Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 10:59   #1651
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale mnie "nie wali" czy ktoś niszczy wątki usuwając masowo zdjęcia. To jest moja decyzja odnośnie zablokowania edycji zdjęć.
Nie chcecie się udzielać na forum, trudno, ale nie będziecie niszczyć czyjejś pracy i miejsca spotkań dla innych wizazanek.

Nie bardzo wiem, co chcecie osiągnąć. Chcecie coś udowodnić? skłócić? Jak zakładałyście nicki na forum i zapoznawałyście się z regulaminem - było wszystko OK. Teraz jest afera, bo nie pozwalam łamać zasad panujących na tym forum
Zdjęcia są naszą własnością i nie będziesz mi rządzić czy mam je wykasować czy nie, a je tu kleiłam i ja je mogę usunąć. mam w dupie czy dostane bana czy nie
Już się zdenerwowałam..
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:00   #1652
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ja tam na nic nie jestem zła po prostu w pewnym momencie doszłyśmy do wniosku, że nie chcemy sie dzielić swoim życiem ze wszystkimi, a jedynie ze sobą. Czy to coś złego? A że teraz jesteśmy krytykowane przez "górę" czy inne wizażanki to chyba tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze robimy tworząc sobie koncik wzajemnej adoracji w innym miejscu.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:00   #1653
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale mnie "nie wali" czy ktoś niszczy wątki usuwając masowo zdjęcia. To jest moja decyzja odnośnie zablokowania edycji zdjęć.
Nie chcecie się udzielać na forum, trudno, ale nie będziecie niszczyć czyjejś pracy i miejsca spotkań dla innych wizazanek.

Nie bardzo wiem, co chcecie osiągnąć. Chcecie coś udowodnić? skłócić? Jak zakładałyście nicki na forum i zapoznawałyście się z regulaminem - było wszystko OK. Teraz jest afera, bo nie pozwalam łamać zasad panujących na tym forum
A mi sie wydaje, ze zdjecia dzieci to jednak powinny byc potraktowane wyjatkowo i powinna byc mozliwosc usuniecia ich z forum publicznego. Moze dziewczyny nie do konca przemyslaly sprawe umieszczajac je tutaj...ale powinny moc je usunac.

Rozumiem, ze zdjec usuwac nie mozna na forach jak perfumowych czy kosmetycznych. To ma sens. Ale nie wiedze problemu jesli chodzi o usuniecie zdjec dzieci...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:02   #1654
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

No i brak edycji tez mnie dobija bo juz widze bledy w moich postach i nie moge ich usunac...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:06   #1655
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Tylko dlaczego ktoś ma być traktowany inaczej niż inni nie chcecie tu pisać to nie piszcie i nie utrudniajcie życia innym wizażankom.
Dla mnie sprawa jest jasna, regulamin był zaakceptowany. Właścicielami portalu nie jesteście więc musiałyście przyjąc zasady ustalone przez właściciela. Koniec kropka. Nie ma dyskusji. Idzidzie na grono i tam będziecie się cieszyć swoją prywatnością. Nam pozwólcie dalej pisać tutaj na przyjętych zasadach.
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:10   #1656
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Tylko dlaczego ktoś ma być traktowany inaczej niż inni nie chcecie tu pisać to nie piszcie i nie utrudniajcie życia innym wizażankom.
Dla mnie sprawa jest jasna, regulamin był zaakceptowany. Właścicielami portalu nie jesteście więc musiałyście przyjąc zasady ustalone przez właściciela. Koniec kropka. Nie ma dyskusji. Idzidzie na grono i tam będziecie się cieszyć swoją prywatnością. Nam pozwólcie dalej pisać tutaj na przyjętych zasadach.
a co Ty się wtrącasz dziewczyno?? Nie Twój wątek, nigdy się tu nie udzielałaś to i teraz się nie udzielaj. Nikt Ci nie zabrania dalej być wizażanką, idź na swój wątek i tam się wymądrzaj..
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:12   #1657
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Tylko dlaczego ktoś ma być traktowany inaczej niż inni nie chcecie tu pisać to nie piszcie i nie utrudniajcie życia innym wizażankom.
Dla mnie sprawa jest jasna, regulamin był zaakceptowany. Właścicielami portalu nie jesteście więc musiałyście przyjąc zasady ustalone przez właściciela. Koniec kropka. Nie ma dyskusji. Idzidzie na grono i tam będziecie się cieszyć swoją prywatnością. Nam pozwólcie dalej pisać tutaj na przyjętych zasadach.
ostatecznie mogę na to pozwolić jestem ciekawa w jaki to sposób utrudniłyśmy życie innym wizażankom? może tym, że pewnie nie jedna mama teraz dwa razy zastanowi się zanim coś napiszę czy wrzuci zdjęcie swojej pociechy.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 11:12   #1658
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość

