Prace pseudostylistek II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 11:57   #1261
playbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy... Twoje nie są wiele lepsze, a oceniasz w taki sposób cudze pazury. Chyba sama masz trochę za mało doświadczenia by tak się nabijać. Niektóre z tych dziewczyn uczą się (tak samo jak Ty).
przeczytaj sobie kochanaa moja pierwsza wypowiedz w tym temacie ;]

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Hmmm, skoro tamte prace znalazły się w tym wątku, to te również powinny, ZDECYDOWANIE! Pomijając okropne zdobienie i nierówny french - paznokcie są zwyczajnie niechlujne.

Seksowne pazureXy

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1278364544

Serdeczne pozdrowienia dla autorki.

P.S. Pokory trochę!

Mam takie pytanie umiesz czytac? jest wyraznie naapisane

Moja dzisiejsza pracka ponadto skończona przed chwilą to stopy. Wklejam foto. To moje 1 w życiu

wiesz nie robie tego komus tylko cwicze na sobie powiedzialam ze bede wklejaac wszystkie praace powiedziaalam wklejam te nawet najgorsze i prosze o troche wyrozumialosci bo ja nie glosze sie na necie ze robie paaaznokcie itp. i tez nie robie tego dlugo a co najlepsze przyznaje sie do tego ze robie paznokcie zle i chce sie nauczyc chce isc na kursy i marze o tym aby miec wlasny salon lecz jestem jeszcze mloda aale juz staaram sie realizowac swoje cele i upaarcie do tego daze..
__________________
stawiam malutkie kroczki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post20244338

''Cel jest wielki, kiedy mu się poświęcasz. Lecz cel staje się niski, kiedy robisz sobie z niego tytuł do chwały.''
playbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:11   #1262
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://tipsy-wzorki-zdobienia.bloog....ki-,index.html
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 15:06   #1263
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
,,robie to co lubię tipsiaki!!!'' to co zobaczyłam na tym blogu zszokowało mnie... coś okropnego...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 15:51   #1264
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez playbaby Pokaż wiadomość

Mam takie pytanie umiesz czytac? jest wyraznie naapisane

Moja dzisiejsza pracka ponadto skończona przed chwilą to stopy. Wklejam foto. To moje 1 w życiu

wiesz nie robie tego komus tylko cwicze na sobie powiedzialam ze bede wklejaac wszystkie praace powiedziaalam wklejam te nawet najgorsze i prosze o troche wyrozumialosci bo ja nie glosze sie na necie ze robie paaaznokcie itp. i tez nie robie tego dlugo a co najlepsze przyznaje sie do tego ze robie paznokcie zle i chce sie nauczyc chce isc na kursy i marze o tym aby miec wlasny salon lecz jestem jeszcze mloda aale juz staaram sie realizowac swoje cele i upaarcie do tego daze..
tak samo jak większość początkujących dziewczyn, które namiętnie tu obsmarowujesz. To takie Twoje hobby, tak? (pytanie retoryczne :P )
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 16:10   #1265
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Prace pseudostylistek II

Playbaby - warto pamietac tez o tym, ze wiele dziewczyn chwali sie kilkuletnim doswiadczenie, baa, nawet tym, ze szkola a paznkcie robia gorsze niz niejedna ,ktora kursu nie ma... Ale nie o to tutaj sie rozchodzi. My mamy na mysli pokore- ty wrzucasz wiele fotek pazurkow,ktore nie powinny tutaj byc(pomijamy zdobienia, bo to jest kwestia gustu), wypowiadamy sie tutaj przede wszystkim na temat budowy paznokci itp... Zdjecie pazurkow u stop, ktore jest w twojej galeii nie potrzebuje zadnych ocen, bo nawet laik widzi, ze sa fatalne- ja na twoim miejscu wstydzilabym sie cos takiego pokazywac i jeszcze prosic o ocene! Owszem, ty usprawiedliwiasz sie tym, ze nie masz kursu, ze niedawno zaczelas itd... wiele dziewczyn, ktorych zdjecia tutaj wstawilas ma tak samo, a ich prace nie sa duzo gorsze od twoich.. jeszcze raz powtarzam-pokora!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 17:40   #1266
playbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Prace pseudostylistek II

