Stałe uczucie zimna.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 17:40   #1
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1

Stałe uczucie zimna..


Chciałam zapytać czy któraś z Was miała tak po diecie, czy będąc na diecie, że stale odczuwała zimno?
Ja mam tak już od dwóch tygodni, wieczorem nie mogę nawet rozebrać się w łazience bo nogi trzesą mi się z zimna, do łóżka kładę się spać w dresach i podwójnych skarpetach a przewaznie wieczorem leżę pod kocem dodatkowo w bluzie.
Czy dieta i schudnięcie 12 kg mogła wpłynąć tak na organizm?
Jesli tak to dlaczego?
Czy ktoś wie coś o tym?
Dodam że ruszam się sporo, cwiczę więc temp powinna być podwyższona, a jednak nic takiego się nie dzieje. Zaraz po cwiczeniach biegnę pędem do łazienki by zdążyć się umyć zanim ostygnę, ale i tak jak już się rozbieram mam gęsią skórkę..ehh nawet nóg nie mogę ogolić, bo ta gęsia skórka..
Ciągle gęsia skórka..
help
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 19:12   #2
E&C
Raczkowanie
 
Avatar E&C
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Unhappy Dot.: Stałe uczucie zimna..

Ja mam ten sam problem, ciągle zimno, ręce lodowate, słońce świeci i jest 20 stopni na zewnątrz a ja marzne. Też sie odchudzam ciągle i to ma wpływ na takie odczuwanie zimna na pewno w jakimś stopniu. Byłam w tamtym tygodniu u lekarza, własnie żeby porobić badania, ale nic nie wykazały. Lekarz powiedział, że to słabe krążenie i stan bliski anemii Może też porób badania, może coś wykażą. Badałam też poziom hormonów tarczycy, bo przy niedoczynności właśnie odczuwa się zimno i ogólne osłabienie. I jeszcze wszyscy się ze mnie śmieją, że takie ciepło a ja poubierana i mi zimno Też dużo sie ruszam i ćwiczę, więc dlaczego tak jest

Pozdrawiam Cię towarzyszko niedoli
E&C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 19:22   #3
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Moja mama ma taki problem (nie jest na diecie) cały czas jest jej zimno i lekarze wykryli u niej niedoczynność tarczycy, dla tego stale jest jej zimno. Może to byc tesz spowodowane złym krązeniem. A jeśli chodzi o diete to niewiem czy to ma jakiś zwiazek...
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 19:24   #4
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Skad ja to znam Co prawda nie jestem na diecie, ale jestem szczupla, rzadko jem mieso, wiec bardzo prawdopodobne, ze dieta ma wplyw na temperature ciala. Ja mam cisnienie w normie, a rece i stopy zawsze lodowate, wiec sama juz nie wiem czy to slabe krazenie czy wina hormonow. Na wizazu bylo pare podobnych watkow z tego co pamietam. Podobno jesli badania nic nieprawidlowego nie wykaza, to mozna uslyszec: "taki pani urok"- jakos mnie to nie pociesza
Pozdrawiam
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 19:35   #5
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez E&C
Ja mam ten sam problem, ciągle zimno, ręce lodowate, słońce świeci i jest 20 stopni na zewnątrz a ja marzne. Też sie odchudzam ciągle i to ma wpływ na takie odczuwanie zimna na pewno w jakimś stopniu. Byłam w tamtym tygodniu u lekarza, własnie żeby porobić badania, ale nic nie wykazały. Lekarz powiedział, że to słabe krążenie i stan bliski anemii Może też porób badania, może coś wykażą. Badałam też poziom hormonów tarczycy, bo przy niedoczynności właśnie odczuwa się zimno i ogólne osłabienie. I jeszcze wszyscy się ze mnie śmieją, że takie ciepło a ja poubierana i mi zimno Też dużo sie ruszam i ćwiczę, więc dlaczego tak jest

Pozdrawiam Cię towarzyszko niedoli
Ojej ! To widze że ja nie sama

Troszkę mnie przeraziłaś tą niedoczynnością tarczycy.
Czy to groźne?
I tym stanem bliskim anemii..
Bardzo możliwe ze coś takiego mogę mieć, teraz przychodza mi do głowy słowa babci : jedz kochana bo Ty to się anemii nabawisz...
Chyba musze się wybrać na te badania do lekarza.
A jakie to badania ? Jakieś skomplikowane? Czy poprzez pobór krwi?