Myślę, że w naszym przypadku decyzja już zapadła. Ta sytacja otworzyła nam oczy i pewnych błędów napewno już nie popełnimy, np. żadna z nas nie odnaży się już ze swojego życia na tym wątku.
No wlasnie chyba nie, bo caly czas tu jestecie i robicie burze w szklance wody
Nawet wulgaryzmy juz w niektorych postach wyskakuja, super
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
My postąpiłysmy w ten sposób, inne mamy i inne wątki będą kwitły dalej, bo ich uczestniczkom widocznie nie przeszkadza opowiadanie szczegółów swojego życia publicznie. Nam zaczęło to przeszkadzać.
Trzeba wiedziec co pisac, a nie zastanawiac sie nad rozlanym mlekiem
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:12   #1659
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

A która z nas broni?????????????????/
Poszłysmy i nas nie ma to ze nie ma cytowania to nie do nas

zagladamy zeby wyłapac inne mamy ktorych chwilowo nie ma
tyle adios było miło sie skonczyło

Laski z naszej listy mozecie pisac do mnie na PW jak cos i wtedy wyjasnie co dalej
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:14   #1660
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
a co Ty się wtrącasz dziewczyno?? Nie Twój wątek, nigdy się tu nie udzielałaś to i teraz się nie udzielaj. Nikt Ci nie zabrania dalej być wizażanką, idź na swój wątek i tam się wymądrzaj..




d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:16   #1661
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

w/g mnie dziewczyny miały prawo się przestraszyć, bo prawdę mówiąc mnie te wiadomości do Jaroszani też zdziwiły i zniesmaczyły. Owszem, internet nie jest anonimowy i powinny zdać sobie z tego sprawę wcześniej. Ale forum to miejsce spotkań, zbliżamy się do siebie, zaprzyjaźniamy, rozmawiamy, pokazujemy zdjęcia. I na tym polega ta wspaniała atmosfera, bez niej wizaz byłby tylko kolejnym miejscem suchej wymiany informacji. Ale jest taki jaki jest i uważam że powinnyśmy dbac o to by użytkownicy czuli się tu komfortowo i bezpiecznie. Przeczytałam na technicznym że naiwnością jest pokazywanie tu siebie, swoich myśli i odczuć i prawdę mówiac zabolało mnie to. I na pewno dało wiele do myślenia.
Rozumiem, że zawsze znajdzie się ktoś dziwny, ktoś komu się nudzi albo ma jakies ukryte zamiary. Czy to powód by uważac na każdym kroku na to co piszemy i by podawać ostrej filtracji nasze myśli, spostrzeżenia, gryźć się w język cały czas ? Czy na Mamie z klasą dziewczyny mają się tylko wymieniać ogólnymi wiadomościami na temat dzieci by nie obudzić jakichś chorych emocji u użytkowników pokroju tamtego pana?
Nie pochwalam absolutnie usuwania zdjęć-taki jest regulamin i już. Nie wolno niszczyć wątków. Ale myślę że nie doszło by do tego, nie na taką skalę gdyby ktoś uspokoił dziewczyny. Nie wiem jak, nie mam złotego środka. Ale to wszystko poszło w złym kierunku nie jestem stroną w tym ''konflikcie'', piszę jak ja to widzę.
To na tyle ode mnie
pozdrawiam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-01-26 o 11:19
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 11:17   #1662
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1066538 1]



[/quote]

<fuck you> żegnam
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:17   #1663
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Nam pozwólcie dalej pisać tutaj na przyjętych zasadach.
a to dobre,jakoś nie widziałam nigdy tej osoby UDZIELAJĄCEJ się na tym wątku
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:17   #1664
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

dziewczyny z innych watkow nie martwcie sie. mysle, ze Wasza lojalnosc, oddanie i posluszenstwo zostana nagrodzione przez wladze wizazu ponownym uruchomieniem opcji edycji
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:18   #1665
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Płacząc nad rozlanym mlekiem, mam tylko jedną prośbę do moderatorów, żeby nie zamykali narazie naszego wątku, bo może jeszcze jakieś mamy będą chciały nas odnaleźć. wkrótce wątek i tak pewnie sam umrze.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:21   #1666
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Pożegnałyście się - więc idźcie proszę na inne forum. Za ataki na inne Wizażanki będą punkty, podobnie jak za podjudzanie przeciwko temu forum czy ich właścicielom.

Póki się nie uspokoicie, do odwołania nie będzie możliwości edycji. Jeśli ktoś chce usunąć swoje zdjęcie, bądź zdjęcia - to proszę PW do mnie z linkami do tych konkretnych zdjęć.

Widzę, że wątek przeradza się w pyskówkę i chamskie odzywki. Szkoda, bo same go zmarnowałyście


Edit: Wątek jednak zamykam, bo szerzy się chamstwo

PS. w sprawie otworzenia nowego wątku proszę o zgłoszenia do mnie lub do moda
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-01-26 o 11:24
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.