Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 14:18   #601
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny dzięki za rady, na pewno kupię 10.21

Princesska fajna kurtałka

wróciłam właśnie od dermatologa, walczę z moją cerą przepisała mi krem i żel do mycia twarzy La Roche Posay - effaclar duo, a jak lubię się tapetować to poradziła abym również kupiła podkład La Roche - toleriane teint używała go któraś z Was czy tylko ja mam takie problemy z pyskiem i muszę? bo niestety teraz nie mogę używać normalnych podkładów, pudrów, róży, bronzerów

żel i krem już kupiłam, a podkład muszę poszukać w innej aptece, bo u mnie nie mieli wszystkich odcieni ale może w końcu i ja powrócę do mojej gładkiej cery

powiedziała też, że coś mnie uczula i zapycha, ale nie mam pojęcia co to może być, zmieniłam większość kosmetyków i naprawdę mało używam... makijaż robię tuż przed samym wyjściem z domu i zaraz po powrocie go zmywam, aby skóra jak najwięcej i najdłużej odpoczywała, więc nie wiem co to może być moja gęba chyba z powietrza wyłapuje te gówna, które tworzą zaskórniki, innego wytłumaczenia na to nie mam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:22   #602
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
swietna ale u mnie ozdoby w tym miejscu zle wygladaja

swietna kurtka
fajna spodniczka , bardziej bym wolala w jakims zywszym kolorze dla siebie

aaa i dres tez pokaz jak dojdze , bo ja czesto latam w dresie , po domku , z Denisem i biegam ja lubie takie ze sciagaczem na dole na nogawkach
dziękuję
Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Wszystko mi sie podoba i ta bluzka za 3 zł tez

a jaki dres kupiłas?

Wlasnie tez szukam dresu, ze sciagaczami, ale musi być długi(znaczy spodnie) i szary
dzięki


A dres zamówiłam ten http://allegro.pl/nowy-szal-dres-spo...232782714.html właśnie Caskada też chciałam,żeby miał ściągane nogawki,bo w większości są takie szerokie i chciałam bluzę wkładaną przez głowę to wybór mi się zawężył na allegro a w sklepach nic nie ma, jedynie w New Yorkerze coś w podobnym stylu,ale jak była bluza to spodni nie było w moim rozmiarze itp.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za rady, na pewno kupię 10.21

Princesska fajna kurtałka

wróciłam właśnie od dermatologa, walczę z moją cerą przepisała mi krem i żel do mycia twarzy La Roche Posay - effaclar duo, a jak lubię się tapetować to poradziła abym również kupiła podkład La Roche - toleriane teint używała go któraś z Was czy tylko ja mam takie problemy z pyskiem i muszę? bo niestety teraz nie mogę używać normalnych podkładów, pudrów, róży, bronzerów

żel i krem już kupiłam, a podkład muszę poszukać w innej aptece, bo u mnie nie mieli wszystkich odcieni ale może w końcu i ja powrócę do mojej gładkiej cery

powiedziała też, że coś mnie uczula i zapycha, ale nie mam pojęcia co to może być, zmieniłam większość kosmetyków i naprawdę mało używam... makijaż robię tuż przed samym wyjściem z domu i zaraz po powrocie go zmywam, aby skóra jak najwięcej i najdłużej odpoczywała, więc nie wiem co to może być moja gęba chyba z powietrza wyłapuje te gówna, które tworzą zaskórniki, innego wytłumaczenia na to nie mam


ja nie używałam niestety,ale miałam jakiś krem z tej firmy właśnie też na pryszcze i się nie polubiliśmy

Kitka,ale u Ciebie aż tak źle to chyba nie wygląda? kurcze,bo jak zaczniesz kuracje u dermatologa to wiesz,że może być na początku jeszcze gorzej i to długie leczenie zazwyczaj...
No,ale trzymam kciuki za Twoją gładką cerę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:30   #603
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość


ja nie używałam niestety,ale miałam jakiś krem z tej firmy właśnie też na pryszcze i się nie polubiliśmy

Kitka,ale u Ciebie aż tak źle to chyba nie wygląda? kurcze,bo jak zaczniesz kuracje u dermatologa to wiesz,że może być na początku jeszcze gorzej i to długie leczenie zazwyczaj...
No,ale trzymam kciuki za Twoją gładką cerę
wiem wiem kochana, 2 lata temu też przechodziłam przez coś podobnego, ale wtedy nie było aż tak jak teraz no i wtedy przepisała mi lek na receptę EPI DUO, po którym wypalało mi gębę i dosłownie płakałam z bólu TŻ mi kazał to wyrzucić w cholerę, bo nie miałam wtedy aż takich problemów z cerą, abym miała tak się męczyć. A wystarczyło, że raz posmarowałam brodę tym EPI a przez kolejny tydzień twarz mnie tak piekła, że naprawdę skręcałam się z bólu

a wiem, że teraz może nastąpić wysyp krost, zawsze tak jest jak organizm walczy i się oczyszcza, jestem na to przygotowana, ale żeby to przyniosło jakieś efekty

źle tak nie jest, ale ja na chama cisnę te zaskórniki i robię sobie tym większą krzywdę, a ten krem i żel mają mi skórę złuszczać i oczyszczać, więc pokładam ogromne nadzieje w tym La Roche miałam kiedyś próbki to mi służyły więc...

