Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 10:36   #1471
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Dlaczego błędne koło?? Przecież olejowanie działa pozytywnie na włosy nawilża itp.

A co do Wellatonu 12/1 to do niedawna był wszędzie i na stronie też był. Ostatnio poznikał z pobliskich sklepów i ekspedientki mówiły ze nie dowożą im nowych dostaw, więc weszłam na stronę i teraz już go nie ma w dostępnych odcieniach
No chyba sobie jaja robicie....



Ale na stronie nie ma co patrzeć, bo tam jest jakiś błąd i wogóle tylko te pianki sie wszystkie wyświetlają. A ze nie dowożą to może braki w hurtowni jakieś po prostu.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-12 o 10:38
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:36   #1472
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj u lekarza, pełne badania mi babka zrobiła, jeszcze skierowania mam, w koncu jakis konkret


Orientuje sie któraś czy moge wydrukowac okreslone strony z pliku pdf? Musze zaniesc do wydrukowania ksiazki, a mam w pdf i nie chce drukowac całych tylko poszczegolne strony
Można
jak włączysz już plik w .pdf klikasz na plik -> drukuj i tam masz zakres druku -> strony. Wybierasz które strony chcesz i wpisujesz, np. 1-3, 6, 9-12 itd
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:38   #1473
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Można
jak włączysz już plik w .pdf klikasz na plik -> drukuj i tam masz zakres druku -> strony. Wybierasz które strony chcesz i wpisujesz, np. 1-3, 6, 9-12 itd
Dzieki Czyli jak zaniose to wydruku to wystarczy podac strony ? Super, w koncu sie zabiore za to
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:41   #1474
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Dlaczego błędne koło?? Przecież olejowanie działa pozytywnie na włosy nawilża itp.

A co do Wellatonu 12/1 to do niedawna był wszędzie i na stronie też był. Ostatnio poznikał z pobliskich sklepów i ekspedientki mówiły ze nie dowożą im nowych dostaw, więc weszłam na stronę i teraz już go nie ma w dostępnych odcieniach
ale częste mycie nie

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No chyba sobie jaja robicie....



Ale na stronie nie ma co patrzeć, bo tam jest jakiś błąd i wogóle tylko te pianki sie wszystkie wyświetlają. A ze nie dowożą to może braki w hurtowni jakieś po prostu.
nie przesuwają się

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czy ktoras z was miala ten olejek http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie ja nie pamietam moze nawet analizowalam ale nie pamietam bo chce poinformowac was ze katuje juz siorke zeby mi go zamowila
jesli chodzi o wplyw na kolor mam to gdzies i tak bede za niedlugo cos robic ze swoja jazeniowka na glowie chce miec taki poziom koloru jak teraz infaalbo nawet jak shakira w moim avku
shakira z avka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:42   #1475
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czy ktoras z was miala ten olejek http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie ja nie pamietam moze nawet analizowalam ale nie pamietam bo chce poinformowac was ze katuje juz siorke zeby mi go zamowila
jesli chodzi o wplyw na kolor mam to gdzies i tak bede za niedlugo cos robic ze swoja jazeniowka na glowie chce miec taki poziom koloru jak teraz infaalbo nawet jak shakira w moim avku
a on rzeczywiście będzie działał na porost? i jak się go kładzie na skórę głowy? z tego co pamiętam to chyba Agatka o niego pytała
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:44   #1476
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Czeko ja wczoraj byłam aż 2 godziny w książnicy skserowałam chyba z 60 stron

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a on rzeczywiście będzie działał na porost? i jak się go kładzie na skórę głowy? z tego co pamiętam to chyba Agatka o niego pytała
coś mi świta

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Można
jak włączysz już plik w .pdf klikasz na plik -> drukuj i tam masz zakres druku -> strony. Wybierasz które strony chcesz i wpisujesz, np. 1-3, 6, 9-12 itd
tak jak piszesz

korci mnie ta Twoja marynarka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:44   #1477
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Czeko ja wczoraj byłam aż 2 godziny w książnicy skserowałam chyba z 60 stron

