam ujędrniający, ale bez ćwiczeń nie ma zmiłuj. No i chyba jakaś dietka?

Dzeki tak wlasie myslalam ze sie nie da nic z tym zrobic. A ten cepan gdzie go moge dostać ..co to wogóle jest?Słyszalam też ze mozna przyciemnic je samoopalaczem ale nie ma zadnych efektów;/ juz niewiem co myslec .A na celulit zaczelam uzywać z garniera jakis roll on ale niewiem czy cos pomoze...nie mam zaufania do takich kosmetyków ale moze akurat..
Ale dzieki za rade
Esterka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 16:11   #5
Myszkia
Przyczajenie
 
Avatar Myszkia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: Rozstepy i celulit;/

Cytat:
Napisane przez Esterka16 Pokaż wiadomość
Dzeki tak wlasie myslalam ze sie nie da nic z tym zrobic. A ten cepan gdzie go moge dostać ..co to wogóle jest?Słyszalam też ze mozna przyciemnic je samoopalaczem ale nie ma zadnych efektów;/ juz niewiem co myslec .A na celulit zaczelam uzywać z garniera jakis roll on ale niewiem czy cos pomoze...nie mam zaufania do takich kosmetyków ale moze akurat..
Ale dzieki za rade

cepan to maść
__________________

* Chcę oglądać z Tobą każdy nowy świt.. *

* I zdobywać szczyty, których nie zdobył niiikt.. *

Grzesio
Myszkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 18:36   #6
agnes8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstepy i celulit;/

Esterka16 tutaj masz cały wątek o rozstępach http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144128


Jeśli przeczytasz wszystko to dużo rzeczy się dowiesz a doradzić tak konkretnie się nie da bo każda z nas jest inna, każde ciało reaguje różnie na różnego rodzaju zabiegi, kremy itd. Nie tylko ty borykasz się z tym problemem nie jesteś sama Jest tutaj szerokie grono pasiastych Ja np stosuje żel Lioton 1000 i Serum do redukcji rozstępów z Perfecty. Jak na razie testuje te rzeczy i zobaczymy czy będzie widoczny jakiś malutki efekt bo na wielkie nie liczę.
agnes8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 20:48   #7
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Smile Dot.: Rozstepy i celulit;/

Na rozstępy raczej nic Ci nie pomoże, ale za to żeby zlikwidować "skórkę pomarańczową" ćwicz, zrezygnuj z kawy, masuj miejsca dotknięte cellulitem rękawicą sizalową i dwa razy dziennie smaruj je balsamen anty cellulitowym, po ok. miesiącu powinnaś zauważyć pierwsze efekty

Mimo że jestem szczupła i dość młoda rozstępy to także moja zmora. Nie przejmuj się nimi, dużo kobiet ma ten sam problem co Ty, jednak że jeśli masowo występują one na pupie, możesz kupić szorty jako dół od stroju i nikt ich nie zauważy , natomiast reszte opalaj, a staną się odrobinkę mniej widoczne.

Pozdrawiam
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 21:13   #8
Esterka16
Raczkowanie
 
Avatar Esterka16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: daleko na zachód
Wiadomości: 47
GG do Esterka16
Wink Dot.: Rozstepy i celulit;/

Dziekuje wam kochane za rady watek sobie przejrze...moze cos wypróbuje..
czuje sie nieco lepiej wiedzac ze nie jestem sama...chociaż zycze wszystkim zeby nie mialy takich problemów. A na cellulit uzywam jakiegos roll onu a garniera. czekam na efekty. Czy cos pomoze...niewiem ale spróbowac warto

Dziekuje za odpisy;*
Esterka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.