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Zrobiłam właśnie przelew na Allegro i zwykle od razu przychodził mail, że sprzedający dostał moje pieniądze, a teraz czekam od 20 minut i nic też tak miałyście? Ja to nieobeznana w tym Allegro za bardzo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:30   #604
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za rady, na pewno kupię 10.21

Princesska fajna kurtałka

wróciłam właśnie od dermatologa, walczę z moją cerą przepisała mi krem i żel do mycia twarzy La Roche Posay - effaclar duo, a jak lubię się tapetować to poradziła abym również kupiła podkład La Roche - toleriane teint używała go któraś z Was czy tylko ja mam takie problemy z pyskiem i muszę? bo niestety teraz nie mogę używać normalnych podkładów, pudrów, róży, bronzerów

żel i krem już kupiłam, a podkład muszę poszukać w innej aptece, bo u mnie nie mieli wszystkich odcieni ale może w końcu i ja powrócę do mojej gładkiej cery

powiedziała też, że coś mnie uczula i zapycha, ale nie mam pojęcia co to może być, zmieniłam większość kosmetyków i naprawdę mało używam... makijaż robię tuż przed samym wyjściem z domu i zaraz po powrocie go zmywam, aby skóra jak najwięcej i najdłużej odpoczywała, więc nie wiem co to może być moja gęba chyba z powietrza wyłapuje te gówna, które tworzą zaskórniki, innego wytłumaczenia na to nie mam
a wez zrob liste co uzywasz do buzi i pokaz mi janie jestem dermatologiem ale moze cos mi sie rzuci w oczydla sama stosuje do twarzy minimalizm kosmetyczny
z tego co wiem to masz problem do zaskornikow , wiec musisz omijac szerokim lukiem kosmetyki z pewnymi skladnikamia one moga byc ukryte wszedzie w kremie , w podkladzie, w mleczku ...



sukin****** paznokiec mi sie zlamal w kciuku z boku nie da rady sie go uratowac , musze zakleic paznokiec plastrem , bo jeszcze nie moge obciac tak gleboko peklo
a chcialam miec takie ladne paznokcie na swieta niewiem jak to bedzie wygladalo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:32   #605
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wiem wiem kochana, 2 lata temu też przechodziłam przez coś podobnego, ale wtedy nie było aż tak jak teraz no i wtedy przepisała mi lek na receptę EPI DUO, po którym wypalało mi gębę i dosłownie płakałam z bólu TŻ mi kazał to wyrzucić w cholerę, bo nie miałam wtedy aż takich problemów z cerą, abym miała tak się męczyć. A wystarczyło, że raz posmarowałam brodę tym EPI a przez kolejny tydzień twarz mnie tak piekła, że naprawdę skręcałam się z bólu

a wiem, że teraz może nastąpić wysyp krost, zawsze tak jest jak organizm walczy i się oczyszcza, jestem na to przygotowana, ale żeby to przyniosło jakieś efekty

źle tak nie jest, ale ja na chama cisnę te zaskórniki i robię sobie tym większą krzywdę, a ten krem i żel mają mi skórę złuszczać i oczyszczać, więc pokładam ogromne nadzieje w tym La Roche miałam kiedyś próbki to mi służyły więc...
mi kiedyś derm przepisał maść Benzacne, po tym też miałam całą twarz popaloną i też to wyrzuciłam
trzymam kciuki za Ciebie zdaj relacje po używaniu tych kosmetyków

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Zrobiłam właśnie przelew na Allegro i zwykle od razu przychodził mail, że sprzedający dostał moje pieniądze, a teraz czekam od 20 minut i nic też tak miałyście? Ja to nieobeznana w tym Allegro za bardzo
ja tak nie miałam
a co kupiłaś?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:34   #606
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wez zrob liste co uzywasz do buzi i pokaz mi janie jestem dermatologiem ale moze cos mi sie rzuci w oczydla sama stosuje do twarzy minimalizm kosmetyczny
z tego co wiem to masz problem do zaskornikow , wiec musisz omijac szerokim lukiem kosmetyki z pewnymi skladnikamia one moga byc ukryte wszedzie w kremie , w podkladzie, w mleczku ...