Ja jak byłam to godzine, ale nie kserowalam nic jeszcze, tylko szukałam Nie chcialo mi sie stac tam w kolejce do ksero a wypozyczyc nie moge
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 10:47   #1478
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dzieki Czyli jak zaniose to wydruku to wystarczy podac strony ? Super, w koncu sie zabiore za to
Jeśli zaniesiesz do wydruku to tak, podajesz im strony a oni już będą (a raczej powinni ) wiedzieć gdzie, co i jak

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Czeko ja wczoraj byłam aż 2 godziny w książnicy skserowałam chyba z 60 stron

tak jak piszesz

korci mnie ta Twoja marynarka
W książnicy byłam raz w życiu, zgubiłam się tam


Jak chcesz to mogę zrobić Ci bardziej szczegółowe zdjęcia, zbliżenie na jakąś część czy coś
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:50   #1479
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Dlaczego błędne koło?? Przecież olejowanie działa pozytywnie na włosy nawilża itp.

A co do Wellatonu 12/1 to do niedawna był wszędzie i na stronie też był. Ostatnio poznikał z pobliskich sklepów i ekspedientki mówiły ze nie dowożą im nowych dostaw, więc weszłam na stronę i teraz już go nie ma w dostępnych odcieniach
chodzi o umiar bo mozna przedobrzyc wlosy tak czesto olejowane moga byc zwyczajnie przekarmione


lady ladny ona ma ten kolor w avku

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a on rzeczywiście będzie działał na porost? i jak się go kładzie na skórę głowy? z tego co pamiętam to chyba Agatka o niego pytała
w skore i wlosy i do tego maly masazyk skalpu zrobic
oczywiscie ze bedzie dzialal bo pobudzi krazenie i przez to cebulki w skorze glowy
a wlosy wzmocni i nada im blasku
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:52   #1480
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
chodzi o umiar bo mozna przedobrzyc wlosy tak czesto olejowane moga byc zwyczajnie przekarmione


lady ladny ona ma ten kolor w avku
bardzo ładny jak mi podrosną to wtedy na pewno zmieniam póki co nie kombinuje z kolorem do czerwca

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Jeśli zaniesiesz do wydruku to tak, podajesz im strony a oni już będą (a raczej powinni ) wiedzieć gdzie, co i jak



W książnicy byłam raz w życiu, zgubiłam się tam


Jak chcesz to mogę zrobić Ci bardziej szczegółowe zdjęcia, zbliżenie na jakąś część czy coś
ja też ale podałam co mi potrzebne i sami mi znaleźli

jaki skład materiału może na metce napisane?

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ja jak byłam to godzine, ale nie kserowalam nic jeszcze, tylko szukałam Nie chcialo mi sie stac tam w kolejce do ksero a wypozyczyc nie moge
ja już mam z głowy
ale i tak muszę kupić jeszcze jakieś publikacje na czasie bo tam to mają
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:54   #1481
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ja też ale podałam co mi potrzebne i sami mi znaleźli

jaki skład materiału może na metce napisane?

Nie ma żadnej metki właśnie w niej siedzę i całą przejrzałam
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 10:58   #1482
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
bardzo ładny jak mi podrosną to wtedy na pewno zmieniam póki co nie kombinuje z kolorem do czerwca

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



ja też ale podałam co mi potrzebne i sami mi znaleźli

jaki skład materiału może na metce napisane?

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



ja już mam z głowy
ale i tak muszę kupić jeszcze jakieś publikacje na czasie bo tam to mają
Ja pewnie tez bede musiala kupić bo na moj temat to tak naprawde tylko jedna biblioteka ma ksiazki, i tez nie wszystkie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:06   #1483
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

obraz w albumie nagimnastykowałam się, żeby zrobić w miarę proste fotki jęsli coś jest krzywo to wina mojego ujęcia wybaczcie ale nie jestem dobrym fotografem

