Do filtromaniaczek:) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-13, 08:13   #301
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kajol
Alchemiczko mam podobnie z tym czytaniem - najgorsze jest BU, bo się "zapętla", nie można spokojnie przeczytać jednego wątku, bo w każdym pojawia się mnóstwo linków do innych wątków w których z kolei jest też mnóstwo linków...Ja nie wiem, czy kiedykolwiek przez to wszystko przebrnę . Ale dział o filtrach ptzeczytałam cały (wreszcie mi sie udało ).
NO faktycznie, dużo jest informacji na BU, ale czytam i czytam i coraz więcej wiem
Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"

Edytowane przez Alchemiczka :D
Czas edycji: 2006-02-13 o 19:47
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 08:50   #302
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ale wiecie co, informacja o tych niespełna 2ml na twarz to wiedza ekskluzywna. Widziałyście takie zastrzeżenie na opakowaniu któregoś blokera?
Ja nie. Ten kto nie trafi na wizaż czy biochemię ma małe szanse dowiedzieć się o prawidłowym stosowaniu filtra, a więc o ilości, skrobii, itp.
Hymm, na moim filterku Bioderma Photoderm Max Spray SPF60+ jest informacja o tych 2ml, nawet na nalepce tłumaczącej na polski. Ktoś kumaty się za to zabrał?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 11:23   #303
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez naila
Hymm, na moim filterku Bioderma Photoderm Max Spray SPF60+ jest informacja o tych 2ml, nawet na nalepce tłumaczącej na polski. Ktoś kumaty się za to zabrał?
To super, więcej takich produktów!!!
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 11:25   #304
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez naila
Hymm, na moim filterku Bioderma Photoderm Max Spray SPF60+ jest informacja o tych 2ml, nawet na nalepce tłumaczącej na polski. Ktoś kumaty się za to zabrał?
może odwiedzał wizaż albo Biochemię Urody
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 11:33   #305
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Talking Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez crumb
może odwiedzał wizaż albo Biochemię Urody
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 14:14   #306
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Macie adresy mailowe do producentów, żeby móc wysłać do nich maila z prośbą o próbki? U mnie bieda w aptekach, jedynie mleczko żelowe Vichy (z braku laku dobry kit ), więc postanowiłam starać się o próbki w inny sposób. Jak na razie wysłałam maila do Biodermy z prośbą o próbki i czekam. Fajnie byłoby wysłać też do innych, np. Avene, SVR, Vichy (możeb przysłaliby coś jeszcze poza owym mleczkiem żelowym ). Był gdzieś wątek na Wizażu, właśnie o mailach różnych firm, ale nie umiem go teraz znaleźć . Jeśli macie jakieś maile lub znacie linka do tego wątku to apeluję o pomoc.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"

Edytowane przez Alchemiczka :D
Czas edycji: 2006-02-13 o 14:16 Powód: poprawa literówek
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 14:31   #307
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Alchemiczko, wczoraj wpadłam na podobny pomysł Ciekawe, czy przysyłają...

I nie sprowadziła mi pani z apteki emulsji Avene Miałyście rację, że może jej nigdzie w tym sezonie nie być. Dzisiaj spróbuję z jeszcze jedną apteką.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 14:44   #308
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Macie adresy mailowe do producentów, żeby móc wysłać do nich maila z prośbą o próbki? U mnie bieda w aptekach, jedynie mleczko żelowe Vichy (z braku laku dobry kit ), więc postanowiłam starać się o próbki w inny sposób. Jak na razie wysłałam maila do Biodermy z prośbą o próbki i czekam. Fajnie byłoby wysłać też do innych, np. Avene, SVR, Vichy (możeb przysłaliby coś jeszcze poza owym mleczkiem żelowym ). Był gdzieś wątek na Wizażu, właśnie o mailach różnych firm, ale nie umiem go teraz znaleźć . Jeśli macie jakieś maile lub znacie linka do tego wątku to apeluję o pomoc.