Włąśnie nawet na dniu mam tak samo i też nawet jeśli jest ciepło to ja w bluzie bo mi zimno. Każdy mówi, ze ciepło a ja tam nic nie odczuwam..

freedka - powiedz, czy Twoja mama dostała jakieś leki na tą niedoczynność?

Dziewczyny trzymajcie się ciepło..
Ojej lepiej żeby to dało się jakoś u lekarza wyleczyć...
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 19:43   #6
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez gotika1
freedka - powiedz, czy Twoja mama dostała jakieś leki na tą niedoczynność?
Tak, zażywa lek o nazwie Euthyrox.
Koniecznie idź do lekarza.

Pozdrawiam
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 20:05   #7
sandala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Może brakować ci min: żelaza. Powinnaś zrobić badania krwi, wtedy będziesz już pewna czy zimno jest ci z braku witamin i minerałow. Często jest tak, że odchudzają się nie dostarczamy odpowiedniej ilolości tych składników. Powinnaś pić pokrzywę, jeść buraczki, kapustę, sałatę , kaszę gryczaną jeżeli ci się nie poprawi to szybciutko na badania. Pozdrawiam
sandala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 20:21   #8
E&C
Raczkowanie
 
Avatar E&C
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
[quote=gotika1]Ojej ! To widze że ja nie sama

Troszkę mnie przeraziłaś tą niedoczynnością tarczycy.
Czy to groźne?
I tym stanem bliskim anemii..
Bardzo możliwe ze coś takiego mogę mieć, teraz przychodza mi do głowy słowa babci : jedz kochana bo Ty to się anemii nabawisz...
Chyba musze się wybrać na te badania do lekarza.
A jakie to badania ? Jakieś skomplikowane? Czy poprzez pobór krwi?


Droga gotika 1. Badania to poprostu pobierają Ci krew i oznaczają morfologię, poziom erytrocytów, hematokryt, żelazo to wszystko zaraz wykaże czy masz anemie. Ponadto też badają Ci poziom hormonu TSH przysadki mózgowej, który wpływa na pzoiom tarczycy T3 i T4. No a jak ma się tą niedoczynność to trzeba brać hormony A od nich chyba sie tyje prawda? Ja mam jeszcze często temperaturę ciała 35 stopni.

Jak widzę dziewczyny porozbierane, w krótkim rękawie to mnie ciarki przechodzą. Nie wiem co to będzie dalej

Mówi sie że tak niektórzy ludzie mają, ale ile można się trząść z zimna
E&C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 20:31   #9
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Stałe uczucie zimna..

to widze,ze jest nas zmarzluchow wiecej ja tez tak mam, i moja mama tez. Mialam robione rozne badania i wszystko niby w normie. Lekarze kaza sie cieplo ubierac i mowia,ze to ''taka uroda''...
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 23:11   #10
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Stałe uczucie zimna..

W większości przypadków to zwykła dolegliwość. Sama jestem "wiecznym zmarźlakiem", a rodzaj diety może to potęgować . Stosuję diety oczyszczające 2 razy do roku i nigdy na tzw. przednówku tylko zawsze latem przy dużych upałach,a i tak wtedy jest mi zimno. Moja córka równiez jest zmarźlakiem i zapewniam że obie jesteśmy zdrowe jak przysłowiowe rybki
Z drugiej strony żeby wykluczyć ewentualną chorobę należałoby podreptać do lekarza i upuścić trochę krwi do badania
agolek-skąd ja to znam "taka uroda"?
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 23:47   #11
tasiemiec
Raczkowanie
 
Avatar tasiemiec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 353
Dot.: Stałe uczucie zimna..