sukin****** paznokiec mi sie zlamal w kciuku z boku nie da rady sie go uratowac , musze zakleic paznokiec plastrem , bo jeszcze nie moge obciac tak gleboko peklo
a chcialam miec takie ladne paznokcie na swieta niewiem jak to bedzie wygladalo
o shit też ostatnio zahaczyłam paznokieć i musiałam opitolić wszystko, bo jak zahaczę to już leci reszta, mam takie twarde pazury, że ich nie łamię tylko haczę

oki, zrobię listę, ale będzie krótka zajmę się tym jutro


Princesska - oki, zdam relację
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:36   #607
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za rady, na pewno kupię 10.21

Princesska fajna kurtałka

wróciłam właśnie od dermatologa, walczę z moją cerą przepisała mi krem i żel do mycia twarzy La Roche Posay - effaclar duo, a jak lubię się tapetować to poradziła abym również kupiła podkład La Roche - toleriane teint używała go któraś z Was czy tylko ja mam takie problemy z pyskiem i muszę? bo niestety teraz nie mogę używać normalnych podkładów, pudrów, róży, bronzerów

żel i krem już kupiłam, a podkład muszę poszukać w innej aptece, bo u mnie nie mieli wszystkich odcieni ale może w końcu i ja powrócę do mojej gładkiej cery

powiedziała też, że coś mnie uczula i zapycha, ale nie mam pojęcia co to może być, zmieniłam większość kosmetyków i naprawdę mało używam... makijaż robię tuż przed samym wyjściem z domu i zaraz po powrocie go zmywam, aby skóra jak najwięcej i najdłużej odpoczywała, więc nie wiem co to może być moja gęba chyba z powietrza wyłapuje te gówna, które tworzą zaskórniki, innego wytłumaczenia na to nie mam

Ja zimą miałam masakrę na buzi ale niestety ci wszyscy dermatolodzy więcej mi zaszkodzili niż pomogli i postanowiłam sama dbać o swoją skórę i samo mi przeszło....boje się tych wszystkich gówien które oni przepisują bo z reguły to tylko pogarsza stan buzi ;(
a nic z firmy La Roche Posay nie miałam ale słyszałam że moim koleżankom pomógł ten żel

niestety możemy mega dbać o swoją skórę ale to zależy wszystko również od czynników genetycznych na które nie mamy wpływu no i środowiska w którym żyjemy bo na pewno te zanieczyszenia wszystkie mają negatywny wpłw na naszą skórę.
Ja zauważyłam że np jak zjem coś ostrego to mnie wysypuje ;(( ehh
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 14:39   #608
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja tak nie miałam
a co kupiłaś?
cały czas jest status transakcji ROZPOCZĘTY, a kasa z mojego konta już wyszła też nie wiem co teraz

a kliknęłam dla Mamy bluzkę z Zary

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja zimą miałam masakrę na buzi ale niestety ci wszyscy dermatolodzy więcej mi zaszkodzili niż pomogli i postanowiłam sama dbać o swoją skórę i samo mi przeszło....boje się tych wszystkich gówien które oni przepisują bo z reguły to tylko pogarsza stan buzi ;(
a nic z firmy La Roche Posay nie miałam ale słyszałam że moim koleżankom pomógł ten żel

niestety możemy mega dbać o swoją skórę ale to zależy wszystko również od czynników genetycznych na które nie mamy wpływu no i środowiska w którym żyjemy bo na pewno te zanieczyszenia wszystkie mają negatywny wpłw na naszą skórę.
Ja zauważyłam że np jak zjem coś ostrego to mnie wysypuje ;(( ehh
mi dermatolożka od razu powiedziała, że na czas tej kuracji mam absolutny zakaz używania czegoś innego. Skórę taką wrażliwą mam po Tacie już go za to opieprzyłam

co do jedzenia i wysypu krost to nie wiem, od dłuższego czasu naprawdę pilnuję tego co jem, aby wszystko było jak najzdrowsze i obowiązkowo codziennie surówka albo świeży soczek. Nawet słodycze ograniczyłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:46   #609
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cały czas jest status transakcji ROZPOCZĘTY, a kasa z mojego konta już wyszła też nie wiem co teraz

a kliknęłam dla Mamy bluzkę z Zary

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------


mi dermatolożka od razu powiedziała, że na czas tej kuracji mam absolutny zakaz używania czegoś innego. Skórę taką wrażliwą mam po Tacie już go za to opieprzyłam

co do jedzenia i wysypu krost to nie wiem, od dłuższego czasu naprawdę pilnuję tego co jem, aby wszystko było jak najzdrowsze i obowiązkowo codziennie surówka albo świeży soczek. Nawet słodycze ograniczyłam

