Problem z usuwanie skortek na paznokciach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 17:03   #1
MASSIV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3

Problem z usuwanie skortek na paznokciach


Zakladam drugi temat bo pierwszy mi usuneli. I ponownie zadaje pytanie jak usunac moje skorki, skoro probolem removera manhatanna i nie dalo rady, czy kupic jakis inny, mocniejszy? Skorki mam w zlym stanie popekane itd. wole je usuwac niz codziennie smarowac je czyms zeby nie pekaly. Wiec co moge zrobic ? Moze pojde raz do kosmetyczki ktora je usunie, zeby moc to robic sam bo stana sie slabsze ? Drugie moje pytanie jest odnosnie polerki, jaka kupic ? Bo kupilem w wyklej drogerii i chyba po jednym razie się złużyla.
MASSIV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:19   #2
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Problem z usuwanie skortek na paznokciach

nic nie usunieto tylko przeniesiono do innego tematu... https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=19927 juz w tamtym podalam Ci linka do juz istniejacego tematu, wiec po co zaczynasz kolejny taki sam?? usuniecie nei rozwiaze problemyu, bo urosna nowe i nie slabsze, a mocniejsze. Idz do kosmetyczki na zabieg i przy okazji spytaj jak masz o nie zadbac.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.