cześć,
słuchajcie to może mieć związek ze słabym krążeniem.Moja mama rozmawiała z pewną kobietą , która schudła 20 kg i od tego czasu zaczęła chorować na chorobę Raynauda.Ja sama również ją mam.Ta choroba polega na tym, że naczynia włosowate w kończynach, a także w uszach są bardzo słabo rozwinięte, i nie funkcjonuja prawidłowo.Efekt jest taki,że nogi i ręce są zawsze zimne i mają sinawy kolor ( u mnie wyglądają jak z marmuru).
Warto się nad tym zastanowić...
tasiemiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 06:56   #12
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez agolek
to widze,ze jest nas zmarzluchow wiecej ja tez tak mam, i moja mama tez. Mialam robione rozne badania i wszystko niby w normie. Lekarze kaza sie cieplo ubierac i mowia,ze to ''taka uroda''...
Taka uroda? oo matko , już to widze jak przez całe życie chodze w swetrach
To po się mi było odchudzać skoro i tak mam naprzywziewane stos ubrań, pod którymi nic nie widać hahaha
Dzięki za wszelkie rady, wybiorę się do lekarza na te badania. Zresztą i tak miałam zamiar poniewaz po dłuższej diecie wypadałoby iść i zerknąć na stan zdrowia i co się tam w nim dzieje.
Dzięki dziewuszki, pozdrawiam
I trzymajcie kciuki by to nie było nic groźnego ...
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 07:11   #13
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: Stałe uczucie zimna..

ja mam to samo schudłam 19kg i nawet teraz odczuwam zimno, w zime było najgorzej.
a obecnie spie pod konem pod kołdra w bluzie z długim rekawem i jeszcze jednej z długim rekawem
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 08:11   #14
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez dorcius
ja mam to samo schudłam 19kg i nawet teraz odczuwam zimno, w zime było najgorzej.
a obecnie spie pod konem pod kołdra w bluzie z długim rekawem i jeszcze jednej z długim rekawem
witaj w klubie zmarźlaków
A propos 19 kilo to mega dużo - gratulacje..
To już nas dwie do lekarza marsz! Na badania!
I pochwalić się koniecznie wynikami
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 08:35   #15
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Ja też tak miałam i nawet chodziłam z tym po lekarzach (bo jak można chodzić latem z sinymi nogami), ale niestety nie trafiłam na takiego, który poza preparatami witaminowymi (które i tak nic nie dały) wpadłby na jakis sensowny pomysł. Poza możliwością problemów z krążeniem lub z tarczycą (niestety nadal żyję w nieświadomości bo zwyczajnie nie mam czasu na bieganie po przychodniach) u mnie te objawy nasilały się przy niskim spożyciu węglowodanów.
agajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 08:46   #16
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez agajot
Ja też tak miałam i nawet chodziłam z tym po lekarzach (bo jak można chodzić latem z sinymi nogami), ale niestety nie trafiłam na takiego, który poza preparatami witaminowymi (które i tak nic nie dały) wpadłby na jakis sensowny pomysł. Poza możliwością problemów z krążeniem lub z tarczycą (niestety nadal żyję w nieświadomości bo zwyczajnie nie mam czasu na bieganie po przychodniach) u mnie te objawy nasilały się przy niskim spożyciu węglowodanów.
Agajot - piszesz, że też tak miałaś, czyli już teraz już nie odczuwasz chłodu?
Skonczyło się?
To napisz jak tego dokonałaś skoro nie byłaś u lekarza..
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 11:23   #17
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez gotika1
Agajot - piszesz, że też tak miałaś, czyli już teraz już nie odczuwasz chłodu?
Skonczyło się?
To napisz jak tego dokonałaś skoro nie byłaś u lekarza..
W zasadzie nie wiem co zadziałało. Wcześniej ciągle próbowałam różnych diet i w zasadzie ciągle miałam wahania wagi a swój metabolizm doprowadziłam do takiej ruiny, że nawet 3 tygodnie diety SB nie spowodowały utraty żadnego z moich kg. Dopiero tu na wątku odchudzanie po 30 (bo ja już w tej kategorii wiekowej jestem ) spotkalam wizażankę- dietetyczkę, która powoli doprowadza moją wagę do ładu. O obniżonym metabolizmie świadczy temperatura poniżej 36,6 a moja wynosiła 35,7 albo w okolicach. Teraz poza dietą bogatą w białko a ubogą w węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym biorę wit E, kelp i ginko i o dziwo kłopoty zniknęły . Nawet nogi nie są już sine
agajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 13:19   #18
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Stałe uczucie zimna..

