Dior Fahrenheit - pytania żółtodzioba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-09, 13:29   #1
ktostam90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9

Dior Fahrenheit - pytania żółtodzioba


Witam, mam pytania odnośnie wody toaletowej Dior Fahrenheit.
Po licznych pozytywnych komentarzach a także podróbkach których używałem, zapach bardzo mocno mi się spodobał. Jak to podróbki - zapach jest właściwie niczym w porównaniu do trwałości oryginału który wręcz jest przytłaczający dla otoczenia. Zamówiłem sobie nawet odpowiednik wody Dior Fahrenheit z FM z kolekcji Hot (24% zaperfumowania) na czas kiedy nie będę mógł kupić oryginała, wkrótce on do mnie dotrze ale jestem niemal pewien że nie będzie tak trwały jak oryginał z racji tego, że jednak oryginał to moc sama w sobie.

1. Czy można gdzieś dostać Dior Fahrenheit na terenie Zielonej Góry (oryginał) czy jest on nie dostępny w tym mieście w sklepach? Chce mieć PEWNOŚĆ że będzie to oryginał.
2. Tu niestety bardzo początkujące pytanie, ale czy tego typu wody toaletowe mają jakiś termin ważności? Pytam, ponieważ woda jest cholernie droga w porównaniu do innych, i buteleczka 200 ml to wydatek rzędu 350 zł, jednakże wiem że to mi się bardzo opłaci bo wystarczy jedno/dwa psiknięcia bym pachniał intensywnie cały dzień a ze nie psikam się codziennie, to może nawet by starczyła na 5 lat lub dłużej patrząc na intensywność i pojemność tego zapachu (odpowiednik perfum z FM 50 ml przy moim użytkowaniu starczał mi na ponad rok, i to przy psiknięciu się nim 4 lub 5x).

Edytowane przez ktostam90
Czas edycji: 2013-06-09 o 13:31
ktostam90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 14:46   #2
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Dior Fahrenheit - pytania żółtodzioba

Cytat:
Napisane przez ktostam90 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytania odnośnie wody toaletowej Dior Fahrenheit.
Po licznych pozytywnych komentarzach a także podróbkach których używałem, zapach bardzo mocno mi się spodobał. Jak to podróbki - zapach jest właściwie niczym w porównaniu do trwałości oryginału który wręcz jest przytłaczający dla otoczenia. Zamówiłem sobie nawet odpowiednik wody Dior Fahrenheit z FM z kolekcji Hot (24% zaperfumowania) na czas kiedy nie będę mógł kupić oryginała, wkrótce on do mnie dotrze ale jestem niemal pewien że nie będzie tak trwały jak oryginał z racji tego, że jednak oryginał to moc sama w sobie.

1. Czy można gdzieś dostać Dior Fahrenheit na terenie Zielonej Góry (oryginał) czy jest on nie dostępny w tym mieście w sklepach? Chce mieć PEWNOŚĆ że będzie to oryginał.
2. Tu niestety bardzo początkujące pytanie, ale czy tego typu wody toaletowe mają jakiś termin ważności? Pytam, ponieważ woda jest cholernie droga w porównaniu do innych, i buteleczka 200 ml to wydatek rzędu 350 zł, jednakże wiem że to mi się bardzo opłaci bo wystarczy jedno/dwa psiknięcia bym pachniał intensywnie cały dzień a ze nie psikam się codziennie, to może nawet by starczyła na 5 lat lub dłużej patrząc na intensywność i pojemność tego zapachu (odpowiednik perfum z FM 50 ml przy moim użytkowaniu starczał mi na ponad rok, i to przy psiknięciu się nim 4 lub 5x).
1. Nie wiem cz w ZG są takie sklepy jak Marionnaud, Sephora czy Douglas, ale tam napewno orginały. Douglas prowadzi też sprzedaż on-line.
Można też kupić via internet bezpiecznie, a w tym wypadku polecam to Forum:

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=40

i te Podfora:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=580862
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690381

2. Zapachy mają termin ważności, ale odpowienio przechowywane mogą być 100% świeże/tej samej jakości (zapach) o wiele dłużej
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 15:26   #3
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Dior Fahrenheit - pytania żółtodzioba

Miałam kiedyś perfumy diora przez 5 lat i nie zmieniły swojego zapachu. Ale szczerze to nie polecam tak dużej butelki , ja jak mam 100 ml to czasem dostaje szału , bo nie mogę ich skończyć a chciałabym spróbować inny zapach .
Z internetowych perfumerii polecam http://www.kokai.pl/ i http://www.iperfumy.pl/ , są dużo tańsze i jestem pewna oryginalności sprzedawanych tam produktów . Możesz kupić tester , zawartość jest tak samo wartościowa , a wyjdzie Ci taniej .
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 16:47   #4
ktostam90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dior Fahrenheit - pytania żółtodzioba

Ze sprawdzonych stron które sprzedają perfumy (wolę z normalnego sklepu niż z allegro) a dokładniej http://www.kokai.pl/, widzę że testery mają "normalne ceny" wody toaletowej Dior Fahrenheit.
Początkowo chciałem butelkę 200 ml bo po prostu takie 100 ml kosztuje 260 zł a za 100 zł więcej mam już 200 ml, całkowicie nie opłacalna jest 50 ml tej wody - 189 zł, czyli za 70 zł więcej mam już 100 ml.
Ale tester 100 ml za 213 zł (wliczając w to przesyłkę kurierską do domu) jest już całkiem fajną ofertą.
Czy tester dużo będzie się różnił od oryginału? Czy butelka 100 ml będzie pełna, czy zużyta np do połowy, z racji tego że to tester?
Czy zapach będzie tak samo intensywny i trwały?
Czym różni się tester od normalnej wody? Wiem że testery są wystawowe i zazwyczaj w sklepie mają już mało w sobie pojemności wody, więc wolę jeszcze się zapytać czy warto brać tester bo jest zdecydowanie tańszy.
Pozdrawiam
ktostam90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:09   #5
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Dior Fahrenheit - pytania żółtodzioba

Kupujesz tester nieużywany , będzie na pewno nowy . Testery są tam samo wartościowe jak normalne perfumy , koleżanka nawet wysnuła teorię , że są bardziej trwałe , ale nie wiem ile jest w tym prawy.

Tester różni się od pełnych perfum opakowaniem , kartonik przeważnie jest zwykły , biały . Czasami sprzedają tester be zatyczki , ale to nie jest reguła . Doczytasz w opisie , zawsze możesz wysłać zapytanie jakie są różnice w opakowaniu testera . Chodzi głownie o to , że tester na prezent się nie nadaję . Ale do własnego użytku jak najbardziej .
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.