no ja to już zwątpiłam w tych wszystkich dermatologów bo byłam u dwóch i to u jednego jeszcze prywatnie i ma za przeproszeniem g.ówno pomogli.... ;/ też miałam podobnie do Ciebie bo dermatolog przepisała mi maść DIFFERIN z retinoidami po której skóra tak mnie piekła i oczy że cała aż byłam spuchnięta i wstydziłam się z domu wyjść. ;/ i po jakiś dwóch tygodniach to odstawiłam....bo ja niedość że miałam syfki to mam wrażliwą skórę i nie mogę tak silnych kosmetyków stosować ;/

a teraz używam żelu do mycia buzi ZIAJA MED do cery trądzikowej albo IWOSTINU a z kremów to używam tylko nivejki albo babydreama bo też mam delikatną i wrażliwą skórę więc są dla mnie idealne z toników i innych pierdół zrezygnowałam bo mi nic nie dawały tak naprawdę.....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:55   #610
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no ja to już zwątpiłam w tych wszystkich dermatologów bo byłam u dwóch i to u jednego jeszcze prywatnie i ma za przeproszeniem g.ówno pomogli.... ;/ też miałam podobnie do Ciebie bo dermatolog przepisała mi maść DIFFERIN z retinoidami po której skóra tak mnie piekła i oczy że cała aż byłam spuchnięta i wstydziłam się z domu wyjść. ;/ i po jakiś dwóch tygodniach to odstawiłam....bo ja niedość że miałam syfki to mam wrażliwą skórę i nie mogę tak silnych kosmetyków stosować ;/

a teraz używam żelu do mycia buzi ZIAJA MED do cery trądzikowej albo IWOSTINU a z kremów to używam tylko nivejki albo babydreama bo też mam delikatną i wrażliwą skórę więc są dla mnie idealne z toników i innych pierdół zrezygnowałam bo mi nic nie dawały tak naprawdę.....
jak siedziałam w poczekalni to akurat czytałam o produktach Iwostin do każdego typu skóry mają kosmetyki ale póki co sobie je odpuszczę, zobaczę co zdziałam z La Roche


no kurde nadal nie mam informacji, że kasiora doszła co jest
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:00   #611
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

kitka poczekam na liste moja tez jest krotka

kiedys jak chodzilam do dermatologa z 10 lat temu juz to bylo to pamietam ze bylam juz na takim poziomie ze musialam myc buzie woda przegotowana bo wszystko mi szkodzilo na cere
aleee dzieki bogu wyroslam juz z tych problemow , to teraz znow walcze z sucharem i skorkami suchymi na twarzy chyba juz niedlugo bede sie natluszczac maslem i oo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 15:08   #612
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Kitka
A chyba Lady ma podkład z La Roche jak sie nie myle
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:14   #613
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Ja to zazdroszczę mojej przyjaciółce ona ani jednego zaskórnika nawet nie ma.... ma cerę idealną i nie musi się ani tapetować ani nic ;/

ehh no ale niestety każda z nas się boryka z jakimiś problemami z cerą... albo że za tłusta albo że za sucha albo coś wyskakuje ;/


Kitka a nie ma to jakiegoś związku z tym oczyszczaniem buzi które miałaś ? Bo słyszałam że niektórym to pogarsza skórę zamiast pomóc...

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

a dzisiaj zrobiłam sobie tą maseczkę http://1.bp.blogspot.com/-PvgS8J0IIT...yszczajaca.png

i tak mnie teraz cały dzień twarz i oczy pieką......

a to jej skład:

Aqua, Kaolin, Beeswax, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Triethanolamine, Zinc Oxide, Parfum, Phenoxyethanol, Panax Ginseng Root Extract, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Tocopheryl Acetate, Amyl Cinnamal, [+/-] Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, CI 42090:2, CI 77891.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:38   #614
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kitka
A chyba Lady ma podkład z La Roche jak sie nie myle
może coś napisze na ten temat jak się zjawi
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka poczekam na liste moja tez jest krotka

kiedys jak chodzilam do dermatologa z 10 lat temu juz to bylo to pamietam ze bylam juz na takim poziomie ze musialam myc buzie woda przegotowana bo wszystko mi szkodzilo na cere
aleee dzieki bogu wyroslam juz z tych problemow , to teraz znow walcze z sucharem i skorkami suchymi na twarzy chyba juz niedlugo bede sie natluszczac maslem i oo
no kurde, 24 lata i takie problemy z cerą jakbym dojrzewać dopiero zaczęła WTF
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja to zazdroszczę mojej przyjaciółce ona ani jednego zaskórnika nawet nie ma.... ma cerę idealną i nie musi się ani tapetować ani nic ;/

ehh no ale niestety każda z nas się boryka z jakimiś problemami z cerą... albo że za tłusta albo że za sucha albo coś wyskakuje ;/


Kitka a nie ma to jakiegoś związku z tym oczyszczaniem buzi które miałaś ? Bo słyszałam że niektórym to pogarsza skórę zamiast pomóc...