aha, czyli można pokrótce stwierdzić, że dieta ma wpływ na ciepłotę ciała.
A moja gęsia skórka na pewno znalazła odbicie w tej cholernej diecie.
No nic, wlasciwie jestem ku końcowi dietki. Już koniec z odchudzaniem, dobiłam do 46 kilo i niechcę stracić reszty ciała ani nabawić się anemii.
Wracam do normalnego jedzenia z lekką nutką dekadencji
Po powrocie do normalnego jadłospisu temp ciała powinna się chyba poprawić.

I niewiedziałam że temp ciała świadczy o obniżonym metaboliźmie.. hmm to ciekawe. Teraz mam nadzieję, że wszystko się ustabilizuje po tych wszystkich eksperymentach na swoim organiźmie... ja też już trochę mam za sobą.
Dzięki, powodzenia i pozdrawiam
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 13:23   #19
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Tasiemiec, u mnie tez stwierdzono Raynouda. Dostalam kiedys tabletki jakies na poprawe krazenia ale myslalam,ze mi serce po nich wyskoczy i dalam sobie spokoj. Trzeba nauczyc sie z tym zyc, cieplo ubierac,w zimie rekawice porzadne. Ja nawet w lecie mam siny nos,rece i stopy.

Gotika, to ze nakladasz duzo ubran nie znaczy ,ze mozesz sobie pofolgowac z dietka. Nie ma tak dobrze cwaniaro

A moi znajomi zawsze mowia w lecie ''Aga,potrzymaj mi piwo,zeby bylo schlodzone''
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 13:34   #20
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez agolek

Gotika, to ze nakladasz duzo ubran nie znaczy ,ze mozesz sobie pofolgowac z dietka. Nie ma tak dobrze cwaniaro
raczej chyba już wystarczy po zapędzę się gdzie pomiędzy szkieletem a kościotrupem... diety czas się skończył, ale oczywiście nawyki jak najbardziej zachowane elegancko

Cytat:
Napisane przez agolek
A moi znajomi zawsze mowia w lecie ''Aga,potrzymaj mi piwo,zeby bylo schlodzone''
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 13:48   #21
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez gotika1
Już koniec z odchudzaniem, dobiłam do 46 kilo i niechcę stracić reszty ciała ani nabawić się anemii.
ja tez waze 45-46 kg przy 168cm schudłam z 168kg BMI wykazjuej niedowage zresza ja samo o tym wiem,przez to odchudzanie mam nie tylko problemt z ciepłota ciała,
przy wadze 53kg czyłam sie znakomicie ale proces chudniecia był jakos silniejszy i w głowie mi sie poprzestawiało sporo;/
staram sie wrocic przynajmniej do 50kg ale nie obrzerajac sie słodyczami bo ich nie jadłam ponad 13 miesiecy,chce zdoworo nabrac kobiecych kształtów,no i zeby w moim ogranizmie sie wszytko uporzadkowało bo mam zaburzenia zwoazane z okresem rowniez;/

Pozdrawiam
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 15:48   #22
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Stałe uczucie zimna..

No, dziewczynki,jak wazycie po 45-46 kilo to sie nie ma co dziwic,ze Wam zimno. Co ma tam was ogrzewac jak nie ma tluszczyku ani troche? Okostna?
Ja mam 165 i waze 51. Moim marzeniem jest dobic do 49 ale jakos nie daje rady. Raz jak wazylam 49 to zle sie czulam bardzo,bylo mi slabo i krecilo w glowie. Ale to bylo przy diecie cambridge,teraz zmadrzalam i staram sie to osiagnac przez dietke i cwiczenia.

