Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-22, 16:22   #2011
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To ja czekam na relację na temat serum Renev , bo się do niej przymierzam
Ja mam serum Renev - no i powiem szczerze, że 3xRose jest lepsze - ładniej odżywia i ujednolica cerę... No i jego zapach działa jak aromaterapia... Żałuję w sumie, ze wzięłam renev - jak je wykorzystam - wracam do Różyczek.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:06   #2012
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy jak używam tonika AHA/BHA 10% to mogę na dzień używać Serum antyoksydacyjne flavo? I jeszcze jedno pytanie jak tak to lepiej z silikonami czy bez?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:33   #2013
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Ja mam serum Renev - no i powiem szczerze, że 3xRose jest lepsze - ładniej odżywia i ujednolica cerę... No i jego zapach działa jak aromaterapia... Żałuję w sumie, ze wzięłam renev - jak je wykorzystam - wracam do Różyczek.
O kurczę Móisz, że Renew jest gorszy od 3XRose ? A możesz coś więcej o nim napisać ? Jaką ma konsystencję, zapach, jak się wchłania ? czy stosujesz je samo czy z żele hialuronowym ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:31   #2014
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O kurczę Móisz, że Renew jest gorszy od 3XRose ? A możesz coś więcej o nim napisać ? Jaką ma konsystencję, zapach, jak się wchłania ? czy stosujesz je samo czy z żele hialuronowym ?
Jeśli chodzi o konsystencję olejku - dla mnie nie różni sie od 3xrose, oba są oleistymi tłuścioszkami. Zapach Renew jest jakiś taki słomowo-słonecznikowy - nie zabijcie mnie, ale właśnie tak go czuję - żadna rewelacja, szczególnie porównując do Różyczek... Ale nie jest bynajmniej duszacy czy śmierdzący - taki raczej nijaki.

Co do wchłaniania - tu czuję dużą różnicę. Różyczki mogłam stosować bezpośrednio na twarz, bez rozcieńczania, czasem dodawałam troche żelu hialuronowego, jeśli buzka była bardziej przesuszona. Renew nie jestem w stanie bezpośrednio użyć - mam wrażenie że bardziej sie pod nim skóra dusi - więc zawsze stosuję go w postaci dwufazowego nawilżacza z żelem. Wchłania się w sumie ok - u mnie oba po takim użyciu wchłaniały się bardzo bobrze, pozostawiając lekki tłuściutki film na twarzy.

Wydaje mi się, że po użyciu serum Rose skóra była bardziej żywa, odżywiona i promienna. Ja na pewno przy kolejnym zamówieniu sięgam po Rose.

Edit: Mariola, jeśli chcesz, mogę Ci przesłać odlewkę serum Renew w takiej ciemnej buteleczce z pipetką - kilka mi jeszcze zostało, to sobie wypróbujesz... Jest chłodno, więc nic nie powinno się z nim stać, jak będzie do Ciebie lecieć...

Edytowane przez Naamah6
Czas edycji: 2008-11-22 o 19:34
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:41   #2015
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A jak porównacie serum 3xRose i serum antyoksydacyjne Amla? Chciałabym kupić coś dla mojej mamy i zupełnie nie wiem na co się zdecydować
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 22:32   #2016
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

będę składać zamówienie i zastanawiam się nad ecliptą...stosujecie ją może?
był tylko jeden post na jej temat...
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 22:38   #2017
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A jak porównacie serum 3xRose i serum antyoksydacyjne Amla? Chciałabym kupić coś dla mojej mamy i zupełnie nie wiem na co się zdecydować
Ja kupiłabym 3Rose - pięknie pachnie...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 08:57   #2018
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A jak porównacie serum 3xRose i serum antyoksydacyjne Amla? Chciałabym kupić coś dla mojej mamy i zupełnie nie wiem na co się zdecydować
tą są 2 różne serum dwa najlepszy serum rose ale Almia ma wit C też ma kożystne działanie na skore
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 09:34   #2019
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o konsystencję olejku - dla mnie nie różni sie od 3xrose, oba są oleistymi tłuścioszkami. Zapach Renew jest jakiś taki słomowo-słonecznikowy - nie zabijcie mnie, ale właśnie tak go czuję - żadna rewelacja, szczególnie porównując do Różyczek... Ale nie jest bynajmniej duszacy czy śmierdzący - taki raczej nijaki.

Co do wchłaniania - tu czuję dużą różnicę. Różyczki mogłam stosować bezpośrednio na twarz, bez rozcieńczania, czasem dodawałam troche żelu hialuronowego, jeśli buzka była bardziej przesuszona. Renew nie jestem w stanie bezpośrednio użyć - mam wrażenie że bardziej sie pod nim skóra dusi - więc zawsze stosuję go w postaci dwufazowego nawilżacza z żelem. Wchłania się w sumie ok - u mnie oba po takim użyciu wchłaniały się bardzo bobrze, pozostawiając lekki tłuściutki film na twarzy.