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

a dzisiaj zrobiłam sobie tą maseczkę http://1.bp.blogspot.com/-PvgS8J0IIT...yszczajaca.png

i tak mnie teraz cały dzień twarz i oczy pieką......

a to jej skład:

Aqua, Kaolin, Beeswax, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Triethanolamine, Zinc Oxide, Parfum, Phenoxyethanol, Panax Ginseng Root Extract, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Tocopheryl Acetate, Amyl Cinnamal, [+/-] Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, CI 42090:2, CI 77891.
Mama mi kiedyś kupiła tę maskę, beznadziejna najbardziej lubię z glinki, kosztują ok. 6 zł i są super, krótki skład, bez zbędnych pierdół, sama natura

a co do oczyszczania to nie, absolutnie od tamtej pory czoło i nos czyściutkie i gładkie, tylko policzki i brodę mam brzydką zwalczę to! A jak nie to zrobię przeszczep twarzy


łiii panika minęła, sprzedający dostał moją kasę więc luzik

idę na obiad a później na zakupy i załatwić sprawę jedną pa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:02   #615
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

A ja od 2 miechow myje twarz ściereczka i mam teraz tak gładka skore twarzy
Szkoda tylko ze nadal sucha
Caskada
Jaki krem masz
Na noc nakladam ziaja kozie mleko albo zwykly niebieski nivea.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:27   #616
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A ja od 2 miechow myje twarz ściereczka i mam teraz tak gładka skore twarzy
Szkoda tylko ze nadal sucha
Caskada
Jaki krem masz
Na noc nakladam ziaja kozie mleko albo zwykly niebieski nivea.
tez mam sciereczke ale zapominam sie czesto zeby jej uzywac
na noc smaruje buzie kapsulka wit A+E
rano uzywam ziaja oliwkowa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:35   #617
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A ja od 2 miechow myje twarz ściereczka i mam teraz tak gładka skore twarzy
Szkoda tylko ze nadal sucha
Caskada
Jaki krem masz
Na noc nakladam ziaja kozie mleko albo zwykly niebieski nivea.

jaka ściereczka ?




Kurde ja zamówiłam na all legginsy nude i co sie okazało ? dziś patrze że są dziurawe w kroku na szwach ....ciekawe czy mi zwrócą kasę bo pewnie powiedzą że sama sobie je poprułam ;/ tragedia co raz bardziej zniechęcam się do zakupów przez neta ;/
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-04-02 o 16:36
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:48   #618
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Kitka a mogal bys dac jakiegos linka do tych kosmetykow z La Roche??? ja tez ciagle walcze z cera. Jak bralam hormony to byla idealna, odstawilam i jest problem zrobila sie tlusta, swiece sie jak nie powiem co komu, no i pryszcze mi najczescie na brodzie i lini wlosow wyskakuja
odstawilam juz nawet podklad i kupilam ten Olay z Max Factorem ale swiece sie strasznie po nim ;(
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:56   #619
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja teraz chyba po 6 tygodniach robiłam, czy sie rozjaśnia za każdym razem to ci nie powiem, bo teraz robiłam bez malaksu. Ostatnim razem tylko był i jakiegoś pojaśnienia wielkiego nie widziałam.
Czy odrost rudzieje, po takim długim czasie na pewno. Ale wklejałam jakis czas temu po 3 tygodniach i było raczej ok.
dzięki
a jak kondycja wygląda? nie są suche ? jakbys miała chwilkę to mogę prosić o jakies realne foto ?
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Asiabb
Kochana wlasnie ja tylko o niej słyszałam,ze niby ma wejsc za C12
teraz ma sie nazywac N12 dlatego pytalam dziewczyn czy juz widzialy w sklepach

szukałam wczoraj w necie i znalazłam, ale bardzo żółta jakaś czyżby to N znaczyło natura
a ceny od 10zł do 15zł widziałam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wrocilam od lekarza- na jutro bede miec wyniki z moczu ale lekarka potwierdzila moje obawy... kamyk mogl spowodowac bol i nawet na jakis czas zatkac moczowod, a pozniej sie rozpasc pod wplywem moczu i stad sikalam tym osadem-kamieniem.
a bol bedzie powodowac i wiekszy piach, i male kamyczki.
tak wiec jade teraz na mocnej mieszance- furagin, urosept, rowatinex, fitolizyna i ewentualnie buscopan/no spa.
i tak przez tydzien...

mnie a10 nie rudzialo, juz predzej lekko zzolklo.
dzis kupilam 219 i bede ns farbowanko mieszac z a10

rany tyle leków naraz żeby Ci chociaż pomogły
a kiedy będziesz farbować? bo ciekawi mnie ta mieszanka kolorów a ostatnio naszło mnie znów na palette tylko boję się że będę mieć znów białawe włosy o szarym odcieniu a tego nie chce wolałabym takie ciepławe ,ale nie kurczakowate
a co myślisz o tym czystym blondzie z palette?
w obecnej sytuacji tylko londa i pelette mi czysto wychodzą ,więc muszę się zastanowić na co się zdecydować tylko niechce szarości
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 17:08   #620
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tez mam sciereczke ale zapominam sie czesto zeby jej uzywac
na noc smaruje buzie kapsulka wit A+E
rano uzywam ziaja oliwkowa
Acha to ja mam wit.A i E w buteleczkach po 10 ml.i dodaje je do kremow
To zacznij myc buziola wiesz jaki fajny

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
jaka ściereczka ?