Zycze wam kochane cieplego weekendu
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 16:36   #23
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez agajot
Ja też tak miałam i nawet chodziłam z tym po lekarzach (bo jak można chodzić latem z sinymi nogami), ale niestety nie trafiłam na takiego, który poza preparatami witaminowymi (które i tak nic nie dały) wpadłby na jakis sensowny pomysł. Poza możliwością problemów z krążeniem lub z tarczycą (niestety nadal żyję w nieświadomości bo zwyczajnie nie mam czasu na bieganie po przychodniach) u mnie te objawy nasilały się przy niskim spożyciu węglowodanów.
To byłoby bardzo logiczne. Skąd organizm ma wówczas brać energię na ogrzanie?

Bardzo pomocna jest wypowiedź E&C, mam takie samo zdanie. Są pewne granice, które wyznaczają, czy coś jest czyjąś urodą, czy też stanem anormalnym, podlegającym leczeniu

W większości przypadków to kłopoty z tarczycą i to niestety trzeba sprawdzić JAK NAJSZYBCIEJ. Wiem, co mówię, bo u mnie było już za późno.

Jeśli chodzi o krążenie, odnoście 'homeopatii' kojarzą mi się tabletki z wyciągiem z kasztanowca
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 11:46   #24
gosia11101987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: WIELKA BRYTANIA
Wiadomości: 4
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Skad ja to znam Co prawda nie jestem na diecie, ale jestem szczupla, rzadko jem mieso, wiec bardzo prawdopodobne, ze dieta ma wplyw na temperature ciala. Ja mam cisnienie w normie, a rece i stopy zawsze lodowate, wiec sama juz nie wiem czy to slabe krazenie czy wina hormonow. Na wizazu bylo pare podobnych watkow z tego co pamietam. Podobno jesli badania nic nieprawidlowego nie wykaza, to mozna uslyszec: "taki pani urok"- jakos mnie to nie pociesza
Pozdrawiam
---

Witam ! mam to samo jak pani tylko ja zauwazylam ze to mam od roku co prawda jestem w angli ale od kiedy mieszkamy w domkach z ogrodami zaczynalam odczuwac te same obiawy , zimne rece , stopy to norma , czesto dreszcze ale potrafi mi byc zimno przez cale dnie momentami mam tego dosyc a do tego doszla woda ciaknaca z nosa tez nie do wytrzymania co prawda jeszcze nie bylam z tym u lekarza ale wydaje mi sie ze uslysze te same odpowiedzi , musi pani jakos z tym zyc " bo ostatnio robiac badania wszystkie mialam wyniki pozytywne . normalnie koszmar !!
POZDRAWIAM .
gosia11101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:58   #25
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Stałe uczucie zimna..

to mogą być kłopoty z krążeniem ale warto zrobic badanie tarczycy (moja mama miała chorą i właśnie "marzła"), diete porzucic bo prawie kazda wycieńcza organizm (nie dostarczamy wszystkiego co niezbędne).

jedzcie mięsko, warzywa, owoce, "jestem tym co jesz" pozdrawiam
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:54   #26
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Thumbs down Dot.: Stałe uczucie zimna..

Temat dawno temu poruszany, niemniej napiszę swoje spostrzeżenia.
Odkąd pamiętam miałam problemy z zimnymi dłońmi i stopami - typowy zmarźluch. Śpię prawie cały rok w skarpetach. Jednak jakiś czas temu problem ten się nasilił. W domu jest ciepło, grzejniki grzeją, a mimo to ja chodzę ubrana na cebulkę i nadal odczuwam zimno!

3 miesiące temu miałam badania krwi i hormonów tarczycy - wszystko w normie.
Teraz mam dość stresujący okres, więc może to ma wpływ na uczucie zimna. Poza tym schudłam do 47kg (z 50kg) przy 170cm i podejrzewam, że to także od tego. Chociaż się nie odchudzam i jem regularnie

Obserwuję reakcje organizmu, postaram się przytyć kilka kg i wtedy zobaczę czy nadal będę się trzęsła z zimna
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:36   #27
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Stałe uczucie zimna..

U mnie to nie tarczyca, a też ciągle zimno
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.