Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 21:58   #631
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Uważam, że troszkę przesadzacie z tym jechaniem na konsultantki w Sephorach - wszędzie trafia się na bardziej i mniej kompetentne, tylko podejrzewam, że Sephora jest najczęściej odwiedzana przez większość z nas
Oczywiście że pracownicy są lepsi i gorsi - jak wszędzie. Jednak w Sephorze jak nigdzie trafiam na sytuacje od których oczy wychodzą mi na wierzch. Ot, widać taki firmowy koloryt

W Douglasie zawsze jakoś jest poprawnie, aż dziwnie.
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 22:30   #632
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Uważam, że troszkę przesadzacie z tym jechaniem na konsultantki w Sephorach - wszędzie trafia się na bardziej i mniej kompetentne, tylko podejrzewam, że Sephora jest najczęściej odwiedzana przez większość z nas
A fakt, że mogliby więcej czasu poświęcić szkoleniu pracowników....
A co do tych kolorów, to ile się orientuję o kolorach dostępnych na danym rynku decyduje dystrybutor (czyli sama marka), sklep jako taki nie ma nic do gadania.
No cóż, polityka firmy jest np. taka, że w najgorętszych okresach - na miesiąc-3 tyg przed świętami - rzucają nowe konsultantki żeby wyrabiali z obsługą. W wyniku tego "nowe" nie potrafią obsłużyć kasy, wzywają bardziej doświadczone, itp. Takie historie znam bezpośrednio od konsultantki Sephory która na wyrywki potrafiła wskazywać perfumy o danych nutach zapachowych.
Drażni mnie to, że jeżeli ktoś nazywa siebie konsulultantką i wybrał takie miejsce pracy, to powinien doskonale się orientować.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 22:35   #633
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Majade dziekuje za info Ta kawa z mlekiem pewnie by mi przypadla Poczekam sobie na nia spokojnie, bo chwilowo ten set spadl z listy zakupow. Kupilam odzywke do brwi Lancome w bezowo-brazowym kolorze i to byl strzal w 10. Idealny kolor dla blondynki
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 22:59   #634
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Majade dziekuje za info Ta kawa z mlekiem pewnie by mi przypadla Poczekam sobie na nia spokojnie, bo chwilowo ten set spadl z listy zakupow. Kupilam odzywke do brwi Lancome w bezowo-brazowym kolorze i to byl strzal w 10. Idealny kolor dla blondynki
Szczegóły please, co to za paletka?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 23:05   #635
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Margaretka...
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1162562565
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 23:50   #636
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Coś pomieszałam, chodziło mi o Twoją nowa odżywkę

Widzialam tę paletkę, fajna, ale drogaśna!
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 11:36   #637
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Aha
Odzywka Lancome Brow Expert jest w trzech wersjach:
- Naturel (bezbarwna),
- Taupe (brudny, pieprzowy bez dla blondynek),
- Brunet (ciemny braz dla brunetek)
Bardzo dobrze uklada brwi i trzyma je w ryzach, nadaje delikatny kolor (mam Taupe), moje przezroczyste brwi wygladaja jak tydzien - dwa tygodnie po delikatnej brazowej hennie, czyli tak jak lubie. Bardzo naturalny efekt, nie wygladaja na pomalowane, a przynajmniej wygladam jak czlowiek, ktory ma brwi, a nie jak android Zawsze lekko przyciemnialam brwi cieniem i uzywalam bezbarwnych odzywek do ich ulozenia, teraz mam ta robote w jednym kosmetyku. Duza zasluga tego, ze kolor mam idealnie dobrany. Podsumowujac - jestem calkowicie usatysfakcjonowana, na pewno bede kupowac jak jeszcze ja znajde. Aha, odzywka jest w formie mascary.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brow expert - brunet.jpg (5,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brow expert - taupe.jpg (38,3 KB, 32 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 15:53   #638
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziewczyny, widze że temat pryzmów macie w jednym paluszku
Poczytałam sobie wasze posty i nabrałam ochoty na pryzmy
Moze ktoras z was uzywa Skin Fusion?? Zastanawiam sie jak wygładałyby na mojej twarzy. Nie jestem blada, jestem brunetka ale karnacja raczej zwyczjna...napewno nie sniada. Jakie pryzmy bylyby najlepsze i najbardziej nieutralne? tzn, nie za ciemne i nie za jasne??
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:20   #639
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Kramada witaj
Zobacz czworki #03 Elegant Beige, #04 Impertinant Rose i #09 Cool Beige albo sypkie #02 Delicate Beige. Prismissime #31 Skin Fusion tez powinny byc dobre.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:04   #640
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zobacz czworki #03 Elegant Beige, #04 Impertinant Rose i #09 Cool Beige albo sypkie #02 Delicate Beige. Prismissime #31 Skin Fusion tez powinny byc dobre.
Dzieki Vril, ty to jestes oblatana niezle w tym wątku
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 23:22   #641
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