aha to wy mozecie wrzucac fotki dziewczyn ktore robia zle paznokcie a ja juz nie bo robie tak samo. Hmm.. pokory... no dobra a ladnie tak jest nasmiewac sie ze slabszych ? chociaz ja jestem na tym samym poziomie i smieje sie rowniez ze swoich praac wied nie wiem w czym, problem. kilka miesiecy wzucalam fotki i nuikomu to nie przeszkadzalo. Spoko nie bede juz nic wrzucala skoro wy mozecie a jaa nie... zuwazylam ze niektore panny wrzucaja paznokcie poczatkujacych wszystkim sie to podobalo. ja np. jak ogladalam na wzorkaach i bylo napisane moje 1 w zyciu absolutnie nie kopiowalam. Skoro tego nie tolerujecie to dlaczego odrazu nie powiedzialyscie zanim nie wrzucilam setek zdjec i linkow? nie chcwale sie swoja praca lecz napisalam ze bede wklejac wszystkie nawet te najgorsze. Nie rozumiem waszego oburzeniaa wobec mojej osoby.
__________________
stawiam malutkie kroczki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post20244338

''Cel jest wielki, kiedy mu się poświęcasz. Lecz cel staje się niski, kiedy robisz sobie z niego tytuł do chwały.''
playbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 18:33   #1267
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
tak samo jak większość początkujących dziewczyn, które namiętnie tu obsmarowujesz. To takie Twoje hobby, tak? (pytanie retoryczne :P )
Radzę czytać ze zrozumieniem... playbaby nie dodała zdjęcia początkującej osoby która uczy się na sobie, ale dziewczyn które się reklamują i biore pieniądze za swoje "prace". Sarkazm lepiej schować do kieszeni bo coś nie wyszło :/
Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Playbaby - warto pamietac tez o tym, ze wiele dziewczyn chwali sie kilkuletnim doswiadczenie, baa, nawet tym, ze szkola a paznkcie robia gorsze niz niejedna ,ktora kursu nie ma... Ale nie o to tutaj sie rozchodzi. My mamy na mysli pokore- ty wrzucasz wiele fotek pazurkow,ktore nie powinny tutaj byc(pomijamy zdobienia, bo to jest kwestia gustu), wypowiadamy sie tutaj przede wszystkim na temat budowy paznokci itp... Zdjecie pazurkow u stop, ktore jest w twojej galeii nie potrzebuje zadnych ocen, bo nawet laik widzi, ze sa fatalne- ja na twoim miejscu wstydzilabym sie cos takiego pokazywac i jeszcze prosic o ocene! Owszem, ty usprawiedliwiasz sie tym, ze nie masz kursu, ze niedawno zaczelas itd... wiele dziewczyn, ktorych zdjecia tutaj wstawilas ma tak samo, a ich prace nie sa duzo gorsze od twoich.. jeszcze raz powtarzam-pokora!
Galerie na wizażu sa po to żeby oceniać pazurki nawet osób które dopiero się uczą i odkładają na kurs... Przykładem może być Potty która na początku robiła hm niezbyt poprawne paznokci a teraz trzaska pazury jak się patrzy. I jakoś nikt nie robił jej wyrzutów że dodawała zdjęcia pierwszych paznokci.

Skoro piszecie o pokorze to proponuję zachować jej także trochę dla siebie.
Żeby nie było daje linka http://www.orangenails.pl/osrodek_szkoleniowy.html
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 18:36   #1268
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Nieznajoma19... Ja chyba podziękuję za takie szkolenie...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 18:41   #1269
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

ja tez.. ;d
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 18:45   #1270
playbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Prace pseudostylistek II

Nieznajoma dzieki za slowa poparcia heh
__________________
stawiam malutkie kroczki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post20244338

''Cel jest wielki, kiedy mu się poświęcasz. Lecz cel staje się niski, kiedy robisz sobie z niego tytuł do chwały.''
playbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 18:46   #1271
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Nieznajoma, a przyszło Ci czasem do głowy, że dziewczyny, które Playbaby tak namiętne obsmarowuje na jakimś innym forum także umieszczają zdjęcia swoich paznokci i proszą pokornie o ocenę i pomoc?