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej metki właśnie w niej siedzę i całą przejrzałam
cholera
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:07   #1484
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale częste mycie nie
---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



nie przesuwają się

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



shakira z avka
Wiem, ale skoro ktoś tak czy inaczej ktoś ma myć włosy codziennie (np. ja - nawet jak nie używałam olejów to mi się mega szybko przetłuszczały) więc dodatkowe nawilżenie przed myciem chyba im dobrze zrobi
A Shakira z avka Cascady ma taki kolor jak ja naturalny zastanawiam się czy nie wrócić do natury bo u mnie nawet farbowanie wellatonem na wodzie 9% niesie za sobą szkody - włosy tępe po spłukaniu szamponu (fructis czysty blask lub ziaja aloesowa) tak że nie można ich palcami rozdzielić od farbowania minął miesiąc prawie, olej z pestek winogron 2x w tygodniu, maska biovax też z reguły 2 x w tygodniu (w inne dni niż olej), w pozostałe dni odżywki nivea, garnier karite, fructis czysty blask, bo bez tego włosów nie rozczeszę, nie suszę suszarką, nie prostuję, stosuję po myciu odżywkę bez spłukiwania ziaja żółta - mam włosy kręcone coś jak Cascada, tylko długość do ramion po wyschnięciu wyglądają ładnie, błyszczą się, są mięciutkie jak u dziecka, ale w trakcie mycia tępy kołtun
Czy to możliwe żeby moje włosy były tak podatne na zniszczenia/przesuszenie?

Czekoladowo dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję że masz rację
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:07   #1485
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej laski

Właśnie wróciłam od dermatologa i przepisał mi AXOTRET. Na szczęście nie jest to antybiotyk więc można przy nim stosować antykoncepcje ale też zawiera retinoidy i trochę się boje reakcji mojej buzi na ten lek.

Oczywiście lekarz poinformował mnie że na początku może być gorzej (suchość skóry, suchość ust i oczu, wysypka na rękach i bóle mięśniowe) ale po dłuższym czasie stosowania skóra jest idealnie gładka.
Kurde czy wszystkie te leki na syfki muszą mieć tyle skutków ubocznych boje sie że jak zaczne brać ten lek to będzie jeszcze gorzej na początku ale może warto sie przemęczyć ?!

Sama już nie wiem jestem załamana poczytam może na jakiś forum o tym....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:07   #1486
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
obraz w albumie nagimnastykowałam się, żeby zrobić w miarę proste fotki jęsli coś jest krzywo to wina mojego ujęcia wybaczcie ale nie jestem dobrym fotografem

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------



cholera
Też tak myślę


Laaaaaaaadyyyyyyyyy kochana powiedz mi, skąd masz ten obraz ? Uwielbiam takie 'krajobrazy' czarno białe, a to, że jest w 3 częściach wygląda świetnie
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:10   #1487
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Też tak myślę


Laaaaaaaadyyyyyyyyy kochana powiedz mi, skąd masz ten obraz ? Uwielbiam takie 'krajobrazy' czarno białe, a to, że jest w 3 częściach wygląda świetnie
na allegro zamówiłam kochana czaiłam się pół roku bo nie wiedziałam który za duży wybór jest
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:11   #1488
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hej laski

Właśnie wróciłam od dermatologa i przepisał mi AXOTRET. Na szczęście nie jest to antybiotyk więc można przy nim stosować antykoncepcje ale też zawiera retinoidy i trochę się boje reakcji mojej buzi na ten lek.

Oczywiście lekarz poinformował mnie że na początku może być gorzej (suchość skóry, suchość ust i oczu, wysypka na rękach i bóle mięśniowe) ale po dłuższym czasie stosowania skóra jest idealnie gładka.
Kurde czy wszystkie te leki na syfki muszą mieć tyle skutków ubocznych boje sie że jak zaczne brać ten lek to będzie jeszcze gorzej na początku ale może warto sie przemęczyć ?!