Kurde ja zamówiłam na all legginsy nude i co sie okazało ? dziś patrze że są dziurawe w kroku na szwach ....ciekawe czy mi zwrócą kasę bo pewnie powiedzą że sama sobie je poprułam ;/ tragedia co raz bardziej zniechęcam się do zakupów przez neta ;/
W pl w aptece mozesz kupic jaśminowa sciereczke
A ja mam z Bio bambusowa
Kupilam w TkMaxx.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 17:13   #621
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A ja od 2 miechow myje twarz ściereczka i mam teraz tak gładka skore twarzy
Szkoda tylko ze nadal sucha
Caskada
Jaki krem masz
Na noc nakladam ziaja kozie mleko albo zwykly niebieski nivea.
Polecam Ci krem na noc i / lub na dzien z Oriflame Aqua Rythm.

Pomimo ,że mam skóre mieszana i świeci mi sie jak jajca padalca zima stosowałam na noc ten krem aby nawilżyc skóre , która dostała w kość od mrozu i wysuszyła się od kaloryferów grzejących.W tej chwili stosuje go ok 1 raz na tydzień po uzyciu pellingu i maski aby dobrze nawilzyc i zregenerowac twarz w nocy.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 17:20   #622
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Asiu nie mam pojecia
Ja jeszcze jej nawet w rece nie mialam
Zdam relacje jak sie nia farbne

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Polecam Ci krem na noc i / lub na dzien z Oriflame Aqua Rythm.

Pomimo ,że mam skóre mieszana i świeci mi sie jak jajca padalca zima stosowałam na noc ten krem aby nawilżyc skóre , która dostała w kość od mrozu i wysuszyła się od kaloryferów grzejących.W tej chwili stosuje go ok 1 raz na tydzień po uzyciu pellingu i maski aby dobrze nawilzyc i zregenerowac twarz w nocy.
A to nie jest taka konsystencja żelowa?
Slyszalam o jakims kremie ze jest super ale nie pamietam juz go
daj prosze linka do niego

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Paulinko
Juz mam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 17:31   #623
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Chodzi wam o coś takiego mniej więcej?
http://allegro.pl/szmatka-muslinowa-...239137924.html

bo nic innego nie mogę na all znaleźć z tych ściereczek
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 18:32   #624
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za rady, na pewno kupię 10.21

Princesska fajna kurtałka

wróciłam właśnie od dermatologa, walczę z moją cerą przepisała mi krem i żel do mycia twarzy La Roche Posay - effaclar duo, a jak lubię się tapetować to poradziła abym również kupiła podkład La Roche - toleriane teint używała go któraś z Was czy tylko ja mam takie problemy z pyskiem i muszę? bo niestety teraz nie mogę używać normalnych podkładów, pudrów, róży, bronzerów

żel i krem już kupiłam, a podkład muszę poszukać w innej aptece, bo u mnie nie mieli wszystkich odcieni ale może w końcu i ja powrócę do mojej gładkiej cery

powiedziała też, że coś mnie uczula i zapycha, ale nie mam pojęcia co to może być, zmieniłam większość kosmetyków i naprawdę mało używam... makijaż robię tuż przed samym wyjściem z domu i zaraz po powrocie go zmywam, aby skóra jak najwięcej i najdłużej odpoczywała, więc nie wiem co to może być moja gęba chyba z powietrza wyłapuje te gówna, które tworzą zaskórniki, innego wytłumaczenia na to nie mam
hmm miałam ten sam problem ale odkryłam, że mnie zapycha Babydream a wiem, że Ty też używasz/łaś więc może to on jest winowajcą gdzieś czytalam, że na początku w skłądzie ma własnie taki składnik, który nie współgra z niektórymi cerami stosowałam go trochę i się dziwiłam, skąd takie zaskórniki mi sie robią bo niby krem dla dzieci, ale odstawiłam i problem zniknął teraz mam już gładką buzię, którą wyleczyłam kombinacją żelu Vichy Normaderm i kremu Vichy aqualia richie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20849,vichy-aqualia-thermal-riche.html. Niby jest przeznaczony do skóry suchej, ale przy mojej mieszanej idealnie się spisał, niesamowicie nawilża, daje uczucie ukojenia(mam bardzo wrażliwą skórę) ale nie zapycha!! Codziennie rano się dziwię, że pod słonce nie widać żadnej krostki Naprawdę polecam jest też wersja lżejsza dla mieszanej skóry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20850,aqualia-thermal-legere-nawilzajacy-krem-kojacy-i-wzmacniajacy-skore-o-lekkiej-konsystencji-stara-wersja.html myślę, że przetestuje jak skonczę ten. Dla mnie to duet idealny