Wydaje mi się, że po użyciu serum Rose skóra była bardziej żywa, odżywiona i promienna. Ja na pewno przy kolejnym zamówieniu sięgam po Rose.

Edit: Mariola, jeśli chcesz, mogę Ci przesłać odlewkę serum Renew w takiej ciemnej buteleczce z pipetką - kilka mi jeszcze zostało, to sobie wypróbujesz... Jest chłodno, więc nic nie powinno się z nim stać, jak będzie do Ciebie lecieć...
Dziękuję za opis
Oj strasznie bym chciała próbeczkę , bo jak rzeczywiście mi nie podejdzie to pozostanę przy Rose
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 10:16   #2020
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A jak porównacie serum 3xRose i serum antyoksydacyjne Amla? Chciałabym kupić coś dla mojej mamy i zupełnie nie wiem na co się zdecydować
kup obydwa . Amla będzie na dzień, Rose na noc. Wzajemnie będą się pięknie uzupełniać...a mama zachwycona i młoda.
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 11:47   #2021
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Stosowałyście może już olejek myjący drzewko różane? Jak wrażenia, dobrze oczyszcza, ładnie pachnie?


Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
będę składać zamówienie i zastanawiam się nad ecliptą...stosujecie ją może?
był tylko jeden post na jej temat...
Podłączam się do pytania. Ciekawi mnie jeszcze amla i sposób stosowania obu z nich jako maski do włosów. Mam ten proszek wetrzeć w skórę głowy i włosy (chyba to jest średnio wykonalne)? Czy najpierw go w czymś rozpuścić, wymieszać i dopiero wtedy?

Potwierdzam zdanie jednej z dziewczyn powyżej, tonik BHA jest rewelacyjny na drobne krostki na plecach czy dekolcie. Przetarłam nim kilka razy te miejsca i rewelacja - gładziuteńka elastyczna skóra. Super!
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 11:47   #2022
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zgadzam się z Madziamarą:3 x Rose to serum olejowe a Amla -wodniste - bardzo fajne pod filtry i na dzień. Będa się wspaniale uzupełniać
Moim faworytem na noc jest 3 x Rose na zmianę z serum Lemon.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2008-11-23 o 11:54
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 15:38   #2023
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opis
Oj strasznie bym chciała próbeczkę , bo jak rzeczywiście mi nie podejdzie to pozostanę przy Rose
To Ci odlewam i w poniedziałek do Ciebie wylatuje. Najlepiej jednak przekonać się do wszystkiego na własnej skórze.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 16:01   #2024
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzięki za porady . Kupię oba sera.

balitagscarlet, amlę należy zmieszać z wodą i tak uzyskany preparat nanieść na twarz lub włosy. Ja sobie bardzo chwalę amlę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 16:47   #2025
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

balitagscarlet
stronę wcześniej pisałyśmy o tym olejku
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 16:53   #2026
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
To Ci odlewam i w poniedziałek do Ciebie wylatuje. Najlepiej jednak przekonać się do wszystkiego na własnej skórze.
Może mogłabym Ci się czymś odwdzięczyć ?
Bardzo bym chciała Może zerkniesz do mojego wątku i coś sobie wybierzesz ? Nalegam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 21:40   #2027
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Może mogłabym Ci się czymś odwdzięczyć ?
Bardzo bym chciała Może zerkniesz do mojego wątku i coś sobie wybierzesz ? Nalegam
Zobaczymy, czy Ci serum podejdzie... Jak podejdzie - pogadamy. Wrzuciłam Ci jeszcze próbeczkę - tak na dwa razy peelingu z bromelaniną - pachnie jak owsianka (w przedszkolu jej nienawidziłam, ale cóż), ale działa cuda.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 21:42   #2028
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To czekam Mariolu rowniez na twoja opinie, bo chce kupic cos mamie: Rose lub to nowe Renew. Teraz wszystko zalezy od ciebie :roll eyes:
No a na dzien jakies serum z witaminka.
Czy ktoś ma porównanie serum flavoC do amli? Z flavo jestem bardzo zadowolona, ale mam wrazenie ze gdzies czytalam ze filtry przy nim sa konieczne (moze przez kwas ferulowy??? czy sama witamine C?), ale teraz na stronie BU nie widze, a skoro amla nie ma tego kwasu to moze mozna bez filtra? Nie chce mamie krzywdy zrobic, a ona jest niereformowalna pod wzgledem opalania Nawet nie ma sensu tlumaczyc A herbata dla mnie nie ma zadnego spektakularnego dzialania, antyoksydacyjnego nie widac golym okiem a chce zeby mama sie zachecila
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 21:51   #2029
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Chyba coś źle zapamiętałaś. Ja jak testowałam Flavo to było co prawda o filtrach ale chodziło o to, że on się bardzo nadaję pod bo ma witaminę c i to dobrze łączy sie właśnie z ochroną uv