Sama już nie wiem jestem załamana poczytam może na jakiś forum o tym....
No retinoidy to maja troche tych skutków... po niektórych to nawet 2-3 przymusowa antykoncepcja bo w ciąże zajśc nie wolno
Jaki ty masz trądzik? Tzn jaką postać? Konsultowałaś sie z innymi lekarzami czy tylko z jednym? Pewnie jak retinoidy to juz jakies silniejsze leki brałaś...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:11   #1489
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na allegro zamówiłam kochana czaiłam się pół roku bo nie wiedziałam który za duży wybór jest
A masz jeszcze jakiś namiar na sprzedawcę ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 11:12   #1490
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Wiem, ale skoro ktoś tak czy inaczej ktoś ma myć włosy codziennie (np. ja - nawet jak nie używałam olejów to mi się mega szybko przetłuszczały) więc dodatkowe nawilżenie przed myciem chyba im dobrze zrobi
A Shakira z avka Cascady ma taki kolor jak ja naturalny zastanawiam się czy nie wrócić do natury bo u mnie nawet farbowanie wellatonem na wodzie 9% niesie za sobą szkody - włosy tępe po spłukaniu szamponu (fructis czysty blask lub ziaja aloesowa) tak że nie można ich palcami rozdzielić od farbowania minął miesiąc prawie, olej z pestek winogron 2x w tygodniu, maska biovax też z reguły 2 x w tygodniu (w inne dni niż olej), w pozostałe dni odżywki nivea, garnier karite, fructis czysty blask, bo bez tego włosów nie rozczeszę, nie suszę suszarką, nie prostuję, stosuję po myciu odżywkę bez spłukiwania ziaja żółta - mam włosy kręcone coś jak Cascada, tylko długość do ramion po wyschnięciu wyglądają ładnie, błyszczą się, są mięciutkie jak u dziecka, ale w trakcie mycia tępy kołtun
Czy to możliwe żeby moje włosy były tak podatne na zniszczenia/przesuszenie?

Czekoladowo dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję że masz rację
masz krecone wlosy i dlatego tak jest krecone sa bardziej porowate i bardziej ulegaja uszkodzeniom i sa ciensze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:13   #1491
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
A masz jeszcze jakiś namiar na sprzedawcę ?
oczywiście http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7773837
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:14   #1492
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
O matko ! biorę wszystko !

Dziękuję
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:16   #1493
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
O matko ! biorę wszystko !

Dziękuję
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:21   #1494
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No retinoidy to maja troche tych skutków... po niektórych to nawet 2-3 przymusowa antykoncepcja bo w ciąże zajśc nie wolno
Jaki ty masz trądzik? Tzn jaką postać? Konsultowałaś sie z innymi lekarzami czy tylko z jednym? Pewnie jak retinoidy to juz jakies silniejsze leki brałaś...

Wiesz co ja nie mam jakiejś mega tragedii na twarzy bo jak mi sie robią syfki to tylko na czole albo na brodzie. Jednak nie wygląda to estetycznie i bez podkładu nie wyjde z domu obecnie. Wcześniej smarowałam się Differinem -krem z retinoidami i niestety zamiast lepiej było gorzej i odstawiłam go i teraz robią mi sie takie podskórne gule na brodzie gdzie ani tego wycisnąc ani nic bo w środku nic nie ma

Nie mam jakiegoś silnego trądziku i jest on w początkowej fazie, ale skoro już drugi dermatolog przepisał mi retinoidy to musi coś w tym byc. Boje sie jednak tych skutków ubocznych bo np po DIFFERINIE wyglądałam okropnie!!! ( puchła mi twarz, wszystko mnie szczypało, bolało, łuszczyła mi sie okropnie skóra)


i dodatkowo do teog AXOTRETU dermatolog przepisał mi właśnie sztuczne łzy na suchośc oczu, na ciało Linomag i Alantan Plus do stosowania jesli będzie suchość nosa Aha i oczywiscie usta i cała twarz nawilżać delikatnymi kremami. Plus mycie buzi żelem Physiożel czy coś w tym stylu......

Chyba wydam fortunę na te wszystkie leki i kosmetyki ;((
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:26   #1495
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
chodzi o umiar bo mozna przedobrzyc wlosy tak czesto olejowane moga byc zwyczajnie przekarmione
A czym to się objawia?
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
masz krecone wlosy i dlatego tak jest krecone sa bardziej porowate i bardziej ulegaja uszkodzeniom i sa ciensze
Ty też tak masz?
Ja się zastanawiam czy nie powinnam zrezygnować z farbowania przez to bo może skoro tak ulegają uszkodzeniom to mogą mi się kruszyć? a ja chcę zapuszczać
Jak miałam całe naturalki to były fajne przy myciu, mięciutkie, tyle że lepiej mi jest w jaśniejszych no i mam dylemat - lepiej wyglądać i męczyć się przy myciu, czy gorzej wyglądać a mieć zdrowe włosy
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:29   #1496
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Lady
Obraz bardzo mi sie podoba
Super wszystko ze soba pasuje
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:31   #1497
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
w skore i wlosy i do tego maly masazyk skalpu zrobic
oczywiscie ze bedzie dzialal bo pobudzi krazenie i przez to cebulki w skorze glowy
a wlosy wzmocni i nada im blasku
może i ja się na niego skuszę
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
obraz w albumie nagimnastykowałam się, żeby zrobić w miarę proste fotki jęsli coś jest krzywo to wina mojego ujęcia wybaczcie ale nie jestem dobrym fotografem