Tu nie chodzi o to, czy autorka postów jest początkująca czy nie, ale o to, że sama orłem nie jest a wrzuca tu setki zdjęć "pseudo", przy czym bardzo wiele z nich znaleźć się tu zwyczajnie nie powinno. Jeżeli jednak uważacie, że powinno to proponuję zamieścić tu 3/4 galerii z wizażu.

P.S. To była tylko ironia. Sarkazm zostawiam sobie na deser
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 18:51   #1272
playbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Prace pseudostylistek II

a co do tego kursu padlam na plecy hihihi

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Nieznajoma, a przyszło Ci czasem do głowy, że dziewczyny, które Playbaby tak namiętne obsmarowuje na jakimś innym forum także umieszczają zdjęcia swoich paznokci i proszą pokornie o ocenę i pomoc?

Tu nie chodzi o to, czy autorka postów jest początkująca czy nie, ale o to, że sama orłem nie jest a wrzuca tu setki zdjęć "pseudo", przy czym bardzo wiele z nich znaleźć się tu zwyczajnie nie powinno. Jeżeli jednak uważacie, że powinno to proponuję zamieścić tu 3/4 galerii z wizażu.

P.S. To była tylko ironia. Sarkazm zostawiam sobie na deser
Kochaana czytalas moja pierwsza wypowiedz na tym forum???? w sumie na tym temacie? ja specjalnie sie cofne i poszukam!

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez playbaby Pokaż wiadomość
moze ja nie robie cudownych paznokci ale chcialam wam nieco tutaj wrzucic
to byla moja pierwsza wiadomosc nikt mnie za to nie potepil dogadywalam sie ze wszystkim wrzucalaam zdjecia dyskutowalysmy i komentowalysmy. Nikomu nie przeszkadzalam. SAAMA SIE PRZYZNAJE ZE ROBIE ZLE ALE TO NIE ZNACZY ZE NIE MAM PRAWA UDZIELAC SIE W TAAKIM TEMAACIE
__________________
stawiam malutkie kroczki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post20244338

''Cel jest wielki, kiedy mu się poświęcasz. Lecz cel staje się niski, kiedy robisz sobie z niego tytuł do chwały.''
playbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 19:20   #1273
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Nieznajoma, a przyszło Ci czasem do głowy, że dziewczyny, które Playbaby tak namiętne obsmarowuje na jakimś innym forum także umieszczają zdjęcia swoich paznokci i proszą pokornie o ocenę i pomoc?
Czy ty w ogóle czytasz co ja piszę? bo chyba nie. Wszystkie linki które wkleiła były osób które się REKLAMUJĄ! a nie proszą o ocenę...

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Nieznajoma19... Ja chyba podziękuję za takie szkolenie...
Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
ja tez.. ;d
Dziewczyny przecież to szkolenie jest świetne aż szkoda przegapić taką okazję.
A tak na serio to jest straszne, bo na takie szkolenie pójdzie np osoba bez doświadczenia jakiegokolwiek, nauczy sie robić straszne pazury nie widząc że robi innym krzywdę :/
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:02   #1274
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Prace pseudostylistek II