Pozdrawiam
Na ten pomysł wpadłam juz dawno, jednak naprawdę trudno jest znaleźć cokolwiek, ponieważ w większości sa to firmy zagraniczne i choćby z tego powodu kontakt z nimi jest ograniczony Jeśli jednak którejś z Wizażanek uda się otrzymać w ten sposób próbki, to ja również będę bardzo wdzięczna za namiary

A oto link do wątku o darmowych próbkach: FREE SAMPLES
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 14:52   #309
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
LU, to jak już L_V podała Laboratorium Urody, ale uwaga, z tego co mi Lenna napisała, to dostęp tam maja te Osoby, które się udzielały na BU i posiadły tą wiedzę z BU. Kochana Lenna dała mi dostęp, jednak na razie nie udzielam się na LU, ponieważ nie przebrnęłam jeszcze przez całe BU (jestem w połowie filtrów) i nie chcę walnąć jakiegoś głupigo pytania, które juz pewnie było wałkowane na BU. Za to czytam LU od czasu do czasu i bardzo fajne jest. To jest nie tylko dla takich jak my, filtromaniaczek (ja co prawda początkująca, ale jestem za filtrami całym sercem ), ale w ogóle dla fanek retinoidów, antyoksydantów, czytania skladów i wszystkiego tego, co Basia krzewiła na BU
Pozdrawiam
Alchemiczko ..a co trzeba zrobic zeby sie dostac na L U -jest jaks malutka szansa na poczytanie chocby...
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 15:07   #310
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Wiem że dziewczyny polecały Nuskin, ale dostępność ich jest żadna, a mnie się dodatkowo zakładka esklepu na ich stronie nie otwiera. Podobno są drogie.
a skąd dokładnie jesteś? ten puder to wydatek rzędu stu paru zł.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 15:34   #311
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Macie adresy mailowe do producentów, żeby móc wysłać do nich maila z prośbą o próbki? U mnie bieda w aptekach, jedynie mleczko żelowe Vichy (z braku laku dobry kit ), więc postanowiłam starać się o próbki w inny sposób. Jak na razie wysłałam maila do Biodermy z prośbą o próbki i czekam. Fajnie byłoby wysłać też do innych, np. Avene, SVR, Vichy (możeb przysłaliby coś jeszcze poza owym mleczkiem żelowym ). Był gdzieś wątek na Wizażu, właśnie o mailach różnych firm, ale nie umiem go teraz znaleźć . Jeśli macie jakieś maile lub znacie linka do tego wątku to apeluję o pomoc.

Pozdrawiam
Oj niestety musze Cie zmartwic....sama wyslalam maila do Avene i LPR z prosba o probki jakies 2 miesiace temu ale nietety zero odzewu jak na razie. Ale mozesz sprobowac.
http://www.laroche-posay.com/_int/_en/index.aspx w dole kliknij na "contact us"
ilasz@pierre-fabre.com.pl mail do dystybutora Avene w Polsce . Moze cos zdzialasz
Pozdrawiam
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 16:06   #312
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Talking Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Alchemiczko, wczoraj wpadłam na podobny pomysł Ciekawe, czy przysyłają...

I nie sprowadziła mi pani z apteki emulsji Avene Miałyście rację, że może jej nigdzie w tym sezonie nie być. Dzisiaj spróbuję z jeszcze jedną apteką.
Beoneself to chyba telepatia
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 16:08   #313
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Macie adresy mailowe do producentów, żeby móc wysłać do nich maila z prośbą o próbki? U mnie bieda w aptekach, jedynie mleczko żelowe Vichy (z braku laku dobry kit ), więc postanowiłam starać się o próbki w inny sposób. Jak na razie wysłałam maila do Biodermy z prośbą o próbki i czekam. Fajnie byłoby wysłać też do innych, np. Avene, SVR, Vichy (możeb przysłaliby coś jeszcze poza owym mleczkiem żelowym ). Był gdzieś wątek na Wizażu, właśnie o mailach różnych firm, ale nie umiem go teraz znaleźć . Jeśli macie jakieś maile lub znacie linka do tego wątku to apeluję o pomoc.

Pozdrawiam
Ja dostałam w przeciagu 3 tygodni od prosby mailowej probki od Biodermy, kilka 5 ml tubeczek, w tym oprocz filtra 100 tonujacej i fluidu plyn micelarny i 2 kremy ochronne. Jezeli maja zapasy to na pewno i do Ciebie przysla)))cmok
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 16:14   #314
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Do filtromaniaczek:)

A to fajnie, jeśli przesyłają w takich tubkach po 5 ml Higienicznie i elegancko
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"