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------



cholera
świetny ten obraz

Lavia ja bym Ci poleciła zapytać swojego ginekologa o Cyprest, ja go brałam z 1,5 roku temu to kosztował koło 8 zł, teraz nie wiem,bo zrobili kombinacje z tymi lekami ale jak go brałam to twarz miałam gładziutką, po odtswieniu trochę się pogorszyło, ale nie dużo, kiedyś miałam pryszcz na pryszczu,a teraz to tylko czasem coś wyskoczy i to głownie przed okresem.
Teraz stosuje ten Eucerin z konkursu,ale narazie tylko tonik i krem na dzień i już widzę poprawę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:33   #1498
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Lady
Obraz bardzo mi sie podoba
Super wszystko ze soba pasuje
dziękuję Adzi
do lata może skończę urządzać się

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

świetny ten obraz
dziękuję Princessko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:34   #1499
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
może i ja się na niego skuszę


świetny ten obraz

Lavia ja bym Ci poleciła zapytać swojego ginekologa o Cyprest, ja go brałam z 1,5 roku temu to kosztował koło 8 zł, teraz nie wiem,bo zrobili kombinacje z tymi lekami ale jak go brałam to twarz miałam gładziutką, po odtswieniu trochę się pogorszyło, ale nie dużo, kiedyś miałam pryszcz na pryszczu,a teraz to tylko czasem coś wyskoczy i to głownie przed okresem.
Teraz stosuje ten Eucerin z konkursu,ale narazie tylko tonik i krem na dzień i już widzę poprawę

no pomyśle o tym kochana ale ja obecnie biore YASMINELLE i te tabletki nie wpływają też jakos negatywnie na moją skórę. Myślę, że syfki biorą się u mnie ze złej przemiany materii
Sama już nie wiem co robić bo przecież tak bardzo dbam o swoją skórę i używam same sprawdzone i raczej dobre firmy kosmetyczne
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:34   #1500
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wiesz co ja nie mam jakiejś mega tragedii na twarzy bo jak mi sie robią syfki to tylko na czole albo na brodzie. Jednak nie wygląda to estetycznie i bez podkładu nie wyjde z domu obecnie. Wcześniej smarowałam się Differinem -krem z retinoidami i niestety zamiast lepiej było gorzej i odstawiłam go i teraz robią mi sie takie podskórne gule na brodzie gdzie ani tego wycisnąc ani nic bo w środku nic nie ma

Nie mam jakiegoś silnego trądziku i jest on w początkowej fazie, ale skoro już drugi dermatolog przepisał mi retinoidy to musi coś w tym byc. Boje sie jednak tych skutków ubocznych bo np po DIFFERINIE wyglądałam okropnie!!! ( puchła mi twarz, wszystko mnie szczypało, bolało, łuszczyła mi sie okropnie skóra)


i dodatkowo do teog AXOTRETU dermatolog przepisał mi właśnie sztuczne łzy na suchośc oczu, na ciało Linomag i Alantan Plus do stosowania jesli będzie suchość nosa Aha i oczywiscie usta i cała twarz nawilżać delikatnymi kremami. Plus mycie buzi żelem Physiożel czy coś w tym stylu......

Chyba wydam fortunę na te wszystkie leki i kosmetyki ;((
Wiesz co, jak nie masz mocnego trądziku to nie wiem po co retinoidy Je sie traktuje jako ostateczność...
Antybiotyki brałaś? Krostki były ropne może? Robiłaś badania na bakterie Propionibacterium Acnes albo gronkowca? A jak robią ci sie takie podskórne to spróbuj smarowac je czymś co je na zewnatrz wyciągnie.

Propioni najczesciej wywołują trądzik, gronkowiec tez,a mało kto wie że go ma bo generalnie większość ludzi jest po prostu nosicielem i organizm traktuje go jako naturalną flore. Ale czasem właśnie tradzik wysypuje

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-12 o 11:36
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.