a czy nieznajoma i playbaby ze zrozumieniem przeczytaly to, co napisalam ja?!! bo chyba nie specjalnie.. no i widze, ze problem jest ze zrozumieniem slowa "pokora". Playbaby nie powinna az tak bardzo wczuwac sie w role pogromczyni pseudo, bo w tej chwili dla kogos kto np. nie zna watku o pseudo z wizazu a trafi na jej galerie to tak o niej pomysli!a moze jej prace sa gdzies na innym forum w watku o podobnym tytule??! za jakis czas, jak pozna tajniki wiedzy, nabierze DOSWIADCZENIA to wtedy niech wrzuca nawet tysiace prac do tego watku i nabija sie z nich ile wlezie..Jak na te chwile to wrzuca zdjecia jak popadnie i mnie to akurat zaczyna irytowac -juz nawet ich nie przegladam, bo wiele z nich nie powinno tutaj byc (powtarzam sie, sorka).. nie wiem, moze chce pobic rekord wizazu... tak jak juz napisalam pare postow wczesniej,lepiej niech lapie za pedzel i duzo cwiczy!!
P.S. nigdy nie wysmiewalam dziewczyn, ktore sie ucza dopiero stylizacji paznokci! na watku o pseudo znalezc mozna kilka moich wypowiedzi i sa skierowane wylacznie pod konkretne fotki z paskudnymi pazurami!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:53   #1275
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
a czy nieznajoma i playbaby ze zrozumieniem przeczytaly to, co napisalam ja?!! bo chyba nie specjalnie.. no i widze, ze problem jest ze zrozumieniem slowa "pokora". Playbaby nie powinna az tak bardzo wczuwac sie w role pogromczyni pseudo, bo w tej chwili dla kogos kto np. nie zna watku o pseudo z wizazu a trafi na jej galerie to tak o niej pomysli!a moze jej prace sa gdzies na innym forum w watku o podobnym tytule??! za jakis czas, jak pozna tajniki wiedzy, nabierze DOSWIADCZENIA to wtedy niech wrzuca nawet tysiace prac do tego watku i nabija sie z nich ile wlezie..Jak na te chwile to wrzuca zdjecia jak popadnie i mnie to akurat zaczyna irytowac -juz nawet ich nie przegladam, bo wiele z nich nie powinno tutaj byc (powtarzam sie, sorka).. nie wiem, moze chce pobic rekord wizazu... tak jak juz napisalam pare postow wczesniej,lepiej niech lapie za pedzel i duzo cwiczy!!
P.S. nigdy nie wysmiewalam dziewczyn, ktore sie ucza dopiero stylizacji paznokci! na watku o pseudo znalezc mozna kilka moich wypowiedzi i sa skierowane wylacznie pod konkretne fotki z paskudnymi pazurami!
Och przepraszam nie zauważyłam że to wątek tylko dla doświadczonych stylistek i że nie wystarczy po prostu odrobina gustu. No cóż w takim razie nic tu po mnie, bo przecież ja nie mam jeszcze dużego doświadczenia a bez tego ani rusz na tym wątku. Żegnam ozięble...
Na koniec wrzucam tanie tipsiorki http://poznan.olx.pl/bardzo-tanio-ti...s-iid-15982637
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:25   #1276
klaudii08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Portsmouth
Wiadomości: 18
Dot.: Prace pseudostylistek II

naprawdę kobitki uwierzcie mi, tu gdzie mieszkam, po odwiedzeniu paru salonów (kilka lat temu) moje pazurki wyglądały tak samo bądź gorzej...
klaudii08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:26   #1277
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
a czy nieznajoma i playbaby ze zrozumieniem przeczytaly to, co napisalam ja?!! bo chyba nie specjalnie.. no i widze, ze problem jest ze zrozumieniem slowa "pokora". Playbaby nie powinna az tak bardzo wczuwac sie w role pogromczyni pseudo, bo w tej chwili dla kogos kto np. nie zna watku o pseudo z wizazu a trafi na jej galerie to tak o niej pomysli!a moze jej prace sa gdzies na innym forum w watku o podobnym tytule??! za jakis czas, jak pozna tajniki wiedzy, nabierze DOSWIADCZENIA to wtedy niech wrzuca nawet tysiace prac do tego watku i nabija sie z nich ile wlezie..Jak na te chwile to wrzuca zdjecia jak popadnie i mnie to akurat zaczyna irytowac -juz nawet ich nie przegladam, bo wiele z nich nie powinno tutaj byc (powtarzam sie, sorka).. nie wiem, moze chce pobic rekord wizazu... tak jak juz napisalam pare postow wczesniej,lepiej niech lapie za pedzel i duzo cwiczy!!
P.S. nigdy nie wysmiewalam dziewczyn, ktore sie ucza dopiero stylizacji paznokci! na watku o pseudo znalezc mozna kilka moich wypowiedzi i sa skierowane wylacznie pod konkretne fotki z paskudnymi pazurami!
sun, nie wysilaj się. One mają dar czytania wybiórczego Nie przegadamy :P Szkoda naszego cennego czasu, lepiej kwiatki akrylowe poćwiczyć