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2008-11-23 o 21:53
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 22:28   #2030
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Zobaczymy, czy Ci serum podejdzie... Jak podejdzie - pogadamy. Wrzuciłam Ci jeszcze próbeczkę - tak na dwa razy peelingu z bromelaniną - pachnie jak owsianka (w przedszkolu jej nienawidziłam, ale cóż), ale działa cuda.


Jak się cieszę, bo peeling ten również mam na liście swojego przyszłego zamówienia, to fajnie, że bedę mogła go wcześniej wypróbować

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
To czekam Mariolu rowniez na twoja opinie, bo chce kupic cos mamie: Rose lub to nowe Renew. Teraz wszystko zalezy od ciebie :roll eyes:
No a na dzien jakies serum z witaminka.
Czy ktoś ma porównanie serum flavoC do amli? Z flavo jestem bardzo zadowolona, ale mam wrazenie ze gdzies czytalam ze filtry przy nim sa konieczne (moze przez kwas ferulowy??? czy sama witamine C?), ale teraz na stronie BU nie widze, a skoro amla nie ma tego kwasu to moze mozna bez filtra? Nie chce mamie krzywdy zrobic, a ona jest niereformowalna pod wzgledem opalania Nawet nie ma sensu tlumaczyc A herbata dla mnie nie ma zadnego spektakularnego dzialania, antyoksydacyjnego nie widac golym okiem a chce zeby mama sie zachecila
Kurczę, ale odpowiedzialnośc na mnie spoczywa, aż się boję
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 09:14   #2031
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość

balitagscarlet, amlę należy zmieszać z wodą i tak uzyskany preparat nanieść na twarz lub włosy. Ja sobie bardzo chwalę amlę.

A czy moglabyś więcej napisać dlaczego chwalisz sobie amlę. Bo ja właśnie przymierzam się do pierwszego zamówienia i zastanawiam się nad amlą i ecliptą. Głównie interesowałoby mnie działanie przeciw siwieniu, bo niestety znajduję już pojedyncze srebrne włoski
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 11:17   #2032
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
balitagscarlet
stronę wcześniej pisałyśmy o tym olejku
Ten wątek tak szybko się rozrasta, ale mam nauczkę teraz żeby wszystko śledzić na bieżąco

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dzięki za porady . Kupię oba sera.

balitagscarlet, amlę należy zmieszać z wodą i tak uzyskany preparat nanieść na twarz lub włosy. Ja sobie bardzo chwalę amlę.
To super bo szukam czegoś na wzmocnienie włosów. Mogłabyś jeszcze napisać jakie dokładnie efekty są widoczne? Zmniejszenie wypadania idt to pewnie dopiero po jakimś czasie, ale czy faktycznie dodaje "blasku i grubości" i zmniejsza przetłuszczanie

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
To czekam Mariolu rowniez na twoja opinie, bo chce kupic cos mamie: Rose lub to nowe Renew. Teraz wszystko zalezy od ciebie :roll eyes:
No a na dzien jakies serum z witaminka.
Czy ktoś ma porównanie serum flavoC do amli? Z flavo jestem bardzo zadowolona, ale mam wrazenie ze gdzies czytalam ze filtry przy nim sa konieczne (moze przez kwas ferulowy??? czy sama witamine C?), ale teraz na stronie BU nie widze, a skoro amla nie ma tego kwasu to moze mozna bez filtra? Nie chce mamie krzywdy zrobic, a ona jest niereformowalna pod wzgledem opalania Nawet nie ma sensu tlumaczyc A herbata dla mnie nie ma zadnego spektakularnego dzialania, antyoksydacyjnego nie widac golym okiem a chce zeby mama sie zachecila
Dla mnie zdecydowanie lepsze efekty są po amli, po flavoC praktycznie nie zauważyłam żadnej zmiany. Co do filtrów to CruelOrchid ma rację.Oba nadają się pod nie z tego względu, że mają witaminę C a ona z tego co pamiętam wzmacnia ich działanie.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:07   #2033
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Pierwsze opakowanie amli zużyłam na twarz, drugie na włosy, więc co nieco mogę powiedzieć na temat tego preparatu.

