Problem z Avonem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-22, 17:13   #1
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253

Problem z Avonem


Maga i inne mrówy, mam nadzieję że rozwiejecie moje wątpliwości, bo chwilowo jestem w kropce...

Mam dwa perfumowane balsamy do ciała z Avonu – Celebre i Wink. Oba w łudząco podobnych opakowaniach różniących się li kolorystyką i napisami, oba o podobnej konsystencji, oba o...innym składzie! Pokusiłam się o sprawdzenie i stwierdzam to co następuje.

<u> Skład nawilżającego balsamu do ciała Celebre </u>:

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Myristyl Myristate, Petrolatum, Parfum, Propylene Glycol Stearate, PEG-40 Stearate, Propylene Glycol Distearate, Cera Alba, Choleth-24, Carbomer, Triethanolamine, Hydroxyethylcellulose, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Disodium EDTA

<u> Skład nawilżającego balsamu do ciała Wink </u>:

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Myristyl Myristate, Petrolatum, Propylene Glycol Stearate, Parfum, PEG-40 Stearate, Cera Alba, Carbomer, Triethanolamine, Choleth-24, Hydroxyethylcellulose, Imidazolidinyl Urea, Ceteth-24, Disodium EDTA

A więc różnice w składach są, chociaż niewielkie...Do KW zgłoszony już jest taki balsam Pur Blanca, którego jednak nie posiadam i składem nie dysponuję. Pomóżcie bo już nie wiem czy mam zgłaszać te dwa balsamy, czy oceniać pod Pur Blancą.

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 15:51   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Problem z Avonem

Jak dla mnie mają być osobno, bo przecież są też perfumowane, każdy należy do innej linii zapachowej, więc także pod tym kątem powinno sie oceniać.

Poza tym kiedyś dostałam opieprz od Magusi za zgłoszenie całej linii talków Avonu, a nie każdego osobno.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 16:43   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Problem z Avonem

Zgłoś osobno
Trudno - w liniach zapachowych podstawowym wyróżnikiem jest zapach, i mało kto je wybiera dla właściwości pielęgnacyjnych, szczerze to sobie powiedzmy
dlatego - osobno

Lejcia : już nie przeżywaj tego opieprzu
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 16:54   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Problem z Avonem; Sephora...

Dzięki Lejcia (czuję się zaszczycona , że napisałaś coś w „moim” wątku, ostatnio tak Cię mało na Wizażu... Ale wiem, wiem, że to z braku czasu...Dzięki za mailika ) i Maguś – wobec tego zaraz lecę zgłaszać, tylko najpierw fot poszukam



P.S. A, właśnie! Diorek niedawno zgłosiła wody toaletowe sephorowskie...Ale czemu one są razem? W końcu dla wód toaletowym to podstawowym o ile nie jedynym wyznacznikiem do oceny jest zapach, a np. magnolia i róża chyba nie pachną tak samo? Mi się zdaje, że to rozbić trzeba by było...
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 17:13   #5
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Problem z Avonem; Sephora...

Tez się zastanawiałam - ale Diorek napisała że one są do mieszania - więc potraktowane są je jako swoisty produkt - taki "zestaw domowy perfumiarz" bo nie wiem czy chcę widzieć wszystkie 84 możliwe kombinacje zgłoszone osobno
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.