Edytowane przez Alchemiczka :D
Czas edycji: 2006-02-13 o 19:52
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 16:14   #315
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez biedronka26
Ja dostałam w przeciagu 3 tygodni od prosby mailowej probki od Biodermy, kilka 5 ml tubeczek, w tym oprocz filtra 100 tonujacej i fluidu plyn micelarny i 2 kremy ochronne. Jezeli maja zapasy to na pewno i do Ciebie przysla)))cmok
Biedronko, a czy moglabyś podać adres do Biodermy? Szukałam w wątku o próbkach, jednak nie znalazłam
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 16:15   #316
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Chcialabym wrocic jeszcze do skrobii, wczoraj sprobowalam wymieszac puder sypki ze skrobia. Mieszanka na oko wyszla ladnie. Jednak na twarzy mi sie nie podoba, no oprocz koloru ktory mi wyszedl jakos fajnie. Czy ktos z Was dziewczynki uzywa mieszanki skrobii i puderku i jakie macie wrazenia. Mi sie zdaje ze sama skrobia byla na mnie mniej widoczna. Nalozylam naprawde grubasno dzis bioderme i po pol godz przypudrowalam to mieszanka, okazalo sie ze mialam tapete na buzi, mimo ze oprocz tego nie uzylam juz zadnego podkladu - sam krem i ta moja mieszanka. Jutro sprobuje mieszanke na Avene, moze bedzie lepiej
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 16:18   #317
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez vretka
Biedronko, a czy moglabyś podać adres do Biodermy? Szukałam w wątku o próbkach, jednak nie znalazłam
Oczywiscie))) promopharm@pp.com.pl

Ja w mailu podalam od razu swoj adres domowy i przyslali))
caluski
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 16:23   #318
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dostac się na LU mogą tylko Ci, którzy opanowali już wiedzę z BU i nie będą powielać pytań zadawanych na BU. Poza tym nie wolno obrazać Dziewczyn, ze są jakieś "panie wszechwiedzace", czy "filtromaniaczki", jak to niestety miało kiedyś miejsce na Wizażu.

Więc najpierw lektura całego BU, a znajdziesz tam naprawdę multum informacji. Bardzo żałuję, ze odkryłam BU już po zamknięciu tego forum, ale jednak cieszę się, ze je w ogóle odkryłam. Basiu i Inni BU-owicze jesteście Wielcy!!!

Pozdrawiam
A mozna wiedziec jaki jest wlasciwie adres do LU? Bo tu nie chodzi chyba o dzial na BU ktory sie podobnie nazywa - domowe laboratorium urody????
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 16:24   #319
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Vretka i Malgogaj dziękuję za linki
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 17:45   #320
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
a skąd dokładnie jesteś? ten puder to wydatek rzędu stu paru zł.
Właśnie czytałam twoje recenzje produktów nuskin. Jaki masz do nich dostęp?
Udało mi się otworzyć zakładkę esklepu, ale tam płatność jest kartą kredytową (nie posiadam), nie ma opcji na przelew, więc chba do nich zadzwonię i zapytam co i jak. Ceny sobie sprawdziłam, puder 116zł, kuleczki 96 zł.
To chyba kuleczkami byłabym bardziej zainteresowana, choć w składzie jest napisane, że mogą zawierać mikę (talku nie).
Pozdrawiam.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 18:14   #321
passsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny, nie wiem co jest nie tak, ale w żaden sposób nie potrafię nałożyc skrobi na gębę. Zostawia widoczne drobiny i wyglądam jakbym zanurzyła twarz w misce z mąką. Czy u Was też jest widoczna po nałożeniu?. Zrezygnowaalm z pędzla i przeprosiałm się z gąbeczkami dołączanymi do pudrow ale to tylko nieznacznie poprawia efekt. Nie potrafię rozstać się z pudrem, a teraz gdy słoneczko coraz bardziej przyświeca trzeba. Poradźcie coś
passsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 18:48   #322
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Właśnie czytałam twoje recenzje produktów nuskin. Jaki masz do nich dostęp?
Nu Skin jest rozprowadzany przez dystrybutorów, tzn. w sprzedaży bezpośredniej. jestem zapisana jako tzw. klientka bezpośrednia, czyli kupuję ze zniżką. mogłabym zamówić na swój numer klienta i poprosić, żeby przesyłkę wysłali do Ciebie, zapłaciłabyś przy odbiorze cenę dystrybutora (-23% od cen, które podałaś) plus koszty przesyłki (wg cennika poczty przesyłka za pobraniem to bodajże 9,50 zł).
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 19:20   #323
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez passsa
Dziewczyny, nie wiem co jest nie tak, ale w żaden sposób nie potrafię nałożyc skrobi na gębę. Zostawia widoczne drobiny i wyglądam jakbym zanurzyła twarz w misce z mąką. Czy u Was też jest widoczna po nałożeniu?. Zrezygnowaalm z pędzla i przeprosiałm się z gąbeczkami dołączanymi do pudrow ale to tylko nieznacznie poprawia efekt. Nie potrafię rozstać się z pudrem, a teraz gdy słoneczko coraz bardziej przyświeca trzeba. Poradźcie coś
Sprobuj platkami bawelnianymi takimi do demakijazu. Zalezy tez na co nakladasz ta skrobie, jaki filtr. Ja mam problem podobny z moja mieszanka puderek + skrobia((( - widac na biodermie bardziej niz sama skrobie
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 21:11   #324
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