Co do La Roche to miałam ten żel (Effaclar zapewne kupiłaś?) i też bardzo dobry, w zasadzie działają na tej samej zasadzie co mój Normaderm A krem Effaclar Duo też kiedyś miałam choć efekty widoczne stosunkowo pózno, bo pod koniec tubki, jak pamiętam moim zdaniem z tej linii Effaclar K daje wyraźniejsze efekty, no ale może u Ciebie będzie odwrotnie

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez karolka21 Pokaż wiadomość
Masz może aktualne foto odcienia 7-6, właśnie się zastanawiam czy nie przefarbować mojego bardzo jasnego blondu właśnie na ten kolor

A powiem szczerze, że obawiam się żeby nie wyszły za ciemne ani rudawe :P
Po 4 latach niezmieniania koloru chyba trochę panikuję

Pozdrawiam serdecznie
Z tego 3 razu jeszcze nie mam, ale właściwe wyszło jak poprzednio, a dużo fotek wklejałam na wątku, no może trochę jasniej niż za 2 razem, nie wiem czemu
ale kolor uwiebiam
docelowo przy 7-6 się osiąga odcien jak mam w av
ja też byłam dłuuugo wierna białawemu blondowi, ale ani przez chwilę nie żałowałam zmiany



Kitka-dziwne, że odpisali Ci, że 10,21 ma 6% ja pamiętam, że jak dzwoniłam do nich w sprawie Castingów, to przy okazji wypytałam o resztę i babeczka powiedziała mi, że u nich od poziomu 9 zaczynaja sie oxy 9%

Princesska-super zakupki a za cenę bluzeczki potrójne

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2012-04-02 o 18:34
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 18:43   #625
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kitka a mogal bys dac jakiegos linka do tych kosmetykow z La Roche??? ja tez ciagle walcze z cera. Jak bralam hormony to byla idealna, odstawilam i jest problem zrobila sie tlusta, swiece sie jak nie powiem co komu, no i pryszcze mi najczescie na brodzie i lini wlosow wyskakuja
odstawilam juz nawet podklad i kupilam ten Olay z Max Factorem ale swiece sie strasznie po nim ;(
jasne, proszę

tu krem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...dzialaniu.html

tu żel:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ra-wersja.html

a tu podkład:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm miałam ten sam problem ale odkryłam, że mnie zapycha Babydream a wiem, że Ty też używasz/łaś więc może to on jest winowajcą gdzieś czytalam, że na początku w skłądzie ma własnie taki składnik, który nie współgra z niektórymi cerami stosowałam go trochę i się dziwiłam, skąd takie zaskórniki mi sie robią bo niby krem dla dzieci, ale odstawiłam i problem zniknął teraz mam już gładką buzię, którą wyleczyłam kombinacją żelu Vichy Normaderm i kremu Vichy aqualia richie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20849,vichy-aqualia-thermal-riche.html. Niby jest przeznaczony do skóry suchej, ale przy mojej mieszanej idealnie się spisał, niesamowicie nawilża, daje uczucie ukojenia(mam bardzo wrażliwą skórę) ale nie zapycha!! Codziennie rano się dziwię, że pod słonce nie widać żadnej krostki Naprawdę polecam jest też wersja lżejsza dla mieszanej skóry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20850,aqualia-thermal-legere-nawilzajacy-krem-kojacy-i-wzmacniajacy-skore-o-lekkiej-konsystencji-stara-wersja.html myślę, że przetestuje jak skonczę ten. Dla mnie to duet idealny

Co do La Roche to miałam ten żel (Effaclar zapewne kupiłaś?) i też bardzo dobry, w zasadzie działają na tej samej zasadzie co mój Normaderm A krem Effaclar Duo też kiedyś miałam choć efekty widoczne stosunkowo pózno, bo pod koniec tubki, jak pamiętam moim zdaniem z tej linii Effaclar K daje wyraźniejsze efekty, no ale może u Ciebie będzie odwrotnie


Kitka-dziwne, że odpisali Ci, że 10,21 ma 6% ja pamiętam, że jak dzwoniłam do nich w sprawie Castingów, to przy okazji wypytałam o resztę i babeczka powiedziała mi, że u nich od poziomu 9 zaczynaja sie oxy 9%
bratowa również mi radziła Vichy tego normaderma, ale wypróbuję najpierw to co zapisała dermatolożka, tym bardziej, że już kupiłam
a babydreama dawno już odstawiłam, ale problem miałam już wcześniej, więc to na pewno nie on

może do lata będę miała piękną twarz, a jak nie to torba na łeb i sialalala

to ja nie wiem już co z tymi oxy w L'Orealach w każdym razie kupiłam dwa pudła 10.21 i mam to gdzieś jaki jest procent, ma dobrze pokryć, kolor ma wyjść piękny i reszta mnie nie interesuje!