E tam... reszta dziewczyn mnie przegania o pare dlugosci Nie boj sie pryzm, one nie sa tapeciarskie i nie robia na twarzy fluidu po wtopieniu sie w krem czy inne mazidlo. Sa delikatne i transparentne. A Givenchy zaczynam wielbic uczuciem obsesyjnym jak wczesniej Clinique.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 12:26   #642
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Pryzmy Givenchy

No włąsnie poczytałam wczoraj troche i juz zaczynam sie w tych pryzmach orientowac
Stwierdzam, ze pryzmy maja własciwosci uzalezniające...ja tez nie moge sie oprzec i czuje , ze odwiedze niebawem Spehore.
Z tego co widze, to moze dobre by byly dla mnie prisme Libre elegant beige albo delicate beige...zz drugiej strony, boje sie za taka cene ryzykowac...ale z tego co tu czytam nie ma co sie bac. Ja nie lubie masek na twarzy, jedynie naturalny makijaz, no moze cos co by przykrylo niewielkie niedoskonalosci...
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:40   #643
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez kramada Pokaż wiadomość
No włąsnie poczytałam wczoraj troche i juz zaczynam sie w tych pryzmach orientowac
Stwierdzam, ze pryzmy maja własciwosci uzalezniające...ja tez nie moge sie oprzec i czuje , ze odwiedze niebawem Spehore.
Z tego co widze, to moze dobre by byly dla mnie prisme Libre elegant beige albo delicate beige...zz drugiej strony, boje sie za taka cene ryzykowac...ale z tego co tu czytam nie ma co sie bac. Ja nie lubie masek na twarzy, jedynie naturalny makijaz, no moze cos co by przykrylo niewielkie niedoskonalosci...

Elegant Beige to pryzmy prasowane,Delicate Beige to sypkie .I to prawda,chyba mają właściwości uzależniające.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:41   #644
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Pryzmy Givenchy

TAk, własnie studiuje strony Sephory...skłonie sie chyba jednak ku sypkim, do kompaktów nie mam takiego zaufania. Ale w kompakcie z kolei, wydaja sie poręczniejsze np. do torebki....a to dylemat...

Edytowane przez kramada
Czas edycji: 2007-01-19 o 13:03
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:21   #645
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziewczyny, czy macie może zdjęcie pryzm sypkich w kolorze Soft White?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 18:01   #646
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Pryzmy Givenchy

No dobra, zastanawiam sie miedzy Prisme Again! elegant beige a Prismissime Skin Fusion...a wiecie jaka jest roznica w cenie jesli chodzi o Spehore?
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 18:26   #647
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie może zdjęcie pryzm sypkich w kolorze Soft White?
Jak pewnie wiesz w Polsce ich nie ma, sa tylko w cywilizowanych krajach . Aneta kilka dni temu planowala je kupic, ale juz i u niej softy wykupili. Wiec na razie nie ma foty. W necie tez nie moglam nic namierzyc
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 18:36   #648
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Jak pewnie wiesz w Polsce ich nie ma, sa tylko w cywilizowanych krajach . Aneta kilka dni temu planowala je kupic, ale juz i u niej softy wykupili. Wiec na razie nie ma foty. W necie tez nie moglam nic namierzyc
Tak, wiem że są niedostępne w Polsce . Fotki też nigdzie nie mogłam
znaleźć.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 19:32   #649
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha
Odzywka Lancome Brow Expert jest w trzech wersjach:
- Naturel (bezbarwna),
- Taupe (brudny, pieprzowy bez dla blondynek),
- Brunet (ciemny braz dla brunetek)
Bardzo dobrze uklada brwi i trzyma je w ryzach, nadaje delikatny kolor (mam Taupe), moje przezroczyste brwi wygladaja jak tydzien - dwa tygodnie po delikatnej brazowej hennie, czyli tak jak lubie. Bardzo naturalny efekt, nie wygladaja na pomalowane, a przynajmniej wygladam jak czlowiek, ktory ma brwi, a nie jak android Zawsze lekko przyciemnialam brwi cieniem i uzywalam bezbarwnych odzywek do ich ulozenia, teraz mam ta robote w jednym kosmetyku. Duza zasluga tego, ze kolor mam idealnie dobrany. Podsumowujac - jestem calkowicie usatysfakcjonowana, na pewno bede kupowac jak jeszcze ja znajde. Aha, odzywka jest w formie mascary.
Dzięki za info