Ja zauważyłam jedno - im się ma większą wprawę i robi lepsze paznokcie, tym mniej rażą nawet największe pseudo :P Dobra stylistka i tak będzie miała klientki. A jeśli panie wolą płaskie, łamiące się paznokcie i prostego frencha - ich problem
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 23:25   #1278
playbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Prace pseudostylistek II

to widze ze nic tu po mnie ;p trudno nie bede juz wrzucala praac. przepraszam wogole ze je wrzucalam i ze je komentowalyscie. wg mnie ten waatek powinien zostac zrwnany z ziemia bo nie wiadomo po co on istnieje skoro nie mozna dodawac praac pseudo... Skoro tylko te co robia idealne tipsy mogaa to robic to chyba tylko ze 2 sie nadaja Powodzeniaa. zycze milego dyskutowania....
__________________
stawiam malutkie kroczki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post20244338

''Cel jest wielki, kiedy mu się poświęcasz. Lecz cel staje się niski, kiedy robisz sobie z niego tytuł do chwały.''
playbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 06:23   #1279
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

Jesli moge sie wypowiedziec to mysle, ze obie strony maja troche racji Playboy z tego wzgledu, ze nie wrzuca fotek uczaycych sie, poczatkujacych. Natomiast z Magali zgodze sie co do tego, ze wiekszosc zdjec, ktore Playboy wrzuca znalesc sie tu nie powinno. Maja moze jakies bledy drobne lub nieladne zdobienie, ale juz kwestia gustu wchodzi... Chociaz z tymi stopkami widze Mag sie zdenerowaqlas, bo to bylo troszke zlosliwe Tak czy siak mysle, ze wklejanie zdjec z drobnymi bledami nie ma sensu, bo nikt idealny nie jest i to takie juz WYSZUKIWANIE NA SILE. Raczej chodzi o to zeby wklejac zdjecia razacych bledow. Takze nie kloccie sie juz dziewczeta i zakonczmy ten temat
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 09:36   #1280
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
JChociaz z tymi stopkami widze Mag sie zdenerowaqlas, bo to bylo troszke zlosliwe
Ja się wcale nie zdenerwowałam A złośliwe miało być, to prawda. Bo jeżeli ktoś namiętnie wrzuca tu paznokcie, które są lepsze od tych, które sam robi to już jest coś nie teges. A że to pierwsze? A co mnie to obchodzi? Osoba, która chyba nic innego w życiu nie robi poza doszukiwaniem się uchybień w cudzych paznokciach, powinna liczyć się, że jej tez kiedyś dotknie podobna złośliwość

To tyle w tym temacie
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 09:53   #1281
suza87
Raczkowanie
 
Avatar suza87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://hanys.galerius.pl/gallery/sho...128119/sexi-:d "kruliczki plejboja" (dostałam ostatnio w gratisie pudełko miętowych króliczków ale ciii )
__________________
http://suza87.pinger.pl/ nudzi mi się mniej bo robię pocieszne gadżety
suza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:02   #1282
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Prace pseudostylistek II

suza, ja non stop dostaje w gratisach te kroliczki, zaraz zaloze kolekcje i nikt ich nie chce ;(( sama sobie zrobie, hi hi
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:04   #1283
playbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Ja się wcale nie zdenerwowałam A złośliwe miało być, to prawda. Bo jeżeli ktoś namiętnie wrzuca tu paznokcie, które są lepsze od tych, które sam robi to już jest coś nie teges. A że to pierwsze? A co mnie to obchodzi? Osoba, która chyba nic innego w życiu nie robi poza doszukiwaniem się uchybień w cudzych paznokciach, powinna liczyć się, że jej tez kiedyś dotknie podobna złośliwość