a co do Syossa to ja bym nim pewnie zrobiła drugi raz, ale denerwowało mnie to, że na odroście wychodził inny kolor, taki bardziej rudawo-brązowy, dopiero pod koniec się wypłukiwał do ładnego odcienia, ale co z tego jak przy kolejnym farbowaniu wyszedłby taki znowu a ja nie mam cierpliwości do farbowania odrostów jedną farbą a reszty kłaków drugą

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-04-02 o 18:45
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 18:52   #626
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dziekuje chyba sama sie zaopatrze
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 18:55   #627
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bratowa również mi radziła Vichy tego normaderma, ale wypróbuję najpierw to co zapisała dermatolożka, tym bardziej, że już kupiłam
a babydreama dawno już odstawiłam, ale problem miałam już wcześniej, więc to na pewno nie on

może do lata będę miała piękną twarz, a jak nie to torba na łeb i sialalala

to ja nie wiem już co z tymi oxy w L'Orealach w każdym razie kupiłam dwa pudła 10.21 i mam to gdzieś jaki jest procent, ma dobrze pokryć, kolor ma wyjść piękny i reszta mnie nie interesuje!


a co do Syossa to ja bym nim pewnie zrobiła drugi raz, ale denerwowało mnie to, że na odroście wychodził inny kolor, taki bardziej rudawo-brązowy, dopiero pod koniec się wypłukiwał do ładnego odcienia, ale co z tego jak przy kolejnym farbowaniu wyszedłby taki znowu a ja nie mam cierpliwości do farbowania odrostów jedną farbą a reszty kłaków drugą
próbuj próbuj Effaclarem, one mają podobne działanie więc powinnaś być zadowolona

wyjdzie pięknie, na pewno zresztą Dziewczyny były zadowolone

nie nie..Syoss się nie nadaje do robienia odrostów, bo za ciemno wychodzi mi chodziło tylko o ogólne przyciemnienie do dawnego odcienia a potem jak się dopłucze to odrosty trzeba robić czyms innym (ale wtedy całości już niczym bo ostatnio po 2,5 mies dalej miałam dobry kolor) zła jestem, że przemalasowałam to c10 bo spieprzyłam
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 19:01   #628
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dziekuje chyba sama sie zaopatrze
zaopatrzaj się i na zdrowie
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
próbuj próbuj Effaclarem, one mają podobne działanie więc powinnaś być zadowolona

wyjdzie pięknie, na pewno zresztą Dziewczyny były zadowolone

nie nie..Syoss się nie nadaje do robienia odrostów, bo za ciemno wychodzi mi chodziło tylko o ogólne przyciemnienie do dawnego odcienia a potem jak się dopłucze to odrosty trzeba robić czyms innym (ale wtedy całości już niczym bo ostatnio po 2,5 mies dalej miałam dobry kolor) zła jestem, że przemalasowałam to c10 bo spieprzyłam
mam nadzieję, że mnie zadowoli
a czy Tobie schodziła po tych kremach i żelach skóra? Bo mi lekarka powiedziała, że to działa złuszczająco i żebym się nie przestraszyła jeśli:
a) skóra zacznie mi schodzić płatami
b) zacznie się sypać/kruszyć



ajj tam, dopłucze się i znowu będzie pięknie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 19:02   #629
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Princesska fajna kureczka choć kolor nie mój
ja sobie zamówiłam taką samą co już mam tylko wersję black taki bardziej skórzany żakiecik niż kurteczka
bluzeczka z sh super
a spódniczki widziałam na żywo i jakoś nie podobała mi się już tak jak na zdjęciach w necie


---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
swietna ale u mnie ozdoby w tym miejscu zle wygladaja

swietna kurtka
fajna spodniczka , bardziej bym wolala w jakims zywszym kolorze dla siebie

aaa i dres tez pokaz jak dojdze , bo ja czesto latam w dresie , po domku , z Denisem i biegam ja lubie takie ze sciagaczem na dole na nogawkach
wiem dlaczego u mnie też

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-04-02 o 19:03
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 19:03   #630
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Chodzi wam o coś takiego mniej więcej?
http://allegro.pl/szmatka-muslinowa-...239137924.html

bo nic innego nie mogę na all znaleźć z tych ściereczek
Tak o tym mowa

Infa
Dziekuje kochana, choć troche oczyscilas atmosfere nade mna w farbie 10,21
Bo juz myślalam ze zwariowalam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.