Mam włosy długie, blond, a więc wymagające szczególnej pielęgnacji. Do tego po przebytej op zaczęły mi wypadać włosy (skutek uboczny narkozy). Zaczęłam używać amli po każdym myciu i już widzę zdecydowaną poprawę. Włosy się wzmocniły, są grubsze, nie wypadają. Stały się mięciutkie jak po maseczce. marli, nie wiem jak amla zadziała na siwe kosmyki - myślę, że warto ją wypróbować.
Co do twarzy, to stała się gładka i oczyszczona. Działa też na wypryski, ale nie rozwiązuje problemu. Posiada drobinki, dzięki czemu można od razu wykonać peeling (dość mocny).

Eclipty nigdy nie miałam, więc nie mam porównania.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:28   #2034
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

W takim razie amla napewno znajdzie się w moim kolejnym zamówieniu Napisz jeszcze proszę jak długo trzymasz taką miksturkę na włosach?
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:34   #2035
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

30 minut, a włosy zawijam w ręcznik
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:37   #2036
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Pierwsze opakowanie amli zużyłam na twarz, drugie na włosy, więc co nieco mogę powiedzieć na temat tego preparatu.

Mam włosy długie, blond, a więc wymagające szczególnej pielęgnacji. Do tego po przebytej op zaczęły mi wypadać włosy (skutek uboczny narkozy). Zaczęłam używać amli po każdym myciu i już widzę zdecydowaną poprawę. Włosy się wzmocniły, są grubsze, nie wypadają. Stały się mięciutkie jak po maseczce. marli, nie wiem jak amla zadziała na siwe kosmyki - myślę, że warto ją wypróbować.
Co do twarzy, to stała się gładka i oczyszczona. Działa też na wypryski, ale nie rozwiązuje problemu. Posiada drobinki, dzięki czemu można od razu wykonać peeling (dość mocny).

Eclipty nigdy nie miałam, więc nie mam porównania.
Ale amli ponoc używa się najczęściej raz w tygodniu? w jakiej wersji na włosy ją stosujesz? ja używam:
1 łyżka amli
1 łyżka eclipty
trochę żelu hiarulonowego
hydrolat z zielonej herbaty
opcjonalnie dodaję troszkę odżywki dove przeciw wypadaniu

całą maskę nakładam na włosy na ponad godzinę i widzę wyraźne efekty- są dużo mocniejsze włosy, a przy tym w ogóle nie obciążone. Jak Stosowałam samą ecliptę z amlą jako maski ( bez dodatków pozostałym składników) to moje przetłuszczajace sie mocno włosy były zbyt naelektryzowane...
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:28   #2037
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziękuję raz jeszcze za odp. Chętnie przetestuję ten sposób na swoich włosach. Napisałam właśnie maila do BU czy możnaby dodać do tego jeszcze jakąś substancję, która odżywi skórę głowy i pobudzi krążenie (chociaż nie wiem czy takie coś istnieje) A na wypadające włosy polecam dodatkowo różne wcierki, szczególnie te z wyciągiem z czarnej rzodkwi
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:38   #2038
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

też spróbuję

Wiecie co, zdenerwowałam się lekko, bo na wszystkie apteki w Bielsku tylko dwie oferują Avene i żaden z nich nie miał Emulsji SPF 50 do cery tłustej czy mieszanej- w jednej było do suchej czyli typowo nie dla mnie. Nie można też zamówic sobie inny w aptece nawet za zaplatą z góry, bezsensu;/ kupiłam w końcu Biodermę Photoderm AKN SPF 30 SPray z Seboregulującym systemem dla cery tłustej...zobaczymy jak będzie- na wiosnę stosowałam Biodermę AKN 40 tylko że w kremie i było w miarę ok, zobaczymy...co myślicie? chcę to na dzień stosowac na serum z zielonej herbaty ( zawiera alkohol)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:41   #2039
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A dlaczego nie spróbujesz w aptekach internetowych. Często nawet jak kupisz sam filtr to razem z przesyłką wyjdzie tyle co w sklepie
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:49   #2040
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dostałam dzisiaj paczkę z BU - na razie wszystko obwąchane, więc moge powiedzieć tyle:
kocanka pachnie baaaardzo intensywnie i średnio przyjemnie, ale mam zamiar mieszać ją z rumiankiem - bardzo liczę na tę kocankową pielęgnację;
lipa pachnie cudownie, już mnie zauroczyła, zwłaszcza w taki zimowy wieczór;
rozmaryn - jak to rozmaryn - orzeźwiający;
olej monoi ma zapach bardzo miły, słodki, ale nie tak trwały, jak oczekiwałam;
olej tamanu pachnie w sposób już mi znany - maggi i selerem;
skwalan nie pachnie wcale.

Zamówiłam też podwójny żel hialuronowy i normalny HA, a jako gratisy dostałam masło mango i hydrolat miętowy. Dziękuję
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.