Spodobała mi się ta odzywka, nie wiem czy kolor Taupe byłby dobry, moze, żeby nie ryzykować, ta bezbarwna byłaby lepsza? Pójdę sobie gdzieś je napierw obejrzeć.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 19:40   #650
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dzięki za info

Spodobała mi się ta odzywka, nie wiem czy kolor Taupe byłby dobry, moze, żeby nie ryzykować, ta bezbarwna byłaby lepsza? Pójdę sobie gdzieś je napierw obejrzeć.
Margaretka, jezeli chcesz bezbarwna odzywke, ktora ma Ci tylko utrzymac brwi w ryzach to kup najzywklejsza Constance Carroll (nie polecam Pierre Rene, Miss Sporty - nie trzymaly ulozonej lini).

Wybaczcie OT

Kramada, roznica jest taka, ze prasowane czworki powinnas bez wiekszych problemow dostac (zarowno w drogerii jak i w sieci), zas Prismissime to w naszym kochanym trzecim swiecie marzenie scietej glowy. W tym wypadku nawet nie ma, co cen porownywac... ale - Prismissime byly w Sephorze po 220 zl czworki sa troche tansze ale w Sephorze to zdzierstwo, lepiej kup w sklepie internetowym (przykladowo na Tagomago sa po 133 zl), a na Allegro mozesz trafic jeszcze taniej.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:53   #651
sunset217
Raczkowanie
 
Avatar sunset217
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 72
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziewczynki,
mam do Was gorącą prośbę czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry rozświetlacz dozaakcentowania niektórych partii twarzy. Tylko zależy mi na efekcie perłowym, a nie drobinkowym. Czytałam o polecanym przez Was fioletowym pudrze EL, który daje efekt masy perłowej oraz o Pearly Touch Guerlaina, który nabłyszcza, ale niestety zawiera drobinki.
Czekam na propozycje

Edytowane przez sunset217
Czas edycji: 2007-01-20 o 13:42
sunset217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 14:20   #652
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kramada, roznica jest taka, ze prasowane czworki powinnas bez wiekszych problemow dostac (zarowno w drogerii jak i w sieci), zas Prismissime to w naszym kochanym trzecim swiecie marzenie scietej glowy. W tym wypadku nawet nie ma, co cen porownywac... ale - Prismissime byly w Sephorze po 220 zl czworki sa troche tansze ale w Sephorze to zdzierstwo, lepiej kup w sklepie internetowym (przykladowo na Tagomago sa po 133 zl), a na Allegro mozesz trafic jeszcze taniej.
Dziekuje ci Vril, raczej kupie czworki, prismissime sa na allegro za 170, aale zaczne przygode z pryzmami chyba od 4...jutro jade do Sephory na rozeznanie, a moj ukochany obiecal mi je kupic
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 14:33   #653
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez sunset217 Pokaż wiadomość
Dziewczynki,
mam do Was gorącą prośbę czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry rozświetlacz dozaakcentowania niektórych partii twarzy. Tylko zależy mi na efekcie perłowym, a nie drobinkowym. Czytałam o polecanym przez Was fioletowym pudrze EL, który daje efekt masy perłowej oraz o Pearly Touch Guerlaina, który nabłyszcza, ale niestety zawiera drobinki.
Czekam na propozycje
Nie znam bezdrobinkowego - Pearly Touch to jest nabłyszczacz nie rozświetlacz, i z całą pewnością najbardziej perłowy i najmniej drobinkowy na rynku ( przynajmniej spośród tych, które znam ).

Bardzo ładnie rozświetla szafirowy Le poudre c'est moi Guerlaina i on właśnie nadaje się do niektórych partii twarzy, ma mini drobinki, ale daje efekt mocnego rozświetlenia.