A co do tych próbek, płaciłyście za przesyłkę?
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 22:05   #325
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kate, ja go nie wcieram pędzlem, tylko dotykam puszkiem ziemi słonecznej i następnie delikatnie stempluje twarz.
Fluidu ostatnio prawie w ogóle nie muszę używać, więc matuję się moim puderkiem (dwa maźnięcia pędzlem i zgło wy) a potem delikatnie przybrązowaima ziemią. Ja jej nie traktuję jako maksymalnego dokoloryzatora, bo z Avene nie wyglądam bladziuchno, tylko bardziej jako róż. Nie wmasowuję, nie wcieram, tylko delikatnie stempluje. Ale z Avene mogę, a Ty z BioDerma nie
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 22:08   #326
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez biedronka26
Sprobuj platkami bawelnianymi takimi do demakijazu. Zalezy tez na co nakladasz ta skrobie, jaki filtr. Ja mam problem podobny z moja mieszanka puderek + skrobia((( - widac na biodermie bardziej niz sama skrobie
Tak tak, to dobry patent - ktoś nam go tu podrzucił
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 22:53   #327
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Pogoda
A co do tych próbek, płaciłyście za przesyłkę?
nie, przyszly w normalnej kopercie, znalazlam to jako list w skrzynce, w srodku byly probki -tubki owiniete w folie, foldery i mily list od Pani z Biodermy
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 04:37   #328
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Kate, ja go nie wcieram pędzlem, tylko dotykam puszkiem ziemi słonecznej i następnie delikatnie stempluje twarz.
Fluidu ostatnio prawie w ogóle nie muszę używać, więc matuję się moim puderkiem (dwa maźnięcia pędzlem i zgło wy) a potem delikatnie przybrązowaima ziemią. Ja jej nie traktuję jako maksymalnego dokoloryzatora, bo z Avene nie wyglądam bladziuchno, tylko bardziej jako róż. Nie wmasowuję, nie wcieram, tylko delikatnie stempluje. Ale z Avene mogę, a Ty z BioDerma nie
Spróbuję twojego patentu Sandija. Może jak będę dobrze naskrobiowana to Biodermie nie zaszkodzi aż tak. Zresztą mam emulsję Avene (poluję na mleczko), choć ostatnio jej lepkość mnie raczej irytuje, jak będzie dobry efekt to się zmuszę i do niej.
Dziękuję bardzo za poradę.
Pozdrawiam
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 04:47   #329
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
Nu Skin jest rozprowadzany przez dystrybutorów, tzn. w sprzedaży bezpośredniej. jestem zapisana jako tzw. klientka bezpośrednia, czyli kupuję ze zniżką. mogłabym zamówić na swój numer klienta i poprosić, żeby przesyłkę wysłali do Ciebie, zapłaciłabyś przy odbiorze cenę dystrybutora (-23% od cen, które podałaś) plus koszty przesyłki (wg cennika poczty przesyłka za pobraniem to bodajże 9,50 zł).
Jeśli byłabyś tak uprzejma to chętnie skorzystam z twojej propozycji, dziękuję bardzo.
A wiesz coś może o tych kuleczkach bliższego, tj. jaki mają odcień ( ciepły czy chłodny ), oglądałaś je może?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 04:50   #330
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Czytałyście wątek na BU podany przez Kajol na temat pomadek z filtrami.
Wygląda na to, że trzeba będzie jeszcze w biodermową lub inną apteczną porządną pomadkę na wiosnę zainwestować.
Dzięki Kajol.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.