To tyle w tym temacie
Nie wypowiadaam sie bno nie mam slow. Ta kobieta zaprzecczaa sama sobie ale spoko
__________________
stawiam malutkie kroczki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post20244338

''Cel jest wielki, kiedy mu się poświęcasz. Lecz cel staje się niski, kiedy robisz sobie z niego tytuł do chwały.''
playbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:15   #1284
suza87
Raczkowanie
 
Avatar suza87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Prace pseudostylistek II

@ Mroczna pOwYmIenIaMy sIę KoLoRkAmI

jakoś uważam tę ozdobę za tandetę widzę że też nie pałasz sympatią do "słitaśnych kruliczkoof plajboja" hehe Ale muszę powiedzieć że ten miętowy kolor całkiem miły dla oka... Poobcinam im uszki i zrobię z nich kotki
__________________
http://suza87.pinger.pl/ nudzi mi się mniej bo robię pocieszne gadżety
suza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:25   #1285
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Słitaśne kr"u"liczki są przecież super... U mnie na wiosce każda dziołcha na ciągniku o takich marzy.
No cóż, ja też nie przepadam za tymi ozdobami, za to bardzo lubię koronki, ale ich cena w sklepie z akcesoriami, przynajmniej w moim mieście, jest o wiele za wysoka.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:00   #1286
playbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dodam cos ostaatni raz znalazlam na nk prace stylistki i jej komentarz pod zdjeciem uczaacej sie dziewczyny ktroa robi paznokcie lepiej od niej Powaznie

Cytuje:
''posłuchaj nastolatko z doświadczeniem.nie masz prawa krytykowac moich prac bo jestem stylistka od 4 lat i wiem kiedy mam użyc zelu cover za to chetnie calkiem sprawiedliwie podsumuje twoje.OHYDA NIE BIERZ SIE ZA COS DO CZEGO NIE MASZ PREDYSPOZYCJI KRZYWE''
__________________
stawiam malutkie kroczki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post20244338

''Cel jest wielki, kiedy mu się poświęcasz. Lecz cel staje się niski, kiedy robisz sobie z niego tytuł do chwały.''
playbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:04   #1287
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez playbaby Pokaż wiadomość
Dodam cos ostaatni raz znalazlam na nk prace stylistki i jej komentarz pod zdjeciem uczaacej sie dziewczyny ktroa robi paznokcie lepiej od niej Powaznie

Cytuje:
''posłuchaj nastolatko z doświadczeniem.nie masz prawa krytykowac moich prac bo jestem stylistka od 4 lat i wiem kiedy mam użyc zelu cover za to chetnie calkiem sprawiedliwie podsumuje twoje.OHYDA NIE BIERZ SIE ZA COS DO CZEGO NIE MASZ PREDYSPOZYCJI KRZYWE''
Te pierwsze są potworne..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 16:35   #1288
playbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Te pierwsze są potworne..
o to chodzi ze te 1 saa najlepsze!!!
__________________
stawiam malutkie kroczki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post20244338

''Cel jest wielki, kiedy mu się poświęcasz. Lecz cel staje się niski, kiedy robisz sobie z niego tytuł do chwały.''
playbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:08   #1289
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez playbaby Pokaż wiadomość
o to chodzi ze te 1 saa najlepsze!!!
A przyjrzałaś się ich kształtowi dokładnie? I grubości?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:03   #1290
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Hmm... Może to taka ironia, że są "najlepsze"... Choć nie jestem do końca pewna. Powiedziałabym, że te pierwsze są najgorsze.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.