A w temacie - chyba zapoluję dziś w sephorze na zapasik sypkich beżowych pryzm - mam kupon 10% i liczę na gest męża
Ogromnie je lubię za to jak się prezentują na kremie - pełny make-up, bez make-upu .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 16:03   #654
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
A w temacie - chyba zapoluję dziś w sephorze na zapasik sypkich beżowych pryzm - mam kupon 10% i liczę na gest męża
Ogromnie je lubię za to jak się prezentują na kremie - pełny make-up, bez make-upu .
A jak się prezentują na samym kremie?Nie próbowałam,używam ich na podkład i dodatkowo jeszcze na odrobinę pudru Clinique matującego (czasmi tak muszę,tłusta cera ),efekt jest śliczny .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 17:28   #655
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Pryzmy Givenchy

Zdecydowałam sie kupic pryzmy na Tagomago, nie moge sie juz doczekac kiedy wejde w ich posiadanie
MAm tylko dylemat między Elegant Beige 03, a Impretinent Rose 04.
Co polecacie? Preferuje naturalny makijaz, dlatego nie lubie zbyt ciemnych pudrów. Nie mam pojecia , ktory z nich bedzie lepszy i naturalniejszy i jaka jest roznica w odcieniach.. (Jak ja nie lubie takiego wyboru- jeden z dwoch !!!)
Moze ktos ich uzywa i wskaze mi róznice?
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 17:49   #656
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez kramada Pokaż wiadomość
Zdecydowałam sie kupic pryzmy na Tagomago, nie moge sie juz doczekac kiedy wejde w ich posiadanie
MAm tylko dylemat między Elegant Beige 03, a Impretinent Rose 04.
Co polecacie? Preferuje naturalny makijaz, dlatego nie lubie zbyt ciemnych pudrów. Nie mam pojecia , ktory z nich bedzie lepszy i naturalniejszy i jaka jest roznica w odcieniach.. (Jak ja nie lubie takiego wyboru- jeden z dwoch !!!)
Moze ktos ich uzywa i wskaze mi róznice?

To zależy jaki masz typ cery,chłodny czy ciepły.Jeśli chłodny-wybierz Impretinent Rose,jeśli ciepły Elegant Beige,one chyba są bardziej uniwersalne.Jeśli masz bardzo jasną karnację,03 mogą okazać się za ciemne,wtedy powinnaś pomyśleć o 01 albo 02 .

Edit:Już wiem jaką masz karnację.Moim zdaniem lepsze byłyby Elegant Beige lub 02,różowe mogą nadać Twojej cerze zbyt rozowy odcień,najlepiej jednak przed zakupem postarać się przetestować je na własnej skórze.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 18:12   #657
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Pryzmy Givenchy

Typ cery... nie za bardzo umiem zdefiniowac ale napewno nie jestem blada, raczej srednia Jestem brunetka, brazowe oczy, bardzo ciemne brwi....
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 18:16   #658
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Kramada jak masz mozliwosc obejrzec je w Sephorze to sie nie zastanawiaj w ciemno tylko jedz i obacz na zywca. Aneta ma racje, Elegant Beige sa bardziej uniwersalne, ale tak przez neta, nie widzac Cie to nie mozemy Ci idealnie doradzic, moze akurat Imperinant Rose bedzie w twoim tymie. Kto wie? Jak masz mozliwosc pomacania to nie bierz w cciemno tylko sprawdzaj, zakup nie jest tani, a przynajmniej unikniesz wpadki. White Chic to bez dla bladolicych, wiec raczej nie dla Ciebie. Jestes brunetka, z brazowymi oczami i ciemna oprawa oka - zobacz koniecznie te #03.

Sunset moge Ci polecic jedna rzecz, ktora daje dokladnie taki efekt - mieszanka bialych i bezowo-perlowych kuleczek Glazel. Zero drobinek i efekt gladkiego polysku. Dosc konkretnie nablyszczaja. Absolutnie nie nadaja sie na cala twarz ale na policzki, pod oczy, na skronie idealne. Mozesz je bez problemu kupic na Allegro.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-01-21 o 15:52
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 18:29   #659
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Pryzmy Givenchy

Wiecie,to jest naprawdęparanoja z tymi pryzmami w Polsce..
Chyba rzeczywiście trzebaby odezwać się do dystrybutora Givenchy na Polskę.
Byłam w Sephorach-pryzm nie ma.
W GC też niewiele.
W Wola Parku(centrum handlowe w Warszawie) ani w Sephorze ani w Douglas'ie nie ma za to w ogóle Givenchy.
Gdzie teraz można się zaopatrzyć w pryzmy 9-kolorowe poza Allegro i Ebay?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 18:41   #660
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Kermit dokladnie. Jakas chora wojna podjazdowa i to na wlasnym podworku Ja Givenchy musialam macac wszedzie tylko nie u siebie, bo nie bylo
Wy mnie na te sypkie nie nakrecajcie znowu, bo mialam sobie dac siana.

Kramada jaki masz odcien karnacji? Zolty, rozowy czy niemozliwie neutralny? Masz sklonnosc do rumienia? I jakiego pudru lub podkladu uzywasz lub uzywalas (marka i kolor), to nam pomoze Ci lepiej doradzic.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-01-21 o 15:52
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.